Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 lis 2019, 0:25

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27 paź 2011, 12:20 
Artykuł nadesłany mailem, zamieszczam bo jest bardzo ciekawy.

Trudno w to uwierzyć: człowiek zwyciężył z bogami. Jak to możliwe, kiedy wmawiano nam całymi wiekami, że jesteśmy stworzeni przez bogów i zdani jesteśmy na ich wolę.
Jak to się stało, że człowiek dotarł do swych korzeni, nie bacząc na klątwy i kary boskie?
Jaka musiała być zawarta siła w „marnym” człowieku, że nie zważając na przeszkody parł, by ustalić początek swojego istnienia i odkrył rzecz zadziwiającą: człowiek nie jest „istotą jednorazowego użytku”-jest wieczny i stwarza wokół siebie wszystko.

Odkrycie to stanowi „odwrotność” wszelkich nauk religijnych i przeczy słowom autorytetów, które propagowały na Ziemi kreacjonizm.

Obecny stan przypomina scenę z obrazu Michała Anioła: ukrzyżowanie św. Piotra. Niewielu ludzi zauważyło, że „kazał” się powiesić do góry nogami – wszystko w religii katolickiej /i nie tylko/ jest odwrotnością rzeczywistości. Jest skierowane przeciwko człowiekowi i zmusza go do cierpienia. Gloryfikacja cierpienia miała być zachętą do życia w znoju i trudzie. Zapewniano, że cierpienie uszlachetnia człowieka i jest przepustką do raju, czy nieba. Cierpienia były szczególnie wskazane dla kobiet, bowiem to one dysponowały predyspozycjami, dzięki, którym mogły odkryć fałsz zasad ustanowionych przez autorytety religijne. Gdy były skupione na cierpieniu nie przeszkadzały wszelkim bogom, mężczyznom w całkowitym podporządkowaniu ziemskiej populacji.
Dlaczego właśnie na Ziemi skupiło się tyle różnych ras i cywilizacji, które chciały zawładnąć Ziemią i jej mieszkańcami? Tu trzeba przypomnieć, że Ziemia i jej planeta bliźniacza miały niezwykle istotną rolę w kształtowaniu Wszechświata.

Dziś te informacje coraz szybciej wypływają na światło dzienne. I coraz więcej ludzi jest świadomych, że nie pochodzimy od małpy, ani nie wyszliśmy z wody jako meduzy, czy ryby. Tego typu teorie powstawały celowo, by ukierunkować ludzkie umysły na życie doczesne i związać myślenie ze światem fizycznym. Z drugiej strony zaoferowano człowiekowi teorię o stworzeniu go przez boga, co utrudniało ogromnie poznanie prawdy. Ciekawość i upór w badaniu prawdziwej historii człowieka wiele jednostek przypłaciło cierpieniem, a nawet życiem.

Za „bluźnierstwa” jak mówiono o ich odkryciach, byli szykanowani, torturowani, paleni na stosach. Do dnia dzisiejszego pozostał w wiernych nawyk sądzenia, jak za czasów inkwizycji, ludzi inaczej myślących lub innej wiary. Można dzisiaj powiedzieć, że „dzieło boskie” udało się znakomicie – wierny stał się robotem sterowanym różnymi treściami i oprogramowaniem. Doskonale przedstawione to zostało w filmie ,pt: „JA ROBOT”.
Przez całe wieki naturalny „pęd” ludzi do wiedzy całościowej i jej podstaw był przez autorytety ukierunkowany na wiarę. Ich obowiązkiem było scalać wiernych w stada. Wprowadzone prawo własności pozwoliło bez obaw pozostawić „trochę” wolnej woli. Grupy wyznawców automatycznie broniły swoich bogów. A obrona to walka. I tak dotrwaliśmy do końca starego procesu!

Przez szereg lat wprowadzano ludzi w błąd podając różne daty zakończenia aktualnego procesu.
Z szeregu badań wynika jednoznacznie, że było to celowe. Chodziło o uzyskanie jak największej ilości emocji, a to daje zawsze profity w postaci większej ilości wyznawców, takiej czy innej religii. Ilość pozyskanych wyznawców – to ilość żołnierzy walczących o racje w imieniu swoich autorytetów.
Powinniśmy się zastanowić, czy coś takiego jak koniec świata jest możliwe?

