Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 lis 2021, 7:22

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Post: 19 wrz 2012, 11:10 
Broń Elektromagnetyczna i Kontrola Umysłu
SKRÓT PRZEBIEGU PROGRAMU TELEWIZYJNEGO Zaczerpnięte z nagrania CNN "Special Assignment", około 1985 roku - wersja oryginalna opublikowana w Mind Control Forum

http://health.groups.yahoo.com/group/LoveCry/message/3635

phpBB [video]

phpBB [video]


Część pierwsza nie została nagrana na taśmie

Prowadzący
To jest technologia, która może emitować częstotliwości radiowe aby niszczyć części rakiet i samolotów, zanieczyszczać ekrany radarów, lub nawet zmieniać funkcje ludzkiego umysłu. Wszystko to brzmi, jak jeszcze jeden rozdział kontrowersji związanych ze Star Wars w takim razie, specjalista spraw wojskowych, Chuck DeCaro mógłby przedstawić to zagadnienie w swoim sprawozdaniu.

DeCaro
Proszę wyobrazić sobie następstwa broni, która nie pozostawia po sobie widzialnych śladów - broni, która mogła by niszczyć czołgi, statki i samoloty z szybkością równą prędkości światła. Ta sama technologia, po odpowiednich modyfikacjach, mogłaby dezorientować, a nawet powodować efekt równy zażyciu środków uspakajających przez personel militarny, czyniąc go w rzeczywistości bezradnym na polu bitwy. To są nowe środki wojny, które będziemy egzaminować w tej serii.

Przez ostatnie 40 lat, świat przykuwa uwagę do groźby wojny nuklearnej, a ostatnio do prospektu obrony kosmicznej, używającej lasery i inne nowoczesne technologie. Podczas kiedy obie strony Konferencji Genewskiej będą zajmowały się tymi tematami, nastąpił rozwój jeszcze nowszych broni, które mogłyby uczynić relatywnie nieużytecznym jakikolwiek układ odnośnie wyścigu zbrojeń.

Wyładowanie atmosferyczne jest najbardziej dramatyczną formą energii, jaką możemy znaleźć w naturze. Naukowcom udało się wytworzyć limitowane typy sztucznych wyładowań. Niektórzy uważają, że te mogą być początkiem nowego typu broni bezpośredniej energii, częścią rodzaju broni operującej wewnątrz segmentu częstotliwości radiowej - spektrum elektromagnetycznego i jako taka, nazywanej bronią częstotliwości radiowej.

Dr. James Fraser prowadził badania nad efektami elektromagnetycznymi dla lotnictwa przez ponad dziesięć lat i tak jak rosnąca liczba ekspertów uzbrojenia, uważa on, że ta broń radiowej częstotliwości, lub broń RF, może być ukrytą kartą trwającego wyścigu zbrojeń.

Fraser
Można byłoby osiągnąć ogromną ilość siły radiacji i to co można byłoby z tą siłą zrobić potem, jest sprawą inżynieryjnego projektu, czy konkretnego zamierzenia.

DeCaro
Robert Bass, fizyk i Ph.D. w matematyce, pracuje nad amerykańskimi poszukiwaniami broni. Mówi on, że Rosjanie wydają się być w przedzie w niektórych zagadnieniach, szczególnie jeśli chodzi o bronie RF.

Bass
Jesteśmy w tyle za Związkiem Radzieckim, jeśli chodzi o bronie bezpośredniej energii, bazowane na promieniowaniu mikrofalowym 60 gigahertz.

DeCaro
Dr.Bass i inni uważają, że najprawdopodobniejszą formą sowieckiego arsenału RF byłyby wielkiej mocy mikrofale, podobne do fokusowanych promieni radaru super wysokiej intensywności. Mogłyby one dosłownie upiec ludzi i zniszczyć komputery, oraz środki elektronicznego doglądu i komunikacji.

Operacyjna broń RF, relatywnie tania i wielokrotnego użytku, mogłaby zdewastować nowoczesną i drogą maszynerię wojenną. Kosztujący 20 milionów dolarów myśliwiec F-16, dla przykładu, jest totalnie kontrolowany przez elektroniczne sensory i komputery. Bez możliwości manualnej kontroli, samolot dosłownie spadłby z nieba po uderzeniu przez wysoko intensywny puls radiacji mikrofalowej.

Naukowcy mówią, że mikrofale i pulsy RF innego typu, operujące na specyficznych częstotliwościach, mogą być transmitowane z małą lub żadną utratą energii. Maszyny znane jako gyrotrony, mogą produkować masywną pulsację niezbędną dla napędu tych urządzeń i wierzy się, że Związek Radziecki posiada 3 do 5 lat przewagi w tej technologii.

Ostatniego roku CNN zapytywało wiele razy Departament Obrony i Siły Lotnicze o bronie częstotliwości radiowej. Po wielu oporach, Departament Obrony odpowiedział finalnie, że temat jest zbyt delikatny aby o nim dyskutować.

Istnieje urządzenie zwane cewką Tesli. Zostało ono wynalezione około 90 lat temu, lecz rosnąca liczba ekspertów w Stanach Zjednoczonych uważa, że może ono być podstawą nowej generacji broni radzieckich. Są one znane jako bronie częstotliwości radiowej, lub RF, dlatego, że operują w spektrum częstotliwości radiowej. Ich istnienie jest udokumentowane w publikacji Departamentu Obrony, która stwierdza, iż Sowieci mogą użyć ich dla zniszczenia części rakiet, interferencji z radarami lub innymi systemami elektronicznymi, czy nawet do zmian funkcji ludzkiego umysłu.

Koncept arsenału RF został przewidziany na przełomie wieku przez Nicola Teslę, Amerykanina który wyemigrował z Jugosławii. Jest on najbardziej znany jako inwentor prądu zmiennego.

W 1899 roku Tesla zbudował olbrzymią cewkę produkującą 10 milionów Voltów sztucznych wyładowań. Stąd powstała teoria promieni śmierci. Ta, tak jak i inne jego pomysły odnośnie fizyki i elektryczności, została odrzucona przez środowisko naukowe.

Golka
Czysta nauka nie jest rzeczą pewną- nie można przewidzieć, co się uda a co nie.

DeCaro
Robert Golka, badacz naukowy, zbudował replikę cewki Tesli po 80 latach. Golka próbował wyprodukować zjawisko znane jako piorun kulisty. Również, użył on tego urządzenia dla przeprowadzenia testów dla Amerykańskich Sił Lotnictwa Wojskowego.

Golka
To co robiłem, to było przygotowanie modeli nowoczesnych myśliwców długości pięciu stóp, chcieliśmy dowiedzieć się, które części samolotu są najmniej odporne na uderzenia pioruna, czy były to końce skrzydeł, kabina gdzie siedzi pilot, zaokrąglenia...

DeCaro
Te eksperymenty mogły również demonstrować efekty pulsów elektromagnetycznych wybuchu nuklearnego i jak mówi Golka, efekty broni RF. Golka uważa, że teoria Tesli mówiąca o tym, że siła elektromagnetyczna mogłaby być transmitowana poprzez Kulę Ziemską oraz atmosferę, w sposób bezprzewodowy, jest podstawowym elementem pracy Związku Radzieckiego nad broniami RF.

Nowatorskie teorie broni Tesli były generalnie ignorowane w Stanach Zjednoczonych. Nicola Tesla umarł w roku1943, a po drugiej wojnie wszystkie jego dokumenty i pozostałości zostały przetransportowane do jego rodzinnej Jugosławii, gdzie zostały wystawione w muzeum. Niektórzy twierdzą, iż to muzeum stało się swoistą kopalnią złota dla sowieckich naukowców.

Bearden
Do tej pory, o ile mi wiadomo, nie przyznaliśmy sobie formalnie, że te bronie znajdują się w rękach Związku Radzieckiego.

DeCaro
Analityk zbrojeniowy, emerytowany pułkownik Armii Amerykańskiej, znajduje się pośród małej grupy naukowców, którzy uważają, iż Sowieci doprowadzili pomysły Tesli do perfekcji i wytwarzają bronie radiowej częstotliwości na skalę niewyobrażalną w tym kraju.

Bearden
Były serie testów tego rodzaju broni zauważalne przez kilka lat. Dla przykładu, z samolotów pasażerskich z Iranu, przed upadkiem Szacha, widziano głęboko na terytorium Związku Radzieckiego bardzo duże, świecące kule światła, które zaczynały się od małych, a potem powiększały się do bardzo dużych rozmiarów, które są widocznie tymże rodzajem broni użytym w roli obrony rakiet antybalistycznych.

DeCaro
Bearden uważa, że to są satelitarne fotografie tajemniczych, nie jądrowych wybuchów koło niezamieszkanej wyspy na Morzu Wschodnio Syberyjskim, oraz że to są skutki broni RF, która używa skrzyżowania promieniowania energii zwanego "scalars"

Bearden
W ten sposób można kreować, na przykład, elektromagnetyczną eksplozję z odległości, lub elektromagnetyczną implozję z odległości - ekstrakcję energii z odległego punktu. To wyglądałoby jak zimna eksplozja, że tak się wyrażę, i wierzę, że ta historia z 9 Kwietnia1984 roku , za wybrzeżem Japonii z kilkoma samolotami 747 jet airliners - wierzę, że ten incydent był testem broni zimnej eksplozji - przynajmniej charakterystyki były takie same.

