Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 wrz 2021, 7:10

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 145  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ChemBuster
Grand Elect Mason * 14th Degree

Kod:
Poszedłem piętro wyżej do znajomego i poprosiłem żeby zrobił mi dwie fotki nieba.

:)

użyłeś żywicy poliestrowej do mini-chembustera?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 lip 2010, 17:07 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

octirion pisze:
Thozo jak nie umiesz czytać to się nie odzywaj. Skąd mam zdjęcia wyjaśniłem w swoim poście. Nie zamierzam latać do znajomego i co chwilę prosić go o robienie zdjęć.

Tato, a Marcin powiedział.

Poproś go niech zrobi zdjęcia sprzętu. Możesz zanieść do niego, to nie chembuster. Nie wierzę ci.

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

http://tiny.pl/h7t9q

Polecam kupić te lejki (czerwone) do HHG... są identyczne jak w tym linku: http://www.orgoniseafrica.com/orgone-wilhelm-reich-orgonite-don-croft/making-orgonite.html :spox:

Ostatnio zmieniony 13 lip 2010, 17:26 przez Wyspa, łącznie zmieniany 2 razy

Intimate Secretary * 6th Degree

Wyspa pisze:
użyłeś żywicy poliestrowej do mini-chembustera?

Tak. Ślusarz od którego bralem wcześniej opiłki dał mi też trochę żywicy. Jeszcze jej mi trochę zostało i mam pomysł żeby rozwalić tego mini i zrobić coś ciut większego z jedną krótką miedzianą rurką. Ale to dopiero po urlopie. W międzyczasie sprawdzę jak działają chembustery na Pomorzu.

Thozo
Nie zależy mi żebyś mi wierzył. Zwłaszcza że widzę jak manipulujesz fotkami chemicznych chmur i nazywasz je sylphsami.

Cytuj:
Thozo
Nie zależy mi żebyś mi wierzył. Zwłaszcza że widzę jak manipulujesz fotkami chemicznych chmur i nazywasz je sylphsami.

Technologia jest na tyle rozwojowa że każdy ma prawo do pomyłki przy wyciąganiu wniosków, także nie każdy ma ochotę na udostępnianie zdjęć, szczególnie w przypadku nietypowych, autorskich konstrukcji.

Awatar użytkownika

Octirion byłby jak na razie JEDYNYM, któremu nie działa sprzęt. Wobec tego - gdzie tkwi przyczyna??

Mało tego - octirion, przejechałam w zeszły weekend trasę: moje miasto - Twoje miasto. Uwierz mi - SKŁADAM CI KONDOLENCJE. Serio. Wystarczy przejechać trochę dalej niż mój rejon i zaczyna się tragedia, jeśli chodzi o syf na niebie. Mało tego - spędziłam weekend w Twojej okolicy i wróciłam do domu z zatkanymi drogami oddechowymi, kaszląca i rozwalona. Nawet mój pies nie wytrzymal - całą noc prychał, sapał i kaszlał.
Po powrocie do mnie - zero problemów.

mój buster działa na tysiąc procent. każdy, kto pokona trasę pomiędzy naszymi miastami i powie, że to nie prawda - to totalny idiota, albo oszust.

Więc jeśli Twój sprzęt nie działa, to poszukaj dobrze przyczyny i ZRÓB PORZĄDEK Z NIEBEM NAD TOBĄ.
KATASTROFA.

thozo - przepiękne Sylph widzialam nad moim domkiem ostatnio :buja:

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Awatar użytkownika

Kiedyś niebo u mnie wyglądało tak:

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Awatar użytkownika

Indi piękne!!!

Lubię je.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Indi pisze:
Octirion byłby jak na razie JEDYNYM, któremu nie działa sprzęt. Wobec tego - gdzie tkwi przyczyna??

Jeszcze nie wiem ale w końcu się dowiem. Jak już pisałem, będę budował większy chembuster. Zobaczymy czy zadziała.

