Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 maja 2018, 23:42

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145  Następna
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Jeśli chcecie aby działanie Chembustra wzmocnić należy raz na miesiąc wylać wodę, przemyć kryształy bieżącą wodą i zaglądać do rurek.Jeśli brudne to przemyć bieżącą wodą. Jeśli choć trochę czasu poświęcicie im, one wam się zrewanżują mocą widoczną na niebie.Myśląc o nich wzmacniacie je.Pozdrawiam Was.Budujcie Chembustery, giftujcie wieże to super działa.... :!: :!: :!: :!: :!: :!: :hejka:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 kwie 2015, 8:01 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree

Gdzieś wyczytałem, że pięć zgiftowanych wież działa jak jeden duży chembuster. Działanie jest identyczne ?
Powiedzcie, bo dziś dostrzegłem kilka samolotów które zostawiały chemtrails, ale dosyć szybko one znikały. Zdarzyły sie pojedyncze miejsca gdzie oprysk rozlał się, ale nie było wcale źle. Rzecz w tym, że dziś niebo było błękitne, ale teraz jest bardziej mleczne.

Zamierzam kupić kryształy do babeczek. Czy te się nadają ? Doradźcie mi w kwestii kryształów, bo to istotna sprawa, a nie jestem zorientowany które lepsze.

Obrazek

Fellow Craft * 2nd Degree

Tak zgiftowana okolica działa praktycznie tak jak chembuster albo i lepiej, bo wyczytałem że sam chembuster przy nie zgiftowanych wieżach nie działa albo się neutralizują. Ja przykładowo nie robiłem CB tylko babeczki aluminium do giftowania i stalowo/miedziane do ogrodu i domu i już po samych orgonitach widać różnice na niebie. Ja bym kupował najtańsze nie szlifowane albo w szczotce i sam je rozdzielił. Ktoś na allegro albo olxie miał fajne kryształy za 1zł/szt bodajże z Brazylii.

Co do oczyszczania i ładowania kryształów i innych było to wałkowane tutaj wielokrotnie, na internecie też jest dużo informacji, wystarczy wujka google dobrze zapytać.
Przykładowo tutaj:
http://www.greenharmony.pl/jak-oczyszcz ... eraly.html

Chodzi o to, że zamierzam iść w setki czy nawet tysiące babeczek. Przy takiej ilości koszty odgrywają już rolę. Z drugiej strony jak mam kupić kryształy nieco tańsze ale mam na nich robić dużo słabsze orgonity to wolę postawić na jakość i zrobić mniej babeczek, ale z sensem. Więc szlifowane odpadają ?

Dodano:

Nowa dostawa kryształów już podąża :)

Perfect Master * 5th Degree

Pierwsza Babeczka wyszła całkiem przyzwoicie po 2 godzinach wyjąłem ją z formy jeszcze ciepłą :)
Jako Forma posłużyła mi zatyczka od spreya świetnie wychodzi jak przy szkle

Nie wiem czy to efekt Placebo ale zauważyłem pewne zjawiska zachodzące od kiedy leży to w pobliżu łóżka. W dniu stworzenia zdrzemnąłem się na 2 godziny bardzo bujny sen. Zasypiam zrelaksowany i szybciej wcześniej był z tym kłopot czułem napięte mięśnie. 2 dzień działania a ja jestem jakoś dziwnie odprężony, zrelaksowany ogólnie mam wrażenie jakbym od wczoraj dostał wielkiego kopa który zdjął ze mnie część złej energii może sobie wkręcam ale coś jest na rzeczy i jestem z tego zadowolony ;)
Czas piec kolejne

Do kolegi wyżej:

Szlifowane kryształy odpadają i nie nadają się do robienia Orgonitów. Muszą być 100% Naturalne.
Szlifowane kryształy możesz użyć jedynie do wzmocnienia działania Kryształu głównego i nic więcej. Może też posłużyć jako element estetyczny

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rozpocząłem testy z earth pipe na terenie doświadczalnej uprawy. Wyniki i pomiary będę publikował na http://www.orgonite.pl
Earth pipe zmodyfikowałem dodając "czapkę" orgonitową.
Pole owsa jest świeżo zasiane , więc chwilę trzeba będzie poczekac na wzejście. Będę informował o postępach :)
http://magicstones.co/orgonit-earth-pipe-p-655.html
Obrazek

Następne poletko będzie z dynią , ale posiana będzie w połowie maja.
Projekt długofalowy , równoległy, to orgonity umieszczone w korzeniach wybranych drzew owocowych.

