Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 wrz 2020, 6:08

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Jestem zainteresowany zrobieniem chembustera w stolicy, czy są jacyś mieszkańcy, którzy chcieliby się złożyć?
W tym ktoś, kto posiada ogród.
Jeśli znacie kogoś z Warszawy kto posiada cokolwiek takiego - piszcie, ale na mapie chembusterów jest pustka.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 kwie 2011, 13:50 
VIP Member
Awatar

Dzień Dobry

Mam już w ogrodzie w Warszawie 6 rozpraszaczy chmur, ale co z tego skoro 1 milion ludzi śpi dalej (a nawet brak im wiedzy że śpią)

W zeszłym roku ustawiłem pierwszy 6 rurkowy rozpraszacz (tylko dlatego, że ZOMBI zrobiło błąd i zmusiło mnie do pompowania wody z piwnicy)
Gdyby mnie nie zaczepiali to może dalej były by zatapiane piwnice w Warszawie.
Mój pierwszy rozpraszacz obejmuje moim zdaniem spory obszar ale raczej na dużej wysokości (być może nawet przesadziłem ze zmianami).
Był on stosunkowo drogi w wykonaniu i pracochłonny - z tej przyczyny iż był pierwszym jak wykonałem.

Obecnie robię to tak; biorę pierwszą z brzegu rurę jaką posiadam (a posiadam zawsze sporo tych rur na placu z tej przyczyny iż zajmuje się budownictwem telekomunikacyjnym - a tu sporo rur jest w użyciu.)
Wkładam następnie do jej środka kryształy (nawet już zastanawiam się jak to będzie działało gdy włożę do środka po prostu kamienie) , bo także mam ich zawsze do oporu (bo jak kopiesz to zawsze coś wykopiesz - a otoczaki różnej wielkości są wszędzie.

Jeśli chcę aby był lepszy efekt; to wkładam kilka metalowych rurek do środka (o różnych średnicach i długościach - jedna w drugą.
Rurki są oddzielone od siebie folią - czyli przewodnik, izolator etc) w samym środku kryształ i to bez żadnego klejenia. Mogę dodatkowo nasypać trochę piasku wiślanego (suchy daje inny efekt niż mokry).
Mam zamiar jeszcze trochę porobić eksperymentów może WARTO WLAĆ WODY (rurki jedna w drugiej mogą być np. z PCV - jest tu sporo możliwości.

Nawet przykładowo można otworzyć firmę o nazwie: "ROBIMY DESZCZ LUB ŁADNĄ POGODĘ na zawołanie"

Dwa tygodnie temu ustawiłem kolejne 2 rozpraszacze (tym razem 1 rurkowe) - których zadaniem jest oczyszczenie atmosfery na mniejszej wysokości,

Kilka dni wstecz wbiłem rurkę miedzianą w piasek (jest w niej 7 kryształów (uważam iż mogę również nazwać tą rurkę rozpraszaczem,

Dzisiaj natomiast wbiłem kolejne 2 rury w stertę piachu (średnice rur to po 11cm z PCV w których są również kryształy, a długości jak już pisałem tych ostatnich to 25cali i 50 cali ( w jednej z nich jest miedziana rurka o długości 5cali w której znajduje się kryształ.

Sprawdziłem wszystko działa prawidłowo.
Naloty nad mój dom jakby się zmniejszają - co prawda wczoraj wieczorem zauważyłem jak ZOMBI usiłują zrobić 2 iksy na dużej wysokości na niebie nad moim domem - lecz było to bezskutecznie (i natychmiast zniknęły).

Mikrofalami dalej usiłują bombardować Warszawę, ale też zaobserwowałem tu zmianę na lepsze.

Generalnie nie przechwalając się jestem w stanie sam wygrać tą bitwę o Warszawę (mówię całkiem poważnie) i właściwie każdy kto wie o co tu chodzi może to zrobić.
Warunek: trochę wiedzy, zero strachu, pełen luz, oczywiście odblokowana świadomość i posiadanie chęci do życia i działania.

