Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 wrz 2021, 10:54

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 149  Następna
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,page,3,title,Widziales-cos-takiego-na-niebie-Ujawnili-wstrzasajaca-prawde,wid,16228728,wiadomosc.html

Tego bandyckiego procederu nie da się już dalej ukrywać skoro piszą o tym na mainstreamie wp.Teraz będą w nas wmawiać,że to dla zdrowia.A dlaczego nie mówią o rakotwórczym działaniu aluminium,strontu,baru i innych składników Chemitrails?Wiadomo, cel główny – depopulacja świata. :boisie:

-- 05 gru 2013, 23:59 --

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 05 gru 2013, 22:40 
VIP Member
Awatar

Awatar użytkownika

PKarol pisze:
Tigeroo9 - jesteś agentem czy debilem?

Cytuj:
Chemitrails?Wiadomo, cel główny – depopulacja świata. :boisie:

Przecież widać, że Ty po prostu coś tutaj kombinujesz, udajesz. Jeszcze ta minka ''boi się''.... Od kilku lat piszesz praktycznie tylko w tym temacie, nakręcając innych do tego samego.

PKarol pisze:
Nie manipuluj rozmową i moimi słowami, Ty chyba naprawdę jesteś agentem.

Miałem Ci już nic nie odpisywać bo nie chcę zaśmiecać wątku,ale odpiszę po raz ostatni bo się uśmiałem.
Napisz coś od siebie lub wklej jakieś info które nas pocieszy,daj twarde dowody że jest dobrze, podaj źródło a zrozumiem Twoje intencje i przekonasz innych.Rzeczywistość jaka jest wiemy ,wystarczy głowę zadrzeć popatrzyć w niebo i trochę pomyśleć.Jak na razie poza wyzywaniem nie wykazałeś się w niczym .Ci co nie mają nic dopowiedzenia to z reguły naskakują na innych obrzucając inwektywami nie wnosząc nic do tematu.

Jeśli nie ,to chwyć się lewą ręką za czoło a prawą puknij z góry... :drugged:
1.Jeśli usłyszysz pusty dźwięk tzn. -mało oleju......czas na uzupełnienie pijąc olej lniany...
2.Jeśli usłyszysz pełny dźwięk tzn. nadmiar serotoniny i dopaminy razem - na tym etapie nie będziesz w stanie nic pojąć i powinieneś od początku zagłębiać się w :uczeń: dany temat.

sorry za of top, można wykasować.

-- 06 gru 2013, 10:29 --

Ostatnio zmieniony 06 gru 2013, 10:14 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 2 razy

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

tigeroo - nie dałeś mi dokończyc akcji. :)

PKarol - otrzymujesz ostrzeżenie. Nie toleruję w moderowanym wątku takich zachowań.
Jeszcze jeden taki wyskok i wnioskuję o usunięcie konta.

Cały temat smug jest "straszeniem", nie podoba ci się - nie czytaj.
Osobiste wycieczki do stylu pisania użytkowników zostaw dla siebie albo dyskutuj na PW, o ile ktoś będzie chciał to robić.

Awatar użytkownika

Cytuj:
ONZ, SRM, geoinżynieria i chemtrails

Opublikowano: 06.12.2013 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Piąte sprawozdanie Międzyrządowego Zespołu ds. Zmian Klimatu (IPCC) ostrzega, że mimo globalnych skutków ubocznych i długoterminowych konsekwencji, techniki geoinżynieryjne obejmujące zarządzanie promieniowaniem słonecznym (SRM) powinny być dalej utrzymywane: „Jeśli SRM zostałyby zakończone z jakiegokolwiek powodu, istnieje wysokie przeświadczenie, że temperatura na powierzchni kuli ziemskiej wzrośnie bardzo gwałtownie do wartości zgodnych z wymuszaniem przez gazy cieplarniane.”

Dokument “Climate Change 2013: The Physical Science Basis” (AR5), zastępuje były raport opublikowany w 2007 roku. Pierwsze sprawozdanie IPCC zostało opublikowane w 1990 roku.

Dyskusja w streszczeniu dla decydentów i w tekście AR5 stawia zarządzanie promieniowaniem słonecznym ponad metodami usuwania dwutlenku węgla, które są ograniczone w swojej skuteczności w skali globalnej, ale przyznaje, że metoda nie jest idealna, i że techniki geoinżynieryjne będą miały długoterminowe konsekwencje.

„Podczas gdy cała społeczność akademicka nadal udaje, że nie wie o realiach rzeczywistości globalnej geoinżynierii”, komentuje Dane Wigington ze strony Geoengineering Watch, „to sam fakt, że oni obecnie dyskutują o geoinżynierii w najnowszym raporcie IPCC wskazuje, że chcą odkryć ukrywaną prawdę”.

Zarządzanie promieniowaniem słonecznym składa się z wielu technik, skierowanych na odbijanie lub zmienianie kierunku promieniowania słonecznego, zasadniczo zwiększając zdolność do odbijania promieni słonecznych przez planetę. Wielu geoinżynierów wraz z IPCC, jako proces naprawiania klimatu, wolą zarządzanie promieniowaniem słonecznym od metod usuwania dwutlenku węgla, ze względu na złożone pętle sprzężenia zwrotnego CO2 planety, i jako znacznie tańszą i szybszą metodę opylania naszego nieba cząstkami zwiększającymi odbijanie promieni słonecznych.

