Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 sie 2020, 21:41

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 cze 2016, 16:27 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Jeszcze wczoraj wieczorkiem czytałem o sondażach,no wskazywały różnie,a w większości,że się nie odłączą.
A tu z rańca bang,big bang,big ben :obiad:
Szaleją waluty,szaleją prawie wszyscy jak wyjęci z dpy...a nasz Nierząd uspokaja,jest dobrze!
,
To tak jak Wałęsa,prezydentował sobie określony czas,potem nastęþne Wybory,dłuuga noc.sondaże śpiewały,że znowu!, i nad rankiem bang big,Izaak Stoltzman się nastał na Prezydenta(jakoś tak to było)
,

BREXIT: DLACZEGO BRYTYJCZYCY CHCĄ WYJŚĆ Z UE? [polskie napisy]
phpBB [video]

/przydługawe,nie oglądam/

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 cze 2016, 16:27 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 24 cze 2016, 17:02 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Akurat 23.06 to się stało, równe 9 miesięcy po omawianej tu dacie 23.09, która to skończyła się tylko przyjęciem kwot uchodźców, nie licząc szczytu w USA.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 cze 2016, 17:25 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2015, 21:41
Posty: 81
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wszechświat
No ciekawy jestem co to będzie się działo teraz z UE:)
Scenariuszy jest wiele od efektu domina poprzez umocnienie się PL na Europejskiej arenie do upadku UE.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 cze 2016, 20:18 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 25 cze 2014, 21:17
Posty: 447
Cytuj:
Scenariuszy jest wiele od efektu domina poprzez umocnienie się PL na Europejskiej arenie do upadku UE.

A na wojnie kończąc.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 cze 2016, 20:38 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2015, 17:52
Posty: 150
Płeć: kobieta
Lokalizacja: łódzkie
Przyjaciółka mieszkająca w Anglii od lat boi się o swoją przyszłość. Tam skończyła collage, ma pracę, dom, matkę, brata, przyjaciół itd. Praktycznie się tam wychowała, jednak obywatelstwa nie ma. Na tę chwilę aplikacja o obywatelstwo wzrosła z £1000 do £1275. Oczywiście może się zdarzyć tak, że zapłacisz i powiedzą, że nie dostaniesz obywatelstwa i pieniądze w błoto. Dostanie wizę pracowniczą. Bez tej wizy będzie musiała "wracać skąd przyszła". Są plusy i minusy. Są też ludzie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 cze 2016, 21:36 
Offline
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 24 cze 2016, 21:31
Posty: 1
Płeć: mężczyzna
Ann_Lakszmi pisze:
Przyjaciółka mieszkająca w Anglii od lat boi się o swoją przyszłość. Tam skończyła collage, ma pracę, dom, matkę, brata, przyjaciół itd. Praktycznie się tam wychowała, jednak obywatelstwa nie ma. Na tę chwilę aplikacja o obywatelstwo wzrosła z £1000 do £1275. Oczywiście może się zdarzyć tak, że zapłacisz i powiedzą, że nie dostaniesz obywatelstwa i pieniądze w błoto. Dostanie wizę pracowniczą. Bez tej wizy będzie musiała "wracać skąd przyszła". Są plusy i minusy. Są też ludzie.


Niestety zawsze jak się jedzie żyć za granicę trzeba liczyć się z tym, że jest się obywatelem drugiej kategorii. Czy to w Czechach na kopalniach czy to w Anglii, zawsze pierwszych pozbędą się obcych. Przyjaciółce pozostaje postarać się w końcu o obywatelstwo, skończyła collage to kwota nie powinna być straszna, a wykształconej osobie nie powinni odmówić jeśli zna język, hymn, kulturę.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 cze 2016, 4:19 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2015, 17:52
Posty: 150
Płeć: kobieta
Lokalizacja: łódzkie
Nie ma takich pieniędzy, więc zbiera. Wg. niej ma jeszcze rok na aplikację, więc zbiera. Moim zdaniem też ma spore szanse na akceptację aplikacji.
David Cameron zapowiedział rezygnację ze stanowiska jeżeli UK odejdzie od UK.
Osobiście widzę plusy i minusy tego wszystkiego, więc skończę się wypowiadać i raczej chętnie poczytam cudze opinie, bo dzieje się oj dzieje.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 cze 2016, 10:16 
Ja widzę niestety same minusy .Film powyżej mówi o biurokracji EU ,która zniszczyła wiele gałęzi gospodarek pozostających w tych regulowanych strukturach np. rybołóstwo . W Anglii i u nas też ten przemysł został zdołowany!Tak to prawda ,ale czy to daje cały obraz sytuacji?
Zatem czego należy się spodziewać po tej "reformie demokratycznej " ?
Moim zdaniem "TTIP acta" będą wdrażane właśnie pod sztandarem wolności handlu .Inaczej mówiąc nadal gospodarki będą kontrolowane przez korporacje i banksterów .I o to tu chodzi -reformy na koszt klasy średniej i najbiedniejszych!Ta angielska ośmiornica zawsze była wrzodem na dupie Europy !Stamtąd szły pieniądze (oczywiśce w trosce o demokrację i wolność :twisted: )
na wywoływanie powstań i rewolucji będących dla społeczeństwa klęską !Na górę
   
 
 
Post: 26 cze 2016, 23:04 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1119
Płeć: mężczyzna
A ja uważam, że ten cały Brexit to póki co Hype.

Po 1 Wielka Brytania wcale nie wyszła z EU. Odbyło się tylko głosowanie referendalne które może być wiążące choć tak naprawdę wcale nie musi. Jeśli przedstawić ludziom bardzo dobry powód to można było by je równie dobrze unieważnić. Choć pewnie się tak nie stanie, to warto o tym pamiętać. Póki co Wielka Brytania dalej jest w EU. I jeszcze będzie przez kilka następnych miesiecy. A nie wiadomo czy celowo nie będą tego ciągnać jeszcze dłuzej.