W każdym razie jeśli ludzie w Warszawie się obudzą to z pewnością i każdy mieszkaniec Polski to odczuje - tak sobie myślę.

Ten wątek świadczy o tym iż to wszystko zaczyna działać bo budzą się kolejni.

Prognoza pogody dla Warszawy w TV - ciekawe na jakiej podstawie jest ogłaszana - zaczyna mnie to ciekawić? Bo ja bez TV mogę powiedzieć której nocy spadnie deszcz.

Pozdrawiam
Zbyszek

Zauważam, że ostatnio nie ma mleka na niebie i że te chemtrailsy znikają szybko i po przelotach nie ma złej pogody. Czyżbym rozmawiał ze sprawcą tego dzieła? ; )

Podobno lepiej robić chembustery niż cloudbustery, bo te ostatnie za bardzo ingerują, to znaczy dostaje się naturalnym chmurom.

Nie wiem jakie Ty masz działa, ale tak czy owak - dzięki.

Gdzie masz je rozmieszczone? (mniej więcej jaki obszar, dzielnica, wschód czy zachód miasta, nie pytam dokładnie jeśli to tajemnica)

PS. co ciekawe po przyjeździe do rodzinnego odległego miasta czułem się naprawdę źle, w porównaniu z W-wą.
A o co chodzi z mikrofalami?
Zarejestruj się na mapie http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_s ... olsce.html

Dobry Wieczór

Powiem tak: już mi się nawet nie chce na ten temat gadać ani pisać – bo to co międzynarodowi bandyci wyrabiają od wielu lat w Polsce i właściwe na całej Ziemi jest zbyt okropne aby przeciętny człowiek był w stanie zrozumieć i uwierzyć.

To że na oczach wszystkich w biały dzień okradane są jedne kraje, inne bezustannie bombardowane pociskami neutronowymi, kolejne bronią mikrofalową etc. - oznacza iż całe to ONZ, NATO, wszystkie powiązane między sobą służby specjalne i rządy poszczególnych państw, oraz BANKI, Kościoły i długo by można było jeszcze tak wymieniać – to są BANDYCKIE instytucje zajmujące się LUDOBÓJSTWEM mieszkańców Planety Ziemia i degradacją środowiska naturalnego –
wyżej wymienieni zabijają Planetę Ziemia – powiedzmy to głośno, jasno i wyraźnie.

Bo skoro w biały dzień latają nad Ameryką i Europą samoloty cysterny spryskujące atmosferę chemikaliami i bombardują następnie mikrofalami ludzi zamieszkujących tereny poniżej – to oznacza iż rządy na Ziemi przejęli bandyci i idioci albo pozbawieni możliwości świadomej oceny sytuacji zahipnotyzowani ZOMBI.

O tym iż można na zdrowego człowieka nasłać ducha (gdy kiedyś umiera to ciało wkłada się do trumny a energia nie znika), i ten duch jest w stanie opanować świadomość dotychczas zdrowego człowieka (spowodować iż zacznie chorować, popełniać przestępstwa itd.) - wiedziałem o tym od dawna.
Natomiast to że od co najmniej 50 lat przy pomocy dźwięków (przesyłając odpowiednie wibracje na odległość - wpływa się na ludzi i powoduje iż chorują, są pozbawienie wolnej woli, wariują, etc) – może miałem na ten temat wiedzę – lecz (najprawdopodobniej jak inni byłem poddany bezustannemu praniu mózgów przy pomocy promieniowania mikrofalowego czy dźwięków z odległych nadajników) uważałem iż to mnie nie dotyczy.

Miałem to jednak szczęście (choć sam już nie wiem czy to jest szczęście) iż byłem w stanie się z tego snu przebudzić.
Po ustawieniu (2 tygodnie temu) 2 jedno-rurkowych rozpraszaczy smug, okazało się iż nagle przestałem być zmęczony i odzyskałem zdolność jasnego myślenia, a dolegliwości zdrowotne z jakimi nie mogłem sobie poradzić zaczęły jakby samoistnie znikać.

