Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 maja 2019, 13:09

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree

Oczywiście masz rację. W moim poście słowo wojna odnosiło się do działań militarnych, bo na pewno do nich dojdzie. To co napisałeś dzieje się od dawna i jest tylko przygrywką.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 mar 2016, 16:52 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Cytuj:
W moim poście słowo wojna odnosiło się do działań militarnych, bo na pewno do nich dojdzie.

A co zrobisz jak nie dojdzie?? Bo, że będziesz rozczarowany - to już wiemy.

A co mam zrobić Twoim zdaniem? Z Europą jest jak z Polską - istnieje tylko na papierze. Napuszczanie jednych na drugich w końcu musi zakończysz się wojną domową lub czymś większym.

Nakręcanie siebie i innych nic dobrego nie wniesie :) A pewności, że będzie źle przecież nie masz :)

Ja intuicyjnie czuję, że problem jest strasznie rozdmuchany. A tym którzy za tym stoją chodzi o sianie strachu.

Pamiętajmy, że energia podąża za uwagą - wczuwając się za bardzo, karmimy problem.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
ISIS = Israeli Secret Influence Service

cytat z pewnego bloga,@user peacelover,znajdziecie
,
Cytuj:
Nauczyciel z Holandii poinformował na Twitterze, że muzułmańskie dzieci w jego klasie cieszyły się z zamachów terrorystycznych w Belgii. W ciągu kilku godzin, policja odwiedziła go w domu i poradziła, by więcej o tym nie pisał. Witaj w XXI wieku.
...dalej:
http://ndie.pl/muzulmanskie-dzieci-klas ... a-policja/

,i obrazek:
Obrazek
:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wrog-u-bram-2016-03
#
a już tak symbolicznie rozkminiając-co sądzicie o tej grafice?
Obrazek

Intimate Secretary * 6th Degree

http://dakowski.pl/index.php?option=com ... &Itemid=47

Awatar użytkownika

Dobre dobre hehe z tą kredą.
Słyszałem od jednego gościa, co mówi że w europie takie podejście typu nastawienie drugiego policzka, to oznacza dojrzałość i jest super. Jakby Belgowie poszli roznieśli dzielnice muzułmanów okupujących ich terytorium to by było źle feee blee. To jest chore dopiero, masowa hipnoza..

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

levibc pisze:
A Ja widzę, że tylko devlieger zachował w miarę zdrowy rozsądek.

I ma racje. Zacznijmy od tego co to jest operacja "False Flag" i mały cytat z Wikipedii.

Naprawdę nie mam pojęcia o jakim zdrowym rozsądku Ty piszesz.
Przecież te ataki mają wszelkie znamiona tajnej operacji prowadzonej przez rząd, korporacje lub inne organizacje - jaką jest sławetna ISIS, która to organizacja szybko przyznała się do zamachów.
http://www.independent.co.uk/news/world ... 46136.html

Dar66 napisał powołując się na aximie z p2, że tradycyjnie już dzień wcześniej żołnierzyki się tam kręcili do czegoś widocznie się przygotowując.
To ja tu wkleję jej następny post (jako, że podaje źródła rosyjskojęzyczne, którym też warto się przyglądać):
Cytuj:
Szewczenko: Atak ten to swoiste 11 września, zrobiony przez spec służby, muzułmanie nie atakowali by metra w gdzie 80 procent pasażerów to muzułmanie, belgowie nie jeżdżą metrem uwierzcie mi, gdyby to zrobi terroryści atakowaliby placówki NATO, administracji UE. Cel tego ataku to przestraszyć ludność i uzyskać akceptacje do prowadzenia pełnowymiarowej operacji wojennej w Syrii i Iraku, inaczej nie da się tego wytłumaczyć

https://prawda2.info/viewpost.php?p=315274

W Brukseli (nie tylko tam zresztą), która jest nieoficjalną stolicą UE, siedzibą Nato, są getta dla Muzułmanów, z zakazem wstępu dla Europejczyków (strefy zakazane dla białych)! Przymierzają się by wprowadzić tam islamskie prawo, gdyż liczba Muzułmanów jest porównywalna do Europejczyków. Także widać, że miejsce nie jest przypadkowe, a wręcz symboliczne. Nie ma mowy tu o przypadkowości. A jak ktoś chce wierzyć w złych terrorystów będących w opozycji do stojących na straży pokoju rządów, to nie ma na to rady (nie piszę tego w odniesieniu do forumowiczów).

