Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 30 lip 2014, 1:55

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4279 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 143  Następna
Autor Wiadomość
Witam

Dzisiaj rano w Katowicach jak zwykle zmasowany atak brudu na niebie, przytargany z pomocą HAARP-a oczywiście ale mój chembuś dzielnie mnie bronił i uporał się z tym dziadostwem na niebie :tak: :D
Wielce straszyli w radiu,że będą u nas gwałtowne burze :język: :lol: ,a tymczasem koło południa tylko parę kropelek deszczu spadło gdzieniegdzie i tyle.Nawet mi się już humor polepszył ,bo momentami od samego rana tak przygniatało te ciśnienie z góry,że miałam dosyć. Przeszło i już jest ok Mruga. Radzi sobie świetnie ten mój "nowy przyjaciel".Uwieźcie mi -to działa!Oby tylko więcej Katowiczan zechciało walczyć z chemtrails..... ,to żyło by się nam o wiele zdrowiej i szczęśliwiej w naszym pięknym aczkolwiek zmęczonym mieście KATOWICE! :tak: :tak:

Pozdrawiam słonecznie :uśmiech:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 17 cze 2011, 14:37 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Warszawa 2011.06.17
Obrazek

O co tu chodzi ?

Kod:
http://educate-yourself.org/cn/inside%20chemtrail%20plane1500w.jpg

Kod:
http://www.airliners.net/photo/Boeing/Boeing-777-240-LR/0855967/L/

Które zdjęcie jest prawdziwe ? Pogubiłem sie Smutny

Secret Master * 4th Degree

Pikus
Oryginalne zdjęcie jest pod drugim linkiem. Nie jest to samolot chemtrails. Zdjęcie jest przykładem, jak może wyglądać samolot zrzucający chemię. Ten jest albo od pożarów, albo od walki z komarami (choć do tego służą chyba mniejsze samoloty, chociaż w USA mogą być i największe a problem pozostaje). Być może ta maszyna jest jeszcze od czegoś innego. Mi wygląda na jakieś badania meteorologiczne.
Wnętrza prawdziwego chemtrails nikt nie sfotografuje. Pod pierwszym linkiem zdjęcie jest "podretuszowane". Na zagranicznych forach dotyczących tematu, można znaleźć informacje na temat tego oszustwa. Właśnie takie postępowanie (zniżanie się do oszustwa, by udowodnić tezę o chemtrails) podważa działania zainteresowanych wyjaśnieniem tego, co się na naszym niebie dzieje. Myślę, że osoby, które wypuszczają takie fabrykaty, mają na celu ośmieszenie tezy o chemtrails. Podają na niektóre strony jakiś paszkwil by potem wyśmiać zwolenników. Stara sztuczka. Dlatego warto szukać informacji gdzie tylko się da i dobrze je weryfikować, zanim podejmie się jakąkolwiek polemikę z nowymi wątkami.

Leciałam Boeingiem 777. Naprawdę imponująca maszyna.

Awatar użytkownika

Witam, wojna chyba już na całego skoro taki paranormalny się odzywa i zaczyna negować działanie chembusterów, daje to kolejną cegiełkę do pewności że działają, co jest oczywiste.
Tutaj w Holandii dają zakłócanie umysłów całą parą, większość ludzi chodzi jak struta, jak bezmyślne zombie.
Przy takich działaniach mam problemy z koncentracją, włącza się wyłącznie myślenie tylko o rzeczywistości typu zarobić, przeżyć etc, pasywność, bierność, tłumienie emocji, jak też czasem wręcz przeciwnie agresywność i wybuchowość.
Dni, w które fale świadomości są potężniejsze od ich technologi, cechuje (przynajmniej to co obserwuję w sobie) ostrość i wyrazistość myślenia, współczucie, synchronizacja półkul mózgowych, spontaniczność.
Wrzucę jeszcze fotki z momentu zachodu słońca z ostatniej środy, gdzie słońce jest zasłaniane by zbawcze dla rozwoju świadomości i DNA promienie nie miały do nas dostępu.
Załącznik:
tn_IMG_9181.jpg

