Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 09 lip 2020, 2:38

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 145  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ChemBuster
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

W okolicy Poznania są dwa chembustery i bardzo ładnie działają, po około godziny niebo jest czyste a ten cały syf jest poskładany na niebie jakby w takie szpiczaste chmury. Jeżeli jest dużo syfu na niebie jest po prostu za dużo oprysków do ilości chembusterów i nie nadążają oczyszczać.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 22 cze 2010, 17:46 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree

Nie wiedziałem że chembustery działają w zależności od liczby oprysków. W literaturze nic o tym nie pisze. Dobrze wiedzieć. Przejadę się kiedyś jeszcze raz i sprawdzę, bo ostatnio to naprawdę wyglądało jakby nie działały wcale.

Master Mason * 3rd Degree

Każdy powinien zrozumieć podstawową zasadę. Chembustery ani cloudbustery nie zapobiegają powstawaniu smug tylko przyśpieszają ich neutralizację. To zasadnicza różnica zwłaszcza kiedy obserwuje się niebo po przelocie ekadr opryskujących zanim urządzenia spełnią swoje zadanie.

Grand Elect Mason * 14th Degree

http://onlinertreffen.blogspot.com/2010/01/chembuster-bauanleitung-gegen.html na dół zjedzcie... tam macie ciekawe zdjęcia nieba...

aaa dam je tutaj 8-) ale ogólnie fajna stronka!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

czemu obrazki nie wyświetlają się?

Atut pisze:
Chembustery ani cloudbustery nie zapobiegają powstawaniu smug tylko przyśpieszają ich neutralizację.
To wiem ale jeśli ma to trwać kilka dni to dużego pożytku nie ma. Nad Poznaniem widziałem chemtrailsy wiszące od popołudnia jednego dnia do wieczora dnia następnego. Co innego gdyby działało tak jak na zdjęciach wrzuconych przez Wyspę.

To działa ale jeden duży chembuster to za mało... ale w najgorszym wypadku i on obejmie kilka kilometrów kwadratowych... zawsze to coś... wiadomo że na duże miasto potrzeba wielu chembusterów... im więcej tym lepszy efekt... jeden ze wszystkim sobie nie poradzi... ale zawsze coś tam sprzątnie z nieba... lepsze to niż nic :)

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Przeczytałem cały ten wątek, bo też interesują mnie urządzenia orgonitowe. Myślę, że budowa od razu chembustera to skok na głęboką wodę, na który mało kto się zdecyduje bo koszty, bo nie wiadomo jak działa.

Myślę, że sensowniej jest na początek zbudować jakiegoś TowerBustera albo HHg (budowa jest banalna), które też mają możliwość wpływania na lokalne środowisko atmosferyczne, a przy tym koszty jednostkowe można zamknąć w 10zł, może na rozkręcenie nieco więcej, ale na pewno w granicach 50 zł. Taka budowa próbna daje nam doświadczenie, wiemy gdzie co i za ile. No i urządzenie, które poprawia energię we własnym domu. Nie każdy od razu musi zostawać "gifterem", to szlachetny cel, ale od czegoś trzeba zacząć. Wtedy budowa ChemBustera wg instrukcji to już nie czarna magia, a dość prosta konstrukcja, jeśli ma się odrobinę smykałki i narzędzia. No i kasę na materiały. :D

Myślę też, że warto zrozumieć podstawy, jak działa orgonit z kryształem. Zrozumienie zasady działania jest ważne, bo wtedy wiemy co robimy.

Na innym forum założyłem wątek porządkujący dostępne informacje i zachęcający do własnych badań, gorąco polecam, wyjaśnia on wiele podstawowych spraw:

[url]http://forumzn.katalogi.pl/Orgonit_orgonite__kontynuacja_badań_Wilhelma_Reicha-t13064.html[/url]

Nie wiem co z tym linkiem, trzeba skopiować do przeglądarki, to mój drugi post, może czegoś jeszcze nie wiem o tym forum.