[...] Zarządzanie promieniowaniem słonecznym ma „trzy podstawowe cechy” – zauważa międzynarodowa rada zarządzania ryzykiem (IRGC) – „Jest tanie, szybkie i niedoskonałe”.

Cytując działacza zajmującego się geoinżynierią, Davida Keitha, IRGC wyjaśnia, że codzienne rozpylając 13.000 ton aerozoli siarczanu do stratosfery, chcą zrównoważyć skutki radiacyjne podwojenia atmosferycznego stężenia CO2. Można to porównać do konieczności usunięcia „225 milionów ton CO2 dziennie z atmosfery przez 25 lat.”

[...] W podsumowaniu oprócz ostrzeżenia polityków, że programy rozpylania trwałych smug chemtrails muszą być kontynuowane, IPCC zaprzecza również, że istnieją takie programy. W rozdziale 7 IPCC po prostu stwierdza: „metody SRM są niezaimplementowane i nieprzetestowane”. To dziwne stwierdzenie, biorąc pod uwagę ostrzeżenie, że zatrzymanie SRM będzie ogrzewać planetę. Plus IPCC przyznaje w AR5: „Od AR4 pojawiły się nowe i ulepszone zbiory danych obserwacyjnych. Podjęto również kilka eksperymentów polowych.”

Jeden z wymienionych eksperymentów “Intercontinental Chemical Transport Experiment”, obejmował całą północną półkulę, zbierając pomiary aerozoli pochodzących z Azji, przechodzących przez Pacyfik do Ameryki Północnej, dalej przechodząc przez kontynent i Ocean Atlantycki aż do Europy. Badanie kierowane przez “Global Atmospheric Chemistry Project” obejmowało loty w latach 2004 i 2006, które ponoć liczyły mniej niż kilkadziesiąt.

Kolejny „eksperyment”, nazwany “European Aerosol Cloud Climate and Air Quality”, rozpoczął się w styczniu 2007 r., a zakończył się w grudniu 2010 r. – był prowadzony przez cztery lata i obejmował również Afrykę. W eksperymencie uczestniczył Uniwersytet Warszawski (Instytut Geofizyki) – patrz dokument poniżej.

Obrazek

Oprócz wspólnych projektów regionalnych, kilka państw również wykonało podobne próby terenowe w obrębie własnych granic. Indie przyznają się do prowadzenia programów SRM od ponad dziesięciu lat. Oczywiście, próby terenowe wykraczają daleko poza „eksperymenty”, gdy obejmują kontynenty i oceany i są prowadzone przez całe lata.

Kolejną niekonsekwencją w AR5 jest omówienie trwałych smug. Pomimo złowrogich ostrzeżeń w podsumowaniu wzywających polityków do kontynuowania swoich programów zarządzania promieniowaniem słonecznym by planeta się nie zagotowała, tekst AR5 widzi trwałe smugi jako metodę odpowiedzialną jedynie za bardzo niewielki wzrost wymuszania radiacyjnego (gdzie energia słoneczna jest wypromieniowana w przestrzeń kosmiczną).

Autor: Rady Ananda
Źródło oryginalne: globalresearch.ca
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

http://wolnemedia.net/ekologia/onz-srm- ... hemtrails/

Provost and Judge * 7th Degree

:zły: Robią z nami co chcą. Najpierw nie prawda , w między czasie podsuwają nam wszędzie widok smug byśmy mieli je w podświadomości i uważali że to norma. A teraz wmówią nam, że to co robią muszą kontynuować. To jest jakieś szaleństwo. Zrobili sobie śmietnik z atmosfery i to wszystko dla nas, bo tak bardzo o nas dbają. Niech ich szlak!

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Dzisiejsze poranne słoneczko ujawniło co spadło razem ze śniegiem. Niedowiarki powiedzą że nie myje okien, ale mogę zapewnić że w listopadzie były myte przed zimą. Trudno jest telefonem zrobić fotę szybie bo ta durna maszyna nie ogniskuje na tym co bym chciał tylko na tle, ale coś tam widać.

Wiadomo że jakieś zanieczyszczenia w powietrzu są, ale to wygląda na włókna. Trol pewnie powiedziałby że to pajęczyny, no o tej porze roku zapewne. 20lat temu wszystko wyglądało inaczej, dzieciaki jadły śnieg, teraz na samą myśl mnie słabi. W zeszłą zimę płatek śniegu wpadł mi do oka, gryzł i szczypał :(

Awatar użytkownika

Cytuj:
Warto obejrzeć całość składająca się z czterech części..... :tak:

Opublikowano 8 gru 2013

Geoinżynieria, czyli programy modyfikacji pogody obecne są na całym świecie od dziesięcioleci. Oficjalnie, choć nie usłyszymy o tym w mediach głównego nurtu mają one na celu walkę z globalnym ociepleniem poprzez rozpylanie chemicznych, toksycznych aerozoli na niebie. ONZ w 2013 roku przyznał, że programy te obejmują całą północną półkulę ziemi, naciskając na rządy by je kontynuowały.

Programy te widać gołym okiem na naszym niebie gdy pokrywane jest ono przez samoloty symetrycznymi smugami chemicznymi, które z czasem kondensują się w chmury. Zjawisko to można obserwować cyklicznie na niebie w całej Polsce i wiąże się ono z całą masą zagrożeń dla środowiska jak również dla życia ludzi, zwierząt i całej biosfery.

