Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 13 gru 2019, 11:55

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
Post: 25 wrz 2010, 7:35 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Dobra jest, mam rozwiązanie: Boosting.

Boosting polega na wysyłaniu miłości z serca w kierunku celu w połączeniu z wizualizacją tej energii jako linii od serca do celu.

Reptile i ich podopieczni i różne takie po prostu tego nie wytrzymują z tego powodu, że ich wibracja jest zbyt niska, a dobrym istotom to tylko pomaga - dodaje sił. To jest największą zaletą tej techniki! Dlaczego? Ponieważ nawet mając niejasną wizję, że coś/ktoś atakuje NIE MUSIMY rozpoznawać kto jest wrogiem, a kto przyjacielem! Kto miał takie doświadczenia wie jak trudno jest oddzielić wyobraźnię od prawdziwej wizji. Często też wrogowie ubierają się w światło, kryjąc jednak mroczne serce pod tym płaszczykiem... Rozróżnienie tego jest bardzo trudne i wymaga subtelnych zdolności.

Boosting całkowicie pomija konieczność rozpoznania!!! Zboostowany wróg odejdzie, zboostowany przyjaciel stanie się lepszym przyjacielem. Boostować można bezpiecznie wszystko i zawsze!

Celem może być człowiek, zwierzak, cokolwiek na zewnątrz. Lub też może to być cel wewnętrzny - szarak, jaszczur, demon, człowiek atakujący czarną magią.

Zamiast dywagować możemy boostować!
Technika stosowana przez gifterów mających często "dziwne" problemy zarówno w świecie fizycznym jak i w planach niematerialnych. Właściwie każdy kto przekracza granice systemu kontroli powinien nauczyć się podstaw dla własnego i innych dobra i bezpieczeństwa.

To jest tak genialne i tak proste... Odrzucenie tej techniki z racji jej prostoty nie jest mądre. Mówię tu oczywiście o tych, którzy realnie coś chcą zrobić. Struktury związane z Illuminati stosują ataki psychiczne na szczególnie niewygodne osoby, co niestety często może prowadzić nawet do śmierci celu. Często są to grupy specjalnie wyszkolonych osób, wtedy atak staje się naprawdę niebezpieczny. Mamy pełne prawo się bronić w takiej lub podobnej sytuacji. Większość takich ataków zakłada całkowitą nieświadomość i całkowity brak kontrataku ze strony celu, co z jednej strony czyni je bardzo skutecznymi, a z drugiej już nawet podstawowe przeciwdziałanie mocno miesza szyki atakującym. Nie są przyzwyczajeni, że ktoś potrafi coś zrobić, nie są na to przygotowani.

Dlaczego boosting działa?

Jak wiadomo wszelkie istoty, które możemy mienić wrogami działają na zaniżonych poziomach wibracyjnych i do tego potrzebują kraść energię innym, bo sami, prawdopodobnie z powodu uszkodzonego DNA, nie potrafią generować własnej. Ekstremalnym przypadkiem jest tutaj składanie krwawych ofiar. Oczywiście występuje w strukturach wroga tez zjawisko, że jeden drugiego też gnębi i stara się wykorzystać. Powstaje piramida, kolejność dziobania.

Natomiast istoty, które można nazwać przyjaciółmi mają dostęp do NIEOGRANICZONYCH zasobów energii najwyższej jakości właśnie poprzez SERCE. Energia miłości jest tak złożoną, tak "wysoką" i tak inteligentną wibracją, że wrogowie dosłownie nie mogą przebywać w jej obecności. Jedne i drugie energie po prostu nie rezonują ze sobą, a my mamy tę przewagę, że możemy generować dowolne ilości miłości, podczas gdy wrogowie mają bardzo ograniczone zasoby "swojej" energii i walczą o nią.