Obrazek z tego tematu, bardzo ciekawe efekty zamarzania wody w ChemBusterze:
Obrazek
http://grab.by/55oT

Każde z urządzeń orgonitowych MUSI składać się z trzech składników: żywica, wiórki metalu, kryształ górski. Lepiej nie kombinować, szczególnie na początku tyko skorzystać z gotowych instrukcji. Ze zrozumienia zasady działania wynika, że w CB uziemienie nie jest konieczne, bo wiadro orgonitu załatwia sprawę - transformuje DOR w OR.
Co do ChemBustera to myślę, że ten film jest najsensowniejszy:
phpBB [video]

Wiem, że on był już wklejany, ale na co chciałem zwrócić uwagę, a co nie zostało poruszone w tym wątku ani razu. W rurkach ChemBustera muszą być specjalne kryształy. Nie jakiekolwiek górskie, jak w innych urządzeniach orgonitowych, tyko "double terminated cristals" (3:08 w filmie,) to znaczy że mają mieć dwa czubki, jeden na górze drugi na dole. Jak na tym zdjęciu:
http://grab.by/55oT
To jest ważne dla sprawności urządzenia, bo taki kryształ ma specjalne właściwości: Przewodzi energię w dwie strony tak samo wydajnie. DOR ściągany przez rurki z atmosfery może swobodnie wpływać do pojemnika z orgonitem, tam się przekształcać w OR i wracać w niebo, powodując poprawę stanu energetycznego atmosfery.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Awatar użytkownika

To ja się też dopisuję do listy.
Mam chembustera od jakiegoś czasu i już jestem pewna, że działa :)
Zaraz po zamontowaniu - zaczął oczyszczać niebo dokładnie nam moim domem - dlatego foty są zrobione spod krawędzi dachu. Rozpraszał tak przez 3 dni, a potem wymiękł, bo tak zasyfili niebo, że po prostu nie nadążał. Potem go rozmontowałam na jakiś czas - przygotowałam temat uziemienia - po zamontowaniu i naładowaniu (około tygodnia) - znowu zaczął oczyszczać podobnie jak poprzednio, ale smug było dużo dużo więcej. Wobec tego - dołożyłam mu kryształów po południu - i szok! Już następnego dnia rano zobaczyłam PIERWSZY raz od wielu wielu miesięcy czyste niebo nad miastem. Codziennie było to samo - latali, latali, a on sprzątał od razu.

Nie radzi sobie tylko w 2 przypadkach:
1. zmasowany atak. Po prostu - jak cały czas latają, to gdzie on ma ten syf rozproszyć? Nie dają mu możlwości
Na szczęście - nie mają też możlwości latać 24h/dobę, więc i tak w końcu sprząta :)
2. kiedy wiatr przywieje syf z innych rejonów i ciągle nawiewa nowe chemiczne chmury - wtedy mój buster nie może sobie z siłą wiatru poradzić.
Niemniej - warto budować działa!! naprawdę! Każde posprząta ile może, więc suma sumarum - efekt jest extra!

i faktycznie - stosujcie tylko kryształy dwustronne!!
uziemienie - działa i bez niego, ale nie bardzo ma gdzie ładunek odprowadzić, więc z uziemieniem działa non stop i lepiej całościowo to robi.

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Awatar użytkownika

cd...

"Ja mam takie same podejrzenia co do chembusterów w Poznaniu. Na własne oczy widziałem tam gęstą sieć krzyżujących się chemtrailsów które teoretycznie nie powinny się pojawić gdyby chembustery działały. A od rodziny wiem że takie zjawiska nie są w Poznaniu czymś niezwykłym."

Byłem miesiąc temu w Poznaniu i właśnie zwróciło moją uwagę to że ilość chemitrails jest znacznie mniejsza i powietrze jest czystsze niż w u mnie więc może działają tylko jeszcze nie tak sprawnie jak by mogły .

Ja mam takie pytanie .... Po rozproszeniu smugi co się dzieje ze zwiazkami zawartymi w smudze ( chembuster poprostu przyspiesa rozproszenie smugi ) .... Gdzie się podziewają te zwiazki czy są niszczone przez siłę orgonu czy poprostu lądują w miejscach gdzie nie ma chembustera lub kilkanascie kilometrów dalej . czy ktoś interesował sie tym faktem. Może chembustery działają tak naprawde na naszą szkodę i nieświadomie pomagamy architektom NWO. Nie chce tego i zanim coś zbuduje muszę to wiedzieć. Sosuje profilaktyke w postaci diety ( olej lniany , chlorelle , glinke krzemową jak uda mi sie ją zdobyć ) jednak te cholerstwo ( chemia po chemtrialsach ) praktycznie jest juz wszedzie i po opadzie na ziemie wchłaniają ją rośliny a póżniej wyrzucają te smieci na wysokość 3 metrów poprzez liście. Kto może coś napisać w jaki spsób orgon niszczy zwiazki chemiczne po opryskach czy tylko je rozprasza bo dla mnie to jest ważne , potrzebujemy narzędzia do niszczenia a nie tylko do odpychanie na inne województwo czy region ...

