Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 sie 2018, 15:54

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Witam,

I proszę bardzo - nie trzeba było długo czekać i kanał zniknął z YT.

Pilne! Cenzura w mediach! Blokada wRealu24 na YouTube
phpBB [video]

Pozdrawiam,
ZORRO

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 sty 2018, 16:19 
VIP Member
Awatar

Witam; Blokada – ostatnio często używane słowo ; nie tylko na tym forum. Oznacza
jak zwykle ingerencje, osób trzecich . Zazwyczaj tym osobom nie podoba się to co
się pisze ( mówi ). Jest taka jedna firma ,która mocno tego przestrzega. Nazwy się
zapewne domyślacie. Otóż ta firma robi sobie ,co tylko zechce. My możemy tylko
biernie się temu przyglądać. ( czy na pewno biernie? ). Czy nic nie da się w tej materii zrobić. Pozwolę sobie podać przykład. dr. Hubert Czerniak. Ma ostatnio
kłopoty - nie tylko z firmą. Na której ,materiał znika, nagonka izby lekarskiej – itp.
Następny przykład – Jerzy Zięba - ( naturoterapeuta ). Podobna sprawa, ale – ale.
Pan Jerzy -już inaczej kombinuje. Zamiast umieszczać na firmie , swoje filmy i przesłania; to zaczął- JE- umieszczać na - VIMEO-. Z całkiem pozytywnym skutkiem. Gdzie się da ,zapodaje adres swojej strony z aktualnymi filmami.
Efekt jest taki ,że stał się niezależny. Firma straciła klienta ,+ którzy oglądali te filmy. Ja też do nich należę . Przecież nie stanowi problemu ,aby gdy chcę coś koniecznie obejrzeć ,poszukać w innym miejscu. GDYBY – TAK , inni też zaczęli
robić ( praktykować ). To jaki byłby tego skutek? W-REALU-24.oglądało podobno
100,000 tys. ludzi. Czy to dużo – czy mało? Na pewno było ich więcej, Jeśli taka ilość przejdzie do konkurencji? Jeśli inni też to zrobią? Ciekawe co by było? Jaka
reakcja? Monopolista czuje się pewnie – bardzo pewnie. Jest takie powiedzenie;
ŁASKA-PAŃSKA-NA-PSTRYM-KONIU-JEŹDZI. Bardzo dużo zależy od ludzi,
którzy z tego korzystają. Czy lenistwo weźmie górę nad zdrowym rozsądkiem.
Wracając do tematu,będą rozmowy ,będą targi ,będą naciski, co jeszcze może być
w tej branży? ( teoria spiskowa ).- WIELE- .Jeden jest wielki bogaty, potężny.
A drugi, mała grupa ludzi ,którzy mają jakąś idee. Chcą dobrze, prawdziwie podać informacje . Słoń i mrówka. Jakie szanse? Osobiście trzymam kciuki,za pomyślne
załatwienie sprawy. A może pójść na całość ,i zmienić '' firmę'' niech zadecydują
właściciele.Pozdrawiam. :pisze:

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Moje 3 groszy do tej dyskusji.

Pan Rola i całe wRealu24 to taki wentyl bezpieczeństwa systemu, który będzie robił to co jest popularne (dziś wartości patriotyczne i PiS, a jutro?). Jasne lubię oglądać niektóre filmiki tej telewizji, ale trzeba zadać sobie pytanie czy to co robią to słuszne rzeczy. Tego nie wiem, bo bardzo często zachowują się dziwnie (bronienie Jaruzelskiego i PRLu, totalnie prostackie obrażanie feministek i ich mężów vide p.Sklepowicz: "kto to rucha"). Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że p.Rola kilka lat temu pracował dla Polsatu, a także grupy TVN, a że go z mainstreamu wywalili to musiał odnaleźć się w nowej sytuacji, trzeba przyznać że poradził sobie wyśmienicie.

