Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 04 kwie 2020, 12:43

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149  Następna
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Ann_Lakszmi pisze:
(...) miałam mocne wrażenie, że od kilku lat słońce jest sztuczne, rośliny rosną, ale nie mają witamin, bo czegoś w tych promieniach brakuje. My też szybko się spieczemy, szybko nas zacznie piec, ale tak szybko się nie opalimy (obserwacje na własnej rodzinie, sobie i znajomych, mogą być błędne - to wąska grupa ludzi a nie miliony). To o czym wcześniej pisałam - słońce jest jaśniejsze i bledsze.

Nie rozumiem - w jaki sposób Słońce mogło by być sztuczne? Przecież nie ma takiej możliwości...

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 wrz 2015, 12:11 
VIP Member
Awatar

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Nie dosłownie, sztuczne- tylko powłoka jak się tworzy filtruje spektrum świetlne- efekt mlecznej folii szklarniowej. Ziemia jest o ok 20-30 % ciemniejsza- i to są dane oficjalne ale sprzedawane jako skutek uboczny aktywnosci ludzkiej "global warming" itp- nie mówi się oficjalnie ze to spowodowane jest wieloletnim wpuszczaniem do atmosfery rożnych mikro i nano cząsteczek które właśnie tworzą efekt szklarniowy- a poco ? poczytaj ogólnie temat- jest parę sensownych sugestii, napewno widzimy efekt szklarni i odcinanie dostępu pełnego spektrum światła słonecznego bez którego człowiek nie może żyć w zdrowiu.

A co do sztucznych słońc- kiedyś niemozliwe było aby ziemia nie była płaska, nie była centrum wszechświata, niemozliwe było przekroczenie prędkości dźwięku itd. Kwestia wiedzy i znajomości zasad fizyki.

Sztuczne słońca już są konstruowane, i to nie jest tak napawdę nic "niesamowitego" tylko fizyka plazmowa.

Choćby Chińczycy- już budują "reaktory tokamak" mimo ze ta technologia jest na razie jeszcze w powijakach bo ciągle blokują ją debilne teorie fuzji jądrowych, fizyki grawitacyjnej itd. Nie mniej jednak nic nie stoi na przeszkodzie konstruowania "sztucznych słońc".... prosta receptura : wirująca plazma w stabilnym torusowym polo magnetycznym.

ps- polecam czytać forum- zaoszczędzisz czas na zadawanie pytań.

Awatar użytkownika

Cytuj:
polecam czytać forum- zaoszczędzisz czas na zadawanie pytań.

Jest bardzo bogate, a zadając pytanie - uzyskuję bezpośrednią odpowiedz, co dany Użytkownik miał DOKŁADNIE na myśli.. :)

Cytuj:
Sztuczne słońca już są konstruowane, i to nie jest tak napawdę nic "niesamowitego" tylko fizyka plazmowa.

Właśnie to miałam na myśli: "są już konstruowane", co jeszcze nie oznacza że JUŻ SĄ, dlatego też powstało moje poprzednie pytanie..

Cytuj:
Nie dosłownie, sztuczne- tylko powłoka jak się tworzy filtruje spektrum świetlne- efekt mlecznej folii szklarniowej. Ziemia jest o ok 20-30 % ciemniejsza- i to są dane oficjalne ale sprzedawane jako skutek uboczny aktywnosci ludzkiej "global warming" itp- nie mówi się oficjalnie ze to spowodowane jest wieloletnim wpuszczaniem do atmosfery rożnych mikro i nano cząsteczek które właśnie tworzą efekt szklarniowy- a poco ? poczytaj ogólnie temat- jest parę sensownych sugestii, napewno widzimy efekt szklarni i odcinanie dostępu pełnego spektrum światła słonecznego bez którego człowiek nie może żyć w zdrowiu.

Czy mam rozumieć, iż sugerujesz kolejny krok (obok chemtrails) do zagłady populacji ludzkiej? Czy też "sztuczne" Słońce jest powiązane ze smugami chemicznymi?

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Witajcie czyżby efekt fali X :lol: spowodował iż trzeci dzień z rzędu nie opryskują nas jak stonkę.Mazowsze Pół.wolne od trujących chemolotów.Pozdrawiam. Ciekawe jak u Was...? :D Czyżby koniec tego satanistycznego programu depopulacji.Chyba że drugie dno i punk odniesienia dla unych pomysłów dojrzewa gdzieś ponownie w ciasnych mrocznych główkach....Patrząc na Sat.24 to Haarp pracuje jak Tra lala....

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Miałam na myśli sztuczne promienie słoneczne lub też (jak kto woli) słońce za mgłą. W końcu mamy szklarnię, więc słońce normalne nie jest.
Wracając do tematu!
Miasto Łódź. Słońce ledwo wstało. Różowy świt gdzieś szybko się rozpłynął pozwalając słońcu rzucić światło na niebo oraz Ziemię. I cóż się ukazuje mym podpuchniętym jeszcze od snu oczom? Błękitne niebo, kilka długich pierzastych chmur. Żadne cirrusy. Kilka altostratusów przypominających tylko wyglądem chemtrails dla kiepskiej zmyłki i kilka dobrze już rozmytych smug chemicznych. W prawdziwych chmurach zaobserwowałam tunele akurat w miejscach smug. Jakiś czas temu, obserwując gwiazdy na balkonie przy papierosie, widziałam śmiercionośny samolocik znaczący swą drogę białym ogonem długim na niemalże całe niebo. Wracając do dziś - już niebo zasnute białawą mgłą, oczywiście pojedyncze prawdziwe lub też nie (teraz trudno rozpoznać) chmury widoczne. Zaraz się pewnie zleją w biały płaszcz. Zdjęć niestety nie mam. Nie miałam chwili aby stanąć i zrobić to porządnie aby cokolwiek było widać a nawet gdybym zrobiła zdjęcie najlepiej jak potrafię, efekt byłby mizerny.
Gdzieś tutaj między postami na stronie 1 a stronie 147 były teorie związane ze spostrzeżeniami jakoby samoloty latały rankiem oraz w godzinach szczytu. Osobiście zwracałam na to uwagę i nic takiego nie widziałam. Wieczorem o zachodzie słońca jak najbardziej. Nocą - bywa. W ciągu dnia rzadko kiedy. Ta chemia musi mieć czas na dotarcie do powierzchni ziemi. Poza tym w innych rejonach kraju czy świata może być inaczej. Nie chcę nikomu wytykać pomyłek lub błędnej logiki, skoro mógł na własne oczy widzieć wielokrotnie chemtrails w środku dnia.
:pisze:
Ah i jeszcze jedno. Nie widziałam tu nigdzie takiego pytania ani odpowiedzi. Część smug rozwiewa się po godzinie może dwóch, są cienkie. Inne smugi są grubaśne, wolno się rozpływają po nieboskłonie i są widoczne przez dłuuugie godziny. Zwłaszcza te poranne. O co chodzi? To zależne od składników, które rozpylają? A może rankiem ludzie uznają pojedynczą długą na całe niebo i grubą chmurę za coś normalnego? Podstawowe informacje o chmurach przeczą jakoby był to twór naturalny. Jakieś pomysły?