Załącznik:
tn_IMG_9180.jpg

Załącznik:
tn_IMG_9179.jpg

Jeszcze dodam, nie wiem czy ktoś ma podobne problemy, ale coś się u mnie dzieje od ostatnich tygodni z internetem, i jest to niezależnie od providera , takie jak likwidowanie kasy na koncie karty sim w prepaidzie - co zdarzyło się w momencie gdy chciałem wejść na globalną, problemy z połączeniem, zrywanie połączenia z internetem, strony ładują się niemiłosiernie wolno lub występuje błąd we wczytywaniu stron i nie ładują się wcale .

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Feniks79 pisze:
Jeszcze dodam, nie wiem czy ktoś ma podobne problemy, ale coś się u mnie dzieje od ostatnich tygodni z internetem, i jest to niezależnie od providera , takie jak likwidowanie kasy na koncie karty sim w prepaidzie - co zdarzyło się w momencie gdy chciałem wejść na globalną, problemy z połączeniem, zrywanie połączenia z internetem, strony ładują się niemiłosiernie wolno lub występuje błąd we wczytywaniu stron i nie ładują się wcale .

Prawdopodobnie masz jakiegoś robaka, spróbuj przeskanować kompa spybot i ad-aware

Feniks79 pisze:
Witam, wojna chyba już na całego skoro taki paranormalny się odzywa i zaczyna negować działanie chembusterów, daje to kolejną cegiełkę do pewności że działają, co jest oczywiste.

Na tym forum cenzura nie obowiązuje. Zdarzają się cenzorzy ale każda wypowiedź niesie informację, więc ich zarzuty o agenturę mnie nie dotykają (o ZBW mówię). Mam swoje zdanie na temat chembusterów i jak każdy mam prawo do prezentacji takiego czy innego stanowiska, skoro jedna strona może tym się obnosić to druga też ma prawo zaistnieć. Nie kataloguje tych zachowań i nie przypinam osądów. Te bardziej zauważalne zakrawają o paranoję i to nie tylko ja widzę. Każdy piszę o tym z czym się utożsamia, a nie lubię gdy osoba która uważa, że słusznym jest w pewnych okolicznościach wyjście poza grupę spotyka się z atakiem ze strony grupy.

Nigdy nie mówiłem, że Ci którzy wierzą w działanie chembusterów są idiotami i wariatami, to są ludzie z którymi potencjalnie pogadać przy piwie, a że pewne tematy nas różnią to tylko i wyłącznie przejaw natury. A natury krytykować nie można bo jesteśmy jej częścią. :)

Mam nadzieję, że osoby które myślą inaczej nie będą utożsamiane z "szoszoństwem".

Pozdrawiam!

Dzień Dobry (takie polskie ALOHA)

Napisałem dzisiaj sporo lecz chyba pozostanie to w moim komputerze.
Co do blokowania stron, wadliwego działania internetu etc. - jest oczywiste iż są to wirusy , robaki ...ale w końcu KTOŚ za tym wszystkim stoi i robi to w jakimś celu - bo w życiu brak jest przypadków.
A skoro "Prawdą jest, że Amerykanie przegrali wojnę w Wietnamie z powodu prasy" (str145 z książki Koniec jest moim początkiem autor Tiziano Terzani - więcej bardzo ciekawych cytatów z tej książki umieszczam w dziale Biblioteka - polecam). Kolejny" Nie możesz zwalczać jakiegoś systemu i w tym samym czasie kupować jego produktów" (str.491), oraz:"Czy ta cywilizacja zasługuje na to, by ja ratować?" (str.505)

I właśnie w tej chwili obserwujemy jak WOLNY INTERNET ujawnia wszystkie kłamstwa - więc KTOŚ próbuje to ograniczać.
To że co chwila ginie gdzieś znany dziennikarz czy fotoreporter także jest po prostu morderstwem za którym stoją powiązane ze sobą międzynarodowe służby tzw. specjalne czy wywiadowcze - lecz to są zwykli BANDYCI I WARTO SOBIE Z TEGO ZDAWAĆ SPRAWĘ.