WRealu24 to nie pierwsza TV internetowa która miała duże problemy z cenzurą Youtube. Pierwszą była Idź Pod Prąd (IPP TV), gdzie najpierw zablokowali ich, potem odblokowali a finalnie usunięto cały ich kanał. Obrońców wtedy IPP TV nie było (oprócz takich małych graczy jak np. ja), także nikt z Youtube nie chciał się spotkać z ludźmi z IPP TV. Dlaczego? IPP TV to praktycznie jedyne medium w Polsce, które krytykuje Watykan i KK (nawet racjonaliści i ateiści chwalą obecnego papieża!).

Czy warto zatem bronić wRealu24 przed cenzurą Youtube? Jasne, bo im więcej mediów niezależnych tym lepiej!

Trzeba propagować te platformy internetowe, które nie cenzurują "naszych" materiałów. Youtube i Facebooka absolutnie nie można reklamować i propagować. Natomiast nie zmienia to faktu, że i Youtube i Facebook maja pełne prawo do cenzury u siebie, czyli usuwania co uważają za słuszne.

Ktoś kto mówi, że Internet, jako całość jest cenzurowany, zamienił głowę na zupełnie coś innego (na d**ę). I mówię to ja, osoba która aktywnie od 2010 roku zajmuje się spiskami i niewygodnymi rzeczami dla rządzących, mówię o wszystkim o czym chce i nikt mnie do tej pory nie zablokował! Wiem co piszę!

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

eMisjaTV a algorytmy "prawdy" jewtube;hmm
:evil:

Coś się kończy, coś zaczyna...
phpBB [video]

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

jak widać zaczynają zamykać niektóre stacje z byle jakich powodów , śmierdzi tu polityką gdzie niewygodnych się zamyka. Możesz wstawiać najgłupsze pierdoły i przejdzie , sam mam na yewtube wstawione filmy z opisem zablokowane na całym świecie i nikt oprócz mnie ich nie zobaczy ale mnie nie zamknęli za to. Widać że zamykają kogo chcą albo kogo im każą zamknąć bo takie cóś jak yewtube czy pejsbuk są na pewno śledzone przez różne służby i one zapewne maja duży wpływ na właścicieli. Jeśli ktoś chce działać powiedzmy zawodowo i to jeszcze w polityce to powinien się liczyć z tym że może być zamknięty bez powodu. Teraz rządzi u nas żydowsko-USAelska partia PIS więc wszyscy jej przeciwnicy powinni uważać co piszą na tych portalach jeśli chcą tam być na dłużej.
Ciekawe kogo jeszcze zamkną? A kogo zostawią?

Witam; Ja jeszcze w sprawie blokowania. Trochę trudno się zgodzić.
A mi się bardzo podoba to, że zarówno YouTube jak i Facebook blokują wiele kanałów/stron. Facebook jest stroną ewidentną dla idiotów,
Dla kogo jest- to jest ; mnie tam nie ma i nie będzie. I przecież nie chodzi o to że blokuje ( takie jest zbójeckie prawo ). Chodzi o to żeby autorzy filmów ,wrzucali
te filmy na inne portale , strony, itp. Chodzi o to że wszyscy uczepili się tego biednego J & T. I NIE MOGĄ się oderwać. Niema większego znaczenia co zawierał
ten filmik; ja sam chcę to ocenić ! Mnie cenzor jest nie potrzebny, ja sam potrafię ocenzurować film i autora. Ja sobie nie życzę cenzury! WIEM-WIEM , to nie jest koncert życzeń, jasne. Do tematu.
Jaki jest problem aby zebrało się kilkudziesięciu inwestorów, kupiło serwery i zrobiło alternatywę dla choćby YT. Wszyscy tak naprawdę chcą za friko korzystać z amerykańskiej myśli technicznej,
Pytanie? Gdzie mają te serwery postawić? W Polsce ? Chyba kolega nie bardzo wie co mówi. Rzeczywistość jest trochę inna. Bardziej brutalna. Następny cytat.
zajmuje się spiskami i niewygodnymi rzeczami dla rządzących, mówię o wszystkim o czym chce i nikt mnie do tej pory nie zablokował! Wiem co piszę!
A ja też swoje wiem,z własnej autopsji. To co piszę ,to jest takie nawijanie makaronu na uszy. Potrafię napisać lepiej, mocniej, ostrzej, a jak piszę ? A no piszę tak ,żeby nikt nie mógł się o nic przyczepić. Jestem mocno osadzony od lat w realiach tego świata. Próbuję coś powiedzieć ,tak aby nie naruszyć ( dóbr osobistych ).A może to też inaczej się nazywać. NIE ważne .Mądry zrozumie ,a leming przecież nie musi.
To że większość tych wydawnictw jest sterowana,to chyba każdy rozumie. A jeśli nie, to nie moim zadaniem jest go informować o tym. Następny cytat.
Gdybym był właścicielem tych firm, też bym tak postępował. Business is business. Ja prowadziłem co nieco. ( rzemiosło ). Ale nigdy - to nigdy tak nie postępowałem,i żyję – sumienie mam czyste, śpię spokojnie nie mam koszmarów.
Wszystko zależy od człowieka, jak zasieje – tak zbierze. A blokady były , są i będą.
Możemy je próbować omijać, powinniśmy próbować ominąć. Czego wszystkim życzę ; od nowego roku bez żadnych blokad . Pozdrawiam. :pisze:

Awatar użytkownika

Ja tylko się teraz pytam: kto będzie następny?

W krótkim czasie okazuje się, że zamknięto dwa kanały. I co? I nic. Zgadzam się, że można skorzystać z alternatywy: cda, vimeo itp., itd.

W dyskusji padało stwierdzenie, że to właściciel platformy decyduje o treściach tam wyświetlanych. Zgadzam się z tym. Najbardziej jednak boli mnie fakt, że blokuje się wartościowe rzeczy, a zostawia szambo dla plebsu.

A dlaczego? Ano dlatego, żeby go jeszcze bardziej ogłupić i łatwiej kontrolować.

I na koniec jeszcze ważna sprawa: pamiętacie ile średnio wyświetleń miały materiały na wR24 i eMisji? Czy były to setki tysięcy i miliony, czy raczej dziesiątki tysięcy? No właśnie. Świadczy to o dużej bezwzględności oraz determinacji kontrolerów.

Czy wezmą się teraz za NTV i Alexa Berdowicza? Czas pokaże.

Pozdrawiam,
ZORRO

Awatar użytkownika

alwaysinside pisze:
Początki naszej cywilizacji były bardzo, bardzo mistyczne. Ezoteryka, odmienne stany świadomości mj itp., życie zgodnie z naturą itp. Ludzkość była wówczas bardzo zjednoczona do tego stopnia, że obce cywilizacje musiały interweniować, aby zakłócić ten porządek. To co natomiast dzisiaj nazywamy ludźmi to po prostu wyrzyg cywilizacyjny. Jak się na to spojrzy szerszym okiem to przestaje się mieć jakiekolwiek nadzieje. I co się dziwić illuminatom odnośnie ich planów... Ludzie sami się proszą o to...IMHO

To akurat, nie ma związku z tematem. Po drugie byłbym bardzo ostrożny w formułowaniu takich wniosków o naszej przeszłości. Na jakiej podstawie piszesz o "zjednoczeniu ludzkości"??? Jeżeli chcesz to ciągnąć dalej, otwórz nowy wątek.

Pozdrawiam,
ZORRO

Awatar użytkownika

alwaysinside pisze:
Kościół katolicki jak tylko zaczął istnieć rozpoczął od wykasowywania wiedzy na temat poprzednich cywilizacji, doprowadzając do rozszczątkowania wiedzy o ludzkości. Choćby z tego punktu widzenia można myśleć, że życie w poprzednich kolebkach cywilizacyjnych było znacznie atrakcyjniejsze od tego co jest teraz. Dla przykładu można porównać życie starożytnych Egipcjanek w których to kobiety bardzo dbały na siebie i panowała kultura pokazywania piękna do zakrytych burką w XXIw.