2. Wyjście Wielkiej Brytanii ze struktur EU potrwa od 2-5 lat. Nie jest to proces jednodniowy, który się nawet nie rozpoczął.

3. Wielka Brytania ratyfikowała z Układ z Schengen, co prawda nie w 100% ale jednak. A by być w strefie Schengen wcale nie trzeba być człokiem UE. Więc dalej jest możliwość swobodnego przekraczania granic w ramach tego traktatu tak jak to było do tej pory. Tu nic się nie zmienia.

4. Wielka Brytania jest człokiem EOG - Europejskiego obszaru gospodarczego. Podobnie jak w przypadku układu z Schengen by być w EOG nie trzeba być członkiem EU. EOG gwarantuje swobodny przepływ ludzi, usług kapitału i towarów. Więc dalej będzie można tam jedźić, pracować, osiedlać się i kupować przedmioty na Ebauy i zakładać firmy.

5. Wielka Brytania nigdy nie była w strefie euro, więc jej gospodarka nie jest zależna od tej waluty. A jeśli państwo ma inną walutę, to automatycznie przepływ kapitału nie jest taki płynny. Więc wąpliwe, że to w ogóle zagrozi gospodarce.

Tak naprawdę dla przeciętengo Smitha Jonesa czy Kowalskiego nie zmieni się wiele. A już na pewno nie w czasie krótszym niż kilka lat. Opuszczenie Eu w tym wypadku to tak naprawde wyłącznie odcięcie się od Wspólnej Unijnej Polityki zagranicznej i spraw związanych z bezpieczeństwem. Czyli wiele rzeczy które i tak dla przeciętych ludzi są kompletnie niezrozumiałe i mało ich interesują.

Do tego, brakujące porozumienia zawsze można ratyfikować osobnymi umowami międzynarodowymi między Wielką Brytania a EU. Stare będą pewnie też wygaszane przez wiele miesiecy, bo takiej współpracy nie rozwiązuje się w jeden dzień.

I temu będą poświęcone kolejne miesiące i lata. Niestety, wyjście ze wspólnej polityki nie oznacza nic. I pewnie niewiele osób nawet to zauważy. Zarówno Wielka Brytanii jak i EU są na siebie ekonomicznie i handlowo skazane, również dlatego, że im się to po prostu opłaca.

Pewnie przez jakiś czas zwolnią gospodarczo bo światowe rynki patrzą na ten cały Brexit krzywo. Ale to nie jest nic, z czego nie mogli by się podnieśćw przeciagu kilku miesiecy. Londyńskie City jedno z głównych światowych centrum finansowych. I nic tego faktu nie zmieni.

Ciekawszą rzeczą od samego Brexitu jest fakt, że jest to precedens i może zachęcić inne kraje do podobnego kroku. Ruchy Nexit, Frexit, Italeave,Swexits, Czexits praktycznie jeszcze raczkują, ale kto wię co przyniesie przyszłość.

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 cze 2016, 9:25 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Skoro doprowadzili do referendum i zostało przegłosowane wyjście, to raczej nie po to, by mieli zostać. Być może dla przeciętnego Smitha, Jonesa nie zmieni się wiele, ale co do Kowalskiego nie byłbym taki pewny. W radiu trąbili cały dzień o tym, że Polacy w UK boją się wyjścia, bo stracą prawo do legalnego zatrudnienia, także nie wiem... Niby tak jak piszesz przynależność do EOG im to gwarantuje, ale może też być tak, że co innego teoria, a co innego praktyka.

Napisałem wcześniej, zę stało się to akurat 23-ciego czerwca równe 9 miesięcy po omawianej tu dacie 23.09, kiedy to ustalono kwoty uchodźców dla poszczególnych krajów. Sądzę, że jest tu związek. Zgadza się, że chodzi tu o odcięcie się od Wspólnej Unijnej Polityki zagranicznej i spraw związanych z bezpieczeństwem. Czyli wiele rzeczy które i tak dla przeciętych ludzi są kompletnie niezrozumiałe i mało ich interesują.
Z tym że, to że rzeczy te dla przeciętych ludzi są kompletnie niezrozumiałe i mało ich interesują, nie oznacza że są nieważne - wręcz przeciwnie. Ludzi najbardziej interesują właśnie nieważne rzeczy i nie mające absolutnie żadnego wpływu na ich życie, jak przykładowo teraz piłka nożna i mistrzostwa Europy. Jest to z premedytacją sztucznie pompowane przez media, polityków, wszelkiej maści autorytety... i nie przypadkiem w tym czasie w tle tych rozgrywek jakby dzieją się ważne rzeczy, jak ten cały Brexit, czy podpisywanie w Polsce ustawy "antyterrorystycznej".

Skoro Wielka Brytania wyjdzie z Unii, to nie będą jej zobowiązywały ustalenia Unii, jej polityka, kwoty uchodźców itd... Wiadomo, że to wszystko jest rozciągnięte w czasie, rozłożone na lata. Jak wyjdzie z UE, to kto im w przyszłości zabroni wyjść przykładowo z EOG, czy ze strefy Schengen? Nieprawdopodobne? A jeszcze tydzień temu wyjście z UE wydawało się nieprawdopodobne. Nic nie dzieje się bez przyczyny i nie pozostanie bez skutku. A takie wielkie wydarzenie jak wyjście WB piątej (zależnie od źródła, które plasują zwykle WB na 5-7 miejscu) potęgi gospodarczej świata z UE (jeśli nastąpi, a zapewne nastąpi) na pewno będzie miało duże konsekwencje.

Może Wielka Brytania ma być w innej unii, która jest jej bliższa kulturowo i językowo? U Orwella (1984 r.) Wielka Brytania należała do Oceanii, a Europa kontynentalna wraz z Turcją do Eurazji podbitej przez Rozrośnięty Związek Radziecki. Ale wiadomo, to tylko fikcja literacka. :D

Nie powinno się tego bagatelizować. Wyszła, bo miała wyjść. Pytanie czemu miała wyjść, czemu to służy?

