Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sty 2022, 17:53

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149  Następna
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Ludzie jakie to ma znaczenie czy latają po prostej ,czy po okręgu ,są wytyczone trasy ,czy ich nie ma.Wali mnie to ,chodzi o to że sypią nam na głowie truciznę którą wdychamy i zasłaniają promienie słoneczne potrzebne do życia. Manipulują pogodą i bezczelnie drwią z ludzi twierdząc ze to normal.Nie czas na takie dywagacje zacznijcie uświadamiać znajomych bliski żeby się masy w końcu przebudziły,bo inaczej przebudzenie będzie ale takie jak u brata z Afryki no wiecie gdzie..... :boisie:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 gru 2014, 11:56 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Cytuj:
Nie czas na takie dywagacje zacznijcie uświadamiać znajomych bliski żeby się masy w końcu przebudziły,bo inaczej przebudzenie będzie ale takie jak u brata z Afryki no wiecie gdzie..... :boisie:

No tyle że widzisz jaki to ma sens takie uświadamianie skoro pomimo że są wykładane twarde dowody, cała masa dostępna w sieci na wyciągnięcie ręki, wystarczy po to sięgnąć to nawet tyle niektórym się nie chce tylko wykładają jakieś swoje dodatkowe durne teorie że jest to rozpylane z paliwa albo za wiedzą i pozwoleniem kontrolerów lotów :D.

Intimate Secretary * 6th Degree

skulldragl pisze:
Pytam się jeszcze raz która kontrola lotów pozwoliłaby na robienie takim samolotom kółek i szachownic na niebie?

Każda. Dowiedz się trochę o roli kontroli lotów, bo na razie bardzo się ośmieszasz. Rozumiem że nie sprawdzasz czy to kontroler nakazał pilotowi zmianę kursu, bo z góry zakładasz że tego nie zrobił. Jeśli tak to gratuluję otwartości umysłu...

skulldragl pisze:
No nie wierze, jesteś na tym forum, wiesz o chemitrail i nie wiesz jak mogą wyglądać smugi przez nie generowane? Popatrz na google albo na youtube jak tak.

Dobrze wiem jak wyglądają smugi chemiczne i jakie samoloty je rozpylają, a swoją wiedzę buduję w oparciu o obserwacje naszego europejskiego nieba. Jak ktoś mi próbuje wmówić że widzi samoloty, które nie trzymają się ani dróg lotniczych ani poleceń kontrolera, to zwyczajnie pytam gdzie mieszka, bo nad Europą coś takiego nie występuje. Być może tak jest w USA, nie wiem, nie byłem. Ale jak ktoś zaczyna wtedy się śmiać, to zaczynam podejrzewać że większość czasu gapi się w monitor komputera zamiast wyjrzeć przez okno i spojrzeć jak jest naprawdę. Cóż, nie moja sprawa.

To w takim razie jak będą ci nad głową sypać chemitrails to sprawdź sobie na jakieś mapie lotów samolotów czy w tej chwili na niebie powinien być samolot. Nawet zadzwoń se do kontrolerów lotów żeby ci powiedzieli czy te samoloty co rysują ci szachownice nad głową mogą tu akurat w tej chwili chemitrails rozpylać, czy może powinna być w tej chwili przerwa rozpylania. LOL

Ja sprawdzałem i na mapie były pokazywane najmniejsze latające pierdziawki, a chemitrails żadnego nie było mimo że nad głową miałem całą eskadre.

Człowieku weź ty się zastanów, to są czarne projekty masowego ludobójstwa a ty tu pieprzysz że kontrolerzy lotów mają decydować czy mogą ludobójstwa dokonywać czy nie?

skulldragl pisze:
To w takim razie jak będą ci nad głową sypać chemitrails to sprawdź sobie na jakieś mapie lotów samolotów czy w tej chwili na niebie powinien być samolot.

Zawsze tak robię i prawie zawsze okazuje się to jakaś cywilna maszyna. Wojskowe bardzo rzadko przelatują mi nad domem. I najlepsze jest to że od kiedy FR24 pokazuje również samoloty bez transponderów ADS-B, nigdy nie zdarzyło mi się żeby jakiś opryskujący nie był widoczny na radarze.

Cytuj:
Nawet zadzwoń se do kontrolerów lotów żeby ci powiedzieli czy te samoloty co rysują ci szachownice nad głową mogą tu akurat w tej chwili chemitrails rozpylać, czy może powinna być w tej chwili przerwa rozpylania.

Do kontrolerów nie trzeba dzwonić żeby się czegoś od nich dowiedzieć, ale co ja Ci tam będę tłumaczył, przecież i tak wszystko wiesz lepiej. Pewnie zobaczyłeś w jakimś amerykańskim filmiku.

Cytuj:
Ja sprawdzałem i na mapie były pokazywane najmniejsze latające pierdziawki, a chemitrails żadnego nie było mimo że nad głową miałem całą eskadre.

Czy dobrze rozumiem że zobaczyłeś rozpylające samoloty i sprawdziłeś je na radarze, ale że ten pokazywał tylko cywilne samoloty a nie wojskowe latające fortece wypełnione beczkami z chemią tak jak się tego spodziewałeś po obejrzeniu kolejnego filmiku na youtube - to uznałeś że radar kłamie, bo filmiki na youtube zawsze mówią prawdę i tylko prawdę? Jeśli tak, to gratuluję podejścia.