Cytuj:
Mało tego - octirion, przejechałam w zeszły weekend trasę: Uwierz mi - SKŁADAM CI KONDOLENCJE. Serio. Wystarczy przejechać trochę dalej niż mój rejon i zaczyna się tragedia, jeśli chodzi o syf na niebie. Mało tego - spędziłam weekend w Twojej okolicy i wróciłam do domu z zatkanymi drogami oddechowymi, kaszląca i rozwalona. Nawet mój pies nie wytrzymal - całą noc prychał, sapał i kaszlał.

Odwzajemniam się wyrazami współczucia z powodu chroby. Mam nadzieję że już Ci przeszło. W sumie to ciekawe bo w sobotę i niedzielę u mnie nie pryskali. Tylko w piątek. Z resztą z tego co widzę na tym filmiku

phpBB [video]

to i u Ciebie ostro wtedy truli. W każdym razie ani ja ani nikt z mojej rodziny nie narzekał na żadne dolegliwości. Może się przyzwyczailiśmy ;)

Awatar użytkownika

krokodyle łzy lol

edit:

@octirion
Filmik fajny, strasznie pryskają nad dawną stolicą. Pozwoliłem sobie zrobić screenshota z niego i opisać.

To już przegięcie, tak wygląda zdjęcie instruktażowe dla nieobeznanych w temacie chemtrails, prawdopodobieństwo powstania takiego układu: trzy krzyżujące się smugi plus fakt, że jedna jest urwana - jest bliskie zeru jeśli ktoś myśli, że zwykłe samoloty rejsowe to robią "po prostu sobie latając".
Obrazek

Awatar użytkownika

Wyspa pisze:
zastanawiam się czy będzie ok jak zrobi się HHG z czubkiem lekko spłaszczonym... teoretycznie też powinno dobrze działać...

swoją drogą bardzo dobry link... muszę się w lejki zaopatrzeć... można np poxiliną je zapchać i ołówkiem zrobić stożek :) może to wypróbuje ;) ale pewnie zwykła plastelina by wystarczyła :)

Sorrey za pominięcie, ale po prostu nie wiedziałem. Teraz wiem, że czubek nie ma większego znaczenia.
Liczy się masa: metal+żywica+kryształ. Kryształ do góry kiedy instalujesz.

Pozdrawiam

w oryginalnych TB kryształ w poprzek się daje... ale może powinno się dawać go w górę?

Awatar użytkownika

Wyspa pisze:
w oryginalnych TB kryształ w poprzek się daje... ale może powinno się dawać go w górę?

W TB nie ma to większego znaczenia, wsadzają tak by się zmieściło do foremki od muffina. Działa.

Natomiast największa wydajność energii jest kiedy kryształ jest czubkiem do góry. Szczególnie w większym sprzęcie jak HHg i Chembuster. Don Croft mówi, że nie trzeba dawać tych czterech kryształów na spodzie w HHg. Starczy jeden. Do tego dodaje, że spirala jest ok, EDIT dla jasności: zamiast tych czterech dodatkowych kryształów... Jeden musi oczywiście być. Tak samo to wyczuwam i potwierdzam.
Kiedy jest spirala to ustawienie kryształu do góry jest obowiązkowe. Taki trik. Zyskiem jest znaczne wzmocnienie działania. Stratą jest to, że musi być tak ustawiony, inaczej prawie nie działa.

Dlatego zwykłe TB sa bez spirali, je się rzuca w krzaczki koło wieży, albo zakopuje. Spirala by przeszkadzała, bo nie wiadomo jak poleci taki TB w różnych warunkach. I tak TB jest potężny, bardzo mocny, nie ma tu co kombinować. Nieprzeciętnie mocny energetycznie. To naprawdę wspaniała technologia. Niedawno odkryta potężna technika.

Żebym ja to kiedyś wiedział...

Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony 14 lip 2010, 14:46 przez thozo, łącznie zmieniany 1 raz

może lepiej jest robić HHG z 1 kryształem na środku skierowanym w górę i czterema po bokach również skierowanymi w górę!? 8-)

Awatar użytkownika

Wyspa pisze:
może lepiej jest robić HHG z 1 kryształem na środku skierowanym w górę i czterema po bokach również skierowanymi w górę!? 8-)

Nie widziałem takiego projektu. Myślę, że to strata kryształów. Po co dawać za dużo? Moje (i nie tylko moje) wyczucie mówi, że mały kryształ wystarcza na dużo orgonitu. Jak jest za duży to po prostu orgonit działa ze swojej masy, tak samo jak z mniejszym kryształem. Taka proporcja.

Stąd mówiłem o "wielkim wiadrze" orgonitu do Twoich kryształów ze zdjęć. Tak naprawdę to wanna mi się kojarzy do takich wypasów. :tak:

Tak w temacie oczyszczania kryształów z PW:

Woda z solą jest używana w bioenergoterapii do neutralizacji chorobowej energii. Tak działa sól w wodzie. Jeśli chodzi o kryształy to najlepiej jest je wsadzić do wody (bez soli) i wystawić na słońce na parę godzin dla oczyszczenia. Taka woda po akcji jest super, można posmakować, mnóstwo energii, kwiatki też to lubią. Tak można zawsze robić :tak:

Ideałem jest do tego wsadzenie kryształu do górskiego strumienia, płynąca woda... Mało kto tak może. Kranówa płynąca też jest ok, ale to na pewno nie to samo.

Nie zaszkodzi trochę pomoczyć w takiej wodzie z solą kryształu. Ważniejsze jednak jest jego naergetyzowanie dłońmi. Jak w temacie Wysoki Poziom Energii. Czyli oddychasz głęboko i jak poczujesz energię to ona leci z rąk, zawsze tak jest, to automatyczne. Jak tak trzymasz kryształ to on się naenergetyzuje i oczyści bardziej niż kombinując z solą.

ps. Nawet mam zdjęcie:

Obrazek

To odnośnie czyszczenia kryształów w soli to sama Wiesia mi powiedziała, a Ona pracuje z kamieniami szlachetnymi na co dzień i ma bardzo duże doświadczenie jak i wiedzę odnośnie kamieni więc ja Jej wierze jak mówi że to ma być pierwszy raz 7 dni w wodzie z solą to jest ogromne prawdopodobieństwo że tak właśnie ma być :) (powtarzam że takie oczyszczanie robi się tylko 1x to 7 dniowe... później można np podlewać taki kryształ wodą z solą albo dać go na 3h do wody z solą i git)

Mi chodzi o nieenergetyzowanie kryształu tylko zmycie brudu z niego oraz przeprogramowanie go do tego co ma obecnie robić czyli czyścić niebo. Kryształ górski to jest skondensowana energia :) Jeżeli w leczeniu używa się długo kryształu to on nasiąka tym brudem który zbierał więc woda z solą ma za zadanie go oczyścić z tego brudu i o to właśnie chodzi. :hi hi:

A co do wystawiania kryształów na promienie słoneczne to chyba jest oczywiste że każdy lubi słoneczko :słonko: To samo można robić z wodą mineralną z butelkach czy np owocami itd itp...

Mam nowy lejek 12,5cm + poxylina 75mg + brzeszczot do cięcia lejków... jak dojdą pozostałe lejki które zamówiłem to porobię z nich foremki do HHG.

Awatar użytkownika

octirion pisze:
Cytuj:
Mało tego - octirion, przejechałam w zeszły weekend trasę: moje miasto - Twoje miasto. Uwierz mi - SKŁADAM CI KONDOLENCJE. Serio. Wystarczy przejechać trochę dalej niż mój rejon i zaczyna się tragedia, jeśli chodzi o syf na niebie. Mało tego - spędziłam weekend w Twojej okolicy i wróciłam do domu z zatkanymi drogami oddechowymi, kaszląca i rozwalona. Nawet mój pies nie wytrzymal - całą noc prychał, sapał i kaszlał.