Do tego W Europie obecnie zmienił się trend jeśli chodzi o wydatki na zbrojenia. Cały świat zbroi się już na potęgę, nie tylko USA.
Prezydent zapowiada, że Polska będzie wydawała dużo na armię, bo w kraju potrzebne jest poczucie bezpieczeństwa. :D Nie wiem jak jest u was, ale moje poczucie bezpieczeństwa nie rośnie wraz z tym jak rosną wokół we wszystkich krajach wydatki na zbrojenia. Jako swego rodzaju ciekawostkę podam wam napis jaki znajduje się na kalendarzu reklamowym Wojskowych Zakładów Uzbrojenia w Grudziądzu. Jest to motto po angielsku: we make the sky a safer place i nad nim na czarnym tle umieszczony jest lecący pocisk. Czy dzięki zakładom zbrojeniowym, armiom, żołnierzom, broni, pociskom - świat jest bezpieczniejszym miejscem? Niby odpowiedź jest oczywista, ale nie dla wszystkich, nie dla większości ludzi na tej planecie, nie dla tych co mają jakąkolwiek władzę, są decyzyjni... Dlatego też tak to ustawiono, zorganizowano przed II wojną światową, że za liczbę ofiar wini się pacyfizm/pacyfistów!
To, w dużej mierze, na konto pacyfistów uważających, że dla zachowania pokoju lepiej ustępować Hitlerowi, należy zaliczyć 55 milionów ofiar II wojny światowej[2]. Ten przykład pokazuje nam, jakie niebezpieczeństwo płynie ze stawiania pokoju ponad wszystko. C. S. Lewis napisał: „O ile wojna może być sprawiedliwa, to pokój bywa grzeszny” (If war is ever lawful, then peace is sometimes sinful”).

Nie da się już dłużej żyć wedle zasady: „Niech na świecie wojna, byle polska wieś spokojna“

źr: http://www.baptysci.pl/slowo-prawdy/651 ... ?showall=1

Nie no nie może być, że na świecie wojna, a my siedzimy bezczynnie. Trzeba koniecznie się przyłączyć do wojny o pokój i wysłać wojska do Jugosławii, Afryki, Afganistanu, Iraku... na misję pokojową. Polacy w misjach pokojowych ONZ.
A kim był słynny C. S. Lewis z głośnego zekranizowanego cyklu powieści fantastycznych Opowieści z Narnii, który twierdzi, że "pokój bywa grzeszny"? Podobnie jak jego kolega inny słynny okultystyczny pisarz J.R.R. Tolkien należeli do Hermetycznego Zakonu Złotego Brzasku. Chyba nie ulega wątpliwości, że ich powieści naszpikowane symboliką mają ukryte 'drugie dno'.
Sporo jest o tym w anglojęzycznym internecie: Both J.R.R. Tolkien and C.S. Lewis were initiated in the H.O.G.D. (The Hermetic Order of the Golden Dawn), which is a deeply occult, black magic secret society. http://www.conspirazzi.com/j-r-r-tolkie ... lden-dawn/
http://www.illuminati-news.com/tolkien-occult.htm

Wracając do tematu, to o czym się mówi przy okazji, czy też w kontekście Brexitu? O stworzeniu superpaństwa europejskiego. Szef komitetu ds. polityki międzynarodowej Parlamentu Europejskiego Elmar Brok po referendum w Wielkiej Brytanii wezwał do stworzenia wspólnej kwatery sztabu Unii Europejskiej, a w długofalowej perspektywie – armii europejskiej. źr: http://pl.sputniknews.com/swiat/2016062 ... ia-UE.html A po co mieli by tworzyć armię europejską, gdyby nie mieli w planach, w perspektywie wojny? Nie chodzi tu o to, żeby straszyć, ale o to, że "Ci, którzy nie pamiętają o przeszłości, skazani są na powtórzenie jej." - Georg Santayana
Do tego trzeba wziąść pod uwagę czym jest naprawdę Unia Europejska, kto ją stworzył i w jakim celu, czyli: "To, co zawsze chciałeś wiedzieć o „brukselskiej UE” lecz nikt nie śmiał ci powiedzieć! "
źr: http://www.rodaknet.com/ksiazka_nazisto ... nie-ue.pdf

Mam nadzieję, że najczarniejsze scenariusze się nie sprawdzą, że przyszłość nie jest przesądzona, zdeterminowana. Druga przesłanka studiów nad przyszłością wg Amary (który zasłynął stwierdzeniem, że „Zazwyczaj przeceniamy wpływ technologii w krótkim okresie i nie doceniamy go w długim okresie”) brzmi „Przyszłość nie jest zdeterminowana. Należy rozważać to, co jest prawdopodobne”. Na tym etapie warto wspomnieć o tym, że „przewidywanie” przyszłości rozumiemy jako możliwość stwierdzenia ze 100% pewnością, że coś nastąpi. źr: http://ptsp.pl/przyszlosci-da-sie-przewidziec/

-- 27 cze 2016, 10:53 --

Cytuj:
Superpaństwo zamiast Unii Europejskiej? Wyciekł tekst ultimatum Francji i Niemiec
Europejskie superpaństwo zamiast Unii Europejskiej - takie ultimatum, na spotkaniu w Pradze, przedstawić ma przedstawicielom Grupy Wyszehradzkiej szef niemieckiego MSZ Frank-Walter Steinmeier. Do 9-stronicowego dokumentu dotarli dziennikarze programu TVP Info "Minęła 20" i portal tvp.info. Projekt sygnowany jest przez szefów dyplomacji Berlina i Paryża. - Rzeczywiście taki dokument dotarł do nas - potwierdził minister Witold Waszczykowski.

Według dokumentu, kraje członkowskie nie miałyby prawa do własnej armii, służb specjalnych, kodeksu karnego, systemu podatkowego (wysokości podatków, własnej waluty oraz banku centralnego zdolnego do realnej obrony interesów finansowych państwa narodowego).