Cytuj:
Człowieku weź ty się zastanów, to są czarne projekty masowego ludobójstwa a ty tu pieprzysz że kontrolerzy lotów mają decydować czy mogą ludobójstwa dokonywać czy nie?

Kontrolerzy decydują tylko o trasie przelotu samolotu. Tak trudno to zrozumieć?

Awatar użytkownika

Wcześniej było już lecz nie tłumaczone, teraz z tłumaczeniem dzięki Ripsonar News :spoko: :hejka:

Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych Chemtrails 2014 1/2

phpBB [video]

Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych Chemtrails 2014 2/2

phpBB [video]

Smoking Gun Proof Of Atmospheric Spraying :shock:

phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Dr. Ilya Sandra Perlingieri o smugach chemicznych [2008]
phpBB [video]

@ kanał RipsonarNews

Był już na Forum artykuł tej Pani doktor:
Chemtrails: Skutki toksycznych metali i chemicznych aerozoli na zdrowie człowieka.
9/11/2010
chemtrails-dowody-t4810.html
powtórzony potem tekst na potrzeby ogólnego tematu chemtrails,warto było odświeżyć-niedowiarków ciągle do teraz jak przysłowiowych mrówków
16/12/2013
chemtrails-smugi-chemiczne-t113-4140.html#p179040
===
Nie tak dawno rozmawiałem z gostkiem.który w latach 90tych latał sobie samolocikami wojskowymi,bo taką miał służbę, na sam temat oprysków durnie się uśmiechnął,czyli nie ma :"no co ty..to naturalny efekt spalania paliwa,a że tam zimniej to potem widać takie smugi"...i weź tu pogadaj z takim rozgarniętym jak kupa liści klientem :bangheadwall:

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Dorzucam patent US7413145 na aparaturę opryskową:

Warto poczytać ;)

http://www.google.com/patents/US7413145

Obrazek

A tu przykład praktycznego zastosowania tego patentu:

Evergreen Airlines 747 Supertanker
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Cytuj:
Czyżby zakręcane korytarze powietrzne dla Chemolotów? :haha: :hmmm:

Obrazek

Nad Litwą i Białorusią smug Chemtrails brak. :hmmm:

Obrazek

Tak łatają skrawek błękitu. :załamka:

Obrazek

Więcej na...http://pokazywarka.pl/xca04f/

tigeroo9 pisze:
Cytuj:
Czyżby zakręcane korytarze powietrzne dla Chemolotów?

Coś w ten deseń. Podczas złych warunków pogodowych na lotniskach przylatujące samoloty dostają polecenie wejścia w tzw. holding i wtedy latają w kółko po eliptycznym torze. To jedna z możliwych opcji wyjaśnienia tych zdjęć. Druga opcja to latający nad Polską od wiosny AWACS który regularnie krąży nad wschodnią częścią kraju.

Awatar użytkownika

Chemtrail Weather Control - NBC4

Farmaceuta/lekarz mówi, że w swojej 20 letniej praktyce nie widział jeszcze wysypu tylu dziwnych choróbsk.

phpBB [video]

Kompilacja oprysków z 3 dni wstecz .Filmy pochodzą z całego świata

Chemtrails Cover Sky in Philly/Delco, Dec 29, 2014 USA
phpBB [video]

Sunset chemtrails ,Hiszpania
phpBB [video]

2 JAN 2015 Macro Engineering aka CHEMTRAILS Francja
phpBB [video]

Chemtrails, Geoengineering Documentation USA
phpBB [video]

CHEMTRAILS ( "La nebbia") - "The fog" Brazylia
phpBB [video]

chemtrails dublin attack jan 2015 Irlandia
phpBB [video]

Tak wyglądało kiedyś niebo.Przypomnijcie sobie :tak:
Relaxing 3 Hour Video of A Tropical Beach with Blue Sky White Sand and Palm Tree
phpBB [video]

PS
Pisałem wielokrotnie do Maxa Kolonko w sprawie by nagłośnił sprawę chemtrails,bo to bardzo ważna
sprawa dla wszystkich ludzi,a ten nic .Dalej daje jakieś pierdoły o polityce ,o murzynach i tyle.
Wie ktoś dlaczego taki jest ?
@Anioł nie używaj czerwonego w postach.Wszystkie inne możesz.Pozdrawiam:)

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

HAARP i program West Ford. W roku 1963 zostały rozsiane miliony mikroskopijnych miedzianych igieł mające na celu stworzenie sztucznej jonosfery. Z czasem igły posklejały się ze sobą za sprawą "ciśnienia Słońca" i zostały wypchnięte na dalszą orbitę, było ich 4 tony.
Już od dłuższego czasu trwają eksperymenty z jonosferą.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Nawet Fakt pisze o Chemtrails…Ciekawe są komentarze pod tym artykułem.Warto poczytać ciekawie pisze ...

~warbara : AWACS "Jakkolwiek wygląda prawda na temat Chemtrails, nas też zaintrygowała ta sprawa, gdyż ostatnio zrobiliśmy zdjęcie amerykańskiego samolotu Awacs..."

Projekt armii amerykaskiej RFMP, czyli „Misja planowana na podstawie fal radiowych”, to nazwa nadana grupie systemów komputerowych programów. Jeden z podprogramów w tym systemie to VRTPE, który pozwala zobaczyć wyświetloną na ekranie bitwę w trój-wymiarowej konfiguracji. System RFMP polega na satelitach, z których pobiera zdjęcia bitwy naziemnej i łączy je ze zdjęciami zrobionymi na ziemii, produkując w ten sposób trój-wymiarowy obraz. System RFMP działa poprawnie tylko nad wodą i wzdłuż wybrzeży, ale nie na lądzie, ponieważ aby radar działał poprawnie potrzebuje odpowiednich warunków atmosferycznych i lub rozpylonych cząsteczek metali do przewodzenia.

