Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 mar 2020, 21:31

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

czart pisze:
Tu jest wyjaśnione wystarczająco i nie trzeba być reptiliańskim masonem :twisted:

Nie trzeba być reptiliańskim masonem, by wiedzieć że dążą do wojny, ale trzeba nim być, albo przynajmniej rozumieć ich w jakimś stopniu, by wiedzieć po co do niej dążą.

A poza tym to trzeba być naiwnym, by myśleć, że Kissinger mówi prawdę. On co najwyżej głosi pół-prawdy, czyli gówno prawdę. Takie teksty [nieopatrzone odpowiednim komentarzem, niezinterpretowane odpowiednio] są dla naiwnych wierzących, że USA naprawdę rywalizuje z UE, Rosją Chinami... Prawdą jest natomiast, że te same siły kontrolują wszystkie te państwa, unie. Jedyna rywalizacja, jeśli w ogóle można tu mówić o jakiejkolwiek rywalizacji, jest między zarządcami a świadomymi ludźmi próbującymi stawić im opór.

Wszystkie wielkie przemiany, podbój świata, wielkie wojny i wszelkie znaczące wydarzenia ostatnich wieków, mileniów miały swoje korzenie, wychodziły i były kontrolowane z Europy i tak jest do dzisiaj. Europa podbiła Amerykę, wybiła jej rdzennych mieszkańców, a masońskie siły założyły tam i stale kontrolują superpaństwo, największe supermocarstwo wszech-czasów i najbardziej ekspansywne, czyli USA.

Tak jak zawsze wszystkie wielkie przemiany (wielkie odkrycia geograficzne, rewolucje przemysłowa itd...) zaczynały się w Europie, tak i teraz budowanie nowego porządku z chaosu też rozpocznie się w Europie, a właściwie już rozpoczęło, to jest ciągły proces.

A tu jest dowód, że ten cały Brexit był zaplanowany lata temu, czyli jak zawsze, jak wszystko - dokładnie planują, projektują przemiany..., socjotechnika, inżynieria społeczna się kłania, nic nie zostawiają dziełu przypadku:
Cytuj:
777: Brexit Occurred On Exact Date Of Occult ‘Shemitah’ Date

Britain’s decision to pull out of the EU following its Brexit vote last week ‘mysteriously’ coincides with the occult Shemitah seven-year-cycle.

Dollarvigilante.com reports:

What we’ve discovered since is that there is even more to the “magic number 7” than just years… it appears to correlate right down to months, weeks and days.

The last major market crash occurred on September 29, 2008. On that day, the Dow Jones fell 777 points, of all numbers…. its biggest one day point drop ever.

On Friday, in the aftermath of Brexit, the Dow fell over 600 points. What’s interesting about Friday’s date?

It was 7 years, 7 months, 7 weeks and 7 days since September 29, 2008.

http://yournewswire.com/777-brexit-occu ... itah-date/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 lip 2016, 16:22 
VIP Member
Awatar

@Mirek
To co piszesz wiadomo od 200 lat i nie trzeba nam powtarzać ciągle tych samych opowiastek!
Jak jesteś taki zacietrzewiony Oświecony to odpowiedz sam sobie na swoje pytanie :po co dążą do wojny,w jakim celu?
Kissinger nie powiedział ,że USA naprawdę rywalizuje z UE, Rosją Chinami.Użył innych słów !!
Nie czytasz uważnie cudzych jak i swoich postów !
Ja zwróciłem sam uwagę na końcówkę:o użyciu broni jaką ma tylko USA!I to jest ta czapa jaka wisi nad całą planetą !

Awatar użytkownika

czart pisze:
@Mirek
To co piszesz wiadomo od 200 lat i nie trzeba nam powtarzać ciągle tych samych opowiastek!

Za to tekst jaki wkleiłeś ze strony alexjones.pl jest wyjątkowo odkrywczy. :tak:

czart pisze:
Jak jesteś taki zacietrzewiony Oświecony to odpowiedz sam sobie na swoje pytanie :po co dążą do wojny,w jakim celu?

