Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 lut 2021, 11:37

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 20 lip 2011, 17:18 
Offline
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lis 2009, 5:05
Posty: 1217
Lokalizacja: Lyrae/Terra
Płeć: mężczyzna
Witam.

W świetle forumowej dyskusji o sprawach czysto percepcjonalnych, gdzie obserwuję tylko spory w kwestii można by to nazwać " kto jest bliżej prawdy, a kto kogo uczyć powinien " - publika forumowa gdzieś się zagubiła w dalszej analizie i tworzeniu większych tematów, postów i tak dalej. Brak tu Waszej twórczości, pracy, tłumaczeń, jak i wielu innych o których nie będę pisał, bo zrujnuje to wstęp do tematu.
Jako że jesteśmy uczestnikami tego przedstawienia zwanym " Życie jako Ziemianin " - mamy wewnętrzne i zewnętrzne poszukiwanie odpowiedzi na nurtujące ciekawość ludzką pytania. Kompatibylność jednego z drugim może dać fajny obraz, stworzyć fajną przejażdżkę. Zamykanie się na zewnętrzne informacje, a osadzanie się tylko w wewnętrznych powoduje to, iż z czasem przestaniemy "umieć" dogadywać się z otoczeniem, czy społecznością chociażby forumową, bo "ja odkryłem prawdę gdzie Ty nie mogłeś" i tego typu nie-bezpośrednie powiedzonka tzw. między wierszami.
Ludzką cechą, właściwie cechą narzędzia zwanego ego - jest oceniać.
Jako że posiadamy pewne narzędzia w naszej "przejażdżce" w Ziemskim Życiu, proponuję pokorzystać nieco, dla samej zabawy chociażby, czy poszerzenia horyzontów, by nie utkwić w "mojszej najzajebistszej prawdzie".

I tu oto wyłaniał się już jakiś czas z mojej głowy temat człowieka znanego jako Bob Dean.

Przewijało się trochę materiałów z udziałem tej postaci na tym forum, nie mniej - nie były i nie są szeroko dyskutowane, ani analizowane. Nie wiem czy to z powodu braku czasu, czy z powodu Waszego lenistwa co do jakichś analiz i podzielenia się nimi z innymi, czy było brak tłumaczenia na język polski, czy to z innych powodów - nie wiem.

Nie mniej - taka persona zasługuje na oddzielny temat, jak i na oddzielne rozważania na temat tego co głosi, kim jest, jaką ma przeszłość i z czym właściwie wychodzi do ludzi.

Podejrzewam że jest znany większości z Was, tylko jak powyżej napisałem - dyskusji o tym brak.

Krótkie informacje kim jest Bob Dean :

Robert Dean (ur. 2.03.1929 roku) jest emerytowanym analitykiem wywiadu NATO i służył w Kwaterze Głównej Sił Sojuszniczych NATO w Europie w latach 1963-1967.
Po przejściu na emeryture pracował także w FEMA (Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego) gdzie spędził 14 lat. Łącznie ma za sobą 41 lat federalnej służby.
W 1963 roku jego security clearence czyli zezwolenie do dostępu do tajnych dokumentów i informacji zostało poszerzone do Cosmic Top Secret. Cosmic Top Secret oznaczało i oznacza najwyższy poziom w klasyfikacji tajności jaką NATO posiada. Po uzyskaniu Cosmic Top Secret security clearence Robet Dean zaczął pracować w SHOCK (Supreme Headquarters Operations Center) - “war room”. Gdy się znalazł w SHOCK doszły do niego wieści o trwających badaniach nad zjawiskiem UFO. Te intensywne badania nad UFO były spowodowane wydarzeniem które o mało co nie rozpoczeło 3 wojny światowej. Otóż rankiem 2 lutego 1961 roku duża liczba metalicznych okrągłych statków w formacjach leciała w kierunku zachodnim ze Związku Radzieckiego. Po czym nagle po 20 minutach obiekty znikały z radaru NATO przy wybrzeżu Anglii. Po tym zdarzeniu brytyjski oficer lotniczy o imieniu Thomas Pipe który był najwyższym stopniem alianckim komandorem w Europie powiedział że ma tego dosyć i rozpoczęto badania nad zjawiskiem UFO. Poza konkluzją mówiącą że niema zagrożenia dla sił alianckich w Europie końcowy wynik badań które zakończyły się w 1964 roku mówił że ziemia i ludzka rasa była pod obserwacją przez wiele tysięcy lat.
Raport z 1964 roku mówił że były przynajmniej 4 różne grupy przylatujące na ziemie. Te grupy obserwowały nas, analizowały i patrzyły co planujemy. Nie wydawały się być zagrożeniem militarnym poniewiaż wielokrotnie demonstrowały one swą zaawansowaną technologie i jeśliby chciały to by ludzi zlikwidowały w 5 minut.
Natomiast nie otrzymano odpowiedzi na pytanie czego obcy chcą i co planują i do tej pory według Roberta Dean`a nikt nie wie co oni chcą i jakie są ich motywy i cele.