Za chwilę wszystkie te kłamstwa wyjdą na jaw, bo gdy tylko zostanie zablokowana technologia która powoduje iż mikrofale nas ogłupiają to nastąpi natychmiast REWOLUCJA OGÓLNOŚWIATOWA - i cymbały dostaną za swoje.

Ale przypominam skuteczny tylko może być sposób w jaki zrobił to Gandhi w Indiach z Anglikami - lecz niestety obecne Indie to wszystko zmarnowały.

Co do smug chemicznych
Wczoraj cały dzień byłem w Radomiu. dlatego mogę powiedzieć tylko to co widziałem rano i wieczorem nad warszawą i porównać to do dzisiejszego ranka.

Mianowicie wczoraj (piątek17.06) ok8rano nad warszawą były widoczne liczne poszarpane smugi i chmury (powstałe na skutek nocnych nalotów) lecz dopiero od Konstancina w stronę Radomia całe niebo było zaciągnięte ciemnymi chmurami.
Przed Radomiem i nad Radomiem były również poszarpane smugi i chmury i widać było niebo (efekt działania w tym rejonie rozpraszacza, który jednak nie daje sobie rady z ilością syfu w powietrzu) - ale nad Warszawą godzinę wcześniej było jaśniejsze niebo.

Natomiast gdy wracałem ok 19 to od rejonu Grójca już do samego centrum Warszawy było czyste niebo (tylko miejscami nieduże skupiska chmur),.
Z daleka jak patrzyłem w kierunku Warszawy to niebo było brudne lecz patrząc na niebo nad głową było cały czas raczej czyste.
natomiast nad moim domem zobaczyłem ok 20 pierwszy samolot jaki robił krótką smugę i nasuwającę rozproszone już na mniejszej wysokości smugi z charakterystycznym pofalowaniem.

Wyglądało to tak jakby najbardziej zabrudzone niebo było w rejonie gdzie mieszkam.

Natomiast w dniu dzisiejszym (18.06.2011sobota) od samego rana cały czas jest całe niebo nad Warszawą w tych niby chmurach.
Były chwile gdy widziałem prześwity lecz mimo iż zrobiło się jaśniejsze niebo (jest cały czas bardzo ciepło) powoli wiatr przesuwa cały czas nad moim domem jasne chmury zasłaniające praktyczne całe niebo.

Jedyna możliwość to to iż cały czas jesteśmy bombardowani zarówno w nocy jak i następnie w ciągu dnia.
Kierunek wiatru także jest tu z pewnością ważnym czynnikiem.

Co mogę powiedzieć jedynym ratunkiem to dyscyplina (polecam metody zaproponowane przez Carlosa Castanedę w swojej ostatniej książce pt: "Aktywna strona nieskończoności" - (tu na stronie są przynajmniej 2 wątki na ten temat).

Pozdrawiam
Zbyszek

Jeszcze dodam taka obserwację (jest 14:32)
Jakieś 50 minut wstecz do najmniejszego rozpraszacza ( tego z 5calową rurką) dosztukowałem kawałek (raptem ok. 9cm długości bo taki mi pozostał, a miałem także wolną złączkę) i co się okazało po ok.40minutach: pokazały się większe prześwity w chmurach i na trawniku pojawiły się promienie słońca, i na przemieszcząjących się chmurach nad moją głową jest coraz więcej prześwitów.

Awatar użytkownika

cdn...

List otwarty do szefa MON przedstawiony na konferencji chemtrails we Wrocławiu w sprawie chemtrails dostarczony do ministerstwa czyli na... Berdyczów.

Obrazek

Skan dowodu nadania pocztą oraz zapis wideo z pierwszej w Polsce konferencji Chemtrails z 30 styczna 2011 roku we Wrocławiu, gdzie treść listu okraszona jest komentarzami Janusza Zagórskiego.