Higroskopijne i przewodzące metale, szczególnie bar połączone są z wewnętrznym systemem, który używają samoloty AWACS, satelity na orbicie geostacjonarnej i naziemnej o bardzo niskiej częstotliwości (VLF) i ekstremalnie niskiej częstotliwości (ELF).

Do rozpylania tych cząstek służą samoloty cysterny, które przyleciały z F16 do Łasku.
Proponuję poczytać o Red Flag - ćwiczenia polskich i amerykańskich lotników na Alasce.
Polska jest za mała na takie ćwiczenia w sensie zdrowotnym oczywiście.

Życzę dużo zdrowia. Mam nadzieje, że ten komentarz nie zniknie tak jak poprzedni...

http://www.fakt.pl/cia-rozpyla-cos-nad- ... 792,1.html

Fellow Craft * 2nd Degree

słuchajcie: czy był wątek: co robić by obronić nasze rodziny przed tymi świństwami z powietrza?
proszę o poważne odpowiedzi.

Cytuj:
słuchajcie: czy był wątek: co robić by obronić nasze rodziny przed tymi świństwami z powietrza?
proszę o poważne odpowiedzi.

Wielokrotnie było to omawiane w tym temacie jest drugi temat mówiący o chembusterach - sposób
na obronę przed chemikaliami http://davidicke.pl/forum/chembuster-i-orgonit-t2245.html
Jeśli chciałabyś kupić to
http://www.ebay.pl/itm/Mini-Shungite-Chembuster-Orgone-Generator-with-6-DT-Szichuan-Smoky-Quartz-/301489905908?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item463232e0f4
pozostało półtora dnia !
Lub wejdź na stronę Greenharmony
http://www.greenharmony.pl/chembustery/573-chembuster-duzy-owoc-zycia.html

Inną sprawą jest ochrona organizmu przed negatywnymi skutkami oprysków.
Jest taka mikstura która ochroni przed trucizną
http://www.ebay.pl/itm/Chembuster-Formulated-at-the-Request-of-Don-Croft-/280640967562?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item415781538a
Ewentualnie można zażywać naturalne leki : olejek z oregano,chlorelle,B17,naturalną wit.C-
nie z apteki tylko z owoców lub warzyw , srebro koloidalne.Jeśli ktoś wie co jeszcze można brać niech napisze.

W okresie silniejszych oprysków radzę wam nosić maseczki ochronne na nos.Częściowo to też ochroni.

PS
Chciałbym też powiedzieć że pewien facet w USA ( zapewne mocno przekupiony przez CIA bądź NSA)
prowadzi dwie strony ,w których dezinformuje i ośmiesza proceder chemtrails i geoinżynierię.
Jego strony są bazą dla wszelkich dezinformatorów np na paranormalne.pl agenci brali
zmanipulowane wiadomości by ogłupiać masy ludzi , wchodzące na owe forum .
Te strony to metabunk.com i contrailscience.com . Człowiek który je prowadzi to Mick West ,który
nie jest nie zna się nba meteorologii, nie jest naukowcem ,,tylko pilotem odrzutowca. W dodatku pochodzi z NSA.Znacie jakieś inne dezinformujące strony ?

Jeśli ktoś jest tu hakerem (lub zna jakiegoś),to niech zaatakuje jego strony i najlepiej usunie wszystkie dane .
Trolle nie będą mogły skąd brać spreparowanych przez zawodowych agentów CIA treści.

Kiedyś będąc na piwku w plenerze ( 2014-09-05 podkarpacie )zauważyłem dziwną smuge na niebie która nagle jakby się urwała i utrzymywała się już do późnego wieczora taka urwana. Postanowiłem to udokumentować już kiedyś tutaj no ale tak jakoś wyszło.

http://tinypic.com/player.php?v=2v36gt5 ... NKb75VMt9A

W tym samym dniu przed wyjazdem w plener zauważyłem też coś dziwnego na niebie kierunek południowy zachód, zdjęcie wykonałem z 20min po zauważeniu tego czyli fotka z godz 18:05 jakby kawałek tęczy, również utrzymywało się to dosyć długo do samego zachodu słońca.

Obrazek
Obrazek

tutaj filmik. http://tinypic.com/player.php?v=fejk7o% ... NKjrJVMt9A

Awatar użytkownika

Ciekawa jest końcówka filmu pokazująca dyszę na tylnej grodzi.To że sypie trującym chemicznym g..............en, to chyba nie ma żadnych wątpliwości... :stop:

Chemtrails : Des épandages d'une couleur noire !

phpBB [video]
\

No i proszę! France 3 TV potwierdziło, że chemtrails to fakt! :bangheadwall:

France 3 TV Confirms Chemtrails

phpBB [video]

-- 13 lut 2015, 11:52 --
Dla poszerzenia własnej wiedzy warto poczytać również to.....

Cytuj:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:

Opublikowano Luty 12, 2015 Przez a303

Skład chemtrails w końcu zostaje ustalony

Przez 20 ostatnich lat, mimo prób uzyskania odpowiedzi, materiał źródłowy smug chemtrails pozostawał tajemnicą. Wreszcie udało się zidentyfikować oczywisty materiał bazowy chemtrails rozpylanych z samolotów rządowych i pozarządowych, jakie powodują powstanie smug podobnych do chmur oraz deszcz cząsteczek materiałów odblaskowych w atmosferze.

