Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 gru 2017, 21:19

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 140, 141, 142, 143, 144
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree

Mam pytanie.
Czy żelazo ferromagnetyczne nadaje się do chembustera?
Bo chciałbym jeszcze w środek dołożyć cewke mobiusa, czy to ze sobą będzie grało?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 maja 2016, 8:12 
VIP Member
Awatar

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam

Mam pytanie czy do wyrobu TB można użyć puszek aluminiowych drobno pociętych,aby zgiftowac okolice w której jest masa wież.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

1.
post188523.html
2.
post169510.html
3.
post41664.html

Tu,u góry jest opcja "Szukaj"-korzystałeś?,czy "ot pytanie..z ulicy"
Temat ma na teraz 144 strony,wszystko na tacy :)

Witam.

Czuje wewnetrzną potrzebe podzielenia się z wami, moimi spostrzerzeniami. Mianowicie korzystam z zappera i kiedy podłączam go do cewki mobiusa to przestają latać samoloty typu helikoptery czy awionetki które szukają i neutralizują działanie orgonu.
Jednak kilkanaście minut po tym jak wyłącze urządzenie nagle słychać nadlatujące co chwile wyzej wymienione samoloty...
Może mi ktoś to wyjaśnić?

Intimate Secretary * 6th Degree

Nie rozumiem... To helikoptery i samoloty lataja nad Twoją okolicą 24 godziny na dobę, a jak podłączysz zappera to przestają latać ???

Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia co do tych opowieści o helikopterach itp. Swoją okolice dosyć mocno już zgiftowałem, a do tej pory nie widziałem helikoptera który "na beszczelnego" szukałby czegoś. Fakt faktem, że kiedy dokładam kolejne babeczki do istniejącej już instalacji, tego samego dnia, a najczęsciej następnego dnia latają nad okolicą myśliwce. Czasem tak nisko, że mając w ręku aparat z nieco mocniejszym zoomem, można byłoby strzelić fotę pilotowi :) Do tej pory odnotowałem jednorazowy przelot helikoptera wojskowego, oraz kilku innych mniej zaawansowanych maszyn. Jednak była sytuacja, że pewnego razu nisko nad ziemią leciała pomalowana w barwy moro bryza, której trajektoria lotu pokrywała się z dwiema wieżami które są mocno zgiftowane. Lecąc nad jedną z nich o mało nie zahaczyli o anteny. Śmignęli dosłownie cantymetry nad nimi. Sądzę, że pilot sam z siebie nie odważyłby się tak ryzykować z pułapem lotu. Musiał być w tym jakiś głębszy cel.

Saper zgadza sie w nocy tak samo...ze ci ludzie nie spia.
Zrobilem 3 chembustery i efekt jest taki jakby nie juz dzialaly ... co sie dzieje?

-- 03 cze 2016, 14:27 --

a 3 z kolei wygląda tak

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

1. Jaki jest sposób mocowania kryształów górskich wewnątrz nasadek na rury miedziane?
2. Czy można ładować kryształy w piramidzie (konstrukcja: drewno sosnowe, pokrycie: korek, mocowanie elementów: klej wikol, podstawa ok. 0,5m, podest pod ładowanie kryształów: 12x12x12cm, ustawiona ścianą na północ) przed umocowaniem w rurach?

PurpleSilvan pisze:
1. Jaki jest sposób mocowania kryształów górskich wewnątrz nasadek na rury miedziane?
2. Czy można ładować kryształy w piramidzie (konstrukcja: drewno sosnowe, pokrycie: korek, mocowanie elementów: klej wikol, podstawa ok. 0,5m, podest pod ładowanie kryształów: 12x12x12cm, ustawiona ścianą na północ) przed umocowaniem w rurach?