Po zebraniu ponad 1000 podpisów pod Listem otwartym do Ministra Obrony Narodowej RP w sprawie chemtrails został on wysłany do Warszawy. Apelujemy o jego rozsyłanie do wszelkich mediów.

http://januszzagorski.pl/2011/06/10/list-do-szefa-mon-wyslany/

Jesteście przygotowywani do roli niewolników:
http://www.youtube.com/watch?v=qz9H4wQwk0g

Co w życiu jest istotne, ważne, naj-ważniejsze:
http://www.youtube.com/watch?v=Q_I6jc0iJ8A

Pozostaje więc mieć nadzieję,że petycja odniesie pożądany skutek :tak:....w końcu nie na darmo ją poparłam i podpisałam :uśmiech:

Jeszcze raz stanowcze :stop: chemtrails z mojej strony :!: :zły:

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Popatrzcie na datę - to było w styczniu - od tego czasu żadnego odzewu.
No chyba że Was powiadomią o jakiś efektach na spotkaniu w Sobótce.

Pozdr 8-)

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Cytuj:
Za chwilę wszystkie te kłamstwa wyjdą na jaw, bo gdy tylko zostanie zablokowana technologia która powoduje iż mikrofale nas ogłupiają to nastąpi natychmiast REWOLUCJA OGÓLNOŚWIATOWA - i cymbały dostaną za swoje.

ZBW ?

Co masz dokładne na myśli ?

xXx pisze:
Cytuj:

ZBW ?

Co masz dokładne na myśli ?

No wlasnie. Dolaczam sie do pytania. Rowniez jestem ciekawa odpowiedzi na nie. :hejka:

Takie ciekawe chmurki byly w piatek na niebie...

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Odpowiedź jest bardzo prosta; rośnie ilość doskonale zorientowanych na czym polegają wszystkie kanty i jakie są ich prawdziwe przyczyny.
Każda technologia wobec mocy umysłu jest malutka i właściwie bezużyteczna gdy wiesz jak działa.

Gdy byłem otumaniony i senny to mogli robić mnie w balona, lecz gdy WIEM co, kto, i dlaczego? - to bez mojej zgody brak jest takiej siły aby zmusić mnie do czegokolwiek.

Natomiast rozbroić KAŻDĄ technologie lub sprawić iż jest bezużyteczna to jest dziecinnie łatwe jeśli postanowisz to zrobić.
Dlatego gdy liczba ta przekroczy wartość krytyczna (a intuicja podpowiada mi iż właśnie to następuje), koleją rzeczy za przyczyną nazwaną "syndromem setnej małpy" KAŻDY BĘDZIE W POSIADANIU TEJ WIEDZY - CZY TO SIĘ KOMU PODOBA CZY NIE.

W momencie odmowy współpracy z systemem - natychmiast legnie on całkowicie i ostatecznie w gruzach.
Tylko nasuwa się natychmiast pytanie co dalej?

Pozdrawiam
Zbyszek

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

@Pikus
Pikus pisze:
O co tu chodzi ?

Kod:
http://educate-yourself.org/cn/inside%20chemtrail%20plane1500w.jpg

Kod:
http://www.airliners.net/photo/Boeing/Boeing-777-240-LR/0855967/L/

Które zdjęcie jest prawdziwe ? Pogubiłem sie Smutny

Dwa linki :
http://attivissimo.blogspot.com/2008/05/scie-chimiche-comedonchisciotte-e.html?commentPage=5
http://www.x-plane.com/adventures/crosscountry.html
Może to rzuci trochę światła na ten zagadkowy samolot .
Proponuję wyszukać to :N60659 , może to trochę pomoże .
Pozdrawiam .

A więc proste, zdjęcie zostało wykradzione i z retuszowane ! Tak sie nie robi !