Stwórca, bóg, budowniczy Wszechświata – czy dla zabawy stworzył to wszystko? Z nudów zapowiedział, że zabawa się kończy i człowiek ponownie wraca do niebytu? Taka zabawa to typowa rozrywka sadysty. Jak pogodzić to z miłością, dobrocią i opieką nad wyznawcami? Te sprzeczności nie można zripostować stwierdzeniem: taka jest wola boska! Większość pogodziła się z tym i twierdzi – nie znamy jego zamiarów i należy przyjmować wszystkie klęski i cierpienia z wielką pokorą. Taki sposób myślenia, a właściwie wierzenia, sprawił, że większość ludzi uwierzyła, że życie jest jednorazowe. A to, że życie jest wieczne – stało się nic nie znaczącym frazesem. A przecież także Biblia uczy, że jesteśmy zbudowani na wzór i podobieństwo stwórcy, a on przejawia się przez trzy istoty i jak nam wiadomo wiecznie! Mamy więc takie same prawa i wieczne życie. Jeżeli tak jest, to mamy także moc tworzenia i możliwość nieograniczonego poznania.

W procesie, który dobiega właśnie końca, każdy człowiek miał możliwość rozwoju indywidualnego. Jednak wnioski jednostki, jak cenne skarby pomnażać powinny innych. Suma wniosków i doświadczeń, to wielki skarb ludzi, narodów i całej planety. Jednak ten proces też został wypaczony. Uwagę człowieka skierowano na autorytety, które gromadziły wiedzę swoich wyznawców. Przekazując im tylko te informacje, które utrzymywały ich przy władzy. Dziś większość ludzi nie chce nic zmieniać. Lęk przed karami jest silniejszy niż myślenie, czy rozsądek. Coraz szybciej jednostki te jak ze snu hipnotycznego budzą się i swoim oddziaływaniem – promieniowaniem wpływają na innych. Działa to jak klocki domina: coraz szybciej i szybciej z każdym dniem.
Mamy wiele przepowiedni, informacji dotyczących końca starego procesu, ale co będzie np. po 2012 roku? Na ten temat wiadomo niewiele. Wniosek jest prosty: bogowie nie znają ciągu dalszego rozwoju świadomości ludzkiej. Zamknięci w swoich umysłach, niczym w klatkach cały czas snują wyobrażenia o przedłużeniu obecnego stanu rzeczy. Stąd wiele przekazów otrzymywanych przez Ziemian o ciągu dalszym świata, w którym wszyscy doświadczają kontaktu z bogiem, Jezusem, itp. Takie były plany, zmiana ma nastąpić, ale według starych wzorców. Znów z bogiem, jako istotą kierującą życiem ludzkim na Ziemi i poza nią.

Zamysł ludzki, a więc myśli ludzkie utworzyły i wytyczyły jednak inne plany rozwoju człowieka i Wszechświata. Człowiek uzyskuje stan pełnej świadomości i staje się świadomym twórcą. Tak zresztą było zawsze. Jednak kolejny etap – to pełna świadomość tworzenia. Nowy Proces – to proces świadomego tworzenia. Wyszliśmy z etapu nauki – przechodzimy do działania wg. zdobytej wiedzy. Prawa i zasady pozostają te same, lecz inne są ich przejawy. Cel, jaki mieliśmy uzyskać w starym procesie – to udoskonalenie najbardziej zagęszczonej formy przejawu, czyli ciała fizycznego. I tak się stało.

Zebrana wiedza człowiecza powinna się dziś „zbilansować” z całym dorobkiem zdobywanym przez
wieki przez każdego z nas. Jedynie w takim „stanie” możemy przygotować się do przejścia w Nowe.
Trzymam się określenia – przejścia w Nowe. Choć i to określenie jest niewłaściwe. „Przejściu” podlega świadomość istoty ludzkiej. Jednostki przygotowane do transformacji nie podlegają tzw. śmierci ciała fizycznego. Transformacja odbywa się w pełni świadomie i trwa to zaledwie części sekundy. Tyle co mrugniecie powiekami.! Po „otwarciu”oczu oglądamy swoją nową formę i nową rzeczywistość, która jest wynikiem przemiany naszej świadomości i naszego sposobu myślenia i postrzegania świata. Dlatego dużo wcześniej jesteśmy do tego przygotowywani. W snach, relaksacjach- wiele osób widzi nowe ciało i warunki, w jakich ono się znajduje: planeta, przyroda, wszechświat.

O procesie transformacji wiadomo było od wieków. Zwróćmy uwagę na scenę tzw. przemienienia pańskiego. PRZEMIENIENIE ! To na razie najlepsze określenie nowego zjawiska.
Każdy proces, który dotychczas nazywaliśmy cyklami, podlega ścisłej kontroli myśli ludzkiej,
a świadomość zewnętrzna człowieka jest o tym zawsze powiadamiana z dużym wyprzedzeniem. Stary proces został „zamknięty” dokładnie 07-07-07. wg „magii” cyfr i Kabały oznacza siedem części z dwunastu budujących wszelkie formy po stronie materii. Równolegle z procesem materialnym został zamknięty proces w „niebie”, inaczej w antymaterii – w stosunku do nas świata równoległego. Więcej informacji na ten temat znajduje się również w artykułach.