Chciałbym zauważyć, że boosting nie ma nic wspólnego z gadaniem w stylu: "Tylko miłość i światło, a wszystko będzie dobrze." bądź oczekiwaniem na "dobre ufoludki, które zabiorą do nieba dobrych ludzi". Boosting jest realną techniką na radzenie sobie z mrokiem, jest wyrazem całkowitej niezależności człowieka opartej na miłości właśnie. To piękne, że jako ludzie mamy MOŻLIWOŚĆ dostrajania się do wibracji miłości i że mamy w ten sposób dostęp do tego świętego, nieograniczonego potencjału.

Dodam jeszcze, że boostować można osobę która sama jest zaatakowana, bądź po prostu źle się czuje, bądź chcemy by była bezpieczna. Spokojnie można kogoś obdarzyć takim wsparciem obserwując i czując wspaniałe ochronne i uzdrawiające efekty takiego działania! To właśnie robi dobra matka, która swoimi rozmyślaniami i miłością chroni swoje dziecko, gdy jest ono np. na wycieczce... W połączeniu z wizualizacją takie działanie nabiera znacznie większej mocy.

Oczywiście boostować można na dowolną odległość.

Wolna wola - od każdego z nas zależy czy to wybierzemy. Od tych pojedynczych wyborów zależy jak proces przemiany widoczny obecnie na planecie potoczy się dalej. Tego naprawdę nikt nie wie, żadna istota, bo to wszystko zależy od tego co poszczególni ludzie będą wybierać w swoich Teraz. Z chwili na chwilę. To ekstremalnie dynamiczna struktura! Wyborów dokonujemy z sekundy na sekundę na podstawie dopływających informacji, a te krążą obecnie z szybkością błyskawicy, czego przejawem jest choćby Internet i ten post. :D------------------------------------------------------------------------
Przetłumaczyłem istotny fragment na potrzeby innego wątku, natomiast ostatnio pojawiły się pytania co można zrobić kiedy pojawiają się "dziwne sytuacje", ktoś się dziwnie gapi itp. w innych miejscach forum, więc uznałem, że boosting zasługuje na osobny temat.Podstawy boostingu PL

Oczyść swoją osobistą przestrzeń (uziemienie, ugruntowanie) - Wyobraź sobie uziemiający sznur prowadzący z twojej kości ogonowej do centrum Ziemi. Wyślij całą nie należącą do ciebie energię w dół do Ziemi. Wtedy wypełnij swoją przestrzeń, pole, twoim własnym złotym światłem. By uzyskać więcej informacji o uziemieniu, zobacz sekcję Etheric Exercises na forum.
(To bardzo ważne. Człowiek ugrunowany połączony energetycznie z Ziemią jest odporny na manipulacje energetyczne, nawet fizycznie staje się bezpieczny. Ja odczuwam to jako przepływ energii przez całe moje pole energii z góry w dół, i nie tylko przez kość ogonową, ale i przez stopy. Bardzo dobrze jest stanąć boso na ziemi, szczególnie w czasie nauki uziemienia/ugruntowania)

Skup się na sercu - zapoznaj się z systemem czakr jeśli nie zrobiłeś tego do tej pory. Serce, inaczej mówiąc czwarta czakra mieści się na mostku nieco powyżej linii sutków w środku klatki piersiowej. To miejsce z którego będziesz wysyłał energię.
(myślę, że lepiej podać - środek mostka, zresztą tą czakrę łatwo wyczuć jak już działa, wtedy wątpliwości natury anatomicznej mijają.)

Skup się na kimś kogo kochasz - Uzyskaj uczucie miłości w swoim sercu skupiając się na kimś kogo kochasz, czy jest to członek rodziny, dziecko, przyjaciel lub zwierzak.
(To jest naprawdę prosta instrukcja dla każdego, więc jest podany prosty sposób na uruchomienie miłości. Oczywiście osoby bardziej zaawansowane, które potrafią uruchamiać miłość serca innymi sposobami mogą zrobić to tak chcą. Chodzi o uruchomienie uniwersalnej kosmicznej miłości dowolną metodą.)