Awatar użytkownika

ostatnio po przeczytaniu materialow odnosnie aktywnosci slonca, burz solarnych itd., zaczalem sobie tak kminic. Co jesli chemtrails to takie mniejsze zlo? co jesli chemtrails to swoista proba utworzenia plaszcza ochronnego w atmosferze, ktory chronilby nas przed aktywnoscia sloneczna? sprobujcie pomyslec, przeciez te opryski nie zaczely sie rok czy dwa lata temu. to trwa juz z dekade. i co? czy mialo to jakis bezposredni udokumentowany wplyw na zycie ludzkie badz tez flore czy faune? jak wiadomo rowniez, slonce od jakiegos czasu utracilo swoja naturalna heliosfere, z czym to sie wiaze chyba wiemy. wiec, co jesli tak naprawde te zlowieszcze chemtraile to tak naprawde proba ochrony przed tym co nas czeka w niedalekiej przyszlosci? moze podjeto ja bez wzgledu na skutki uboczne jakimi sa opady aluminium, glinu itd. na powierzchnie ziemi.? bo w zasadzie uczepilismy sie chemtrailsow na poziomie trucia, depopulacji i wszytkiego co zle. nikt tak naprawde nie wie, w jakim celu to jest robione. ALE, czy jesli zalezaloby im w ten sposob truc ludzi, to czy nie wydaje wam sie ze jest to nader kosztowna operacja? bo mowa tu o milionach jesli nie miliardach dolarow. przeciez sa znacznie tansze i jak sie okazuje z perspektywy czasu, znacznie skuteczniejsze srodki zatruwania ludzi.

zaznaczam ze to tylko proba myslenia pod innym katem

zapraszam do dyskusji :)

Awatar użytkownika

Też się nad tym zastanawiałem i zawsze w mojej głowie padała jedna odpowiedź - w takim przypadku, gdyby cel był wzniosły, to raczej poinformowaliby o tym ludzi. Do głowy wpadło mi również pytanie, czemu takiego wzniosłego celu chociaż nie wymyślili, by poinformować o nim ludzi i przekonać, że cel uświęca środki. Mogliby wymyślić, że np. za 10 lat promieniowanie kosmiczne wszystkich nas zabije i trzeba chronić planetę. Wszyscy byliby zapewne uspokojeni i radośni, że ktoś robi coś, by ich ocalić. Jednak żadne tłumaczenia nie padają i musimy niestety pozostać w sferze gdybania i domysłów. :bezradny:

Jak można skomentować poprzednie wpisy:

BRAK SŁÓW

Kuchenki mikrofalowe także są w sprzedaży i tu także wmawia się ludziom iż są bezpieczne.
Sam kiedyś będąc w Australii jadłem przez kilka miesięcy z mikrofali (na szczęście byłem wtedy młody i był to tylko jeden posiłek dziennie), nawet w tym okresie wypijałem 2 litry mleka dziennie bo tak mi smakowało (mimo iż w Polsce wolałem wodę, a nawet mleko prosto od krowy mi nigdy nie smakowało).

Wciska się wszystkim taką ciemnotę iż smutno się robi.

Tak więc za chwilę będzie gdybanie na stronie o tym jak dobre dla naszych umysłów jest promieniowanie mikrofalowe, oraz ten syf który bezustannie leją nam na głowy.

Człowieku kup sobie duży młotek i walnij się w tą tępą swoją głowę ( to może coś zrozumiesz) bo mądry to ty nie jesteś skoro wypisujesz takie brednie.
Oczywiście możesz być na liście płac ściemniaczy lecz jeśli jesteś w tym przypadku określiłbym ciebie jako tępaka do kwadratu

Zbyszek

Chociaż jak piszesz jesteś z wysp a tam jest to centrum planistów

Awatar użytkownika

climber_mds pisze:
...
Co jesli chemtrails to takie mniejsze zlo? co jesli chemtrails to swoista proba utworzenia plaszcza ochronnego w atmosferze, ktory chronilby nas przed aktywnoscia sloneczna?
...
czy mialo to jakis bezposredni udokumentowany wplyw na zycie ludzkie badz tez flore czy faune?
...
to czy nie wydaje wam sie ze jest to nader kosztowna operacja?