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Perfect Master * 5th Degree

Ann_Lakszmi!

W Łodzi ok południa zobaczyłem takie smugi. Chciałem dzwonić do przyjaciół, alarmować.
Próżny trud, odpuściłem sobie.

Jedyna szansa to wybrać 25 października posła, który będzie sprawę chemitraials interprelować rząd:

Niechby sprawdził, co robi obrona powietrzna kraju!

Awatar użytkownika

Zwracam tylko uwagę na pewne rzeczy, nie czepiaj się :p

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Zrobiłem jakieś półtora godziny temu zdjęcia smug na niebie nad Przemyślem, praktycznie codziennie podobne smugi obserwuję. W tej chwili już jest widoczna warstwa "mgiełki" na przeważającym obszarze nieba.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przy próbach zainteresowania znajomych/nieznajomych ludzi, by zastanowili się czy taki widok jest według nich normalny, najczęściej spotykam się z odpowiedziami negującymi, albo klasyczną obojętnością/ignorancją, lub zarzutami, żebym się bzdurami nie zajmował tylko czymś pożytecznym. Ale malutkie postępy widzę, chociażby u własnej rodziny.

Intimate Secretary * 6th Degree

W ostatni bardzo ciepły weekend (chyba raczej ostatni w tym roku z temp ok 25 st.) oraz w poniedziałek i dzisiaj ,na niebie widziałem ogromną ilość chemii.Niebo od czasu do było pocięte przez równolegle i prostopadle ułożone do siebie smugi,przez co wyglądała jak siatka,po jakimś czasie rozpylona
trucizna zaczęła się rozpływać tworząc na niebie równomiernie rozłożoną białawą warstwę osłabiającą
promienie słoneczne ,przez to że pomimo było ponad 20st poczułem chłód ,gdyż niemal nie czułem
ciepła Słońca.Codziennie (3-6 paź) gdy była już godz 18:00 smugi nagle przestawały się tworzyć i zawiesina poopryskowa zanikała przed 19:00 .

Cóż zaczyna się sezon grypowy,więc trzeba trochę ludzi podtruć, tak by więcej ludzi chorowało.
By ludzie szczepili się szkodliwymi i nieskutecznymi szczepionkami i zażywali drogie syntetyczne farmaceutyki.

Bardzo was zachęcam do obejrzenia tego ciekawego wykładu.

Harald Kautz Vella - Black Goo - czerwiec 2015 /napisy PL /
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Nie wytrzymam... jeden słoneczny dzień po pochmurnym tygodniu a na niebie w środku dnia 10 smug. Bezczelni są.

Awatar użytkownika

Przesłuchanie w sprawie Geoinżynierii i Chemtrails, lipiec 2014

phpBB [video]

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Taka informacja z sieci.
"Od 1970 lat USA wykorzystuje te modyfikacje, tworząc tzw. smugi chemiczne, z angielskiego zwane chemtrails. Powodują one np. susze w Kalifornii, a powodzie w Teksasie. Można z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością twierdzić, że susza w Polsce w minionych miesiącach była spowodowana sztucznie. W Polsce od 2003 roku rozpoczęto sypanie trwałych smug. Od 2009 roku to sypanie nasiliło się. W bieżącym roku obserwowaliśmy nad Trójmiastem po 3-5 samolotów jednocześnie sypiących mieszaninę toksycznych związków. Podobnie donosili internauci z innych części Polski. Poza tym, stosowano kilkakrotnie zmianę kształtu rozprzestrzeniającej się chmury za pomocą HAARP. Widać to wyraźnie po tworzeniu się kształtu piórka ze smugi. Zrzucane materiały w dużej części są ferromagnetykami i pod wpływem pola elektromagnetycznego ustawiają się w kierunku biegunów tego pola, te o większym ładunku i te o mniejszym wyraźnie są rozdzielone.

Skład tych smug został przebadany i określony wielokrotnie. W smugach znajduje się m.in:

– aluminium – koncentracja 15,8 razy większej niż w powietrzu niezanieczyszczonym,

– antymon – koncentracja 63,3 raza większa,

– arsen – 418 razy więcej,

– bar – od 5,3 do 100 razy więcej,

– kadm – 6 razy więcej,

– chrom – 6,4 razy więcej,

– miedź – 9 do 80 razy więcej,

– żelazo – od 43,5 do 33 600 razy więcej,

– ołów – 15,7 razy więcej,

– mangan – 513,8 razy więcej,

– nikiel – 10,7 razy więcej,

– cynk – 7,5 razy więcej,

– stront – 4900 razy więcej.