Potrzebowałbym formy w kształcie piramidy. Możecie doradzić gdzie takowe nabyć ? Zszedłem całe miasto i nie mogę nigdzie takich foremek dostać. Chodzi mi o większe foremki, wysokości ok. 20 cm. Poza tym, poszukuję też czegoś takiego na wzór rozsady na warzywa...

http://allegro.pl/listing/listing.php?d ... m-1-o-0113

... Problem natomiast taki, że wszystkie rozsady mają na dnie otwory. Co do foremki piramidalnej, jeśli ktoś miałby coś na ten wzór, chętnie odkupię.

saper84 pisze:
Potrzebowałbym formy w kształcie piramidy. Możecie doradzić gdzie takowe nabyć ? Zszedłem całe miasto i nie mogę nigdzie takich foremek dostać. Chodzi mi o większe foremki, wysokości ok. 20 cm. Poza tym, poszukuję też czegoś takiego na wzór rozsady na warzywa...

... Problem natomiast taki, że wszystkie rozsady mają na dnie otwory. Co do foremki piramidalnej, jeśli ktoś miałby coś na ten wzór, chętnie odkupię.

Z plexi dałoby radę zrobić formę i wyskakiwały by babeczki bezproblemowo wystarczyło by nieco cierpliwości ostrej piły i taśmy szarej lub profil kątowy tylko wtedy plexi musiała by być grubsza aby zmieściła krótkie wkręty.

Może taka foremka była by dobra ? niestety wymiar to 14x

http://www.epinokio.pl/product-pol-2569 ... zieci.html

szukaj w tym dziale ;)

a czy zakleić te rozsady to byłby problem ?

Dzisiejsza produkcja :)

Obrazek

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Witam serdecznie

W poprzednim roku kontunuowalem budowe kregu, poczatkowo 6 jednorurowcow, potem dodalem 1 6 rurowca

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W tym roku dodalem kolejnych 6 rur, 54mm, korespondujacych z czakrami. Niestety miejsca na ogrodku malo, powinno byc 4 razy wieksze

Obrazek

Robi wrażenie :) Ja z chęcią bym wykonal CB, ale problem tego typu, że nie mam gdzie tego postawić. Posadziłem jakiś czas temu winorośl w ogrodzie, i może jak się rozrośnie to umieszczę jakiegoś jednorurowca w winorośli :)

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam wszystkich jestem nowy na forum :hejka:

Zgłębiam temat od jakiegoś czasu i mam pytanie bo nigdzie nie znalazłem lub przeoczyłem: czy do wykonania domowego orgonitu może zostać użyty kryształ górski łupany??

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Provost and Judge * 7th Degree

Oczywiście, że można. Ja moje pierwsze "babeczki" robiłam nawet z kamykami kwarcowymi, a kiedy zgiftowałam całą okolicę, to efekt był taki, że niemal natychmiast pojawił się czarny helikopterek Mruga

Melody pisze:
...a kiedy zgiftowałam całą okolicę, to efekt był taki, że niemal natychmiast pojawił się czarny helikopterek Mruga

Dopiero po zgiftowaniu całej okolicy, czy pojawił się juz po zgiftowaniu jednej czy dwóch wież ?

Całej okolicy. W ciągu jednego dnia "załatwiłam" całe miasto, objechałam wieże też poza miastem i za 2 dni latali.

W takim przypadku uznali pewnie, że postawił ktoś chembustera.

Mam pytanie : Co się dzieje z dawnymi przodownikami tego tematu którzy kiedyś napędzali ten temat ?
Takimi jak: Nibiru9,Jacolo,Wyspa,Okil,Indi,thozo,dobrze by przynajmniej 2-3 osoby wróciły i rozruszali temat.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Pierwsza testowa babeczka zrobiona :D
I tu moje pytanko jak można sprawdzić czy działa jak powinna (czy czasami nie emituje negatywnej energii) prócz wahadełkiem??

Bocian na zgiftowanej wieży :) Wieża otoczona kilkunastoma orgonitami.

Jaskość fotki słaba, wykonana telefonem i przy zoomie.

Obrazek

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Wystąpiło zmęczenia materiału , wyczerpały się pokłady altruizmu.
Niestety cała maszyna posuwa się do przodu. I trzeba trochę pożyć :)

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

straboon pisze:
Promieniowanie z wież 45 razy większe? Link do artykułu:

http://www.sfora.pl/polska/Promieniowan ... ampaign=o2

Wczoraj po ok 3-4 dniach w solance wyjąłem ametysty, sodality, cytryny(osobno w solankach) i 3 kryształy górskie, przepłukałem wodą i zostawiłem na noc na balkonie gdyż kieniuś pięknie jarzył ;-).
I tej nocy budziłem się co chwila jak i miałem kilka snów jak nigdy.