DeCaro
Pilot Doug Happ był jednym z pięciu członków załogi, którzy widzieli nieprawdopodobnie dużą chmurę wznoszącą się z monolitycznej zasłony chmur poniżej.

Happ
To wyglądało tak, jak talerz przechodzący poprzez chmury, ale ciągle się powiększało i kiedy było wystarczająco wysoko, było oczywiste, że można było patrzeć poprzez tego środek, więc wyglądało to jak olbrzymie kółko z papierosa.

Przez cały czas, od momentu kiedy zobaczyliśmy tą chmurę, nie wiedzieliśmy co robić i nie uciekaliśmy, ponieważ nie wiedzieliśmy dokąd uciekać, w końcu, albo w to wlecieliśmy, albo to nas pokryło.

DeCaro
Happ mówi, że kiedy lot dotarł do Anchoragena Alasce, został sprawdzony na zanieczyszczenia radioaktywne. Żadnych nie znaleziono.

Dr.James Fraser dokonał dużych badań efektów elektromagnetycznych dla lotnictwa.

Fraser
To mogło być z powodu silnego promieniowania elektromagnetycznego, ale tego nie wiemy.

Mogło to być również spowodowane przypadkowo przez Terminal Gradients: zrobiliśmy kilka lat studiów burzliwości czystego powietrza, dla przykładu, które produkowało taki rodzaj zakłócenia. Ludzie którzy to widzieli, są doświadczonymi pilotami, którzy powinni być zaznajomieni z takim rodzajem wydarzeń i widocznie było to coś spoza ich doświadczenia.

DeCaro
Tak wydarzyło się kilka razy, gdy sowiecka niespodzianka technologiczna zepsuła balans strategiczny. W 1948 roku Sowieci detonowali bombę atomową, całe lata przed tym niż myśleliśmy, że to możliwe. W 1957 roku Sowieci oszołomili świat wypuszczając Sputnika 1, pierwszego na świecie sztucznego satelitę. W 1976 odkryto, iż Sowieci rozpoczęli program budowy broni promiennych , które to odkrycie doprowadziło po pięciu latach do amerykańskiego programu Star Wars.

W każdym z tych przypadków, Stany Zjednoczone były w stanie wyrównać balans, ale tym razem, w przypadku broni częstotliwości radiowej , niektórzy naukowcy uważają, że Sowieci mogą mieć stałą przewagę.

Teraz, jak urządzenia RF mogą być użyte przeciwko ludzkiemu mózgowi.

Commercial break

DeCaro
Brainstorm był filmem fantastycznonaukowym o urządzeniu, które elektronicznie wstrzykiwało myśli do ludzkiego umysłu. W tej scenie, maszyna kontrolująca umysł projektuje obrazy do mózgu przełożonego naukowca, poprzez nakładane na głowę urządzenie z elektrodą. Naukowiec wkrótce potem odnajduje się, doświadczając myśli przejażdżki dzikim szlakiem.

Ale nawet w tej przyszłościowej, hollywoodzkiej opowieści, osoba ciągle musi być połączona z maszyną poprzez urządzenie z elektrodą nałożone na głowę.

Naukowiec

To jest nadzwyczajne

DeCaro
Ale nie tak nadzwyczajne jak rzeczywisty eksperyment, w którym ja byłem obiektem dla prototypowego urządzenia nadającego obrazy do umysłu bez elektrod. Prototypowa maszyna wytworzona z Sowieckich danych naukowych, podając za niektórymi naukowcami, mogłaby mieć poważny efekt jako narzędzie wojny.

Badania nad elektroniczną kontrolą umysłu nie są rzeczą nową. Naukowy kamień milowy w tej dziedzinie został położony w latach sześćdziesiątych , kiedy Dr. Jose Delgado zademonstrował kontrolę z odległości na nacierającym byku.

Poprzez połączenie anteny radiowej do elektrod wsuniętych do mózgu byka, Delgado udowodnił, że agresywne impulsy zwierzęcia mogą być udaremnione poprzez elektroniczną manipulację byczych refleksów mięśni.

Delgado
Proszę wyobrazić sobie fantastyczne możliwości, jeśli potrafilibyśmy modyfikować wnętrze z zewnątrz?

Ale najpiękniejszą rzeczą jest to, że teraz nie używamy elektrod.

DeCaro
W obecnych latach Delgado pokazał, że zachowanie się małp może zostać zmienione poprzez użycie małej siły, pulsujących pól magnetycznych. Ale w tych eksperymentach nie były używane wszczepy anteny.

Delgado
Jakiekolwiek funkcje mózgu - emocje, intelekt, osobowość - moglibyśmy je prawdopodobnie modyfikować poprzez tą nie inwazyjną technologię.

DeCaro
Prace badawcze Delgado były do tej pory limitowane do zwierząt, ale w Związku Radzieckim, urządzenie radiowej częstotliwości, lub RF, jest w użyciu od ponad 30 lat dla manipulowania nastrojów umysłowo chorych. Jest ono nazwane Lida. Radiuje ono pulsy częstotliwości radiowej, jak również światło, dźwięk, oraz ciepło. Są to pulsy niezmiernie małej częstotliwości, pomiędzy 0 a 100 pulsów na sekundę.

Dr.Ross Adey jest wysokiej klasy badaczem w Veterans Administration Hospital. Bada on efekty tej maszyny.

Osoba nierozpoznana
Teraz, do czego Sowieci używają tej maszyny?

Adey
Oni jej już nie używają. Powinniśmy wyjaśnić, że to jest maszyna uważana przez nich za technologicznie przestarzałą.

DeCaro
Naukowiec, który nie chciał aby go identyfikować, pracuje dla rządu amerykańskiego i przeprowadził tajne badania nad broniami RF. Wierzy on, że testy zrobione na Lidzie oraz na innych maszynach udowadniają, iż ludzie są podatni na zmiany nastroju i świadomości z odległości.

Aktor jako naukowiec
Pewne rodzaje słabych sygnałów elektromagnetycznych działają dokładnie tak jak narkotyki, tak więc można oczekiwać, iż wszystko co może być robione z narkotykami, można robić z odpowiednim sygnałem elektromagnetycznym.

Oczywiście, są specyficzne miejsca i funkcje z tym związane. Jest to zagadnienie dopasowania, tak jak zażyć pigułkę lub lek dla wytworzenia efektu. Można znaleźć relację przyczyny i efektu, pomiędzy polem magnetycznym i funkcją biologiczna.

DeCaro
CNN poprosiło znanego fizyka, Dr. Elizabeth Rausher i inżyniera elektryka, Billa VanBisea, o pomoc w zbudowaniu i testowaniu interferującej z umysłem maszyny częstotliwości radiowej z danych znalezionych w sowieckiej literaturze naukowej.

Maszyna była niedroga i łatwa do skonstruowania przy użyciu części zakupionych w normalnym sklepie elektronicznym. Emituje ona słabe pole magnetyczne, pulsujące na bardzo niskiej częstotliwości.

Jako że byłem obiektem eksperymentu, zawiązano mi oczy i zatkano uszy dla uniknięcia kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym. Magnetyczna sonda została umieszczona około 18 cali od mojej głowy.

Kiedy eksperyment rozpoczął się, dwa generatory sygnałów produkowały fale, transmitowane przez sondę magnetyczną z siłą równą około jednej tysięcznej siły ziemskiego pola magnetycznego.

* * *

Następująca część programu dotyczy bezpośredniego testu maszyny wykonanej przez VanBisea i Rausher. Podczas eksperymentu, DeCaro oraz Rausher, pomimo zawiązanych oczu i zatkanych uszów, dostrzegają przesuwające i zmieniające się, takie same kształty geometryczne.

* * *

DeCaro
VanBise powiedział, że kiedy nie mogłem widzieć żadnej zmiany, było to z tego powodu, że on nie ustawił właściwej częstotliwości i mocy.
Później zapytałem VanBisea, do czego zdolna byłaby broń używająca tej technologii.

VanBise
Wytworzyć to, co byłoby uznane za ludzkie halucynacje: pokierować ludzi do robienia rzeczy przeciwnych ich, tak zwanemu - lepszemu rozeznaniu.

DeCaro
Jak łatwo byłoby złożyć taką broń, używając części z półki sklepowej ?

VanBise
Przez trzy tygodnie byłbym w stanie złożyć broń, która mogłaby zająć się całym miastem.

DeCaro
Pokazaliśmy rezultaty naszych testów Dr. Robertowi Beckerowi, dwukrotnemu kandydatowi do nagrody Nobla za jego pracę nad biologicznymi efektami elektromagnetyczności.