Zapraszamy do obejrzenia filmu w którym dr Jerzy Jaśkowski omawia problematykę geoinżynierii, jej historię, oraz już obserwowane na całym świecie skutki i zagrożenia. Film zawiera również fotografie i zdjęcia tego zjawiska wysłane do redakcji z całej Polski.

Redakcja PrisonPlanet.pl

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

http://www.prisonplanet.pl/multimedia/geoinzynieria_cicha_wojna,p2021997870

-- 10 gru 2013, 10:51 --

Awatar użytkownika

Thx - skorzystałam, masowo udostępniłam ...

Witam. Również udostępniłam. Pozdrawiam

): błękit ginie z dnia na dzień :(

PS. Ogromne DZIĘKUJĘ za materiał filmowy. Nareszcie mój ojciec nie patrzy na mnie jak na debila.

Entered Apprentice * 1st Degree

Pierwszy raz udało mi się natrafić na polski tekst zaprzeczający teorii chemtrails w sposób rzeczowy, potwierdzony argumentami. Jako, że meteorologią zajmuje się czysto hobbystycznie nie jestem w stanie potwierdzić ani zaprzeczyć dobitnie tezom znajdującym się w poniższym linku. Na pewno będę starał się zwrócić na kilka z nich uwagę podczas przyszłych obserwacji.

Uwaga w tekście dużą rolę odgrywa jedna z 6 zasad Caldiniego a mianowicie autorytet osoby wypowiadającej się. Wypowiada się w sposób rzeczowy, naukowy oraz trudny do zanegowania przez zwykłego śmiertelnika. Jest to bardzo niebezpiecznie ponieważ każdy z nas podświadomie będzie za pewnymi autorytetami podążał ale tego raczej nie muszę tłumaczyć.

http://meteomodel.pl/BLOG/?p=130

Awatar użytkownika

boombel pisze:
Pierwszy raz udało mi się natrafić na polski tekst zaprzeczający teorii chemtrails w sposób rzeczowy, potwierdzony argumentami. Jako, że meteorologią zajmuje się czysto hobbystycznie nie jestem w stanie potwierdzić ani zaprzeczyć dobitnie tezom znajdującym się w poniższym linku. Na pewno będę starał się zwrócić na kilka z nich uwagę podczas przyszłych obserwacji.

Uwaga w tekście dużą rolę odgrywa jedna z 6 zasad Caldiniego a mianowicie autorytet osoby wypowiadającej się. Wypowiada się w sposób rzeczowy, naukowy oraz trudny do zanegowania przez zwykłego śmiertelnika. Jest to bardzo niebezpiecznie ponieważ każdy z nas podświadomie będzie za pewnymi autorytetami podążał ale tego raczej nie muszę tłumaczyć.

Jaki rzeczowy,jakie autorytety wrzucasz bzdurny link z którym się dyskutować nie chce,tym bardziej czytać :dobani: tych pseudo zakłamanych naukowych autorytetów....Widać ,słychać i czuć na niebie patrząc każdego dnia to co wyczyniają z naszą atmosferą...Chyba z choinki się zerwałeś na święta. :P :P :P Jeśli wydaje CI się że tu siedzą idioci i chcesz Trollować to życzę wszystkiego naj.....Przejrzyj temat dogłębnie :bangheadwall: nim coś bzdurnego wstawisz ponownie....Materiału ci u nas dostatek... :język: :język: :język:

tigeroo9 pisze:
boombel pisze:

Jaki rzeczowy,jakie autorytety wrzucasz bzdurny link z którym się dyskutować nie chce,tym bardziej czytać :dobani: tych pseudo zakłamanych naukowych autorytetów....Widać ,słychać i czuć na niebie patrząc każdego dnia to co wyczyniają z naszą atmosferą...Chyba z choinki się zerwałeś na święta. :P :P :P Jeśli wydaje CI się że tu siedzą idioci i chcesz Trollować to życzę wszystkiego naj.....Przejrzyj temat dogłębnie :bangheadwall: nim coś bzdurnego wstawisz ponownie....Materiału ci u nas dostatek... :język: :język: :język:

Kolego czy też Proszę Pana. Znam temat bardzo dobrze, interesuje się nim od lat. Nie życzę sobie obrażania mojej osoby. Widzę, że to nie ja mam braki. Wspomniane przeze mnie 6 zasad Caldiniego tyczy się ogółu. Są to powszechnie stosowane zasady wykorzystywane między innymi w reklamie do mamienia ludzi. Stąd użyłem wyżej słowa autorytet. Jasno określiłem mój stosunek do tego tekstu - nie znam się zbyt dobrze na meteorologii dlatego może ktoś RZECZOWO a nie stosując wyzwiska postara się argumenty "pseudo zakłamanych naukowych autorytetów" obalić. Aby dyskutować na dany temat trzeba analizować teksty z każdej strony i te za teorią oraz sprzeciwiające się jej. Bzdurą byłoby wrzucenie tutaj linku nietematycznego albo tekstu nie mającego żadnego znaczenia merytorycznego. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Awatar użytkownika

roz1994 pisze:
Dobrze że ktoś napisał o tym że chemtrails to może być wymysł zwolenników teori spiskowych. Oczywiście nie należy od razu wierzyć zarówno osobom którzy tą teorię obalają jak i tym którzy ją rozpowszechaniają bo jedni jak i drudzy dostają za te działania odpowiednie wynagrodzenie.

