Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 gru 2021, 19:07

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Post: 30 gru 2011, 16:20 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 cze 2011, 10:36
Posty: 153
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: mężczyzna
Witajcie moi drodzy. Mruga

Zakładam ten wątek dla "pogdybania sobie", bo co ma się wydarzyć, to się wydarzy, tym niemniej wrzost ŚWIADOMOŚCI wielu rzeczy może nas uchronić od realizacji różnych wizji i przepowiedni, w tym z apokalipsy.

Tak się jakoś ostatnio zamyśliłem nad apokalipsą św. Jana i jej symboliką i doszedłem do pewnych wniosków.

Przejrzałem już wiele interpretacji, gdzie biblijne bestie są utożsamiane m. in. z Unią Europejską, USA, ZSRR, czy ogólnie z polityką i systemem opartym na długu.

Apokalipsa jest cała "wypakowana" symboliką obrazów i liczb. Ja ostatnio zastanawiałem się nad bestią czyniącą cuda, której całe narody na kolanach będą oddawać pokłon. I jakoś tak doszedłem do wniosku, że mogłaby ona symbolizować projekt Blue Beam (pewnie i przy współpracy z systemem HAARP).

W ludziach masowo budzi się świadomość, kim są i co robią tu na Ziemi. Odchodzą więc od wyznań religijnych, wspólnot itp. Trzeba więc ich jakoś w ostatniej chwili zniewolić i nakłonić do powrotu.

Biorąc pod uwagę planowane już w niedługim czasie wyświetlanie na niebie holograficznych obrazów mających rzucić na kolana całe narody (myślę, że nie tylko będą wyświetlane sceny z biblii ale i w innych regionach świata odpowiednio obrazy przemawiające do tamtejszych ludzi), to można by konkludować, iż tą bestią będzie właśnie Blue Beam wraz z Haarpem.

Co więcej będzie to dobry pretekst dla wpajania ludziom winy, że wszystkie kataklizmy to skutki ich grzechów. Trzeba więc nabrać więcej pokory, dawać krocie na tacę, bić się w piersi, oddawać majątki i nie wiadomo co tylko.
A gdy i to się nie uda (na taką skalę, na jaką by chcieli, a kontakt z przyjaznymi nam cywilizacjami i ostateczny upadek SYSTEMU będzie kwestią krótkiego czasu, posuną się oni do ostatecznego wariantu i wyświetlą (a także dzięki swoim technologiom z area 51 itp) sfingują atak kosmitów na Ziemię i spróbują po raz kolejny odegrać rolęzbawców. Wszystko po to, aby nie oddać (a raczej oddać ale jak najpóźniej) sterów nad światem.

Jak już wiemy spora część kataklizmów (jak nie większa) jest z premedytacją wywoływana przez różne instalacje i szalonych, zaślepionych naukowców. Jednakże to nie tylko szeroko rozumiana geoinżynieria i inżynieria pogodowa przyczynia siedo powstania tych katastrof.

Nie tak daleko od nas, bo w Szwajcarii, znajduje się ośrodek badawczy CERN z osławionym ostatnio Wielkim Zderzaczem Hadronów. Jak się okazuje jego działanie nie pozostaje bez echa dla Ziemi. Jest on jak się wydaje odpowiedzialny za trzęsienia Ziemi, które były odnotowywane w różnych rejonach globu w krótkim czasie po jego uruchomieniu (Haiti, Chile).

Ciekawe jest też LOGO instytutu CERN. Są to trzy liczby "6" splecione wzajemnie. Czyżby to zbieżność?
Obrazek

Co więcej kalendarz Majów kończy się w grudniu 2012 roku. Jedna z bestii (a jest ich w apokalipsie mnóstwo) ma rządzić jakoby 42 miesiace nad światem. Wielki zderzacz powstał we wrześniu roku 2008 a jego pełna moc (dotychczas to tylko były ZABAWY, a już jakże niebezpieczne) ma zostać osiągnięta końcem roku 2012. Odejmując miesiące przestoju pracy zderzacza spowodowane jego awariami, data panowania besttii "666" i planowany moment jego uruchomienia z pełną mocą (co mogłoby śmiało zniszczyć całą planetę w momencie awarii) przypadają właśnie na koniec 2012 roku.