Teraz coraz częściej słyszy się o Nowej Erze. Tym mianem w przeszłości określano kolejne cykle rozwojowe . To co teraz się dokonuje nie jest następnym cyklem – lecz całkowicie nowym procesem. Lepszym określeniem jest: nowa rzeczywistość – nowa przestrzeń.

Ze starego w Nowe nic się nie zabierze, bowiem warunki w Nowym są diametralnie inne. Forma , kształt ludzki – pozostaje ten sam, lecz jej budowa wewnętrzna ulega całkowitej zmianie. Wszelkie podziały na wyodrębnione organy, jakie do tej pory istniały ustępują jednorodnym – scalonym „organom”. Np. całkowicie zmieni się budowa mózgu, znika podział na dwie półkule. Ogólnie można powiedzieć, że również w budowie ciała wszystko sprowadzać się będzie do jedności. Zmiany jednak dotyczą przede wszystkim myślenia: kończą się wyróżniki, wyobrażenia, że ktoś lub coś jest lepsze, ważniejsze. Co do tej pory było kanonem bycia ludzkości.

Dotychczasowa praca – często żmudna i wymagająca często ogromnego wysiłku była niezbędna, by dostarczyć istotom ludzkim, jak najwięcej doświadczeń i umożliwić wyciąganie samodzielnych wniosków. To konieczność, by człowiek uzyskał pełną świadomość tworzenia i nigdy już nie szukał nikogo poza sobą – kto to wszystko tworzy.
Na dzień dzisiejszy należy stwierdzić, że nowa rzeczywistość już istnieje. Tworzenie zaczyna się zawsze od przygotowania środowiska, w którym pojawią się formy ludzkie. Bardzo wielu osób otrzymuje już szczegółowe obrazy fauny i flory, jakie już istnieją.

Szkoda więc czasu na tworzenie Nowego, bo po pierwsze już istnieje, a po drugie będziemy
budować po staremu. Nowo powstające grupy „twórcze” już zaczynają się spierać, kto z nich jest
ważniejszy, który obecnie autorytet jest mądrzejszy itp. Przecież inaczej nie potrafimy. Podświadomość jest zapełniona treściami i działamy, jak dotąd automatycznie i analitycznie. Powstaną ponownie podziały, da znać o sobie prawo własności, a to doprowadzi do kolejnych waśni i wojen. Zła nie da się opanować hasłem miłości!
Co dalej ? Jak się przygotować ?

To proste. Po rozkodowaniu zapisów na poziomie podświadomości, skupić uwagę na Nowym. Bez wizualizacji. Przypomnieć sobie wieczny ruch, inaczej rezonans i korzystać z jego działania. Myśl ludzka tworzy – i tam ją skierujmy. Do Nowego! Wejść z nią w rezonans, a to przyspieszy opanowanie zapisów. Przy wyższej częstotliwości, zapisy samoczynnie ulegają neutralizacji. Informacja o tym umożliwia świadome wprowadzanie w ciało nowych energii o innej częstotliwości i natężeniu. Następuje błyskawiczna, bezbolesna przemiana z jednego w drugie ciało. Bez bólu i szoku.

Nasuwa się pytanie: to po jakie licho się obecnie trudzić, kiedy nie pozostaniemy? To pytanie od osoby która utożsamia się z ciałem. Celem naszym, tu na Ziemi było poznawanie wszelkich możliwości ludzkich zachowań i reakcji. Inaczej mówiąc mieliśmy rozwijać się i „powiększać”swoją indywidualną świadomość – w świadomość Całości.

Przemiana, przemiana i jeszcze raz przemiana. To na razie najlepsze określenie. Przemiana świadomości, a z nią ciała fizycznego w nową formę. Bez żadnego problemu, lęku czy obawy.
Cywilizacja nie ginie, tego bać się nie musimy. Nowa rzeczywistość – nowa planeta już na nas czeka. Dzielcie się tym co oglądacie w Nowym. Nie trzeba tworzyć Nowego, Nowej Ery – ona już dawno jest! Do niej się często „dostrajać”’, ciało wówczas podnosi swoje częstotliwości, poprawia się stan psychiczny, fizyczny i przede wszystkim pojawia się spokój. Łatwiej rozwiązujemy problemy dnia dzisiejszego i możemy pomóc swoim bliskim i znajomym. Pod jednym warunkiem – jeśli o to proszą! W innym przypadku będą atakować, broniąc swoich treści i zachowań. Mają prawo wyboru, a więc nic nie wolno robić na siłę./Jeno młotkiem – żart/ Zbawianie na siłę – to naruszenie prawa nieingerencji. Za to ponosimy przecież konsekwencje.