:D :D :D

Dobrze, że przypomniałeś - dawno w kasie nie byłem.... :mrgreen:

roz1994 pisze:
Sam dokładnie obserwuje to zjawisko od 20-25 dni.

:D :D :D

roz1994 pisze:
Myślę że chemtrails są elementem jakiejś większej układanki i nie należy z góry zakładać teori że służą one jedynie do podtruwania ludzi aczkolwiek takiej opcji wykluczać nie można.

Mistrzu, z twojego wywodu tylko to zdanie ma sens.
Dla mnie takie posty jak twoje są mocno humorystyczne ale nie zdziw się jak wywołasz irytację u innych uczestników... :wacko:

:hejka:

Awatar użytkownika

MaksK :spoko: popieram bicie piany to nie my tylko oni.... :bangheadwall: :bangheadwall: :bangheadwall: ręce opadają... Smutny Pozdrawiam.. :uśmiech:
Cytuj:

OSTRZEŻENIE: Wiedza z tego filmu może wywrócić Twoją rzeczywistość do góry nogami. Przydarzyło się to mnie 3 lata temu, gdy się o tym dowiedziałem. Jak już obejrzysz, to będziesz musiał dokonać wyboru. Czy wracasz do Matrixa, czy przystępujesz do działania?
Jest to pierwszy dokumentalny, pełnometrażowy film obalający teorie spiskowe dotyczące smug chemicznych, trwałych smug kondensacyjnych czy modyfikacji pogody. Geoinżynieria stratosfery przeprowadzana jest nielegalnie od wielu lat, ale od 3 lat odbywa się dzień w dzień na całym świecie. Teraz, gdy prawda wychodzi na światło dzienne ci co to rozpoczęli szykują ustawy, które mają ten program zalegalizować, jako konieczność do walki z globalnym ociepleniem.
Film ten dedykuję wszystkim tym, którzy przez ostatnie 3 lata naśmiewali się ze mnie ilekroć poruszałem ten temat.

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Cytuj:
Teraz analogiczna rozmowa osoby która wierzy że chemtrails służą do trucia ludzi z osobą którą w to nie wierzy.
Ten niewierzący (czyli ja) pyta się tego drugiego: co to jest to chemtrails i po co oni to pryskają?
Wierzący odpowiada: No jak to nie wiesz? Masz konto na tej stronce i nie wiesz co to są smugi chemiczne? Trują nas z powietrza żeby doprowadzić do depopulacji.
Niewierzący na to: a skąd ty to wiesz? Zbadałeś czym pryskają ? Wiesz jakie to ma znaczenie dla zdrowia ludzi czy zwierząt?
Wierzący na to: Po co miałem to badać jak wszystko jest na youtubie.

To tak samo ja mogę napisać?
Wierzysz w istnienie planety Saturn?
Tak wierzę to jedna z planet układu słonecznego
a skąd ty to wiesz? Zbadałeś ją osobiście? Czy tylko czytałeś książki i oglądałeś filmiki na jutubie ??

Nie popadajmy w paranoje :bezradny:

Israfil pisze:
Wierzysz w istnienie planety Saturn?
Tak wierzę to jedna z planet układu słonecznego
a skąd ty to wiesz? Zbadałeś ją osobiście? Czy tylko czytałeś książki i oglądałeś filmiki na jutubie ??

Dobry przykład. Bo jeśli ktoś przyjmuje istnienie Saturna tylko na wiarę na podstawie filmików na Youtube, a nigdy nie próbował samemu sprawdzić czy taka planeta rzeczywiście świeci na niebie, to tak naprawdę jego wiara jest g... warta. Tak samo jak wiara kogoś, kto informacje o chemtrails czerpie nie z własnych obserwacji i samodzielnego myślenia tylko z internetu.

A najlepsze jest to, że jak ktoś wiedzę o chemtrails czerpie z Youtube i święcie w nią wierzy, to potem oburza się jak mu się zwróci uwagę, że większość to zwykłe bzdury. Bo chemtrailsy są rozpylane przez rejsowe samoloty cywilnych linii lotniczych, a nie przez jakieś nieoznakowane wojskowe samolociki. I rozpylanie odbywa się w górnej troposferze, zaledwie 10-12 km nad naszymi głowami, a nie w stratosferze. A powstające chemiczne chmury nie chronią przed globalnym ociepleniem tylko jeszcze bardziej ogrzewają planetę.

Awatar użytkownika

@roz1994

Swoje twierdzenie odnoszące się do twojego poprzedniego wywodu podtrzymuję.

Skoro zapodałeś coś do poczytania, to zaczynam czytać i na wstępie trafiam na kwiatek, po którym tracę ochotę na jakąkolwiek dalszą lekturę:

"Można by powiedzieć że wszystko zaczęło się w roku 1988, od raportu Edwarda Tellera, nazywanego „Ojcem Bomby Wodorowej”. Wielu z Was już na pewno wie, że E. Teller był członkiem ekskluzywnego „zespołu” naukowego z Livermore (Lawrence Livermore National Laboratory’), a to oznacza że bezpośrednio lub pośrednio był zaangażowany w większość najbardziej tajnych projektów rządu USA."

To tak jakbyś cytował radziecką "Prawdę" na poparcie jakiejś tezy....
Pomyśl trochę nad tym jakiego pokroju ludzie pracują dla wojska nad takimi projektami.

