Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 wrz 2018, 2:34

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Hybrydyzacja vs epigenetyka – Projekt hybrydyzacji jest często usprawiedliwiany tym, że poprzez połączenie ludzkiej siły fizycznej i emocjonalnej elastyczności z inteligencją i mocą psychiczną szaraków, możemy zapewnić lepszą przyszłość dla obu gatunków. Mówi się, że tylko dzięki hybrydyzacji będziemy w stanie przejść na kolejny etap ewolucyjny. Jest to jedno z największych kłamstw w tym temacie. Nowa dziedzina genetyki – epigenetyka – zauważa, że zmiany w świadomości, w naszych wierzeniach i percepcjach, powodują analogiczne zmiany w DNA. Oznacza to, że wielkie duchowe przebudzenie dowolnego rodzaju automatycznie wytworzy wielką przemianę genetyczną na drodze całkowicie naturalnego procesu. Dlaczego zatem szaraki są tak zaangażowane w sztuczne połączenie dwóch gatunków? Jedno z wyjaśnień mówi, że proces hybrydyzacji powstrzymuje naturalny rozwój i utrzymuje macierz ludzkiej duszy wewnątrz upośledzonego zbioru genów, co miało miejsce już wcześniej. Większa inteligencja i moc psychiczna niekoniecznie oznacza równoległy rozwój empatii, zdolności rozróżniania czy wykształcenia głębszych relacji z naszą Wyższą Jaźnią. Oznacza natomiast z pewnością to, że staniemy się narzędziami, którymi bardzo łatwo jest manipulować, zwłaszcza gdy hybrydyzacja odbywa się kosztem utraty indywidualności.

Ludzie jako porywacze – Nie tylko obcy uciekają się do porwań; są w nie zaangażowane również pewne grupy ludzi. Osoby porwane wielokrotnie wspominają o mieszanym, ludzko-pozaziemskim, personelu współpracującym w podziemnych bazach wojskowych. Rozróżnienie pomiędzy obcymi a ludzkimi porywaczami nie jest proste z powodu technologicznej i genetycznej fuzji obu grup mającej miejsce od ponad dwóch dekad, szczególnie w wypadku, gdy element ludzki utracił swą autonomię na rzecz elementu obcego. Od początku celem “współpracy” obcych było przejęcie kontroli nad zasobami tajnej infrastruktury militarnej. Porwania dokonywane przez te grupy są przeprowadzane nie tylko z powodu projektów hybrydyzacyjnych i prac nad programowaniem umysłu, lecz mają na celu także tworzenie jasnowidzów remote viewers pracujących dla armii czy uśpionych agentów. Wątpliwym wydaje się zaangażowanie jakichkolwiek pozytywnych obcych we współpracę z wojskiem, biorąc pod uwagę ich skrajnie różne motywy. Staje się to tym bardziej jasne, gdy analizuje się dokładnie dostępne materiały na temat porwań.

Z drugiej zaś strony zastanawialiście się kiedyś nad tym co tak naprawdę dodaje skrzydeł naszym sportowcom ? Oprócz szeregu różnego rodzaju środków dopingujących żyłujących formy naszych sportowców do maximum jest coś takiego jak "Duchowy Potencjał Energetyczny". Patronem takiego wsparcia są nasze polskie media, które doją nas siedzących przed telewizorami karmiąc naszych kochanych sportowców. Wykorzystywane energetycznie są przeważnie kobiety. Stymulując odpowiednie miejsca uwalniają energię wspierającą naszych sportowców, komentatorów. I tak siedząc przed telewizorem oglądając różne widowiska sportowe, Tenisa, Skoki narciarskie, mimo różnych komentatorów możemy rozpoznać te same głosy znane najczęściej z towarzyszącego nam cały czas włączonego RADIA. Jest to proceder uprawiany na szeroką skalę. Padłem ofiarą takiego energetycznego ubezwłasnowolnienia. Chodzi o moją rodzinę. Najczęściej ofiarami takich nadużyć w sferze energetycznej są osoby o silnej aurze. Osoby takie są hipnotyzowane poprzez media, najczęściej radio i wykorzystywani energetycznie tym samym pogwałcane zostają wszelkie prawa mornalności. Zapraszam do polubienia http://www.uprowadzeni.pl, Profil Facebook: https://www.facebook.com/Ezoteryka-Upro ... 774725242/

Pracuję nad opisaniem mechaniki działania takich uprowadzeń... cdn...

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 sie 2018, 10:32 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Witam; Temat mocno skomplikowany, w tym przypadku jest trudno oddzielić prawdę od fikcji. Zasada typu jedna pani drugiej pani coś tam powiedziała, nie wnosi nic nowego do sprawy. Temat ciekawy, to wszystko. Trudno jest zabrać głos na temat który podlega pod służby specjalne. Nawet jeśli coś się wie na ten temat. To jak oddzielić prawdę od fikcji? Piszesz o sporowcach i dopingu; Jest chemiczny ,to wiadomo. To że może być energetyczny, to ja wiem. Pytanie? Czy są zatrudnieni tacy ludzie , którzy umieją przekazać energię? Co do państwa ,że to robi to mam wątpliwości. Że prywatnie ktoś sobie zamówił taką usługę, to już nie mam wątpliwości, to jest realne. Piszesz o ubezwłasnowolnieniu , a doping to przecież dwie różne sprawy, czy może się mylę? A co do prawa i moralności; to są puste słowa ,całkiem bez większego znaczenia. Cytuję: Pracuję nad opisaniem mechaniki działania takich uprowadzeń... cdn...
Jeśli masz jakieś nowe fakty,ciekawostki,itp. To opublikuj, może wtedy będzie można coś podyskutować na te tematy. Bo w tym momencie, to tylko z niektórymi sprawami się mogę zgodzić. Może za mało wiem? A faceboka ja nie używam, to nie jest moja liga. Jak coś masz,to publikuj. Pozdrawiam. :pisze:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]