Oczywiście tak jak po ustawieniu 6 rurkowego rozpraszacza (w zeszłym roku w ogrodzie w Warszawie) – wtedy poczułem się lepiej ale tylko przez kilka dni – natychmiast zauważyłem istny nalot samolotów cystern zanieczyszczających niebo nad Warszawą smugami chemicznymi.

Jednak teraz okazuje się iż mijają 2 tygodnie i jest coraz lepiej.
Wygląd nieba nad Warszawą i okolicami wygląda zupełnie inaczej niż przez ostatnie lata.
Co prawda są momenty gdy po zbombardowaniu kolejnymi chemikaliami – atmosfera dosłownie się gotuje – lecz cały czas świeci Słońce, a śmiecie jakie zwalają nam na głowy ZOMBI są neutralizowane dosyć szybko.

Okazuje się iż mikrofale z braku siatki (jaka powstaje na skutek rozpylenia w atmosferze aluminium) nie mają się od czego odbijać i nie dostają się do umysłów zamieszkujących poniżej ludzi.

Zwracam się do obudzonego który chce włączyć się o czyste niebo nad Warszawą (jak na milion mieszkańców to nie jest zbyt dobry wynik – świadczy jednak o dotychczasowej skuteczności prania mózgów przez bandziorów XXI).

Słuchaj jeśli chcesz być zdrowy (na ciele i umyśle) i chcesz aby twoi bliscy także byli zdrowi – to natychmiast (nie czekając na innych) zorganizuj sobie trochę odpadów aluminiowych (koszt ok. 5zł) i potnij je (mogą być z innego metalu) na kawałki długości do 13mm.
Potrzebujesz trochę kryształów górskich (do dostania po 5zł szt. – kupowane na kilogramy) 4 + 7 najlepsza ilość nie szlifowane mogą być dowolne (nadłamane, różnych długości etc.),
Oraz rurkę długości np. 50cali czyli 127cm. (różna cena – w zależności od materiału),
Jakieś małe wiaderko po farbie lub kawałek rury fi 110 PCV (zwykłej szarej do kanalizacji w domu + korek) – koszt groszowy,
Oraz coś do zalania żywica dwu składnikowa (ok. 40zł/kg) lub wosk

Dokładne opisy znajdują się w innym miejscu na tym forum.

Właściwie na początek to wystarczy jak weźmiesz jakąkolwiek rurę i włożysz do niej kryształ lub kilka (też opisy są tu na stronie).

Natomiast jeśli nie masz miejsca gdzie możesz to postawić na ziemi, to może to być balkon, parapet, czy dach (lecz wtedy pomyśl o wyprowadzeniu przewodu do ziemi).
I na tym forum na ten temat są różne opinie – więc moja rada sam to sprawdź w praktyce.

Natomiast najtaniej i oczywiście najłatwiej jeśli nie dysponujesz miejscem do ustawienia rozpraszacza to zamiast rozpraszacza zrób jeden lub kilka HHG i po prostu zakop w różnych miejscach – w ten sposób nikt tego nie ruszy, a energetyka w rejonie natychmiast poprawi się – czyli zamiast chodzić do parku park przyjdzie z czystym powietrzem do Ciebie.

Generalnie namawiam aby zminimalizować maksymalnie koszty (stosując co się da z odzysku), a kryształy jak najtańsze.
Co mogę dodać: rejestracja gdziekolwiek mnie nie interesuje.
Uważam iż przyszłość należy do tych którzy upubliczniają wszystko bez robienia tajemnicy z czegokolwiek (konspiracja i utajnianie to przeżytek)
Oczywiście szanuję prywatność innych.
Co postawiłem i gdzie opisywałem już w internecie - a to co myślę także raczej upubliczniam.
Oczywiście planów budowy jakiejkolwiek bomby nie zamieszczę (bo jest już i tak za dużo idiotów którzy bombardują innych) - natomiast polecam uwadze wątek: Magia która działała i która może działać dla Ciebie, oraz zapraszam do udziału w internetowej społeczności uzdrowicieli (jest tu na stronie trochę na ten temat informacji)
Co do mikrofal to polecam wątek o dźwiękach (jest tam trochę informacji) lub sporo tez jest w internecie.

