Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 sie 2019, 8:44

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

miejscu we wszechświecie.

Witajcie.
Chcę, byście poznali uniwersalną prawdę, której próżno szukać wśród koncepcji religijnych,
i której jeszcze główny nurt nauki nie zatwierdził.
Wasze ciała (w tym mózgi) nie są nośnikami świadomości, umysłu, osobowości, pamięci.
Podobnie jak Internet nie jest zawarty w laptopie, czy program telewizyjny nie jest zawarty w telewizorze.
Człowiek który rozmontuje układy telewizora - nie znajdzie tam nośnika z zapisanym programem.
Nie znaczy to jednak, że jego emisja nie następuje.
Ciało można porównać do laptopa, a świadomość do danych zapisanych w chmurze,
które nie zostaną utracone gdy laptop ulegnie zniszczeniu.
Połączenie ciała i niematerialnej świadomości odbywa się poprzez splątanie kwantowe.
Wieloświatowa interpretacja mechaniki kwantowej - jako jedyna pozostaje w pełnej zgodności z paradoksami
i obserwowanymi dziwnymi zjawiskami w świecie kwantów, i to jej należy się prym, zamiast interpretacji kopenhaskiej.
Nasze tzw. marzenia senne - nie są zlepkiem obrazów i dźwięków które rzekomo mózg tworzy w czasie snu.
Sny są konsekwencją istnienia Wieloświata.
Zbioru wszystkich możliwych scenariuszy, wydarzeń.
Wszystkich możliwych tzw. światów, wszechświatów alternatywnych lub równoległych.
Jesteśmy istotami wielowymiarowymi.
Każdy z nas ma niezliczoną ilość bliźniaczych kopii o tym samym kodzie DNA - w różnych światach.
Na scenariusz naszych snów składają się zmieniające się w trakcie trwania snu zdarzenia,
przeżycia i emocje z ich życia codziennego.
Dlatego w czasie snu przeżywamy i oglądamy światy alternatywne za pomocą ich (bliźniaczych kopii) umysłów.
W rzeczywistości są to splątane kwantowo wcielenia duszy przeżywające życie na wszystkie możliwe sposoby.
Deja-Vu jest szczególnym snem, w którym przeżyte zdarzenie, doświadczymy w przyszłości w identycznej postaci na jawie.
Jeśli będziemy pamiętali, że mieliśmy ten sen - nazwiemy to relistycznym snem proroczym.
Jeśli zapomnimy ten sen - w czasie zaistnienia tego zdarzenia w rzeczywistości - doświadczymy "Deja-vu".
Istnienie wieloświata przewiduje kwantowa teoria wielu swiatów, której autorem jest Hugh Everett III.
Funkcja falowa nigdy nie ulega redukcji, ale ewoluuje zgodnie z równaniem Schrodingera.
Tzw. elektroniczne zjawisko głosowe (EVP)
powstaje i ewoluuje w czasie pozornej redukcji funkcji falowej u obserwatora,
kiedy z superpozycji odsłuchiwanych próbek losowych dźwięków na urządzeniu -
wyłaniane są te, które tworzą modulację podobną do ludzkiego głosu, dającą się zrozumieć jako słowo lub krótkie zdanie.
Kot Schrodingera pozostanie w jednym wszechświecie żywy, a w drugim martwy.
Paradoks dziadka nigdy nie zaistnieje.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 22 maja 2016, 21:40 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Ah z jakiego chanelingu te bzdury?

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

robertcb pisze:
miejscu we wszechświecie.
Wasze ciała (w tym mózgi) nie są nośnikami świadomości, umysłu, osobowości, pamięci.
Podobnie jak Internet nie jest zawarty w laptopie, czy program telewizyjny nie jest zawarty w telewizorze.
Człowiek który rozmontuje układy telewizora - nie znajdzie tam nośnika z zapisanym programem.
Nie znaczy to jednak, że jego emisja nie następuje.
Ciało można porównać do laptopa, a świadomość do danych zapisanych w chmurze,
które nie zostaną utracone gdy laptop ulegnie zniszczeniu.