To odpady węglowe, lotne popioły powstające w elektrowni węglowej podczas spalania węgla.

Prawie 13-minutowy film przedstawia podstawową analizę naukową odpadów po spaleniu węgla identyfikując lotny popiół zawierający głównie tlenek glinu – około 30%.

phpBB [video]

Widocznie, popiół węglowy jest trudny do przeróbki i bardzo kosztowny w składowaniu, problem wart coś około mld dolarów na jedną elektrownię, jak sugeruje film. Jednak taki popiół łatwo przetransportować z dala od elektrowni tymi samymi środkami transportu, jakimi dowozi się węgiel do elektrowni do spalenia. Ciężarówki i barki wodne są również wykorzystywane w transporcie do baz lotniczych celem rozpylania.

Wydaje się, że odbywa się tu ten sam proceder, jak z fluorem: fluor, który jest trucizną protoplazmatyczną oraz odpadem toksycznym oraz toksyczne lotne popioły z węgla są wciskane w ludzkość na siłę, prawdopodobnie aby pozbyć się kosztownych odpadów. Pijemy fluor z naszych miejskich wodociągów pod pozorem, że będzie chronić nasze zęby.

Od co najmniej dwóch dekad wiadomo, że oddychamy popiołem węglowym celowo rozpylanym jako część geoinżynierii pogodowej.

To kolejny film, który pokazuje i mówi o skrajnej lodowatej pogodzie w USA i wyzwalaniu do atmosfery arktycznego metanu z 08 stycznia 2015 r.

phpBB [video]

Jest tu komentarz, że wykonawcy planu spryskiwania nie pozwalają na powstanie niskiego ciśnienia po to, żeby kontrolować pogodę na Pacyfiku i zachodnim wybrzeżu USA. Chemtrailsy nad Kalifornią mają zapobiegać tworzeniu się niskiego ciśnienia, co może wyjaśniać, dlaczego w Kalifornii tak trudno o deszcz.

Jest tam mapa z towarzyszącą jej niesamowitą informacją. Temperatury w południowej Alasce w styczniu 2015 roku są bardzo wysokie, 7-9 stopni Celsjusza. To na pewno nie jest normalne! Co więcej, odbywa się bardzo silne rozpylanie chemtrails nad Zatoką Meksykańską, aby wypchnąć prąd strumieniowy wprost do Europy. Ciężka zima sezonu 2013-14 jest znów u nas znowu drugi raz z rzędu!

phpBB [video]

Źródło: http://www.activistpost.com/2015/02/chemtrail-source-material-finally.html

Tłum. Pluszowy Miś.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sklad-chemtrails-w-koncu-zostaje-ustalony-2015-02

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Autor Książki O Chemtrails-Wojskowe Samoloty Rozpylają Trucizny
phpBB [video]

Awatar użytkownika

[Youtube][/Youtube]
Cytuj:
Czy zabawy w Pana Boga sprowadzą głód na naszą planetę?

Obrazek

Chemtrails, czyli po polsku: smugi chemiczne, są to aerozole zawierające różnego rodzaju chemikalia wprowadzane do atmosfery m.in. przez samoloty. Najbardziej typowe to smugi z odrzutowców, które wiszą na naszym niebie całymi godzinami, stopniowo rozmywając się i tworząc mgłę, zza której próbuje przebić się słońce.
Wielu ludzi nie dopuszcza do siebie możliwości ich istnienia, tłumacząc, że ruch lotniczy w dzisiejszych czasach jest większy, a odrzutowce zawsze pozostawiały za sobą smugi. Niestety, obserwacje na całym świecie potwierdzają, że to nie za samolotami pasażerskimi, ale przede wszystkim za wojskowymi ciągną się w nieskończoność białe ogony, które, w przeciwieństwie do typowej smugi kondensacyjnej, nie znikają po dwóch minutach.

Tym, którzy nie wierzą w istnienie jakichkolwiek smug chemicznych, a raczej powtarzają jak mantrę za Wikipedią, że „chemtrails to teoria spiskowa” polecam poniższy film, który przedstawia wystąpienie Rosalind Peterson na konferencji ONZ ws. zmian klimatycznych. Pani Peterson przytacza w nim fakty dotyczące programów modyfikacji pogody i eksperymentów z jonosferą, które naukowcy mogą obserwować właśnie dzięki długo utrzymującym się na naszym niebie smugom. W swoim przemówieniu opiera się ona na oficjalnych amerykańskich dokumentach rządowych twierdząc, że te programy i eksperymenty odbywają się na całym świecie i negatywnie wpływają na rozwój roślin – także uprawnych. Choćby z tego powodu każdy z nas: rolnik, właściciel przydomowego ogródka czy działki oraz zwykły konsument produktów spożywczych w hipermarkecie powinien zacząć szukać informacji na ten temat i, przede wszystkim, spojrzeć w górę.
Przerażającym jest fakt, że ww. konferencja odbyła się w 2007r., a nad naszymi głowami nie wstrzymano, a raczej zintensyfikowano ruch samolotów pozostawiających za sobą długie ogony. Coraz częściej też obserwujemy nietypowe formacje chmur i zorze, które z naturą nie mają nic wspólnego.