Dodatkowo sypie się na głowy ludności włókna polietylenowe wielkości nanocząstek, o wysokiej gęstości HDPE. Materiał ten na całym świecie jest stosowany w biotechnologii jako związek do hermetyzacji białka otoczki wirusa DNA i RNA."

Awatar użytkownika

Szaweł aż mnie brzuch rozbolał i zakołowało się w głowie... masakra...
Tu coś ode mnie. Zdjęcie robione na kilka dni przed Wszystkimi Świętymi, kiedy to bezczelnie w biały dzień na niebie przez tydzień zawsze 10 smug można było znaleźć.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska opublikował zbiorczy raport krajowy dotyczący oceny jakości powietrza za rok 2014 - do pobrania tutaj. Niestety nie uwzględnia on chemtrails, bo te oficjalnie nie istnieją. Smutny
Ludziom ciężko jest uwierzyć w ich istnienie, wiem po sobie, też długo miałem z tym problem. Z tym że większość ludzi nie dopuszcza do siebie nawet takiej możliwości, że mogą rzeczywiście coś rozpylać, bo po prostu to ich przerasta, tak samo jak cała tematyka jaką poruszamy tu na forum.

Wyliczyli nawet koszty zanieczyszczenia powietrza:
Cytuj:
WHO: koszty zanieczyszczenia powietrza w Polsce to 101,8 mld dolarów
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opublikowała raport dotyczący kosztów ekonomicznych spowodowanych wpływem zanieczyszczenia powietrza w Europie na zdrowie ludzi. Z szacunków WHO wynika, że w ciągu roku z powodu zanieczyszczenia powietrza, na świecie przedwcześnie umiera blisko 7 mln ludzi. Liczba ta stanowi aż jedną ósmą wszystkich zgonów. Wspomniany raport WHO obejmuje 53 kraje europejskie. Oszacowano, że tylko w 2010 roku w tych krajach zanieczyszczone powietrze spowodowało 600 000 przedwczesnych zgonów - informuje Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC).

http://gramwzielone.pl/trendy/16010/who ... ld-dolarow

Cytuj:
Zanieczyszczenia powietrza, pochodzące głównie z niskiej jakości pieców do ogrzewania domów, są zabójcze dla człowieka. Z tego powodu przedwcześnie umiera około 45 tys. osób, a około 10 proc. populacji choruje na astmę. W Krakowie odsetek dzieci chorujących na astmę oskrzelową jest prawie trzykrotnie większy niż w innych regionach kraju. Sześć z dziesięciu najbardziej zanieczyszczonych europejskich miast znajduje się w Polsce.

http://www.biznes.newseria.pl/news/z_po ... p602121412

Na "pocieszenie" dodam, że mamy za to KRAJOWY PROGRAM OCHRONY POWIETRZA DO ROKU 2020
(z perspektywą do 2030): http://www.mos.gov.pl/g2/big/2015_09/4c ... d8d2d0.pdf

Zobaczcie kto/co oficjalnie jest odpowiedzialne w głównej mierze za zanieczyszczenia powietrza pyłem:
Cytuj:
W 2013 r. udział źródeł odpowiedzialnych za przekroczenie poziomu dopuszczalnego pyłu PM10 w skali kraju przedstawia się następująco:
• 88,21% – indywidualne ogrzewanie budynków,
• 5,77% – ruch pojazdów (w tym intensywny ruch pojazdów w centrach miast),
• 2,98% – emisja wtórna zanieczyszczeń pyłowych z powierzchni odkrytych dróg i ulic,
• 1,84% – przemysł,
• 1,17% – napływ transgraniczny,
• 0,03% – źródła nieantropogeniczne.

Prawie 90 % stanowi indywidualne ogrzewanie budynków. Chociaż to jest faktycznie ogromny problem. Przekonuję się o tym każdego dnia organoleptycznie, czyli za pomocą węchu i wzroku. Ludzie, biedota [zarówno w sensie materialnym jak i intelektualnym, duchowym] pali w piecu śmieciami by się ogrzać i podgrzać wodę, co ma miejsce niestety również latem, poza sezonem grzewczym.

W tym programie jest też taki fajny punkt:
Cytuj:
IV.6. Świadomość społeczna
Niezwykle istotnym elementem wpływającym na proces poprawy jakości powietrza jest świadomość społeczna dotycząca negatywnego wpływu zanieczyszczeń powietrza na zdrowie ludzkie, stan środowiska oraz infrastrukturę i wynikające z niej zaangażowanie społeczne w działania na rzecz poprawy czystości powietrza (perspektywa społeczeństwa).
Podniesienie świadomości społecznej w zakresie wpływu jakości powietrza na stan zdrowia i środowiska skutkować powinno przede wszystkim zmianą zachowań społeczeństwa na prozdrowotne i proekologiczne, wzrostem zainteresowania i poparcia dla działań naprawczych oraz dla decyzji podejmowanych przez administrację szczebla wojewódzkiego i lokalnego.
Mając na uwadze powyższe, na zlecenie Ministerstwa Środowiska, w ramach przeprowadzanego cyklicznie co rok (w 2014 r. po raz czwarty) badania pt. „Badanie świadomości i zachowań ekologicznych mieszkańców Polski”, rozszerzono zakres badania o kwestie związane z problematyką jakości powietrza w Polsce. Wyniki przeprowadzonych badań wskazują, że zanieczyszczenie powietrza jest postrzegane jako jeden z najważniejszych problemów środowiska w Polsce.

Wiedzieliście, że rządzący podnoszą świadomość społeczną?

Cytuj:
Prawie 90 % stanowi indywidualne ogrzewanie budynków. Chociaż to jest faktycznie ogromny problem. Przekonuję się o tym każdego dnia organoleptycznie, czyli za pomocą węchu i wzroku. Ludzie, biedota [zarówno w sensie materialnym jak i intelektualnym, duchowym] pali w piecu śmieciami by się ogrzać i podgrzać wodę, co ma miejsce niestety również latem, poza sezonem grzewczym.