Kraje członkowskie straciłyby kontrolę nad własnymi granicami oraz procedurami wpuszczania i relokowania uchodźców na ich terenie. W superpaństwie wprowadzony byłby jednolity system wizowy. Wspólna miałaby być także polityka zagraniczna oraz współpraca z organizacjami międzynarodowymi.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... aid=11743b

Wszystko ma swój cel, nic nie dzieje się przypadkowo - także, czy też zwłaszcza w wielkiej polityce.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 cze 2016, 11:08 
Z tym optymizmem wędrujemy już kilka tysięcy lat razem z "mętnym ściekiem" i co się zmieniło w tym czasie? 08/15 -znowu to samo wszystko po staremu!
„Przyszłość nie jest zdeterminowana"
to prawda ,ale polityka już nie jest taka ,a ona decyduje o przyszłości!!

" Należy rozważać to, co jest prawdopodobne” :twisted:
Czyli rozważać w nieskończoność o tym co powtarzało się wiele razy !Bełkot ,który niczego konstruktywnego nie wnosi!

Marne to szanse na przetrwanie .Na globalne oświecenie nie ma co liczyć -wystarczy porozglądać się trochę!Na górę
   
 
 
Post: 27 cze 2016, 11:19 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
czart pisze:
" Należy rozważać to, co jest prawdopodobne” :twisted:
Czyli rozważać w nieskończoność o tym co powtarzało się wiele razy !Bełkot ,który niczego konstruktywnego nie wnosi!

Nie rozumiem czemu tak piszesz - skoro nie wiemy co jest pewne na 100 % (chyba, że Ty wiesz?), to rozważamy "co jest prawdopodobne". Proste. :uśmiech:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 cze 2016, 13:30 
Tak aż za proste jak widać !
Nie będę się wdawał w dyskusję z kimś kto nie ogarnia nawet tego co sam wkleja i wycina !
A tu trzymając się tematu kawałek artykułu :
"Komitet 300 oczekuje konwulsji społecznych w skali globalnej, potem depresji, jako techniki zmiękczającej dla nadchodzących większych rzeczy, jako głównej metody tworzenia masy ludzi na całym świecie, która stanie się odbiorcą jego “opieki socjalnej” w przyszłości"
Czy to nie pasuje do Brexitu i tym podobnych wydarzeń??
całość jest tu:

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-inform ... mitetu-300Na górę
   
 
 
Post: 27 cze 2016, 13:51 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
czart pisze:
Tak aż za proste jak widać !
Nie będę się wdawał w dyskusję z kimś kto nie ogarnia nawet tego co sam wkleja i wycina !


Nie pierwszy raz jak widać, nie chcesz wdawać się w dyskusję ( post199323.html#p199323 ) - coś rzucisz, ale wyjaśnić czemu tak twierdzisz zwykle już nie chcesz... Czego nie ogarniam?

Powiedziałeś A, to powiedz i B.
To co wg Ciebie nie jest bełkotem ,który niczego konstruktywnego nie wnosi, co daje szanse na przetrwanie?
Spytałem czy wiesz w takim razie co jest pewne na 100 %, skoro uważasz, że rozważanie tego co jest prawdopodobne jest bełkotem? Przecież to oczywiste, że rozważa się najbardziej prawdopodobne scenariusze, bo ani dokładnych planów, ani przyszłości nie znamy.

No chyba, że twoim celem jest rozkręcać zadymy na forum, to w takim razie beze mnie. Merytoryczna dyskusja - tak; słowne przepychanki tylko o to kto ma rację (czyli moja prawda najmojsza) - nie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 cze 2016, 14:34 
mam pytanie tak na spokojnie :jak chcesz zmienić tę globalną politykę ?Stosując wybiórcze myślenie?
Nie przeczytałeś nawet spokojnie tego co inni podają i niestety wielu ludzi tak postępuje ,a co dopiero myśleć o wyciąganiu wniosków!
Piszesz ,że planów ICH dokładnie nie znamy -kpina jakaś? A zresztą po co mam znać ICH każdy krok naprzód ?Wystarczy to co jest podane na tacy teraz i porównanie z tym co było w przeszłości!Konkrety są wszędzie,trzeba to umieć sobie wyłowić!

A jaka jest nasza szansa na przetrwanie?Odpowiedź jest banalnie prosta :
budować to co się da i czekać na szansę aby zadać IM decydujący cios,bo jak nie to albo MY ich zabijemy albo ONI NAS !To taka wyliczanka bez uników dla naprawdę dorosłych ludzi ,a nie tych co żyją mrzonkami i czekają aż sytuacja sama się oczyści !Na górę
   
 
 
Post: 27 cze 2016, 15:47 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
czart pisze:
Piszesz ,że planów ICH dokładnie nie znamy -kpina jakaś?

Nie, nie kpina. Znasz ich plany? Nie chodzi o jakieś szczegóły, o każdy krok naprzód ale ogólnie. Chcą wywołać wojnę światową, czy może wprowadzać swoje plany (nwo, czy jak tam je zwał) stopniowo, tak jak to się dzieje teraz, czyli w wyniku permanentnej wojny? Nie tylko wojny w sensie militarnym, ale [przede wszystkim] informacyjnej, ekonomicznej, gospodarczej. Kontynuować ogłupianie ludzi i inwigilowanie, kontrolowanie, ograniczanie wolności...

czart pisze:
Wystarczy to co jest podane na tacy teraz i porównanie z tym co było w przeszłości!Konkrety są wszędzie,trzeba to umieć sobie wyłowić!