Dla mnie osobiście to wyjątkowo szmatławe i odrażające ludzkie śmieci i na to co głoszą nie zwracam najmniejszej uwagi, ponieważ może być to czymkolwiek, a zazwyczaj jest po prostu kłamstwem.

Awatar użytkownika

roz1994 pisze:
Kolego tigeroo napisałeś nad tym filmem z youtube coś takiego:
"Geoinżynieria stratosfery przeprowadzana jest nielegalnie od wielu lat, ale od 3 lat odbywa się dzień w dzień na całym świecie. Teraz, gdy prawda wychodzi na światło dzienne ci co to rozpoczęli szykują ustawy, które mają ten program zalegalizować, jako konieczność do walki z globalnym ociepleniem."

Ten program jest zalegalizowany od 1990 czy tam 1991 roku. Projekt tak jak już mówiłem nazywa się The Shield. Na stronie The United States Patent and Trademark Office jest to dokładnie opisane. Od 1991 roku te opryski są zalegalizowane i są prowadzone w celu walki z globalnym ociepleniem (czym kolwiek to globalne ocieplenie jest). Jeżeli piszesz że oni to dopiero teraz zalegalizują i wykorzystają jako pretekst do walki z globalnym ociepleniem to (z całym szacunkiem dla ciebie) piszesz bzdury.

Kolego jak byś umiał dobrze czytać a z tego co widzę masz problemy z czytaniem i dociekaniem ten film jako, iż wielokrotnie był usuwany ze Srutuba ,to że datowany jest na ten dzień nie znaczy iż jest nowy.Komentarz zamieszczony jest pod filmem.Do 1991 nie było widać,słychać ani czuć o prowadzonych działaniach geoinżynieryjnych na taką skalę jak jest obecnie w Polsce.Po wejściu do NATO, niebo im się otworzyło na prowadzenie eksperymentów, które do dzisiaj są przy użyciu coraz to nowszych sposobów wdrażane po cichu acz z wyprzedzeniem.Jednakże niby skąd masz wiedzieć jak Cię jeszcze nie było roz1994. :język: Przejrzyj lepiej to forum i zamiast pisać dyrdymały gloryfikujące Chemtrails jako coś oczywistego to się poedukuj, zanim coś bezsensownego napiszesz... :załamka:

ale of top ....

Cytuj:
Eksperymenty "naukowców" – szarlatanów, przyczyniają się do niszczenia życia na ziemi.

Eksperymenty NASA
„Night Clouds - A series of upcoming rocket launches will create glowing-white nighttime clouds visible from the eastern seaboard of the United States.”

Obrazek

Na stronie NASA SCIENCE NEWS z 20 czerwca 2003roku czytamy:
Pewnej nocy na niebie dostrzegalne są dziwnie świecące chmury, poskręcane na wietrze. Chmury stworzone są przez naukowców w celu badania jonosfery na wysokości od 90 do 200km od ziemi. Trzy rakiety wystrzelone z wyrzutni Wallops NASA Flight Wallops Island, w stanie Wirginia, rozpyliły substancję chemiczną zwaną trimetyloglin (TMA) w powietrzu od 90 km do 175 km nad Oceanem Atlantyckim. TMA spala się samoczynnie w obecności tlenu. "Nieszkodliwe" produkty spalenia trimetyloglin (TMA) będą widoczne z wybrzeża Virginia, Karolina Północna, Maryland, New Jersey, Washington DC, i ewentualnie części dolnej Nowym Jorku i Pensylwanii.

Obrazek

Popadająca w samozadowolenie NASA, uruchomiła stronę oraz linię telefoniczną, gdzie ogłupiałe z zachwytu społeczeństwo może śledzić na żywo starty rakiet z trimetyloglin (TMA) a następnie powstałe z tego polaryzujące chmurki. O konsekwencjach jakie spowoduje TMA opadając na ziemię, NASA zapomniała poinformować. Na podanej przez NASA witrynie, do dnia dzisiejszego możemy obejrzeć na żywo, starty rakiet z trimetyloglin (TMA).
Z prawej - Chmura ze spalonego Trimetyloglinu sfotografowanego przez University of Poker Flat na Alasce. Zakres badań w 1978 roku. (!!!!)

W jakim celu przeprowadza się te eksperymenty?

Obrazek

Służą one do monitorowania wiatrów w jonosferze
- wyjaśnia Gregory Earle z University of Texas w Dallas autor tego projektu. "Działają jak znaczniki i pozwalają zobaczyć wiatry na różnych wysokościach w danym okresie czasu" Za pomocą rozpylonych chmur bada się pogodę kosmiczną, wpływ promieniowania i rozbłysków plam słonecznych, rozpadu cząsteczek oraz obserwacji jonizowania atomów w górnej atmosferze oraz wpływu promieniowania na łączność radiową na Ziemi.

Obrazek

W artykule opisano wystrzelenie czterech rakiet, ale tylko trzy rozpylą (spalą) TMA. Chmury z TMA ukażą się nad Oceanem Atlantyckim, na wysokości od 56 mil (90 km) do 109 mil (175 kilometrów). Formowanie chmury z trimetyloglin (TMA) zajmie około czterech do pięciu minut i pozostaną widoczne przez około 20 minut. Następne rakiety z TMA, utworzą chmury w odstępie 10min.

NASA wykorzystuje trimetyloglin (TMA) w rakietach od kilkudziesięciu lat na całym świecie do badań przestrzeni powietrznej. TMA spala się powoli i wytwarza światło widzialne, które można śledzić wizualnie ze specjalnego wyposażenia aparatu.

