Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 wrz 2021, 6:08

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 145  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ChemBuster
Grand Elect Mason * 14th Degree

thozo: czekam ciągle na gościa od żywicy... coś się nie odzywa... jutro powinien dać znak życia... a wiem że żyje i wiem że ma żywice 8-) -> nowe kryształy mają dojść w środę pewnie... mam też lepszej jakości sól do oczyszczania... ale kryształy te duże już zostawiłem w tej normalnej soli... ona też może być...

kosmo: chembuster nie powoduje że te opryski spadają na inny dalszy teren... on je po prostu niszczy... spychanie syfu na głowy kogoś innego jest trochę nie wiem jak to określić nawet :mrgreen:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 11 lip 2010, 8:34 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree

Od tygodnia mam zrobione trzy małe chembustery według pomysłu thozo. Mam nadzieję, że działają, od 2-3 tygodni nie mam smug na niebie, coś u mnie ostatnio nie latają :uśmiech: , a odkąd je zrobiłam to mam błękit nieba. Pierwszy to zalany kryształ parafiną i wiórka, drugi kryształ ze spiralą , a trzeci to taki mini chembuster- rurka miedziana z kryształem w środku. Wióra mam z alu , nawiasem mówiąc już od prawie roku czekają, miałam zamiar robić dużego chembustera, ale niestety koszta jak na razie mnie trochę przerastają :bezradny:

Fajnie thozo, że tu jesteś ze swoimi pomysłami :hura: , nic mnie te trzy nie kosztowały, wszystko miałam w domu. Teraz dokupię tylko żywicę i....do dzieła! Czas coś zrobić dla okolicy :serduszka:

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Melody pisze:
Od tygodnia mam zrobione trzy małe chembustery według pomysłu thozo. Mam nadzieję, że działają, od 2-3 tygodni nie mam smug na niebie, coś u mnie ostatnio nie latają :uśmiech: , a odkąd je zrobiłam to mam błękit nieba. Pierwszy to zalany kryształ parafiną i wiórka, drugi kryształ ze spiralą , a trzeci to taki mini chembuster- rurka miedziana z kryształem w środku. Wióra mam z alu , nawiasem mówiąc już od prawie roku czekają, miałam zamiar robić dużego chembustera, ale niestety koszta jak na razie mnie trochę przerastają :bezradny:

Fajnie thozo, że tu jesteś ze swoimi pomysłami :hura: , nic mnie te trzy nie kosztowały, wszystko miałam w domu. Teraz dokupię tylko żywicę i....do dzieła! Czas coś zrobić dla okolicy :serduszka:

Serce roście kiedy się to czyta Melody. I dzięki za miłe słowa! :serduszka: Możesz dokładniej opisać tego z rurką, myślę o czymś takim.
Ja też najpierw praktycznie z darmo zrobiłem badania. Odrobina wiedzy, że świeczka też może być, kryształ już był, druciak kupiłem i do dzieła. Metodą małych kroków.
Kiedy przekonałem się, że działa to dopiero zainwestowałem w 50 kryształów i litr żywicy. Żywica + utwardzacz na serwisie aukcyjnym 25 zł. To przesunęło badania w dziedziny bardziej praktyczne, bo parafiny to do kieszeni się nie włoży, zakopanie też trochę bez sensu, A tak mam swojego osobistego jaszczur-bustera, trzy rozdałem, jednego zakopałem, by wyczuć jak to jest. 8-)

@Wyspa - może spróbujesz jakiegoś małego z parafiny w oczekiwaniu na żywicę? To naprawdę fajna zabawa i można zawsze cofnąć proces w gorącej wodzie, odzyskać materiały. Nie od razu chembustera zbudowano!

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Parafina na razie mnie nie interesuje. Zresztą uważam że sam kryształ już czyści niebo bez żadnej żywicy itd itp. Ja wystawiłem swoje 3 kryształy (te duże -> w sumie 4,5kg wagi) na balkon wtedy to z czarno-szarego nieba po 5 min pojawiła się niebieska "dziurka", i tak dalej i tak dalej... właściwie było dokładnie tak jak w filmiku "Chembuster w akcji"... po chyba 15-30 min była taka sama niebieska dziura jak nie większa i też nie dokładnie nad budynkiem ale lekko z boku... i z każdą dalszą minutą oczyszczanie nieba się nasilało...