Odwzajemniam się wyrazami współczucia z powodu chroby. Mam nadzieję że już Ci przeszło. W sumie to ciekawe bo w sobotę i niedzielę u mnie nie pryskali. Tylko w piątek. Z resztą z tego co widzę na tym filmiku...
to i u Ciebie ostro wtedy truli. W każdym razie ani ja ani nikt z mojej rodziny nie narzekał na żadne dolegliwości. Może się przyzwyczailiśmy ;)

Octirion, powiem 2 rzeczy, troche brutalnie może, ale sam zapracowałeś:
1. powiedz, mózg Ci odjęło?
Przecież prosiłam Cię, żebyś zapytał mnie o moje miasto na priv, zgadza się?? Wynika z tego, że ni upubliczniam, gdzie stoi działo. Właśnie zachowałeś się jak ostatni baran, bo wszyscy już wiedzą, gdzie buster jest. BRAWO

2. Wnioski z tego: albo masz coś z głową, albo tak jak powiedział thozo - DZIAŁASZ PO DRUGIEJ, CIEMNEJ STRONIE.
I obserwując Cię, skłaniam sie ku temu drugiemu właśnie.

Więc biorąc pod uwagę, że wszystko juz jest jasne, napiszę, że: Twoje miasto, czyli Katowice, było w piątek opryskiwane, podobnie jak moje - różnica polegała wyłącznie na tym, że nad Tobą pozostawał syf, a u mnie wszystko się oczyszczalo. Wystarczyło przekroczyć pewną granicę pomiędzy miastami - wszystko jak na talerzu.
Sylph działało u mnie rewelacyjnie. U Ciebie tej energii nie było i pewnie nie będzie, bo zdaje się robisz wszytko, żeby tak właśnie się stało.

PYTANIE DO ADMINA - CZY UPUBLICZNIENIE LOKALIZACJI BEZ MOJEJ ZGODY, NIE JEST PRZYPADKIEM NARUSZENIEM JAKIEGOŚ KODEKSU ETYCZNEGO I NIE ZASŁUGUJE NA BANA???
Czy po prostu - mam nie korespondować z zakapturzonymi postaciami??

Thozo - czyżby i tym razem "czucie" Cię nie myliło??

Indi pisze:
Właśnie zachowałeś się jak ostatni baran, bo wszyscy już wiedzą, gdzie buster jest.
Ale przecież informacja o chembusterze w Krakowie od dawna jest na stronie Wyspy:
http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_mapa_dzial_orgonowych_w_polsce.html
Nawet zdjęcie tam można zobaczyć. Nie rozumiem o co Ci chodzi. Sam teraz mam wrażenie że chyba masz coś głową bo normalni ludzie nie oburzają się o takie bzdety. Ja mogę tylko powiedzieć że w Katowicach chembustera nie ma, a o tym jak było w Krakowie każdy może zobaczyć na filmiku.

Co do oskarżeń o agenturę to nie będę ich komentował. Przykro mi że moje uwagi co do zaawansowania technologii i jej działania spotykają się z taką reakcją. Fajnie że piszesz że u Ciebie chembuster działa, bo u mnie tak nie jest. I nie było też tak w miejscach które odwiedzałem a w których podobno są chembustery. Może to przypadek a może coś więcej - tego właśnie chcę się dowiedzieć.

Mój nowy lejek + drugi mały szklany... Oba zatkałem poxiliną...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jakby coś to ładny stożek jest... do małego użyłem ołówka aby zrobić stożek, a w plastikowym użyłem takich perfum które miały zakończenie takie stożkowate i jak w plasteline to wcisnąłem i git :) poprawiłem lekko ręcznie i jest ok... :zęby: :spox:

Obrazek

A oto niebo nad kryształami tymi dużymi które oczyszczałem 7 dni w wodzie z solą... kryształy wiedzą co mają robić :zęby: -> jakby coś to nie pryskają już od kilku dni... :hi hi: Kryształy są już na balkonie od 3 godzin :) Jak na razie nie mają zbytnio co robić :) Niebo barankowe :) Pamiętam jak 7 dni temu testowałem kryształy to z czarno szarego nieba zrobiły się po 30-120min też takie jakby pofałdowane chmurki jak w centrum lekko z lewej na obrazku :) a po następnych kilku h już chmur nie było :)

Ostatnio zmieniony 14 lip 2010, 19:41 przez Wyspa, łącznie zmieniany 2 razy

Provost and Judge * 7th Degree

Indi wiem już dlaczego nie ma u mnie smug :hura:

Masz super działo :bużki: :bużki: :bużki:

Moje to na razie miniaturka, teraz szykuję orgonity, więc będzie jeszcze lepiej niedługo...