A nie przyszło ci do głowy, że to bzdura? Może celowo ten parametr jest taki wysoki żeby dalej ludziom wbijać do głowy idiotyzmy w stylu globalne ogłupienie?

Awatar użytkownika

skulldragl pisze:
A nie przyszło ci do głowy, że to bzdura? Może celowo ten parametr jest taki wysoki żeby dalej ludziom wbijać do głowy idiotyzmy w stylu globalne ogłupienie?

Dobrze kombinujesz szerloku.
Jeszcze nauczysz się odróżniać sarkazm i będzie git. Jeszcze będą z ciebie ludzie. Mruga
Dlatego napisałem "oficjalnie", a co jest uważane oficjalnie za prawdę, przeważnie jest jej przeciwieństwem i odwrotnie - kłamstwa są serwowane ludziom jako prawdy najwyższe.

Bzdurą jest to, że jak twierdzą w tym opracowaniu prawie 90 %* zanieczyszczenia powietrza pyłem stanowi indywidualne ogrzewanie budynków. Prawdą jest jednak, że to jest faktycznie ogromny problem, tzn. to co ludzie palą w piecach, jakie te piece mają - często ze słabym dopływem powietrza i z komina wydostają się trucizny powstałe często nie tyle nawet ze spalania, co z pirolizy "paliwa", którym palą, a którym często są śmieci (plastiki, stare meble nasiąknięte dobrze palącymi się klejami, a nawet opony itd...).

* podali nawet liczbę 88,21%, jakby się dało z taką dokładnością to wyliczyć, musiały by być czujniki zapylenia w każdym kominie w tym kraju.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Twory zwane państwem, a nowe choroby
Twory zwane państwem, a nowe choroby foto: Wikimedia Commons/CC

Obrazek

Od czasów II wojny światowej definicja państwa się zmieniła. Powstałe po niej państwa dla niektórych były jeszcze za duże i mogły stanowić zagrożenie dla międzynarodowych konsorcjów i grup kapitałowych, na przykład Rothschilda. Stąd po 1990 roku dalszy podział państw na twory obejmujące od 5 do 10 milionów ludzi. Takimi grupami daje się zarządzać pod pozorem praworządności, demokracji i wolności, poprzez stworzenie tworu politycznego zwanego państwem. Wybrani aktorzy sceny politycznej nie muszą być specjalnie oczytani, wystarczy, że realizują odgórne scenariusze. Zasada jest prosta, a przedstawiona w tygodniku Time piramida władzy doskonale oddaje charakter takich rządów.

W celu utrzymania pozorów wolności państwa tworzy się rozmaitej maści urzędy administracyjne, specjalizujące się w kontroli społeczeństwa. Przykładowo urzędy skarbowe. DO CZASÓW ROZBIORÓW W POLSCE NIE BYŁO ŻADNYCH URZĘDÓW SKARBOWYCH. Urzędy takie, wraz z ich uprawnieniami, powstały po rozbiorach. Po prostu zaborca nie mógł uwierzyć, że obywatel jest uczciwy. I tak zostało do dzisiaj. Wnioski musisz sam wyciągać, Czytelniku. Do dzisiaj uprawnienia urzędu skarbowego są większe, aniżeli policji.

Podobna nierówność istnieje w bankowości. Pomimo faktu, że od 25 lat wszystkie praktycznie banki są obcokapitałowe, nawet tzw. Narodowy Bank Polski tylko w 31% jest polski, to prawo bankowe wyróżnia pozycję banku. Wniosek złożony przez bank musi być przez sąd rozpatrzony w terminie 3 dni. Tak mówi Ustawa Bankowa, zatwierdzona przez Sejm. A wniosek złożony przez obywatela w przysłowiowym terminie „Pan Bóg raczy wiedzieć”, a najczęściej na posiedzeniu niejawnym, jest oddalany.

Innym przykładem takiego stanu rzeczy jest obecny twór zwany Ukrainą. Pomimo, że oficjalnie powstał on dopiero w 1992-94 roku, nigdy przez ONZ nie został uznany za nowe państwo. W maju ubiegłego roku Przewodniczący ONZ dwukrotnie podkreślił, że Rada Bezpieczeństwa ONZ nie będzie się zajmowała sprawą Ukrainy, ponieważ jest to wewnętrzna sprawa Rosji.

Jak widać, nie ma to znaczenia dla Polski. Dlatego Biuro Bezpieczeństwa Narodowego w Polsce najwięcej czasu poświęca dyskusjom na temat Ukrainy, dostawom broni do Kijowa i szkoleniom studentów, jak powiedział p. Korwin-Mikke, poseł Parlamentu Europejskiego. I biuro to wcale nie uważa, że jest to mieszanie się w wewnętrzne sprawy obcego państwa? To wyjątkowe traktowanie reżimu ukraińskiego występuje tylko w polskojęzycznej prasie koncernów niemieckich, pod zarządem USA. Prasa zachodnia wprost mówi o reżymie przywiezionym na Ukrainę. Przecież praktycznie cały ten twór sprawujący władzę na Ukrainie, to obcokrajowcy przywiezieni w przysłowiowych teczkach, zaczynając od prezydenta, obywatela Izraela. Nie wspominając o Saakaszwilim, byłym prezydencie Gruzji, ściganym za pospolite przestępstwa, w tym handel bronią, przez międzynarodowy list gończy. Sytuację kontroluje p. Wiktoria Nuland, były sekretarz ostatnich wiceprezydentów, poprzednio pracownik CIA.

Jaki to ma związek z chorobami i medycyną?

