Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 wrz 2019, 14:07

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Jak zablokować w domu sygnały mikrofalowe do Programowania Umysłu

W tym artykule opiszę prosty sposób zmniejszenia uciążliwego promieniowania EM w domu lub mieszkaniu. Duże źródła niebezpiecznego promieniowania EM są w postaci mikrofal emitowanych przez wieże telefonii komórkowej. Z własnego doświadczenia i po zapoznaniu się z doświadczeniami innych jestem przekonany, że niektóre z tych mikrofal są celowo kierowane na ludzi w celu ogłupiania naszego umysłu, zmieniając nasz fizyczny poziom energii ograniczając naszą wolę a może nawet podświadomie manipulując naszymi myślami i zapisując je wbrew naszej woli w naszych umysłach.Mogą być również wykorzystywane do celów monitorowania i inwigilacji.

Niektóre spostrzeżenia dotyczą właśnie tych sygnałów:

1) na ogół są one transmitowane przez okno pokoju, w którym spędzasz najwięcej czasu, zwykle okno z widokiem na

ulice

2) są kierowane docelowo i konkretnie w celu śledzenie osób wewnątrz domu

3) szybkość śledzenia jest powolna a gdy cel się porusza, sygnał trwa kilka sekund lub minut do czasu wyszukania i znalezienia celu w jego nowej lokalizacji.

4) jeśli cel wchodzi obszar twojego domu a sygnał nie może dotrzeć, wtedy przechodzi w szeroki tryb wyszukiwania, w domyśle “wyszedł z domu i podróżuje po mieście”.

5) kiedy np. okno zostanie zablokowane , sygnał znajdzie inne okno lub cienką ścianę i przeniknie

6) w jaki sposób odczuwamy skutki tego sygnału – może on powodować tępy ból głowy lub ucisk w skroniach

Myślę, że wieże telefonii komórkowej są używane do generowania tych sygnałów. HAARP prawdopodobnie też bierze w tym udział . Wybrana osoba jest śledzona przez jakiś odczyt charakteryzujący rezonansowe właściwości czaszki lub DNA, śledzenie sygnałów emitowanych przez implanty wprowadzone do niej podczas uprowadzeń lub przez jeszcze bardziej wyrafinowane metody. Komputery wykonują obliczenia niezbędne do zmiany sygnału z każdej z trzech częstotliwości telefonów komórkowych na wieżach, tak aby triangulacja sygnału odebrana została z nowej lokalizacji. Kiedy cel się porusza, nowe obliczenia wykonywane są co kilka sekund.

Sygnały te składają się z przekaźników podobnych do kuchenki mikrofalowej, modulując fale ELF z zakodowanymi sygnałami dźwiękowymi.

1) mikrofale rezonują z DNA mogą przeniknąć krew i kości, przechodzić przez niektóre ściany i okna i są używane przez telefony komórkowe.

2) te sygnały mózgowe naładowane są w wysokim stopniu falami beta co powoduje agresję i stres, lub fale alfa, które indukują stany hipnotyczne i pomieszanie zmysłów.

3) Oprócz fal ELF w mózgu (sygnały własne) są też inne sygnały składające się z wiadomości dźwiekowych. Nie zostało to jeszcze udowodnione ale może to być coś takiego np.: “Jesteś zły, nie możesz myśleć, zrezygnuj, nie masz energii, itd. ..” Te wiadomości audio mogą być modulowane do nośnika mikrofali poprzez modulację częstotliwości, podczas gdy fale ELF przekazywane i modulowane są amplitudowo.

4) Są również modulowane częstotliwości emocjonalne do odbiorcy. Mogą one wywoływać gniew, frustrację, smutek lub zasadniczo powodować brak ludzkich uczuć u osób poddatnych tym falom.

Kto jest odpowiedzialny za to wszystko? Prawdopodobnie “ciemne” frakcji militarno-wywiadowcze związane z tzw. Rządem Światowym. Chcą ludności posłusznej i zachowania kontroli nad wszyskimi którzy mogą im zagrażać. Utrzymanie porządku oznacza, że ​​to co ma być kontrolowane musi być przewidywalne. Tak długo jak ludzie są posłuszni i przewidywalni tak długo powinni być kontrolowani. Zapewnia to trwałość systemu i przewagę nad ludnością.