Obrazek

Dalej na stronie NASA napisano i wyjaśniono co to jest tlenek glinu i jak powstaje:
Trimetyloglin (TMA) wystawiony na działanie powietrza lub wody, powstaje tlenek glinu, dwutlenek węgla i woda. Tlenki glinu są powszechnie stosowane do zwalczania zgagi i do oczyszczania wody pitnej. TMA nie stanowi zagrożenia dla środowiska w stosowaniu na ziemi lub podczas uwalniania w ziemskiej atmosferze.

Wysiłkiem NASA i wielu uczelni, prowadzony jest projekt badawczy, który polega na rozpylaniu rakotwórczej trucizny na ludność na całym Świecie. W misji zabijania ludzi tlenkiem glinu oprócz University of Texas, studentów i pracowników z Clemson University uczestniczy także Uniwersytet Stanu Utah.

NASA Chemical Aerosol Dumps and Chemtrails Cause Global Warming

phpBB [video]

Tutaj sprostujemy NASA i podamy prawdziwe działanie TMA:
„Termin "tlenek glinu" odnosi się do aluminum oxide - najbardziej niebezpiecznych postaci metali ciężkich dla życia człowieka i roślin.”
Reaguje gwałtownie z wodą lub wilgocią powietrza.
Rozkłada się w drażniące pyły, które mogą powodować uszkodzenia mózgu, płuc, wątroby, i nerek. Powodują chorobę dementywną Alzheimera.

Co to jest trimetyloglin?

Jest to związek chemiczny o wzorze Al2(CH3)6, w skrócie Al2Me6, (AlMe3)2 lub TMA. To piroforyczna, bezbarwna ciecz jest przemysłowym związkiem glinoorganicznym
TMA - substancja piroforyczna – powodująca samozapłon w kontakcie z tlenem z powietrza, np. wodorek sodu, glinowodorek litu.
TMA – jest kombinacją węglowodorów podobną do benzyny.
TMA – umieszczane jest w rakietach pogodowych, po wystrzeleniu tworzą białą smugę, pomaga to naukowcom określić kierunek wiatru na różnych wysokościach nad ziemią.
TMA - rozkłada się do dwutlenku węgla, tlenku węgla i pyłu tlenku glinu (nanocząstek).

Obrazek

Te wszystkie trucizny wchłaniamy przez układ oddechowy. Zatruta deszczówka, (śnieg który dotyka naszej skóry) wchłania się tak samo. Gdy powietrze, którym oddychamy jest wypełnione szerokim asortymentem niebezpiecznych toksyn, to z każdym oddechem zatruwamy nasz układ immunologiczny i osłabiamy cały system odpornościowy. Te trucizny mają również wpływ na nasz mózg, a tym samym na nasze funkcje poznawcze. Aluminium jest głównym składnikiem tych aerozoli.

Toksyczność glinu – fakt czy mit?
Fragmenty artykułu - laboratorium.elamed.pl

Toksyczne działanie glinu na organizm ludzki :

Glin do organizmu ludzkiego może dostawać się przez układ pokarmowy i oddechowy, zaś u osób dializowanych również przez układ krwionośny. Pierwiastek ten interferuje z licznymi metalami i metaloidami niezbędnymi w organizmie ludzkim, powodując zmianę stopnia ich dostępności biologicznej. Jony glinu konkurują w reakcjach zachodzących w organizmie z takimi jonami metali, jak: cynk, żelazo, chrom czy wapń, którego niższe stężenie jest jedną z głównych przyczyn odkładania się glinu w organizmie.

Występowanie glinu jako Al(OH)3 może powodować zmniejszenie dostępności biologicznej jonów wapnia o ok. 70%. Ponadto jony glinu zajmują miejsce fosforanów w lizosomach mózgu, nerek i wątroby, w kościach zajmują miejsce wapnia, zaś w jądrach komórkowych w heterochromatynie zastępują magnez. W osoczu, podobnie jak jon żelaza Fe3+, jony glinu tworzą połączenia z transferyną.
Za efekt takiego działania glinu na organizm ludzki uważa się występowanie chorób o podłożu neurotoksycznym, a należą do nich:

a) encefalopatia (dializacyjna) – wywoływana jest nadmierną absorpcją glinu na skutek upośledzenia jego wydalania spowodowanego nieprawidłowym funkcjonowaniem nerek,
b) demencja starcza typu alzheimerowskiego (łac. seniele dementia) – etiologia tej choroby związana jest z kumulacją glinu w centralnym układzie nerwowym,
c) osteomalacja – choroba związana z doustnym podawaniem Al(OH)3 i kumulacją glinu w układzie kostnym.

Ponadto toksyczne działanie glinu na organizm ludzki objawia się w szkodliwych warunkach pracy, np. poprzez wchłanianie dymów i pyłów zawierających ten metal. Efektem toksyczności przewlekłej jest choroba zwana bronchopneumopatią, występującą w postaci przewlekłego, nieswoistego zespołu oddechowego, miąższowego zwłóknienia płuc oraz odmy opłucnej.