W ogóle pytanie brzmi czy nie warto zakopać samych kryształów bez żywicy i metalu... odpowiedź jest...? hmm nie wiem... pewnie w połączeniu z żywicą i metalem ma jakieś super właściwości?

Zastanawiam się czemu kryształy w orgonitach są zalewane żywicą, a w chembusterze nie mogą być zalane w miedzianych rurach? zastanawiam się nad tym już od dłuższego czasu rury miedziane ukierunkowywują promień kryształu jak laser... żywica z wiórkami ma chyba odprowadzać negatywną energię sam kryształ jak stoi sobie w pokoju czy balkonie przecież strzela w niebo i oczyszcza i chyba negatywną energię kumuluje w sobie? a może w ogóle jej w sobie nie kumuluje? może po prostu niszczy jak laser to co złe i tyle... laser nie kumuluje niczego złego w sobie hmmmmmm

I czemu kryształ jest cały zalany w orgonicie? a jakby wystawał trochę?

np taki HHG z wszystkimi kryształami ustawionymi do góry to jest jakby CB bez miedzi... równie dobrze można zrobić CB i nie zatykać od dołu rur i będzie taki HHG... z ukierunkowanym promieniem... też powinno działać... hmmm!!!

a tak w ogóle czemu w HHG daje się te 4 kryształy na boki?

Ma ktoś może aurę orgonitu i aurę samego kryształu użytego w tym orgonicie?

Miałam w domu zapper, leżał bezużytecznie, więc pomyślałam, że skoro nie mam na duże rury, to zrobię użytek z tych małych...dł ok. 10 cm, śr 1,5 cm, od spodu jest zatkany taką gumową zatyczką ( była przy zapperze), kryształ w środku, i dalej to już tak jak w chembusterze, czyli wiórka zalane parafiną w takiej małej doniczce, ozdobnej, nie plastikowej. Jedyny "problem" z parafiną to to, że jak stoi na słońcu to się topi. Została mi jeszcze jedna rurka , więc zrobię jeszcze jeden z żywicą :tak:

Mam jeszcze pytanie, czy zamiast kryształów w orgonitach mogą być inne kamienie? np.ametyst, kwarc różowy....

Intimate Secretary * 6th Degree

thozo pisze:
octirion - jeśli uważasz, że nie działa, na podstawie tego, że nie pryskają, to coś chyba nie tak z wnioskowaniem.
Moje wnioskowanie jest dobre. Najpierw przez dość długo nie pryskali a kiedy zrobiłem chembustera to nagle się pojawili i zasyfili niebo - czyli uznałem że chembuster ich przyciągnął. W każdym razie nie neutralizował chemtrailsów tak jak powinien. Drugiego dnia kiedy go wystawiłem to nic się nie stało - czyli nie przyciągnął pryskających. Z tego wniosek że ani nie przyciąga chemtrailsów, ani ich nie neutralizuje. Czyli wcale nie działa.

Awatar użytkownika

Wyspa, kryształy są już zakopane w Ziemi, my dopiero je wykopujemy... Ten fakt mówi, że chodzi o coś innego?

Tak wiec można użyć samego kryształu. Sam tak umiem i jest to uwiecznione na filmiku o kompresji wirowej. Wtedy człowiek i jego świadomość działają jak reszta osprzętu. Stąd może efekt jaki uzyskałeś wystawiając kryształy. Specjalnie nie poruszam tego tematu, bo ten jest o chembusterze. Nie wiem na ile taka technika jest bezpieczna, stąd jej nie popularyzuję. Kto się zna na kryształach sam będzie wiedział, ktoś kto się nie zna lepiej by nie próbował. Raz mocno się zmęczyłem kiedy ściągnąłem za dużo DOR przez siebie i kryształ do Ziemi. Chyba było za dużo wtedy.