A co do tego czy używać aluminium czy stali to zależy... skoro używają aluminium w chemtrailsach no to chyba wskazane jest użycie w orgonicie aluminium aby je zneutralizować... i dlatego mieszają niektórzy np stal z aluminium w jednym orgonicie aby działało i na chemy i na coś innego jeszcze... stal ma jakieś inne właściwości... może jest tak samo skuteczna jak aluminium na chemy? nie wiem... czy aluminium jest dobre na wieże itp? nie wiem pewnie tak... a czy stal jest dobra na wieże? nie wiem... może też? trzeba by znaleść jakieś dokładniejsze info o tym... może na jakiś angielskich stronach... ja i tak na razie będę robić z aluminium... wciąż czekam na dostawe lejków i żywicy :)

Awatar użytkownika

thozo pisze:
Wyspa pisze:

W TB nie ma to większego znaczenia, wsadzają tak by się zmieściło do foremki od muffina. Działa.

Natomiast największa wydajność energii jest kiedy kryształ jest czubkiem do góry. Szczególnie w większym sprzęcie jak HHg i Chembuster. Don Croft mówi, że nie trzeba dawać tych czterech kryształów na spodzie w HHg. Starczy jeden. Do tego dodaje, że spirala jest ok, EDIT dla jasności: zamiast tych czterech dodatkowych kryształów... Jeden musi oczywiście być. Tak samo to wyczuwam i potwierdzam.
Kiedy jest spirala to ustawienie kryształu do góry jest obowiązkowe. Taki trik. Zyskiem jest znaczne wzmocnienie działania. Stratą jest to, że musi być tak ustawiony, inaczej prawie nie działa.

Dlatego zwykłe TB sa bez spirali, je się rzuca w krzaczki koło wieży, albo zakopuje. Spirala by przeszkadzała, bo nie wiadomo jak poleci taki TB w różnych warunkach. I tak TB jest potężny, bardzo mocny, nie ma tu co kombinować. Nieprzeciętnie mocny energetycznie. To naprawdę wspaniała technologia. Niedawno odkryta potężna technika.

Żebym ja to kiedyś wiedział...

Pozdrawiam

Niech Cię uściskam!!! Doskonały post.Nic więcej nic mniej. Doskonale to napisałeś.

Nie wiem czy dobrze rozumuję... jeżeli rzuca się TB w krzaki to lepiej aby miał kryształ położony w poziomie jak jest w oryginale ale jak się go zakopuje to już lepiej jakby był zrobiony jak w HHG czyli kryształem do góry tak? Zastanawiam się czy w ogóle jest sens robienia TB z kryształem w poziomie... chyba dlatego w poziomie dają kryształ bo w tych małych mufinkach inaczej nie można i to stąd wynika...

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Na początek chciałbym POGRATULOWAĆ wszystkim osobom, które zbudowały Chembustera (i pokrewne urządzenia).

