Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 08 kwie 2020, 16:03

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Witam dzis an pomorzu przechodzi burza i przed burza było zielone niebo (nie było byłyskawic) co to moze byc? teraz sa ale przed było zielone niebo takiej dosłownie takiej barwy jak ta emota :cooo?:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 cze 2012, 22:11 
VIP Member
Awatar

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Ja natomiast wczoraj (niedziela) Zaobserwowałem różowe chmury i częściowe tęcze. Mam na myśli pojedyńcze kawałki tęczy (niewielkie widma światła białego). Miejscami tylko Czerwone kropki. Pierwszy raz to widziałem.

Knight of the East or Sword * 15th Degree

Damrar1 pisze:
Witam dzis an pomorzu przechodzi burza i przed burza było zielone niebo (nie było byłyskawic) co to moze byc? teraz sa ale przed było zielone niebo takiej dosłownie takiej barwy jak ta emota :cooo?:

Zanieczyszczenie powietrza i powstawanie burz jest ze sobą powiązane. Większą częstotliwość burz obserwuje się na Śląsku niż w innych regionach kraju . Idź teraz w miejsca gdzie wyschły kałuże i zobacz czy pozostał w tych miejscach jakiś kolorowy osad. Możesz pograć jego próbkę i zbadać ją pod mikroskopem. Mógł to być jakiś pyłek z roślin niesiony przez wiatry nawet z dalekich krajów. Raz na jakiś czas zdarza się w Polsce opad razem z pyłem piaskowym pochodzącym z Sahary.
Te informacje podaje tylko jako zachętę do dalszych poszukiwań i nie myl ich z moimi wnioskami.

.

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Wczoraj nad Gdańskiem cały dzień latały samoloty rozpylające. Efektem oprysków jest zawsze sztucznie wywołane zachmurzenie i często przy tym pada deszcz. Około północy była też duża burza i nastąpiło oberwanie chmury.

Awatar użytkownika

R I P pisze:
Wczoraj nad Gdańskiem cały dzień latały samoloty rozpylające. Efektem oprysków jest zawsze sztucznie wywołane zachmurzenie i często przy tym pada deszcz. Około północy była też duża burza i nastąpiło oberwanie chmury.

Niestety Ty to wiesz R I P :spoko: ja to wiem co niektórzy wiedzą :bezradny: ,reszta zaś uważa pogodę podaną w mainstreamie za nic innego jak jedyne właściwe wiarygodne źródło informacji.Temperatura sięga we Włoszech +45C. nie dziwota, jeżeli podgrzeją :drugged: Haarpem jonosferę to upieką nas jak kurczaki a ludziska powiedzą że CFk :jupi: dają za free ....Gradobicia ,niszczenie upraw,niszczenie nieboskłonu wylewając nam na głowę tony trucizny to kolejny etap tych psychopatycznych elyt.... No i trąby powietrzne, ech szkoda gadać. :załamka: .Pozdrawiam :tak:

Awatar użytkownika

Większość ludzi (nie tylko Polaków) jest wiecznie podpita albo naćpana, więc na uświadomienie ich nie ma co liczyć, ponieważ opryski im nie przeszkadzają. Ponad 1 billion ludzi pali papierosy, więc im to też nie przeszkadza. Pozostaje grupka oszołomów takich jak my, których nikt nie bierze na poważnie. Jedyne, co możemy zrobić, to upowszechniać naszą wiedzę, tworzyć własne "kółka zainteresowań" takie jak fora, a w przyszłości może nawet jakieś zorganizowane społeczności i przyjmować do nich, tych którzy się przebudzą. Reszta jest skazana na Matrix.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Wczoraj (poniedziałek 18.06) między 23.00 a północą, spacerując po Sopocie, widzieliśmy zielone światło przebijające się przez burzowe chmury. Wyglądało jak zielony laser (ale raczej laserem to nie było), po północnej stronie nieba, wąskie i długie (trochę przypominało kometę na czystym niebie, tyle że było za chmurami ;) ).

Kiedy przemieszczały się chmury, światło znikało (częściowo lub całkowicie - w zależności jak powiało), ale kiedy wyłaniało się ponownie, było dokładnie w tym samym miejscu, co sugeruje, że źródło było NAD chmurami (albo że nie było na ziemi) i stało w miejscu. Gdyby był to naziemny laser, to w deszczu powinno być widać smugę z ziemi, a przy przesuwaniu się chmur, nie powinien znikać (tak się wydaje).

Po 10-15 minutach obserwacji (było ciągle w tym samym miejscu) zaczął padać deszcz (cały czas zbierało się na burzę), a kiedy oberwała się chmura, światło znikło (może więcej chmur przyszło, może deszcz zasłonił?).
Co ciekawe, przy dużej ilości piorunów, żaden (albo bardzo mało) nie uderzył w ziemię! Biegały wzdłuż nieba, wysoko za chmurami, że było widać tylko białe migawki, albo w dolnych warstwach, kiedy było je widać doskonale (wielkie, rozgałęziające się), ale nic nie waliło po ziemi - pierwszy raz widzieliśmy taką burzę, aczkolwiek mamy za mało danych, żeby stwierdzić cokolwiek sensownego na ten temat.

PS. Nie róbcie z tego chemtrailsowego offtopu, bo nie będzie się dało znaleźć w temacie postów, które stricte do niego pasują.

Każdy krok w kierunku poznania, każdy fragment wyodrębniony z całości przyrody jest tylko przybliżeniem całkowitej prawdy, czy raczej całej znanej nam obecnie prawdy. Właściwie wszystko, co wiemy, jest tylko przybliżeniem, ponieważ wiemy, że nie znamy jeszcze wszystkich praw.

R. Feynman, Wykłady z fizyki.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

No szok ale ja też widziałem fioletowo różowe błyski na niebie - jak błyskawice ale bez schodzących w dół piorunów z sobotę ok 22 na morzem Gdynia - Sopot. Nie potraktowałem tego jakoś nadzwyczajnie, bo nie wiem czy wyładowania nie mają czasami takiego koloru. niemniej rzuciło mi się to w oczy.

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Awatar użytkownika

A propo samej wczorajszej burzy, to też coś mi nie pasowało. Przyglądałem się temu zjawisku przez 20 minut. Dwie rzeczy mi się nie podobały. Próbowałem obliczyć odległość burzy od gdańskiej Starówki starą metodą liczenia sekund pomiędzy rozbłyskiem, a grzmotem. Okazało się, że nie po każdym błysku był grzmot. Właściwie, to grzmoty pojawiały się co 5-6 rozbłysków. Nie wiem, czy to jest normalne, ale nie mogłem się doliczyć odległości burzy. Również uderzenia piorunów jakie widziałem miały zielonkawo-niebieski kolor. Z tego, co pamiętam zazwyczaj pioruny mają biały kolor. Najwyraźniej coś było w tym dziwnego skoro kilka osób zwróciło uwagę na zielony kolor :shock:

Awatar użytkownika

A może to częściowo efekt aktywności słońca...?

"Eter-Orgon może być sterowany skoncentrowanymi myślami, o czym mówią nam wszystkie religie świata i "nauki tajemne". Jest wykonawcą naszych pragnień, przez co odpowiednio afirmując podświadomość budujemy nasze życie społeczne i osobiste w dłuższym lub krótszym czasie."
"Kryształy są dowodem na istnienie podstawowych zasad bytu i jeśli nie zdołamy zrozumieć kryształów, nie będziemy w stanie pojąć życia.” Nikola Tesla

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]