O orgonicie.
Natomiast by rozpatrywać logicznie pytania, które zadajesz trzeba zrozumieć teorię orgonitu:
1. Mieszanka: materiał organiczny (żywica, parafina też może być i wynika to właśnie z tej zasady) + wiórki metalu magazynuje, ściąga energię z otoczenia czyli DOR i OR.
2. Ta energia mieszanka DOR i OR jest kierowana do serca urządzenia: do kryształu, który swoimi zdolnościami transformującymi przekształca DOR (zły orgon) w OR (dobry orgon)

To podstawa i tak działają HHg, Tower Bustery itd. Te trzy składniki są konieczne.

Nie wiem dlaczego do rur w chembusterze wkłada się krycztały, prawdopodobnie by wzmocnić działanie. Natomiast najważniejsze jest to, że rury ściągają DOR w dół do wiadra z orgonitem i DODATKOWYMI kryształami w masie żywicy. To bardzo ważne. Bo ściągnięty DOR musi być przekształcony przez te kryształy. Zapewne te w rurach też odgrywają jakąś rolę w tym procesie, jednak nie wolno zapomnieć o kryształach w masie orgonitu!

Reich ściągał DOR rurami, a z tyłu odprowadzał go do płynącej wody, bo woda przyciąga orgon. Nie wiedział, że można transformować DOR kryształami. Odprowadzał go jedynie do ziemi poprzez wodę. Ludzie, którzy dotknęli rurek z tyłu Cludbustera doznawali obrażeń z powodu koncentracji DOR. Stąd te moje pogrubienia! Stąd w przypadku chembustera nie kombinował bym zbytnio tylko robił wg sprawdzonej instrukcji.

Można powiedzieć, że to taki duży Tower Buster tylko z funkcją ściągania DOR z nieba rurami, a przekształcenie w OR zachodzi w orgonicie.

Melody z tego wynika, że dobrze by było, aby w rurce był kryształ w Twoim, ale też by w doniczce w masie były kryształy, nie muszą być jakieś super, jednak są ważne, by nie zrobić sobie promiennika DOR zbieranego z nieba!!!

Co to Twojego pytania. Mogą być ametysty, może być kwarc dymny. Ważne by był to wykształcony kryształ. Różowy bardzo rzadko tak krystalizuje, zazwyczaj jest to masa małych kryształków tzw. polikryształ, więc słabiej się nadaje na "serce" sprzętu, natomiast jest w porządku i polecany jako dodatkowy w masie orgonitu jako modyfikator, poprawiacz energii. Coś jak złoto w tym moim przenośnym.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Dzięki thozo, to parafina, więc łatwo dodać te kryształy :uśmiech:

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

thozo pisze:
Widzę Wyspa, że ostro jedziesz!

Ja kupiłem 50 idealnych małych kryształów za 35 zł z przesyłką na znanym serwisie aukcyjnym. Tak, są oferty dla takich jak my!!! :tak: To za darmo, można powiedzieć. To uczucie, że mam zapasik jest fajne.

Obrazek
http://grab.by/5lRD

Pozdrawiam

Podaj nazwę użytkownika od którego kupiłeś :spoko:

http://www.allegro.pl/listing.php/search?us_id=1642199&order=td&string=kryszta%C5%82&change_view=1

Zwiększona ilość oprysków w miejscach działania chembustera oznacza że neutralizuje warstwę tworzoną przez opryski. Ubytki są uzupełniane.
Opryski kosztują zleceniodawców, przy wystarczającej liczbie chembusterów zostaną wykończeni ekonomicznie.

Nas to kosztuje grosze, a ich pewnie znacznie więcej 8-) -> taki jeden TB kosztuje w produkcji z 10zł? a w ziemi może siedzieć i całą wieczność :mrgreen:

Awatar użytkownika

Wyspa pisze:
Nas to kosztuje grosze, a ich pewnie znacznie więcej 8-) -> taki jeden TB kosztuje w produkcji z 10zł? a w ziemi może siedzieć i całą wieczność :mrgreen:

a oni mają FED :język:

Entered Apprentice * 1st Degree

Hej, witam Was.