Niestety ma. Od 1970 lat wojsko rozporządza instrumentami kontroli pogody (pogoda: stan atmosfery na określonym terenie, w danej chwili). Co prawda już w 1958 roku po raz pierwszy z powodzeniem stosowano kontrolę pogody, ale generalnie dopiero od ćwierć wieku robi się to na masową skalę. Już w 1961 roku Kongres USA przeznaczył duże środki na kontrolę pogody. Jeden z programów nosił nazwę „Skywater”, inny „Popeye” i był kierowany przez Biuro Melioracji. Kontrolę prowadził koncern General Electric. Stany Zjednoczone prowadziły jeszcze kilka takich projektów. Odtajniony raport z 1996 roku pt. „Pogoda jako mnożnik siły na współczesnym polu walki”, pozwala stwierdzić, że opracowane technologie – ponad 200 patentów – są w stanie nie tylko wywołać mgłę, czy deszcz na danym obszarze, w określonym czasie, ale także wywołać lokalne trzęsienia ziemi, czy fale tsunami.

Obrazek

Do mniej więcej 2000 roku wyładowania te uzyskiwano przy pomocy 16 specjalnych stacji HAARP, opasających całą kulę ziemską. Podobną stację chcieli postawić sowieci 26 km od Czernobyla. Czy ta stacja działała, nie wiem, ale „szczęśliwa” awaria w 1986 roku Elektrowni Atomowej w Czernobylu uniemożliwiła dalsze jej używanie. Oczywiście są to niczym nieuzasadnione skojarzenia, z wyjątkiem odległości i mocy elektrowni. Urządzenie HAARP potrzebuje minimum 50 MW mocy.

W 2010 roku USA wystrzeliło specjalnego satelitę, który może dokonywać takich zniszczeń z kosmosu. Jest to znacznie tańsze i pewniejsze, ponieważ w danym momencie chmury mogą zakrywać teren i osłabiać wiązkę promieniowania. Najlepszym dowodem na to, że urządzenie zdało egzamin jest fakt wystrzelenia drugiego takiego sputnika w maju 2015 roku.

Wracając do medycyny.

Od 1970 lat USA wykorzystuje te modyfikacje, tworząc tzw. smugi chemiczne, z angielskiego zwane chemtrails. Powodują one np. susze w Kalifornii, a powodzie w Teksasie. Można z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością twierdzić, że susza w Polsce w minionych miesiącach była spowodowana sztucznie. W Polsce od 2003 roku rozpoczęto sypanie trwałych smug. Od 2009 roku to sypanie nasiliło się. W bieżącym roku obserwowaliśmy nad Trójmiastem po 3-5 samolotów jednocześnie sypiących mieszaninę toksycznych związków. Podobnie donosili internauci z innych części Polski. Poza tym, stosowano kilkakrotnie zmianę kształtu rozprzestrzeniającej się chmury za pomocą HAARP. Widać to wyraźnie po tworzeniu się kształtu piórka ze smugi. Zrzucane materiały w dużej części są ferromagnetykami i pod wpływem pola elektromagnetycznego ustawiają się w kierunku biegunów tego pola, te o większym ładunku i te o mniejszym wyraźnie są rozdzielone.

Obrazek

Skład tych smug został przebadany i określony wielokrotnie. W smugach znajduje się m.in:

– aluminium – koncentracja 15,8 razy większej niż w powietrzu niezanieczyszczonym,

– antymon – koncentracja 63,3 raza większa,

– arsen – 418 razy więcej,

– bar – od 5,3 do 100 razy więcej,

– kadm – 6 razy więcej,

– chrom – 6,4 razy więcej,

– miedź – 9 do 80 razy więcej,

– żelazo – od 43,5 do 33 600 razy więcej,

– ołów – 15,7 razy więcej,

– mangan – 513,8 razy więcej,

– nikiel – 10,7 razy więcej,

– cynk – 7,5 razy więcej,

– stront – 4900 razy więcej.

Dodatkowo sypie się na głowy ludności włókna polietylenowe wielkości nanocząstek, o wysokiej gęstości HDPE. Materiał ten na całym świecie jest stosowany w biotechnologii jako związek do hermetyzacji białka otoczki wirusa DNA i RNA. Czasami włókna te tworzą rodzaj spadochronu, pozwalającego cząstkom wymienionym powyżej unosić się na znaczne odległości. Włókna te mogą być elektroaktywne. Nadzór nad tematem prowadzi DARPA. O tej instytucji prywatnej, ale pracującej dla Pentagonu, już pisałem. Ciekawe, że studenci szkół technicznych nic nie wiedzą na ten temat?

I najważniejsze. Jak wiadomo, jedynym odkurzaczem powietrza są płuca żywych istot, w tym i człowieka. O tym, że zespół znikania pszczół CDC jest spowodowany przez te ferromagnetyki zawarte w tych pyle, uniemożliwiające powrót pszczoły do ula, już pisałem. Niestety, ta wiedza nie dociera do naszych pszczelarzy, za co zapłacą dużo.

U człowieka opisano zespół objawów nowej choroby, zwanej morgellons. Po raz pierwszy została opisana w 2001 roku u gospodyni domowej, pracującej jako technik laboratoryjny, pani Mary Leitao. U jej dwuletniego synka zaobserwowano zmiany, które pod mikroskopem ujawniły czerwone, niebieskie i biało-czarne włókna. Nazwa Morgellons została zaczerpnięta z listu sir Thomasa Browna z 1690 roku, opisującego chorobę charakteryzującą się „epidemią ciężkich włosów” na plecach dzieci w Langwedocji.

Oczywiście tzw. rządowe instytucje zaprzeczały początkowo istnieniu tej choroby. Jednakże pojawiająca się coraz większa liczba pacjentów zmusiła niejako CDC do przeprowadzenia badań. Raport, jaki ukazał się w 2006 roku, zaprzeczał nowej chorobie. Kolejny raport, także zaprzeczający, miał się ukazać w 2009 roku w czasopismach medycznych. Do dnia dzisiejszego jednakże nie ukazał się. Pojawiło się natomiast DUŻO PUBLIKACJI Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA, GDZIE WŁAŚNIE WOJSKO BAWIŁO SIĘ W PANA BOGA.

