Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 lis 2020, 3:04

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 145  Następna
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

MIło że ktoś widzi zmiany bo kilku znajomych posądza mnie o paranoje :) ale ja wiem swoje

NIebawem filmik w HD załącze tylko trza na dach wleź , trzeba sie poswięcic w imie nauki

edit mod tw:
Posty w temacie ChemBuster wyodrębniono i przeniesiono z tematu Chemtrails - smugi CHEMICZNE

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 kwie 2010, 21:09 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
zauważyłem że substancje z chemów formują się w takie chmurki i znikają po jakimś czasie.

Te "chmurki" z dwoch pierwszych zdjec, ktore zamiesciles to prawdopodobnie tzw. sylphs

Sylphs, czyli niematerialne istoty odpowiedzialne za utrzymanie w rownowadze, harmonii naszej atmosfery. Czesto wykonujac swoja "prace" materializuja sie, przybierajac ksztalt/forme podobna jak na w/w zdjeciach.

Wszelkie urzadzenia transformujace DOR w POR (m.in Chembusters, Orgonites), ulatwiaja im zadanie jak i dzieki nim (jesli sa w poblizu), czesto sie manifestuja (pokazuja).

Cytuj:
Afryka i działa orgonowe w 2010 roku ( http://www.orgoniseafrica.com/orgonit-o ... -2010.html )

Wyspa, na podanym przez Ciebie zdjeciu Afryki wiekszosc zaznaczonych miejsc/punktow pokazuje lokalizacje orgonitow (tzw. gifting) , a tylko pewna czesc chembusterow.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

LCH pisze:
Cytuj:
zauważyłem że substancje z chemów formują się w takie chmurki i znikają po jakimś czasie.

Te "chmurki" z dwoch pierwszych zdjec, ktore zamiesciles to prawdopodobnie tzw. sylphs

Sylphs, czyli niematerialne istoty odpowiedzialne za utrzymanie w rownowadze, harmonii naszej atmosfery. Czesto wykonujac swoja "prace" materializuja sie, przybierajac ksztalt/forme podobna jak na w/w zdjeciach.

Wszelkie urzadzenia transformujace DOR w POR (m.in Chembusters, Orgonites), ulatwiaja im zadanie jak i dzieki nim (jesli sa w poblizu), czesto sie manifestuja (pokazuja).

Cytuj:
Afryka i działa orgonowe w 2010 roku ( http://www.orgoniseafrica.com/orgonit-o ... -2010.html )

Wyspa, na podanym przez Ciebie zdjeciu Afryki wiekszosc zaznaczonych miejsc/punktow pokazuje lokalizacje orgonitow (tzw. gifting) , a tylko pewna czesc chembusterow.

To bardzo ciekawe Leszku co piszesz, zauważyłem że właśnie to się formuje od czasu jak kolega Nibiru9 wystawił swojego chembustera. Powiem szczerze że podchodziłem do tego działania chembustera sceptycznie ale po tym co obserwuję to jestem pod wrażeniem.

Cytuj:
MIło że ktoś widzi zmiany bo kilku znajomych posądza mnie o paranoje ale ja wiem swoje

Tym się akurat nie przejmuj jeszcze im się oczy otworzą. ;)

Byle nie z ręką w nocniku Jacolo :)

Dzisiaj jadąc porannym pociągiem nie mogłem oderwać oczu od nieba... jak nigdy dotąd w moich kręgach... Byle ten CB działał na moim terenie, bo inaczej będę musiał prześledzić ten filmiki z instrukcjami i sam skontruować - jeśli wyjdzie taniej niż tysiak - czyli na zamówienie... 8-)

Tytuł: ChemBuster
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Popytajcie czy ktoś ma dojscie do wióków i jakiś warsztat reszta do załątwiewnia przez net można sie spotkać i coś eksperymantalnie zbudować ?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Nibiru9 pisze:
Popytajcie czy ktoś ma dojscie do wióków i jakiś warsztat reszta do załątwiewnia przez net można sie spotkać i coś eksperymantalnie zbudować ?

No właśnie największy problem jest z opiłkami(wiórkami) ja do orgonitów zmieliłem podnośnik hydrauliczny z aluminium :) ale tam potrzeba znacznie mniej niż do chembustera.