Osobiście, to ten fragment do mnie przemawia. Odnośnie zaś dalszej części, gdzie jest poruszana kwestia fizyki kwantowej, to... No właśnie. Jak to już gdzieś zostało wcześniej stwierdzone, za bardzo teraz jest wszystko takie kwantowe. A ja, jak na razie, to za mało wiem o fizyce kwantowej, aby zabierać w tej kwestii głos.

Pozdrawiam,
ZORRO

Jak dla mnie, to nie sa bzdury. Mam podobne zapatrywanie. Zdawanie sobie sprawy z tych rownoleglych zyc i ich oddzialywania na nasze samopoczucie, odczucia jest kluczem do wyzwolenia ze zniewolenia matrixowego. Gdy ktores z tych rownoleglych "ja" umrze, zostanie zniewolone, uszkodzone to my to czujemy.

Skulldragi, na czym opierasz stwierdzenie, ze to sa bzdury?

Zgadzam się co uniwersalności. Ociera się to o wiele hipotez tego typu i po nałożeniu wszystkich na.siebie główny zarys jest w miarę spójny. Nawet wręcz nie zaskakujący.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

do Autora tematu:

http://www.polityka.pl/forum/1264176,ch ... cie.thread
,
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=9 ... a39fc50da8
,
http://forum.gazeta.pl/forum/w,32,16162 ... was_i.html

Dlaczego tego nie zamieściłeś na jakimś billboardzie ?Na murach sprayem?

Hamulce ma każde autko,można poczytać.Objazdowe kino.
Jesteś autorem tego tekstu czy coś cytujesz,powielasz?
to jakaś forma eureki?

Cytuj:

Wszelkie powtarzane a niesprawdzone, niewyryfikowalne, urujone, pochodzące nie wiadomo skąd, teorie powinno się uznawać za bzdury... no to powiedzmy delikatniej ciekawostki obok których powinno się przechodzić obojętnie, bo inaczej zyje się w iluzji, mówię to na własnym przykładzie.

Swoje robi również forma przekazu. Inaczej brzmi to gdy chcemy podzielić się swoimi przemyśleniami, burzą mózgów, a inaczej gdy stawiamy się w roli Mesjasza przed ludem z góry patrząc na innych. W mgnieniu oka widać już w tytule wyraźny podział.

skulldragl pisze:
Cytuj:

Wszelkie powtarzane a niesprawdzone, niewyryfikowalne, urujone, pochodzące nie wiadomo skąd, teorie powinno się uznawać za bzdury... no to powiedzmy delikatniej ciekawostki obok których powinno się przechodzić obojętnie, bo inaczej zyje się w iluzji, mówię to na własnym przykładzie.

A kto niby ma to sprawdzac i weryfikowac...?
Tylko my sami, kazdy sam indywidualnie.

Tu nie chodzi o to, zeby w cos wierzyc, bo wtedy rzeczywiscie zyje sie w iluzji. Chodzi o to, zeby uwalniac sie z przekonan i wtedy przychodzi inne zrozumienie.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Napisał sobie to sobie napisał, teoria bez potwierdzenia jakich wiele na tym forum, spoko.
I nie jest wcale to głupie, ale tak naprawdę to już też było.
Ludzie potrafią pieprzyć 100x bardziej groźne i chore rzeczy na blogach czy youtubach.

Jeśli ktoś sobie dochodzi do takich spostrzeżeń spontanicznie i sam z siebie i chce się
przy okazji z tym z kimś podzielić to ok. Taki etap fascynacji jest w porzadku.

A że ten tekst został skopionywany na 10 innych forach...no cóż... to jest chyba lepsze
miejsce na tego typu dywagacje niż gazaeta.pl czy jakieś forum kobiece.

Osobiście styl pisania i zachowanie (powielanie tekstów w innych miejscach) przypomina mi trochę posty Miracle.

W ogóle szkoda, że autor nie podał linku do swojej strony domowej gdzie jest PEŁNY artykuł.
http://radioamator.elektroda.eu/swiadomosc.html
A tu jest tylko zajawka.