Wyślij energię - Kiedy poczujesz miłość w obszarze serca, wizualizuj ją jako strumień energii płynący z czakry serca w kierunku zamierzonego celu. Energia czakry serca ma kolor zielony, energia orgonu jest niebieska. Oba kolory są odpowiednie.
(Co do kolorów to się zgadzam. Raczej w wizualizacji domieszałbym duuużo biało-niebieskawego światła, czyli wychodzi taki świetlisto-biało-niebieski, albo świetlisto-biało-zielony.)

Bądź neutralny - Wysyłaj energię bezwarunkowej miłości. Znaczy to, że nie szukasz zemsty, nie jesteś wściekły, nie jest twoją intencją zranić lub zadać ból itp. Sprawiedliwy gniew jest akceptowalny ponieważ należy on do wyższego duchowego porządku. Masz prawo by się bronić.

Podpowiedź: Jeśli masz kłopoty z wizualizacją energii płynącej z czakry serca, wyobraź sobie strażacki hydrant otwarty z jednej strony. Woda pod ciśnieniem wypływa z hydrantu bez wysiłku. Wyobrażaj sobie energię wypływającą z serca właśnie w ten sposób - bez żadnego wysiłku.
(Tak to my JESTEŚMY tą technologią obronno-zaczepną której szukamy. Uruchomienie systemu miłości, który jest zakodowany w naszym DNA rzeczywiście generuje niesamowite ilości energii, mamy do niego dostęp non stop. Intencja i koncentracja są tu kluczem. Miłość do życia też. Jej ilość jest tak duża kiedy system działa, że rzeczywiście tworzy to ciśnienie. Manipulatorzy robią co mogą, byśmy nie umieli uruchamiać naszego wrodzonego systemu, do tego umniejszając znaczenie tej potężnej broni. Kto raz uruchomił - wie o czym mówię. Dopisuję to, bo dla niektórych kochać to oczywiste i proste, a inni będą musieli się nauczyć - podpowiedź - to całkowicie naturalna prosta rzecz dla naszej rasy).

--------------------------------------
Wysyłanie miłości - to niekoniecznie musi być miłość emocjonalna, jakkolwiek może być jeśli celem jest ktoś kogo kochasz. Podstawą jest to, że chcesz wysłać częstotliwość miłości. Takie podejście jest bardziej neutralne i bardziej użyteczne jeśli coś negatywnego stanowi twój cel. Któż chciałby przytulić mordercę na usługach Illuminati? To do czego dążysz jest wysoką wibracją miłości i właśnie tej energii "źli chłopcy" po prostu nie potrafią zrozumieć, ani walczyć przeciwko niej.


Źródło:
http://www.donebydooney.com/phpBB2/viewtopic.php?t=3Techniki bardziej zaawansowane:
http://www.donebydooney.com/phpBB2/viewtopic.php?t=31

Małe bo zamknięte, jednocześnie bardzo treściwe forum na ten temat:
http://www.donebydooney.com/phpBB2/index.php

Generalnie informacje te są związane ze środowiskiem Dona Crofta.


Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 wrz 2010, 7:35 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 25 wrz 2010, 8:55 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:44
Posty: 808
Lokalizacja: NRW
Płeć: kobieta
Swietny temat, dzieki thozo :) Od razu zaczne wyprobowywac boosting, jak beda rezultaty, podziele sie nimi tutaj :)

_________________
Go to work, send your kids to school
Follow fashion, act normal
Save for your old age, obey the law
Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am freeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2010, 10:53 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 9:50
Posty: 486
Płeć: mężczyzna
niestety Thozo
probowalem tego i o ile sprawdza sie w stosunku do normalnych istot tak w przypadku jaszczurow zawodzi

sprobowalem czegos innego

bez nienawisci ale i bez milosci o ktorej sie pisze po prostu zero emocjonalne - zaczerpnalem energie z glebi Ziemi oraz z Kosmosu i przeprowadzajac synteze tych dwoch swiatel w w srodkowym dan tien (castenada inaczej to nazywa) wytworzylem biale swiatlo
bedac tak podlaczanym do "dwoch" zrodel nagle nastapila wizualizacja dwoch oslepiajaco bialych wezy!!! ktore z mojego osrodka serca przeniknely w pole energetyczne konkretnego jaszczura
wtedy nastapilo cos niesamowitego - zobaczylem ze te wibrujace oslepiajaca biale swietliste weze CZYSZCZA POZERAJAC CALA CIEMNA MATERIE wypelniajaca dana istote