Zbyt upraszczasz sprawę odnośnie KK. Nie bronię tej instytucji, ale np. dzięki wykładom Krzysztofa Karonia, obiektywnie potrafię stwierdzić, że oprócz złych rzeczy, KK robił też rzeczy dobre (opowiedzenie się przeciwko zniewalaniu ludności tubylczej obu Ameryk, encyklika papieska Sublimus Deus z roku 1537). Pisząc o bardziej atrakcyjniejszych warunkach, nie przyszło tobie właśnie na myśl, że np. w Rzymie lub w Egipcie mógłbyś się urodzić jako niewolnik bez jakichkolwiek praw?

Dalej się z Tobą z większością rzeczy zgadzam, ale z małym wyjątkiem: to, że ktoś propaguje wartości katolickie, nie oznacza z automatu, że jest złym człowiekiem i nie warto go słuchać.

Pozdrawiam,
ZORRO

Awatar użytkownika

alwaysinside - poziom intelektualny ludzi obniża się wskutek wpychania im chemii i trucizn wszelkiego rodzaju na wszelkie sposoby i jest to robione celowo. Te trucizny działają nie tylko na mózg ale też na geny co powoduje degradację następnych pokoleń. Przez to poziom nauczania w szkołach jest obniżany bo teraz dzieciaki nie dają sobie rady w czwartej klasie podstawówki z materiałem który kiedyś był w drugiej klasie przerabiany. Z takich ludzi nie wyrosną ponadprzeciętni inteligencji , dodatkowo każde wojny służą do wycinania tych którzy mimo wszystko dobrze się rozwijają czyli ludzi inteligentnych ,którzy mogliby przeciwstawić się okupantowi. Polska jest tego dobrym przykładem. Także ludzie mogą się już rodzić upośledzeni umysłowo chociaż nie będzie to widoczne "gołym okiem".
Objawy poszczepienne mogą wyjść po kilku alko kilkunastu latach ,mogą opóźnić rozwój umysłowy czy fizyczny na zawsze ,mogą spowodować wcześniejsze a na starość częstsze zachorowania na różne choroby itd.
Więc kolego część ludzi nie ma wyboru bo już rodzi się upośledzonymi i będzie takich ludzi coraz więcej. Szczepionki i inne trucizny robią swoje. To jest nie tylko depopulacja ale też świadome ogłupianie tych co przeżyją.
Teraz żydoPIS chce nam na siłę wcisnąć GMO. Robi to bardzo nachalnie a uprawy gmo już są w Polsce.
Myślisz że tego unikniesz i twoje dzieci, nic z tego chyba że wyprowadzisz się z tzw. cywilizacji. Inna metoda jest dużo trudniejsza ,czy w ogóle możliwa? Trzeba by obalić system zarządzania. Walka nie wchodzi w grę bo Majdan już był na Ukrainie i co wyszło to widać. Czy ludzie mogliby przestać głosować na partie polityczne? ludzie którzy cały czas są ogłupiani nie tylko truciznami ale i informacjami? Do tego kredyty ,strach przed utratą pracy, strach przed wszystkim co nowe i nieznane, lenistwo umysłowe co wynika również z nadużywania chemii, propaganda materializmu co doprowadza do wzrostu chciwości , samolubności i obojętności itd. Mimo to są wśród nas ludzie wybitni i uczciwi ,którzy mogliby dużo dobrego zrobić dla wszystkich, trzeba ich znaleźć i na nich stawiać.

Ostatnio zmieniony 09 sty 2018, 9:22 przez assun, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

assun pisze:
Teraz żydoPIS chce nam na siłę wcisnąć GMO. Robi bardzo nachalnie a uprawy gmo już są w Polsce.
Myślisz że tego unikniesz i twoje dzieci, nic z tego chyba że wyprowadzisz się z tzw. cywilizacji. Inna metoda jest dużo trudniejsza ,czy w ogóle możliwa? Trzeba by obalić system zarządzania. Walka nie wchodzi w grę bo Majdan już był na Ukrainie i co wyszło to widać. Czy ludzie mogliby przestać głosować na partie polityczne? ludzie którzy cały czas są ogłupiani nie tylko truciznami ale i informacjami? Do tego kredyty ,strach przed utratą pracy, strach przed wszystkim co nowe i nieznane, lenistwo umysłowe co wynika również z nadużywania chemii, propaganda materializmu co doprowadza do wzrostu chciwości , samolubności i obojętności itd. Mimo to są wśród nas ludzie wybitni i uczciwi ,którzy mogliby dużo dobrego zrobić dla wszystkich, trzeba ich znaleźć i na nich stawiać.

