Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 4:10

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

Witam,
Dokładniej rzecz biorąc interesuje mnie metoda dr Volla. Zainteresowałem się tym badaniem i myślę iż byłoby pomocne w wypadku moich komplikacji zdrowotnych.Może ktoś poleci jakiś gabinet w okolicy Krakowa - gdzie uczciwie udzielą mi pomocy w rozsądnej cenie?

Ostatnio zmieniony 10 sie 2014, 13:26 przez filip369, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 lip 2014, 17:49 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Jeśli chodzi o leczenie narządów na podstawie rozpoznania niewłaściwego koloru aury, to dobry bioenergoterapeuta potrafi to robić. Popatrzy na ciebie przez kilka minut i powie co jest chore. Spróbuj tutaj: http://galzdrowit.pl/Uslugi/Terapeuci#Siarzewska

A co sądzicie o VEGA teście? Jeszcze druga kwestia to czy biorezonans zastąpi terapia zapperem? Bo pomijając kwestie dojazdu, to jednak karzą sobie płacić za wizytę trochę (cena jest oczywiście nie jakaś zawyżona, ale dla studenta to jest już pewien wydatek). Słabo się w tym orientuję, biorę się właśnie za książkę dr Clark.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Ja przylaczam sie do pytania, z tym że lokalizacja Warszawa, Jesli ktos ma jakies miejsce do polecenia to dajcie znac.

Albo może ktoś uprzejmy do wypożyczenia zappera w okolicach KRK? Pytam tutaj, bo większe zaufanie do opinii z tego grona, niż w internecie, gdzie jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.

Intendant of the Building * 8th Degree

to wszystko zależy od tego co ci wykryje Volla / Vega test podczas wizyty, jakie obciążenia.
jeśli będzie ci brakowac minerałow, witamin, animokasów to wiadomo co robić , tak tylko suplementy.
jeśli zaś masz patogeny, robaki, przywry i inne dziadostwa to może być zapper, Generator Spooky2 lub generator Volla.
w przypadku jeśli masz wykryte problemy z ukłądem kostno-stawowym, jestes alkoholikiem, nałogowym palaczem, masz alergie na coś to wtedy pomoże ci dość szybko biorezonans BRT, robi to Volla lub AM Scan.
jak widzisz, zappero podobne urządzenia nie załatwiają wszystkiego.

euroscan mam takie samo zdanie, u mnie raczej problem będzie się rozbijał o skutki uboczne leków, którzych za małolata musiałem niestety pochłonąć całkiem sporo, szczepionek, pasożytów, które nabyłem najprawdopodobniej żyjąc kiedyś w mieszkaniu, mówiąc delikatnie nieodpowiednio przystosowanym dla ludzi, diety też perfekcyjnej nie mam (chociaż staram się jeść raczej nieprzetworzone pokarmy, owoce, niestety mało warzyw lubię). Nałogów aktualnie raczej nie mam poza kawą z której nie zrezygnuje :) kiedyś popalałem papierosy, ale w porównaniu do pozostałych czynników miało to raczej nieznaczny wpływ na moje zdrowie (nie przekraczałem nigdy 10 dziennie, raczej 3 do 7). Tak, miałem problemy z układem stawowym i to poważne, z układem kostnym też mogło być coś nie tak, bo pomimo prawidłowej wagi jestem raczej wątłej postury, przynajmniej w porównaniu do pozostałych członków rodziny..

W takim razie porównam na własną rękę dostępne poradnie i zaryzykuję, jakieś tam drobne fundusze nazbierałem, może nie ulegnę naciągaczom.

Witam mam do was pytanie czy metoda odczulania biorezonansem działa?
Jak myślicie wydaje się to trochę jak jakaś technologia z kosmosu :D
Czy są jakieś badania potwierdzające skuteczność tej metody?

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Witam.

Zapytam tutaj bo chyba najbardziej pasuje moje zapytanie do tego wątku.

Zrobiłem już jakiś czas temu badanie Vega test, Volla "Komplet testów (DIRP, EAV, TEST MERIDIANÓW I TEST REFLEKSOLOGICZNY) " w lalimed.pl to jest koło Lublina.

Wyszło mi tam:
Candida
Helicobacter Pylori
Wirus Epstein Barr
Wirus Brodawczaka
Lamblia
Owsiki
Chlamydia Trachomatis
Przywra jelitowa

Jeśli chodzi o Helicobacter Pylori to pół roku wczesniej miałem robioną Gastroskopię i podczas niej badanie na Helicobacter Pylori (pobranie z żoładka) i wynik negatywny.
Zrobiłem także przy okazji badań badanie z krwii i także negatywny wynik.

Owsiki nie wiem czy miałem (od tamtego czasu brałem Zentel i Vermox). Jesli miałem (nie wiem tego) to może już nie mam.

Lamblia wyszedł mi wynik dodatki z krwii w klasie IgG.

Martwiła mnie ta Chlamydia Trachomatis i nie dawno zrobiłem badanie z krwii na Trachomatis i Pneuminia i oba negatywne tego dnia rano wziąłem trzy kapsułki Oxsolarenu (to lek brany przed naświetlaniami)
Zrobiłem także badanie z moczu Real Time PCR - wszystko w laboratorium ALAB w Lublinie.
Mocz pobrałem przed zażyciem tych kapsułek (to był pierwszy dzień gdy je zaczynałem brać). Nie wiem czy mogą one mieć wpływ na badanie krwii chodzi o klasy IgG IgA i IgM to dla Trachomatis a dla pNeumionii wziąłem tylko IgG.

Test moczu także negatywny. Z tego co wiem na to badanie wiozą mocz do Warszawy.

Do rzeczy: czy takie test są wiarygodne?

Jest się czym przejmować?

Po moim badaniu tydzień lub dwa zawiozłem tam Mamę, ale weszła sama i nie wiedzieli, że jest ze mną.

Wyszła jej Candida i Lamblia, bez tych wirusów, owsików i chlamydii itp. Nie pamiętam dokładnie czy jeszcze coś.

Pozdrawiam

- podstawowa zasada robienia badań biorezonansem.
- robimy takie badania w dwóch róznych gabinetach i wyniki porównujemy.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]