Becker
To jest bardzo ważny eksperyment, ponieważ przynosi on zrozumienie tego, jak wizja w rzeczywistości pracuje, krok dalej w tajemnicę.

DeCaro
On powiedział, że maszyna wytworzyła zakłócenie w mózgowej interpretacji wizji i jako taka, może być użyta jako broń.

Becker
Taki rodzaj zakłócenia systemu wzrokowego mógłby wyraźnie wpłynąć na operacje pilota myśliwca lub helikoptera, lub nawet jako proste ograniczenia pola wzrokowego, spowodować u każdego podwójne widzenie lub zamazany obraz, tak jak ze źle ustawionego telewizora.
Efekt na zdolnościach operacyjnych lotnictwa lub marynarki wojennej mógłby być katastroficzny.

DeCaro
Kiedy wrócimy, więcej o broniach RF.

Commercial break

DeCaro
Oto sowiecka maszyna - Lida. Transmituje ona pulsy radiowe małej energii, pomiędzy 0 i 100 cyklów na sekundę. W Związku Radzieckim, Lidy są używane dla uspokojenia psychicznie chorych bez potrzeby kontaktu fizycznego.

Ten dźwięk, odbierany w Stanach Zjednoczonych przez radia z krótkim zakresem, jest generowany przez inne sowieckie urządzenie częstotliwości radiowej. Jest ono znane jako Dzięcioł, z powodu jego dźwięku. Jest on transmitowany przez kilka nadajników wysokiej siły, operujących z głębi Związku Radzieckiego od 4-go Lipca , 1976.

Pomimo oficjalnego wytłumaczenia Departamentu Obrony, stwierdzającego, że Dzięcioł jest ponad horyzontowym radarem, przeznaczonym do śledzenia amerykańskich rakiet, niektórzy naukowcy podejrzewają, iż Woodpecker jest przeznaczony do interferencji z funkcjami ludzkiego umysłu.

Dr. Becker
Jeśli chodzi o mnie, to możliwość tego, że to wywiera bezpośredni, psychoaktywny efekt na całej populacji Ameryki, nie została nigdy wykluczona.

DeCaro
Dr. Robert Becker jest pionierem na polu bioefektów elektromagnetyczności.

Dr. Becker
Zasięg sygnałów wewnątrz których operuje Dzięcioł, jest taki sam, jak raportowany przez wielu badaczy zasięg powodujący uspokajający efekt na zwierzętach.

Dr. Beck
Jesteśmy po prostu nieprawdopodobnie czuli na te magnetyczne stymulanty.

DeCaro
Dr. Bob Beck, Ph.D w inżynierii nuklearnej, dokonał rozległych badań nad elektromagnetycznymi efektami występującymi u ludzi.

Dr. Beck
Ten sygnał przesiąkł do elektryfikacji w USA, został podjęty przez linie wysokiego napięcia, re - radiował, wchodził do domów poprzez sieć oświetleniową.

Dr. Valanskaya
Byłam zaskoczona po przybyciu tutaj, że zagadnienie influencji pól elektromagnetycznych było niemal kompletnie ignorowane.

DeCaro
Dr. Larissa Valanskaya była poważnie zaangażowana w prace badawcze nad elektromagnetycznością, nim pozwolono jej emigrować do USA. Opowiedziała ona CNN o sowieckich badaniach nad efektami elektromagnetyczności.

Dr. Valanskaya
Oni zademonstrowali eksperymentalnie, że pola elektromagnetyczne o małej częstotliwości i małej energii, mogą również posiadać informację biologiczną - biologiczną skuteczność, ponieważ każde pole jest nośnikiem nie tylko energii, ale również informacji.

DeCaro
Ona powiedziała, że badania prowadzone były na polecenie rządu sowieckiego.

Dr. Valanskaya
Oczywiście, wojsko było niezmiernie zainteresowane tymi możliwościami influencji.

DeCaro
Czy siły militarne Stanów Zjednoczonych pracują na polu elektronicznej kontroli umysłu ?
Oficjalnie, Departament Obrony nie komentował tematu, ponieważ jest on, stwierdzenie: "Zbyt delikatny."

CNN dowiedziało się od tego rządowego naukowca, który nie chciał być rozpoznany, że laboratorium Marynarki Wojennej prowadziło badania nad użyciem urządzenia RF dla prac antyterrorystycznych i specjalnych operacji.

Aktor jako naukowiec
Istnieje możliwość załadowania pewnego procentu populacji, jak widać, słabymi polami elektromagnetycznymi.

DeCaro
Badania wykazały również, że sygnały RF mogą rozpuszczać pewne typy szczurzych komórek mózgowych, powodując dezorientację i mdłości.

Podając za naukowcem, pomimo, iż program był sukcesywny, rząd nie kontynuował tej pracy.

Dr.James Fraser dokonał zajmujących wiele lat badań nad elektromagnetycznością dla lotnictwa. W pewnym momencie, zaproponował on system broni RF do użytku na polu bitwy.

Dr. Fraser
Można byłoby wyprodukować antenę przenoszoną przez helikopter i ta mogłaby spowodować szeroki wachlarz symptomów na ludziach, którzy staliby w promieniu.

DeCaro
Podając za Dr. Fraserem , lotnictwo nie kontynuowało tej pracy.

W Lawrence Livermore Laboratorium jeszcze inny koncept broni RF został nazwany " Bombą Mózgową". Podającza książką Star Warriors, Bomba Mózgowa mogłaby skupić wybuch jądrowy w olbrzymi puls RF, energii małej częstotliwości, która oszołomiłaby wielką ilość wojska. Zauważalnie, to też nie jest jeszcze opłacane.

Departament Obrony nie będzie komentował sowieckich broni RF, ani czy rozwój amerykańskich broni posuwa się do przodu. Jakkolwiek, eksperci zapytani przez CNN mówią, iż Sowieci są widocznie w przedzie i mogliby eksploatować tą przewagę poprzez niespodziane posunięcie strategiczne - posunięcie, które mogłoby przynieść poważne konsekwencje dla Stanów Zjednoczonych.

Z Waszyngtonu this is Chuck DeCaro,CNN Special Assignments.

Announcer

That's our program for this weekend.We would encourage you to send us any comments you might have or maybeyou have a suggestion for a possible story we could look into. If so, writeus in care of:

Special Assignment
2133 Wisconsin Ave. NW
Washington, DC 20007Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 wrz 2012, 11:10 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 04 lis 2012, 15:22 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2011, 11:41
Posty: 68
Płeć: mężczyzna
Na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie że taka broń jest już testowana na przykład na żyjątkach morskich takich jak delfiny. Był kiedyś o tym artykuł na zmianach na ziemi, mówiący o tym że te ssaki są kierowane, jak by były w jakimś transie. Pewnie to samo testowana na ludzich.. ja zadał bym pytanie takim naukowcom którzy pracują nad falami, które mają rzekomo zablokować obcej armii wyrzutnie rakiet, lub unieruchomić ich samoloty czy tam okrety.. czy mają jakąś broń, która nas skutecznie przed tym ochrnoni (w drugą strone). Bo jak nasze słońce się rozzłości i wyśle w stronę ziemi podobne fale, to co nam da że mamy broń „rozbrajającą” … słonca nie da się rozbroić. Jest masa projektów które mają skutecznie obezwładnić ludzi, czy nie lepiej zainwestować te pieniądze na program walki ze skutkami huraganów albo zagrożeń z kosmosu. Czytając to wyciągnąłem wnioski.. świat zmierza ku zagładzie, jeszcze nie w roku 2012 ale jesteśmy na dobrej drodze :drugged:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 lis 2012, 21:48 
Cytuj:
Pewne rodzaje słabych sygnałów elektromagnetycznych działają dokładnie tak jak narkotyki, tak więc można oczekiwać, iż wszystko co może być robione z narkotykami, można robić z odpowiednim sygnałem elektromagnetycznym
.

