Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 08 gru 2019, 5:06

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Czy ktoś wie jaką oferuje jakość regresingu bo w necie nic o nim nie znalazłem by były opinie a jednak opinie są ważne. Chciałbym wiedzieć czy ktoś korzystał z jego usług.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 lut 2016, 8:40 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cześć,
Wątpię czy ktoś tutaj zalogowany miał z tym Panem do czynienia

A i nie mam bladego pojęcia co chcesz samemu osiągnąć.Zanim założyłeś ten temat to pewnie poczytałeś w innych tematach na temat regresingu.
Samemu to możesz się wprowadzić w rodzaj autohipnozy-można pokopać w necie i nawet jakieś sesje tego typu znaleźć-np w mp3.Łatwe to nie jest,ale może Ci się uda.
Gdzieś na starych taśmach magnetofonowych mam coś do autohipnozy,ale nie mam pojęcia czy jest to technicznie po tylu latach do odtworzenia,a już przegranie tego na kompa i zrobienie formatu dźwiękowego to inna bajka,ale to raczej Cię mało interesuje.
Wracając do Twojego zapytania-książek do autoregresingu nie ma.Nie wyobrażam sobie by nawet takie zaistniały,to jest nierealne.
Z tego co się orientuję to MUSI ktoś obcy przeprowadzić taki seans.Nawet gdybyś samemu sobie spreparował jakieś nagranie do tego,mając jakieś podstawy,oglądając filmy na Youtube,czytając jak się słownie przeprowadza taki zabieg to nic by z tego nie wyszło.A jakby się coś jednak wydarzyło i osoba sensytywna czy podatna ostro na sugestię by się nagle "cofnęła" do stanu,gdzie zobaczyłaby siebie istniejącego "kiedyśtam",to pomyśl-kto by taką osobę ściągnął z powrotem do świadomości,wybudził z takiego stanu.Mnóstwo by się mogło sytuacji wydarzyć,a niekoniecznie będących jakiegoś rodzaju własnym doświadczeniem [z własnej puli egzystencji].

Cytuj:
Jestem w tym zielony ciekawi mnie czy dzięki regresingowi mogę np: poprawić naukę jeżyka czy przypomnieć sobie co znaczyło pisownia i jak mówić w obcym do tej pory mi języku który kiedyś to język znałem

Niemożliwe,nie zapamiętasz wybudzając się.Równie dobrze mógłbyś powiedzieć,że sobie praogram do nauki jakiegoś języka podpinasz elektrodami do mózgu i się wgrywa jak na pendrive.

Zacytuję jeszcze inną Twoją wypowiedź,którą napisałeś,a nie weszła do tego posta:
Cytuj:
Interesuje mnie takie coś czy np: powiedzmy kilka wcieleń wcześniej załóżmy byliśmy mistrzami powiedzmy genialne mieliśmy zdolności np: moc leczenia inny czy poprzez regresję da się to odzyskać albo wiedzę z wcześniejszego wcielenia włączyć dla nas.

Też się nie da,czytaj wyżej.To totalnie nie tak,regresja ma służyć celom terapeutycznym i musisz wiedzieć,że nawet ktoś,kto przeprowadza taką sesję i nagrywa całość to może się okazać,że Ci tego nie udostępni.Opowie,odpowie po swojemu,ale nic więcej.Nie wszystko można wywlec by trafiło w całości do kogoś poddanego regresingowi.Bywa,że wiele można się dowiedzieć,a bywa że prawie nic.

I nic za darmo-książki albo w wydaniu ebook,gdzie się raczej kiepsko czyta,albo kupione.
To samo z samą sesją-to terapia w większości,albo typowa ciekawość swoich zaistnień.
Tak czy siak raczej nie spotkasz w tej branży misjonarzy.

Tu króciutki wykład tego Pana:
Hipnodusze cz.2
phpBB [video]

Czytałeś ten wywiad?
Świat oczami hipnotyzera. Wywiad z Władysławem Kiślem
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/swia ... 27649.html

Być może tutaj jest jakaś wskazówka co do kontaktu,ale wymaga rejestracji i nie wiadomo czy jest podany telefon,cokolwiek.
http://www.goldenline.pl/wladyslaw-kisiel/

Temat Publikacji założyłeś w miejscu, gdzie możesz sobie też co nieco poczytać z tej dziedziny-fakt,to sprawy już wynikowe.
np.
dr-edith-fiore-kim-byles-zanim-sie-urodziles-fr-t15019.html
czy mocniej przedstawiona historia
w-poszukiwaniu-grace-dr-bruce-goldberg-fr-t15125.html