W przypadku kryształów z jednej strony szerszych, węższa strona skierowana ma być ku górze. W niektórych kryształach można wyodrębnić dłuższy szpic z jednej strony,i krótszy z drugiej. W takim przypadku krótszy szpic skierowany ma być do dołu CB. Wrzuć zdjęcie tych kryształów to omówi się temat precyzyjniej. Kryształy można przytwierdzić klejąc na ciepło.

Z tym ładowaniem kryształów w piramidzie to całkiem dobry pomysł. Sądzę, że ważne przy tym sposobie byłoby ustawienie owej piramidki zorientowanej w kierunku północ-południe.

Dziękuję za odpowiedź. Dopiero mam w planach budowę, zrobiłem kosztorys (600zł).
Wydatki rozkładam po 200zł/miesiąc.

Dokładam cytryn do chembustera, podobno ładnie wpływa na profil orgonu.
Proszek żelaza obowiązkowo.

Czytałem tabele metali, zw. organicznych i minerałów, nie znalazłem informacji na temat magnezu (Mg), tak jak żelazo jest bardzo ważne dla zwierząt ponieważ wchodzi w skład hemoglobiny, tak magnez jest bardzo ważny dla roślin i wchodzi w skład chlorofili.
Jak proszek magnezu wpłynie na spektrum energetyczne chembustera?

Dzisiaj zalałem kilka foremek. Za formę stożkową posłużyły mi szklane kielichy. Niestety są one wykonane z bardzo cienkiego szkła. Jedna z tych szklanych foremek poszła już na straty. Orgonity stożkowe robiłem na spiralach. Zalałem też niedorobionego z poprzedniego zalewania "mini cb" na trzech miedzianych rurkach. Kryształy były ładowane przy dźwięku 528 Hz. Poniżej fotki z dzisiejszego zalewania, ciekawie zjawisko wyszło na ostatniej fotce.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Doczytałem, magnez jak najbardziej się nadaje, tylko nie można łączyć magnezu z bizmutem ze względu na zbyt duże zwiększenie mocy.

Dawniej żywica poliestrowa była bez niebieskiego pigmentu, tutaj już muszę się poradzić fachowców.
Czy dodatek tego pigmentu przez producenta wpływa na właściwości żywicy w przypadku użycia jej do produkcji chembustera?

Raczej nie PurpleSilvan

Geoinżynieria polega między innymi na rozpylaniu w atmosferze pyłu z elektrowni węglowych, materiał jest drogi w utylizacji i dlatego najłatwiej się go pozbyć rozpylając na dużym obszarze.
Ma też działanie takie że poprzez inicjowanie procesu kondensacji pary wodnej rozpoczyna tworzenie się chmur.
Chmury odbijają promieniowanie słoneczne co wychładza Ziemię.
Jest jedno ale, nie jest to używane w celu przeciwdziałania globalnemu ociepleniu ale w celu wywoływania kataklizmów na wrażliwych obszarach.

Jeżeli piszesz o chemtrails to będą nad tobą pryskać. Pryskają najczęściej tak aby zakryć Słońce, jak ludzie zaczynają zwracać uwagę na samoloty które rozpylają pył to przestawiają się na nocne pryskanie.

Metodą przeciwdziałania jest budowa chembustera, koszt to 600-700zł modelu o dużej mocy.

Potrzebne są żywica polietylenowa i maska lakiernicza.
Rury miedziane półtora metrowe i nasadki na nie.
Kryształ górski i inne kryształy.
Proszki odpowiednich metali.