Wszelkie medytacje i modlitwy – utwierdzają i zasilają stare, które się obecnie rozpada.
To nam nie tylko nie pomoże, lecz odwrotnie – utrudnia i spowalnia własny proces. Ruch Kosmosu
nie czeka na poszczególne osoby lub grupy.

CZŁOWIEK ZWYCIĘŻYŁ – BO POZNAŁ I ZROZUMIAŁ. Bardzo wiele ludzi jest już gotowych do przejścia w Nowe. Dla Polaków jeszcze większa nowina – bo wielu uzyskało bardzo wysoki poziom świadomości i pomaga innym drepczącym w miejscu lub szukającym wiedzy. Odbywa się to już nie w starym „stylu”,: żadnych zgromadzeń, żadnych nauczycieli itp. Każdy staje się nauczycielem dla samego siebie.

Wskazane jest : kontrola myśli i reakcji. Uzyskany i kontrolowany spokój – cisza , umożliwia
wejście w rezonans z Nowym. To wystarczy, aby sobie pomóc.
Zbliżające się zjawiska nie zawsze będą łatwe, bo „zawartość” starego musi się obecnie rozładować i oczyścić.
Konieczne jest, jak wynika z tego wszystkiego – kontakt z SOBĄ i tylko z sobą. Tam zebrane
doświadczenia z całych wieków „podpowiedzą”, jak sobie poradzić.

Wypada więc kończyć te wywody i życzyć radosnego spotkania w Nowej Rzeczywistości!

KAŻDY JEST KOWALEM SWEGO LOSU! Stare dobre powiedzenie i coraz bardziej na czasie.

EdwardNa górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 paź 2011, 12:20 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 27 paź 2011, 13:07 
Dawno nie czytałem tak dobrego tekstu!
Dziękuję! :okok:Na górę
   
 
 
Post: 27 paź 2011, 14:17 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:15
Posty: 281
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: mężczyzna
no z jadnym się nie zgodze a mianowicie, że modlitwa czy medytacja uniemożliwia. Powiem tak zgodze sie tu jesli ktos modli sie czy tez medytuje za pomoca regulek czy prosb zmanipulowanych systemem lecz jesli ktos uzywa medyacji czy modlitwy jako uspokojenie umyslu czy wyciszenie to IMHO to właśnie pomaa i wspiera PRZEMIANĘ.
PS. zapomniałem powiedzieć najważniejszego MEGA TEKST i również tak jak BioSine DZIĘKUJE

_________________
NIEŚMIERTELNY
Jestem, który jestem

"Ten kto wie,że wie, musi być zdumiony"-Alan Watts
Magia sama w sobie nie istnieje, to wiedza jest magią dla nie wiedzących.
Modląc się do boga modlisz się do samego siebieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 paź 2011, 16:52 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 07 sty 2011, 18:56
Posty: 310
Dla ćwiczenia umysłów kilka uwag. Wybieram tylko część rzeczy, bo mógłbym poddać krytyce wszystko. W skrócie sprawa sprowadza się do używania słów "jest", "są", "będzie", "wszyscy robią to i to, bo tak" bez podawania źródeł informacji; całkowitej pewności, że doświadczenia wyglądają na obiektywne, uniwersalne dla każdego człowieka. Takie uogólnianie z chcąc czy nie chcąc z mojego punktu widzenia dogmatyczną percepcję kłóci się z mówieniem o tak zwanej nowej erze... erze zrozumienia.
Cytuj:
Trudno w to uwierzyć: człowiek zwyciężył z bogami

Jaki człowiek? Chyba nie siedzący przed telewizorem, a taki, który X inkarnacji poszukiwał swojej prawdy? I z jakimi bogami? Raczej wymyślonymi niż interpretowanymi jako istoty humanoidalne siły/archetypy. ;) Jeśli nie, proszę o przykład.
Cytuj:
Tego typu teorie powstawały celowo, by ukierunkować ludzkie umysły na życie doczesne i związać myślenie ze światem fizycznym.