powiem tak - dopiero po takiej akcji zobaczylem diametralna zmiane zachowania
wczesniejsze posylanie cieplego swiatla milosci odnosilo wrecz odwrotny skutek - im wiecej milosci ode mnie tym wiecej wrogiego zachowania wzgledem mnie

_________________
Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2010, 12:24 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Aquabart przeczytaj dokładnie, nigdzie nie piszę o "ciepłej miłości":

thozo pisze:
Wysyłanie miłości - to niekoniecznie musi być miłość emocjonalna, jakkolwiek może być jeśli celem jest ktoś kogo kochasz. Podstawą jest to, że chcesz wysłać częstotliwość miłości. Takie podejście jest bardziej neutralne i bardziej użyteczne jeśli coś negatywnego stanowi twój cel. Któż chciałby przytulić mordercę na usługach Illuminati? To do czego dążysz jest wysoką wibracją miłości i właśnie tej energii "źli chłopcy" po prostu nie potrafią zrozumieć, ani walczyć przeciwko niej.
[/i][/color]
Poza tym fajny opis doświadczenia! Dlaczego piszesz: "Niestety thozo"? Moim zdaniem piszesz o tym samym. Tylko wizja się inaczej ułożyła. Składniki te same co w przetłumaczonych punktach: połączenie z Ziemią i kosmiczna miłość. :tak: Twoje węże to jak te linie z serca. Tylko kolor inny...

To jest naprawdę jest dziwny rejon. Na 100% nie każda gadzia energia jest zła, jednak kiedy jakaś tego rodzaju atakuje - nie ma negocjacji. W moim doświadczeniu boosting działa wspaniale, choć zgodzę się, że "złe gadzie" są tu najtrudniejsze. Potrzebna jest tu cierpliwość. Po pewnym czasie zaczynają odpadać, jakby w takiej zielonkawej mgle i czujesz, że wygrałeś i jesteś wolny!


Cottontail pisze:
Swietny temat, dzieki thozo :) Od razu zaczne wyprobowywac boosting, jak beda rezultaty, podziele sie nimi tutaj :)


Dzięki Cottontail, warto, naprawdę warto i czekam na opowieści jakby co!

Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2010, 12:48 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 9:50
Posty: 486
Płeć: mężczyzna
ok przepraszam faktem jest ze nie doczytalem ale tez i mialem na mysli milosc uniwersalna

ah.... nawet nie wiesz jak ciezko jest taki stan rzeczy utrzymac i nie dac sie negatywnym emocjom i uczuciom
poniesc
wiele razy mialem i mam nadal chwile zalamania energetycznego - totalny drenaz - po prostu czuje jak moja energia jest wysysana kiedy trace panowanie nad sytuacja i wchodze w zaleznosc uczestniaczac w tej grze emocji

najgorsze w tym wszystkim jest to ze tak naprawde moje przezycia maja jak najglebsze podloze emocjonalne i zerwanie z ta zaleznaoscia jak np zrobil to Gautama zanim stal sie budda przerasta moje sily na tym etapie mojej ewolucji

kiedys duzo pracowalem z czakra serca posylajac uniwersalna milosc calemu wszechswiatowi dzieki temu doznalem otwarcia czakry serca niestety wskutek pozniejszego uwiklania sie w zaleznosci materialne stracilem caly dorobek
na szczescie jest to jak z jazda na rowerze - tego sie nie zapomina

pozdrawiam

_________________
Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2010, 12:50 
Offline
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lis 2009, 5:05
Posty: 1218
Lokalizacja: Lyrae/Terra
Płeć: mężczyzna
He, to dziwne.
Kolejny temat, a intuicyjnie do niego doszedłem.
Moja forma boostingu jest inna niż opisane. Tworzę coś w rodzaju tarczy, bariery która odbija to co negatywne. I sam na to wpadłem.