Awatar użytkownika

obywatel pisze:
Ja mam takie pytanie .... Po rozproszeniu smugi co się dzieje ze zwiazkami zawartymi w smudze ( chembuster poprostu przyspiesa rozproszenie smugi ) .... Gdzie się podziewają te zwiazki czy są niszczone przez siłę orgonu czy poprostu lądują w miejscach gdzie nie ma chembustera lub kilkanascie kilometrów dalej . czy ktoś interesował sie tym faktem. Może chembustery działają tak naprawde na naszą szkodę i nieświadomie pomagamy architektom NWO. Nie chce tego i zanim coś zbuduje muszę to wiedzieć. Sosuje profilaktyke w postaci diety ( olej lniany , chlorelle , glinke krzemową jak uda mi sie ją zdobyć ) jednak te cholerstwo ( chemia po chemtrialsach ) praktycznie jest juz wszedzie i po opadzie na ziemie wchłaniają ją rośliny a póżniej wyrzucają te smieci na wysokość 3 metrów poprzez liście. Kto może coś napisać w jaki spsób orgon niszczy zwiazki chemiczne po opryskach czy tylko je rozprasza bo dla mnie to jest ważne , potrzebujemy narzędzia do niszczenia a nie tylko do odpychanie na inne województwo czy region ...

Chembustery są znane z przyzywania Syphs, znaczy że podobne chmurki często tworzą się nad tymi urządzeniami i często wygląda na to, że transformują smugi chemiczne. Chembuster poprawiając jakość energii na danym obszarze ułatwia im działanie:

phpBB [video]

phpBB [video]

Te natomiast podobno potrafią dokonywać manipulacji atomowych, czyli podbierać lub dodawać protony w atomach, przekształcając jedne pierwiastki w drugie:

"Sylphs have been known to generate rain from air masses that have no moisture. I have been told of Native Raindances creating heavy rain within hours inside a stagnant dry high pressure zone. Meteorologists state that there is zero percent chance of precipitation in such weather systems, yet an inch or more of rain can fall from dry air. A number of dowsers have done the same thing.

Sylphs are transmuting air into water. Neon gas conversion to water is simple, as only two protons need to be drawn off the nucleus and chemically recombined with the remaining oxygen. The sylphs appear to be able to pull off neutrons, contain them with their magnetic fields, and use the hydrogen atom which is spontaneously generated a split second later when the neutron divides into a proton, electron and subquently emits a neutrino.

With such flexibility, a sylph can create water from atmospheric oxygen, nitrogen and carbon dioxide. Atmospheric dust, which is mainly silica, can also be converted to air and water. The sprayed aluminum particles can also be converted to air and water. The process is more involved with any number of intermediatary steps depending on the end product. The large cometary sylphs and now the sylph giants of Jupiter and Saturn are doing the same work."

Źródło:
http://educate-yourself.org/zsl/sylphstransmutechemtrails06jun04.shtml

Tłumaczenie na szybko tego fragmentu:

"Sylphs są znane z tego, że generują deszcz za mas powietrza, które nie zawierają wilgoci. Opowiadano mi o Rdzennych Tancerzach Deszczu (indiańscy szamani o specjalizacji: przywoływanie deszczu :-D ), którzy tworzyli ulewę w przeciągu kilku godzin przebywając w strefie zastałego wysokiego ciśnienia. Meteorologowie twierdzą, że w takim systemie pogodowym istnieje zerowa szansa na opady, jednak 2.5cm lub więcej spadało na ziemię. Niektórzy różdżkarze tez to potrafią.

Sylphs transmutują powietrze w wodę. Konwersja gazu Neon w wodę jest prosta, jako że jedynie należy usunąć dwa protony z jądra Neonu i otrzymujemy atom Tlenu i dwa atomy Wodoru, które po rekombinacji chemicznej (reakcja) dają cząsteczkę wody. Wygląda na to, że sylphs są zdolne wyciągać neutrony, utrzymać je w swoim polu magnetycznym i użyć atomu Wodoru, który jest generowany spontanicznie ułamek sekundy później kiedy neutron dzieli się na proton, elektron i następnie emituje neutrino.