Jestem nowy na forum i bardzo się cieszę, że przy takim ciekawym temacie są osoby, które eksperymentują.
Jeśli o mnie chodzi, to jestem sceptykiem w sensie, że nie neguję i nie potwierdzam jednak temat jest na tyle ciekawy, że nie tylko sam będę powoli budował własne urządzenia, ale i postaram się wspomóc projekt.

W tym celu zakupiłem dzisiaj dwie domeny: cloudbuster.pl i chembuster.pl.
Obydwie wstępnie będą prowadziły do jednej strony poświęconej powyższej tematyce, a jeżeli będzie zainteresowanie kupnem jednej z nich np. przez sklep internetowy, to bynajmniej będą środki na rozwój projektu w Polsce (o ile na własnych obserwacjach stwierdzę jego wiarygodność). Mam też nadzieję, że jeżeli zwiększy się zainteresowanie projektem, to wspólnie stworzymy ogólnopolskie stowarzyszenie.

Trzymajmy się razem i DZIAŁAJMY.

ps.czekam na Wasze propozycje przy tworzeniu strony i forum, co i jak powinno wyglądać :-)

Wyspa pisze:
elka: looknij te filmiki http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki.html#chemtrails (JAK ZBUDOWAĆ ORGONITY:)

a swoją drogą można zakopywać HHG w ziemi? chyba można ale z tego co się orientuje to chyba większość osób zakopuje TB...

Po raz kolejny zmieniam linka! Musiałem poprawić mocnego byka ;)
phpBB [video]

Powiedzmy że pokój w którym sypiam jest mocno naszpikowany elektroniką, znajdują się tam dwa monitory, sprzęt do rejestracji muzyki, gitary, monitory studyjne i jeszcze jakieś drobne graty, czy orgonit będzie pochłaniał szkodliwe promieniowanie z tych urządzeń?? Gdzie kupić orgonit w Polsce??

Pokój;)

P.S. Witamy serdecznie @kreon :uścisk:

kreon: fajnie jakby powstał sklep internetowy i sprzedawałoby się tam orgonity itd itp. Tylko chyba jak na razie za wcześnie aby coś takiego robić... bo sami dopiero raczkujemy... ale pomysł jest... domeny są... dobre chęci też :mrgreen:

Suchy: świetne pytanie... nie wiem :) ale wiem że bursztyn pochłania negatywne promieniowanie od monitora i tym podobnych rzeczy... więc kup sobie spory bursztyn i połóż koło tego co chcesz zneutralizować :) W tym filmiku gościu ma dużo tych orgonitów w domu... ja sądzę że one oczyszczają wszystko jak leci... tak samo jak ktoś ma dużo kamieni szlachetnych w domu... czy kryształów górskich... im więcej tego masz tym lepiej...

Bursztyn ma takie same właściwości jak żywica w chembusterze, tylko silniejsze.

Awatar użytkownika

Fajna stronka do buszowania:

http://www.orgoniseafrica.com/

Nie bądźmy do tyłu, może chociaż w jednej dziedzinie ;) :
Obrazek

Wir energii i reprezentująca go chmura w Południowej Afryce po zainstalowaniu bustera:
Obrazek

@Suchy
Wszystko wskazuje na to, że taki HHG albo kilka TB by wystarczyło by uzdrowić energetycznie takie środowisko.