Co do pierwszego istnieje pewien koronny argument, elyty czy władza tak naprawdę nigdy nie kierowała się dobrem ogółu, rozumianej jako zbór kowalskich.
Zawsze chodziło tylko o jedno o podporządkowanie ich sobie, to właśnie motywowało ich wszelkie działania.
Rzecz jasna pojawiały się pewne odstępstwa, ale gdy bliżej się przyjrzeć to mimo pewnych pozytywów pobudki pozostawały te same.
Naprawdę nie trzeba być historykiem żeby pozbyć się złudzeń, tym bardziej gdy się to skonfrontuje z ich prawie publicznymi deklaracjami o konieczności ograniczenia liczby ludzi na naszej planecie.

Skutki Czernobyla też trudno udokumentować, a mimo tego ludzie umierają na raka ...
Obserwujemy coraz więcej niepokojących zjawisk w przyrodzie (chodzi mi głównie o tą ożywioną), naprawdę trudno przypuszczać że taka gigantyczna akcja pozostała by bez wpływu na nią.

Wojny też dużo kosztują, pytanie retoryczne kogo ?

Natomiast co do przereklamowanej sentencji "cel uświęca środki", to sądzę że byli świadomi że ludzie by tego nie kupili ze względu na brak namacalnego zagrożenia, przy realnych i trudnych do przewidzenia skutkach ubocznych.
Popatrz jak trudno im sprzedać GMO właśnie sprzedać, jak by mieli sprzedać chemtrails, łatwiej im ukraść :twisted:

climber_mds pisze:
Co jesli chemtrails to takie mniejsze zlo? co jesli chemtrails to swoista proba utworzenia plaszcza ochronnego w atmosferze, ktory chronilby nas przed aktywnoscia sloneczna? ]Co jesli chemtrails to takie mniejsze zlo? co jesli chemtrails to swoista proba utworzenia plaszcza ochronnego w atmosferze, ktory chronilby nas przed aktywnoscia sloneczna?

.....w takim razie ja zapytam Cię; co chemtrails robi na niebie nocą?Chronią nas przed czym? Przed aktywnością gwiazd , oddalonych o miliony lat świetlnych?Przed księżycem,bo za mocno świeci?Jakie mniejsze zło to chemtrails?
Kto ma prawo decydować i mówić nam co dla dobre,a co złe?!

Zasłaniają nam wszystko ,czego nie powinniśmy widzieć,odcinają od energii słonecznej(bez której nie ma życia)i dodatkowo chcą nas odciąć od fali która się zbliża,trują nas jak jakieś insekty(bandyci)Coraz więcej ludzi choruje w moim otoczeniu na "alergie"astmę-uczuleni na pyłki itp nagle po latach ? takie kity to mogą wciskać... Najgorsze są "choroby cywilizacyjne"których przybywa w zatrważającym tempie w okół mnie ,a ile już odeszło Smutny ....ufff nie mam już sił o tym pisać, a co dopiero rozmyślać(mam już sobą wszystkie wątpliwości na ten temat - przeminęły z wiatrem,a raczej z orgonem :lol: ..... Mam nadzieję, że zapłacą kiedyś za całe zło na tym świecie,za głupie pomysły niektórych pseudo-naukowców ,które tak ochoczo wdrażają w życie bez naszej wiedzy i zgody.
3-cia wojna światowa już dawno trwa-tzw"cicha wojna" :!:
Na całym świecie rozpylają chemtraills oprócz?No właśnie.Bez skrupułów używa na co dzień broni ABC na naszej. Ziemi.Jest okropnie, a od czasów jak mamy otwartą przestrzeń lotniczą to już w ogóle....mamy naszą wspaniałą.demokrację,wolność,przynależność do NATO i UE.Normalnie coraz bardziej wierzę ,ze "oni"to naprawdę nie-ludzie ,bo po co im słońce,nadmiar tlenu, zdrowa woda ,fauna,flora itd? Oj długo by jeszcze narzekać i wkurzać się ale nie powinnam ich karmić złymi emocjami!
"oni " tego potrzebują do egzystencji i dlatego tak się dzieje!Czekam z utęsknieniem na "przejście" mam nadzieję,że
dostąpię tego zaszczytu ,a jeśli nie to i tak nie zostanę na pewno na zniszczonej planecie :haha:nie dam im tej satysfakcji!!!