Co do Majdanu nie ma się co dziwić... takim ludziom jak narodowcy czy kibole może się wydawać, że podejmując fizyczną walkę, coś zmienią, ale my jesteśmy niszczeni taką bronią, gdzie duża większość nie zwróci na to uwagi i myslimy że jest wszystko ok, a tak na prawdę jesteśmy tak skrępowani że jako ogół sami ostatecznie funkcjonujemy w takim trybie, że prosimy się o najgorsze i tak dajemy rzadzącym przyzwolenie by dalej przykręcali śrubę.
Chcę być dumny z tego kraju, jako siły ogółu co nie daje się stłamsić, ale w Polsce sie nie da, bo za swoje racje i chore poglądy większość utopiła by Cię w szklance wody, nie zwracając nawet uwagi na to że Polska jako naród nie upomniał się należycie o swoje za wyrządzone szkody w czasie IIWŚ, najlepszy przykład Wołyń, a dziś PIS zamiast żądać rekompensaty to szanuje Ukraińców, w tym i banderowców jak mało kogo i śle im miliardy, a durni ludzie za obronę słuszności PISu dadzą sobie oczy wydrapać. To tak jakby przeprowadzono lobotomię na ogóle polskiego narodu. Kto o tym szerzej mówi i trąbi że alternatywne media na yt które prezentują zdrowsze spostrzeżenia odnośnie tego co się dzieje są zamykane?
Jak tak dalej bedzie to w tym kraju będzie tyle złej energii i braku swobody w postaci wolności słowa i niezależności, że ratowanie nawet pojedyńczej jednostki w postaci próby refleksyjnej rozmowy by trzeźwo spojrzał na sytuacje może skończyć się tylko tym że zostanie sie pomówionym i skazanym. No a jak będą wtedy ludzie odczuwać taki wszechobecny absurd... a nijak bo rozrywka będzie heszcze ekskluzywniejsza, np wirtualny sex 3d, robokumpel itp więc co mi tam problemy społeczne.
Mi życie w takiej chorej futurystycznej rzeczywistości by już nie odpowiadało, bo automatycznie czuł bym chęć by znaleźc się w innym egregorze gdzie czuć większą wolnośc pod każdym względem i zdrowszą mentalność. Nawet gdyby było to jakieś małe miasteczko w głębi Rosji, gdzie warunki są surowe ale jest bliskość z naturą i nie ma chorej ekspansywności cywilizacyjnej. Największy ból by był gdyby trzeba było zostawić to co się tu ma w postaci ziemi itp.
Ja tam jeszcze wierzę że aż tak źle nie będzie.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Kanał eMisjaTv został ocenzurowany na YouTube i nie ma dostępu do powyższego materiału podaję linka do polskiego portalu cda.pl , a na nim powyższy materiał :
https://www.cda.pl/video/1861442f7/vfilm

eMisjaTv na cda.pl : https://www.cda.pl/eMisjaTv/vfilm

[wRealu24] Robert Winnicki o cenzurze w sieci, Marianie Kowalskim, Morawieckim, PiSie i upadku UE

Filmik na YT jest martwy. Podmieniam link do gloria.tv @ZORRO
https://gloria.tv/video/sCY3F44FQ38j4U8hHncTrhEej

Awatar użytkownika

Bardzo ciekawy materiał w kontekście omawianego problemu:

Cytuj:
W tym odcinku przy okazji doniesień o zamkniętych i zablokowanych kanałach oraz profilach w mediach społecznościowych spróbuję odpowiedzieć czym różni się monopol prywatny od państwowego, a także czy można coś na to zaradzić?
Zapraszam do dyskusji. subskrypcji, udostępniania i koniecznie WALNIJ W DZWONA! - będziesz informowany o nowościach.
Adam Wielomski.