Dysponując taką elastycznością, sylphs mogą tworzyć wodę z gazów atmosferycznych. Pył atmosferyczny, który jest głównie krzemem, może być także konwertowany w powietrze i wodę. Rozpylone cząsteczki Aluminium także mogą być konwertowane w powietrze i wodę. Wtedy proces musi być rozbity na pewną liczbę kroków, w zależności od produktu końcowego. Wielkie sylphs kometarne i obecnie także syplhs z Jowisza i Saturna, wykonują tą samą pracę."

Tak więc to może się dziać ze smugami, choć teoria na pewno nie byłaby zaakceptowana przez oficjalną naukę. Ale to nie jest forum oficjalnej nauki. Jeśli sylphs byłyby w stanie tego dokonać, czyli wyciągania protonów z jąder atomów i innych przemian atomowych, to reszta wywodu perfekcyjnie pasuje do oficjalnej nauki.

Nie wiem co o tym myśleć, ale też bawiłem się w transformację energii atmosfery za pomocą kryształów i widziałem Sylphs:
phpBB [video]

Sceptycy mówią, że Sylphs to po prostu chmury typu cirrus, bo rzeczywiście są bardzo podobne. Tylko, że cirrusy są na wysokości 9-12 km, a te "zjadały" znacznie niżej umieszczone chmury.

Naprawdę do dziś nie wiem co o tym myśleć... :?

Pozdrawiam

Ps. taki mały edit, bo nie dodałem tego za pierwszym razem.

Niebo nad chembusterem, chemtrail nie ma szans:
phpBB [video]

To wideo jest od tego samego człowieka, którego dwa filmy wkleiłem na początku tego posta.
Jego komentarz pod tym filmem:

"a short chemtrail was laid directly over my yard as a response to all the sylphs and orognite making, and maybe for these videos too, and something i've never seen before happened. a small army of sylphs went after the trail, completely enveloping every inch of it and erasing it pretty quick! the weak battery in my camera only allowed me to film a few seconds of it, but those of you who know what you're looking at will get the drift.

thanks sylphs! :-)"

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Awatar użytkownika

obywatel pisze:
Ja mam takie pytanie .... czy poprostu lądują w miejscach gdzie nie ma chembustera lub kilkanascie kilometrów dalej . czy ktoś interesował sie tym faktem. Może chembustery działają tak naprawde na naszą szkodę i nieświadomie pomagamy architektom NWO. Kto może coś napisać w jaki spsób orgon niszczy zwiazki chemiczne po opryskach czy tylko je rozprasza bo dla mnie to jest ważne , potrzebujemy narzędzia do niszczenia a nie tylko do odpychanie na inne województwo czy region ...

Możesz być pewny, że działa NIE PRZESUWAJĄ chemtrailsów gdzieś obok, w ogóle nie przesuwają. NEUTRALIZUJĄ je tuż nad Twoją glową :)
Możesz spać spokojnie - to wspaniala technologia, a jeśli nawet nie wszystko rozumiemy, to trudno. Na to przyjdzie czas w przyszłości, kiedy technologię orgonu zacznie sie w końcu oficjalnie badać.

Awatar użytkownika

Indi, a ja myślę, że ten "inny rodzaj chmur" to właśnie Sylphs, i chembuster je przyciąga, a nie goni!!! A one zjadają chemtralilsy.
Chodzi mi o ten obrazek:

Obrazek

U mnie rzadko pryskają, ale jak już napryskają to po ustawieniu prostych urządzeń orgonitowych sprawę załatwiają Sylphs, czymkolwiek są te chmurki. To nie jest tak, że one powstają z rozmazanych chemtrailsów, one je ŚCIGAJĄ i neutralizują. Indi zauważ podobieństwo formacji chmur na Twoim zdjęciu do ostatniej klatki poniższego filmu.

Tak to u mnie wyglądało, kiedy pewnego dnia po południu zrobili opryski na czystym niebie. Nawet zaczęły powstawać chmury z tego, ale nie powstały, nie zdążyły. :lol: Wieczorem i na następny dzień pogoda była piękna:

phpBB [video]

Pozdrawiam

PS. Edit

Świetny filmik mi wpadł. Widać zjawisko Sylphs w fotografii poklatkowej. Mimo, że inne chmury się poruszają i zanikają, Sylphs utrzymują stałą pozycję nad chembusterem!!! Do tego wyraźnie widać, że to nie cirrusy, bo są POD innymi chmurami. W momencie 1:47 widać Sylphs pozostałe na placu boju na czystym niebie. To jest to co chciałem ukazać w poprzedniej części tego posta.