Pozdrawiam
Zbyszek

Jeszcze dopiszę : te czarne chmury nad Warszawą ok. godziny 20 to moja robota - podlewałem trawnik i chyba w rurach wzrosło ciśnienie bo zraszacz zaczął spryskiwać większy obszar trawnika.
I nalało się do rozpraszacza smug stojącego na trawniku sporo wody, gdy się zorientowałem - to wodę natychmiast wylałem i przestawiłem spryskiwacz - myślę więc iż te czarne chmury zaraz znikną

Jeśli Twoje działa mają odpowiedni zasięg to chyba mogę mieć nadzieję, że prawa strona Wisły jest czysta.
A co do dział to musiałbym się doedukować w temacie zakopywania HHG (nawet nie wiem co to jest), bo na inne wynalazki nie mam warunków zupełnie.
Dzięki za info.

Dzień Dobry (takie polskie ALOHA)

W życiu brak jest przypadków, dlatego skoro znalazłeś się na tej stronie internetowej (niezależnie od swoich zainteresowań ) spróbuj w miarę wolnego czasu poczytać wpisy jakie się tu znajduję.
Jest tu sporo kitu i manipulacji (jak zresztą wszędzie - bo darmozjadów na świecie jest sporo) - lecz jeśli zaufasz swojej intuicji z pewnością jeśli nie natychmiast to po jakimś czasie będziesz wiedział czyje wpisy zasługują na uwagę a które nie nadają się nawet do ogniska (z tej przyczyny iż brak jest w nich paliwa)..

Polecam na początek uwadze w dziale: .../Smugi chemiczne/... wątek: ChemBuster i orgonit a tutaj na:
stronie 3 wpis z 14 maja 2010, 10:48 jaki zamieścił adrian8888,
strona 7 wpis z 02 lip 2010, 13:49 zamieszczony przez thozo, oraz kolejny umieszczony przez octirin o godzinie 13:49,
strona 9 wpis z 8 lip 2010, 14:25 umieścił Wyspa

Jeśli odczujesz taką potrzebę jest tam jeszcze sporo innych ciekawych (polecam w miarę wolnego czasu)

Co do prawej strony Wisły to moje rozpraszacze ustawione są w odległości ok 100m od przychodni przy ul Fieldorfa (obecnie ulokowano tu także szpital onkologiczny).
jednak moja rada jest taka nigdy nie licz na nikogo lecz bierz sprawy w swoje ręce.

Jeśli wykonasz jeden lub kilka HHG (prościzna - uwierz mi na słowo) i po prostu zakopiesz w kilku miejscach choćby 10cm w dowolnym miejscu pod trawnikiem (najlepiej w takim momencie lub miejscu gdy nikt nie będzie przeszkadzał ( podpytaj chłopaków na stronie to podpowiedzą co i jak - bo mają z pewnością większe doświadczenie ode mnie).
Poprawi się natychmiast energetyka i czystość powietrza w miejscu gdzie mieszkasz.
Biorąc pod uwagę ilość syfu radioaktywnego w atmosferze to dziwne jest że my wszyscy jeszcze żyjemy - ale skoro tak jest to należy to maksymalnie wykorzystać.

Wszędzie i wszyscy straszą wszystkim - ale się tym raczej nie przejmuj - Bandyci którzy ukrywają się w ONZ, NATO etc. - czy będziesz się bał czy nie i tak mają zamiar wymordować większą część mieszkańców planety - więc po prostu rób swoje.
Zawsze lepiej być zdrowym, wypoczętym i uśmiechniętym , a jeśli jeszcze na dodatek w praktyce użyjesz choćby wiedzy ujawnionej i opublikowanej na tej stronie - natychmiast się okaże że wszelkie bandziory mają za krótkie łapy aby się do Ciebie i Twoich bliskich dobrać.
Innymi słowy nic nie ryzykujesz a możesz dużo zyskać.