Pewnie znacie filmik, który jest już na forum tutaj, ale nie sposób jest go nie umieścić w temacie jemu poświęconym.

phpBB [video]Warto byłoby nadmienić chociażby o konferencji w Barcelonie w 2009 roku, który to materiał jest też na forum u nas od dawna a tutaj nie ma większego rozgłosu.

Robert Dean X-Con 2009 Barcelona PL
phpBB [video]
Wywiad jest świetny, zdjęcia które przedstawił krążą po sieci, są również wklejone na tym forum co poniektóre.

Ale to co głównie mnie tchnęło by założyć temat - to filmy których w ogóle nikt tutaj nie komentuje, nie analizuje, nie przemyśla, nie dzieli się konkluzjami, nie zachęca do penetrowania tematyki, a jest istotna.

Pierwszy z filmików który zapewne już tutaj był :

Bob Dean: Bringing in the Light - Project Camelot
phpBB [video]


Pozwolę sobie nieco streścić zawarte informacje które są w tym wywiadzie. Jako że nie doczekaliśmy się jeszcze polskich napisów i zapewne jak nikt tyłka nie ruszy to nie będzie ich - wziąłem się za streszczenie tego filmu Wam.

Film z 23.04.2010 roku.

Z czym wychodzi do ludzi ?
W tym wywiadzie, dzieli się czymś czym się nie dzielił do tej pory.
Mówi o personalnym kontakcie z inną cywilizacją. Nadmienia, że wielu jego znajomych zmarło, a on żyje i po coś to musi być. Opowiada o przypomnieniu sobie wspomnień z podświadomości, dawniej nic nie mówił o tym ze względu na opinię publiczną, strach przed zamknięciem, oraz że teraz również ludzie nie są gotowi by widzieć duży obraz.
Zastanawia się co sprawiło że ma taką przeszłość. Mówi o Niemcach, ich technologiach o których się dowiedziało USA. O bataliach prowadzonych w Waszyngtonie i innych miejscach w celu ujawnienia technologii, o 2 obozach za i przeciw.
Kładzie także dużą uwagę na aspekt duchowości, o tym że kosmici których w więszości spotykał są anielscy z naszej perspektywy, iż jesteśmy prymitywni w stosunku do ich punktu widzenia. Mówi o tym, że te rasy są technologicznie miliony lat dalej od nas.
Dużą wagę przywiązuje do tematu NDE (Near Death Experience). Dzieli się tym, że ciężko jest mu żyć w 2 światach jednocześnie i że dzieje się to z nim nawet do teraz. Mówi o tym, że jest na tym świecie widocznie jeszcze, bo wie że pozaziemscy chcą by dokończył swoją robotę tutaj. O tym, że chciano upozorować jego wypadek, ale przestano, po pewnym czasie dostał informację, że jakaś wyższa siła chce aby mial spokój. :ninja:
O tym, że został widoki takich umiejętności i technologii podczas pobytu wśród pozaziemskich istot, że do dzisiaj nie może się z tego otrząsnąć, przykładem jest doświadczenie iż został "porwany" na kilka minut ziemskich, gdzie w świadomości żył 6 tygodni z pozaziemskimi istotami. Mówi o tym że są fizyczni tak jak my, niektórzy z nich chodzą w Pentagonie, o tym że tutaj jest rozgrywka i wszyscy są graczami, ze "świadomością gry" będą musiały zmierzyć się masy, co zmieni totalnie oblicze ludzkiej rasy na tej planecie kiedy pozaziemskie istoty się pokażą.
Dzieli się również tym, że ludzie z tajnych operacji niekiedy dzielili się z nim sami z siebie swoimi tajemnicami, ze względu na umiejętność łatwości i naturalności w przekazie tego do ludzi przez niego.
Mówi o portalach w bazach podziemnych, które przenoszą Cię np z USA do Australii.
Zrobiono z niego pewnego rodzaju "messengera" do ludzkości. W pewnym sensie wysługują się nim.
Dalej mówi o ciekawej sprawie Aero-Space Command na które idą biliony dolarów. Headquaters (główna siedziba) mieści się na orbicie. Dowodzi tym 4-gwiazdkowy generał Lance Lord. Mówi o tym że zaistniała potrzeba stworzenia UKUSA (UK + USA) w celu wspólnego prowadzenia projektów kosmicznych.
Wspomina o tym, że 20 lat temu dostał informację o hyper-luminar flight od emerytowanego inżyniera aeronautyki kosmicznej współpracującym wtedy z Donald Douglas i Lockheed Martin. Statek ten potrafi przemierzać poza nasz układ słoneczny i mógłby odwozić kosmitów do ich placówek/domów.
Ben Rich (były dyrektor Lockheed Martin) powiedział mu na jednej z kolacji że mogą już odwozić kosmitów do ich domów, że mają technologię o 100 lat wyprzedzającą tą którą pokazują na świecie, od 40 lat mają Zero Point Energy i opanowali temat antygrawitacji.
Dean mówi zdecydowanie, że wolałby by Amerykanie wiedzieli na co tak naprawdę płacą podatki od wielu wielu lat.
Mówi również o spotkaniach z międzywymiarowymi ludźmi, zadając im pytania. Zapytał o przyszłość, zapytał o wojnę z Chinami, do której dążą Anglo-Sasi. Natomiast on (Dean) twierdzi że nie będzie żadnej wojny nuklearnej, ponieważ pozaziemskie istoty nadzorujące program Ziemski - nie pozwolą na zniszczenia ze względu na bogactwo ekosystemu, czy ras jakkolwiek, oraz o tym że były już interwencje.
Mówi o tym, że kosmici zainteresowani Ziemią stworzyli pewnego rodzaju "disfunctional family situation" co można rozumieć jako pewnym niezrozumieniem się między nimi w odniesieniu do całości projektu, że konflikt ma miejsce, ale nie jest tak duży jakim by się wydawał.
Co nie co powie o znikających dzieciach. O portalach "portales" o których wiedzą chociażby Indianie (chodzi o technologie jak np gwiezdne wrota), o tym że w tajnych laboratoriach klonuje się ludzi oraz zdolności zamieniania świadomości z ciałami za pomocą nauki.