Och poniosło mnie, aż mi wstyd -wybaczcie proszę

Wszystkiego lepszego dla Was i dla Nas! :uśmiech:

Niektórzy są tak żałośni że nawet jakby im nasrali na talerz, to zastanawiali by się czy to nie przypadkiem dla ich dobra. :obiad:

Elity :cmok:

Awatar użytkownika

To że sypią nocą wynika z tego faktu, że to zjawisko jest już dostrzegane przez wiele osób, którzy uświadamiają sobie że ktoś odpowiada za taki stan rzeczy, ale trucie musi trwać dalej zatem robią to nocą gdzie każdy śpi i nie w głowie mu śledzenie chemów na niebie.

Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Obserwując to forum dochodzę do wniosku iż od jakiegoś czasu jest infiltrowane przez osoby :twisted: mające na celu rozmydlić problem,wręcz sprowadzić go do poziomu odbiegającego od rzeczywistego tematu..Jak nie jakieś tam fotki samolotów niczemu nie służące i prowadzenie monolitycznego dialogu,do wręcz zachwycania się zjawiskiem depopulacji czyli Chemtrails,Haarp porównywania go do niewinnej zabawy elit :przytul: rządzących która rzekomo ma dobre intencje wręcz zbawcze.Jak można pisać takie brednie że Chemtrails w połączeniu z Haarpem jest zbawcze dla naszej planety.Jeśli podobają mu się takie eksperymenty to niech wsadzi głowę do mikrofalówki i zatrzaśnie drzwiczki a rozum pewnie wróci po odpaleniu programu podgrzewanie. :drugged:

Chembustery tez im stoją rurką w przełyku dlatego Budujmy Chembustery :!:

Ostatnio zmieniony 21 cze 2011, 7:55 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 5 razy

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Ja wymyśliłem akcję propagandową połączoną z ochroną zdrowia:-)

Kupujemy pół-maski (jednorazowe lub wielokrotnego użytku) i zwyczajnie chodzimy tak po ulicy. Co prawda większość ludzi prędzej wyśmieje niż spyta po co nam to, więc warto zrobić sobie nadruk na koszulce w stylu "Trujące smugi na niebie -ja już je zauważyłem".

Ja narazie mam tylko kase na jednorazowe, ale pewnie z taką jednorazową można chodzić dłuższy czas, znacie się na tych filtrach?

Awatar użytkownika

w ramach sprostowania, bylem na tej stronie gdy jeszcze nawet forum nie bylo jako takiego a liczba zarejestrowanych uzytkownikow nie siegala 10. pozatym przedstawilem moj post tylko w formie "do przedyskutowania", jako mala odskocznia od utartego zbrodniczego planu :P nie rozumie tych wszystkich atakow. a pan, panie zbw, radzilbym odrobine mniej arogancji, bo tylko pokazujesz zes zadufany buc, kurczowo przekonany o swojej intelektualnej wyzszosci. "ty jestes oslem, i ja jestem oslem, wiec w czym problem?" A.De Mello

"Człowieku kup sobie duży młotek i walnij się w tą tępą swoją głowę ( to może coś zrozumiesz) bo mądry to ty nie jesteś skoro wypisujesz takie brednie.
Oczywiście możesz być na liście płac ściemniaczy lecz jeśli jesteś w tym przypadku określiłbym ciebie jako tępaka do kwadratu"

przygadal kociol garnkowi :P

Pokaż Uwagi moderatora

Awatar użytkownika

Witam wszystkich piękny dzionek zero chemolotów :cooo?: na Mazowszu,słoneczko :słonko: i chmurki naturalne :buja: .A jak wygląda sytuacja w Polsce na południu i północy?Nie latają bandyci :evil: aż dziw bierze że tak spokojnie... :tak:

U nas dzisiaj częściowe zachmurzenie, naturalne. I przebłyski pięknego nieba. Jednak nie będę za bardzo chwalić, bo znowu się zlecą. Ostatnio mocno mnie martwi projekt Blue Beam oraz czipowanie ludzi, więc troszkę odpuściłam chemii.
Co do ewentualnej polemiki do teorii ochrony ludzi przed szkodliwymi promieniami z kosmosu, to byłoby to cudowne, gdyby taka była prawda. Jednak, jak ktoś już napisał, dlaczego ktoś miałby to robić "po cichu"? Przecież to by był doskonały temat dla środowisk patologicznych (czytaj politycznych ;)). Odrzucam tę teorię.
Atakowanie climber mds uważam za szczyt prostactwa. Człowiek podsunął temat do dyskusji, bez jednoznacznego utożsamiania się z teorią zawartą w poście. Czytajcie ze zrozumieniem, bo robicie z forum miejsce wywalania swoich frustracji. :stop: Po co?

Witam wszystkich :hejka:

U nas w Katowicach ciągły , wspomagany napływ ( brudnego)zachmurzenia :evil: ,tylko w miejscu działania chembusia widzę czysty błękit :tak: :D ,a to już jest coś ,poza tym ominęły nas ciągle zapowiadane burze.Owszem
deszczyk parę razy popadał ale taki jaki powinien ( a nie jak to zwykle bywało )ulewy i podtopienia ,ze o innych szkodach .wywołanych przez dotychczasowe"anomalie" już nie wspomnę Roślinki się napiły,kurzu trochę ubyło i tak jest :okok:Naprawdę ,gdybym tylko miała odpowiednie warunki tj jakiś ogródek i własny skrawek ziemi ,to wzmocniłabym działanie chembustera ,budując jeszcze większy , a może i kupując -niestety mieszkam na osiedlu w bloku :zmęczony:za to wiem ,że chembustery działają i to mnie cieszy :uśmiech: ...gdyby jeszcze uwieżylii Ci ,co tak często negują działanie tych urządzeń byłabym :D Odnośnie wcześniejszych postów ;
Ci ,którzy tak często prowokują nas do niezbyt przyjemnych reakcji w postach , niech się czasem też zastanowią i zrozumieją o co w tym wszystkim chodzi.....Niektórzy dziwią się nerwowym rekcjom ale tyle lat trucia naprawdę źle wpływa na nasze emocje i każdy z nas może czasem nad nimi nie zapanować....to naturalny ludzki odruch....ciągle jeszcze ,w wielu z nas odzywa się zasada; "najlepszą obroną jest atak"-niestety
Po opanowaniu i przemyśleniu swoich osobistych emocji , proponowałabym abyśmy się na przyszłość więcej nie obrażali i atakowali wzajemnie, a nasze samopoczucie (chociażby teraz ,przed własnym monitorem :język: )
wzrośnie na wielki plus i znów będziemy silniejsi.Pamiętajmy ,że wszelaka "złość "nas osłabia , a jednocześnie zasila wielkich architektów matrixa i ich pomagierów.
Zatem róbmy wspólnie coś "dobrego",a nie gdybajmy ciągle "w kółko Macieja" :tak: Ludzie pomóżcie nam trochę w tej walce, na co jeszcze czekacie? Im nas więcej tym lepiej,zjednoczmy się wreszcie :tak:
" Rewolucja jest teraz!"-jak słusznie twierdzi Mikołaj Rozbicki (szacunek i pozdro dla Niego)
:stop: Chemtrails na naszym Polskim niebie!
:stop: Chemtrails na niebie całej, naszej matki Ziemi!
:stop:Naszym złym emocjom!

Pozdrawiam i dobrego :serducho" życzę! :hejka:

Jeśli chcemy zmian, musimy utworzyć jakiś ruch typu dawnej Solidarności.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4279 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 143  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]