_________________
Nie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2010, 13:02 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 9:50
Posty: 486
Płeć: mężczyzna
andromedan - kapsule energertyczna tez tworze ale w formie defensywnej - wielokrotnie sie przydala

kiedys jako male dziecko przeczytalem wszystkie bajki dostepne dla mnie z kilku bibliotek
znalazem tam ciekawa rzecz- watek byl taki ze glowny bohater codziennie przed snem zmawial modlitwe i zaypial spokojnie i zadne zlo nie moglo go tknac, kiedys spal w kryjowce zbojcow i jeden z nich chcial go zasztyletowac we snie - jednak sztylet zarzymal sie na niewidzialnej barierze
ot takie chlopskie bajanie a ile w tym zyciowej madrosci

_________________
Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2010, 13:25 
...


Ostatnio zmieniony 02 paź 2010, 11:20 przez BioSine, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
   
 
 
Post: 25 wrz 2010, 13:28 
aquabart pisze:
... nawet nie wiesz jak ciezko jest taki stan rzeczy utrzymac i nie dac sie negatywnym emocjom i uczuciom ponieść. ...

... bez nienawisci ale i bez milosci o ktorej sie pisze po prostu zero emocjonalne.

... totalny drenaz - po prostu czuje jak moja energia jest wysysana kiedy trace panowanie nad sytuacja i wchodze w zaleznosc uczestniaczac w tej grze emocji. ...


Ciężko na początku, później przychodzi intuicyjne lub wręcz namacalne rozpoznanie. Należy stosować postawę defensywną, ofensywa powoduje, że wdajesz się w grę i "o to chodzi" w tym żeby dać się wciągnąć i jak sam piszesz w III cytacie / linii z Twojego postu. Defensywa powoduje, że samemu sobie uszkadza się własną aurę.

Wysyłanie miłości na lewo i prawo działa na zasadzie "uderz w stół a ..."

Jest takie stwierdzenie które świetnie opisuje powyższe sytuacje z atakami psychotronicznymi wyszkolonych "agentów".

"Jeśli wchodzisz do gry (niejako automatycznie) stajesz się celem".

Ku rozwadze i przestrodze a także świadomej ochronie / obronie przed energetycznym syfem który nam zrzuca się na głowę.Na górę
   
 
 
Post: 25 wrz 2010, 20:45 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2009, 11:51
Posty: 980
Płeć: mężczyzna
Zajebista ta technika :) byłem dziś w lesie na wypadziku i sobie trochę po ćwiczyłem różne takie tam :P i między innymi przed wyjściem dziś zwietrzyłem twój temat więc także trza było spróbować z czym to się je :D
Świetna sprawa do budzenia w sobie postrzegania przez bezwarunkową love, ale nie tylko widzę w tym potencjał np. technika ma zapewne w sobie także jakieś ukryte właściwości antydepresyjne, bo świetnie poprawia samopoczucie ;)
i co najważniejsze można stosować bez recepty nie tylko na każdego, ale na wszystko :)
Ja jeszcze dodałem do tego inne ciekawe ćwiczenia, jak ćwiczenie z wizualizowaniem sobie jak na początku ogarniamy umysłem okolice (np. las) potem miasto, województwo, kontynent, ziemie, układ słoneczny, galaktykę i dalej, a po którymś tam wydechu kurczymy się w drugą stronę powracając do nas samych, technika była gdzieś na forum już opisywana. Potem można zastosować nie tylko wizualizację strzelania z serca ale także rozszerzyć swoją energię w głąb otocznia tak aby je poczuć, uwagę można skupić na np. kilku metrach na około, a potem wizualizować sobie fale pozytywnej energii, jak jesteśmy w lesie to po chwili można zauważyć jak ładowanie przebiega w 2 strony jakby drzewa wysyłały fale zwrotne :)