Reasumując, toksyczność glinu w przypadku organizmu ludzkiego związana jest z określonymi warunkami środowiskowymi, poziomem stężenia tego pierwiastka oraz z funkcjonowaniem naszego organizmu. Biorąc pod uwagę, że całkowita zawartość glinu u człowieka wynosi około 30-50 mg/kg, wówczas u osób nienarażonych zawodowo jego średnie stężenie w moczu wynosi 17 μg/dm3, a w osoczu 7,2 μg/dm3. Natomiast ekspozycja zawodowa na pyły glinu o stężeniu 5-28 mg/m3 zwiększa stężenie metalu w osoczu 14-238 μg/dm3. Za toksyczne stężenie w mózgu przyjmuje się średnio 4 μg Al/g tkanki (28).

Stąd przy średniej dziennej dawce około 20mg Al prawie cała jego ilość zostaje wydalana z moczem w ciągu 24 godzin (29). Dlatego też sprawnie działający układ moczowy jest zabezpieczeniem przed zatruciem glinem dostającym się do organizmu przez przewód pokarmowy. Ponadto znaczna ilość jonów Al3+ wydalana jest z kałem w postaci nierozpuszczalnych fosforanów. Inną drogą wydalania glinu z organizmu jest laktacja u kobiet. Zawartość glinu w mleku ludzkim szacuje się na około 300 μg/dm3 (28).

Należy podkreślić, że w przypadku uszkodzenia nerek proces wydalania staje się ograniczony, a glin może kumulować się przede wszystkim w komórkach mózgowych i w kościach.

Podsumowanie
Przedstawione w artykule dane jednoznacznie wskazują, że toksyczne działanie glinu jest rzeczywiste zarówno dla świata roślin, zwierząt, jak i człowieka. Biorąc pod uwagę fakt, że metal ten powszechnie występuje w środowisku oraz często jest obecny w życiu człowieka, zaś jego poziom w ostatnich latach wzrasta w wyniku zakwaszenia środowiska, zagrożenie tym metalem nie jest mitem.

Piśmiennictwo dostępne na http://www.laboratorium.elamed.pl
Oraz: tu
Linki na podobny temat:
CARECharged Aerosol Release Experiment Program Update
Jeden z wielu tysięcy eksperymentów do którego użyto min. AluminiumOxide w ilości 110,6kg na pokrycie 280km
Trimethylaluminum jako dodatek do paliwa lotniczego (TMA)jest zdolny do wytworzenia aerozoli tlenku glinu w postaci długich białychsmug.
Chemtrails: Skutki toksycznych metali i chemicznych aerozolina zdrowie człowieka

http://chemtrailswielun.blogspot.com/2011/10/eksperymenty-naukowcow-szarlatanow.html

Witam. To może pooglądajmy zdjęcia?

By nie nastąpiło nieporozumienie.
Fotografia została wykonana po zachodzie słońca, bez użycia statywu, z tego powodu jest nieostra. Skupione źródło światła w prawej części fotografii to Księżyc.
Kolorowe poświaty w lewej części fotografii, to refleksy powstałe dzięki światłu Księżyca. (Pod takim kątem względem źródła światła często tworzą się w obiektywie aparatu bliki świetlne, co następnie widać na fotografiach.)
Białych, siwych, bądź jak je sobie każdy nazwie, śladów na nieboskłonie nie komentuję.

Dziękuję. Postoję.

Awatar użytkownika

roz1994 pisze:
Wyrwałeś z kontekstu jakiś fragment i go komentujesz. Może byś tak skomentował całość tego tekstu? Jeżeli jedno zdanie jest napisane bez sensu lub jest kłamstwem to od razu dyskwalifikuje to cały artykuł?
Pozatym czy tego chcesz czy nie projekt o nazwie Deep Shield (którym są te opryski chemiczne widoczne na całym świecie) istnieje i jest realizowany. Możesz w to wierzyć lub nie. Na amerykańskiej liście patentów widnieje to od 22 czy tam 23 lat.
I cała ta "operacja" jest zalegalizowana.

Cały podany przez ciebie artykuł oparty jest brednią ponieważ oparty jest na bredni wymyślonej przez psychopatę pracującego kiedyś dla kompleksu militarnego USA i na to ci wskazałem.
Takie rzeczy wymyśla się jako przykrywkę dla operacji służących zupełnie innym celom.

Do takiej przykrywki docierają osobnicy tacy jak ty i biorąc ja za prawdę rozgłaszają to całemu światu, bo od miesiąca zaczęli obserwować niebo i zauważyli coś niepokojącego.
Troliku mój kochany, chociaż nie chce mi się z tobą dyskutować, odpowiedz na pytanie, od kiedy eksperymentowano ze spalaniem TMA w silnikach turboodrzutowych?
W tym wątku przewałkowane już były chyba wszystkie możliwe teorie odnośnie smug chemicznych, łącznie z tą którą podałeś.

roz1994 pisze:
Natomiast chemtrails chroni nie przez globalnym ociepleniem tylko przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Co my byśmy bez wspaniałego USA zrobili.
Już dawno spaliłoby nas Słońce swym potwornym promieniowaniem...
Amerykanie są tacy dzielni rozpylając bez słowa podziękowania z naszej strony tarczę, która nas chroni, a my niewdzięcznicy jeszcze to krytykujemy.

No cóż, kończę, czas złożyć dzienny raport i iść do kasy.
tigeroo, idziesz ze mną?

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

MaksK - podzielam - dobrze ujęte :tak:

roz1994 pisze:
Natomiast teraz coś do użytkownika RACHMAT.