Chembuster test with ufo apperance:
phpBB [video]

Ufo jest tu na dokładkę, ale też ciekawe.

Awatar użytkownika

thozo pisze:
Indi, a ja myślę, że ten "inny rodzaj chmur" to właśnie Sylphs, i chembuster je przyciąga, a nie goni!!! A one zjadają chemtralilsy.

tak, masz rację, te Sylphs są "zjadaczami" chemów. Aczkolwiek - zauważyłam je tylko przy dużych opryskach. Być może przy mniejszych się nie generują, lub są delikatne. Ale zjawisko jest przedziwne. Na 100000000% to jest nowy typ chmur - dawniej tego nie było!

Tu mam lepsze foto:

a nie są to przypadkiem "chmury" powstałe z chemtrailsów? no wiecie... tak zwana "chmura chemiczna"...

Awatar użytkownika

Wyspa pisze:
a nie są to przypadkiem "chmury" powstałe z chemtrailsów? no wiecie... tak zwana "chmura chemiczna"...

Generalnie to tak jest. Ważne co dzieje się z tą chemiczną chmurą. Nauczyłem się już jak to wygląda, dynamiki procesu. To jest odwrotność rozlewania się chmury chemicznej. To działa w drugą stronę, zamiast się rozlewać tak jak zwykle, potem tworzyć klejącą mgłę w powietrzu, a potem często chmury - dzieje się zupełnie odwrotnie.

Na tym zdjęciu ostatnim od Indi (super zdjęcie Indi :tak: ) sytuacja jest skomplikowana, tak na mój gust. W prawym górnym rogu to jest na pewno Sylph w akcji. W centrum, trochę na prawo, taki grzebień - to nie jest Sylph. W sumie nieczęsto widać takie chmury, istnieją teorie, że to fala stojąca wywołana przez HAARP, ale to tylko takie moje skojarzenie. Widać, że "grzebień" też już długo nie pobędzie bo na całym zdjęciu widać te nitki jak wata cukrowa - znaczy że Syplhs działają...

Na tym wideo sytuacja jest prosta i łatwo zrozumieć o co chodzi, jeśli nie mamy możliwości obserwować Sylphs na żywo:
[youtube]http://www.youtube.com/user/Indianinthemachine#p/u/5/uYFmLPKn9Q0[/youtube]

Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony 30 cze 2010, 19:15 przez thozo, łącznie zmieniany 2 razy

Awatar użytkownika

NarajanaJane pisze:
Bardzo się cieszę że ten temat stał się tak nośny ostatnio.
Podjąłem decyzję o budowie ustrojstwa z kumplem elektronikiem. Gość ma niezłą wiedzę myślę - skoro zbudował osobiście wiele wzmacniaczy (w tym lampowe skrzaty)) i o energii orgonu wie dużo więcej niż ja - zaczynam dopiero się wgryzać.
P.S. Ostrzegam że będę zamęczał pytaniami natury technicznej))
:bużki:

Tu nie ma co za bardzo kombinować. Są gotowe, proste rozwiązania, starczy wpisać orgonit w google.
Albo poczytać tu:
[url]http://forumzn.katalogi.pl/Orgonit_orgonite__kontynuacja_badań_Wilhelma_Reicha-t13064.html[/url]

ps.
Tu też widać wyraźnie "atak" sylphs, piękne:
phpBB [video]

Awatar użytkownika

thozo pisze:
Wyspa pisze:

Generalnie to tak jest. Ważne co dzieje się z tą chemiczną chmurą. Nauczyłem się już jak to wygląda, dynamiki procesu. To jest odwrotność rozlewania się chmury chemicznej. To działa w drugą stronę, zamiast się rozlewać tak jak zwykle, potem tworzyć klejącą mgłę w powietrzu, a potem często chmury - dzieje się zupełnie odwrotnie.