_________________
W jedności siła nie w budowanych murach
Wszystko ma swoją głębię
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 wrz 2010, 10:21 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
divinorum pisze:
Zajebista ta technika :) byłem dziś w lesie na wypadziku i sobie trochę po ćwiczyłem różne takie tam :P i między innymi przed wyjściem dziś zwietrzyłem twój temat więc także trza było spróbować z czym to się je :D
Świetna sprawa do budzenia w sobie postrzegania przez bezwarunkową love, ale nie tylko widzę w tym potencjał np. technika ma zapewne w sobie także jakieś ukryte właściwości antydepresyjne, bo świetnie poprawia samopoczucie ;)
i co najważniejsze można stosować bez recepty nie tylko na każdego, ale na wszystko :)

Ja jeszcze dodałem do tego inne ciekawe ćwiczenia, jak ćwiczenie z wizualizowaniem sobie jak na początku ogarniamy umysłem okolice (np. las) potem miasto, województwo, kontynent, ziemie, układ słoneczny, galaktykę i dalej, a po którymś tam wydechu kurczymy się w drugą stronę powracając do nas samych, technika była gdzieś na forum już opisywana. Potem można zastosować nie tylko wizualizację strzelania z serca ale także rozszerzyć swoją energię w głąb otocznia tak aby je poczuć, uwagę można skupić na np. kilku metrach na około, a potem wizualizować sobie fale pozytywnej energii, jak jesteśmy w lesie to po chwili można zauważyć jak ładowanie przebiega w 2 strony jakby drzewa wysyłały fale zwrotne :)


Przedstawiłem generalnie technikę wykonania boostingu plus nieco teorii. Zrobiłem tak, bo choć boosting ma WIELE ukrytych korzyści, znacznie łatwiej ich doświadczyć niż je opisać. Działanie antydepresyjne wiąże się tym, że przepływ miłości przez serce, czym w zasadzie jest boosting, jest po prostu bardzo przyjemny, wręcz uzdrawiający. Przynosi uśmiech. :D Inną zaletą jest nauka odczuwania stanu boostowanego obiektu. To nie tylko proste wysyłanie energii, ale też otrzymywanie emocjonalnej informacji zwrotnej! To w ten sposób czuję czy już koniec "walki". W ten sposób poprawiam mój związek. Ludzie których boostujesz zaczynają cię po prostu lubić, bo czują się przy tobie dobrze. Zaznaczam, że nie jest to manipulacja, bo wysyłając miłość bez oczekiwań, bez ego, nie skłaniasz nikogo by zrobił coś czego oczekujesz (są ludzie, którzy sprawiają że czujesz się lepiej, jednak robią to jedynie dla uzyskania osobistych korzyści, często nieświadomie).

Myślę, że wielu uczestników zgodzi się, że w esencji naszej rzeczywistości chodzi o polaryzację STRACH/MIŁOŚĆ, co też przejawia się jako STS/STO. Generalnie, przynajmniej od kilku tysięcy lat wygrywał strach, a przejawy miłości były tłumione, historią manipulowano tak, by zatrzeć ślady jej użycia.

Filozoficzna zgoda to jedno, natomiast realne działanie to drugie. Tak więc boosting jest metodą REALNEGO działania za pomocą miłości w świecie niestety zdominowanym przez strach i manipulacje.

EDIT: W momencie boostingu, kiedy serce wypełnia miłość, nie jest możliwe odczuwanie strachu, więc boosting czyni człowieka nieustaszonym. To wielka zaleta w realnych warunkach.

Oczywiści zgadzam się boostować można dowolny obiekt!!! Nawet polecam spróbować najpierw na jakiejś np. roślinie, tak by to poczuć.