Zaznaczam, że całości nie czytałem, jednak strzelam w ciemno, że pogrubione słowa są kwintesencją całości artykułu. Dlaczego, ponieważ, narkotyki to nie byle jaka substancja tylko specjalnie wyselekcjonowany skład chemiczny rezonujący z ludzkim organizmem. Chleb, placek to też jest substancja, jednak nie rezonuje jego skład chemiczny z organizmem tak jak w przypadku narkotyków.
Dlatego strasznie ciężko jest uzyskać odpowiedni sygnał elektromagnetyczny rezonujący z KAŻDYM ludzkim organizmem...Pojawia się opcja synchronizatora- jak podejrzewam, muzyki. Nie bez powodu masa pieniędzy idzie na promocje takich "gwiazd" jak Lady Gaga.
Muzyka odgrywa w naszym życiu znaczącą rolę, jak ostatnio doświadczyłem, może wpływać na nastrój a także kreować myśli...Z tego co rozumie opierając się o koncepcję energetyczną muzyka wpływa na energetykę organizmu w nie wielkim stopniu zmieniając ją. Prostym doświadczeniem jest użycie trzech gatunków muzyki, ułożenie się w wygodnej pozycji i skupienie myśli na obrazie świata, ludzi jacy nas otaczają i naszych odczuciach zatopionych właśnie w tych różnych brzmieniach. Interesuje mnie to czy może stać się to regułą, mogę stać się bardziej pewny mechanizmu.
Uważam, że muzyka a może i też programy w tv powodują ukształtowanie energetyki organizmu podług wzoru który został już ustalony. Wtedy sygnał elektromagnetyczny o odpowiedniej mocy może siać zniszczenie.
Kolejny, teoretyczny powód do tego jaki potencjał skrywa ja- nasze indywidualne życie- które nie oznacza tolerancji zasady przyjemności przenoszonej na życie, ale naszą niezależność- nasze szczęście i moc.Na górę
   
 
 
Post: 05 lis 2012, 12:07 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
http://vod.gazetapolska.pl/2648-robert-tekieli-cz-22-psychomanipulacja-i-opetanie

PolecamNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 kwie 2013, 19:27 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
inny punkt widzenia...
1.
Robert Tekieli - ważna rozmowa cz. 1/2
phpBB [video]


2.
Robert Tekieli - cz. 2/2 "Psychomanipulacja i opętanie"
phpBB [video]

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 lip 2013, 21:45 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Bronie manipulujące ludzką świadomością
ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rządy zaprzeczają istnieniu wojskowych urządzeń zdolnych do oddziaływania na fale mózgowe człowieka oraz jego emocje, w związku z czym umożliwiają wykorzystywanie tych technologii w sposób niekontrolowany.

UŻYCIE BRONI PSYCHOLOGICZNEJ W CZASIE WOJNY W ZATOCE PERSKIEJ

Od lat krążą pogłoski mówiące, że Departament Obrony Stanów Zjednoczonych jest zaangażowany w badania i opracowywanie skomplikowanych technologii umożliwiających bezpośredni wpływ na umysł człowieka. Potwierdzenie tych pogłosek pojawiło się ostatnio w postaci wiadomości podanych w dwóch biuletynach informacyjnych agencji ITV News Bureau Ltd (Londyn).1

W pochodzącej z 23 marca 1991 roku wiadomości zatytułowanej „Użycie wysoko zaawansowanych technicznie broni psychologicznych na Środkowym Wschodzie” opisano taktyczne operacje psychologiczne (PsyOps) armii amerykańskiej przeprowadzone przeciwko wojskom irackim w Kuwejcie w czasie operacji „Pustynna Burza”. Polegały one na tym, że odpowiednia aparatura wysyłała sygnały radiowe standardowej długości umożliwiające kontrolę umysłu na poziomie podświadomości. Wiadomość z 26 marca 1991 roku podaje z kolei, że wśród standardowych grup planowania operacji wojennych w Riadzie „znajdowała się supertajna jednostka do prowadzenia operacji psychologicznych wykorzystująca technikę «cichych dźwięków»”.

Okazja do zastosowania tej metody nadarzyła się po zniszczeniu irackiego systemu dowodzenia. Wojsko irackie zostało wówczas zmuszone do użycia komercyjnych radiostacji pracujących w zakresie FM (fale ultrakrótkie) w celu przekazywania zakodowanych rozkazów, które nadawano na częstotliwości 100 MHz. Amerykańska jednostka do operacji psychologicznych zainstalowała w opuszczonym mieście Al Khafji własną, przenośną radiostację nadającą na tej samej częstotliwości. Amerykańska radiostacja zagłuszała miejscową stację iracką, nadając w czasie emisji pieśni religijnych i patriotycznych „niejasne, mylące i sprzeczne rozkazy oraz informacje”.

W rzeczywistości chodziło jednak o co innego i użyto do tego znacznie bardziej skomplikowanej technologii - wyrafinowanego systemu elektronicznego zdolnego „przemawiać” bezpośrednio do umysłu słuchacza, który zmienia jego fale mózgowe i manipuluje jego encefalograficznym obrazem mózgu (EEG), wprowadzając do mózgu ujemne stany emocjonalne, takie jak strach, niepewność, rozpacz czy beznadziejność. Ten działający na podświadomość system nie nakłania odbiorców do odczuwania wyżej wymienionych uczuć, ale sprawia, że słuchacze je odczuwają - implantuje je bezpośrednio do ich mózgów.2

Zauważyłam, że te depesze ITV pochodziły spoza Stanów Zjednoczonych. Czytelnicy Resonance przypominają sobie zapewne, że w Electromagnetic Weapons Timeline, w numerze 29, jest wzmianka na temat dokumentalnego filmu wideo Waco - wielkie kłamstwo trwa, w którym przedstawiono trzy bronie elektromagnetyczne. Ów fragment tego filmu pochodził z BBC (British Broadcasting Corporation). Zastanawiam się, czy to wszystko nie ma przypadkiem jakiegoś znaczenia.

W bibliotece przejrzałam numery lokalnych gazet z okresu wojny w Zatoce Perskiej, aby sprawdzić, co amerykańskie agencje prasowe podawały na temat tychże broni psychologicznych, jeśli w ogóle cokolwiek podawały na ten temat. Nie znalazłam niczego, co by otwarcie do tego nawiązywało, z wyjątkiem trzech artykułów, które zdawały się mieć związek z tym tematem. I tak na przykład Agencja Associated Press w tym samym okresie wojny w Zatoce Perskiej, o którym wspomniałam wcześniej, podała:

„Amerykański pilot, który w ciągu 48 godzin zestrzelił drugi iracki samolot, stwierdził w piątek, że kontynuacja irackich lotów świadczy o tym, iż ostrzeżenia Stanów Zjednoczonych nie dotarły do irackich pilotów... Powiedział on, że ma nadzieję, iż Saddam otrzyma teraz wiadomość. «To naprawdę przykre, że ci ludzie muszą umierać z powodu niechęci do słuchania naszych ostrzeżeń... Osobiście sądzę, że nie docierają one do tych ludzi, tam na dole. Jeśli mają problemy z łącznością niech je jak najszybciej usuną»”.3

Być może to tylko zbieg okoliczności, lecz dwa wcześniejsze artykuły z 1 marca wyraźnie pochodzą z tego samego źródła, co wiadomości podane w biuletynie ITV. W pierwszym artykule4 mowi się, że około 100 żołnierzy Amerykańskiej 101 Dywizji Kawalerii Powietrznej biegle władających językiem arabskim nakłoniło nieprzyjaciela do poddania się. Żołnierze ci przylecieli helikopterami wojskowymi typu Apache, które uczestniczyły w najdłuższym ataku helikopterowym w historii, i zagrozili żołnierzom irackim, że jeśli się nie poddadzą, zostaną wyrżnięci co do nogi.

- Dobrze zrozumieli, co im grozi - powiedział jeden z żołnierzy.

Wszystko to brzmi wręcz niesamowicie, dopóki nie przeczyta się adnotacji redaktora mówiącej, że ta „wiadomość została poddana cenzurze władz wojskowych USA”. Zastanówmy się, z jakiego powodu władze wojskowe chciałoby cenzurować tak pospolite wiadomości... chyba że z powodu zażenowania spowodowanego zniżeniem się jednostek bojowych arrnii Stanów Zjednoczonych do poziomu eskadry cheerleaderów5? Ale w takim przypadku skreśliliby raczej wszystko.

Czytając uważnie artykuł w oczy rzucają się pewne wyrażenia, które uwypukliłam tłustym drukiem:

„Był on [żołnierz, z którym przeprowadzano wywiad] jednym z dziesiątków arabskich spikerów [amerykańskich żołnierzy mówiących po arabsku], którzy odegrali kluczową rolę w naziemnym ataku aliantów na Irak będąc częścią przedsięwzięcia armii Stanów Zjednoczonych mającego na celu wykorzystanie finezyjnej roboty służb specjalnych w ramach taktyki zastępowania brutalnej siły”.

Jeśli wypełnimy brakujące miejsca opisami w rodzaju: „zastosowano megafon, aby skierować na nieprzyjaciela psychoakustyczne częstotliwości, które zaangażowały uwagę sieci neuronowych mózgów jego żołnierzy, powodując, że myśleli oni i odczuwali emocje, które Amerykanie chcieli, żeby odczuwali” - to nabierze to wówczas sensu. I przestanie dziwić, że jeden żołnierz mógł przekonać 450 żołnierzy nieprzyjaciela do poddania się. Takie są możliwości i jak wskazują na to następne dokumenty6, tak właśnie było. Irackie oddziały poddawały się masowo.

„Poddawali się całymi oddziałami, czasami tak szybko, że nie mogliśmy sobie z tym poradzić...”; „... dwaj iraccy majorzy, dowódcy brygad, poddali całe swoje jednostki...” i „...jeden z nich poddał się RPV7. To ten facet z podniesionymi do góry rękoma kręcący się w kółko z zamiarem poddania się modelowi samolotu z kamerą w środku”.