To jakie konkrety są podane na tacy w związku z tematem, czyli z Brexitem? Czemu chcą wyjścia WB z UE? Rzeczywiście dążą do konfrontacji z Ruskimi, czy to jest tylko element ich gry? Z tym, że u ruskich też są ich rządy, i ta gra bez względu na to, czy obejmuje konfrontację zbrojną, czy nie - jest ustawiona i jak zwykle dokładnie zaplanowana i odgórnie sterowana. Nie może być mowy o przypadkowości, może jedynie czasem coś nie wyjść (a przynajmniej mam taką nadzieję :D , że im też czasem coś nie wychodzi).


czart pisze:
A jaka jest nasza szansa na przetrwanie?Odpowiedź jest banalnie prosta :
budować to co się da i czekać na szansę aby zadać IM decydujący cios,bo jak nie to albo MY ich zabijemy albo ONI NAS !To taka wyliczanka bez uników dla naprawdę dorosłych ludzi ,a nie tych co żyją mrzonkami i czekają aż sytuacja sama się oczyści !

:D Żartujesz sobie? To co napisałeś, to są dopiero mrzonki. Nie ma żadnych NAS jakbyś nie zauważył. To jest widoczne doskonale chociażby na tym forum i w każdym miejscu w internecie i poza nim. Ludzie są podzieleni na wszystkie możliwe sposoby, w każdej kwestii... Są tylko ONI doskonale zorganizowani, potężni, dysponujący ogromną wiedzą (zwłaszcza z socjotechniki), mający wszystkie narzędzia w swych rękach... Nie mają żadnej opozycji, chyba że znasz jakichś pozytywnych, sprzyjających nam dobrych obcych. (?) :uśmiech: No a przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo.
Co chcesz budować, z kim i o jakim decydującym ciosie mówisz?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2016, 8:02 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 kwie 2015, 15:12
Posty: 51
Płeć: mężczyzna
http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/po-co-powstala-unia-europejska-chodzilo-o-to-by-nie-bylo-wojny,656844.html

No grubo grubo, propagande już jadą na całego..
Wkurza mnie już, że ludzie na ulice nie wychodzą , że taki bełkot im się wciska, jedyni co wychodzą na ulice to KODowcy trzymający flagi UE, no tragedia :stop:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2016, 8:51 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Brexit Bonanza - Max Kolonko Mówi Jak Jest :D

phpBB [video]-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2016, 10:21 
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 29 cze 2016, 12:41 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 11 cze 2010, 15:53
Posty: 495
Płeć: kobieta
Moze Anglikom znudzilo sie po prostu dostawanie po papie od Junckera.

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2016, 19:37 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
cytat na końcu posta zapodałem kiedyś

wolnośc/równośc/braterstwo,krwi.
Cyrk na kółkach,z napędęm na dwie nogi-typowy układ człekokształtnych.
Symulacja możnowładzów na im poddanych.
Błazenada
,
@czart-całą obecną politykę zapodałeś w w tych muppetach :okok:

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 cze 2016, 20:35 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Jednak coś tam wiemy jak się okazuje, czyli zamierzają stworzyć jedne superpaństwo z armią (jakże by inaczej, najważniejsze), służbami specjalnymi, podatkami, walutą..., czyli Stany Zjednoczone Europy, o jakich coraz więcej się słyszy („Okno Overtona” przesuwa się już od dłuższego czasu). Wielka Brytania im nie pasowała do tego. Zresztą Wielka Brytania (a właściwie USRael, by być bardziej precyzyjnym) rządzi całym światem, a nie tylko Europą. Czemu ją zawsze trzymają na uboczu europejskiej polityki? Na pewno są jakieś powody, być może cała Europa nie może być do końca zjednoczonym superpaństwem?

Tutaj ciekawy komentarz zwłaszcza początek pasujący do tematu:
phpBB [video]


Być może uchodźcy nie są im potrzebni do rozpętania jakiejś zadymy, tylko do rozmydlenia narodów w Europie, tak by straciły na wyrazistości? To by tłumaczyło czemu same młode byczki, a nie pary, rodziny... To też wyjaśnia tę całą nagonkę na Rosję i zadymę, wojnę na Ukrainie - nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg u bram. Czyżby to oznaczała, że wojna światowa nam nie grozi na razie, przynajmniej dopóki nie zbudują silnej armii europejskiej? A przykładowo ćwiczenia typu Anakonda, są elementem tej gry oraz odwróceniem uwagi?
Czego mogą jeszcze potrzebować, by zmniejszyć opór państw do już całkowitego pozbycia się nawet tej namiastki suwerenności, która im pozostała? Bo nie pasuje do tego mi trochę fakt, że władzę w wielu państwach przejęli, albo przejmują nacjonaliści/narodowcy - w Polsce, na Węgrzech, we Francji... Oni niezbyt nadają się do tworzenia jednego superpaństwa (USE). Czyli że jednak jakaś zadyma się szykuje? Czyżby jednak pokojowo nie dało się zbudować USE, bo opór byłby zbyt duży i do tego mają jeszcze coś w zanadrzu...?
To takie moje przemyślenia, spekulacje, może ktoś ma podobne, albo rozwinie, wniesie coś do tego, sprostuje... i coś razem rozkminimy? :uśmiech:

-- 30 cze 2016, 10:16 --

Coś się na pewno zmieni, paradoksalnie najbardziej prawdopodobne moim zdaniem są dwa przeciwstawne scenariusze:
1) zacieśnianie integracji i budowanie jednego superpaństwa,
2) zacznie się proces rozsadzenia całego eurokołchozu i być może jakaś zadyma.

W pierwszym przypadku wyjście WB było 'precedensem' w celu pokazania innym, że jak się nie podoba, to wypad. A żeby narodowcy, nacjonaliści i inne gady się nie burzyły za bardzo (albo może żeby burzyły się właśnie i żeby się z nimi rozprawić) wybrano do tego..., do akceptacji tego planu rządy partii rzekomo pro-narodowych. Oczywiście wyjście biednych małych krajów nie nastąpi, bo zdają sobie one sprawę, że nie są Wielką Brytanią i do tego zostaną odpowiednio nastraszone przez wielkiego "sojusznika" z NATO - USA.