Awatar użytkownika

Jeszcze odnosnie wiorkow, ktore sa jak pisze Jacek skladnikiem najtrudniej dostepnym to poszukajcie w jakichkolwiek zakladach, ktore produkuja cokolwiek z metalu (najlepiej aluminium), badz na skupach metalu/zlomnicach.

Uzytkownik tego forum yellow.mellow [ member299.html ](Warszawa), wytwarza orgonity i wspolnie skonstruowala tez chembustera. Miala zaczac sprzedaz orgonitow na internecie, ale cos sie chyba przedluza. Skontaktujcie sie z nia.

tutaj sa jej zdjecia orgonitow oraz chembustera:
http://www.flickr.com/photos/yellow-mellow/sets/

W PL z tego co sie orientuje jest kilka chembusterow.

Jesli chodzi o zywice to nie ma kompletnie znaczenia jaka ona jest. Sa 2 rodzaje poliestrowa (tansza i bardziej trujaca, smierdzaca, metna) i epoksydowa (drozsza, mniej trujaca, bardziej przezroczysta ). Najtansza poliestrowa wystarczy w zupelnosci. Tutaj jest sklep gdzie tanio mozna ja kupic (kurier jest czesto drozszy niz ta zywica ;) :
http://www.zywica.eu/

PS. Do moderatorow: Moze zalozyc osobny temat odnosnie chembustera oraz orgonitow?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Na fotkach zwłaszcza chembustera yellow.mellow daje trochę mało opiłków dużo pustej przestrzeni (sama żywica) tez ma chyba problemy z wiórkami :)

Co do przeniesienia tematu to zrobię to przy czasie i przeniosę odrazu Twoje LCH wcześniejsze wpisy o orgonitach.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Garśćwiedzy o orgonie
http://orgone.pl/

http://translate.google.com/translate?h ... ndex.shtml

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Apel Do forumowiczów

Drodzy rofumowicze z Davidicke.pl

Może to dziwnie zabrzmi ale potrzebuje waszej pomocy !!!

Testuje działo orgnowe 20 dni dzis miałem okazje jadąc do ustki zobaczyć jak zmienia sie krajobraz gdy wychodze z zasięgu działa , niewiem dzlaczego ale odczuwam silną potrzebę zbudowania sieci dział ( może to wynik zabiegu aktywacji DNA którą sobie zafundowałem ) wiem ze smieszne :)

Jednak po wielu przemysleniach zaczołem sobie zdawać sprawe ze mozliwe jest że dla wielu wydanie 1000 pln na działo to ogromna kwota , rozumiem jestem w stanie postawić 10 a nawet 20 dział kasa nie gra roli to kwestia wewnętrznej misji ,

Potrzebna jedyna dobra wola z waszej strony i zgłoszenie akcesu z waszej strony

Potrzebni ludze mieszkający w domu z ogrodem 90 km od poznaia w kazdą strone i 90 km od następnego pkt ( wzór pajęczyny )

osboby które są w stanie zgodzić sie na instalacie chembustera na swojej ziemi prosze o info na nibiru.nine@yahoo.com

Dzis dojechałem do ustki i bardzo źle się poczułem kiedy nie zobaczyłem słońca to bardzo mnie sflustrowało i zmusiło do napinapisania teg posta

Czekam na kontak tych co chcą coś zrobić

Tytuł: Re: ChemBuster
Grand Elect Mason * 14th Degree

lookaj emaila 8-)

Master Mason * 3rd Degree

Skorzystałem z oferty dostępnej na stronie:
http://www.orgonit-cloudbuster.de/

Od kilku dni jest zmontowany w ogrodzie więc czekam na efekty.
Koszt w zależności od wersji to około 1500 zł. z tym, że w przypadku zakupu za ponad 300 euro dorzucają kilka gadżetów. Czas oczekiwania około 2 tygodni.