Istnieją dwie rzeczy, które możesz zrobić. Po pierwsze, można nauczyć się lepszego radzenia sobie z tymi sygnałami. Im bardziej kontrolujesz własny umysł i emocje tym bardziej spostrzegasz własne zachowanie i masz wpływ na te sygnały związane ze swoimi myślami, uczuciami i zachowaniem. Wiedząc o tym to połowa sukcesu. Po drugie, możesz podjąć dodatkowe kroki w celu obniżenia poziomu promieniowania EM w domu, blokując te sygnały.

Standardowe metody blokowania sygnałów kontroli umysłu składają się z klatki Faradaya oraz z “czapki” folii aluminiowej. Klatka Faradaya jest trudna i kosztowna w budowie. Czapka z folii aluminiowej faktycznie zwiększa swoją siłę sygnału chyba, że jest uziemiona i tak długo dopuki nie dotyknie folia ciała.

Łatwe i stosunkowo oszczędny sposób na zablokowanie mikrofal jest następujący:

1) uzyskać następujące elementy:

* Kilka koców izotermicznych z folii aluminiowej, które powinny być dostępne w dziale kempingowym w markecie
* kable z żabkami i wtykami, przewód

* zwykła taśma lub taśma maskująca
* detektor sygnału RF / MW (opcjonalnie ale zalecane). Są dość drogie i należy poszukać najtańszyego, dobry jest “Suresafe detektor sygnału RF”, który kosztuje ok.80 zł.(plus przesyłka, na ebayu).

* Jeśli nie możesz pozwolić sobie na detektor sygnału, możesz pomyśleć które okna lub ściany są najbardziej narażone na przepuszczanie tych fal. Idealnym rozwiązaniem byłoby na rogu lub ścianie najbliżej łóżka. Każda ochrona jest lepsza niż jej brak.

2) Za pomocą lutownicy:

* ponad 1m. przewodu. Jeden koniec z wtykiem , drugi z krokodylkiem
* 120cm przewodu , oba końce z krokodylkami.

3) Za pomocą detektora sygnału RF szukamy miejsca z najsilniejszym sygnałem przed którym chcesz się ochronić, najlepiej w kuchni lub sypialni(okna).

4) Pokryj całą ścianę kocami z folii aluminiowej sklejając taśmą klejącą ich końce. Nie ma znaczenia którą stroną położysz koce do ściany. Jeśli jest to zbyt wielka powieszchnia ścian to zastosuj tylko w oknach. Jeśli uważasz , że szpeci twój pokój to możesz umieścić w pokoju dużą szafę lub umieścić swoje łóżko lub biurko w kącie i pokryć tylko połowę ściany.

5) Końcówki wtykowe włóż do gniazda uziemienia sieciowego.UWAGA! Jeśli nie wiesz które gniazdko jest uziemnieniem to poproś kogoś kto się zna na elektryce! Podłącz krokodylkiem do dolnej krawędzi koca tak żeby uchwyty trzymały na obu stronach foli.

6) Za pomocą podwójnego krokodylka i przewodów podłącz jeden koniec koca do drugiego.

7) Sprawdź przechodzące promieniowanie i dodaj koc w razie potrzeby. Po godzinie lub dwóch, sprawdź inne okna i porównaj siłę sygnału którą wcześniej zarejestrowałeś. Jeśli wykazuje nadal intensywny sygnał promieniowania ponownie trzeba pokryć 2 warstwą na ścianie lub oknie(lub na jednym i drugim).

Obrazek

Poczujesz różnicę. W ramach eksperymentu możesz sprawdzić z połową uziemionych kocy a resztę odłączyć albo stanąć przed odsłoniętym oknem. Następnie zakryć okno kocem. Ciśnienie w głowie powinno zniknąć i pojawić się ponownie jeśli zabierzesz koc.

Mikrofale nie mogą łatwo przeniknąć przez metal, zwłaszcza kiedy jest uziemiony tak jak nasz koc foliowy. Powodem dla którego zalecane są koce z folią aluminiową jest to, że są większe, bardziej trwałe i łatwiejsze do rozmów. Chociaż jakiś sygnał nadal przechodzi to folia nie blokuje fal czystych ELF (te bez większej częstotliwości nośnej), jest to krok do znacznego zmniejszenia poziomu promieniowania mikrofalowego.