Irracjonalne? Wcale nie, jeśli weźmie się pod uwagę to, że z tej małej latającej zabawki nadawany był bezpośrednio do jego głowy rozkaz: „Poddaj się, poddaj się!” Jak bowiem inaczej można by zinterpretować zamieszczone na końcu artykułu objaśnienie redaktora: „Treść artykułu opiera się na wiadomościach, które poddane zostały cenzurze wojskowej”. Gdyby nie to wyjaśnienie, można by pomyśleć, że iraccy żołnierze to tchórze albo pomyleńcy. Po co jednak poddawać cenzurze taką wiadomość?KONTROLA UMYSŁU ZA POMOCĄ CICHYCH DŹWIĘKÓW

Podstawą mechanizmu zmiany stanu umysłu jest technologia wykorzystująca nośnik działający na podświadomość: Silent Sound Spread Spectrum8 zwany czasami „S-quad” lub „Squad”. Został on opracowany przez dra Olivera Lowery z Norcross w stanie Georgia i opisany w patencie nr 5 159 703 zatytułowanym „Silent Subliminal Presentation System” („System cichej prezentacji podświadomościowej”) udzielonym 27 października 1992 roku. Krótki opis tego patentu brzmi następująco:

„System cichego przekazu informacji, w którym niedostępne dla ucha nośniki zawarte w paśmie bardzo niskiej lub bardzo wysokiej częstotliwości audio lub w sąsiadującym paśmie ultrasonicznych częstotliwości modulowane są amplitudowo lub częstotliwościowo, a następnie propagowane akustycznie lub wibracyjnie w celu wprowadzenia ich do mózgu, zazwyczaj za pomocą głośników, słuchawek lub przetworników piezoelektrycznych. Zmodulowany nośnik można transmitować bezpośrednio w czasie rzeczywistym lub zapisać go i zmagazynować na mechanicznych, magnetycznych lub optycznych nośnikach informacji w celuje dno-lub wielokrotnego nadawania go w czasie późniejszym”.

Według instrukcji opracowanej przez Silent Sound, Inc., obecnie możliwe jest wykonanie przy zastosowaniu superkomputerów analizy wzorów ludzkich stanów emocjonalnych EEG i zreplikowanie ich, a następnie zapisanie ich na innym komputerze i wywołanie po cichu, na życzenie „zmiany stanu emocjonalnego człowieka”.

Silent Sound, Inc., utrzymuje, że jest zainteresowane jedynie uczuciami dodatnimi, lecz wojsko nie narzuca sobie takich ograniczeń. Nie ulega wątpliwości, że jest to przedsięwzięcie Departamentu Obrony USA.

W liście z 13 grudnia 1996 roku Edward Tilton, dyrektor Silent Sound, Inc., napisał:

„Wszystkie schematy zostały jednak utajnione przez rząd Stanów Zjednoczonych i nie wolno nam ujawniać szczegółów... sporządzamy taśmy i dyski kompaktowe dla niemieckiego rządu, nawet dla byłych krajów Związku Radzieckiego! Wszystko to oczywiście za zezwoleniem Departamentu Obrony USA... System ten został zastosowany z dużym powodzeniem w czasie operacji Pustynna Burza (Irak)”.

Dołączona do dokumentacji graficzna ilustracja zatytułowana „Induced Alpha to Theta Biofeedback Cluster Movement” nosi oznaczenie „nr AB116-394-95 ODTAJNIONE” i jest wydrukiem pochodzącym z „najbardziej uniwersalnego i najczulszego na świecie elektroencefalografu (EEG)”. Ma on współczynnik wzmocnienia 200 000, podczas gdy w standardowych ektroencefalografach wynosi on około 50 000. Jest on sterowany komputerowo przez „najszybszy z komputerów” przy zastosowaniu technologii wyciszającej szumy, podobnej do tej, jaka wykorzystywana jest w atomowych łodziach podwodnych do wykrywania małych obiektów znajdujących się w wodzie w bardzo dużej odległości.9

Celem tej technologii jest zapisanie i wyświetlenie ruchomej wiązki periodycznych sygnałów fali mózgowej. Ilustracja ukazuje obraz EEG pojedynczej osoby wykonany jednocześnie dla obu półkul, lewej i prawej. Odczyt z każdej z półkul zdaje się być inny, w rzeczywistości jednak jest on taki sam (biorąc pod uwagę normalne różnice między lewą i prawą stroną mózgu).KLONOWANIE EMOCJI

Przy zastosowaniu tego wspomaganego komputerowo elektroencefalografu (EEG) naukowcy potrafią zidentyfikować i wyizolować „emocjonalnie nacechowane wiązki” mózgowe, zsyntetyzować je i zapisać na innym komputerze. Innymi słowy, poprzez badanie charakterystyk bardzo słabych fal mózgowych, które występują u badanej osoby po wywołaniu u niej określonych emocji, naukowcom udało się zidentyfikować ich wzorzec, dzięki czemu mogą je teraz naśladować. „Wiązki te są następnie umieszczane na nośniku o częstotliwości odpowiadającej cichemu dźwiękowi i po skierowaniu na innego człowieka wywołują u niego te same emocje!”SYSTEM PRZEKAZU I ZASTOSOWANIA

Jest w tym wszystkim coś więcej niż tylko prosty podświadomościowy system dźwiękowy. Wchodzi w to cała gama opatentowanych technologii, które mogą być wprowadzone indywidualnie lub zespołowo do częstotliwości nośnej, tak aby osiągnąć pożądane efekty.

Istnieją, jak się wydaje, dwie metody przekazywania sygnałów. Jedna z nich to bezpośrednia indukcja mikrofalowa do mózgu adresata ograniczona do niewielkich odległości. Druga natomiast to, jak już wcześniej opisałam, przekaz za pomocą zwykłych częstotliwości nośnych radiowo-telewizyjnych.

System ten posiada cały szereg pozytywnych zastosowań krańcowo odległych od zastosowania go jako broni przeciwko nieprzyjacielowi. Jednak ze względu na to, że jest to system stosujący dźwięki poniżej (lub powyżej) progu słyszalności, przez co jest praktycznie biorąc niewykrywalny, stanowi on potencjalne zagrożenie dla społeczeństwa.

W zastosowaniach bardziej konwencjonalnych SSSS może wykorzystywać komendy wydawane głosem jako element uzupełniający systemów bezpieczeństwa. Pod tłem muzycznym, to znaczy muzyką nadawaną w sklepach, mogą być na przykład przekazywane ukryte ostrzeżenia przestrzegające przed kradzieżami sklepowymi. Chociaż już same ostrzeżenia słowne są potężnym straszakiem, to jednak w połączeniu z sygnałami wywołującymi określone uczucia, stanowią potężne narzędzie, którego skuteczność przekracza wszelkie wyobrażenia.

Zastosowania rynkowe tej technologii to popularne taśmy z rodzaju „pomóż sobie sam”, taśmy wprowadzające w nastrój pozytywnej afirmacji, taśmy relaksacyjne, medytacyjne, a także metody zwiększania zdolności uczenia się.

W zastosowaniach medycznych metody tej można używać z wielkim powodzeniem do leczenia chorób psychicznych i psychosomatycznych. Jest to najlepszy sposób na przywrócenie głuchym zdolności słyszenia. (Wszystko to jednak jedynie nadzieje, które od 30 lat wykorzystuje się do zdobywania społecznej akceptacji prac w tej dziedzinie. W rezultacie głusi pozostali głuchymi, a wojsko ma nową broń, którą stosuje przeciwko słyszącym).OFICJALNE ZAPRZECZENIA

Od lat rząd Stanów Zjednoczonych zaprzecza i odmawia komentowania wszelkich pogłosek na temat istnienia broni zdolnych do kontrolowania umysłu. W ubiegłym roku (1997) US News & World Report zamieścił artykuł zatytułowany „Cudowne bronie”, który był przeglądem nowych, tak zwanych „nie zabijających”, broni.10 W artykule nie było ani słowa na temat S-quadu, mimo iż technologię tę zastosowano już 6 lat wcześniej!

W artykule tym czytamy:

„Charles Bernard, były dyrektor ośrodka badawczego uzbrojenia marynarki, twierdzi: «Jeszcze kiedyś zobaczę jedno z tych dział promiennych, które rzeczywiście działa... »” I dalej:

„DARPA11 zgłasza się do nas co kilka lat z pytaniem, czy znaleźliśmy już sposób na obezwładnienie umysłu na odległość - oświadczył reporterom US News & Report dr F. Terry Hambrecht, szef Programu Protez Układu Nerwowego w National Institutes of Health (Państwowe Instytuty Zdrowia). - Ale jak na razie nic z tego nie wyszło. To wszystko jest jeszcze bardzo odległe i zalicza się raczej do fantastyki naukowej”.

Być może brzmi to jak coś bardzo odległego i zaliczającego się do fantastyki naukowej, lecz tak nie jest. Tym niemniej ci, którzy są aktualnie u władzy, chcą, abyśmy tak uważali, abyśmy zostawili ich w spokoju w ich uporczywym poszukiwaniu... no właśnie, czego?