I po co te osobiste wycieczki? Nie potrafisz kulturalnie dyskutować?
Od dawna próbuję odpowiedzieć sobie na to pytanie po co dążą do wojny, w jakim celu? Właśnie poszukiwanie odpowiedzi na to pytanie doprowadziło mnie m. in. do prac Icke'a (wcześniej do książki Bramley'a "Bogowie Edenu") i na to forum. Wszystko na to wskazuje, że chodzi o samo zabijanie, o mordowanie dla mordowania, dla jakiegoś swoistego rodzaju energii, którą się żywią, hormonów... Chodzi o jakiś okultystyczny głęboko zakonspirowany plan, [najprawdopodobniej obcą] agendę. A być może, czy też prawdopodobnie - chodzi także o to, co było wklejone tu niedawno: http://hybridchildrencommunity.com/ .
Na pewno nie o pieniądze, nie o władzę (bo to wszystko mają 'bez ograniczeń', właściwie sami tworzą to) i nie [tylko] o depopulację, bo tę by przeprowadzili szybko i łatwo gdyby chcieli (czy to za pomocą terroryzmu, wojny światowej, czy jakiegoś atomowego ataku któregoś reżimu).
Po prostu człowiek ma też swojego drapieżnika/pasożyta, o którego obecności nie ma pojęcia, pomijając nieliczne jednostki, uważane w społeczeństwie za wariatów, świrów, ezo-oszołomów (jakich też nie brakuje i nie jest to przypadek)...

Cytuj:
Kissinger nie powiedział ,że USA naprawdę rywalizuje z UE, Rosją Chinami.Użył innych słów !!
Nie czytasz uważnie cudzych jak i swoich postów !

Co z tego, że użył innych słów? Kontekst ten sam - powiedział, że Ameryka je wypiera. Czy to nie znaczy, że rywalizują? Czy to nie jest oczywiste? I to ma dowodzić, że nie czytam uważnie postów?
Dajmy już temu spokój.

Cytuj:
Ja zwróciłem sam uwagę na końcówkę:o użyciu broni jaką ma tylko USA!I to jest ta czapa jaka wisi nad całą planetą !

Też na to zwróciłem uwagę i jest to wysoce prawdopodobne, a wręcz niemal pewne, oczywiste, że mają taką broń. A to dlatego, że najlepszej, największej, najpotężniejszej broni jaką dysponują nigdy nie ujawniają zanim nie zastosują. Już sama znana oficjalnie broń - bomba wodorowa, której „zapalnikiem” jest bomba atomowa jest wystarczająco przerażająca. Mówi się, że to jak do tej pory najstraszliwsza broń znana ludzkości. A jaka jest najstraszliwsza broń jeszcze niepoznana? Moim marzeniem jest nigdy jej nie poznać, taką mam nadzieję.

-- 04 lip 2016, 14:03 --

A na to, że od wielkiego krachu na giełdzie 29 września 2008, kiedy to indeks Dow Jones stracił 777 punktów (a był to największy w historii tego indeksu spadek procentowy) do dnia w którym było referendum gdzie przegłosowano Brexit, czyli 23 czerwca 2016 minęło równe 7 lat, 7 miesięcy, 7 tygodni i 7 dni - nie zwróciłeś, nie zwróciliście uwagi?

Było w temacie o 23 września o przemowie Christine Lagarde z 2014 roku o magicznych siódemkach:
phpBB [video]

Pieprzyć te magiczne szóstki czy siódemki :evil: To gówno nie ma żadnego znaczenia .To są wytwory ułomnych duchowo dla ułomnych umysłowo !! Stworzone tak dla niepoznaki ,aby przysłonić działanie !
Mam pytanie :czy dowiem się w końcu czegoś nowego ?

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Co do numerow, to nie wiem czy zapoznaliscie sie z Grigori Grabovoi i jego odkrycia i prace z numerkami. To jest cos dla Ciebie, Mirek, jezeli jeszcze nie natknales sie na to. Za pomoca ciagu numerow mozna sterowac zdarzenia, mozna sie leczyc... To jest bardzo ciekawe. Tak jakby wszystko bylo ponumerowane, rozne stany byly zapisane w ciagu cyfr.
Grabovoi jest tak ciekawa postacia, ze zaslugiwalby na osobny watek.