INNE WSKAZÓWKI:

* Dla chwilowej ulgi idź do piwnicy, połóż się na podłodze lub pochodź w niej. W ten sposób zapobiegasz silnym atakom na Ciebie. To może wydawać się paranoiczne ale osobiście przetestowałem i sprawdziłem to z detektorem sygnałów.

* Używaj ujemnych generatorów jonów (jonizator powietrza) w celu poprawy jakości powietrza w domu. Trzymaj z dala generator od sprzętu komputerowego. Jony ujemne poprawiają nastrój a także tworzą tzw.hałas EM , który utrudnia nieco promieniowanie z urządzenia monitorującego. Jony ujemne i hałas EM przeciwdziała negatywnym astralnym i eterycznych zjawiskom.

* Unikać spożywania fluoru. M.in., fluor znajduje się w napojach butelkowanych lub puszkach z herbatą lodach i w wodzie z kranu. Fluor osłabia siłę woli i jasność umysłu, co powoduje podatność na sygnały kontroli umysłu.

* Jeśli ktoś ma wybór może pominąć materace. Użyć zamiast materaca łóżka wodnego lub futonu(Futon to ekologiczny materac do spania wypełniony warstwami zgrzeblonej bawełny i obszyty wytrzymałym materiałem płóciennym). Łóżka z drewna są dostępne razem z tymi materacami. Sprężyny są jak anteny i skupiają EM i energię ELF do ciała podczas snu.

* Utrzymywać prawidłowe odżywianie. Oznacza to odpowiednią ilość kalorii, białka, odpowiednich minerałów, dużą ilość czystej wody, świeże owoce i warzywa. Jeśli jest niewystarczająca może spowodować osłabienie psychiczne i uległość wobec sygnałów kontroli umysłu.

* Często obserwować siebie.Nieuzasadnione zwłaszcza negatywne emocje takie jak agresja lub depresja powinny powodować zapalenie “czerwonej lampki” z napisem stop, ważne aby mieć tego świadomość wtedy możemy temu przeciwdziałać.

* Nie oznacza to, że się to wszystko zakończy. Zmniejszenie wpływu sygnału kontroli umysłu powinno służyć do zwiększenia zaangażowania i efektywności w tym co naprawdę pragniemy robić. Cel wybierzmy sami. Nie pozwólmy aby strach i paranoja przeszkodziła nam w ich osiągnięciu.

źródło/obrazek:
http://treborok.wordpress.com/about/blo ... ch-w-domu/
-=-
cd jakby do tematu rónież:
liczniki-radiowe-typu-smart-meter-t11689.html

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 kwie 2013, 6:43 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

jonizator polecam , posiadam i potwierdzam , działa oczyszczająco :okok:

Mam jonizator, faktycznie działanie daje się odczuć, jak po burzy, powietrze zjonizowane. Czuć ozon.

Odnośnie ochrony przed promieniowaniem mikrofalowym, programowaniem umysłu to skuteczny choć baaardzo uciążliwe jest częste zmienianie miejsca przebywania no chyba, że wszczepią implant... :ninja: jeśli nie w mózgu - "wydłubać". - dr Roger Leir chirurg "implantolog" usuwający operacyjnie implanty. Implanty są faktem, przykłady z Polski: Zofia Namlik (w mózgu), Lech Chaciński - implant umiejscowiony w szyi (bezinwazyjnie, brak oznak ingerencji w postaci naruszenia ciągłości tkanki).

Mamy też sieci komórkowe działające w zakresie mikrofalowym - GHz czyli UMTS ucieczka przed tym to jedynie wyjazd poza miasto gdzie jest znacznie mniej nadajników.

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

czy orgonit potrafi zablokować EMF?

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Nautic pisze:
czy orgonit potrafi zablokować EMF?

Jak nim okleisz chałupę, to może tak.

Jonizatorów całe mnóstwo w necie..możecie jakiś polecić? powierzchnia mieszkania 60 m2

A czy jest sposób na zmierzenie tych fal? Chodzi mi o zmierzenie ich oddziaływania w mieszkaniu
i znalezienie optymalnego, bezpiecznego miejsca na sen wolny od miktrofal.

Już dzisiaj myślę o przeniesieniu komputera i innych gdzie indziej.