Za drugim scenariuszem przemawiają "wycieki", czyli kontrolowane przecieki mające za zadanie nastraszyć ludzi, że oto Niemcy z Francuzami chcą przejąć całkowitą kontrolę nad nimi i nie będą mieli nic do gadania w budowanych Zjednoczonych Stanach Europy. Do tego mówi się o niepodległości Szkocji, Walii, czy nawet Katalonii... W tym scenariuszu nie jest dla mnie do końca jasne po co mieli by to robić, co by miało z tego powstać w efekcie. To samo co w pierwszym, tylko dopiero po jakimś rozpierdzielu?

Jako że nikt nic nie wie, prócz tych co wiedzą, ale Ci zwyczajowo nic wartościowego, czyli prawdy nie powiedzą - to możemy sobie spekulować jedynie, próbować prognozować.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 cze 2016, 15:44 
No to rozkminiamy jak mówią małolaty :gdzie jest Mama i Tata?A gdzie manna po brexicie?
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 30 cze 2016, 17:27 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 23 lut 2015, 15:32
Posty: 217
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Być może uchodźcy nie są im potrzebni do rozpętania jakiejś zadymy, tylko do rozmydlenia narodów w Europie, tak by straciły na wyrazistości?

Im większa ilość muzułmanów w europie, tym większe prawdopodobieństwo zamachów, gwałtów, napadów ( o czym zdążyliśmy się już przekonać) i zachodzi potrzeba nadania większej ilości uprawnień różnym instytucjom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo. Jak będzie już naprawdę wielki burdel, to zawsze mogą usprawiedliwić zwiększoną inwigiliacje obywateli troską o ich bezpieczeństwo.
Jak mawiał Benjamin Franklin " Człowiek, który od­da­je wol­ność w za­mian za bez­pie­czeństwo, nie zasługu­je na żad­ne z po­wyższych". Ludzie w strachu nie myślą logicznie i dadzą sobie odebrać wolność w zamian za spokój.
Po drugie zyskuje na takim przesiedleniu Izrael. Dobrze wiemy jaką "miłością" pałają do żydów sąsiadujące kraje arabskie. Zawsze jest to jakieś osłabienie wroga poprzez znaczne zmniejszenie jego liczebności. Młodych, bojowych można przecież wysłać do Europy.
W krajach zachodnich liczebność różnych grup etnicznych spoza Europy stale wzrasta. Uderza to w jednolitość społeczeństwa i powoduje podział w kwestiach światopoglądowych. To powoduje nie mały chaos i konflikt interesów. Właśnie z tego chaosu może wyłonić się nowy ład. Destabilizacja państwa poprzez takie działanie, to już tylko krok do wojny domowej. Wtedy wracam do punktu pierwszego i państwo zapewni bezpieczeństwo podejmując radykalne kroki.
Cytuj:
Bo nie pasuje do tego mi trochę fakt, że władzę w wielu państwach przejęli, albo przejmują nacjonaliści/narodowcy - w Polsce, na Węgrzech, we Francji...

Ciągle mnie zastanawia dlaczego u nas nie ma imigrantów. Przecież u nas też by to przeszło bez większych problemów. Może przewidziano dla wschodniej Europy inny scenariusz ? tylko jaki ?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 lip 2016, 7:48 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Randy pisze:
Ciągle mnie zastanawia dlaczego u nas nie ma imigrantów. Przecież u nas też by to przeszło bez większych problemów. Może przewidziano dla wschodniej Europy inny scenariusz ? tylko jaki ?

Imigranci są, nie ma tylko tych sławetnych nachodźców. Mówi się o około milionie Ukraińców, z czego ponoć jakaś 1/5-ta dostaje zapomogi. Słyszałem, że mogą korzystać też z 500+.

Pewnie, że u nas też by to przeszło bez większych problemów. Widocznie przewidziano dla nas inny scenariusz, bądź rolę nachodźców mają spełniać właśnie Ukraińcy.(?)

Randy pisze:
Właśnie z tego chaosu może wyłonić się nowy ład.

Czyli jak zawsze, zgodnie ze starą masońską doktryną - porządek z chaosu. Z tym, że to oczywiście ich "porządek".

Ciekawy artykuł po nagielsku na zerohedge.com:
Order Out Of Chaos: The Doctrine That Runs The World

Obrazek

Z chaosu dwóch wojen światowych powstała Unia Europejska (i inne Unie). Co chcą teraz stworzyć i jakiego, jak wielkiego chaosu do tego potrzebują?
Czyżby już przyszedł czas na jeden światowy rząd, światową armię..., których podwaliny już są (NATO, ONZ...)? Ciekawe, czy dalej otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy rząd światowy stworzony zostanie na drodze przemocy czy powszechnego przyzwolenia? (J. P. Warburg) Czy raczej przesądzone jest, że na drodze przemocy? Chociaż równie dobrze mogliby wprowadzić go na drodze powszechnego przyzwolenia, wszystkie narzędzia ku temu mają, nikt by im nie przeszkodził, a z nielicznym i zapewne niewielkim oporem spokojnie by sobie poradzili. Także nie o to tu chodzi. Zrobią to co zamierzają po swojemu, w ich stylu, bo nie tyle cel jest ważny, jak sama droga do niego.