W sumie zawsze myślałem, że ewolucjonizm był na ówczesne standardy dobrym wytłumaczeniem powstania ciał. Ba, nawet dzisiaj chyba całkiem nieźle się trzyma. Dlaczego oskarżasz ludzi rozwijających te idee o świadome propagowanie materializmu? Może zwyczajnie nie znali innych opcji.
Cytuj:
Z szeregu badań wynika jednoznacznie, że było to celowe.

Jakich badań?
Cytuj:
co będzie np. po 2012 roku? Na ten temat wiadomo niewiele. Wniosek jest prosty: bogowie nie znają ciągu dalszego rozwoju świadomości

Jeśli użyjemy logiki, to raczej stwierdzimy brak zdolności poznawczych człowieka albo brak aktualnego dostępu do informacji. Czy dzieliłeś umysł razem z każdym z bogów, aby stwierdzić, że nie znają planów?
Cytuj:
Człowiek uzyskuje stan pełnej świadomości i staje się świadomym twórcą. Tak zresztą było zawsze. Jednak kolejny etap – to pełna świadomość tworzenia

Skoro zawsze miał pełną świadomość, to czym to się różni od ewentualnej przyszłości? No ale właściwie domyślam się, o co chodzi.
Cytuj:
Transformacja odbywa się w pełni świadomie i trwa to zaledwie części sekundy. Tyle co mrugniecie powiekami.! Po „otwarciu”oczu oglądamy swoją nową formę i nową rzeczywistość, która jest wynikiem przemiany naszej świadomości i naszego sposobu myślenia i postrzegania świata.

Spoko, ale skąd to wiesz? Ze snów i relaksacji innych osób, może swoich. Czy jesteś pewien, że Twoja wizja stanowi jedyne, pewne dla każdego rozwiązanie?

Piszę to wszystko w zgodzie ze sobą, ciszy, spokoju, koncentracji, zarówno dla swojego rozwoju (interesuje mnie sposób postrzegania innych ludzi) jak też dla ewentualnej pomocy (jeśli ktoś chce wyciągnąć wnioski i coś dla siebie zdobyć, cała przyjemność po mojej stronie). Mimo to wypowiedź wygląda na zupełnie kontrastową, ostro powątpiewającą w Twoje wnioski. I co? Mylę się ja czy Ty? Jeśli ja, skąd to wiadomo - z odmiennych doświadczeń, wzorców? Jeśli Ty, dlaczego piszesz ten artykuł, w dodatku używając ciągle formy mnogiej? A może każdy ma inne odczucia, więc być może też inny świat, alternatywne rozwiązania?

Pozdrawiam. :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 paź 2011, 7:59 
Avros,
przepraszam, że byłem taki nie miły w ostatnim wątku. Mam nadzieję, że mi wybaczysz :bużki:

Zastanawiasz się czemu autor pisze, że 'człowiek wygrał z Bogami'... No może nie każdy, jak zauważyłeś wygrał z nimi, ale jeśli wygra jakaś tam część to szala przesunie się w odpowiednią stronę. Porównał bym to do pracodawcy, u którego zwalnia się jedna osoba i reszta idzie w jego ślady. Sam przebywam z młodymi ludźmi którzy oglądają Wiadomości i głosują na Palikota, ale oni nie mają potrzeby przeciągania tej liny, w końcu też się zmęczą bo prawda jest odczuwalna i to jest jakość. Świadomość już poszła w ruch, w dobie internetu i szerokopasmowej informacji prawda o naturze wyprze Matrix.

Autor pisze o celowości kształtowania naszych poglądów bo lepiej rządzić człowiekiem z materialistycznymi pragnieniami, które nie mają końca. To już się zaczęło od czasów faraońskich gdzie Egipt, w przekazach przed ich panowaniem był wolny, a później coraz bardziej zobowiązany wobec władzy, a pod koniec nawet biczowany.

Nie potrzeba badań, nie potrzebne tu szkiełko i oko.

Dalej autor mówi, iż mamy już wystarczająco doświadczenia a kłamstwo jest obnażone wystarczająco by człowiek przestał szukać prawdy na zewnątrz, tylko znalazł ją w sobie.