Nie no... jak jeszcze sam devlieger wypisuje takie rzeczy, to stwierdziłem, że trzeba to zlekceważyć, ale jak do tego dołączył levibc, to odpowiem, bo nie mogę pojąć o co wam biega. Piszecie:
devlieger pisze:
Nie rozumiem - po co dorabiacie jakieś ideologie na siłę??

Pewne rzeczy dzieją się same. Nachodźcy to zindoktrynowani, opłaceni terroryści - którzy w takim właśnie celu tu przybyli. Nic dziwnego, że takie rzeczy jak dzisiaj mają miejsce. Nie sądzę by wszystko było planowane z aż taką starannością. Uważam, że w tym wszystkim jest więcej "spontaniczności". Przybyli ludzie, którzy mieli zrobić dym w Europie i go robią - po prostu. Z tego co wy piszecie, można wręcz wywnioskować ich "uniewinnianie". Proponuję trochę więcej realizmu.

Fałszywą flagą - a raczej jej podwalinami było wpuszczenie do Europy, kilku milionów obcych kulturowo ludzi - reszta dzieje się sama - tylko i aż tyle.

Nie próbujcie być kontrowersyjni na siłę. Pewne rzeczy po prostu są takie, jakimi są, jakimi je widzimy. Naprawdę nie trzeba się doszukiwać drugiego, trzeciego... dna :tak:

Nie po to elity wpuściły do Europy "maszynkę" do robienia rozpierduchy, żeby jeszcze same musiały o wszystko dbać. Finansują ich, dają im broń - reszta to kwestia chorej ideologii.

levibc pisze:
Po to doprowadza się do zalewu Europę kilutysiącoma popierdoleńcami którzy w imię jakiegoś Allaha są w stanie wysadzić się w centrum handlowym. Więc o jakim False Flag my tu mówimy ? Po jaką cholere ? W tym sęk, False Flag przeprowadza się kiedy chcemy wykreować nowego wroga. A tu robić tego nie trzeba, bo on już jest. Starczy tylko stworzyć ku temu warunki i otworzyć bramę. I to się przecież dzieje.

Chyba nie powiecie, że to False Flag, devlieger jasno przedstawił wam dynamikę

Właśnie, że powiemy. :D
A przynajmniej ja powiem raz jeszcze jasno i wyraźnie:
jest to operacja False Flag.

Nie musisz się (nie musicie) ze mną zgadzać, wyrażam swoją opinię i ją argumentuję.

Nawet idąc waszym tokiem rozumowania, że zalew nachodźców jest False Flag (tu się zgadzamy) i oni stoją za zamachami, to te zamachy też są False Flag. Ale bez sensu jest spierać się o jakieś definicje. Sęk w tym, że rządy i służby specjalne za tym stoją, a właściwie zakulisowi zarządcy - a czy zostało to dokładnie zaplanowane na ten dzień i w tym miejscu...? Ja jestem przekonany, że tak, że data 3/22 (322) nie jest przypadkowa.

levibc pisze:
Więc po co udawać, że tego nie ma ? A kilkotysięczne tłumy które skandują "Śmierć Demokracji" "Demokracja NIE, Szariat TAK" to co ? Skandowanie śmierć Europie, albo jawne grożenie, że rozpierdolą co im się podoba i kiedy im się podoba. To też statyści ? A te tłumy muslimów które cieszą się jak pojebane, z każdego z tych zamachów ? Ktoś im za to płaci ? Przebierańcy ? Teraz mamy to wszystko ignorować ?
Chłopaki, trochę się ogarnijcie. Bo sami wpadacie w ideologię i lekcewazycie to co się dzieje.