Mimo, że nie zgadzam się z wieloma tezami zawartymi w tym tekscie, to uważam, że jest wartościowy.
Tym bardziej, że w pełnym tekscie znajdują się opisy ktore są najcenniejsze z puntu widzenia czytelnika.
Czyli opisy własnych doświadczeń i przemyśleń na tej podstawie.

Przejrzałem też resztę strony autora i spodobało mi się kilka innych artykułów. Np ten.
http://radioamator.elektroda.eu/szum.html Przypomina mi to nic innego jak temat Transkomunikacji
o którym dziś z darem mogłem zamienić dwa słowa na shoutboxie. Zresztą widzę, że robertowi znane jest
zjawisko EVP.

W ogóle jej... strona wygląda jak żywcem wyjęta z lat 90. Dawno czegoś takiego nie widziałem. Sądzac
po obrazkach sprzetów, pewnie nie pomyliłem się o wiele. :)

Cytuj:
Nasze tzw. marzenia senne - nie są zlepkiem obrazów i dźwięków które rzekomo mózg tworzy w czasie snu.
Sny są konsekwencją istnienia Wieloświata.
Zbioru wszystkich możliwych scenariuszy, wydarzeń.
Wszystkich możliwych tzw. światów, wszechświatów alternatywnych lub równoległych.

Blablabla, bo co do snów:
Cytuj:
Zbyszku a nie jest tak, że nieraz my informacje dostajemy w snach właśnie, to o czym mówisz… Tak, tak, tak… i przecież w śnie to co tam śnicie to jest jakby wielka pomyłka, problem w tym, że śnią różne ciała, różne poziomy to jest jeszcze tam tłumaczone i tu są chocki klocki.

Źródło: JZ Popko Wypełnienia. Czyli śnią różne ciała człowieka, a człowiek ma ich kilka: ciało fizyczne, energetyczne, egzystencjalne i inne, wszystkie na innych poziomach energetycznych i każde ma swoje sny, a potem to jest tłumaczone na nasze, żebyśmy mogli to jakoś jako fizyczne istoty zrozumieć i tutaj mogą wychodzić bzdury i urabianie do tego jakichś teorii kwantowych... eh.

@UP

Dlatego dobrze mieć filterki w odbieraniu takich teorii oraz przekazów w postaci własnych spostrzeżeń oraz zebranych informacji. Każdy ma na różnym poziomie ustawioną percepcję i dla jednego ta 'teza' jest czymś uzupełniającym, dla drugiego będzie w niej sporo do okrojenia. Sporo w takich inspiracjach i tekstach ubytków wynikać może z ulotności chwili danego przemyślenia co występuje u mnie, a w efekcie jak szybko nie zapiszę swoich myśli to za parę chwil nic z tego nie zostaje. Temat obszerny. Sporo z tego tematu szybko dopasowałem także do doświadczeń Icke, który z racji z poświęcenia tematowi oraz stażu pracy potrafi idealnie składniowo oraz bez zbędnych ceregieli wprowadzić czytelnika konsekwentnie przez rdzeń swojej percepcji.
Co również oczywiście duży odsetek odbiorów filtruje choćby z kontrowersyjną gadzią tematyką.

Ile jednostek tyle tez w różnej formie na temat tego samego, ponieważ każdy jest w tym samym. Ciężkie do przetrawienia są kwestie pojęć i przekazu w temacie elementów nieudowodnionych, nie widocznych gołym okiem jak np. fizyka kwantowa, czyli inaczej nazwana magia, bo jakoś trzeba coś nazwać. Fizyki kwantowej nie spotkałem osobiście, nie podałem jej ręki, jak również nie spotkałem na swej drodze hybrydy-gada po przekształceniu. Jednak jeżeli widzę saturn, oraz możliwe faktyczne zdjęcia jego zewnętrznych cech oraz sygnałów dźwiękowych, jak i szerokiego spectrum podprogowych przekazów (pisząc to mogę zliczyć choćby 2 symbole wśród marek mnie otaczających), można coś przyjąć za godne uwagi.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]