Film jest krótki – trwa tylko 15 minut – warto poświęcić ten czas, byśmy za chwilę nie obudzili się za chwilę „z ręką w nocniku”…
Tytuł filmu na youtube, na wypadek gdyby poniższy link nie zadziałał:

„Chemtrails – droga do samozagłady”.

phpBB [video]

Źródło: xebola.wordpress.com

(alexjones.pl)

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-smu ... za-planete

DoD's Chemtrails, Aerosols, Morgellons & Superbugs - Geoengineers & Nanotech. :stop:

phpBB [video]

2/2 Genetic Secrets. Orbs, Chemtrails & Morgellons Fibers: the One Same Matter of Alien Nature. 2015 :stop:

phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 09 sie 2015, 9:50 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 1 raz

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

W temacie chembusterów.
Stworzyłem chembustera z kryształem oplecionym cewka Mobiusa
Obrazekpodłączoną do generatora fali prostokątnej. Tak , tego samego jaki kiedy na tym forum sprawdził nasz nieodżałowany , świętej pamięci Olgutek.

phpBB [video]

Prezentowany chembuster w tej chwili podróżuje do Anglii.

Kilka zdjęć z terenu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeżeli ktoś nie ma parcia na zbudowanie własnego CB ,to zapraszam do mnie :)

http://magicstones.co/chembuster-classic-p-751.html

Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona (SZOK!)
Choroba związana z procederem chemtrails
monitorpolski
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Cytuj:
Obama uparcie przemilcza fakt stosowania geoinżynierii

Obrazek

foto: Wikimedia Commons/CC

Amerykańska Agencja ds. Ochrony Środowiska (ang. Environmental Protection Agency, w skrócie: EPA) zamierza zaklasyfikować emisje z samolotów do grupy zanieczyszczeń szkodzących ludzkiemu zdrowiu. Prawdopodobnie propozycja padła z tej części agencji, której leży na sercu dbałość o Matke Naturę. Pozostali pracownicy tego departamentu są współwinni sytuacji, którą zlecił amerykański rząd, sytuacji – w której miliony ton cząstek aerozoli wprowadza się do powietrza po to, aby wpływać na pogodę na planecie. A wymówką dla tego przedsięwzięcia jest walka z globalnym ociepleniem. Ciągnące się po horyzont smugi zawierają zanieczyszczenia emitowane pod pretekstem bezpieczeństwa narodowego, przy czym nikt nie mówi o ich wpływie na ludzkie zdrowie.

20 maja 2015 w mieście New London, w Connecticut, Prezydent Obama wygłosił przemówienie dla kadetów straży przybrzeżnej. Przedstawił w nim oficjalną politykę Stanów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatycznych wskazując powód, dla którego trzeba kontynuować rządowe programy modyfikacji pogody.

Obama powołał się na opracowanie, w którym zestawiono argumenty stojące za i przeciw teorii ocieplania się klimatu. Jednak jego opinia w tej sprawie jest jasna klimat się ociepla i to w alarmującym tempie:
„Jestem tutaj, aby powiedzieć Wam, że zmiany klimatyczne stanowią poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa całego świata. Zagrażają one bezpośrednio naszemu bezpieczeństwu narodowemu. Nie ulega wątpliwości, że wpływają one na obronność naszego wojska. Dlatego – musimy działać – i musimy zacząć działać już teraz.”

W swoim przemówieniu Obama nie wspomniał o tym, że amerykański rząd pracuje obecnie nad dwoma programami:
1. Programem masowego tworzenia sztucznych chmur,
2. Programem, mającym na celu zebranie akademickich autorytetów, którzy zaproponują oficjalny program chłodzenia powierzchni ziemi poprzez zwiększanie powłoki chmur.

W lutym Amerykańska Państwowa Akademia Nauk opublikowała książkę zatytułowaną „Kontrola klimatu: odbijanie promieni słonecznych jako sposób na obniżenie temperatury na Ziemi” [link]. Pozycja ta z pewnością wiąże się z programem zanieczyszczania naszego nieba aerozolami, które zmniejszają ilość docierającego do nas światła słonecznego. W książce drwi się z ekologów twierdzących, że takie programy są już realizowane szkodząc ludzkiemu zdrowiu i przyczyniając się do powstawania pogodowych ekstremów.

Według Obamy amerykański rząd jest światowym liderem w postrzeganiu pogody jako czynnika kryzysowego. Kryzys ten będzie wymagał drastycznych działań współfiansnowanych przez poszczególne państwa:
„Kiedy jesteś na pokładzie i masz wartę, jesteś czujny. Tworzysz plan na każdą ewentualność. I kiedy widzisz zbierające się chmury burzowe lub nadciągającą niebezpieczną ławicę – to nie siedzisz spokojnie nic nie robiąc. Działasz, bo chcesz ochronić Twój statek i Twoją załogę. I nic innego się wtedy nie liczy, nie porzucisz przecież swojej powinności. Tak samo ma się rzecz ze zmianami klimatycznymi. Zaprzeczanie im lub niechęć by się nimi zajmować, stanowi zagrożenie dla naszego bezpieczeństwu narodowego i osłabia naszą gotowość do działań.”

Mam nadzieję, że Amerykanie są w stanie jednak trzeźwo patrzeć na świat i nie ulegną tym pobożnym życzeniom, w których to ludzkość zmierza do katastrofy.
Według Obamy z powodu ocieplania klimatu i wzrostu poziomu mórz „walka ze zmianami klimatycznymi jest kluczowym filarem amerykańskiego przywództwa na świecie. Kiedy spotykam się z przedstawicielami z całego globu, jest to zwykle numer jeden w naszych rozmowach – najważniejszy element naszej dyplomacji.”