False Flag to pod tym względem przeżytek, zagrożenie jest realne i tak funkcjonuje.

Ale kto udaje, że tego nie ma? Że czego nie ma?
Nie, False Flag nie jest przeżytkiem, to jest sposób ich działania od wieków, sprawdzony, doskonalony i ostatnim czasy mamy tego wiele przykładów (chociażby Majdan na Ukrainie). Tak rozpętano wojny światowe i tak animatorzy wydarzeń rozgrywają ludków od zarania dziejów wręcz można by rzec.

levibc pisze:
Cytuj:
Cel terrorystów jest jeden - zniszczyć Unię Europejską.

No tak, przecież po to się stworzyło tą sytuacje, i to widać na ulicach jak się to rozgrywa.
Nie wiem co w tym dziwnego. To nie jest programowanie, to jest fakt który dzieje się na naszych oczach i którego Europa nie rozumie, lub ignoruje. A nawet jak by chciała coś zrobić, to nie wie jak bo jest za późno.

Nie zrozumiałeś mnie, albo ja nie rozumiem Ciebie.
Jakich terrorystów? Nie ma żadnych terrorystów prócz tych rządowych. Reszta to tylko chłopcy od brudnej roboty.
Nie gniewaj się levibc, ale takie teksty słyszę w radiu i mnie zbiera na wymioty:
"fakt który dzieje się na naszych oczach i którego Europa nie rozumie, lub ignoruje."
Co masz na myśli mówiąc Europa nie rozumie? Jaka Europa? Prawdziwi decydenci doskonale to rozumieją, bo oni za to odpowiadają i specjalnie do tego doprowadzili. A ludzie, mieszkańcy Europy (tzw. lemingi) tego nie rozumieją i nie zrozumieją, nie ma na to szans, bo są programowani przez system (media, szkoły, religie) by tego nie rozumieć. Nawet tu na takim forum qrwa jest problem ze zrozumieniem, to czego się spodziewać po zwykłym Kowalskim i Smith?

Najpierw popierasz devliegera, który pisze, że pewne rzeczy dzieją się same, nie sądzi by wszystko było planowane z aż taką starannością, uważa, że w tym wszystkim jest więcej "spontaniczności", stwierdzając, że tylko on zachował w miarę zdrowy rozsądek, a potem przyznajesz, że to jest sterowane i planowane:
levibc pisze:
Nie mówię, że to nie jest sterowane i planowane, bo jest i to za pomocą dość skomplikownaje inżynierii społecznej. Ale nie mylcie skutu z przyczyną.

Jest ciąg przyczynowo-skutkowy. Zalew nachodźców jest zarówno skutkiem m.in. inwazji na Syrię, Irak, wydarzeń w Afryce Pn. zwanych mylnie arabską wiosną ludów (wszystkie wymienione były sterowane i planowane, i to za pomocą dość skomplikowanej inżynierii społecznej), jak i przyczyną czegoś co z tego wyniknie. A że z tego coś wyniknie, co nie napawa optymizmem, to nie ulega wątpliwości - bo chyba nie wierzysz, że to całe zamieszanie z Muzułmanami bezproblemowo rozwiąże się samo.

levibc pisze:
Reasumując, po co planować jakiś atak skoro armia i tak oblega i okupuje miasto ? Nic tu nie trzeba robić, można czekać albo ewentualnie zrobić małą prowokacje i to wcale nie musi być coś wyszukanego. Starczy ułatwić drugiej stronie zorganizowanie kontr manifestacji. Wiele nie potrzeba by doprowadzić do eskalacji konfliktu.