To tyle mniej więcej, zachęcam do obejrzenia tych co znają lepiej angielski ze słuchu.


Kolejnym filmem, już wklejonym całkiem niedawno tutaj na forum jest ten wywiad :

phpBB [video]


Film z 25.02.2011 roku.

W tym wywiadzie mówi to co w poprzednich mniej więcej. Ale w tym podkreśla że na swoich przemówieniach nie mówi tego czego nie wiecie, głosi natomiast że ludzie to wiedzą gdzieś głęboko w swojej istocie.
Wspomina ponownie o masach, że nie są gotowi udźwignąć całej prawdy na raz. Kerry ma trochę inne zdanie, że jest to już bardziej zaawansowane niż by mogło wyglądać i że ludzkość się dopiero przebudza, z czym się Dean zgadza.
Poruszona jest kwestia disclosure (ujawnienia) i uargumentowane jest to tym, że nie wyjdą z prawdą na raz, a robią to poprzez magazyny, czasopisma, gry, filmy, internet, itd.
Mówi że w ciągu 10 lat będą miały miejsce niesamowite zmiany w świadomości ludzi.
Opowiada o kolacji z pewnym multimiliarderem, który jasno i wyraźnie powiedział mu że jest tylko jedna agenda i jest to ta kosmiczna.
Dean mówi z dużym przekonaniem o istnieniu Galaktycznej Federacji, która jest w ogóle nie z naszej galaktyki, oraz o tym że priorytetem jest by ludzkość na Ziemi przeżyła ze względu na bogactwo jakim tutaj zasiedlono planetę. O tym, że pozaziemskie istoty bacznie przyglądają się przemówieniom na całej świecie i efektom tych przemówień.
Wyraża ubolewanie nad tym, że ludzie nie do końca chcą widzieć większy obraz, bo prawdy całej na raz - nie udźwigną.
Mówi o tym również że kosmiczne agendy rzeczywiście są podzielone i nie wszyscy kosmici strasznie nas lubią i są nam przychylni.
Opowiada o jednym naukowcu pracującym w tajnych badaniach z obcymi, który zapytał ich co sądzą o ludziach. W odpowiedzi dostali : prymitywne, dzikie i niebezpieczne zwierzęta. Wypowiedzieli się także o zapachu ludzi, w konkretnym znaczeniu aurycznym, chodzi o ludzką naturę na Ziemi konkretnie, niż by było to coś osobistego.
Mówi o tym, że wie że ukryty rząd niechętnie chce ujawniać co wie i co ma w posiadaniu.
Opowiada o 6 tygodniach z obcymi, które trwały kilka minut z perspektywy ziemskiej, że doświadczenia były całkowicie fizyczne, mógł jeść, kąpać się. Nie wie dokładnie co to za lokalizacja gdzie był. Pytał ich o zaawansowanie. Zauważył niesamowity pokój w ich społeczeństwie. Pokazali mu co nie co, zapraszając go, holograficznie przedstawiając pewne zagadnienia, np historię cywilizacji Ziemskich.
Wspomina po raz kolejny o NDE (Near Death Experience) i o sporej różnicy w postaci szoku i uczucia "nieswojości" w porównaniu do obu doświadczeń : poza ciałem i w ciele Ziemskim. Mówi że to fundamentalna różnica i że jest to bolesne widząc różnicę miedzy jednym a drugim, że gdy wraca i zastaje ten świat - to jest bardzo smutny. Opowiada również o swoich kosmicznych towarzyszach i ważnej rzeczy : patrzenia sobie głęboko w oczy, ponieważ my jako ludzkość ziemska mamy nawyk spuszczania wzroku, a prawda ma głębię, którą dostrzeżesz w oczach. Jest to bardzo kłopotliwe doświadczenie. Mówi o tym, że nie osądzają, że tak naprawdę oceniamy sami siebie już po fizycznej przejażdżce, bo to my chcieliśmy się uczyć nowości. O tym, że podczas wyświetlania przeszłych wcieleń - czuje się emocje i uczucia związane z ludźmi których się spotkało i żyło. Mówi wyraźnie też, że jest zmęczony i chce do "domu" :) . Widział przyszłość, ta przyszłość wygląda pięknie, ale ze względu na to, że Ziemia jest twardą i renomowaną we Wszechświecie szkołą - ludzkość musi przejść przez ten etap, bo jest niezbędny. Wspomniał o przemówieniu w Barcelonie, że wasze dzieci będą podróżowały do gwiazd, a my jako gatunek zajmiemy należyte miejsce wśród społeczności kosmosu.
Oraz co zwróciło na mnie uwagę, to to, że również głosi że ta rzeczywistość jest iluzją, ma cechy hologramu, a w chwili powrotu do domu - obserwujące to istoty biją brawo za udział w takiej przejażdżce.----