Wszyscy sie zgadzają, że klimat się zmienia.

Podczas spotkania z kadetami Obama mowił, że zmiany klimatyczne są bezspornym faktem:
„Najlepsi naukowcy na świecie wiedzą, że klimat się zmienia. Nasi analitycy z służb wywiadowczych też wiedzą, że klimat się zmienia. Nasi przywódcy wojskowi – generałowie i admirałowie, na służbie i emerytowani – także to wiedzą. Nasi fachowcy z Departamentu Bezpieczenstwa – również to wiedzą. Podobnie jak straż przybrzeżna. A zatem, jest to fakt bezsporny.”
Za wzrost temperatur według Obamy odpowiada dwutlenek węgla, element procesów: fotosyntezy u roślin i oddychania u ludzi. Ocieplenie sprawa, że lodowce topnieją, a wzrost poziomu mórz o 1 do 4 stóp (30 – 120cm) zniszczy tereny przybrzeżne na całym świecie:
„Już dziś w Miami i Charleston ulice toną z powodu ogromnych przypływów. Wzdłuż naszych brzegów tysiące mil autostrad i dróg, linii kolejowych i obiektów energetycznych jest narażona na niebezpieczeństwo. Przewiduje się, że dalszy wzrost poziomu mórz choćby o 1 stopę do końca wieku będzie kosztować nasze państwo 200 mld dolarów.”
Obama dodaje, że zmieniające się warunki pogodowe wywołają „niestabilność i konflikty” na całym świecie. Susza w Nigerii została „wykorzystana przez Boko Haram”. Tajfun na Filipinach, Haiyan, „pokazał nam, z czym możemy mieć do czynienia w niedalekiej przyszłości. Jeden z najgorszych cyklonów w całej historii zabił tysiące ludzi, wielu przesiedlono, straty liczono w miliardach dolarów a międzynarodową pomoc niosło także amerykańskie wojsko wraz ze swoją strażą przybrzeżną.” Ekstrema pogodowe będą tworzyć „klimatycznych uchodźców”, masowe migracje i nowe napięcia. Dlatego właśnie Pentagon nazywa zmiany klimatyczne czynnikiem „zwielokrotnionego zagrożenia”.

Pomoc może nadejść z powietrza, o czym prezydent nie wspomina

W swoim przemówieniu Obama wydawał się być podekscytowany możliwościami, jakie daje Ameryce kryzys klimatyczny. W zaistniałej sytuacji Stany Zjednoczone mają możliwość objąć pozycję lidera, i dzięki niej rozszerzać swoją kontrolą wojskową i humanitarną na świecie. Będą też upoważnione do podejmowania nadzwyczajnych środków, ponieważ wszelkie interwencje zawsze można wytłumaczyć kryzysem. Obama mówił też o śmiałych akcjach federalnych, w których być może wezmą udział młodzi kadeci. Jakby to nasze społeczeństwo nie mogło już się doczekać kolejnej federalnej akcji zbawienia…
Co dziwne, według Obamy na dzień dzisiejszy nie ma odpowiednich środków by móc odpowiedzieć na ten kryzys. W jego wzniosłej wypowiedzi nt. globalnej katastrofy znalazły się tylko przyziemne, techniczne rozwiązania. Obama zachwalał pojazdy z coraz bardziej efektywnym układem spalania dodając, że:
„Samolot Sił Powietrznych F-22 pokonał barierę dźwięku lecąc na biopaliwach. A Navy ma całą grupę przewoźników – Zieloną Flotę – która tankuje biopaliwa. Nasza Piechota Morska rozlokowała się w Afganistanie mając na wyposażeniu przenośne panele słoneczne”.

Obama pochwalił także regulacje i działania EPA na rzecz zmniejszania zanieczyszczeń powietrza emitowanych przez przemysł. Jego zdaniem Amerykanie ograniczyli emisje bardziej niż ktokolwiek inny na świecie:
„Możemy być dumni, że nasza emisja CO2 zbliża się do najniższego poziomu od dwóch dekad. Osobiście zobowiązałem się do dwukrotnego zwiększenia tempa ograniczenia emisji tego gazu do atmosfery.”

W swoim przemówieniu Obama podał rozwiązania małego kalibru. Nadchodzi globalna katastrofa, a on dumnie przedstawia wykorzystanie przez piechotę paneli słonecznych.
Co wypełnia lukę pomiędzy środowiskową katastrofą a jego ofertą rozwiązań? 16 naukowców z amerykańskiej PAN milczy w tej sprawie, mówiąc tylko, że wprowadzanie aerozoli do atmosfery to tylko teoretyczne koncepcje, które nadal czekają na wdrożenie do realizacji, a społeczeństwo ma uwierzyć, że jak dotąd nie podjęto żadnych prób modyfikacji pogody.

To kontrola pogody jest rozwiązaniem, które Obama przemilcza. A może lepszym terminem byłoby: „zarządzanie promieniowaniem słonecznym”? O rozwiązaniu tym prezydent roztropnie nie mówi, ponieważ przykrywa go gruba zasłona bezpieczeństwa narodowego. Bo choć smugi chemiczne pozostawiają po sobie dobitny wizualny dowód na niebie, to nadal pozostają one państwową tajemnicą. Według Jima Lee z Climateviewer.com tajne są zarówno składniki paliwa jak i sama operacja wykorzystania do tego celu rządowej floty tankowców powietrznych.