Warto zauważyć, że bestii w apokalipsie jest wiele. Mają one wiele głów (czy też pomniejszych bestii) które będą się razem wspierać i będą odrastać jedna po drugiej po ich chwilowym pokonaniu. Jak widzimy instalacji wzajemnie się uzupełniających i niszczących ludzkość i całą planetę jest całe mnóstwo...

Wszystko to jest bardzo ciekawe, nie traktujcie tego za pewnik, a raczej spróbujcie się sami odnieść do moich wypocin i przedstawcie własne koncepcje :tak:
:hejka:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 gru 2011, 16:20 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 01 maja 2012, 16:12 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 01 maja 2012, 16:03
Posty: 1
haha!!!
widzę że zainteresowanie tym tematem wzrasta. Ostatnio był u mnie kolega ze Śląska i mówił to samo - kalendarz majów się kończy, umrzemy, trzeba jeszcze zaszaleć. Jako, że podchodził do tematu na wesoło odesłałam go do stronki UWAGA SPAM !!!/news/index.php wyszło mu, że przeżyje :)
Ciebie odsyłam za to do książki: Dmitry Glukovsky Czas Zmierzchu - powieść, autor dość wyczerpująco podchodzi do tematyki majów, ich kalendarza i obrzędów. zakończenie Cię zaskoczy :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 maja 2012, 16:32 
Glukovsky zerżnął zakończenie z Żeglarza Sinbada :)
Sam książka, moim zdaniem, zaczyna się ekstra...czytasz i czekasz na więcej ekstra...i czytasz...czekasz...czytasz...i koniec.Po herbacie. :język:

Metro jednak lepsze.Na górę
   
 
 
Post: 06 maja 2012, 12:18 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2011, 9:00
Posty: 116
Lokalizacja: Z Kosmosu
Płeć: mężczyzna
Witam co nieco o HAARP z onet.pl


Cytuj:
HAARP - broń końca świata?
2 maja, 07:52
Victor Orwellsky / orwellsky.blog.onet.pl

Ogromne rzesze osób w przeciągu ostatnich lat zafascynował temat tajemniczej broni umożliwiającej między innymi wpływanie na pogodę. Broń ta nosi nazwę HAARP i możemy być pewni, że w jej posiadaniu jest przynajmniej jedno państwo na świecie - Stany Zjednoczone.

Spójrzmy na to, jak dziś postrzegana jest broń atomowa. Bomba, która w ciągu kilku sekund zdolna jest wymazać z mapy ogromne miasto uznawana jest za szczyt możliwości człowieka w tworzeniu broni masowej zagłady. Skala zniszczeń, jakie może wywołać broń atomowa sprawiła, że z obawami zaczęto przyjmować informacje o jej zdobyciu przez kolejne państwo. W przypadku Iranu próby jej uzyskania mogą nawet skończyć się wojną.

Co jednak, jeśli broń atomowa nie jest najgroźniejszą, jaką udało się stworzyć ludziom? Czy w nauce przez ostatnie 70 lat panował aż taki zastój, że nawet przypadkiem nie udało się wynaleźć kolejnej śmiercionośnej broni?

Ogromne rzesze osób w przeciągu ostatnich lat zafascynował temat tajemniczej broni umożliwiającej między innymi wpływanie na pogodę. Broń ta nosi nazwę HAARP, czyli High Frequency Active Auroral Research Program i możemy być pewni, że w jej posiadaniu jest przynajmniej jedno państwo na świecie - Stany Zjednoczone. Stacja HAARP mieści się w samym sercu Alaski, a w najbliższym sąsiedztwie ma jedynie małe miasteczko. Oficjalnie funkcjonuje jako stacja badawcza zajmująca się wpływem pól elektromagnetycznych na pogodę, naukowcy z nią związani mogą poszczycić się ogromną ilością publikacji naukowych poświęconych temu zjawisku, a nawet wywołaniem sztucznej zorzy polarnej.