Objawy. Chorzy opisują swój stan jako kłujący, podobny jak po ukąszeniu przez owady ból w miejscu zaczerwienienia. Opisują to także, jakby coś chciało od wewnątrz przebić skórę. Te subiektywne odczucia są obiektywnie obrazowane przez rany przypominające ukłucia owadów, okrągłe zaczerwienienia z owrzodzeniami w środku. Badania mikroskopowe uwidaczniają wystające z wewnątrz nitki. Badanie morfologii przeprowadzone u takich chorych wykazuje niedokrwistość. Inne wyniki badań wykazują zaburzenia w pracy gruczołów dokrewnych, takich jak tarczyca, czy trzustka. Niski poziom CD-57 i podwyższony poziom markerów stanu zapalnego, tj. białka CRP.

Sama Fundacja Badań Morgellons ma w swoich kartotekach już 15 000 chorych. Takich chorych opisywano zarówno w USA, jak i Kanadzie, Anglii, Australii, RPA, Holandii i Rosji. Choroba występuje mniej więcej po okresie 10 lat sypania trwałych smug. Włókna są doskonale widoczne pod dużym powiększeniem, rzędu 200-300 razy, niestety nie dysponujemy w Polsce takimi „powiększalnikami”. Można je także oglądać w świetle ultrafioletowym.

Co do pacjentów w Trójmieście, widzieliśmy kilka przypadków, jednakże nie udowodniono istnienia włókien z powodu braku odpowiedniego sprzętu. Objawy zdecydowanie różniły się natomiast od zwykłych ukąszeń owadów, czy alergii i nie chciały goić się przez długi okres, pomimo stosowania typowego leczenia. Opisy z publikowanych prac podają, że zmiany zawierają twarde przezroczyste włókna, które są bardzo odporne na ekstrakcję. Wszyscy chorzy podają uczucie podobne do tego, jakby coś się chciało przebić ze środka na zewnątrz.

Najwięcej informacji można uzyskać z badań Instytutu Carnicom (link TUTAJ).

Badania przeprowadzone przez Kaiser Permanent Nothern California w latach 2006-2008 zidentyfikowały 115 pacjentów z tą chorobą, co daje częstotliwość 3,65 na 100 000 ludzi. U chorych w 59% wykrywa się deficyt poznawczy, nie dający się wyjaśnić IQ. 63% chorych miało istotne kliniczne dolegliwości somatyczne. Wszystkie rany były trudno gojące się. Badania kalifornijskie są istotne, ponieważ teren zamieszkuje 3-milionowa populacja.

Poniżej kilka zdjęć typowych dla Morgellons. Pierwszy zestaw zdjęć przedstawia zmiany skóry pleców i zdjęcie mikroskopowe wychodzących z nich włókien.

Obrazek

Obrazek

Obrazek\

Obrazek

Wbrew głoszonym przez mass media opiniom usłużnych „ekspertów”, po 30 latach obsiewania kuli ziemskiej trwałymi smugami zanotowano wzrost promieniowania UV i podczerwieni docierającej do Ziemi. Temperatura magnetosfery podniosła się o kilka tysięcy stopni. Nastąpiła redukcja promieniowania słonecznego w zakresie widzialnym o 20 do 40%. Dyrektor FBU, Ted Gunderson, powiedział wprost: „Te zrzuty są bardzo toksyczne, to czyste ludobójstwo!”

Chyba nic więcej nie trzeba dodawać, no może z wyjątkiem tego, że opłacane przez podatnika instytucje, takie jak GŁÓWNY INSPEKTOR SANITARNY, SANEPIDY, MINISTERSTWO ZDROWIA, CZY ŚRODOWISKA, CHOWAJĄ GŁOWY W PIASEK I UDAJĄ, ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE. Za to wykazują niezwykłą energię, pozorując pracę, w ściganiu rodziców, którzy nie chcą szczepić swoich dzieci. Czyli wypełniają odgórne instrukcje w celu zachowania stołków?

dr Jerzy Jaśkowski

Źródło: alexjones.pl

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-smu ... we-choroby

Dwóch ważnych ministrów w nowym Polskim rządzie jest w pełni świadomych zbrodni popełnianej nad naszymi głowami. Do tej pory nie mogli wiele zdziałać jako zwykli posłowie, poza zadawaniem pytań staremu rządowi. Miejmy nadzieję, że po objęciu ministerstw zrobią wszystko, by ujawnić szczegóły tego procederu i wskazać winnych. A jeśli nie, to trzeba będzie zrobić publiczny protest i zasypać ich skrzynki mailowe stosownymi zapytaniami, żeby wywrzeć na nich presję. Żeby była pełna jasność o kogo chodzi:

Prof. dr hab. Jan Szyszko - Minister Środowiska
Mgr inż. Krzysztof Jurgiel - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/Interp ... y=0A8244A2
http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/Interp ... y=2FB86C06

Rachmat,
to dobry pomysł! Ja z moimi przyjaciółmi napiszemy do nowych ministrów petycję w/s smug chemicznych nad Polską.

Jednak najsilniejszą moc sprawczą na rząd ma interpelacja poselska, piszmy wiec do posłów, których uważamy za nieskorumpowanych ( ja do tych z listy Kukiza ) aby interpelacje takie wnosili. Kompetentnym adresatem interpelacji w tej sprawie jest też desygnowany na min. zdrowia dr Radziwiłł.

Teraz jest najlepszy moment, ponieważ nowa (?) grupa rządząca będzie się starała aby pokazać, że są lepsi od PO/PSL. Jak minie rok, dwa i nie odniosą sukcesów, to przyjmą strategię przetrwania i już nic dla narodu nie będą robić, nawet na pokaz.