Ekolodzy tacy jak Dane Wigingotn wskazują człowieka jako przyczynę ocieplania się klimatu twierdząc jednocześnie, że tworzenie sztucznych chmur przez polityków pogarsza tylko sprawę. Wigington twierdzi, że kryzys klimatyczny sam w sobie jest polityką oraz że klimatyczne katastrofy, susze, burze i trzęsienia ziemi są wynikiem państwowych operacji, których sprawcy wyciągają dla siebie zyski wykorzystując do tego tajność informacji oraz działania amerykańskich Sił Powietrznych.

W naszym kraju coraz częściej mamy do czynienia z dziwną pogodą. 2 czerwca 2015 we wschodniej części Tennessee miało miejsce nietypowe gradobicie. Kalifornia już czwarty rok z rzędu walczy z suszą, a zdjęcia satelitarne przedstawiają smugi, które uniemożliwiają przyniesienie przez prąd strumieniowy deszczu w tamte rejony. Na pustyniach pada śnieg, a w Europie burze przynoszą nawet do 12 stóp (ok. 3,5m) śniegu. 25 marca 2014 w Chattanooga mieliśmy nietypową zamieć, dzień po tym jak samoloty z pióropuszami latały nad Hrabstwem Hamilton. 14 lutego 2014 w Chattanooga w trakcie burzy spadło 9 cali ciężkiego mokrego śniegu, który prawie całkowicie stopniał do wieczora dnia następnego – prawdopodobnie nie był to śnieg pochodzenia naturalnego. 4 i 5 października 2013 mieliśmy do czynienia z podobną pogodą w zachodniej części kraju, z powodu której zginęło wtedy 100 000 sztuk bydła – musiała być to „sztuczna” interwencja, ponieważ temperatury o tej porze roku dochodzą w tych rejonach do 40 stopni.

Modyfikacje pogody, dogłębnie opisane w literaturze naukowej znajdują w pełni odzwierciedlenie w rzeczywistości, choć amerykański rząd udaje, że żadnego z tych programów do dziś nie uruchomiono. W przemówieniu Obamy, luka pomiędzy opisywanym przez niego kryzysem i pobieżnym jego rozwiązaniem jest dużo mniejsza niż nam się wydaje. Wystarczy spojrzeć w niebo by zobaczyć dziesiątki tysięcy białych kosmyków, które ją wypełniają – mlecznych smug emitowanych w ramach potężnego rządowego programu, którego zadaniem jest kontrola pogody i kształtowanie naszego przeznaczenia.

Tekst źródłowy: nooganomics.com
Tłumaczenie i źródło polskie: xebola.wordpress.com
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-smu ... perymentow

Awatar użytkownika

Nano chemtrails w Niemczech potwierdzone i zbadane! PL FULL

phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 23 lip 2015, 8:57 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 1 raz

Publikacja naukowa potwierdza istnienie chemtrails

„Mamy nową broń w naszym arsenale do walki z szaleństwem o nazwie inżynieria klimatyczna: publikację naukową, która potwierdza rozpylanie aerozoli w atmosferze. Dziękuję dr Marvinowi Herndonowi, fizykowi i specjaliście w dziedzinie nauk o Ziemi, za jego odwagę, by mówić prawdę o geoinżynierii, podczas gdy większość naukowców klimatycznych nabrała wody w usta” – Dane Wigington z Geoengineeringwatch.org.

Zatruwający ludzkość oraz faunę i florę glin pochodzi z tajnego projektu o nazwie: geoinżynieria. W swoim artykule naukowym opublikowanym w czasopiśmie „Current Science” dr J. Marvin Herndon, specjalista w dziedzinie nauk o Ziemi z San Diego, ujawnia, że: „Już od ponad dekady na całym świecie naszą planetę naraża się na działanie sztucznych substancji, które uwalniają toksyczny mobilny glin do środowiska. Intensywność tego procederu się nasila, a on sam jest tajny. Nikt nie informuje o nim społeczeństwa, naukowcy nie przeprowadzają żadnych gruntownych badań w tej sprawie, nie ma na to świadomej zgody, dlaczego? Ponieważ substancje rozpylane w powietrzu są toksyczne.”

Obserwacje w artykule uzupełniono zdjęciami: „Od wiosny 2014 obserwuję już powszechne występowanie toksycznych geoinżynieryjnych smug w dolnej części atmosfery (troposferze). Ich składowe mieszają się z powietrzem, które wdychamy. Częstotliwość tego zjawiska narasta. Do listopada 2014 rozpylanie substancji ze zbiorników odrzutowców stało się już niemal codziennością. Czasem intensywność tego procederu jest tak duża, że błękitne niebo zostaje całkowicie zasłonięte przez sztuczne chmury. Niepokojącym jest fakt, że ani burmistrz San Diego oraz ani szef policji nie uruchamiali żadnych procedur ostrzegawczych dla ludzi, nawet dla najbardziej narażonych na działanie szkodliwych substancji: dzieci, kobiet ciężarnych, osób starszych czy ludzi z osłabionym układem odpornościowym lub oddechowym.”

Artykuł ujawnia, że: „Odpadami spalania węgla przez elektrownie są: ciężki popiół, który osiada, oraz lotny popiół, który normalnie wyleciałby kominem do atmosfery, ale obecne regulacje nakazują jego zatrzymanie, a następnie magazynowanie, ponieważ udokumentowano jego szkodliwe działanie na ludzkie zdrowie i środowisko. Magazynowanie lotnego popiołu nie jest do końca bezpieczne, ponieważ woda może wypłukiwać z niego toksyczne składniki.”