Mam taką prośbę do tych wszystkich aktywnych osób - chciałbym przeprowadzić wywiad z 1 lub więcej osobami (aktywnie używającymi Chembustery), oczywiście jeśli są zainteresowane wystąpieniem w podcaście o teoriach spiskowych pt. Teoria Chaosu. Audycja co prawda będzie dotyczyła Free Energy, ale także wspomnę o niecodziennych wynalazkach, które według nauki są stekiem bzdur. Acha wcześniej wyślę pytania jakie będę chciał zadać. Wywiad byłby przez telefon, lepiej przez Skypa (lepsza jakość). Niestety nie mogę za wywiad zaoferować pieniędzy, gdyż wszystko robię hobbystycznie.
Anonimowość w 100% gwarantowana (w audycji wyemituję syntezatorowy głos zamiast oryginalnego i absolutnie nie ujawnię jakiejkolwiek informacji o tej/tych osobach). Oczywiście możliwe też będzie wyemitowanie oryginalnego głosu, jeśli taka osoba będzie wyrażała chęć. Wszystko będzie do autoryzacji.
I zapewniam, że nie jestem agentem, aczkolwiek to nie ma znaczenia, bo nie mam jak dowieść tego, no może wysłuchajcie mojego podcastu (tylko to może działać na moją korzyść :D ).

posłuchaj mojej audycji Teoria Chaosu
teraz na żywo w Radiu Na Fali i Radiu Paranormalium w każdy piątek po 24!

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

http://free.of.pl/z/zlabs/podstawy/orgo ... /reich.htm - W. Reich
http://www.ethericwarriors.com/ip/viewtopic.php?t=1573 - Azja

Life's a never ending wheel ...

Awatar użytkownika

Melody pisze:
Indi wiem już dlaczego nie ma u mnie smug :hura:

Masz super działo :bużki: :bużki: :bużki:

Moje to na razie miniaturka, teraz szykuję orgonity, więc będzie jeszcze lepiej niedługo...

A u mnie jeszcze szykuje się kilka osób do zrobienia dużych busterów wg mojego działającego patentu, więc będziemy mieli niezłe czyszczenie :)

Smugi są, ale je szybko neutralizuje działko, mówię Ci - porównanie z innymi rejonami jest wstrząsające. Lepiej na wakacje wybierz się na Zakrzówek ;)

Awatar użytkownika

octirion pisze:
Indi pisze:
Właśnie zachowałeś się jak ostatni baran, bo wszyscy już wiedzą, gdzie buster jest.
Ale przecież informacja o chembusterze w Krakowie od dawna jest na stronie Wyspy:
http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_mapa_dzial_orgonowych_w_polsce.html
Nawet zdjęcie tam można zobaczyć. Nie rozumiem o co Ci chodzi. Sam teraz mam wrażenie że chyba masz coś głową bo normalni ludzie nie oburzają się o takie bzdety. Ja mogę tylko powiedzieć że w Katowicach chembustera nie ma, a o tym jak było w Krakowie każdy może zobaczyć na filmiku.

Co do oskarżeń o agenturę to nie będę ich komentował. Przykro mi że moje uwagi co do zaawansowania technologii i jej działania spotykają się z taką reakcją. Fajnie że piszesz że u Ciebie chembuster działa, bo u mnie tak nie jest. I nie było też tak w miejscach które odwiedzałem a w których podobno są chembustery. Może to przypadek a może coś więcej - tego właśnie chcę się dowiedzieć.

OCTIRION, gdzie Ty masz głowe????? I co z tego, że Wyspa umieścił info o lokalizacji samego działa?????????? TY NATOMIAST PERSONALNIE POWIĄZAŁEŚ MNIE Z TYM.
I to jest poniżej krytyki - wg mnie to świadome działanie.

Ja osobiście przyznaję Ci bana na całej linii i uważam, że naruszyłeś moją prywatność.
A to, dlaczego nie chciałam wiązać się personalnie z tematem wynika z moich prywatnych pobudek, do których po prostu nie masz prawa sięgać.
Żegnam kolego

U mnie na stronie jest to podane anonimowo... nie ma żadnych lokalizacji dokładnych :P

Awatar użytkownika

Wyspa pisze:
U mnie na stronie jest to podane anonimowo... nie ma żadnych lokalizacji dokładnych :P

No właśnie!
I za to ukłony :)

Nowa dostawa kryształów:

Obrazek

Obrazek

Jak widzimy nie zamawiam tylko tych najmniejszych :hi hi: :zęby: -> idą teraz na tydzień do wody z solą :hi hi:

Użyłem tym razem lepszej soli...

Obrazek

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 145  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]