Cześć kreon! :D

Narazie, puki nie ma większego zainteresowania- nie ma co otwierać sklepu. Stronka może mieć np. taką zakładkę, a tam odnośniki do najtańszych i najlepszych źródeł surowców :-) Niemniej czekam na pomysły :-)

kreon: nie no ja wiem że sklep jak na razie to bezsens bo sami raczkujemy ale to się rozkręca dość szybko :) i pewnie zrobi się dobry użytek z tych domen w niedalekiej przyszłości... :spox: a może zamiast sklepu możnaby tam jakieś informacje zebrać... wszystko w jednym miejscu? coś na pewno się wymyśli... :hi hi:

A co do zainteresowania to nie wiem czy bym się zgodził czy nie... wydaje się jakby dużo osób chciało kupować takie rzeczy tylko może nie mówią tego otwarcie... jak kilka osób (w tym ja) zacznie większą produkcje to zobaczymy jak to wygląda :) :spoko: :spox:

Myślę, że strona powinna zawierać przede wszystkim zakładki, które by opisywały obecne standardy technologii włączając w to ich podział, działanie i szczegółowe instrukcje wykonania; zakładka sklep by podawała linki do najbardziej opłacalnych sprzedawców poszczególnych elementów, dalej dokładna mapa rozmieszczenia chembusterów, galeria z najlepszymi zdjęciami :-).
Kolejnym istotnym elementem byłoby forum, gdzie byśmy mogli sobie pomagać, lecz nie w stylu poszukaj w google.
Rozumiem, że niektórzy ludzie są mało pojętni jednak tacy są i można w pewnych granicach to im wybaczyć :-).
Na forum omawialibyśmy również nasze eksperymenty.
Ostatnim ważnym aspektem jest podzielenie się linkami z innymi stronami w ramach promocji i wybicia strony w rankingach google'a. Mam tu na myśli prawda2.info, davidicke.pl, .vismaya-maitreya.pl itd. wedle pomysłów i dogadania się.

Awatar użytkownika

Myślę, że ta stronka:

http://www.orgoniseafrica.com/

Jest wspaniałym wzorem. Z jednej strony kiedy ktoś chce kupić Chembustera, HHg, albo TB to można to zrobić naprawdę tanio, "bez brudzenia sobie rąk", a jednocześnie jest pełna informacja jak zrobić samemu te proste urządzenia. Tak chyba wygląda ideał takiej strony.

Są książki do kupienia, a jednocześnie jest wspaniały darmowy e-book pdf do ściągnięcia:

http://www.orgoniseafrica.com/orgone-wilhelm-reich-orgonite-don-croft/orgonite-info-and-books.html

Polecam go nawet dla samych zdjęć z giftingu. A jak się zna język to już miodzio.
Zdjęcie z e-booka, zastanawiające, jest tam ich mnóstwo :-D

Obrazek

Obrazek

Znany wszystkim na DI Credo Mutwa w akcji:

Obrazek

I jego sprzęt!!!:

Obrazek

:tak:

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam

Zamówiłem 12 litrów żywicy poliestrowej + utwardzacz :) (ostatni składnik)

Jestem ciekawy czy ten mini chembuster jest zatkany od doły czy może żywica wlewa się do środka!

Awatar użytkownika

Wyspa pisze:
Zamówiłem 12 litrów żywicy poliestrowej + utwardzacz :) (ostatni składnik)

Jestem ciekawy czy ten mini chembuster jest zatkany od doły czy może żywica wlewa się do środka!

Na pewno jest zatkany. Ten gościu opisuje, że to podstawa budowy jakiegokolwiek chembustera (to jego strona)

"The short pipe ends should be closed with a stop fitting (standard from plumbing suppliers) or a copper plate soldered on (see picture below). It is intended that the pipes form a resonant cavity, so the bottom should not be open. One could use thin foils to close it."

Obrazek

Źródło:
http://www.orgoniseafrica.com/orgone-wi ... onite.html

Pozdrawiam

zastanawiam się czy będzie ok jak zrobi się HHG z czubkiem lekko spłaszczonym... teoretycznie też powinno dobrze działać...

swoją drogą bardzo dobry link... muszę się w lejki zaopatrzeć... można np poxiliną je zapchać i ołówkiem zrobić stożek :) może to wypróbuje ;) ale pewnie zwykła plastelina by wystarczyła :)

Awatar użytkownika

Szukałem składu puszek alu i oto co znalazłem:

"The aluminum base, for beverage cans consists mostly of aluminum, but it contains small amounts of other metals as well. These are typically 1% magnesium, 1% manganese, 0.4% iron, 0.2% silicon, and 0.15% copper."