Istnieje badanie naukowe (jego wyniki potwierdzono, a samo badanie rozszerzono o kolejne aspekty), które wykazało, że nad ludzkością rozpylany jest toksyczny popiół lotny:
„Porównano stosunki wagowe glinu do baru (Al/Ba) w wodzie deszczowej i odcieku z węglowego popiołu lotnego – okazało się, że wynosiły one niemalże tyle samo. Podobnie rzecz się miała ze stosunkiem wagowym strontu do baru (Sr/Ba) w deszczówce i w odcieku.”

Dalej w artykule czytamy: „Tajne geoinżynieryjne programy narażają ludzkość oraz ziemską faunę i florę na działanie łatwo przenoszonego przez ciecze glinu, toksycznej substancji, zwykle niespotykanej w środowisku naturalnym, co oznacza, że nasz układ odpornościowy nie mógł w jej obecności ewoluować i się na nią uodpornić. Podczas trwania tych programów nastąpił gwałtowny wzrost ilości zachorowań na neurologiczne choroby związane z glinem, takie jak: autyzm, Alzheimer, Parkinson, ADHD i inne. Obserwujemy także masową zagładę roślin i zwierząt. Zakładam, że ich przyczyną jest glin pochodzący z rozpylanego w ramach geoinżynierii węglowego popiołu lotnego.”

Ponadto: „Od momentu zaprzysiężenia Prezydenta Baracka Husseina Obamy na drugą kadencję 20 stycznia 2013, działania geoinżynierii się nasiliły, w wielu częściach Stanów Zjednoczonych stając się niemalże codziennością. Jeśli to rozpylanie w ramach geoinżynierii węglowego popiołu lotnego jest główną przyczyną chorób neurologicznych związanych z glinem, to częstotliwość ich występowania powinna gwałtownie wzrosnąć po 20 stycznia 2013; będzie to dowód, makabryczny dowód zbrodni przeciwko ludzkości oraz ziemskiej faunie i florze – zbrodni o zasięgu, którego ludzkość nigdy wcześniej nie doświadczyła.”

Autorstwo: J. Marvin Herndon
Źródło oryginalne: GeoEngineeringWatch.org
Tłumaczenie i źródło polskie: Xebola.wordpress.com
Nadesłano do: WolneMedia.net
download as a pdf file

Podczas tego weekendu u mnie na południu Polski 40 km na wschód od Krakowa na niebie
było pełno smug zasłaniających Słońce ,w niedzielę cieniu temperatura osiągneła 35,5 stopnia a przez warstwę chemii na niebie temperatura odczuwalna była o wiele stopni wyższa ,a na wieczór przetoczyła się największa burza od wielu lat.
Jak było u was ?

Awatar użytkownika

DOKUMENTACJA zniszczeń po burzy CHEMTRAIL- KONSEKWENCJE, Wrocław Park Wschodni 22.7.2015

phpBB [video]

@Tigeroo9
Warto przytoczyć opis powyższego filmu :

Cytuj:
19.7.2015 burza we Wrocławiu miała nienormalny charakter np. dziwne warstwy chmur zbierały się od kilku dni, podczas burzy błyski co kilka sekund, bez błyskawic i bez gromów, a potem ściana deszczu

U mnie było niemal identycznie: 19 lipca po całodniowych intensywnych opryskach o 20:30 wielkie czarne chmurzyska zebrały się nad moją okolicą, o 21: 00 zadął silny wiatr aż gałęzie zaczęło zrywać
z drzew. Potem o godz 21: 30 widziałem dziwaczne błyski na niebie co kilka sekund, nie mogłem dostrzec niemal żadnego pioruna doziemnego. Grzmoty były rzadkie i pojawiały się co ok 30 sekund
podczas gdy błyski co 3-5 sekund.Później zaczęło potężnie padać do godz 22 00 później się uspokoiło.

Dzień dowiedziałem się że w moim powiecie i sąsiednim były wielkie zniszczenia ,kilkuset
ludzi straciło znaczną część swych upraw ,pioruny narobiły sporo pożarów i kilkaset drzew zostało powalonych, 2 osobom wichura zniszczyła dachy.

Myślę że to przez HAARPA ,kilkudniowe opryski miały za zadanie przygotować atmosfery przed
użyciem HAARPA na terenie Polski i sąsiednich krajów.

Ja sądzę że dzięki temu procederowi wywoływania coraz silniejszych burz chcą i
przekonać ludzi wrobić ich że tak się dzieje przez zmyślone przez elity USA i UE ,,globalne ocieplenie'' i wyciągnąć od nich kasę na podatek od emisji CO2.

Nagranie sprzed 5 lat z Barcelony .Widać skoordynowaną akcję rozpylania aerozoli nad miastem.
CHEMTRAILS BARCELONA 25 5 2010
phpBB [video]

Ciekawe fanpage na facebooku dotyczące chemtrails
1https://www.facebook.com/GlobalMarchAgainstChemtrailsAndGeoengineering
2 https://www.facebook.com/pages/Chemtrails-Awareness/12282631069
3 https://www.facebook.com/dane.wigington.geoengineeringwatch.org

Ostatnio zmieniony 25 lip 2015, 11:28 przez Anioł_Stróż, łącznie zmieniany 1 raz

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]