Sublime Master Elect * 11th Degree

zobaczymy czy coś drgnie;

Wraz ze zmianami kadrowymi z rządzie, zmienia się również podejście do kluczowych zagadnień z zakresu środowiska naturalnego. Jak duże mogą być to zmiany wskazuje sama osoba prof. Jana Szyszki, który jest klimatycznym sceptykiem. Według jego dotychczasowych wypowiedzi, globalne ocieplenie jest podyktowane względami politycznymi.

cd.http://www.geekweek.pl/aktualnosci/24674/smugi-chemiczne-pod-lupa-ministra-srodowiska

Nie wiem skąd ten optymizm.
Tę bandę finansuje farmacja i monsanto:

Cytuj:
W POlsce, m.in. dzięki obecnemu senatorowi [G.B.Piecha] z PIS-u, stworzono ustawę zakazującą lekarzom składania raportów o powikłaniach poszczepiennych.
Wiesz więc od razu, przez kogo jest finansowany PIS.

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CB4QFjAAahUKEwjgwprd24bJAhUGhg8KHf1pCOA&url=http%3A%2F%2Fwww.polishclub.org%2F2015%2F03%2F20%2Fdr-jerzy-jaskowski-matko-tego-sie-na-kursach-nie-dowiesz%2F&usg=AFQjCNECegMbLEu08kiuTiYdzqzufb0-iA&sig2=KDhGlgxftNr3Ifs5i8qn9A
Cytuj:
Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Jak pisze „Nasz Dziennik” – nowe prawo „pozwala ona na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych. Będziemy jedynym krajem na świecie, w którym wprowadzono przymusową kontrowersyjną szczepionkę przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV”.

Tego też szybciutko wyprostują..

Awatar użytkownika

Geoinżynieria 2. Pogoda jako broń.

phpBB [video]

Opublikowany 18.11.2015

Programy modyfikacji pogody znane w zachodniej literaturze naukowej jako geoinżynieria są w Polsce nadal tematem tabu. Choć systemy modyfikacji pogody znane są od dziesięcioleci to nadal znikoma część populacji rozumie to zagadnienie i jego konsekwencje. Organa państwowe milczą lub wypisują bzdury nie chcąc kompletnie się odnieść do oficjalnych dokumentów rządowych opublikowanych w USA i Wielkiej Brytanii opisujących wnikliwie metodologie, zakres i konsekwencje stosowania geoinżynierii na ludzi i środowisko. Programy te widoczne są gołym okiem na terenie całej Polski i już skutkują pogłębiającą się suszą w kraju tworząc niebezpieczne w skutkach kryzysy i zwyżki cen produktów rolnych. Zjawisko to w dłuższej perspektywie wiąże się z całą masą zagrożeń dla środowiska jak również dla życia ludzi, zwierząt i całej biosfery.

Zapraszamy do obejrzenia drugiej części filmu "Geoinżynieriia. Pogoda jako broń." w którym dr Jerzy Jaśkowski rozszerza zagadnienia związane z modyfikacją pogody omawiając m.in. problematykę systemów HAARP i broni chemicznej spuszczanej codziennie na głowy niczego nie spodziewających się obywateli. Film zawiera również fotografie i zdjęcia zaobserwowanych zjawisk geoinżynieryjnych z całej Polski. Dziękujemy wszystkim za nadesłane zdjęcia i wzięcie udziału w ogólnopolskiej akcji.

Redakcja PrisonPlanet.pl

Pierwszy odcinek filmu "Geoinżynieria. Cicha wojna.": https://www.youtube.com/watch?v=B5rIN...

W Polsce powstaje mały HAARP. Czy jest się czego bać? :stop:

http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/11 ... -czego-bac

Ostatnio zmieniony 02 sty 2016, 11:51 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 2 razy

Przeciwko geoinżynierii organizowane są protesty 23 kwietnia 2016r.

http://globalmarchagainstchemtrailsandgeoengineering.com/

Ktoś wie,czy takie protesty organizowane są w Polsce ?

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam.
Jest to mój pierwszy post na tym forum.
Chciałem zapytać tutaj znawców tematu o kwestię deszczu(wody) Z moich obserwacji(prawie że codziennych) wynika że jedną z przyczyn suszy są opryski,jestem tego pewien na 99,9% Obserwuję pogodę od 3 lat i nikt mi nie wmówi że to ocieplenie klimatu i inne bzdety są tego przyczyną.W innych tematach jest mowa o orgonitach i chembusterach które rzekomo mają jakiś wpływ na te opryski.Chciałem zapytać tylko czy taki chembuster oprócz rozganiania smug,przywraca też naturalny cykl pogodowy czyli raz słońce,raz deszcz tak jak było dawniej.Nie muszę mówić chyba czym grozi nam bezśnieżna zima po bezdeszczowym lecie...

Awatar użytkownika

Orgonity mniej, ale tzw. "chembustery" przywracają naturalną równowagę. Tu jest mały problem, jeszcze nad tym pracujemy. Problem polega na tym, że być może zbytnie zagęszczenie 'chembusterów' nie jest?, lub może nie być dobre. Tu jest problem, czy dobre jest kilkanaście małych czy kilka dużych. Naprawdę mocny chembuster ogarnia.ładnych kilkadziesiąt kilometrów kwadratowych. Około 30-tu.To sporo. Z drugiej strony wiemy już, że instalacje tzw. 'HAARP', są coraz częściej po to żeby likwidować wpływ chembasterów. To już jest praktycznie wojna, cichuteńka i niewidoczna. Zakop Orgonity przy wieży TK, czy przy dowolnym maszcie TK. Zawsze muszą być co najmniej dwa Orgonity to ważne(kiedyś napiszę dlaczego) , i nie patrz na YT. Tam filmy, które są naprawdę wartościowe giną po kilku godzinach. Tak więc zakop je i czekaj kilka godzin. Przyjedzie ekipa i będzie szukać. Jak i skąd wiedzą? Wiem, ale jeszcze teraz nie powiem. Tak więc 'coś' jest na rzeczy i to jest pewna informacja. Ogólnie (bo sądzę, że dopiero wchodzisz w temat), jest tak, że Orgonity przywracają równowagę elektromagnetyczną, natomiast chembustery, równowagę ekologiczną, ale też w zakresie magnetyzmu.Świat jest elektryczną kreacją w formie jaką przedstawia Tesla. To wszystko jest dostępne. Nie jest to wiedza ukryta, czy tajemna. A że pogoda jest taka, a nie inna? Jeszcze moment, jeszcze chwila. Z tego co wiem instalacja HAARP w Polsce i to jedna i druga zostanie hmm... 'niefinansowana'. Podobnie na Słowacji i Węgrzech. Idzie dobre. Zobaczymy. Ale nawet gdyby było inaczej, to pomysł i sprzęt już jest Mruga Trzymaj kciuki. Będzie OK.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Witam wszystkich na wstępie. Taka sytuacja - byliśmy na wakacjach na Fuerteventura i przez tydzień widzialem tylko raz maly Chemtrails, który szybko zniknął - czyli w stosunku do tego co się dzieje sypania tam po prostu nie ma. I teraz pytanko z mojej strony - czyżby w zwiazku z małym zaludnieniem odpuszczają sobie i sypią raczej nad obszarami gęsto zaludnionymi? W sumie miało by to sens. Może ktoś zaobserwował podobna sytuacje będąc na wakacjach w mniej zaludnionych częściach świata?

