Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 wrz 2014, 6:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Cytat z filmu Esoteric Agenda:

"Kiedy pierwsza litera twojego imienia i nazwiska jest zapisana na dokumencie dużą literą to stanowi to 'Capitis Deminutio Minima' i oznacza zmiane pozycji w rodzinie.
Jes to minimalna utrata praw.

Gdy twoje nazwisko jest napisane dużymi literami to stanowi to 'Capitis Deminutio Media' i oznacza utratę obywatelstwa.
To oznacza że możesz być karany ale nie zniewolony lub uwięziony.

Ale gdy imię i nazwisko jest napisane dużymi literami na dokumencie to stanowi to "Capitis Deminutio Maxima'i oznacza utratę wolności.
Wszystkie prawa obywatelskie i rodzinne zostają zawieszone.
Oznacz to że możesz być karany wieziony i zniewolony tak długo jak zechce władza."

Zaintrygowany postanowiłem sprawdzić w paszporcie litery...No i mi wyszło Capitis Deminutio Maxima.
Spojrzałem na kartę od bankomatu i moja pozycja prawna według tego cytatu to także Capitis Deminutio Maxima.

Sprawdziłem w wikipedii to Capitis Deminutio Maxima i pisze że to stare i nie aktualne rzymskie prawo.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_osobowe_w_prawie_rzymskim

Ale skoro jest ono nie aktualne to czemu w ameryce i w Polsce raz się pisze imię i nazwisko dużymi literami a raz tylko pierwszą litere imienia i nazwiska pisze się z dużej litery, nie wierzę że tu chodzi o wygodę.

W niemieckim paszporcie jest Bafomet symbolizujący władze satanistów nad plebsem i myślę że pisanie imienia i nazwiska dużymi które określa zdolnośc prawną jako Capitus Deminutio Maxima jest też symbolem władzy satanistów.

Moim zdaniem to może oznaczać ciągłość władzy satanistów którzy mają nieprzerwanie władze co najmniej od czasów starożytnego Rzymu.
Widzieliście film Gladiator?To było okrutne czasy i one się tak naprawdę nieskończyły...
Jak się nazywają dokumenty które są fundamentem Unii Europejskiej które zostały podpisane w latach 50-tych??TRAKTATY RZYMSKIE!!
UE to Imperium Rzymskie rządzone przez satanistyczne rodziny arystokratyczne.Nawet Leo Zagami mówi że Imperium Rzymskie nigdy tak naoprawdę nie upadło.

Jordan Maxwell twierdzi w filmie Esoteric Agenda że jeśli przyjdzie tobie wezwanie do sądu i na tym wezwaniu twoje imię i nazwisko jest napisane dużymi literami to nie musisz iść do sądu bo duże litery nie reprezentują ciebie.

Może to prawo w Polsce jest nieaktualne ale myślę że to może być jakaś aluzja do starożytengo Rzymy gdzie niewolnictwo było powszechne.

Zresztą czy zastanawiał się ktoś z was dlaczego na niektórych dokumentach wasze nazwisko i imię napisane jest z tylko samych dużych liter?

http://www.prisonplanet.pl/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 gru 2010, 21:55 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

no widzialem ten motyw z pisaniem imienia i nazwiska w jakims filmie na te tematy wszystkie (moze esoteric agnda, a juz nie pamietam :P), i rzeczywiscie, popatrzcie na swoje dowody, prawo jazdy, karte kredytowa, wszedzie imie i nazwisko jest pisane w calosci duzymi literami, jedynie wlasnoreczny podpis zwiera pierwsze litery wielkie.
wydaje sie jednak normalne zeby pierwsze litery imienia i nazwiska pisac duzymi, nikt nie pisze swojego imienia zaczynajac mala litera.

mysle ze duzo prawdy w tym twierdzeniu, ale nie wiem po co komus taka manipulacja sposobem pisania

Awatar użytkownika

Cytuj:
ale nie wiem po co komus taka manipulacja sposobem pisania

Nie chodzi mi o manipulacje tylko arogancje iluminatów.Moim zdaniem jest manifestacja ich siły poprzez nawiązanie do starego rzymskiego prawa.

W tekście posłużyłem się przykładem wizerunku Bafometa w niemieckim paszporcie.Wizerunek Bafometa w paszporcie nie jest żadną minipulacją(bo na czym by miała by ona polegać?...) tylko manifestacją siły.

Innym przykładem są firmy z symboliką iluminatów, w ich przypadku też nie mamy do czynienia z manipulacją tylko z manifestacją siły.

