Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 kwie 2020, 19:32

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

rekrul pisze:
Cytuj:
Ze względów, które zrozumiecie po przeczytaniu tego tekstu, nie mogę ujawnić swojej tożsamości.

Tak tak, mam 99 lat, jestem nosicielem HIV, nie mam dzieci i nigdy nie miałem, jestem chory umysłowo, dla tego nie moge ujawnić swojej tożsamości 8-)

Cytuj:
skoro szefowei linii lotniczych, mechanicy, piloci wiedzą o co chodzi tak naprawdę ze smugami, to dlaczego nic z tym nie robią? Przecież oddychają takim samym powietrzem jak wszyscy ludzie (tak zakładam), ich rodziny również.

Dla tego Chemitrails to FAKE.

Zamiast nabijać bezsensowne posty napisz coś na temat

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 01 lis 2009, 23:36 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Jacolo pisze:
rekrul pisze:
Dla tego Chemitrails to FAKE.

Zamiast nabijać bezsensowne posty napisz coś na temat

Ten akurat argument nie jest całkiem bezsensowny ;) nie jest też zupełnie sensowny, ale jakieś wnioski z nim można wysunąć.

Np polityka strachu - to że smugi się pojawiają nie budzi wątpliwości, ale faktycznie mogą nie być bardziej szkodliwe niż placebo. Za to ludziski sobie dorabiają do tego historię (i histerię) no i cała akcja nabiera rozpędu.

taka wersja nie jest niemożliwa 8-)

Intimate Secretary * 6th Degree

Pilot monitoring the production of chemtrails by 2 C-17 Globemaster cargo planes in 6000 m height over Germany:

http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=en&js=y&u=htp%3A%2F%2Fwww.newsmax.de%2Fpilotenbeobachtung-zur-erzeugung-von-chemtrails-durch-2-globemaster-c17frachtmaschinen-in-6000-m-hoehe-ueber-deutschland-news98879.html&sl=de&tl=en&history_state0=

Panika na Ukrainie, władze zaprzeczają opryskowi aerozolami nad miastami:

Cytuj:
It was reported that light aircraft were seen over the Forest market area of the city (close to the Forest metro station) and they were spraying an aerosol substance intended to “counter swine flu”, this of course would constitute forced medication of the population.

http://info-wars.org/2009/10/31/panic-in-ukraine-authorities-deny-aircraft-spraying-aerosols-over-cities-martial-law-expected/

Przypominam, że w przed wybuchem strasznej grypy w Meksyku na początku roku obserwowano znaczne nasilenie występowanie zjawiska "chemtrails".

ed sorki z ten długaśny link, jeśli coś da się z tym zrobić, to modku działaj. :)

Grand Elect Mason * 14th Degree

obstawiam wariant, że chemtrails działają na ludzi stymulując stan psychofizyczny...
ale jak to zwykle bywa, na wszystko jest remedium - wystarczy unikać chemii w pożywieniu i lekach, a wszystkie dziwne pierwiastki, które są nam aplikowane, zostaną w naturalny sposób wydalone z organizmu;

Ci co o tym wiedzą, wiedzą także jak się odżywiać i jak się leczyć, zatem argumentacja w stylu "Oni nie trują nas, bo w ten sposób truliby także siebie" jest dość łatwa do obalenia - wystarczy wiedzieć co jeść i jakie profilaktyczne środki ochrony zdrowia stosować i Oni to wiedzą;

pozostaje jeszcze związek chemtarils z HARP, ale to już w innym miejscu tej witryny zostało przedstawione;

@rekrul, chciałbym aby to był fake i żebyśmy za parę lat mieli z tego(z siebie) ubaw po pachy

osobiście mam (mimo wszystko!!!) dystans do tzw. dziwnych zjawisk (chemtarails to tylko jeden z nich), tym bardziej zastanawia mnie ich obecne nasilenie... trudno uznać to za przypadek;
"przypadek" to excuse dla egorozumienia świata, jeśli tego nie jesteśmy świadomi to dalsza eksploracja dorobku Davida Ickea nie ma sensu!

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

konserwa pisze:
wystarczy unikać chemii w pożywieniu i lekach, a wszystkie dziwne pierwiastki, które są nam aplikowane, zostaną w naturalny sposób wydalone z organizmu;

no tak ale dla szarych ludzi nie jest to takie łatwe oraz osiągalne ;)

DeMenTor - Altair pisze:
no tak ale dla szarych ludzi nie jest to takie łatwe oraz osiągalne ;)

każdy kowalem swojego losu; jedyne co możemy zrobić, to o tym pisać i gadać, a że u większości odbiorców wywołamy uśmiech politowania to trudno....
z prawdą jest jak ze sprawiedliwą oliwą :) (cóż za religijny bonmot :lol: )

Awatar użytkownika

Widziałem takie smugi dwukrotnie w tym roku. Raz wiosną w Warszawie, drugi raz latem w Ostrowcu Świętokrzyskim. I tak obserwując to zacząłem się zastanawiać, że przecież te samoloty gdzieś startują i gdzieś lądują. O ile miejsce startu jest trudne do zlokalizowania, to miejsce lądowania, gdyby istniała możliwość "śledzenia" takiego samolotu jest możliwe. Jednak do tego potrzebna byłaby spora grupa, dobrze zorganizowanych ludzi, posiadających solidne lornetki i telefony komórkowe, dzięki którym może udało by się śledzić przemieszczający się samolot. A jeśli by to się nie udało, to może chociaż udało by się zidentyfikować taki samolot. Zawsze to byłby jakiś punkt zaczepienia do dalszych poszukiwań, by ustalić kto tym lata i skąd startuje. Może wtedy udało by się coś więcej na ten temat dowiedzieć?

Awatar użytkownika

jest to do zrobienia w gruncie rzeczy ale największą trudnością jest zgranie chyba że byśmy mieli jakieś przecieki na temat trasy lotu ale jakbyśmy już to wiedzieli to lotnisko pewnie też

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

dr02d2u pisze:
A jeśli by to się nie udało, to może chociaż udało by się zidentyfikować taki samolot. Zawsze to byłby jakiś punkt zaczepienia do dalszych poszukiwań, by ustalić kto tym lata i skąd startuje. Może wtedy udało by się coś więcej na ten temat dowiedzieć?

Czasem się tym bawię: http://www.flygradar.nu/ i patrzę co na moim niebie lata :D
Oczywiście są tam tylko oficjalne cywilne rejsy.
Może komuś się do śledztwa przyda. ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]