Atut: daj znać jak będą jakieś efekty i daj jakieś foty 8-)

(odświeżam temat)

Atut: i jak działa? jakie wrażenia?

zdecydowanie przyłączam się do pytania Wyspy :!:

co do rozmieszczenia chembusterów - trzeba to rozkminić, bo z tego co pamiętam z tą zabawką czasami bywa niebezpiecznie, jak kompetentni się wypowiedzą to potem szukamy lokalizacji
na Dolnym Śląsku mogę coś znaleźć

Śledzę topik dłuższy czas, link do niemieckiej strony jeszcze mocniej utwierdził mnie w przekonaniu, że zajęcie się robieniem orgonitów i cloud busterów, to szalenie pożyteczny pomysł. Generalnie orgonity mogła bym zacząć robić dosyć szybko. Muszę jeszcze wysłać małżonka na rekonesans po lokalnych skupach, bo z miedzią mam mały problem, ale to kwestia czasu :) Na własny użytek mam zamiar zmajstrować po raz pierwszy cloud bustera w wersji mini. Ustrojstwo ma mieć rozmiary na tyle minimalne, żeby bez problemu w skrzynkę balkonową objętościowo wlazło, rurki zaś sąsiadowi stropu balkonowego nie przebiły;) Generalnie o produkcji wersji "balkonowych" na większą skalę myślałam. Z kolei stronka niemiecka podsunęła mi pomysł na wisiorki:) Od wakacji chciała bym zacząć majstrować :)

Aniszai pisze:
Śledzę topik dłuższy czas, link do niemieckiej strony jeszcze mocniej utwierdził mnie w przekonaniu, że zajęcie się robieniem orgonitów i cloud busterów, to szalenie pożyteczny pomysł. Generalnie orgonity mogła bym zacząć robić dosyć szybko. Muszę jeszcze wysłać małżonka na rekonesans po lokalnych skupach, bo z miedzią mam mały problem, ale to kwestia czasu :) Na własny użytek mam zamiar zmajstrować po raz pierwszy cloud bustera w wersji mini. Ustrojstwo ma mieć rozmiary na tyle minimalne, żeby bez problemu w skrzynkę balkonową objętościowo wlazło, rurki zaś sąsiadowi stropu balkonowego nie przebiły;) Generalnie o produkcji wersji "balkonowych" na większą skalę myślałam. Z kolei stronka niemiecka podsunęła mi pomysł na wisiorki:) Od wakacji chciała bym zacząć majstrować :)

z chęcią się dołączę ale raczej pod kątem organizacyjno-logistycznym
w dziedzinie myśli technicznej reprezentuję poziom kompletnego kretyna :shock:
jak połączymy siły to taniej kupimy materiały i siatkę ustawimy dokładnie

Ja się wykonawstwa podejmę z przyjemnością. Po ciągłym siedzeniu w arbaicie, to dla mnie rozrywka :)
Generalnie jeśli tylko ruszyło by z materiałami, to jestem chętna do produkcji na większą skalę i zorganizowaniu przy Waszej pomocy sprzedaży internetowej pod egidą strony :)
Tymczasem na dzień dzisiejszy pozostaje to jedynie ideą ;)

Ja zbieram wszelkie informacje o chemtrailsach itd itp tutaj:
http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki.html#chemtrails
Jak ktoś ma jakieś info jeszcze których tam nie ma niech śmiało podaje ;)

Stale tutaj coś uaktualniam i zmieniam... chce zrobić jeszcze zrobić spis chembusterów w Polsce ze zdjęciami... może dodam też jakieś emaila do ludzi którzy będą je sprzedawać aby mogli je kupić ludzie łatwiej... sporo osób odwiedza moją stronkę więc może coś się ruszy mocniej w tej kwestii.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Jeden przyjaciel od kilku lat używa tej technologii.
Zdecydowanie trzeba z sieciować działania.
Lita gdzie i jaki sprzęt zainstalował.
Nałożyć to na mapę.
I tylko później zacieśniać sieć.

Wiem że jest kilku konstruktorów aktywnych w PL
w tej dziedzinie - dobrze by było wszystkich skontaktować,
czyli - posiadaczy pieniędzy, parceli, inżynierów, i wszystkich chętnych do współpracy.

Baza materiałów do tego i know how na wszystko.

Tak się obstawimy sprzętem i technologiami że Harpa będzie to neutralizować...

Dzisiaj minął tydzień od zainstalowania clodbustera.
Nie wiem czy to tylko osobiste wrażenia ale 1 maja wieczorem niebo na miejscem, w którym mieszkam było bardziej błękitne i pozbawione chmur. Ciężko określić zasięg ale wyraźnie było widać błękit w kształcie okręgu.

A mógłbyś podać miejsce w którym mieszkasz i zrobić zdjęcie tego chembustera? Mógłbym dać te info na swoją stronkę? chciałbym napisać w jakich lokalizacjach są rozstawione chembustery aby łatwiej było utworzyć sieć chembusterów itd itp. Byłbym wdzięczny.