W czym tkwią kontrowersje?

Problem z HAARP polega między innymi na tym, że ten ogromny i kosztowny projekt nie jest finansowany ze środków uczelni wyższych lecz przez wojsko. Można zatem przypuszczać, że armia nie byłaby szczególnie zainteresowana inwestowaniem ogromnych ilości pieniędzy w czysto naukowy projekt, z którego nie będzie żadnych militarnych korzyści. Co więcej, jak przekonali się badacze kręcący film dokumentalny poświęcony stacji, teren obiektu jest bardzo silnie strzeżony, a wstęp mają jedynie osoby upoważnione. Można oczywiście „załapać się” na dni otwarte – mają one miejsce raz na dwa lata.

Największy problem z HAARP wiąże się z możliwościami, jakie niesie projekt. Wokół stacji narosła ogromna ilość teorii i spekulacji. Dla przykładu, z bronią wiąże się między innymi wywołanie trzęsienia ziemi na Pacyfiku 11 marca 2011 roku, które doprowadziło do powstania ogromnej fali tsunami, a w efekcie do zniszczenia północno-wschodniego wybrzeża Japonii. Nie zapominajmy też o innym skutku fali, jakim jest katastrofa w elektrowni atomowej w Fukushimie i napromieniowanie ogromnych połaci ziemi.

Dlaczego HAARP jest aż tak potężna?

Tworzone przez nią pole elektromagnetyczne może być nakierowane zarówno w ziemię, wywołując drgania płyt tektonicznych, czego skutkiem jest wspomniane wcześniej trzęsienie ziemi, jak i w niebo, powodując nagłe tworzenie się chmur, zmiany pogody, które mogą prowadzić nawet do wywołania tornada. Zdaniem osób śledzących to „alternatywne” zastosowanie HAARP, huragan „Katrina”, który zrównał z ziemią praktycznie cały Nowy Orlean, był wywołany właśnie przez tą niezwykłą broń.

To nie koniec podejrzeń z nią związanych. Zdaniem badaczy śledzących masowe wymieranie ptaków na początku stycznia 2011 roku w wielu miejscach na świecie, za to niecodzienne zjawisko również odpowiada HAARP, zaburzając zmysł orientacji ptaków, które następnie rzucają się na ziemię lub uderzają w ściany. Należy przy tym przypomnieć, że niekoniecznie dotyczyć to może jedynie ptaków. Na początku 2012 roku zaobserwowano między innymi ogromną ilość zdezorientowanych lub już martwych delfinów, które morze wyrzucało na brzeg u wybrzeży Chile i Peru. W innych częściach świata podobny w tym samym okresie los spotykał między innymi ptaki, żółwie i inne zwierzęta morskie.

Kolejna zagadka łączona z funkcjonowaniem HAARP to tak zwane „dziwne dźwięki” - zjawisko, o którym zaczęły informować nawet media głównego nurtu. Te rejestrowane na całym świecie głuche dźwięki wywołały zażartą dyskusję w sieci i wciąż pojawiają się na ten temat kolejne teorie.

Krytycy powiązań tych zjawisk z użyciem broni HAARP wskazują, że mieści się ona przecież daleko na północy, na półwyspie Alaska, ciężko więc, by jej działanie było odczuwalne w tak odległych miejscach jak Australia, Indie czy Europa. A jednak, wiele wskazuje na to, że technologia ta już dawno opuściła dzikie tereny Alaski i jej stacje znajdują się w najprzeróżniejszych częściach świata, z czego ich największe skupisko znajduje się wokół basenu Oceanu Spokojnego.