Instrukcja budowy chembustera:
1. Bierzemy wiadro 7 litrowe, czyste po farbie, spryskujemy teflonem w sprayu. Czekamy aż wyschnie, umożliwi to łatwiejsze wyjęcie chembustera z formy.
2. Naklejamy kryształy górskie do nasadek na rury miedziane klejem na gorąco, przytwierdzamy nasadki do rur.
3. Tniemy rury tak aby wystawały 20cm ponad wiadro.
4. Zalewamy 1kg żywicy wymieszanej z utwardzaczem do wiara. Czekamy aż wyschnie.
5. Umieszczamy dolny szablon na 6 rur na żywicy, układamy na szablonie dodatkowe kryształy. Z wyjątkiem miejsc gdzie warstwy żywicy mają się scalić.
6. Mieszamy w drugim czystym wiadrze żywicę z proszkami metali dodając je powoli, na koniec mieszamy utwardzacz, ok. 5kg żywicy.
7. Umieszczamy rury w szablonach dolnym i górnym, lejemy żywicę i czekamy. Należy przykryć rury aby nie zalać kryształów.
8. Na górę lejemy ostatni kilogram żywicy bez niczego, tylko z utwardzaczem.
9. Umieszczamy mufy na rurach i dokładamy pozostałe odcinki rur, umieszczamy na samym szczycie najwyższy szablon, ten na wiadrze można zdjąć.
10. Cieszymy się czystym niebem.

Uwagi
Najpopularniejszą metodą ładowania kryształów jest ładowanie przy dźwięku 528Hz, inni medytują nad kryształami.
Ja je naładuję w piramidzie, ponieważ mam piramidę.
Wszystkie operacje z żywicą wykonujemy w masce i rękawiczkach lateksowych.

Dodatkowe kryształy u mnie to cytryn a proszki metali to żelazo i magnez, do kupienia w sklepach pirotechnicznych.

Te cztery kryształy w podstawie mogą być ale nie muszą, jak komuś zostają to może dołożyć.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Opisuję klasyczny model, można zastąpić żywicę za pomocą wosku pszczelego czy stearyny ale nie jestem pewny czy się nie rozpuści w lecie podczas upałów.

---

Przygotowałem pakiet informacji na temat tego problemu i jego rozwiązania.

---

Następne w kolejce są reaktory plazmowe Keshe do zbudowania.

Da się gdzieś kupić same szablony ?

Da się ale nie w polskich sklepach, jak dla mnie to będzie najtrudniejsza część wykonania chembustera.
Wiem że w tamtym sklepie szablony nie są ze sklejki tylko z polipropylenu.

Jezeli chodzi o szablony to raczej trzeba kombinować z drewna i na właśną reke. Też mi się wydaje ze nie znajdziesz w polsce tego

Jezeli chodzi o szablony to raczej trzeba kombinować z drewna i na właśną reke. Też mi się wydaje ze nie znajdziesz w polsce tego

-- 11 cze 2016, 8:14 --

Słyszeliście coś może o Orgonicie black sun?

Bardzo ciekawa sprawa, jeżeli naprawdę działają na częstotliwości 7,83Hz (bliskim częstotliwości teleportacji DNA - czyli częstotliwości utrzymującej biosferę [Link]) to mogą mieć cenne właściwości.

Należałoby się zapytać Dona Crofta co myśli na ich temat.

---

Gdzie można kupić gong o częstotliwości dźwięku 528Hz.
Nie podoba mi się ładowanie przy głośnikach ponieważ generują pole elektromagnetyczne.

-- 11 cze 2016, 11:02 --

Poczytałem, doczytałem. Gongi i misy nie są strojone ponieważ emitują dźwięk od 20-20000Hz.
Najtaniej kupić misę dźwiękową w sklepie specjalizującym się w imporcie z Chin.

Do kryształów można by użyć misy, ale ja nie chcę kombinować i użyję kamertonu 528Hz dużo osób tak robi z powodzeniem.

Aha i misa najlepiej z brązu, najlepsze są z dodatkiem niklu, ale to raczej rarytas.

skąd najlepiej zdobyć opiłki metali ?

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Z zakładów zajmujących się obróbką skrawaniem metali, wszędzie gdzie jest używane w toku produkcyjnym toczenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie, od ślusarza. Niewielkie ilości można nawet pozyskać w zakładzie zajmującym się dorabianiem kluczy podejrzewam. Tylko trzeba poprosić by nie wyrzucali, tylko zbierali dla Ciebie.