Oczywiście jak najbardziej masz racje. Saturn nie jest teorią więc nie można porównywać go do wiary w Boga czy do teori chemtrails.
Nie można porównywać teori do faktów potwierdzonych naukowo.
Natomiast chemtrails chroni nie przez globalnym ociepleniem tylko przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Niestety nic nie zrozumiałeś z mojego posta. Zarówno istnienie planet jak i rozpylanie chemicznych smug są udowodnionymi naukowo faktami. Tyle że niektórzy wolą przyjmować to na wiarę zamiast samodzielnie sprawdzić co i jak. Ty najwyraźniej też. Przeczytałeś gdzieś coś o projekcie Deep Shield i gładko połknąłeś informacje o rozpylaniu w stratosferze i walce z globalnym ociepleniem, zamiast sprawdzić jak jest naprawdę. A teraz siedzisz na forum i rozpowszechniasz te bzdury nawet nie zwracając uwagi na to co się do ciebie pisze.

O shit------------------PIĄTEK TRZYNASTEGO 2013! -------------------!

Awatar użytkownika

roz1994 pisze:
Muszę ci pogratulować. Jesteś pierwszą osobą na tym forum która dała się nabrać na mój nick. Oczywiście nie urodziłem się w 1994 roku. Jak widać twój tok myślenia nie jest zbyt skomplikowany bo uznałeś że mój nick mówi to ile mam lat. Co oczywiście było by zbyt oczywiste i ujawniało by istotną informację o mojej osobie . Dlatego też jak już się domyślasz mój nick to zmyłka.

roz1994 kolego ja wiem masz problemy z czytaniem, ale żebyś miał problemy z myśleniem jak na takiego zwolennika Chemtrails wybacz ale ja do infantylnych nie należę.Ten emotikon który wstawiłem czyli :język: :język: :język: :język:
był przełożeniem na żart.Patrz dobrze i czytaj ze zrozumieniem to pojmiesz szybko czemu Chemtrails powodują zaburzenia myślenia.Aluminium kolego bar stront i wiele innych gu.........n które łykasz nieświadomie jak Mruga pelikan.... z CHEMTRAILS

MaksK :spoko: :spoko: :spoko:

Jeśli mają nas na liście idę z Tobą, będą mieli mniej na rozpylanie... :haha: :haha:
:haha:

O Dysan ten od retuszowanych zdjęć się pojawił :dobani: za które nie przeprosił tylko nas obrażał....

sorry za of top można wykasować

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

roz1994 pisze:
Przetłumacz sobie w tłumaczu google tą strone z patentami. Tam jest dokładnie wszystko opisane na czym polegają te opryski i czemu one służa.

Kolego , to że ktoś wymyślił i opatentował to rzecz normalna. Cyklon B tez ktoś wymyślił.
Urzędy patentowe pełne są chorych pomysłów.
Istotne jest to , kto ten patent wdraża w życie.
roz1994 pisze:
opryski służą czemuś konkretnemu

i tutaj ameryki nie odkryłeś.
Wcinasz się w wątek , w którym przerobiono już wiele teorii. Zanim zaczniesz znów objawiać nam prawdy już objawione to wróć proszę na początek i poczytaj sobie wcześniejsze posty czyli gdzieś tak do roku 2009.
Więcej pokory i szacunku dla innych , którzy w temacie siedzą dłużej.
Tutaj wszyscy wiedzą że koło jest okrągłe i nie musisz nam tego na nowo odkrywać :)

roz1994 pisze:
Wcale nie łyknąłem tak po prostu tej teori. Przeanalizowałem tylko niektóre nieścisłości które nie pasują do teori jakoby chemtrails służyło jedynie do podtruwania ludzi.

Chyba sam sobie tą teorię wymyśliłeś. Pierwsze słyszę żeby w chemtrails chodziło tylko i wyłącznie o trucie. Jeśli już, to trucie jest jednym z wielu możliwych zastosowań, z tym że najbardziej katastrofalnym w skutkach. Dlatego mówi się o nim najczęściej. Bo gdyby chodzilo tylko o walkę z globalnym ociepleniem, to po co ta cała konspiracja? Powiedzieli by oficjalnie że to robią i był by spokój. Ale nie mogą tego zrobić, bo to co rozpylają to silna trucizna, która szybko dociera do powierzchni ziemi.

A że rozpylają to w biały dzień? Większość ludzi nie zwraca uwagi na niebo, a jeśli już im się zdarzy zobaczyć kratownice to myślą że to naturalne zjawisko. Nie ma sensu tego ukrywać. Tyle.

Wielu ludzi zwyczajnie wierzy w filmiki na Youtube i o chemtrails wie tylko tyle ile się z nich dowie. Nawet tutaj kiedyś chcieli mnie zjeść za to że pisałem, że smugi są robione przez samoloty pasażerskie. Nie chciało im się wyjrzeć przez okno i przekonać na własne oczy.

Opryski mogą trwać całą dobę, ale chyba za krótko obserwujesz żeby to wiedzieć. Wczoraj było tu wklejone zdjęcie chemicznych smug na tle księżyca. Poza tym jest cala masa zdjęć robionych o wschodzie/zachodzie słońca.

Tajny ma być sam cel oprysków, a nie sam fakt pryskania. Dyskusja w mediach trwa już od dawna. W tym wątku jest pełno fragmentów programów tv i wycinków z gazet w których otwarcie mówi się o chetmtrails. Tylko że przeciętny człowiek kiedy stanie oko w oko z prawdą to dla świętego spokoju woli ją odrzucić.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 149  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]