Z kolei według autorów portalu Activist Post technologia ta nie jest już pod kontrolą jedynie Amerykanów i najprawdopodobniej mogą ją również wykorzystywać Rosjanie i Chińczycy.

Jak rozpoznać działanie HAARP?

Na portalu YouTube dostępny jest film nagrany przed trzęsieniem ziemi 11 marca, na którym na niebie nad Japonią zarejestrowano chmury dziwnego kształtu. Niedługo po tym doszło do wstrząsów, a Kraj Kwitnącej Wiśni dotknęła największa katastrofa od czasów II wojny światowej. Wydaje się, że również tak zwane „dziwne dźwięki” mogą wskazywać na testy tej niezwykłej broni.

Jednak wpływ na zjawiska atmosferyczne lub sejsmiczne może nie być wszystkim, do czego zdolna jest HAARP. Okazuje się bowiem, że fale elektromagnetyczne mogą wpływać na pracę ludzkiego mózgu, na nasze emocje i nastroje. Co w momencie, kiedy zostanie ona wykorzystana na tak ogromną, wręcz globalną skalę? Czy czeka nas tak oczekiwana przez wielu apokalipsa?

_________________
"Eter-Orgon może być sterowany skoncentrowanymi myślami, o czym mówią nam wszystkie religie świata i "nauki tajemne". Jest wykonawcą naszych pragnień, przez co odpowiednio afirmując podświadomość budujemy nasze życie społeczne i osobiste w dłuższym lub krótszym czasie."
"Kryształy są dowodem na istnienie podstawowych zasad bytu i jeśli nie zdołamy zrozumieć kryształów, nie będziemy w stanie pojąć życia.” Nikola TeslaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 wrz 2013, 9:46 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Od holograficznej inwazji obcych do wprowadzenia Rządu Światowego
PROJECT BLUE BEAM of NASA
phpBB [video]


http://innemedium.pl/wiadomosc/holograficznej-inwazji-obcych-wprowadzenia-rzadu-swiatowego

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 paź 2013, 0:53 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Stewart Swerdlow - XIV UFO Forum - 4.10.2013
phpBB [video]

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 paź 2013, 15:15 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
coraz więcej dobrych artykułów ,poniżej dobre resume niby nic nowego ale serce rośnie ,że coraz więcej osób załapuje co jest grane,mogliby tylko dopisać o radiowej aktywacji nano-patogenów
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/problematyka-fal-kontroli-umyslowej-2013-10Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 gru 2013, 19:19 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 161
Płeć: mężczyzna
What is HAARP (napisy PL)
phpBB [video]


Projekt HAARP - programowanie narodu
phpBB [video]


AveNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 paź 2014, 0:04 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2010, 16:58
Posty: 373
Płeć: mężczyzna
Mariusz Max Kolonko o tajnej broni Stanów Zjednoczonych.
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 sty 2015, 15:24 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Z tego filmu zajarzyłem,że te cholerne opryski bardzo dobrze mogą służyć w atmosferze do tworzenia hologramów i pewnie też dlatego Ci idioci starają się zagęścić te związki chemiczne,żeby usprawnić fekty wizualne.

Update:NWO's Project Blue Beam and the real reasons for Chemtrails!
phpBB [video]

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 lis 2016, 19:05 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2015, 19:59
Posty: 316
Płeć: mężczyzna
Warto również posłuchać przemyśleń Atora na temat HAARP.
phpBB [video]

Rozkmina, że Rosja ma coś podobnego, na wypadek odwetu gdyby np USA wywołało u nich kataklizm + fakt że nie od tak sobie da się to roz......ć bombowcami bo na taki wypadek może gdzie indziej jest zapasowy drugi HAARP..... brzmi ciekawie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 cze 2017, 18:26 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
chemtrails -nowa odsłona

http://www.geekweek.pl/aktualnosci/30452/niebo-zmieni-barwe-na-czerwono-zielonaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group