Pomysł, na którym bazują bronie nie zadające śmierci, polega na tym, aby obezwładnić przeciwnika bez zabijania go lub w sytuacji buntu albo wypadków, w których mamy do czynienia z zakładnikami, pozbawić uczestników tych zdarzeń możliwości działania bez trwałego uszkadzania ich organizmów, a najlepiej pozbawiając ich świadomości tego, że zostali ubezwłasnowolnieni. Wszelkie elektromagnetyczne, zmieniające stan umysłu bronie zaliczają się do tej kategorii, ale ponieważ oficjalnie nie istnieją, kto może określić, kiedy i gdzie zostaną użyte?

Z jakiej racji wybrane przedsiębiorstwa należące do przemysłu rozrywkowego miałyby mieć, jak się powszechnie uważa, dostęp do tej technologii, skoro rzekomo one nie istnieją?

Przynajmniej do ubiegłego miesiąca (luty 1998) zmowa całkowitego milczenia lub zaprzeczania na ten temat wciąż trwała niewzruszenie, nawet w stosunku do komisji Kongresu Stanów Zjednoczonych!

Członkowie Połączonych Komisji Ekonomicznych pod przewodnictwem Jima Saxtona (R-NJ) zebrali się 25 lutego 1998 roku w celu odbycia „Przesłuchania w sprawie broni wykorzystujących częstotliwości radiowe (RF) i ich rozpowszechniana jako potencjalnego zagrożenia ekonomii państwa”. Wśród zaproszonych na przesłuchanie świadków znajdowało się wiele osobistości z kręgów wojskowjch:

Dr Alan Kehs z US Army Laboratories (Laboratoria Wojskowe Stanów Zjednoczonych) omówił w ogólnym zarysie zagrożenia wynikające ze strony broni RF.

James O'Bryon, zastępca dyrektora Operational Testing (Testowanie Operacyjne) oraz dyrektor testów z ostrą amunicją z ramienia Biura Sekretarza Obrony w Pentagonie omówił zagadnienie testów próbnych i ich rolę w testowaniu wojskowych broni RF.

David Shriner, główny inżynier Directed Energy Studies with Electronic Warfare Associates (Badania Ukierunkowanej Energii Związane z Broniami Elektronicznymi) i jednocześnie emerytowany inżynier zakładu testowania broni marynarki, mówił o trudnościach w tworzeniu broni RF i zagrożeniach terrorystycznych.

Dr Ira Merritt, szef Concepts Identification and Applications Analysis Division, Advanced Technology Directorate, Missile Defense and Space Technology Center (Wydział Rozpoznania Koncepcji i Analiz Zastosowań Zarządu Zaawansowanych Technologii Ośrodka Obrony Przeciwrakietowej i Technologii Kosmicznej) w Huntsville w stanie Alabama, omówił rozprzestrzenianie się broni RF pochodzących głównie z krajów byłego Związku Radzieckiego.

Chociaż sprawozdania te dały pewien pogląd na temat obecnych kierunków poszukiwań, cenniejsze w nich było to, czego nie podały: informacji na temat istnienia broni wykorzystujących fale radiowe, które oddziałują bezpośrednio na ludzki umysł i jego system nerwowy.PSYCHOTRONIKA RODEM Z KGB

Technologia ta nie wyskoczyła jak diabełek z pudełka. Ma ona długą historię rozwoju i równie długi okres zaprzeczeń jej istnienia, zarówno przez rząd Stanów Zjednoczonych, jak i rządy połowy pozostałych krajów.

Wiemy, że w tego rodzaju badania mocno zaangażowany był Związek Radziecki. Niedawno podawaliśmy, że w latach siedemdziesiątych KGB stworzyło System Wpływu Psychotronicznego12, za pomocą którego przeobrażano żołnierzy w programowalną „ludzką broń”. System ten opierał się na wykorzystaniu kombinacji fal radiowych wysokiej częstotliwości oraz hipnozy. Jak podaje Jurij Malin, były doradca do spraw bezpieczeństwa prezydenta ZSRR, Michaiła Gorbaczowa, powstał on jako odpowiedź na podobny system opracowany w USA za czasów prezydentury Cartera.13

W Electromagnetic Weapons Timeline (Chronologia Rozwoju Broni Elektromagnetycznych)14 omawiam rozwój broni elektromagnetycznych na przestrzeni ostatnich 60 lat bazując na informacjach pochodzących z różnych artykułów nadesłanych do mnie przez czytelników Resonance. W artykule na temat syntetycznej telepatii15 prześledziłam historię technologii „głosu w mojej głowie”, która sięga korzeniami do roku 1961, zaś podane tam przykłady zaczerpnęłam z ogólnodostępnej literatury naukowej.POTĘGA KOMPLEKSU WOJSKOWO-PRZEMYSŁOWEGO

Jan Weisemann sporządził wyczerpujący opis sytuacji panującej obecnie w Stanach Zjednoczonych, w którym przedstawia stojące za tym siły oraz przyczyny tego stanu rzeczy:

„W czasie trwania tak zwanej «zimnej wojny» Stany Zjednoczone nie tylko zaangażowały się w wyścig zbrojeń nuklearnych z ZSRR, ale również w programy badawczo-rozwojowe tajnych broni niekonwencjonalnych. Wraz ze wzrostem znaczenia służb specjalnych (przed drugą wojną światową pełniły one jedynie rolę pomocniczą) rosły również fundusze przeznaczane na rozwój technologii, których celem było przechytrzenie przeciwnika.

W ten sposób społeczność służb specjalnych USA systematycznie rozrastała się i zaczęła się wśród nich tworzyć swoista tajna kultura, która umożliwiła graczom z tych służb stosowanie różnych nowych technologii do kontroli demokratycznych procesów oraz instytucji...

Jak w wielu innych demokracjach rząd Stanów Zjednoczonych składa się z dwóch części: wybieralnej konstytuanty, to znaczy gubernatorów, sędziów, kongresmanów i prezydenta oraz niewybieralnej biurokracji reprezentowanej przez liczne agencje rządu federalnego.

W dobrze zrównoważonej i prawidłowo funkcjonującej demokracji obieralna część rządu zawiaduje niewybieralną biurokracją umożliwiając obywatelom wyrażenie swojej woli w sprawie planowanych przez rząd przedsięwzięć poprzez prawo głosu.

Podczas gdy znaczna część rządu USA bez wątpienia postępuje zgodnie z tą demokratyczną zasadą, inna jego część działa w warunkach pełnej tajemnicy i postępuje zgodnie z własnymi, nie kontrolowanymi planami, które bardzo często różnią się diametralnie od woli społeczeństwa”.16

Jan omawia następnie historię jednego z najbardziej popularnych bohaterów wojennych Stanów Zjednoczonych, Dwighta D. Eisenhowera, który był głównodowodzącym sił alianckich w czasie drugiej wojny światowej, a następnie został wybrany na 34 prezydenta Stanów Zjednoczonych. W swoim pożegnalnym przemówieniu do narodu powiedział:

„...Zostaliśmy zmuszeni do stworzenia i rozbudowy do niebotycznych rozmiarów przemysłu zbrojeniowego. Poza tym trzy i pół miliona mężczyzn i kobiet jest bezpośrednio zaangażowanych w sprawy obronności kraju. Co roku wydajemy na wojskowe służby specjalne więcej niż wynosi cały dochód netto wszystkich amerykańskich przedsiębiorstw.

To połączenie olbrzymiego wojskowego establishmentu z potężnym przemysłem zbrojeniowym jest czymś nowym w amerykańskiej praktyce. Ogólny wpływ tego stanu rzeczy, zarówno ekonomiczny, polityczny, jak i duchowy, daje się odczuć w każdym mieście, każdym urzędzie stanowym oraz federalnym. Zdajemy sobie sprawę z konieczności istnienia tego stanu rzeczy, lecz powinniśmy jednocześnie dostrzegać wynikające z niego ponure konsekwencje. Zaangażowane w to są wszystkie nasze siły, praca i życie, przez co stało się to częścią naszego społeczeństwa.

W ramach naszego rządu musimy strzec się przed nie kontrolowanym wpływem, zamierzonym lub nie, ze strony kompleksu wojskowo-przemysłowego. Cały czas istnieje i nadal będzie istnieć potencjalna możliwość jego katastroficznego wzrostu. Nie wolno nam dopuścić, aby ta mieszanka zagroziła naszym swobodom i procesom demokratycznym”.MIĘDZYNARODOWE NIEPOKOJE DOTYCZĄCE NOWYCH BRONI

Organizacja Narodów Zjednoczonych została założona w roku 1945 i jej celem miało być „oszczędzenie przyszłym pokoleniem plagi wojny”. W roku 1975 Zgromadzenie Ogólne ONZ obradowało nad propozycją Związku Radzieckiego zatytułowaną: „Zakaz badań i produkcji nowego typu broni masowej zagłady oraz nowych systemów tego rodzaju broni”.