Tego chyba nie przeoczyłeś:
regresing-do-poprzednich-wcielen-nagrania-t8228.html
czy
regresja-hipnotyczna-t4873.html

Nie jest to takie hop-siup.Równie dobrze mógłbyś zapytać jak samemu się dostać na Księżyc,bez niczyjej pomocy,ale to taka prywatna wstawka,bez urazy. Mruga

To właśnie mnie martwi że szukam dobrej osoby która się na tym zna bo chce poddać się regresingowi ale też jak mam wydać jakąś konkretną kwotę to dla mnie jest ważne czy ta osoba jest w tym dobra. Jestem ze śląska i tutaj chciałbym iść do dobrego regresera co umie to robić bo uważam że pewne rzeczy mi się przypominają z wcześniejszych wcieleń i że powinienem coś przyspieszyć w swoim rozwoju bo to jest dla mnie bardzo ważne. Tego Pana czytałem artykuły nawet w gazecie pisał o sobie, miałem okazje z nim rozmawiać przez telefon i mnie zastanowiło jego jedno zdanie. Że każdy z nas ma w sobie światło więcej lub mniej lub jego światło jest bardzo miało i mi to zabrzmiało tak jak zrozumiałem jego przekaz nie każdy jest podatny regresji. Pisał ten Pan że jest bardzo rozwinięty dzięki swojej wiedzy ale pisać to można wiele. Wolę usłyszeć od jego klientów że warto mieć potwierdzenie. Możesz spytać a dlaczego tak obawiam się wydać kasę bo to nie są małe pieniądze a jeśli mam mieć sesję i okaże się że po tej sesji powiem buuuu szału nie ma mogłem te pieniądze wydać choćby na porządny obiad w drogiej restauracji lub kupić bliskiej osobie ładną biżuterię.
Szukam też wiedzy jak porozumieć się ze swoimi opiekunami bo wiem że mam ich obok siebie i od dłuższego czasu czuje że powinienem mieć z nimi kontakt.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

no to musisz albo dietkę odstawić w kosmos,albo poczekać na kontakt.Oni z Tobą mają,ale Ty się upierasz by jakoś się porozumieć.Wynika z tego jakiś mętlik.
Ja bym się aż tak nie wychylał-wszystko samo przyjdzie,jak ma przyjść. :tak:
Nic na siłę.

Na chwilę obecną dziękuje Ci dar66.
Jak napisałeś dam sobie czas pytanie do Ciebie mam takie co byś polecił mi do przeczytania chce porozmawiać z osobami które mną się opiekują bo czuje ich obecność ale chce z nimi mieć kontakt. Po prostu mam w głębi siebie pęd by dojść do tego poziomu. Wiem wygląda to że jestem niecierpliwy ale czuje że to jest dobra droga ale nie wiem od czego zacząć. Zastanawiam się jaką modlitwy czy co zastosować.
Dzięki z góry za pomoc.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Nie,nie jesteś niecierpliwy.Bardzej chcesz tak od razu mieć kontakt..i tak w kółko.Jak byś był telepatą to może by było łatwiej.

Pytasz o czytanki-proszę-PODSTAWY:

Robert Monroe:
Podróże Poza Ciałem
Dalekie Podróże
Najdalsza Podróż

Bruce Moen:
Podróże w nieznane
Podróż poza wszelkie wątpliwości
Podróże do życia po śmierci
Podróż do ojca ciekawości
Świadome podróże w niefizyczne światy

Dr Michael Newton:
Wędrówki Dusz
Przeznaczenie Dusz

ale ja zaczynałem od tego:
Arthur E. Powell:
Ciało Eteryczne
.....Astralne
.....Mentalne
.....Przyczynowe

/na chomikach też znajdziesz,czyli cały rok masz załatwiony w czytankach/ :język:

Niektóre z wyżej wymienionych przewijają się po poniższych tematach:
czym-jest-bog-czy-zycie-to-tylko-program-t7353.html

bruce-moen-podroz-do-ojca-ciekawosci-t1843.html

bruce-moen-podroz-w-glab-samego-siebie-t390.html

i sporoo innych...

Techniki relaksacyjne,medytacje.Ale tutaj nie wiem co konkretnie Ci podpowiedzieć.Może też się ktoś wypowie.

Pozdrawiam

P.S.
A przyszło mi też do głowy - jaką TY masz pewność,że to Twoi "Opiekunowie"?
Jak odbierasz,co odbierasz,jakie masz odczucia?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]