Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 lip 2020, 3:59

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Nie wiem czemu tego filmu jeszcze tu nie było,a tylko wzmianki.Fakt- nie było go na Youtube czy innych serwisach z napisami czy lektorem,a leciał w tv,i chyba parę razy. Smutny
Napisy wkleiłem do wersji eng. z Youtube.Miłego oglądania,bo warto, i pomimo,że to fabularna produkcja.
#-------#
Obrazek

ogólny opis filmu:
Cytuj:
NASA postanawia wysłać pierwszą załogową ekspedycje na Marsa. Jednak w czasie startu coś zawodzi i system wyrzuca ekipę z rakiety, która startuje sama. Nie chcąc jednak by wyszło to na jaw wysocy urzędnicy postanawiają nie przyznać się publicznie do błędu systemu i zorganizować fałszywe lądowanie na Marsie.
Jednak Charles Brubaker dowódca ekspedycji nie chce się na to zgodzić i ucieka ze specjalnie skonstruowanej bazy, z zamiarem powiadomienia o wszystkim prasy. Teraz rząd zrobi wszystko by nie dopuścić do kompromitacji. (Asmodeusz)
http://fdb.pl/film/4317-koziorozec-jeden

i taki jeszcze infocytat:
Cytuj:
Na jednej z amerykańskich stron internetowych przeczytałem wypowiedź jednego z krytyków filmowych że po oszołamiających sukcesie filmu , dystrybucja filmu w USA została objęta embargiem. Skojarzenia filmu ze sfingowanymi "wyprawami na księżyc " są oczywiste.Do dnia dzisiejszego żaden z amerykańskich prezydentów nie przyznał się publicznie do największej mistyfikacji XX wieku jaką były rzekome wyprawy na księżyc.Armstrong na wypowiedź dziennikarz ażeby przysiągł na biblię że był na Księżycu, uderzył go w twarz.Wg Billa Kaysinga pisarza technicznych publikacji i zawansowanych technologi szansa że w 1959 r. człowiek wyląduje na księżycu i powróci bezpiecznie na Ziemię wynosiła 0,00014 %.
Ps.
NASA w przekazie porannym lądowania "na żywo" na Księżycu dla Australi pokazało scenę w której Armstrong spacerował po powierzchni księżyca i natknął się na..... butelkę Coli kopniętą przez kogoś z prawej strony kadru kamery. Oczywiście przekaz poddano edycji i rażąca butelka Coli została wycięta z filmu .Jednak wielu świadków na własne oczy widziało numer z butelką.-))
http://www.filmweb.pl/film/Kozioro%C5%B ... A+.,864843

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 maja 2015, 18:07 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Film wyśmienity. Oglądałem go po raz pierwszy jako dziecko - jeszcze w czarno-białym telewizorze.
Po raz drugi obejrzałem ten film 24.12.2014 roku.

Polecam :spoko:

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Wydawało się, że było na forum, tak kojarzę.
Ale jest tu:
https://prawda2.info/viewtopic.php?t=659

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]