Moja opinia o Robercie Dean'ie nie jest jednoznaczna.
Jeżeli miałbym się odnieść do tego co mówi, w kontekście dowodowym - to posiada nie wielką ilość dowodów na poparcie swoich słów. Natomiast jeżeli chodzi o czucie rozmówcy i przesłania - z wieloma słowami zgadzam się tak, jakby to były własne spostrzeżenia i choć on ma 83 lata, ja obecnie 24 - to czuję to co on od dzieciaka.
Natomiast można przyczepić się do jego przeszłości, do jego kontaktów, do jego wiarygodności co do kwestii wielu tematów na które z dużym przekonaniem stawia jako fakt.
Jeżeli miałbym poddać ocenie powyższe - prędzej mi pasuje do dobrego "illuminata" niż do jakiegoś zapyziałego truthseeker'a który coś tam przeżył i chwali się, lub skutecznie manipuluje.
Jak można zauważyć, jest to bardzo wyważony człowiek, o sporej charyźmie, dużej świadomości, a niektórzy mogliby to widzieć jako dobrego aktora o niezwykłej fantazji, bo z resztą i takich opinii nie brak na temat jego wystąpień, jakichkolwiek.
Bob Dean chcąc, czy nie chcąc - gdzieś tam jest tym elementem tego "Disclosure" , to rzuca się bardzo jasno w uwagę, kiedy podsumowujesz wiele godzin materiałów i informacji w nich zawartych które głosi.
Bardzo pasują do tematu Disclosure, bez względu na to jak to wygląda - przyczynia się on do nazwę to "zmiany świadomości" ogółu ludzkości i gdzieś tam wykonuje tą swoją pracę.
Natomiast po tym jak to głosi, po tym, że opowiada się za ludzkością, że mówi o uczuciach, mówi o tym że trzeba porzucić strach, że jesteśmy nieśmiertelnymi pięknymi istotami - daję mu mały plusik za zasługi, oraz za to że w ogóle mówi o tym.
Chciałoby się więcej materiału dowodowego, ale z tym to ciężej, ponieważ skala tego co opowiada to nie jest taka szybka i prosta sprawa/praca - zebrać materiał dowodowy na poparcie wielu słów. Raczej dowodów musicie szukać sami, poprzez łączenie różnych dziedzin nauki, czy uważność nad tym co się dzieje i świadomość.


A Wy, jak odbieracie całą tą postać, to co mówi i tak dalej ?
Proszę o konstruktywne opinie.
Ze względu na spory poświęcony czas na temat - proszę aby darować sobie komentarze o charakterze prześmiewczym, z nutą ignorancji i gburostwa.
Wszelkie konstruktywne wypowiedzi mile widziane, nawet te nie przychylne, byle uargumentowane konkretnie :)
Bo po to dyskutujemy na forum, po to byśmy się jaśniej rozumieli.

Pozdrawiam.

_________________
Nie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 lip 2011, 17:18 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group