Pozdrawiam :bużki:Na górę
   
 
 
Post: 28 paź 2011, 8:52 
Tekst jest może i dobrym tekstem, nie mniej dostałem informację że Edward jest członkiem Antrovis, co jest moim obowiązkiem was poinformować. No cóż wywiad działa. :)Na górę
   
 
 
Post: 28 paź 2011, 9:37 
http://antasit24.blogspot.com/2010/08/harmonia-kosmosu.html

Czy Darek to Edward?Na górę
   
 
 
Post: 28 paź 2011, 9:50 
La_Mandragora pisze:


I don't know...z mojej początkowej korespondencji wynikało co innego, bo ta osoba jest na forum i tylko wymieniliśmy się banerami. Nie wydaje mi się. Tak czy inaczej wyjaśnię tą sprawę, przetrzymaliśmy nie takie sytuacje. Nie było do tej pory żadnych negatywnych posunięć w naszą i moją stronę. Jednak kolejne artykuły niech już zamieszcza pod własnym nickiem. Umieszczanie artykułów nie zawsze znaczy poparcie dla danej ideii czy organizacji, przynajmniej w moim wypadku.Na górę
   
 
 
Post: 28 paź 2011, 9:52 
Cytuj:
http://antasit24.blogspot.com/2010/08/harmonia-kosmosu.html

Czy Darek to Edward?


Po takim tekście chyba nie powinien się niczego obawiać, czyżby kowal swojego losu bał się własnego młota ? może widzi w tym jakieś wątpliwości ?

Przemian wiele ale efektów mało - taka trochę rzeźnia.Na górę
   
 
 
Post: 28 paź 2011, 10:38 
redmuluc pisze:
Tekst jest może i dobrym tekstem, nie mniej dostałem informację że Edward jest członkiem Antrovis, co jest moim obowiązkiem was poinformować. No cóż wywiad działa. :)


http://pl.wikipedia.org/wiki/Antrovis

http://religie.wiara.pl/doc/471812.Antrovis-Gwiezdne-wojny/2Na górę
   
 
 
Post: 28 paź 2011, 10:41 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 04 cze 2009, 15:23
Posty: 1448
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
redmuluc pisze:
Tekst jest może i dobrym tekstem, nie mniej dostałem informację że Edward jest członkiem Antrovis, co jest moim obowiązkiem was poinformować. No cóż wywiad działa. :)


...i dla oceny tekstu nie powinno to mieć znaczenia - nie ma co robić polityki w tym środowisku

nic nie jest statyczne, każdy się rozwija lub zwija, oceny, osądy bazują na przeszłości (czasem całkiem świeżej)
każdy ma prawo błądzić i szukać drogi wyjścia z ciemnej d...

zresztą....mamy tutaj sporo postów ciekawszych i konkretniejszych niż ten artykuł - to oczywiście moja subiektywna opinia :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 paź 2011, 10:42 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lip 2010, 7:56
Posty: 405
Płeć: kobieta
Styl jest diametralnie rozny..Edwarda i Darka.Przekaz ciekawy{Edwarda}.Jednak, ostroznosci nigdy za wiele Mruga
Nie wkrecajmy sie za bardzo w informacje ktore przychodza..pelno lapaczy dusz, teraz.
Wiekszosc, nawet tutaj nie zauwazyla ze np.Lobos odciela sie juz dawno od projektu Cheops :?
To wszystko moim zdaniem, odciaga nas od istoty rzeczy ..czyli od tego.. ze moc jest w nas..{transformacjii }.
Jedno wazne jest,nie musimy sie laczyc z ideami nawet najpiekniejszymi z pozoru Mruga
Moc mamy w sobie i musimy zdac sobie sprawe z tego ze walcza teraz wlasnie o nia :mrgreen:
Najdziwniejsze moim zdaniem :? ze dajemy sie nabierac na slodkie slowka a nasza energia plynie :?
Potrzebuja jej najwyrazniej..i tak rzucaja ochlapy jakies, kierujac nasza uwage nie tam gdzie trzeba
{widocznie bez niej nie moga nic zrobic}
I wszyscy zamiast skupic sie na sobie i tym co plynie w nas{a dzieje sie duzo}biega za informacjami sprzeczymi :bangheadwall:
Nawet.. jasnie oswiecony Uzuli Mruga wypluwa info.. wtedy gdy szala przesuwa sie w konkretna strone.
I tez nie trafia..co powinno byc zauwazone ..jednak nie jest. :bangheadwall:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 paź 2011, 10:45 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 04 cze 2009, 15:23
Posty: 1448
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
barbelo pisze:
Moc mamy w sobie i musimy zdac sobie sprawe z tego ze walcza teraz wlasnie o nia :mrgreen:
Najdziwniejsze moim zdaniem :? ze dajemy sie nabierac na slodkie slowka a nasza energia plynie :?
Potrzebuja jej najwyrazniej..i tak rzucaja ochlapy jakies, kierujac nasza uwage nie tam gdzie trzeba
{widocznie bez niej nie moga nic zrobic}
I wszyscy zamiast skupic sie na sobie i tym co plynie w nas{a dzieje sie duzo}biega za informacjami sprzeczymi :bangheadwall:
Nawet.. jasnie oswiecony Uzuli Mruga wypluwa info.. wtedy gdy szala przesuwa sie w konkretna strone.
I tez nie trafia..co powinno byc zauwazone ..jednak nie jest. :bangheadwall:


to po co poświęcasz mu uwagę i tym samym naszą/moją uwagę kierujesz na niego w temacie, który nie ma z nim nic wspólnego :cooo?:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 paź 2011, 10:51 
W jakim kontekście barbelo, napisałeś swe ostatnie zdanie ? Możesz podać mi jeden cytat Uzuliego, który wydaje Ci się 'niebzpieczny', 'łapiący duszę', wskazać jakąś korelację pomiedzy zdarzeniami, czasem, a pojawianiem się jego postów ?Na górę
   
 
 
Post: 28 paź 2011, 11:00 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 404
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
co to za organizacja do której należy autor tekstu?
nie zgadzam się z częścią twierdzeń tu zawartych. Najbardziej mnie kłuje ,że autor pisze o pracy tylko ze sobą - to oczywiście podstawa ale nalezy też innym pomagać bo większośc nie jest w stanie sama sobie pomóc będąc zaplatanymi w róznych programach,manipulacjach itp.
i ten tytuł - domyślam się że to jakaś prznośnia bo prawdziwy Bóg z nikim nie walczy ,to niektórzy ludzie (NWO) walczą z nim bo zagraża ich władzy.

_________________
Fragment Mahatmy Gandhiego , który trafnie opisuje czym jest nasze życie.

"Twoje przekonania stają się twoimi myślami,
Twoje myśli stają się twoimi słowami,
Twoje słowa stają sie twoimi czynami,
Twoje czyny stają się twoimi zwyczajami,
Twoje zwyczaje stają się twoimi wartościami,
A twoje wartości stają się twoim przeznaczeniem."

A na gwiadkę możecie poczytać moje myśli na http://skyszaman.blog.interia.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 paź 2011, 11:03 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lip 2010, 7:56
Posty: 405
Płeć: kobieta
Popatrz na forum tutaj ..gdzie ta energia sie rozplywa???
Rajska mowila wyraznie.. ze energie kierujemy w zla strone :mrgreen: {tu chcieli znow sie nachapac ,przy okazjii}
przekierowujac ja na siebie :bangheadwall:
Chlopcy zachwycaja sie wygladem Kate..corci nie ma{nie jest medialna??} pani R zmienila szaty..bo czarno biale wysmiano :mrgreen:
Fioletowy aniol Mruga ..napisal na swojej stonie wyjasnienie,bez konkretow.. za to straszy :mrgreen: karma.
Trzeba raczej skupic sie na sobie Mruga nie na pseudo-autorytetach..
MrugaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 paź 2011, 11:03 
barbelo pisze:
Styl jest diametralnie rozny..Edwarda i Darka.Przekaz ciekawy{Edwarda}.Jednak, ostroznosci nigdy za wiele Mruga


Nic i nikogo nie oceniam. Po prostu zaciekawilo mnie, ze te same (slowo w slowo) artykuly, ktore zostaly tu zamieszczone, a ktore ktos przeslal droga mailowa widnieja rowniez na blogu, ktory jest autoryzowany przez bloggera.


redmuluc pisze:
Umieszczanie artykułów nie zawsze znaczy poparcie dla danej ideii czy organizacji, przynajmniej w moim wypadku.


To jest oczywiste. Artykul powinien pobudzac do dyskusji i wymiany zdan i pogladow na dany temat. Tak wiec wstawienie go tu nie jest tozsame z identyfikowaniem sie z jego zawartoscia. Logiczne...Tak na marginesie... To chyba nie temat o Uzulim... Mruga obojetne czy sie go lubi czy nie...Na górę
   
 
 
Post: 28 paź 2011, 11:16 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lip 2010, 7:56
Posty: 405
Płeć: kobieta
Uzuli byl przykladem "ad hoc" Mruga
Informacje sa wiarygodne wtedy gdy sa prawdziwe
Jezeli ktos myli sie raz..rozumiem,drugi zastanawiam sie nad zrodlem??
trzeci raz, wykluczam to zrodlo Mruga
Milego MrugaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 paź 2011, 11:27 
barbelo pisze:
Chlopcy zachwycaja sie wygladem Kate..