http://www.neologicaltech.com/category_s/62.htm

Awatar użytkownika

Dzięki vindpust. Nie słyszałem nigdy, ale przyjrzę się jemu. Tak na szybko jak zerknąłem co Wikipedia podaje, to powiem, że wykracza to poza ramy ogólnej wiedzy w stopniu nawet dla mnie (i pewnie innych forumowiczów) szokującym. Grabovoy twierdzi, że można pokonać śmierć, zmartwychwstać. (?) Mocne to, podejrzewam, że nie będzie łatwo to zweryfikować... Jeśli się zapoznałaś chociaż nieco z tym, to załóż wątek, opisz co wiesz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Muszę sprostować ostatnią informację, bo wdarł się niechcący błąd. Od wielkiego krachu na giełdzie 29 września 2008, kiedy to indeks Dow Jones stracił 777,7 punktów a był to największy w historii tego indeksu spadek (z tym, że nie procentowy jak podałem wcześniej) do dnia w którym było referendum gdzie przegłosowano Brexit, czyli 23 czerwca 2016 minęło równe 7 lat, 7 miesięcy, 7 tygodni i 7 dni.

Czyli był to po prostu największy spadek w historii tego indeksu.

Ta informacja, te magiczne siódemki mają ogromne znaczenie, gdyż dla świadomych ludzi, mających jakieś pojęcie o matematyce, o probabilistyce (rachunku prawdopodobieństwa) są dowodem nie tylko na to, że Brexit był zaplanowany, a wynik odgórnie ustalony, referendum sterowane..., ale też na to, że giełdy, krachy, hossy i bessy są tak samo sterowane, manipulowane. Spora część osób z tego forum wie o tym, ale co innego wiedzieć, domyślać się, przeczuwać, a co innego udowodnić przy pomocy liczb (oczywiście zdaję sobie sprawę, że dla niektórych to nawet jakby sam Obama się przyznał i potwierdził to jeszcze papież nie byłoby wystarczającym dowodem). Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że Brexit będzie miał ogromne znaczenie i wpływ na losy Europy.
Dla tych co jeszcze mają wątpliwości czy nie był to przypadek :uśmiech: , że te siódemki tak się ułożyły - wkleiłem przemowę nie byle kogo, bo Christine Lagarde prezes zarządu Międzynarodowego Funduszu Walutowego, która mówi o magicznych siódemkach właśnie. Ignoranci, trolle, płatni agenci będą twierdzić, że to nie ma żadnego znaczenia, ale gdyby tak faktycznie było, to szefowa IMF, by o tym nie mówiła - to chyba logiczne.

Dla nieznających angielskiego wklejam fragmenty jej przemowy (słowo pisane łatwo można przetłumaczyć), czyli najważniejsze zdania istotne w tym kontekście:
Cytuj:
1:22 - "Now I'm going to test your numerology skills by asking you to think about the magic seven"
1:34 - "Most of you will know that seven is quite a number
2:24 - "2014, you drop the zero, fourteen, two times, seven"
4:08 - "It will mark the 70th anniversary, 70th anniversary, drop the zero, seven, of the Bretton Woods Conference that actually gave birth to the IMF" (7 + 0 = 7)
4:22 - "And it will be the 25th anniversary of the fall of the berlin wall, 25th.." (2 + 5 = 7)
4:38 - "It will also mark the 7th anniversary of the financial market jietters"
5:08 - "After those seven miserable years, weak and fragile"
5:14 - "We have seven strong years"
5:43 - "Now I don't know if the G7 will have anything to do with it" (G is also the 7th letter of the alphabet)

Źródło: opis pod filmem na YouTube.

Tak przy okazji, zwróciliście uwagę, na podobieństwo daty upadku muru, do daty upadku WTC? Mur Berliński padł w nocy z 9 listopada (9.11) na 10 listopada.

Użytkowniczka innego forum zwróciła moją uwagę na to, że 24 czerwca, kiedy to ogłoszono wyniki referendum, jest największym świętem wolnomularskim. W tym roku przypada 299 (13x23) rocznica powstania Pierwszej Wielkiej Loży Wielkiej Brytanii (Wielkiej Loży Londynu). Powstała ona w czwartek 299 lat przed czwartkowym referendum Brexit.
Zapewne kolejny przypadek?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]