HHG i inne proste urządzenia radzą sobie doskonale nawet z radioaktywnością, a jeśli zastosujesz techniki jakie opisane są tu na stronie to okaże się iż gdy nawet przypadkiem najesz się jakiegoś mało zdrowego towaru - to twój organizm to zneutralizuje..
Radioaktywności nie widać, ale też tzw. aniołów także nie widać ( a jeśli je poprosisz to zapewniam iż razem z Twoimi przodkami dadzą Ci taką ochronę iż sam będziesz zaskoczony jak to działa.

Pozdrawiam
Zbyszek

Dzień Dobry (takie polskie ALOHA)

Proponuję uważnie przeglądać wcześniejsze wpisy bo jest tam masa bardzo interesujących i aktualnych informacji.

Pozdrawiam Zbyszek

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Jeszcze dopiszę : te czarne chmury nad Warszawą ok. godziny 20 to moja robota - podlewałem trawnik i chyba w rurach wzrosło ciśnienie bo zraszacz zaczął spryskiwać większy obszar trawnika.
I nalało się do rozpraszacza smug stojącego na trawniku sporo wody, gdy się zorientowałem - to wodę natychmiast wylałem i przestawiłem spryskiwacz - myślę więc iż te czarne chmury zaraz znikną :drugged: :drugged:

NO CZŁOWIEKU NIEZŁE ZIOŁO JARASZ JAK TAKIE BZDURY PISZESZ,JEDZ NA SAHARE I TAM SPROWADZ CZARNE CHMURY RURKA W PIASKU :lol: :lol:

Obrazek

Dobry Wieczór

Przypomnę raz jeszcze końcówkę mojego wpisu jaki umieściłem w tym wątku 30 kwietnia:
I nalało się do rozpraszacza smug stojącego na trawniku sporo wody, gdy się zorientowałem - to wodę natychmiast wylałem i przestawiłem spryskiwacz - myślę więc iż te czarne chmury zaraz znikną

Gdy właśnie 30 kwietnia dalej obserwowałem niebo nad swoim domem to okazało się iż w/w czarne chmury stopniowo zmieniały kolor na biały i zmniejszały się tak że było coraz więcej czystego nieba - tak trwało do 24 w nocy, bo dalej ich nie obserwowałem.
natomiast w nocy gdy się obudziłem słyszałem odgłosy silników samolotów, a rano było zimno i siąpił lekki deszcz i całe niebo było pokryte chmurami.
Gdy wylałem wodę (która napadała) z rozpraszaczy smug ustawionych w ogrodzie stopniowo zaczęło się przejaśniać, chodniki i asfalt natychmiast zrobił się suchy a wieczorem zniknęły chmury i świeciło silnie Słońce.
dzisiaj rano po nocnych lotach znowu było zimno i chmury nad warszawą, ale w ciągu dnia się robiło coraz jaśniej i wieczorem znowu Słońce i brak całkowity chmur (przynajmniej w rejonie gdzie mieszkam.

Dla użytkownika stefan1967 mam cytat:
"...i nie martw się tymi, którzy będą cię krytykować, bo oni nie wiedzą, co mówią, zaślepieni narzuconą sobie ignorancją Zachodu. Kiedy śmierć zamknie im oczy i narodzą się do Wyższego Życia, wtedy naprawdę będą żałować smutków i zmartwień, do których się tak niepotrzebnie przyczynili." - (str.207 HISTORIA RAMPY autor T. LOBSANG RAMPA)
i jeszcze jeden cytat:
"...wielokrotnie wyraźnie przestrzegał mnie przed udowadnianiem czegokolwiek mówiąc, że dowód jest jedynie usprawiedliwieniem dla próżnego umysłu. Ci, którzy żądają dowodu, nie są zdolni przyjąć dowodzoną prawdę, niezależnie od tego, jak dobrze została udowodniona>" -(st.145 JASKINIA STAROŻYTNYCH - autor T. LOBSANG RAMPA)

Zbyszek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]