Opiłki nie mają żadnej wartości, nie sprzeda się ich na złom, więc powinni Ci je dać za darmo.

Mirek pisze:
Z zakładów zajmujących się obróbką skrawaniem metali, wszędzie gdzie jest używane w toku produkcyjnym toczenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie, od ślusarza. Niewielkie ilości można nawet pozyskać w zakładzie zajmującym się dorabianiem kluczy podejrzewam. Tylko trzeba poprosić by nie wyrzucali, tylko zbierali dla Ciebie.

Opiłki nie mają żadnej wartości, nie sprzeda się ich na złom, więc powinni Ci je dać za darmo.

Dlatego, że nie mają większej wartości produkcyjnej, chcąc kupić np. 30 kg wzbudzasz podejrzenia. Wcale nie tak prosto kupić wióry na złomie. Ja gdyby ktoś potrzebował miałbym do odsprzedania max 20 kg wiór alu.

jakie opiłki metali polecacie dać do orgonitu trzymanego w domu ? żelazo i miedź ? taki najlepszy materiał według was.

Im więcej kryształów i minerałów tym lepsza moc takie orgonitu ?

Czy wstawienie drucika miedzianego, który się wije j jak lejek wzdłuż orgonitu mocno podwyższa jego moc ? Bo ludzie czasem go dają czasem nie, jaki jest jego fenomen ?

Oby nie aluminium do domu, zawsze na zewnątrz. Jeżeli chodzi o wielkość, to z pewnością muszą być małe opiłki, 1/4 paznokcia, może ciut mniejsze.

Ogólnie im większy orgonit (czyli im więcej opiłek metalu i kamieni półszlachetnych tym mocniejszy), staraj się upychać wszystko tak aby nie było pustej przestrzeni samej żywicy.

-- 21 cze 2016, 6:49 --

Wiecie co to jest może ? Okrągła chmura?????

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

To zapraszam do lektury tego jedynego z tak obszernych tematów w polskim internecie ,
A potem sam znajdziesz odpowiedz dlaczego tak mało sie tu teraz pisze

Hint

Wszystko już Napisano WIELOKROTNIE :D

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam.
Gdzie można zakupić "pewny" orgonit?Nie mam czasu na zrobienie swojego,potrzebuję jakiś link do sklepu w którym już ktoś kupił i może z czystą prawdą polecić że widzi jakiś efekt po użyciu.

Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Ostatnio zmieniony 10 lis 2017, 20:51 przez Alienn, łącznie zmieniany 1 raz

Alienn pisze:
Witam wszystkich w tym temacie którym się zainteresowałem.
U mnie działa to jak lawina, temat-działania natychmiastowe.. (życzę tego wszystkim rządzącym..tylko pozytywne decyzje ;))
Buduję działo, wszystko przygotowane.
Na początek zgiftowałem okolicę w promieniu 15km, jak zaczynałem niebo było całe pomazane, w dzień truli strasznie aż nie dało się dychać, oczy pieką.
zaczynając od najbliższej wieży której zasponsorowałem 3 szt. w układzie trójkąta, zaobserwowałem gdy odjeżdzałem mój kochany księżyc czyściutenki wyłonił się z poza smug!
Pomógł mi dalej dyskretnie oświetlając okolicę.
Czyste niebo zaczeło się otwierać na początku w formie trójkąta jaki rozmieściłem na ziemi,
Jak wracałem nad całą moją okolicą była już potężna dziura w niebie, kilkanaście obłoczków i rozświetlone gwiaździste niebo!!!
..komuś zepsułem plany..