Tych konstruktorów też trzeba wszystkich wytropić i dać im stałe zajęcie :spox: Jak ktoś jakiegoś zna i chce produkować chembustery to niech go tutaj przyśle ;) Zrobimy masową akcje produkcji tych urządzonek i rozprowadzimy to po całej Polsce :) :spox:

edit: Na szybko zrobiłem coś takiego:
http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_mapa_dzial_orgonowych_w_polsce.html
Może być? Wszystko ładnie podzielone na rejony.

Przydałyby się maile do konstruktorów :) to podam je na stronce ;) aby ludzie mogli składać zamówienia ;)

Ostatnio zmieniony 05 maja 2010, 7:49 przez Wyspa, łącznie zmieniany 1 raz

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Aniszai pisze:
Śledzę topik dłuższy czas, link do niemieckiej strony jeszcze mocniej utwierdził mnie w przekonaniu, że zajęcie się robieniem orgonitów i cloud busterów, to szalenie pożyteczny pomysł. Generalnie orgonity mogła bym zacząć robić dosyć szybko. Muszę jeszcze wysłać małżonka na rekonesans po lokalnych skupach, bo z miedzią mam mały problem, ale to kwestia czasu :)

Mogą być wszystkie metale oprócz miedzi, chyba że chodzi tobie o rury ale to można kupić w sklepie

http://www.orgonit-cloudbuster.de/

Cloudbuster zakupiony w sklepie - link powyżej. Wersja orgonit cloudbuster kristall. Według producenta ma mieć zasięg około 50 km. Umiejscownienie - południowa część województwa kujawsko-pomorskiego. Zasięg działania powinien połączyć się z tym umiejscowionym w Poznaniu.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Mogą być wszystkie metale oprócz miedzi

Jacku, moze byc wykorzystany kazdy rodzaj metalu, procz olowiu. Miedz jak najbardziej sie nadaje.
Najlepiej aluminium.

Atut: a jakbyś miał zaznaczyć to na kwadraciku to który byłby to numerek?

Obrazek

btw. fajny mega kryształ 8-)

Atut niezła armata :)
Dobrze, ze problem miedzi się wyjaśnił. Zaczynałam wątpić w moc moich okularów ;) Na filmach widywałam jak ładowali miedź w orgonity. Aluminium u mnie dostatek. Generalnie, puszeczki po piwie idealnie się nadają, wszak to aluminium :) Rury na metry można na allegro kupić dość tanio. Sprawdzę jeszcze "sklepy żelazne".
Jeśli zaś chodzi o zasięg, to muszę jeszcze poczytać, bo szczerze mówiąc nie bardzo się w tym orientuję. Patrząc na działo Atuta spodziewałam się większego zasięgu. Ja chciała bym uskuteczniać, wersje "mini" co by mieszkańcy blokowisk mogli się na balkonikach dozbroić. W związku z tym ustrojstwo niższe by było, więc i zasięg pewnie mniejszy.

Uaktualniam mapke 8-)

Obrazek

edit: ja znalazłem jakieś zatyczki do rur:
http://www.allegro.pl/listing/search.php?string=rury+za%C5%9Blepka&from_showcat=1&category=0

To się może przydać :spox: :zęby:

Spójrzcie na zdjęcie, widać tam wyraźnie że użyto różnych metali i ułożone sa one warstwami.

Te rury są chyba idealne -> 35mm / miedź

RURY 7 SZTUK (682,50 +55 = 737,50zł z przesyłką) (6x 250 + 1 rura 250cm/(6x30cm)
http://www.allegro.pl/item1012963517_rura_miedziana_twarda_rury_miedziane_fi_35_x_1_5mm.html

ZAŚLEPKI 6 SZTUK (2,20 + 9,00 = 11,20zł z przesyłką)
http://www.allegro.pl/item1018406945_35_mm_5_szt_zatyczka_rury_zaslepka_slupka_od_ss.html

ZŁĄCZKI 6 SZTUK (38,70 + 11,50 = 50,20zł z przesyłką)
http://www.allegro.pl/item996664935_mufa_zlaczka_miedziana_fi_35.html

Jeżeli się w czymś mylę to mnie poprawcie ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 145  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]