W roku 1979 Związek Radziecki przedłożył listę pewnych typów broni będących potencjalnie broniami masowej zagłady:

Bronie radiologiczne (z zastosowaniem materiałów radioaktywnych), które mogą wytworzyć niszczące działanie podobne do tego, jakie powstaje po wybuchu jądrowym;

Bronie oparte na wysyłaniu wiązki cząstek naładowanych lub obojętnych w celu niszczenia żywych obiektów;

Bronie wykorzystujące akustyczne promieniowanie poddźwiękowe;

Bronie elektromagnetyczne działające w zakresie promieniowania radiowego mogące uszkadzać lub niszczyć ludzkie narządy.17

W odpowiedzi Stany Zjednoczone i inne kraje zachodnie robiły wszystko, aby odwlec dyskusję na ten temat. W końcu przedstawiły długą i zagmatwaną rezolucję, której skutek był taki sam.

Autor artykułu zatytułowanego „Nie powodujące śmierci bronie mogą doprowadzić do pogwałcenia traktatów”18 zauważa, że wiele „układów w sprawie pewnych broni konwencjonalnych”19 zawiera zakaz stosowania broni niekonwencjonalnych, „które wykorzystują promieniowanie poddźwiękowe lub energię elektromagnetyczną (łącznie z laserami, mikrofalami, promieniowaniem radiowym lub światłem widzialnym pulsującym z częstotliwością fal mózgowych) jako sposób eliminacji przeciwnika”.

Harlan Girard, przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Przeciwko Ofensywnym Broniom Mikrofalowym, oświadczył mi, że jego zdaniem strategia kryjąca się za rządową opcją poszukiwania nie uśmiercających broni jest wybiegiem. Bronie, które są obecnie reklamowane, są poddawane badaniom mającym na celu zapewnić im społeczne poparcie. Nie mówi się przy tym nic na temat technik pozwalających oddziaływać na ludzką świadomość. Z czasem zostaną one wprowadzone pod płaszczykiem nie uśmiercających broni.

Bronie te zostały niedawno przekazane z Departamentu Obrony do Departamentu Sprawiedliwości. Po co? Ponieważ istnieje cały szereg międzynarodowych traktatów, które określają limity lub wykluczają takie bronie z zastosowania w konfliktach międzynarodowych.

Innymi słowy, bronie, których stosowanie przeciwko naszym największym wrogom jest zakazane (mimo to Stany Zjednoczone zastosowały je przeciwko wojskom irackim!), mogą zostać na przykład użyte przez oddziały miejscowej policji przeciwko własnym obywatelom protestujących przeciwko polityce nuklearnej USA.GLOBALNA KONTROLA UMYSŁÓW

Tajemnica, jaką otacza się badania dotyczące broni oddziałujących na umysł człowieka, jest odzwierciedleniem sił, które za tym stoją. Krótko mówiąc, kto posiada kontrolę nad tą technologią, może wpływać na umysły ludzi - wszystkich ludzi.

Istnieją dowody na to, że rząd Stanów Zjednoczonych chce poszerzyć zakres oddziaływania tej technologii, aby pokryć jej zasięgiem całą Ziemię. Można tego dokonać i jest to w trakcie realizacji za pomocą prawie zakończonego projektu HAARP20, 21 mającego objąć tereny zamorskie oraz sieci GWEN obejmującej swoim zasięgiem teren Stanów Zjednoczonych. Rząd USA jak zwykle udaje głupiego i wszystkiemu zaprzecza.

Dr Michael Persinger jest profesorem psychologii i neurologii na Uniwersytecie Laurentian w Ontario w Kanadzie. Wspominaliśmy już o nim na łamach Resonance, kiedy pisaliśmy o jego odkryciach dotyczących wpływu na ludzki mózg silnych pól elektromagnetycznych. Twierdzi on, że „stymulacja płatów skroniowych może wywoływać uczucie czyjejś obecności, dezorientacji oraz zakłóceń percepcji, a także spowodować uaktywnienie obrazów zapisanych w pamięci osoby poddanej stymulacji, włącznie z koszmarami sennymi i potworami, które w normalnych warunkach ulegają wytłumieniu”.22

Dr Persinger napisał kilka lat temu artykuł zatytułowany „W sprawie możliwości bezpośredniego dostępu do mózgu każdego człowieka poprzez elektromagnetyczne indukowanie podstawowego algorytmu”23. W jego streszczeniu czytamy:

„Współczesna neurologia sugeruje istnieje podstawowych algorytmów, przy pomocy których wszystkie wrażenia zmysłowe tłumaczone są na specyficzny wewnętrzny kod mózgu. Bezpośrednia stymulacja tego kodu zawartego w płatach skroniowych lub limbicznych poprzez przyłożenie pól elektromagnetycznych może wymagać mocy energetycznej równej aktywności geomagnetycznej oraz współczesnych systemów łączności. Proces ukierunkowany na wąskie pasmo temperatury mózgu pozwala oddziaływać na wszystkie umysły poprzez częstotliwość podharmoniczną, której zakres mieszczący się w paśmie około 10 Hertzów zmieniałby się zaledwie o 0,01 Hertza”.

W końcowej części artykułu czytamy:

„W czasie ostatnich dwóch dziesięcioleci zrodziła się możliwość, która przedtem była nie do pomyślenia, a obecnie jest z łatwością osiągalna. Możliwością tą są środki techniczne umożliwiające bezpośredni wpływ na większość z sześciu miliardów ludzkich mózgów bez jakiegokolwiek pośrednictwa zmysłów poprzez przekazywanie informacji bezpośrednio do ośrodka, w którym pogrążona jest cała ludzkość.

Historyczne znaczenie wyłonienia się takich możliwości, które są kolejnym etapem po wynalezieniu prochu i syntezie jądrowej, spowodowało zasadnicze zmiany w rozwoju społecznym, który dokonuje się z zadziwiającą prędkością po ich wdrożeniu. Zmniejszenie ryzyka niewłaściwego zastosowania tych technologii wymaga otwartej dyskusji na temat ich działania oraz wpływu, jaki mogą one wywołać na naukę i życie społeczne”.

Prościej nie da się już tego wyrazić, a mimo to wciąż brak publicznej dyskusji na ten temat. Powodem tego stanu rzeczy jest uporczywe zaprzeczanie rządu Stanów Zjednoczonych istnieniu tej technologii.

http://talbot.nowyekran.pl.nowyekran.net/post/94665,bronie-manipulujace-ludzka-swiadomoscia


Mirosław Figiel - wystąpienie w Ostrowie Wielkopolskim
phpBB [video]

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 lip 2014, 15:37 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Użytkowanie broni mikrofalowej na ludziach objaśnione przez Barrie Trowera - napisy PL
phpBB [video]


oryginał:[jako link]
MICROWAVE WEAPONRY'S USE ON PEOPLE EXPLAINED BY DR BARRIE TROWER
https://www.youtube.com/watch?v=aMMEQNnSZIo
Cytuj:
Złożyłem oświadczenie około 15 lat temu, od tego czasu nic nie zmieniłem, a powiedziałem, że wierzę, że przemysł i ta część rządu, która ich wspiera, będą odpowiedzialni za większą liczbę śmierci i ludzkiego cierpienia niż wszystkie grupy terrorystyczne na świecie, kiedykolwiek.

W związku ze wzrostem przemysłu przez 15 lat, powiedziałbym teraz, że Ci ludzie spowodują więcej śmierci i ludzkiego cierpienia niż cała druga wojna światowa.

Amerykanie używali swoich własnych ludzi jak szczurów laboratoryjnych, aby rozwinąć swoją broń, a następnie, kiedy odkryto co tam się działo, rząd oczywiście jak zawsze zaprzeczył. Później były ukryte raporty i ostatecznie, bardzo znany profesor, wydaje mi się, że profesor na 18 uczelniach.

John Goldsmith, napisał definitywnie odpowiedni raport, w którym zawarł...rozumiecie fale mikrofalowe w niskich dawkach powodowały ogromną liczbę zachorowań na raka i białaczkę i innych chorób. Po tym wszyscy zainteresowali się mikrofalami, niewykrywalną bronią i to ciągnie się od tamtych czasów, a były to lata 50, przez moje czasy, aż do dnia dzisiejszego.

=====
inny film Barrie Trowera : Barrie Trower - WiFi, mikrofale i konsekwencje dla naszego zdrowia - napisy PL
tutaj:
zagrozenia-cywilizacyjne-oktorych-mowi-sie-niewiele-t12422.html
=====
powiązane tematy:
Broń do kontroli umysłu. CHERYL WELSH- Wywiad dla stacji CNN
bron-do-kontroli-umyslu-cheryl-welsh-wywiad-dla-stacji-cnn-t14133.html
Wojna technotroniczna
wojna-technotroniczna-t7138.html

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 mar 2016, 18:51 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Antoni Macierewicz o broni elektromagnetycznej w Polsce MIND CONTROL
phpBB [video]


UWAGA-nowy minister coś wie,ale za pół roku się może dowiedzić.Za mało skarg wpłyneło,śpicie tam?- Legnica i zachodniopomorskie?Takie rzeczy trzeba zgłaszać-na pewno będą badane,a odpowiedzialni za to ostro skrytykowani,zdegradowani,wyklęci,usunięci.