Tak się dzieje niemal zawsze przy pierwszym giftingu okolicy. W marę dokładania kolejnych babek efekt ten będzie coraz mniej widoczny. Bywa, że w ciągu kilku, kilkunastu minut chmury się rozejdą, a bywa i tak, że zacznie padać deszcz. Nie zawsze jest możliwość podejść dobrze do giftowanego obiektu i ułożyć obok niego trójkąt z babeczek. Sam nie do końca to rozumiem, i nie wiem czy jest ktoś na świecie który ogarnia zjawisko wpływu orgonitu na przestrzeń wokół nas. Natomiast moje własne spostrzeżenia w tym temacie wskazują, że orgonit non stop nie pracuje. Jego działanie wzmaga się kiedy oddziałuje na niego inna energia np. pole E-M. Robiłem doświadczenie polegające na wpływie orgonitu na kwiat stojący tuż obok rutera wi-fi. Na ogół nie korzystam z wi-fi. Na ruterze stoją cały czas orgonity, ale kwiat nie wykazuje jakiegoś szybkiego przyrostu zielonej masy, nie puszczają nowe pędy. Jeżeli włączam wi-fi i użytkuje je ok. połowy dnia, może dłużej, to w następnych dniach widzę nowo puszczone pędy świeżych liści. Mowa tu o kwiecie takim jak dracena.

Zauważyłem także, że giftując okolice wprowadzasz czy też narzucasz na przestrzeń inną energetykę. Spostrzeżenia moje są takie, że po prostu ludzie normalnieją, cokolwiek to znaczy.

Bardzo bym chciał, by znalazł się kiedyś ktoś z odpowiednim zapleczem finansowym, a także wystarczająco zdeterminowany, i wykonał profesjonalne badania nad wpływem orgonu na środowisko.

Awatar użytkownika

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Pozwolę sobie opisać badania moje i moich kolegów w zakresie budowania chembusterów i orgonitów. Jak to się dzieje, że jedne działają a inne słabo albo wcale. Otóż kryształy jako nosiciele informacji muszą znajdować się miedzy dwoma różnymi warstwami metali. Zastosowanie tutaj ma szereg standardowych potencjałów elektrodowych. W chembusterze dobrze jest gdy ta różnica napięcia miedzy metalami jest jak największa. I tak np. aluminium ma potencjał minus 1,66 V a miedź plus 0,521 V. Jak widzimy, miedzy tymi metalami jest znacząca różnica potencjałów. Tak więc kryształy trzeba umieścić tak by potencjał miedzy czubkiem a podstawą był maksymalnie duży. To samo dotyczy orgonitów. Ich siła oddziaływania zależy właśnie od sposobu użycia kombinacji metali. Obrazek

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Jestem pierwszy raz na tym forum dlatego Witam serdecznie wszystkich miłośników chem-busterów i orgonitów.
Tematem zainteresowałem się od niedawna więc nie mam zbyt wiele (puki co) :) do powiedzenia. Ale do rzeczy, "Al Mudrasim" piszesz że najlepsze efekty daje zastosowanie różnych metali, pewnie chodzi tu o tzw. efekt piezoelektryczny. Im większa różnica potencjałów (bimetal) tym większy prąd pobudzający drganiami kryształów. Wygląda na to że orgonity i chembustery aby mogły działać poprawnie muszą być zasilane zewnętrznie przez energię np. anteny komórkowe, wi fi itp. albo wewnętrznie przez stworzenie jak największej różnicy potencjałów (bimetal).
Ja mam zamiar w najbliższym czasie (pewnie trzeba będzie czekać do wiosny) :) zbudować taki chembuster więc miałbym małe pytanko do Ciebie :) Które kryształy miałeś na myśli, czy te umieszczone w rurach miedzianych czy zatopione w orgonicie? Pewnie chodziło Ci o te w orgonicie bo w rurach raczej nie, bo są odizolowane od reszty.
mógłbyś mi przybliżyć ( tak bardziej dokładne) :) jak taki chembuster miałby wyglądać z tymi warstwami różnych metali. A drugie pytanko czy lepiej jest użyć proszków metali czy wiórków ( a może obu) i w jakich proporcjach. Dzięki za każdą podpowiedź.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 140, 141, 142, 143, 144

Strefa czasowa UTC [letni]