Dokładnie tak jest , mapka świata pokazana na tej stronce pokazuje to najlepiej :
http://www.morgellons-research.org/morgellons/
Sam taką sytuację zaobserwowałem latem łowiąc rybki poza swoim rodzimym miastem .Widać było ,że samoloty zaczynają zrzucać ładunek przed aglomeracją .Raz nawet narysowały na niebie duży krzyż centralnie nad głowami mieszkańców!
A mapka pokazuje gdzie tego nie robią :Kazachstan i Astana,ciekawe?

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Ja zaobserwowałem to samo co kolega T rex, tylko na greckiej wyspie Kos. Byłem tam dwa tygodnie pod koniec lipca 2015r. Nie widziałem żadnej smugi. Ostatnio również zwróciłem uwagę na to, że od momentu kiedy pracuje CHemubuster, samoloty nad moją okolicą zaczęły wykonywać dziwne skręty, kółka itp... mam wrażenie, że porostu wiedzą/ widzą, że nad okolica jest czystsze niebie i eksploatują je jeszcze bardziej. Dodatkowo mam odczucie jakby pryskali tylko u Nas nad Polską, mieszkam na terenie przygranicznym, i wydaje mi się, że opryski nie sięgają nad Litwę i Białoruś. Czy ktoś może zwrócił na to uwagę?

Awatar użytkownika

Myślę, że to co wkleję pasuje tu aż nadto dobitnie niestety Smutny :
Cytuj:
W lipcu 2015 r. informowaliśmy, że konsorcjum dwóch agencji: Profile i BringMore Advertising wygrało przetarg Ministerstwa Środowiska na przygotowanie kampanii dotyczącej... czystego powietrza. Wartość: 3,5 mln zł. Członkiem zarządu agencji Profile od 1994 r. jest właśnie Rafał Szymczak, obecnie - jak się okazało - członek sztabu wyborczego Nowoczesna PL.
"Ogólnopolska crossmediowa kampania informacyjno-promocyjna ma pokazać, jak powietrze wpływa na zdrowie człowieka i stan środowiska. Działania reklamowe prowadzone będą w telewizji, radiu i Internecie"
- tak kosztującą podatników 3,5 mln akcję opisywał portal press.pl.

Przygotowanie tej kuriozalnej kampanii zleciło Ministerstwo Środowiska, kierowane przez ekonomistę Macieja Grabowskiego - dawniej wiceprezesa założonego przez Janusza Lewandowskiego (PO) Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową.

Obecność Szymczaka w partii Petru dowodzi, jak blisko Nowoczesnej PL jest do Platformy Obywatelskiej. Szymczak to bowiem były współpracownik Jacka Kuronia i Bogdana Klicha, a także długoletni znajomy Michała Boniego.

Całość: http://www.wykop.pl/ramka/2806425/kim-j ... zetarg-na/

Czujecie to, jacy są perfidni i jak bezkarnie się czują - tzw. władza i ich nadzorcy. (?)
Zapłacili z publicznych pieniędzy dla swojego kolesia 3,5 mln zł na kampanię dotyczącą "czystego powietrza". Pieniądze wypracowane przez ludzi zapłacili sobie za ogłupianie tych ludzi i "uświadamianie" im jak ważne jest czyste powietrze, podczas gdy za grube miliardy sypią im syf na głowy z samolotów?

Niech ktoś mądry napisze, że to nie prawda, że zwariowałem albo mi się coś pomieszało, albo łyknąłem jakiś kit... bo to się nie mieści w głowie, co się dzieje w tym kraju i na świecie.

Cytuj:
Jak zacofana jest polska nauka świadczy patent nr 6315213 US złożony przez Armię USA w dniu 13 listopada 2002 roku dotyczacy polimeru rozpraszanego w trwałych smugach w celu wchłaniania wody. Polimer taki zmniejsza zdolność chmur do „produkcji” deszczu.

Innymi słowy można w dowolnym miejscu na świecie, poprzez modyfikację sypanego proszku powodować albo deszcze albo suszę.

To znaczy, że można kontrolować uprawy żywności a więc i jej ceny.

Dlatego wlaśnie to Armia patentuje takie wynalazki.

Można wygrać wojnę bez wojny!

I dlaczego o tym w Polsce tzw. eksperci nic nie wiedzą i nie ostrzegają ludności zamiast tego durności opowiadaja o smugach kondensacyjnych? W internecie pełno jest takich telewizyjnych ekspertów wypowiedzi. Nie będę im robił reklamy.

Jest to jednocześnie dowód jak tworzy się od 1945 roku tzw . naukowców.

http://www.polishclub.org/2015/07/05/dr-jerzy-jaskowski-znikanie-pszczol-a-trwale-smugi-chemtrails/
Artykuł juz był, ale to dobrze wyłuszczyć.. Mruga

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]