A propos o maksymalnie bezpiecznym od fal domu to trzeba by było pomyśleć wcześniej czyli
jeszcze w fazie projektu.

Niktu

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Aby coś sensownie zmierzyć potrzeba miernika co najmniej takiego jak np. Tenmars TM-195.

Jest to 3-osiowy miernik promieniowania EM do zastosowań nieprofesjonalnych, z zakresem częstotliwości do 3,5 GHz czyli akurat tyle żeby mieściły się wszystkie aktualne systemy GSM.

Na YT jest kilka filmików jak ładnie "świecą" niektóre urządzenia mierzone np. tym miernikiem i jak kształtuje się promieniowanie od BTS-ów w mieszkaniach niedaleko nich.

Ogólnie nie ma tragedii - pole EM od nich przenika właściwie tylko przez okna, co tez można bardzo ograniczyć, tak jak podawał dar66.

:hejka:

Awatar użytkownika

marek.p pisze:
ozmawiałem na HarmoniiKosmosu z Dionizym Pietroniem i potwierdził moje przypuszczenia odnośnie "giftowania" wież itp. Powiedział mi "To tak, jakby ktoś Cię walił mocno pięścią po plecach, a drugi w tym czasie klepał lekko na pocieszenie" nie ma sensu. Nie zachodzi transformacja energii żadna. Co innego w drugą stronę, np. nadajniki na czakramach typu Ślęża.
Możecie do niego napisać, bardzo konkretny czlowiek, ma wielką wiedzę na temat EM.

Pan Dionizy widać ma kręgosłup z gumy więc nie wyczuje orgonitu nawet w zupie.
To ponoć zaraźliwe.

Pytanie było poważne skierowane do poważnych ludzi.

MaksK,

Przejrzałem specyfikację tego Tenmars TM-195 i widzę, że to na prawdę optymalny sprzęt "dla domu" :-)
mierzy anteny wifi, GSM i nawet DECT ze stacjonarki. Jak dla mnie to najlepsze info z dnia także
dzięki za niusa.Niktu

Awatar użytkownika

Sam bym sobie chętnie taka zabawkę kupił bo chciałem obmierzyć trochę rzeczy i lokalizacji ale wolę 600 zł wydać jednak inaczej.
Kwestia priorytetów.

:hejka:

Awatar użytkownika

Wydaje mi się, po przeanalizowaniu ofert różnych mierników , że optymalne byłoby złapanie pełnego spektrum smogu.
Przydałby się jeszcze miernik obejmujący zakres niskich częstotliwości TM 192.
Zakres niskich częstotliwości jest równie groźny jak dla mikrofalowych.
Częstotliwość własna człowieka to 50 Hz. I taka jest w sieci.
Stąd porażenia prądem zmiennym 50 Hz są takie groźne bo przy rezonansie z częstotliwością człowieka , zachodzi elektroliza wewnątrz komórek a dla wzroku, przy źródłach światła, występuje efekt stroboskopowy.
Dlatego USA i inne kraje mają zmienione częstotliwości (przynajmniej taka była idea)
Sieci elektryczne(niska częstotliwość) mogą poprzez pole elektromagnetyczne wchodzić w reakcje z żywą tkanką.
Przykładem jest zwiększona zachorowalność na raka w pobliżu linii wys napięcia.
W sieciach domowych nie ma wys napięć ale pole jest.
Teoretycznie, w przypadku rezonansu 50 Hz , dokładając składowe harmoniczne można by wpływać programowo na obiekt (ludź).
W końcu ,jeżeli siecią energetyczną można przesyłać dane...
Problem "sterowania" ludziem z użyciem harmonicznych, to jest taka moja hipoteza, ale skoro harmoniczne potrafią rozwalać elektronikę ( w pracy to moja zmora czasem), to może być kwestia odpowiedniej technologii ( czy ja mam już obsesję czy jeszcze nie?)

Wcześniej pytałem o orgonity, bo noszę się z kupnem mierników do pracy. Przy okazji mógłbym cyfrowo sprawdzić ich skuteczność (wahadełko też :)

Zatem niskie częstotliwość też mogą szkodzić.(HAARP) Jak się zaopatrzę w mierniki to przeskanuję którąś z wież koło mnie, teoretycznie nie powinno być tam składowych niskiej częstotliwości (przynajmniej oficjalnie)

-- 03 lip 2013, 21:20 --

dar66 pisze:
Jak zablokować w domu sygnały mikrofalowe do Programowania Umysłu

Znalazłem ,jak mi się wydaje ,alternatywne rozwiązanie.