Monopol państwowy kontra monopol prywatny - co je różni. Czy daje prawo cenzury? WV#15
phpBB [video]

Pozdrawiam,
ZORRO

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Następny w kolejce zapewne będzie Hubert Czerniak, Tagentv za Jaśkowskiego, NTV za StopNop itd.

Z ust rzecznika YT padło coś na temat ochrony nastoletnich przed niebezpiecznymi treściami, to lecimy.
Ostatnio spała u mnie znajoma ze swoim 12 letnim synem. Chłopak korzystał z mojego laptopa, nie wyczyścił historii. Z ciekawości zajrzałem. Gdyby oglądał pornosy to bym się tak nie zdziwił a tu ...
phpBB [video]

i te treści są OK dla YT ? Bez ograniczeń wiekowych, choć to i tak każdy łepek potrafi obejść.
Nie będę tutaj wklejał więcej patologi jak np. Blok Ekipa.
Zainteresowałem się natomiast promocją hazardu przez YT wśród dzieciaków poprzez CS GO. Zawsze uważałem ludzi grających w automaty za półgłówków. Cieszyłem się nawet że zniknęły ze sklepów. Wyszło jednak na to że dorośli nie mogą już uprawiać hazardu ( czy jest on mocno ograniczony ) natomiast dzieciaki za pomocą "PaySafów" szaleją na CS GO który niczym od automatów się nie różni. Patrząc na ilość odsłon filmów dotyczących tej strony, to jest to poważny problem. Moja znajoma ostatnio kupiła synowi takiego pajseifa za 300 pln :o
Wychodzi na to że rodzice powinni zabronić dzieciakom korzystania z tego medium. Który dzieciak oglądał "Wrealu24" czy "eMisje" ? A nawet jeśli któryś trafił, to co z tego zrozumiał ?

Awatar użytkownika

Grzemil pisze:
Z ust rzecznika YT padło coś na temat ochrony nastoletnich przed niebezpiecznymi treściami, to lecimy.
Ostatnio spała u mnie znajoma ze swoim 12 letnim synem. Chłopak korzystał z mojego laptopa, nie wyczyścił historii. Z ciekawości zajrzałem. Gdyby oglądał pornosy to bym się tak nie zdziwił a tu ...
phpBB [video]

i te treści są OK dla YT ? Bez ograniczeń wiekowych, choć to i tak każdy łepek potrafi obejść.
Nie będę tutaj wklejał więcej patologi jak np. Blok Ekipa.

Powiem, że tak, a tym bardziej każda treść która ogłupia i przekazuje negatywne wzorce. Głupimi masami przecież jeszcze łatwiej się kontroluje oraz manipuluje. Także w tym kontekście pod pojęciem "niebezpiecznej treści" należy rozumieć materiał, który nie ogłupia, lecz uczy samodzielnego myślenia oraz wyciągania odpowiednich wniosków.

Grzemil pisze:

Który dzieciak oglądał "Wrealu24" czy "eMisje" ? A nawet jeśli któryś trafił, to co z tego zrozumiał ?

To fakt. Dziecka taka tematyka nawet nie interesuje. Po 2 minutach oglądania taki delikwent lub delikwentka po prostu wyłączyliby materiał.

Pozdrawiam,
ZORRO

Awatar użytkownika

Było spotkanie w sprawie cenzury, co ciekawe byli na spotkaniu też ludzie wyjątkowo nikczemni jak p. Mossakowski (Sumienie Narodu/Polskie Sprawy), który przyczynił się do blokady i zdjęcia kanału TV Idź Pod Prąd.
phpBB [video]

Jednak ja nie podzielam poglądów youtuberów z powyższego filmiku, według mnie cały sens i opis tego co się dzieje zawiera poniższy komentarz Agenta Tomasza, z którym w 100% się zgadzam:
phpBB [video]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]