Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 sie 2019, 2:16

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Black Goo. Rozmowa z Milesem Johnstonem i Haraldem Kautz Vellą. 1/2
phpBB [video]

Black Goo. Rozmowa z Milesem Johnstonem i Haraldem Kautz Vellą. 2/2
phpBB [video]

ciekawie się to oglądało,nie powiem.
Harald ma coś niesamowitego w sobie,odstęþującego od wzorca wszechpotężnej manipulacji

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 11 lut 2016, 16:46 
VIP Member
Awatar

@dar66
może trochę dystansu
Nasz dzielny Harald sam jest manipulatorem razem z jakimiś tam poprzednimi wcieleniami !W swoim wykładzie na temat chemtrails zaznacza ,że "morgelonka" nie jest taka w sumie zła ,ponieważ te urocze stworzonka sprzątają w naszym organiźmie wszystkie metale ,które nam rozpylają
nad głowami ! :twisted:
A to ,że morgelony same przy tym rosną to jakoś jemu nie przeszkadza,sic!!
na temat intelligent mattery ,czyli black goo można znaleźć sporo materiałów!

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

czart pisze:
Nasz dzielny Harald sam jest manipulatorem razem z jakimiś tam poprzednimi wcieleniami

Serio? A przymierzałem się od jakiegoś czasu, by zgłębić jego twórczość. Miałem nawet podobny temat założyć.
Myślisz, że jest świadomym manipulatorem, czy może tylko ma takie przekonania, różne od twoich?
Ja nie ukrywam, że o "morgelonce", jak to określiłeś nie mam bladego pojęcia, obiło mi się pare razy w jakiś wykładach o uszy, ale za cienki jestem w tematach medycznych, biologicznych, czy bioinżynieryjnych, by to zweryfikować.

Temat intelligent mattery, black goo ciekawy się wydaje, ale ile w tym prawdy?

Co do morgelonów to należy się zapoznać z materiałami w wątku o chemtrails na tym forum ,tam jest prawie wszystko jak śmiem twierdzić !
A na temat Haralda i intelligent mattery widziałem na youtube materiał wręcz wyszydzający tego gościa .Nawet szukałem tego dziś ,lecz miałem za mało czasu aby to odnaleźć i wkleić.O tendencyjnym wywiadzie z nim wklejonym powyżej nawet nie wspomnę!
Powiem szczerze przedtem jakiś czas temu na topie był David Wilcock ,który także przyznawał się ,że jest duszą kosmity wędrującą akurat w tym ciele i też miał wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia !
Należy moim zdaniem wiedzieć jedno,że od goebelsowskiej propagandy gorsze jest wygłaszanie półprawd !
a gdzie jest prawda a gdzie fałsz to każdy powinien sobie sam odpowiedzieć!

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Black Goo Files | ODD TV's Complete Database
phpBB [video]

Ogólnie temat przewija się w rożnych filmach- jak chocby X-files czy Prometeusz - patrząc na powyższe nawet nie wiedziałem że w tak wielu.

Temat conajmniej ciekawy- jesli nie kluczowy. Tymczasem tego typu technologia zaczyna się "przebijać" na oficjalny użytek w kurniku i powoli( najpierw było w filmach sci-fi ) się przyzwyczaja. Myślę że to będzie już strzał prosto w serce ( rozum i inteligencję już odebrali )do tego niemal wszyscy będą tego chcieli- tak samo jak nowego ifona.

NEXT WORLD Intel Claytronics Programmable Matter
phpBB [video]

To takie oficjalne tylko "zapowiedzi" tego co dawno mają- jak ktos wie jak działa "wydzielanie" z czarnych budżetów do oficjalnego uzytkowania technologii- to wie ze to co teraz jest- było paredziesiąt lat temu gdzieś w podziemnych labach, z kolei jestem pewien że ci co wydzielają sami dostają ochłapy z wyzszego szczebla.

Swoją drogą, bardzo prawdopodobne że wszelkie większe konstrukcje- np pojazdy orbitujące saturna były utworzone przy pomocy tego typu technologi programowalnej materii- no chyba ze ktoś sobie myśli że statki o rozmiarach większych niż średnica ziemi- ktoś sobie mozolnie wyprodukował z jakiegoś stopu, w jakiejś stoczni, spawając, łącząc podzespoły.... jak ktos tego nie ogarnia to trudno, róznicy to nie zrobi w ostatecznym rozrachunku. Obecna ludzka cywilizacja NIE decyduje o NICZYM.