Warto czasem poobserwować niebo - można wiele dziwnych rzeczy zobaczyć :)
To nie są chemtrails.
mało tego - dopóki nie uruchomiłam swojego działa - nie widziałam takich chmur na oczy! Te chmury pojawiły się jako reakcja na działającego chembustera.
I ewidentnie - tak jak pisze thozo - jakby wchłaniają w pewien sposób chemtrails, a po zrobieniu tego - znikają.
Przedziwne zjawisko i cudne zarazem, bo ewidentnie działa tu jakiś magiczny dla nas proces, siła wyższa :)

Awatar użytkownika

Indi pisze:
Warto czasem poobserwować niebo - można wiele dziwnych rzeczy zobaczyć :)
To nie są chemtrails.
mało tego - dopóki nie uruchomiłam swojego działa - nie widziałam takich chmur na oczy! Te chmury pojawiły się jako reakcja na działającego chembustera.
I ewidentnie - tak jak pisze thozo - jakby wchłaniają w pewien sposób chemtrails, a po zrobieniu tego - znikają.
Przedziwne zjawisko i cudne zarazem, bo ewidentnie działa tu jakiś magiczny dla nas proces, siła wyższa :)

Też tak to widzę. :tak: :tak: :tak:
Kluczem oczywiście jest obserwacja nieba. I zdanie sobie sprawy, że chembuster jest urządzeniem specjalistycznym dużego zasięgu. Nie jest konieczny, szczególnie na początek. Można zbudować proste i tanie urządzenia orgonitowe, które pomogą oczyścić niebo lokalnie.

Pozdrawiam

Ludzie przecież te sylphs to są zwykłe cirrusy! Oglądam takie od dziecka i jakoś nie zauważyłem żeby niszczyły chemtrailsy. Jeśli już to czasem same z chemtrailsów powstają jako chmury chemiczne, wiadomo, chemia rozpylana jest w postaci aerozolu a jak się rozpyli taką mgiełkę na pewnej wysokości to krople zamarzają i tworzą chmury.

To że chmury poniżej cirrusów mogą znikać to też normalna sprawa bo chmury niskie składają się z wody a nie lodu i dzięki temu łatwiej wyparowują.

A co do chembusterów to udało mi się w zeszłym tygodniu skontaktować z jednym konstruktorem spod Opola który ma duże działo. Tylko że jak byłem u niego z wizytą to akurat na niebie było parę chemtrailsów i jakoś nie znikały. Konstruktor twierdził że właśnie tak to jest - czasem znikają po paru godzinach a czasem zostają i można jedynie patrzyć bezradnie jak się rozchodzą i zasłaniają słońce albo przesuwają się pchane wiatrem nad inne tereny. Ani trochę mnie to nie przekonało do budowy własnego działa ale za niedługo odwiedzam najlepiej chronioną okolicę w Polsce, więc może tam w końcu zobaczę chembustery w akcji :-)

Awatar użytkownika

octirion pisze:
Ludzie przecież te sylphs to są zwykłe cirrusy! Oglądam takie od dziecka i jakoś nie zauważyłem żeby niszczyły chemtrailsy. Jeśli już to czasem same z chemtrailsów powstają jako chmury chemiczne, wiadomo, chemia rozpylana jest w postaci aerozolu a jak się rozpyli taką mgiełkę na pewnej wysokości to krople zamarzają i tworzą chmury.

tak jak już napisaliśmy z thozo powyżej - to nie są zwyczajne chmury, żadne cirrusy. Ale zweryfikować to możesz prowadząc obserwację, minimum kilka dni i w dodatku w bliskiej okolicy działa orgonowego.
Gwarantuję Ci - ja te chmury zobaczyłam nad sobą dopiero po odpaleniu działa. I widzę co one robią - autentycznie konsumują chemy.
W dodatku - zanim zbudowałam działo prowadziłam długie obserwacje samego procesu chemtrails - zanim coś powiem innym, to długo badam, żeby mieć pewność co i jak. Dlatego też spokojnie mogę powiedzieć, że sylphs są jakoś powiązane z działem. Po prostu to zaobserwowałam.
Ale tak jak napisałam - możesz to potwierdzić lub zanegować po przeprowadzeniu własnej wiarygodnej obserwacji.

Zwróć uwagę, że do dzisiaj większość ludzi twierdzi, że chemtrails to zwykłe smugi kondensacyjne..... ;)

Awatar użytkownika

octirion pisze:
To że chmury poniżej cirrusów mogą znikać to też normalna sprawa bo chmury niskie składają się z wody a nie lodu i dzięki temu łatwiej wyparowują.

Jakby to powiedzieć. Też dość długo to obserwowałem. Kiedy to widzisz na żywo w 3D, to widzisz, że one potrafią być poniżej i pomiędzy "barankami" cumulusami na poziomie strato, na innych wysokościach też, do tego poruszają się w różnych kierunkach, jakby coś je napędzało. Często są "na wyciągnięcie ręki". Normalny cirrus jest znacznie, znacznie wyżej. Do tego występują niezależnie od rodzaju pogody. Chemtrailsy też występują na różnych wyskokościach.