Zresztą tak na marginesie, to nie ma celu, jest tylko droga. Droga jest celem.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 lip 2016, 6:21 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Brexit - Wojciech Cejrowski :spoko:

phpBB [video]


-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lip 2016, 0:14 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 03 mar 2016, 3:07
Posty: 103
Płeć: mężczyzna
No, no wchodzimy powoli w decydującą fazę przemian w Europie. Na razie znaczna większość populacji tego nie widzi - a szkoda, bo gra toczy się o jej przyszłość. To tylko referendum, więc wyjście ze struktur UE nie jest przesądzone. Społeczeństwo wyraziło wolę o wyjściu, ale nie wiadomo jak podejdą do tego politycy. Wszystko tak naprawdę zależy od nich. Całą sytuację komplikuje fakt, że poszczególne państwa stanowiące UK różnie głosowały co też może sugerować rozpad Zjednoczonego Królestwa - może nieoficjalnie, ale jakieś przesłanki ku temu są. Cały ten szum medialny związany z Brexitem mi się nie podoba, ponieważ telewizje czy to zagranicą czy też w Polsce nie mówią całej prawdy, ba wiele faktów zatajają przed opinią publiczną co powoduje, że zwykli ludzie swoje poglądy na tą sprawę budują na bazie kłamstwa. Studiowałem kilka kierunków i jako absolwent europeistyki wiem, że w Traktacie Lizbońskim został zawarty punkt, który umożliwia wyjście danego państwa z UE - ale jest jeden zasadniczy problem - nie zostały ustalone w nim zasady wyjścia. Co sugeruje, że najprawdopodobniej "elita polityczna" będzie chciała całe zamieszanie wykorzystać, by stworzyć jakiś nowy traktat reformujący wcześniejsze zapisy. Możliwe, że tworząc TL nie dali zasad odnoszących się do wystąpienia ze struktur wspólnoty, ponieważ to kwestia wysoce indywidualna, ponieważ inne podejście będzie do państwa założycielskiego, a inne do tego, które przystąpiło do UE niedawno. Ta cała szopka medialna, że niby Unia się wali i, że Czechy, Polska i inne państwa chcą wyjść to tylko gra i igrzyska dla plebsu. Wyjście na pewno będzie się wiązać z oddaniem środków, które pozyskało się z UE, a większości państw mających aspiracje do wystąpienia po prostu nie stać na taki ruch. Mogą mówić, że chcą wyjść, ale może to być właśnie tylko poza, by zyskać poparcie wśród przeciwników UE. Giełda mocno zareagowała, doszło do kilku ciekawych akcji przy okazji, więc wcale bym się nie zdziwił jak nawet sfałszowali wyniki, by trochę pospekulować na giełdzie czy wzbudzić zainteresowanie tą kwestią. Jedno jest pewne - nic nie jest takie na jakie wygląda. Prawdziwa gra ma miejsce za kulisami tam gdzie przeciętny Janusz i Grażyna nie ma wstępu. Politycy z Wysp wynikiem referendum mogą kilka rzeczy wymusić na swoją korzyść i ostatecznie nie wystąpić z UE, ale widzi mi się, że Francji i Niemcom ich wystąpienie będzie na rękę, bo w takim wypadku nie będzie dla nich przeciwwagi, więc będą mogli robić co tylko będą chcieli. Unia Europejska się nie rozpadnie jeśli chodzi o formę - najwyżej zmieni nazwę.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lip 2016, 8:41 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 11 cze 2010, 15:53
Posty: 495
Płeć: kobieta
Juncker mowi, ze rozmawial z przywodcami innych planet i oni sa zaniepokojeni tym co sie dzieje w EU.

phpBB [video]


- Musicie wiedziec, ze ci, ktorzy obserwuja nas sa zaniepokojeni. Widzialem i slyszalem wielu przywodcow innych planet i oni sa bardzo zaniepokojeni jaki kierunek wybierze EU. Musimy wiec uspokoic zarowno europejczykow jak i tych, ktorzy na odleglosc obserwuja nas - powiedzial Juncker.

Nie znam francuskiego i to przetlumaczylam ze szwedzkiej strony. Dobrze by bylo, gdyby ktos kto zna francuski posluchal i ewentualnie skorygowal.

Moje przemyslenia na temat tej wypowiedzi sa takie, ze EU wchodzi w nastepna faze: oswiadcza, ze pozaziemskie istoty istnieja, ze sa zaniepokojeni. Potem ich niepokoj przerodzi sie w stan zagrozenia i beda musieli interweniowac. A do tego armia europejska przydalaby sie jak buleczka z maslem, zeby nas bronic.

Ciekawe sa rowniez reakcje poslow na to co mowi: jedni ruszaja glowami, co oznacza jakies poruszenie, a inni bez reakcji jakby to co on mowi bylo oczywiste.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lip 2016, 12:09 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
vindpust pisze:
Juncker mowi, ze rozmawial z przywodcami innych planet i oni sa zaniepokojeni tym co sie dzieje w EU.

Ciekawe to muszę przyznać. :uśmiech: Nie znam francuskiego, ale poczytałem na anglojęzycznych stronach i wygląda na to, że rzeczywiście tak powiedział, z tym że najprawdopodobniej pomylił się jednak, [gdyż jest głupi] jak to zauważył ktoś na forum godlikeproductions:
"He meant "other leaders of the planet" but said "leaders of other planets" because he is goofy an likes booze."
http://www.godlikeproductions.com/forum ... sclaimer=1

Zdaje się, że chodziło mu o innych liderów planety (czyli liderów państw spoza UE), a zamiast tego powiedział liderów innych planet. :D To ma sens, bo nie sądzę, by w taki sposób miał on (mieli oni) wyjawiać istnienie pozaziemskich istot i od razu oznajmiać ich wpływ na losy świata i zaniepokojenie tym co się tu dzieje. Poza tym było by dziwne, że nie zaniepokoili się wojnami, ludobójstwami, licznymi operacjami pod fałszywą flagą, próbami jądrowymi itd... a dopiero tym co się dzieje w EU. :tak:

-- 03 lip 2016, 13:03 --

Cejrowskiego to nie chce mi się nawet komentować, bo to jest rozumienie tej całej konspiracji na poziomie przedszkolaka, gdy tymczasem inni przynajmniej starają się to studiować (ale tych nie puszczają w telewizji reżimowej).
Coś w tym jest jednak, że takie państwa europejskie z silną własną walutą jak Wielka Brytania właśnie, czy Szwajcaria trzymane są poza UE. Widocznie ma być kilka walut, by możliwe były chociażby spekulacje na nich itd..., czyli golenie owieczek.

phpBB [video]


Sądzę, że dużo bardziej prawdopodobnym scenariuszem [niż rozpad] będzie budowa jednego super-państwa europejskiego pod przewodnictwem Niemiec i Francji, które powiedzą teraz innym państwom UE, albo jesteście z nami (czytaj: pod nami), albo wypad. Z tym że wyjście z Unii rzekomo jest możliwe wg prawa unijnego, ale nie jest określone jak to wyjście [jakiegokolwiek państwa] miało by wyglądać. Dopiero by się zaczęło jakby taka Polska chciała wyjść, że ma zwrócić wszystkie "dotacje", "dopłaty" itd...