Obrazek

Awatar użytkownika

czart pisze:
O tendencyjnym wywiadzie z nim wklejonym powyżej nawet nie wspomnę!

Dopiero teraz obejrzałem i muszę przyznać Ci rację. Obejrzałem go uważnie obserwując obu panów (po twoich krytycznych postach) i co do Milesa Johnstona, to w moim odczuciu co najwyżej nieco buja w obłokach, wyobraźnia go poniosła (to tylko moje subiektywne przypuszczenia). Harald natomiast wzbudził moją nieufność. Jako że temat jest trudny, bo nie wiele wiadomo o tym Black Goo, czy w ogóle istnieje coś takiego, więc ciężko tu zarzucić, czy mówią prawdę.
Skupiłem więc swoją uwagę na mimice, mowie ciała, gdyż te sporo mogą powiedzieć o intencjach człowieka i Harald, kiedy mówił czasem coś nieprawdopodobnego, to dotykał ręką ust, albo nosa :) , jak ktoś się interesował sztuką manipulacji i temu podobnymi tematami, to wie, że to jest mimowolny gest nad którym ciężko zapanować, a jeśli się nie wie o tym, to nie ma się świadomości tego triku nawet (tzn. nie wiesz, że to robisz mimowolnie i może cię to zdradzić).

Nie mówiąc już o tym, że wierzy on (?), że "polskie" władze przed II W. Św. rzekomo sprowokowały hitlerowskie Niemcy. :) A jak wiadomo (przynajmniej ludziom obeznanym z tematyką), wojna była zaplanowana i nie było właściwie sposobu by tego uniknąć, że tak powiem. O wcieleniach i tego typu kwestiach wolę się nie wypowiadać. Było jeszcze kilka smaczków...

Skoro jednak jest dezinformacja (załóżmy że tak jest - ostrożności nigdy dosyć), to są też zapewne ważne informacje w danej dziedzinie, które chcą przysłonić. Na to wygląda, przynajmniej w tym temacie.

Co do materiałów zamieszczonych przez angelrage, to nie miałem jeszcze czasu się zapoznać.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Harald Kautz Vella - Black Goo - czerwiec 2015 /napisy PL /
phpBB [video]

Black Goo - Harald Kautz Vella, Bases wrzesien 2015 napisy PL
phpBB [video]

Harald Kautz-Vella - Black Goo - Pytania z sali
phpBB [video]

@Mirek
oczywiście jak najwięcej dystansu , ostrożności i nade wszystko logiki ,tak trzeba !Moja opinia bazuje m.in. na materiałach ,które wkleił angelrage powyżej i konkretnie do czego zmierzam : takich typków jak Harald zaliczam do tzw. "zmiękczaczy umysłów" -czyli trochę konkretów (często prawdziwych) a potem jazda o "uduchowieniu ".A na takim poletku hoduje się zwyczajne "pierdoły saskie"
Piszę o tym w skrócie mimo ,że temat nadaje się do solidnej rozprawki .
Zadam tylko krótkie pytanie :czy ci ludzie na tych wywiadach to są mężczyźni ?Bajdurzą o jakiś dobrych siłach kosmicznych ,które nas chronią ,ale za wiele one nie mogą bo czekają aż sami dojrzejemy ,zrozumiemy itd. itp. Tylko jakby nie zauważają ,że cywilizacja i przyroda ginie dosłownie w oczach powoli ,ale systematycznie i nie pomoże tu zwykłe piardolenie !
Gdyby ci kosmici mieli jakąkolwiek realną siłę to by wymietli pasożytów z tej planety ,też niezbyt szybko ,ale systematycznie .Nie jest to takie trudne jak się wydaje!

kiedyś było "oko za oko ... " a dzisiaj jest 'jak cie uderzą w prawy policzek to nadstaw mu lewy"-efekt ponad 1000-letniej indoktrynacji w sam raz dla "pobożnych"

a tu daje linka do ciekawego clipu :
Dead Can Dance Kiko HD
phpBB [video]

Zwróćcie uwagę na murzynkę z "korzeniami" na głowie -jest to kultywowanie naszych związków z planetą i o tym mówił Harald i tu u niego widzę trochę pozytywnych rzeczy !

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]