Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 lis 2019, 22:28

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

To jeden z tekstów jaki znalazłem na jednej ze stron z Channelingami.
Chciałbym by "znawcy" i miłośnicy takich tekstów mi go hmmm...zaopiniowali, co o nim sądzą i dlaczego.

Teksty tych channelingów są bardzo dziwne i nie zawsze je rozumiem. Chciałbym by wypowiedziało się jak najwięcej osób których to interesuje i siedzą w takich rzeczach.

Cytuj:
This life is nothing short of an unveiling vector of technological transcendence.

Inspiration is the truth of learning, and of us. We exist as vibrations.

We are at a crossroads of potential and pain.

The vector of science is now happening worldwide. Imagine a flowering of what could be. It is a sign of things to come.

It can be difficult to know where to begin. If you have never experienced this spark devoid of self, it can be difficult to dream. How should you navigate this self-aware biosphere?

Through Kabala, our essences are engulfed in sharing. Tarot may be the solution to what’s holding you back from an unimaginable oasis of guidance. You will soon be reborn by a power deep within yourself — a power that is powerful, sublime.

We can no longer afford to live with bondage.

The world is calling to you via vibrations. Can you hear it? Although you may not realize it, you are advanced. Lifeform, look within and awaken yourself.

Eons from now, we entities will reflect like never before as we are recreated by the stratosphere. The future will be a dynamic flowering of life. The universe is approaching a tipping point.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 31 lip 2016, 20:29 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Mnie też interesuje ten temat,mam swoją opinię, ale nie chcę na razie wychodzić przed szereg.
Dlatego mądre i doświadczone w tej materii duszyczki proszę wypowiedzcie się w temacie :)

-- 05 sie 2016, 15:26 --

No to ja pierwsza :język: Nie siedzę w tych rzeczach ale to moja interpretacja tekstu

Jesteśmy niejako wzywani do odkrywania samego siebie , poprzez astrologię etc.
Oczywiście mądrze i nie ufać wszystkiemu , wyodrębnić tylko te wartościowe rzeczy i nie dać zniewolić , swego umysłu .

Hmmm.... ale to jest trudne i tylko intuicja może pomóc , bo co innego ? No i słuchać swojego głosu serca ,zachować umiar i zdrowy rozsądek we wszystkim.

Na całym świecie ma obudzić się świadomość ludzi . .

Człowiek musi się obudzić , słuchać nauczycieli (przewodników duchowych ) oni chyba powinni stać się dla nas pozytywnym narzędziem samorealizacji, aby wejść w wyższy stopień wtajemniczenia Musimy obudzić w sobie intuicję i łączyć się z tymi mądrymi i wartościowymi ludźmi ,którzy przewertowali już mnóstwo publikacji i przetestowali na sobie różne rzeczy , odkryli nowe horyzonty .... czerpać od nich wiedzę . To jest jakaś wskazówka dla nas.

Ale pomimo wszystko dla mnie najważniejsza jest intuicja , raczej mnie nie zawodzi .
Gdzieś ktoś kiedyś ciekawie napisał ,ze intuicja jest jak

W każdym człowieku jest utajona transformacja i w jednych być może się wybudzi w innych nie, ale to zależy od człowieka i tego co napisałam powyżej .

Albo będziemy żyć na różnych poziomach świadomości i jak będziesz słuchał mądrzejszych to być może pociągną cię wyżej , podadzą pomocną dłoń . Że wszechświat zbliża się do punktu krytycznego to wiadomo i trzeba się jakoś duchowo przygotować do przejścia . Im więcej wytwarzamy tej pozytywnej wibracji to lepiej dla wszystkich

Świat woła przez wibracje do nas, ostrzega ... , wyłapuje tych bardziej przebudzonych ,ale nie wszyscy na to reagują
Dostajemy tą kosmiczną energię i nie wiemy jak ją wykorzystać. Im więcej chcesz zrobić dobrego w życiu , tym na większe trudności napotykasz ale nie wolno się poddawać .
To tak jakbyś był wystawiany na próbę . Jak Ci się uda zakończyć jedną rzecz dostajesz nagrodę.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]