Jako iż czekam na dostawę żywicy postanowiłem przetopić małą woskową świeczkę i wyszło mi coś takiego "maluszek":

Obrazek

http://wrzucaj.net/5hA

kawałki pociętego zmywaka stalowego, drutu głośnikowego miedzianego, malutka ilość pyłku ze srebrnej starej monety(po wierzchu), w środku maly sodalit i ametyst, połówka kryształu górskiego szpicem do góry, a przy podstawie kryształu 4 odłamki cytrynu. Musiałem łatać górę gdyż się troche rozwaliła.

Też prosiłbym by się wypowiedział ktoś kto widzi/czuje energie czy to coś działa :-)

Osobiście mam mieszane uczucia, ale wydaje mi się iż działa.

Jeszcze pytanko: Czy TB można psiknąć sprejem, pomalować? Czy to będzie przeszkadzać w działaniu?
Pytam bo wolałbym żeby bułeczki wyglądały jak kamienie(szare lub czarne mat ;-]
Pozdrawiam

Na wiosnę tego roku wprowadzono plan w życie, odczułem osobiście, mam 230 kroków do wieży. :pisze:

hejka dziadeksley
Cos nie mogę zobaczyć twojej babeczki.
Działa na pewno :). Jeżeli jesteś troszkę wrażliwy na energię to poprzesuwaj rękę nad orgonitem parę razy, może poczujesz albo ciepło, albo lekki "ciąg" energii, może być uczucie chłodu.
Co do pomalowania, ja bym robiła na twoim miejscu, chyba że jesteś bardzo natura i eko, to wtedy mogłoby przeszkadzać.
Pomysł dobry z maskowaniem, zwłaszcza te przeznaczone na giftowanie. Opcja jest jeszcze taka, żeby ścinające się babeczki otoczyc w piasku czy ziemi. I naturalnie i energetycznie będzie ok, piasek to też kwarc :)

-- 27 sie 2015, 20:50 --

ha, zobaczyłam dopiero że wkleiłeś post straboona :)

Dziwne to dawno mnie nie było a dziś naszła mnie ochota by sprawdzić co tu słychać a tu o "wilku mowa.
Gdy były upały i w prognozach pokazywano bezchmurne niebo na tydzien, a na grządkach było sucho to włożyłem 3 orgonity miedziano stalowe + 1 aluminiowy do wiaderka z wodą, w ten sam dzien i następny wydawało się że będzie padać, a po 4-5 dniach polało dość konkretnie, może zbieg okoliczności...
W tamtym roku zakopałem na działce 4 orgonity(prostokąt), rok 2014 nie sprzyjał w owoce i warzywa dużo roślin szlag trafił, choroby albo coś, a w tym aż dziwne że wszystko rośnie pięknie, owoce i warzywa zdrowiutkie, nawet jabłoń obrodziła która od 3 lat nie miało owoców ale za to inna zero nie powiem ale to może przez bobry bo korę obgryzły(swoją drogą bobry strecza się nie chycą a my w takich foliach jedzenie kupujemy, natomiast obicie drzewa stalowo/żelazną blachą nie pomogło bo ją powyginały...strecz nie naruszony), piękne pyszne ogorki i pomidory mamy w tym roku :D( w tamtym choroba), samolotów takich małych jakby wiecej lata a i mama opowiadała jak mnie nie było że helikopter zawisł nad działką na chwilę tak nisko że się bała aż chciała uciekać ale ona zawsze coś doda od siebie, może przesadziła
Szkoda że temat tak ucichł, mało kto pisze i się wypowiada.
Katarzyno może we wrześniu też będę w Holandii heh :-)

Awatar użytkownika

Witam. Znajomy mówił mi dziś o neutralizacji chemtrails poprzez zwykły ocet.
Na Yt jest parę filmów w języku angielskim, niemieckim. Warto wypróbować i poeksperymentować. Pozdrawiam :D

To żart ? Niby w jaki sposób ocet miałby być stosowany ?