Ekranowanie na zasadzie klatki Faraday'a jest bardzo skuteczne, Jednak występuje konieczność odprowadzania ładunków indukowanych przy przejściu mikrofal przez ekran.

Znalazłem tkaninę ADR ,która podobnie jak:
dar66 pisze:
* Jeśli ktoś ma wybór może pominąć materace. Użyć zamiast materaca łóżka wodnego lub futonu(Futon to ekologiczny materac do spania wypełniony warstwami zgrzeblonej bawełny i obszyty wytrzymałym materiałem płóciennym). Łóżka z drewna są dostępne razem z tymi materacami. Sprężyny są jak anteny i skupiają EM i energię ELF do ciała podczas snu.

pochłania energię na zasadzie uwięzionych w niej cząsteczek wody.
Promieniowanie mikrofalowe oddaje energię na spolaryzowanie dipoli wody w tkaninie.
Takie rozwiązanie jest ,wydaje mi się, korzystniejsze dla spokojnego snu.
Ekrany Faraday'a odcinają nas od magnetyzmu ziemskiego, które jak mi się wydaje jest integralną częścią naszego życia.
Matę z takiej tkaniny warto położyć pod prześcieradło. Można nią wyłożyć ściany a nawet jest farba!
Zakres absorpcji : Średnia zdolność ekranowania ADR TEX zewnętrznego pola elektrycznego w zakresie częstotliwości 1 Hz – 100 kHz wynosi ~30 dB.
To już coś :)
Kiedyś w jakimś filmie sf ludzie uciekając przed kosmitami siedzieli pod prysznicem.
Może to jest metoda żeby sobie w ciągu dnia ulżyć od smogu?

a czy mozecie dac przyklady teog jak na codzien bronicie sie przez falami? Bo informacje i teoria to jedno, a jestem ciekawa czy ktos faktycznie cos w domu zmienil, zrobil itd?

Awatar użytkownika

I jak zwykle - pytanie o konkrety i działanie i nagle cisza. A jak dyskutować to każdy mądry i wie lepiej.
Tak czy inaczej sama jestem ciekawa co zrobić w domu. W innym temacie słyszałam żeby komputer przełączyć na kabel (jeszcze bym go drutem miedzianym owinęła, jak kiedyś owijali), a sąsiadów poprosić by wi-fi na jakieś 25% mocy ustawili, bo tyle im na mieszkanie wystarczy.
Co z resztą? Dziś się pierze w pralkach, używa mikrofalówek i telefonów. Nie każdy może sobie pozwolić na luksus wyjmowania baterii z komórki na pół dnia.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

dazen pisze:
a czy mozecie dac przyklady teog jak na codzien bronicie sie przez falami? Bo informacje i teoria to jedno, a jestem ciekawa czy ktos faktycznie cos w domu zmienil, zrobil itd?

Ja nie zmienilam nic w domu, ale zakupilam urzadzenie do fal milimetrowych, Triomed Compact,ktore m.in. ma program wzmacniajacy komorki, zeby dawaly sobie rade z tymi niekorzystnymi falami.

Obrazek

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Ann_Lakszmi pisze:
Tak czy inaczej sama jestem ciekawa co zrobić w domu.

Rzeczy najprostsze czasem swoją prostotą potrafią więcej niż te skomplikowane.
Orgonit-nie ten ze sklepów netowych czy wytwarzanych masowo,ale taki,któremu tworzący dał coś z siebie.
Do 5m działa od zasięgu na przykład miejsca spania,siedzenia-rozprasza ten badziew.To tak od siebie,bo po swojemu to sprawdziłem.

Awatar użytkownika

Tak z ciekawości: jeżeli mam wi-fi to też rozproszy rozumiem. Zakłócenia w działaniu wi-fi i problemy z zasięgiem telefonii komórkowej wliczone w cenę czy to działa delikatniej, na innej płaszczyźnie?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Tu nie ma nic z delikatności-tak działa.Nic nie zakłóca-rozprasza :)
Niweluje na tyle,że tracą moc szkodliwego oddziaływania,to wystarcza

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]