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 kwie 2016, 8:41 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
MON oficjalnie o broni elektromagnetycznej - Ewa Pawela - 13.04.2016

phpBB [video]-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 lis 2019, 11:40 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 21 kwie 2018, 11:35
Posty: 16
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Gliwice
Podłapane z sieci na temat metod przesyłania sygnału... :

24 Październik 2016 o 14:25
Aino – pod spodem, czyli od czakry podstawy biegnie w dół połączenie – taki dosyć gruby kanał, kabel łączący czakrę podstawy z kolejną,którą ezo-debile nazywają czakrą Ziemi. A to nic innego jak rezerwuar, inkubator gadziorski, który pochłania nasze moce, energie i mienie – jak zwał tak zwał, służy do rozmnażania potworów.
Cały ten przewód i ten czarny inkubator to dosyć wielki czarny balon, do całkowitego zniszczenia w najbardziej przez Was lubiany i skuteczny sposób
24 Październik 2016 o 14:30
Podstawa czaszki to Atlas, tamtędy zapinają kombinezony i hełmy powodujące, że dany delikwent nie orientuje się w rozwarstwieniach.
Po zniszczeniu tego”ubranka” wraz z jego zaczepami nasza sylwetka robi się cieniutka jak papier, a to oznacza, że bardzo mało zostało Ainy w Ainie.
Należy wtedy szybciutko zwołać swoje cząstki i całe mienie.
Jednak przybywają również cząstki – mutanty, czyli dublety, klony, sobowtóry powstałe na skutek sporządzenia fałszywej Twojej matrycy.
Tak więc ta fałszywa matryca na bazie której powstają Twoje duplikaty jest do zniszczenia, cząstki do powrotu, ale przez filtr, bo są zawalone śmieciami jak 150!
23 Październik 2016 o 00:47
Jesteś rozwarstwiona na co najmniej 7 czasów. Kazda Twoja częśc oddzielona od Ciebie, powoduje Twoje osłabienie, im wiecej części Ci skradziono i porozdzielano, tym jesteś bardziej słaba, chociaż wiesz,że tak nie powinno być. Chcesz powrócić do rzeczywistości w każdym z tych oddzielonych ciał, bo wiesz,że Cię usypiają, osłabiają, niwelują postrzeganie rzeczywistej świadomości, nie potrafisz, bo Cię osłabili w ten sposób.
Mogą doprowadzić do tego o czym pisaliśmy, im więcej porozrzucanych Twoich części, tym większa możliwość destrukcyjnego wpływania na Ciebie, w tej chwili na 7 sposobów- może sie to zakończyć – zoombi.
Nie dotyczy to już Ciebie w takim stopniu, jak to było po przebudzeniu, lecz to była namiastka stanu świadomości przy działaniach rozwarstwiających.
Im mniej Moniki w Monice tym Monika jest rzadsza i słabsza.
Tak w skrócie można określić wpływ rozwarstwień na nas.
Patrz moja wizja o Plejadianach, patrz –> wizje Zielonej Agentki
Odpowiedz
23 Październik 2016 o 15:00Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 lis 2019, 11:41 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 21 kwie 2018, 11:35
Posty: 16
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Gliwice
Podłapane z sieci na temat metod przesyłania sygnału... :

24 Październik 2016 o 14:25
Aino – pod spodem, czyli od czakry podstawy biegnie w dół połączenie – taki dosyć gruby kanał, kabel łączący czakrę podstawy z kolejną,którą ezo-debile nazywają czakrą Ziemi. A to nic innego jak rezerwuar, inkubator gadziorski, który pochłania nasze moce, energie i mienie – jak zwał tak zwał, służy do rozmnażania potworów.
Cały ten przewód i ten czarny inkubator to dosyć wielki czarny balon, do całkowitego zniszczenia w najbardziej przez Was lubiany i skuteczny sposób
24 Październik 2016 o 14:30
Podstawa czaszki to Atlas, tamtędy zapinają kombinezony i hełmy powodujące, że dany delikwent nie orientuje się w rozwarstwieniach.
Po zniszczeniu tego”ubranka” wraz z jego zaczepami nasza sylwetka robi się cieniutka jak papier, a to oznacza, że bardzo mało zostało Ainy w Ainie.
Należy wtedy szybciutko zwołać swoje cząstki i całe mienie.
Jednak przybywają również cząstki – mutanty, czyli dublety, klony, sobowtóry powstałe na skutek sporządzenia fałszywej Twojej matrycy.
Tak więc ta fałszywa matryca na bazie której powstają Twoje duplikaty jest do zniszczenia, cząstki do powrotu, ale przez filtr, bo są zawalone śmieciami jak 150!
23 Październik 2016 o 00:47
Jesteś rozwarstwiona na co najmniej 7 czasów. Kazda Twoja częśc oddzielona od Ciebie, powoduje Twoje osłabienie, im wiecej części Ci skradziono i porozdzielano, tym jesteś bardziej słaba, chociaż wiesz,że tak nie powinno być. Chcesz powrócić do rzeczywistości w każdym z tych oddzielonych ciał, bo wiesz,że Cię usypiają, osłabiają, niwelują postrzeganie rzeczywistej świadomości, nie potrafisz, bo Cię osłabili w ten sposób.
Mogą doprowadzić do tego o czym pisaliśmy, im więcej porozrzucanych Twoich części, tym większa możliwość destrukcyjnego wpływania na Ciebie, w tej chwili na 7 sposobów- może sie to zakończyć – zoombi.
Nie dotyczy to już Ciebie w takim stopniu, jak to było po przebudzeniu, lecz to była namiastka stanu świadomości przy działaniach rozwarstwiających.
Im mniej Moniki w Monice tym Monika jest rzadsza i słabsza.
Tak w skrócie można określić wpływ rozwarstwień na nas.
Patrz moja wizja o Plejadianach, patrz –> wizje Zielonej Agentki
Odpowiedz
23 Październik 2016 o 15:00Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 lis 2019, 11:41 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 21 kwie 2018, 11:35
Posty: 16
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Gliwice
Podłapane z sieci na temat metod przesyłania sygnału... :

24 Październik 2016 o 14:25
Aino – pod spodem, czyli od czakry podstawy biegnie w dół połączenie – taki dosyć gruby kanał, kabel łączący czakrę podstawy z kolejną,którą ezo-debile nazywają czakrą Ziemi. A to nic innego jak rezerwuar, inkubator gadziorski, który pochłania nasze moce, energie i mienie – jak zwał tak zwał, służy do rozmnażania potworów.
Cały ten przewód i ten czarny inkubator to dosyć wielki czarny balon, do całkowitego zniszczenia w najbardziej przez Was lubiany i skuteczny sposób
24 Październik 2016 o 14:30
Podstawa czaszki to Atlas, tamtędy zapinają kombinezony i hełmy powodujące, że dany delikwent nie orientuje się w rozwarstwieniach.
Po zniszczeniu tego”ubranka” wraz z jego zaczepami nasza sylwetka robi się cieniutka jak papier, a to oznacza, że bardzo mało zostało Ainy w Ainie.
Należy wtedy szybciutko zwołać swoje cząstki i całe mienie.
Jednak przybywają również cząstki – mutanty, czyli dublety, klony, sobowtóry powstałe na skutek sporządzenia fałszywej Twojej matrycy.
Tak więc ta fałszywa matryca na bazie której powstają Twoje duplikaty jest do zniszczenia, cząstki do powrotu, ale przez filtr, bo są zawalone śmieciami jak 150!
23 Październik 2016 o 00:47
Jesteś rozwarstwiona na co najmniej 7 czasów. Kazda Twoja częśc oddzielona od Ciebie, powoduje Twoje osłabienie, im wiecej części Ci skradziono i porozdzielano, tym jesteś bardziej słaba, chociaż wiesz,że tak nie powinno być. Chcesz powrócić do rzeczywistości w każdym z tych oddzielonych ciał, bo wiesz,że Cię usypiają, osłabiają, niwelują postrzeganie rzeczywistej świadomości, nie potrafisz, bo Cię osłabili w ten sposób.
Mogą doprowadzić do tego o czym pisaliśmy, im więcej porozrzucanych Twoich części, tym większa możliwość destrukcyjnego wpływania na Ciebie, w tej chwili na 7 sposobów- może sie to zakończyć – zoombi.
Nie dotyczy to już Ciebie w takim stopniu, jak to było po przebudzeniu, lecz to była namiastka stanu świadomości przy działaniach rozwarstwiających.
Im mniej Moniki w Monice tym Monika jest rzadsza i słabsza.
Tak w skrócie można określić wpływ rozwarstwień na nas.
Patrz moja wizja o Plejadianach, patrz –> wizje Zielonej Agentki
Odpowiedz
23 Październik 2016 o 15:00Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 lis 2019, 23:09 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sty 2016, 23:40
Posty: 190
Płeć: kobieta
Z racji tego iż temat ożył Mruga

phpBB [video]


phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group