Bardzo trudno jest to udowodnić, szczególnie na forum, więc nie będę starał się tego zrobić. Niebo ciągle się zmienia, z minuty na minutę, nigdy więcej nie będzie takie samo. Jedno jest pewne - niebo oczyszcza się, chemtralisy zanikają, pogoda i samopoczucie ludzi jest lepsze.
Kto widział ten wie, inaczej mówiąc.

Pozdrawiam

U mnie bywa że jest dość sporo tego rodzaju chmur + normalne baranki... może w mojej okolicy ktoś chembustera zamontował? hmmm :roll:

Awatar użytkownika

Wyspa pisze:
U mnie bywa że jest dość sporo tego rodzaju chmur + normalne baranki... może w mojej okolicy ktoś chembustera zamontował? hmmm :roll:

Wiesz co, to trochę nie tak. Te chmury nie występują czesto. One pojawiają się tylko po opryskach, a jak ich nie ma, to Syplhs też nie ma. mało tego - po zjedzeniu chema - znikają. nie pojawiają sie po prostu bez potrzeby.
Więc jeśli coś widzisz często - to chyba nie Sylphs. A skąd jesteś? Bo może tez tak być, że masz bardzo dużo chemtrails nad sobą, dlatego dużo Syplhs. Ale to by oznaczało, że masz jakiś paskudny rejon.
Poza tym - nie potrzeba tu działa orgonowego dużego, wystarczą małe orgonitowe konstrukcje, jak w przypadku thozo.

jeszcze jedno - z moich info wynika, że jest w Polsce sporo dział, o których konstruktorzy nie zamierzają nikogo informować, z różnych względów... sama się wahałam.

:)

Awatar użytkownika

thozo pisze:

Mam nadzieję Indi, że nie naruszam Twojej prywatności w ten sposób.

Nie no, co Ty :) Luzik

PS. na maila odpiszę wieczorkiem

Ja sam kupiłem takie kryształy po 6 i 10 sztuk do chembustera... ale mój kolega się coś obija z dostarczeniem materiałów i budowa się przeciąga i przeciąga...

a btw. będę budować "laser kryształowy" z miedzią lub bez (jeszcze nie wiem)... zamówiłem 3 bardzo spore kryształy i mam zamiar je najpierw oczyścić 7 dni w wodzie z solą, a później na balkon je dam i zaprogramuje aby oczyszczały niebo itd itp -> może owine je miedzią albo zrobię taką miedzianą sprężynę wokół nich... dam znać jak działa... przewidywany start działa to 14 lipca :) :hi hi:

PS. koszt tych 3ch kryształów to 600zl + przesyłka ale są wypasione :D (dam zdjęcia jak przyjdą...)

PS2. z tego co ja wiem to kryształy to skumulowana energia :) :hi hi: dlatego działają i oczyszczają niebo :hi hi: bo z czubka idzie energia jak wiązka lasera :hi hi: :king:

Indi pisze:
tak jak już napisaliśmy z thozo powyżej - to nie są zwyczajne chmury, żadne cirrusy. Ale zweryfikować to możesz prowadząc obserwację, minimum kilka dni i w dodatku w bliskiej okolicy działa orgonowego.
Na zdjęciach i filmach te sylphs wyglądają jak zwykłe cirrusy które często widuję nad swoim domem. Na żywo nigdy jeszcze nie widziałem chmury która zjadałaby chemtrailsy. Może dlatego że w mojej okolicy nie ma chembusterów a kiedy jadę gdzieś gdzie są to jakoś nigdy nie działają :/

Indi pisze:
Poza tym - nie potrzeba tu działa orgonowego dużego, wystarczą małe orgonitowe konstrukcje, jak w przypadku thozo.
Mam w mieszkaniu 6 małych orgonitów z kryształami górskimi. Dobrze działają na atmosferę emocjonalną w domu ale nie zauważyłem żadnego wpływu na chemtrailsy. Może trzeba je jakoś specjalnie układać? Ja mam je poustawiane na oknach i na biurku.