Divinorum fajne zgranie, też ostatnio trenowałem techniki "zmiany skali", bardzo bardzo ciekawe. Wyobrażałem sobie siebie nad morzem, w konkretnym miejscu na Ziemi, byłem tam kiedyś fizycznie. I następnie "oddalałem i przybliżałem kamerę" do poziomu Galaktyki nie dotarłem, bawiłem się po prostu. Po powrocie do wysokości tak z 20m kiedy patrzyłem na siebie z góry zauważyłem krąg światła o średnicy ok. 50m wokół, dało się odczuć wymianę z przyrodą wokół... :tak:


Andromedan tutaj mam coś dla Ciebie:

Technika polega na boostingu, jednak autor jako pierwszy krok poleca wzbudzenie miłości w sercu (zasila całą akcję), potem stworzenie z niej bańki wokół siebie tak by być bezpiecznym/nietykalnym, następnie dopiero "strzelanie" tą samą energią. Wymienia różne rodzaje wrogów i sposoby na nie np. demony, jaszczury, nordycy, szaraki, naturalne pasożyty eteryczne, formy myślowe, ataki psychiczne i czarna magia.

Bardzo, bardzo rzeczowy i praktyczny opis, autor kładzie szczególny nacisk na wizualizację jako element niezbędny dla skuteczności techniki.

"Chow to Fight Monsters and Win" (Jak walczyć z potworami i wygrywać)

http://educate-yourself.org/cn/jacklondonhowtofightmonstersguidebook04jul09.shtml


Taki fragment, można powiedzieć motto tego artykułu, jak i tego tematu ogólnie:

"In the first chapter I’m going to walk you through techniques useful to repel enemy psychics assaults and banish them from your space so you can recover.

It’s extremely important to be aware when you are actually being attacked. Passively accepting the attack and/or ignoring the attack will not resolve anything. I think a lot of people will pretend that “it’s just a nightmare” or that they’re hallucinating, or having mental health problems, when in reality someone in the real world is attacking them on the aetheric level and doing them harm. It’s up to you to cultivate discernment and figure out when it’s actually happening."


Tłumaczenie:
"W pierwszym rozdziale poprowadzę cię przez szereg technik użytecznych by zniweczyć ataki psychiczne wrogów i usunąć ich ze swojego pola energii/przestrzeni wokół ciebie, co spowoduje, że będziesz w stanie dojść do siebie po ataku.

Jest niezwykle ważne by być świadomym ataku kiedy ma on miejsce. Pasywna akceptacja ataku i/lub jego ignorowanie niczego nie rozwiążą. Myślę, że wielu ludzi będzie myślało, że "to po prostu koszmar senny" lub że mają halucynacje, lub że mają problemy ze zdrowiem psychicznym, kiedy w rzeczywistości ktoś w realnym świecie atakuje na poziomie eterycznym czyniąc w ten sposób realną krzywdę. Twoim zadaniem jest rozróżnienie i odgadnięcie czy to się naprawdę dzieje."Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 wrz 2010, 17:34 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 cze 2010, 22:52
Posty: 1712
Płeć: kobieta
Bardzo przydatny temat, naprawdę.
Dzięki thozo :)

_________________
// \\
\\ //Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 paź 2010, 11:41 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2009, 10:11
Posty: 1806
ciekawe co się stanie
jak zaczyna się zatracać poczucie wewnątrz/na zewnątrz
i okazuje się że to z czym walczymy - nie jest na zewnątrz...

jakoś na razie wszystkie istoty oświecone za bardzo
nie podają takich technik na wyjście z matrixa

ALE - może będziemy mieli przełom i pierwszy raz
zdarzy się precedens - już czas ot tysięcy lat to się nie udało...

_________________
Wszystko jest umysłem...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 paź 2010, 12:45 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Hakun pisze:
ciekawe co się stanie
jak zaczyna się zatracać poczucie wewnątrz/na zewnątrz
i okazuje się że to z czym walczymy - nie jest na zewnątrz...Cześć Hakun, z wypowiedzi na forum zorientowałem się, że były jakieś tarcia i że raczej się nie udzielałeś ostatnio, czyli od momentu mojej dość świeżej rejestracji, bo nie widziałem Twoich nowych postów ani razu. Miło mi spotkać się w tym miejcu! :spoko:

Myślę, że poruszyłeś podstawową kwestię. Jak wynika z prawa rezonansu jedyną wibracją jaka może z nami współistnieć jest wibracja TAKA JAK NASZA!!! Stąd atak jest tak naprawdę ciężką lekcją uświadomienia sobie własnego mroku. Istniejemy na raz na wielu poziomach zarówno jeśli chodzi o wymiary jak i o czas. Uświadamiamy sobie zwykle jedynie drobny fragment naszej złożoności, wbici w 3D (w swej esencji robi to strach). Tutaj pojęcie "karmy" znacznie się rozszerza ponad to co powszechnie się o nim myśli. Zarówno patrząc duchowo, jak i genetycznie - nie zawsze byliśmy tymi wymuskanymi delikatnymi ludźmi naszej wygodnej ery i nie zawsze podejmowane przez nas decyzje były dobre. Zło uczynione innym będzie powracać w cyklach, dopóki nie nauczymy się przebaczenia. Porządne przebaczenie ma działanie oczyszczające, transmutujące nasze DNA i tym samym wibrację, co daje dwie korzyści:

- przestajemy przyciągać dany typ doświadczeń.
- odzyskujemy część naszej prawdziwej mocy.

Dzięki atakom mamy szansę na poznanie swoich mroczniejszych miejsc, one są jak pukanie do drzwi - "popatrz tu jestem, uruchom moc ukrytą w tym miejscu wielowymiarowego siebie, inaczej nie zdołasz przetrwać tego doświadczenia".

Miejsca mroczne w nas, są mrocznymi, bo tam nie zaglądamy światłem naszej świadomości! W ten sposób prawdziwa moc człowieka jest ukryta. Ludzie bojąc się swojego pokoleniowego i karmicznego mroku, udając anioły, sami ją odrzucają. Generalnie moc polega na umiejętności tworzenia silnego pola energii i tworzenia wokół siebie przestrzeni w której dobro może zaistnieć i być bezpiecznym. Jednak obecnie ludzie są bezsilni, generalnie patrząc, sterowani przez mroczne siły, właśnie z racji tego, że działają one niepostrzeżenie dla większości z nas. Wnioski narzucają się same.

Oczywiście z praktyki wynika, że nie ma się co cackać i należy odbijać ataki intencją z powrotem do nadawcy, bądź stosować boosting, należy przetrwać doświadczenie, by potem na spokojnie uwolnić starą karmę - przebaczyć sobie i innym. W ten sposób dochodzimy do pojęcia granic energetycznych w przestrzeni wokół nas.

Mam nadzieję że zrozumiale zarysowałem tak skomplikowany temat.

Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 paź 2010, 7:21 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2009, 10:11
Posty: 1806
Proponuję to teraz w praktyce osiągnąć.

Samo teoretyzowanie za dużo nie daje.

Ja pojawiam się i znikam, bo uważam że nie ma potrzeby
non stop o tym samym pisać, a przede wszystkim działać.

Każdy zrobi jednak jak uważa.

_________________
Wszystko jest umysłem...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 paź 2010, 7:39 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Hakun pisze:
Proponuję to teraz w praktyce osiągnąć.

Samo teoretyzowanie za dużo nie daje.

Ja pojawiam się i znikam, bo uważam że nie ma potrzeby
non stop o tym samym pisać, a przede wszystkim działać.

Każdy zrobi jednak jak uważa.


Lata 2000/2001, okres zwiększonej aktywności Słońca, praktykowałem i praktykowałem, bo nie miałem innego wyjścia. Godzinami, dniami, miesiącami... Dało mi to głęboki wgląd jak i zmiany w polu energii. Osiągnąłem stan, kiedy ataki itd. przestały do mnie dochodzić i miałem spokój. Stąd moja wypowiedź. Czuję, że nadchodzi nowa fala w moim osobistym rozwoju i że będę znów musiał pogłębić umiejętności. Zauważ, że ten temat to PRAKTYCZNY PORADNIK, bo mam taki styl. Teoretyzowanie zostawiam zazwyczaj innym.

Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group