Źródło:

http://www.madehow.com/Volume-2/Aluminu ... e-Can.html

Czyli można spokojnie zmielić w maszynce, zeszlifować, nadrapać nożem, co kto może alu ze zwykłych puszek, bo to praktycznie czyste 97% aluminium. Lakierkiem też bym się nie przejmował zbytnio, zresztą chyba można zdrapać jakoś przed akcją, choćby o beton, nie wiem jeszcze nie próbowałem.

Jakby ktoś szukał źródeł alu, ja szukam właśnie, to chyba najprostsza opcja. Któż nie ma kontaktu z taką puszką. Jedna 0.5 litra tak na oko powinna starczyć na 2 TB.

To w ramach przekonywania się do alu. Z tego co sobie poczytałem alu jest niezastąpione w terenie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Zdjęcia z dzisiaj.

Tak wygląda Sylph nad zneutralizowaną wieżą za pomocą jednego małego TB, to też jest potwierdzenie, że stal z drapaków działa dobrze:

Obrazek
http://grab.by/5oGh

Trochę więcej zdjęć jakby ktoś chciał definicji Sylphs do pracy dyplomowej:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam

LOL nie mogłem się powstrzymać LOL :hejka:

To też jest bardzo ważne w tym temacie:

Podpowiem, że ważna jest neutralizacja wież komórkowych najprostszym sprzętem czyli TB za parę złotych. bez jakiegoś wielkiego świrowania. Chembuster to luksus, większość można zdziałać prawie za darmo w lokalnym środowisku używając najprostszego sprzętu. Tak mówią wyjadacze w temacie orgonitu.

Ostatnio zmieniony 14 lip 2010, 13:40 przez thozo, łącznie zmieniany 2 razy

thozo pisze:
Trochę więcej zdjęć jakby ktoś chciał definicji Sypls do pracy dyplomowej

Mi one dalej wyglądają jak chemiczne cirrusy. Ale nie o tym chciałem.

Przerobiłem swojego minichembustera na aluminiowy. Zrobiłem to już wczoraj ale nie chciałem pisać żeby nie zapeszyć. Od wczoraj stoi na oknie. Rano było bezchmurnie tylko błękit nieba był lekko mętny i blady. W dzień upał nie do zniesienia. Kiedy wróciłem z pracy ni stąd ni zowąd z zachodu zaczęła napływać chemiczna zasłona i zrobiło się duszno jak przed burzą. Poszedłem piętro wyżej do znajomego i poprosiłem żeby zrobił mi dwie fotki nieba. I tak:

Od zachodu czyli od strony okna na którym stał chembuster wyglądało tak:
Obrazek

A od wschodu tak:
Obrazek

z tym że chmury przesuwały się z zachodu na wschód. Teraz już całe niebo jest zasyfione, zaduch taki że się nie da oddychać a burzy jak nie było tak nie ma. A mini chembuster jak stał tak stoi. I nic :/

Awatar użytkownika

@octirion

Pokaż swój sprzęt w takim razie :tak:

Nagle robisz zdjęcia choć wcześniej twierdziłeś, że nie masz aparatu. nawet w komórce, bo tak wolisz? A teraz nagle po paru minutkach wysyłasz zdjęcia? Coś mi sie wydaje, że jesteś agentem, którego głównym celem jest odwrócenie ludzkiej uwagi od najprostszej rzeczy:

Orgonit pod wieże komórkowe!!!

Każdy kto może niech wsadzi orgonit pod takie wieże, w takim razie. Albo w zasięgu 300m, można zakopać! Będzie działać.

LOL

Pozdrawiam orgonautów!!!

Ostatnio zmieniony 14 lip 2010, 13:57 przez thozo, łącznie zmieniany 1 raz

Thozo jak nie umiesz czytać to się nie odzywaj. Skąd mam zdjęcia wyjaśniłem w swoim poście. Nie zamierzam latać do znajomego i co chwilę prosić go o robienie zdjęć.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 145  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]