Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 sie 2020, 14:02

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Grand Elect Mason * 14th Degree

Polecam osobiście :)

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 kwie 2010, 16:40 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Ciekawy temat. Wyspa, czy ty jesteś na drodze do breatharianizmu?
Ja do tej pory sądziłem, że niejedzenie może być włącznie domeną ludzi prowadzących pasywny tryb życia bez wysiłku fizycznego. Widziałem kiedyś program na tvn-ie o facecie mieszkającym w Polsce, który nie je już od kilku lat. Ale on siedzi cały czas w domu przed komputerem, mało co się rusza. Ale jak zobaczyłem filmy z Jericho Sunfire, to byłem w szoku. Gość nie je uprawiając jednocześnie aktywnie sport. Ale nie wiem, czy wszyscy ludzie mogliby podążać jego drogą. Nie wiem, czy jest on jakimś specjalnym człowiekiem, czy też dokonała się w nim jakaś przemiana. O tym, że nie jedzenie może być dla ludzi nie tylko zbawienne, ale też i zabójcze można się przekonać śledząc statystyki głodówek więziennych. Czy do tego potrzebne jest jakieś specjalne nastawienie psychiczne? Pamiętam moje skromniutkie doświadczenia w tym temacie. W zeszłym roku w listopadzie przebywając na mojej "chacrze"(mojej działce) w Argentynie miałem dużo pracy do zrobienia. W okresie tym panowały dość wysokie temperatury dochodzące do 38 i wilgotność powyżej 90%. Jakoś wtedy w ogóle nie miałem chęci do jedzenia( zawsze podczas ciężkiej pracy nie chce mi się jeść, ale tym razem w ogóle miałem brak chęci). Ale jednocześnie z powodu upałów i wilgotności odczuwałem ogromne pragnienie. Wlewałem w siebie "hektolitry" wody i tyle samo wypacałem. Początkowo czułem się wyśmienicie jak młody bóg. Po 5,6 tygodniach przyszło osłabienie i apatia.
Straciłem sporo na wadze. Przy moim wzroście 188cm z początkowej wagi 84kg w szybkim czasie spadłem do 72kg.
Wyglądałem jak skóra i kości. Kiedy mój motocykl się przewrócił, a ja nie miałem siły go podnieść pomyślałem sobie: -dość
Wróciłem do "normalnego" jedzenia.
Ale szybko doszedłem do wniosku, że to nie utrata wagi była moją słabością. Kiedy za-eksperymentowałem i zażyłem końską dawkę suplementów i witamin- jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki od razu moje samopoczucie się poprawiło. Wróciła też dawna siła i sprawność. Chodziło o to, że w takim gorącym klimacie poprzez pocenie wypłukiwałem z siebie wszelkie niezbędne sole, minerały i witaminy nie dostarczając organizmowi niczego w zamian. To tyle o moich doświadczeniach.
Osobiście interesuje mnie tzw. głodówka lecznicza i oczyszczająca. Osobiście kiedyś chciałbym spróbować taką 40 dniową. Byłem pod wrażeniem, kiedy mój kolega wykonał głodówkę tylko 26 dniową wg. książki Giennadija Małachowa. Całkowicie pozbawił się dzięki temu arytmii serce i wyeliminował zupełnie początki astmy i bronchit.

Powiem jedynie tyle że temat mnie mocno interesuje ;) -> Nie wiem ile filmów oglądałeś o bretarianiźmie (tu masz wszystkie jakie udało mi się zebrać: http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie.html#bretarianizm_/_inedia ) ale Jericho Sunfire dokładnie mówi jak do tego doszedł i ile to trwało (15-16 lat w jego przypadku). I trzeba pamiętać że jest to proces! Nie przechodzi się z dnia na dzień na odżywianie praną! Ja jestem za zdrową dietą i stabilizacją każdego etapu w tym musi się odbyć pełne oczyszczeni np na diecie 100% na surowo... później frutarianizm i tak dalej... (to tak w skrócie podaje... normalnie można to rozbić na więcej etapów ale zawsze 1 etapem jest wegetarianizm, a ostatnim "inedia"). Jeszcze raz podkreślę że aby zostać bretarianem potrzebny jest czas... i nie należy przestawać jeść mysląc że teraz będę odżywiać się pragną... Najpierw oczyszczenie i detox musi się odbyć + stabilizacja każdego etapu!!! (tak robił Jericho!!!)... bez tego nie ma "oddychania pragnicznego". :hi hi:

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

cala ta zabawa z 'brakiem sily' spowodowana jest 'mechanizmami obronnymi' uzaleznien. twoje uzaleznienie od cukru, od soli, od wszystkiego innego co tam jesz, od jedzenia w ogole, bawi sie z twoja psychika i wysyla ci falszywe sygnaly abys zjadl, dostarczyl cukru dla pasozytow, grzybow, tasiemca i wszystkich innych rzeczy, ktore ludzie zazwyczaj maja w srodku zupelnie o tym nie wiedzac. uzaleznienie tez chce zyc, walczy o przetrwanie po prostu ;)
objawy 'glodu' jedzeniowego sa dokladnie takie same jak glodu heroinowego, kokainowego czy alkoholowego. po jakims czasie na detoxie mijaja :język:

a co do niejedzenia, to jest raczej zgoła odwrotnie. po jakims czasie zaczynasz miec MNOSTWO energii i kondycje lepsza niz niejeden sportowiec. zazwyczaj czlowiek wieksza czesc swoich sil przeznacza na trawienie pokarmu i oczyszczanie sie z toksyn, ktore po nim zostaly w organizmie. nic w przyrodzie nie ginie, jak nie musisz trawic to mozesz energie przeznaczyc na startowanie w maratonie :D

kto nie jest poeta.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]