Rozpadem straszą dezinformatorzy pokroju Kolonko.

Na pewno wiedzą dokładnie co robią z tym Brexitem. Nie chodzi tu o ekonomię, o pieniądze, bo one są narzędziem [kontroli...] a nie celem samym w sobie, ani o politykę, bo ta podobnie. O co chodzi tak naprawdę? Trzeba być głęboko wtajemniczonym jakimś masonem okultystą, by to wiedzieć. Ma to związek z kontrolą narodów, z zarządzaniem zasobami ludzkimi. A najlepszym chyba sposobem na to jest jeden centralny rząd europejski, światowy.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lip 2016, 13:39 
Tu jest wyjaśnione wystarczająco i nie trzeba być reptiliańskim masonem :twisted:

"Głos z piekła. Henry Kissinger o nadchodzącej wojnie"

Ciekawy artykuł z 2012 roku, minęły tylko 4 lata, a jak zmieniła się percepcja wydarzeń na świecie oraz rozkład sił:
Żeby nie słyszeć bębnów wojny trzeba być głuchym
New York - USA. Doniosłe wyznanie Henry Kissingera, byłego, za prezydentury Nixona, Sekretarza Stanu USA, pokazuje to co się obecnie w świecie dzieje a zwłaszcza na Bliskim Wschodzie. Wypowiedział je w swoim luksusowym domu na Manhattanie najstarszy działacz państwowy, który ukończy w maju tego roku 89 lat, patrząc daleko w przyszłość i analizując bieżącą sytuację w świecie na forum geopolityki i gospodarki.
„Stany Zjednoczone minimalizują Chiny i Rosję a ostatnim gwoździem do ich trumny będzie Iran, który oczywiście, jest głównym celem Izraela. My pozwoliliśmy Chinom zwiększyć ich potęgę militarną, daliśmy czas Rosji żeby wylizała się z sowietyzacji, daliśmy im poczucie wyższości, oczywiście fałszywe, ale to wszystko razem szybko ich doprowadzi do zguby.
My tak jak wyśmienity strzelec, nie musimy wybierać broni tak jak czynią to nowicjusze i kiedy oni podejmą próbę to my zrobimy „pif-paf”.
Nadchodząca wojna będzie na tyle poważna, że tylko jedno supermocarstwo będzie mogło wygrać i to będziemy my. Oto dlaczego Unia Europejska tak się spieszyła żeby stworzyć swoje supermocarstwo, ponieważ oni wiedzą co nadchodzi, a aby przetrwać, Europa będzie musiała być jedną całością spójnego państwa. Ta niezwłoczność mówi mi, że oni dobrze wiedzą czego można od nas oczekiwać. Och, jak bardzo marzyłem o tym zachwycającym momencie.
Kontrolując ropę naftową, kontroluje się narody, kontrolując żywność, kontroluje się ludy.”
Pan Kissinger dodał następnie: „Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem to możesz przygotować się do wojny, wyjechać na wieś, ale powinieneś wziąć broń ze sobą ponieważ wszędzie będą wędrować hordy głodujących. Chociaż elita będzie miała własne schrony i bunkry dla specjalistów to powinna ona być na tyle ostrożna w czasie wojny jak zwykli obywatele, ponieważ ich schronienia także będą zagrożone”.
Po kilku minutach milczenia żeby zebrać myśli, pan Kissinger ciągnął:
„Mówiliśmy naszym wojskowym, że będziemy musieli zająć dla siebie siedem bliskowschodnich krajów ze względu na ich zasoby bogactw naturalnych i oni praktycznie wykonali to zadanie. Wiecie jaką mam opinię o naszych wojskowych, ale powinienem powiedzieć, że tym razem wypełniali rozkazy zbyt gorliwie. To jest zaledwie ostatni krok ponieważ Iran naprawdę zakłóca równowagę. Jak długo Chiny i Rosja będą stać i patrzeć jak Ameryka je wypiera? Wielki rosyjski niedźwiedź i chiński smok będą zmuszone wybudzić się ze snu, a w tym czasie Izrael będzie musiał walczyć ze wszystkich sił żeby zabić jak najwięcej Arabów, tylu ilu tylko będzie mógł. Mam nadzieję, że jeśli wszystko pójdzie dobrze to połowa Bliskiego Wschodu będzie należała do Izraela. Nasza młodzież szkoliła się przez ostatnie dziesięciolecie, lub coś koło tego, w grach komputerowych i to jest interesujące widzieć w nowych grach takich jak „Call of Duty” i „Warfare 3”, to, że one odzwierciedlają dokładnie to co nadchodzi w najbliższej przyszłości z jej inteligentnym programowaniem.
Nasza młodzież w USA i na Zachodzie jest gotowa, ponieważ została ona zaprogramowana żeby być dobrymi żołnierzami, mięsem armatnim, a kiedy dostaną oni rozkaz wyjścia na ulice i walki z tymi obłąkanymi Chińczykami i Rosjanami to oni będą wykonywać rozkazy.
Z popiołów będziemy budować nowy świat a w nim będzie tylko jedno supermocarstwo i to będzie globalny rząd, który wygrywa zawsze. Nie zapominajcie, że Stany Zjednoczone mają najlepszą broń, której nie ma żaden inny naród i my pokażemy światu tę broń kiedy nadejdzie odpowiedni czas.”
Po zakończeniu wywiadu naszego reportera wyprowadził z pokoju ochroniarz Kissingera.

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-inform ... cej-wojnieNa górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group