Awatar użytkownika

Te wszystkie orgonity i chembustery pomagają walczyć na niewielkim obszarze. A co z tym powietrzem które już mamy?
Czy jakaś maska mogłaby pomóc? Chodzenie w masce po mieście, do szkoły, do pracy, siedzenie w niej w domu mogłoby być nie tyle uciążliwe, o ile dziwne i śmieszne dla innych, a jak wiadomo ludzie lubią przemoc. Zdaję sobie sprawę z tego, że te wszystkie świństwa spuszczane z powietrza są już dawno w wodzie, ziemi, zwierzętach, ludziach i roślinach, więc maska niewiele by dała. Żeby się bronić przed wirusami i chemią trzeba byłoby zaprzestać picia, spożywania oraz oddychania. Powietrze oczyścić maską niby się da. (Nie znam się niestety na maskach... po prostu coś mi wpadło do głowy więc o tym piszę, mam nadzieję, że moja niekompetencja i chaotyczność nikogo nie zrażą ani nie urażą ;) )
Filtry do wody również są obecne. Nie filtrują ze wszystkiego, bo na zdrowy rozum jest to niemożliwe.
Co z jedzeniem? Nawet jeśli sami zasadzimy najlepszej jakości nasiona, ziemia oraz deszcz zrujnują odżywcze właściwości takiej rośliny. Pewnie będzie ona zdrowsza od niejednej na straganie, jednakże nie będzie tym samym co jedli nasi praprapradziadkowie.
Więc co można robić na co dzień aby ustrzec się przed tym świństwiem rozpylanym z samolotów?

Witaj Straboon
Holandia mała, może ci będzie po drodze:)
Też czytałam coś o occie. Najlepiej sprawdzić samemu. Postawiłam na daszku miskę z 3 litrami octu, pogadałam z moim jednorurowcem, posiedziałam z kryształem w ręku z intencją oczyszczenia nieba, bo zasypane.
Po paru minutach zrobiła się nam nami luka w chmurach. Hmm, ocet, intencja, placebo?
Zawsze brakuje czasu na zgłebienie tematu.

Pomagam jak się da, zbudowałem kieszonkową wersję orgonitu (z wosku pszczelego) i po wrzuceniu do niego mołdawitu smug nie ma. Biała mgiełka utrzymuje się na niebie.

Wszystko to na nic dopóki Ciemny Kabał rządzi na tej planecie.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam
Od dawna czytam to forum ale w końcu chcę się zmobilizować i zrobić samemu orgonity / chembuster. Mam w związku z tym pytania których tutaj nikt nie poruszył.
1. Z tego co wiem to kryształy górskie poza naturalnymi są także wyrabiane ze szkła. Po prostu sztuczne. Jest oczywiste że nie mają one żadnego działania. Podobno są one nie do odróżnienia od naturalnych. I teraz skąd mam pewność że kupię na allegro naturalne a nie te sztuczne? Jakoś dziwi mnie to że wszystkim te orgonoty i chembustery działają a jestem pewien że na allegro sporo ludzi handluje jednam sztucznymi kryształami...
2. Kolejna sprawa dotyczy chembustera. Załóżmy że chembuster ładnie działa i rozgoni te smugi chemiczne na kilka kilometrów. Tylko że wtedy jak rozumiem zatruwamy sąsiadów bo to właśnie do nich "przepchnęliśmy" całe te chemiczne świństwo. Dobrze rozumiem? Bo nie jest przecież możliwe aby ta chemia jakoś nagle po prostu wyparowała...
Pozdrawiam i mam nadzieję ktoś mi to sensownie wytłumaczy

1. Ja kupiłem małe, połupane wyglądające na naturalne. Jak są zbyt ładnie oszlifowane wtedy jest ryzyko.
2. Pryskać pryskają nadal, kwestia czy te smugi się będą utrzymywały czy po prostu znikną po chwili bez śladu na pół nieba. Nic nie jest przepychane. Chemia jest nadal w atmosferze.

Mój chembuster wygląda tak:
Kryształ górski jest owinięty drutem miedzianym, dość dokładnie aby nie wypadł i aby drut nie zachodził na siebie tylko leżał obok siebie.
Później wokoło stożka, nawinąłem resztę drutu, tak że przypomina odwróconą literę V.
Zatopiłem konstrukcję w wosku pszczelim (podstawę).

Mam takie dwa, jednym poprawiam wodę do picia i jest w pełni zanurzony a drugi jest tylko zalany od góry tak że kryształ wystaje wysoko nad wodą. Do drugiego wrzuciłem w wodę pośrodku naczynia mołdawit.

Sam w sobie ma słabe działanie i na bardzo subtelnych poziomach, ale z mołdawitem pięknie czyści niebo.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]