Awatar użytkownika

Wyspa pisze:

http://www.scribd.com/doc/27729274/ORGON-OCEAN-ENERGII-KOSMICZNEJ

Wyspa już Reich opisywał (link powyżej) kształtne, zaokrąglone, nieposzarpane baranki jako świadectwo dobrych warunków orgonowych w atmosferze. Natomiast przyczyny tego mogą być różne, od naturalnych, bo po prostu tak jest po chembustera u sąsiadów za szopką. ;)

Właśnie chemtrailsy często powodują zaburzenie takiej równowagi i zamiast pięknych baranków lub innych normalnych chmur pojawia się niekształtna, rozmazana mgła i wisi, albo tworzą się z tego anomalie pogodowe. Niewykluczone, że chemtrailsy są częścią HAARP i jakoś pomagają w działaniu tej broni poprzez np. zmianę przewodności atmosfery.

Właśnie tu wchodzi chembuster. Przywracając dobre warunki orgonowe na dużym obszarze, ułatwia oczyszczenie atmosfery z chemtralisów, tworzenie normalnych chmur itd. Prawdopodobnie przyciąga też Sylphs, które zajmują się przekształcaniem zanieczyszczeń, a w dobrym środowisku orgonowym idzie im to łatwiej. Dobre warunki orgonowe niekoniecznie znaczą, że ma być bezchmurne niebo!!! Z sukcesem stosuje się chembustery na obszarach pustynnych, gdzie występuje długotrwałe zablokowanie DOR, do przywrócenia równowagi i opadów na takich terenach. Dobre warunki orgonowe przerywają łańcuch kontroli pogody, usuwając kluczowy element - brak równowagi orgonowej. Wtedy cała reszta się sypie jak domek z kart. Wtedy chemtrail nie zadziała!

@octirion

Dzięki twoim wątpliwościom zrozumiałem, że zwykły orgonit nie wystarczy do oczyszczania nieba. Tak się złożyło, że niechcący zrobiłem najprostszego i najtańszego małego chembustera jako pierwsze urządzenie orgonitowe!

Obrazek

Dopiero później zrobiłem "normalny" orgonit, z zakrytym kryształem, bez spirali, do tego jednocześnie stosowałem metodę "kryształowania nieba" i wszystko to dało efekt w postaci oczyszczania nieba nade mną i być może przywoływania Sylphs. Stąd myślałem, że zwykły orgonit też wystarczy.

Sam w powyższym wątku zauważam:
"Polecam na początek budowę generatora BEZ spiral z drutu miedzianego. Spirala modyfikuje kierunek rozchodzenia się energii. W urządzeniu podstawowym uzyskujemy bardziej kulisty i delikatny rozkład energii. Większy zasięg na boki.

W pierwszym, tym ze spiralą, działa ona jak rurka, kierunkując przepływ w kierunku nieba. Znacznie mniej energii rozchodzi się na boki, właściwie jako efekt uboczny. Ma to swoje wady i zalety, ale na początek lepiej bez spiral. "

Urządzenie podstawowe to normalny orgonit. Oktrion potwierdzam, normalny orgonit z kryształem poprawia energię i atmosferę w domu, o czym też piszę w powyższym wątku.

Tak więc Panie i Panowie ogłaszam co następuje. Na powyższym zdjęciu jest zaprezentowany model najprostszego chembustera, który może wykonać każdy!!! Starczy kryształ z "serwisu aukcyjnego", 524mm drutu miedzianego, druciak stalowy do garów, parę świeczek lub (dla bardziej zaangażowanych żywica polierstrowa) i gotowe!!! Szczegóły konstrukcji w podanym wątku, jest to banalne.

Dodam jeszcze, że przy takim rozmiarze kryształu jest tu za mały pojemnik, przydałoby się więcej orgonitu, no ale to mój pierwszy. Zamierzam go potem przerobić, dać kryształ do rurki miedzianej z zaślepką (to ważne, by odizolować rurkę z kryształem od żywicy) i to do orgonitu z dodatkowymi kryształami. Jest plan!!!

Kurcze jak się cieszę, że do tego doszliśmy, bo sam na to poniekąd wpadłem, ale nie wiedziałem, że to chembuster. Chyba wrodzona skromność mi nie pozwalała tak myśleć. :język:

Pozdrawiam

thozo pisze:
Na powyższym zdjęciu jest zaprezentowany model najprostszego chembustera, który może wykonać każdy!!! Starczy kryształ z "serwisu aukcyjnego", 524mm drutu miedzianego, druciak stalowy do garów, parę świeczek lub (dla bardziej zaangażowanych żywica polierstrowa) i gotowe!!!

Mam coś podobnego do tego:
Obrazek
Spróbuję go rozebrać i przerobić. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
A jak uziemiasz to maleństwo? Z tego co tu czytałem to bez uziemienia nie działa tak jak powinien.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 145  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]