To naprawdę nie jest atak na Ciebie levibc, bo doceniam co wnosisz na to forum, ale nie mogę się tu z Tobą zgodzić. Piszesz jakbyś wiedział dokładnie co siedzi w głowach morderców rządzących światem, którzy mordują dla samego mordowania, składają ofiary z ludzi itd... Nie przyszło Ci do głowy, że to nie chodzi o to by zdobyć oblegane miasto, tylko by zastraszyć jego mieszkańców, albo po prostu to kolejny rytualny zbiorowy mord. Kiedyś robili to jawnie publicznie, dziś pod przykrywką terroryzmu, bo dziś udają cywilizowanych dobrych kolesi (no tak ogromna rzesza ludzi na świecie myśli o Franku papieżu, czy Braku Banana - laureacie pokojowej nagrody Nobla zresztą).

Kolega chyba nie rozumie mentalności muzułmanów przybyłych do Europy.

To ja polecam się przejść nieturystycznymi dzielnicami Marsylii, albo pojechać do słynnego Molenbeek w Brukseli. Jeżeli wrócisz żywy to zdasz nam relację jak pokojowo nastawieni są przybysze do Europejczyków.

2 dni temu w Glasgow zamordowany został muzułmański sklepikarz za złożenie Szkotom życzeń świątecznych. Takie przypadki można mnożyć, mnożyć i mnożyć..

Ludzie!!! 10-letni gówniarze z krajów muzułmańskich - wiedzą po co tu przyszli, a wy robicie z nich ofiary...
Chyba, że to byli wysoko postawienie masoni :o

Wojsko się kręciło w miejscach w których były zamachy - no pewnie przeciętny wojskowy pachołek z Brukseli o wszystkim wie... Nie chce mi się tego nawet komentować.

False Flag to była 11.09.

Teraz to już jest tylko pokłosie chorej ideologii...

http://www.liveleak.com/view?i=957_1458081400

Mordercy o których piszesz - nakręcili maszynkę, teraz tylko patrzą na owoce swojego dzieła.

Awatar użytkownika

devlieger pisze:
Kolega chyba nie rozumie mentalności muzułmanów przybyłych do Europy.

To ja polecam się przejść nieturystycznymi dzielnicami Marsylii, albo pojechać do słynnego Molenbeek w Brukseli. Jeżeli wrócisz żywy to zdasz nam relację jak pokojowo nastawieni są przybysze do Europejczyków.

Nie wiem po co to insynuujesz, od września tamtego roku pisałem, że z tego wyniknie duży problem.
Przecież piszę nachdźcy..., gdyby to byli prawdziwi uchodźcy wojenni, pokojowo nastawione ofiary - nie było by takiego problemu (byłby jedynie ekonomiczny).

devlieger pisze:
Mordercy o których piszesz - nakręcili maszynkę, teraz tylko patrzą na owoce swojego dzieła.

Owszem nakręcili, ale nie spoczęli na laurach i teraz to koordynują, by zmierzało w odpowiednim dla nich kierunku. Tak jak zawsze. Nigdy nie zostawiają spraw swojemu biegowi, bo jeszcze by nie daj boże rozeszło się po kościach, uspokoiło, ludzie by się dogadali, zintegrowali.... Zdaję sobię sprawę, że w przypadku nachodźców, było by to trudne, dlatego nie darmo zostało to tak zorganizowane i zaplanowane wiele lat temu. Przypomnijcie sobie słynne słowa Pika napisane dekady temu, jak chcą doprowadzić do III wojny światowej (nawet jeśli nie on był autorem, jak niektórzy twierdzą, to jednak zadziwiająco zgodnie wszystko się potwierdza).

Awatar użytkownika

http://www.atlanticcouncil.org/blogs/syriasource/bombings-in-brussels

Jak widać już USA namawia do współpracy , czyli obalenia Asada co jest im na rękę.
Tylko jak EU zacznie pomagać w obaleniu asada, co na to Rosja ? :( Może być słabo..

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Fałszywy materiał podczas ataku bombowego w Brukseli!
phpBB [video]

Ave

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]