Więc myśle że tak samo jest z tymi dużymi literami w paszporcie i na karcie bankowej, też to jest manifestacja siły.

http://www.prisonplanet.pl/

Awatar użytkownika

a to mi przychodzi na mysl zmiana czasu z letniego na zimowy, kolejny idiotyzm :hi hi: gdzies na forum pisano o tym

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

paranoid pisze:
wydaje sie jednak normalne zeby pierwsze litery imienia i nazwiska pisac duzymi, nikt nie pisze swojego imienia zaczynajac mala litera.

ja pisze! choc raz moje dziwne bezsensowne osobliwe przyzwyczajenia okazaly sie miec w sobie jakis sens (choc ja oczywiscie bylem go nieswiadomy :haha: ) :jupi:

swoja droga, tez zastanawial mnie ten temat gdy obejrzalem esoteric agende. ciekawe jednak, jak zareagowalby jakis polski sad lub urzad gdybysmy mu wyjechali nagle z gadka o duzych i malych literach. watpie zeby ktos tym sie przejal :D

kto nie jest poeta.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Znalazłem analogiczne dyskusje na ten temat w języku angielskim które zakończyły się wiele miesięcy temu i 0 (słownie: zero) dowodów że tak jest w istocie.
Jak sobie stworze podobny film o czymś innym to też uwierzycie na słowo? :śpię:

ps. ja jak piszę czyiś nick i jest on z małej litery to nie zmieniam choćby był na początku zdania, to chyba forma szacunku, bycie konsekwentnym a są tacy co upodobali sobie tytułowanie mnie "Huuysuy" :P sam zresztą przez jakiś czas miałem w podpisie Huuy Suy, tak dla draki, czyżby jednak litery miały jednak jakiś znaczenie? :)

Tak czy inaczej faszyzm w USA rozwija się stopniowo na całego. Nowe prawo pozwala na przetrzymywanie każdego obywatela bez sądu dowolnie długo:

Awatar użytkownika

@temat

Też natknąłem się na te informacje o znaczeniu prawnym wielkości liter. Jakiś film. Co ciekawe było tam wspomniane, że zapisywanie WIELKIMI literami jest związane z podleganiem prawu morskiemu.

Co ciekawe prawo morskie nadal działa na świecie. Jeśli znajdziesz coś co wyrzuciło morze na brzeg - możesz to wziąć, jest twoje. Jeśli znajdziesz okręt bez załogi - możesz go przywłaszczyć - jest twój. Takie są wyjątki z prawa morskiego jakie znam, a które podobno są szanowane.

Nie wierzę, że znajdując korporacyjny tankowiec dało by się go wyrwać ze szponów prawników, ale łódeczkę, motoróweczkę - jak najbardziej. Albo prędzej posądzenie o piractwo... Jednak. Jestem pewny, że w Irlandii można zabrać cokolwiek co wyrzuciło morze i takie jest prawo stosowane.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Ja znalazłem wyjątek: na legitymacji studenckiej (tej plastikowej) tylko pierwsze litery imienia i nazwiska są duże, a reszta liter jest mała. Niedopatrzenie?
A może po prostu wynika to stąd, że studiowanie nie jest obowiązkowe i de facto będąc posiadaczami takiej legitymacji nie podlegamy jakimś restrykcyjnym prawom.
Mając dowód osobisty podlegamy prawom Państwa, a gdy je złamiemy => paka, tak samo za ewentualne zadłużenie na karcie kredytowej mogą nam nasłać komornika i zabrać coś z domu.
W przypadku studiów- gdy nam się nie podobają, to Uczelnia nie może nas przymusić do studiowania.

Tak dla porządku: w języku polskim mówi się "wielkie" litery a nie "duże".

Awatar użytkownika

Wosiu pisze:
Tak dla porządku: w języku polskim mówi się "wielkie" litery a nie "duże".

Ja wolę mówić "duże", bo aż takie "wielkie" to one moim zdaniem nie są :wysmiewacz:

Aha: a dlaczego tak się mówi? Kto to sobie wymyślił?

Jordan Maxwell o tym mowi:
http://www.youtube.com/watch?v=jlOUXWQP-KM

Awatar użytkownika

"Your birth certificate is a stock...." Cytat z Twojego filmu Klio1212

Sad but niestety true. :szampan: Trochę mieszam języki, ale nic dziwnego mam dziś urodzinki. :D

Dla systemu jesteśmy "cattle" stadem, każda sztuka ma swoją wymierną wartość pieniądzach na giełdzie, w pokryciu zobowiązań, ma swój nr/PESEL :twisted: Co by kto nie mówił David Icke ma rację, otwiera na to oczy.

Ten film prosi o tłumaczenie!

Pozdrawiam

ps. tak doedytuję

Nawet nie wiemy, jakim prawom podlegamy. :bangheadwall: Takie są fakty. Tutaj brzydkie słowo, ale się powstrzymałem.

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]