Zazdrosna ? a to że przybywa jej energii np. ode mnie, to na zdrowie ! :mrgreen:

barbelo pisze:
Informacje sa wiarygodne wtedy gdy sa prawdziwe


A jeśli wszystkie są prawdziwe ?Na górę
   
 
 
Post: 28 paź 2011, 11:30 
barbelo pisze:
Uzuli byl przykladem "ad hoc" Mruga
Informacje sa wiarygodne wtedy gdy sa prawdziwe
Jezeli ktos myli sie raz..rozumiem,drugi zastanawiam sie nad zrodlem??
trzeci raz, wykluczam to zrodlo Mruga
Milego Mruga


Jak się myli... co Ci się nie zgadza ? - pisz śmiało.

Gdy czytam dział Tajemnice Nieskończoności włączam abstrakcyjny umysł, a życie po za komputerem to jest prawdziwa nauka. Internet to bardziej zabawa. Tu możesz porównać swoje doświadczenie z innymi. :)Na górę
   
 
 
Post: 28 paź 2011, 13:06 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lip 2010, 7:56
Posty: 405
Płeć: kobieta
Rekrul :mrgreen:
Do tego poziomu, poszukaj innych uzytkownikow :mrgreen:
Swiadomosc Kate.. jest ukierunkowana i kazdy, kto czytal Mruga wie ..ze miala tylko podtrzymywac uwage skierowana na LW.
To dlatego.. w ostanim wywiadzie nie pojawila sie corcia{budzaca kontrowersyjane skojarzenia}itd
Phillip, z Twoich wypowiedzi wynika.. ze wiesz lepiej :lol:
Niestety, staram sie je pomijac Mruga Tak samo {jak wyzej}podtrzymujesz uwage, tam gdzie ona nie powinna byc skierowna.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 paź 2011, 13:11 
Tfu wróć, przyganiał kocioł garnkowi :D :język:Na górę
   
 
 
Post: 28 paź 2011, 21:17 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 09 maja 2009, 20:41
Posty: 218
Lokalizacja: Warszawa
Moim zdaniem tekst jest kwintesencją wszystkiego o czym tu rozprawiamy i o czym mówi np. David Icke.
Nie ulega wątpliwości, że przemiana świadomości następuje i będzie następować.
Nie wiem z kolei czy prawdą też będzie przejście na wyższy poziom tzw. 4G. Ale to już nieistotne.

W zasadzie tekst ten podsumowuje to wszystko co przeczytałem nt celu życia: a więc że chodzi o DOŚWIADCZENIE.
I po to tu jesteśmy.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 paź 2011, 21:15 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 gru 2009, 13:47
Posty: 93
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
Witam '

Dawno, dawno temu kiedy to byłem w Jarocinie ,
pewien młody redaktor rozglądając się i nie wiedząc co umieścić w swoim artykule -
wpadł na pomysł: "najlepiej będzie, kiedy zrobię zdjęcie młodym ludziom bawiącym się na festiwalu" i tak też uczynił .
Zatrzymałem się i obserwowałem całą tą sytuację, starając jednocześnie się nie oceniać by w emocje nie wpadać .
Kiedy oceniasz, nie widzisz wszystkiego, większość jednak poddaje ocenie - "osobę, Istotę czy zjawisko" .
Wracając do naszego reportera, podszedł do trzech młodych chłopaków i wręczył im niewielką ilość pięniążków -
powiedział: "będą one wasze, musicie tylko wejść do kontenera (pojemnika z zawartością śmieci), a ja wam zdjęcie zrobię ...

Dziś mamy "teoretyczną wolność", możemy więc różne rzeczy mówić o innych ...
Czy ma to sens, czy prawdą jest, - znaczenia nie ma, wszak ocenić można bo mamy wolną wolę .
Znaczenia nie ma, czy prawda to czy też nie,,, wszak autorytety to mówią, a oni lepiej wiedzą ...

Imię moje DARek, na blogu swym zamieszczam to, co uważam za istotne, to co innym pomóc może .
Historia mnie nie interesuje, nie oceniam innych Istot, to co ważnym jest - o tym staram się pisać .
Umieszczam więc na blogu to co Istocie ludzkiej pomóc może .
Autorów sporo, większości nie umieszczam .
Tym, którzy wciąż umysł zaprzątnięty w ocenie mają wskazuję link: http://www.prawdaxlxpl.wordpress.com -
w dziale :"Natura Rzeczywistośći / Przebudzenie ...

Kończąc powiem jeszcze; jeśli wymieniacie nazwę "Antrovis" - to użyjcie jej pełnej nazwy, a mianowicie :
" Miedzynarodowe Centrum Odnowy Ludzi i Ziemi - Antrovis " .
Jak sama nazwa wskazuje ,,, OK - mądrej nocy życzę .

SitaP

_________________
[b]PatiS
http://antasit24.blogspot.com/[/b]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group