Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 4:23

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 lip 2010, 8:03 
VIP Member
Awatar

Najpierw HAKUN teraz pan LESZCZYNSKI, kto nastepny ? Pnaie REDMULUC :język:

pbsoft pisze:
Najpierw HAKUN teraz pan LESZCZYNSKI, kto nastepny ? Pnaie REDMULUC :język:

Ty...o ile dasz swoje nagranie, trafisz na pierwszą stronę. :tak:

Ogladnąlem owy material i chcialem powidziec ze ja osobiscie balbym sie poddac diagnozie panu PIOTROWI.
Z jednego i niezaprzeczalnego dla mnie powodu.
NAPEWNO BY COS WE MNIE ZNALAZL - po czym przekonal ze jest to dla mnie niebezpieczne, a po czym zaproponowal mi swoje usugi.
Prawdopodobnie to co wykazalaby anlaiza pana PIOTRA wystraszyla by mnie na tyle by wywolac dwa prosto nasuwajace sie odruchy.
Jeden odruch to lek i koncentracja na problemie (chorobie) ktora moze byc fikcja, pomylka pana PIOTRA - to oczywiscie prowadzi do kreacji owego problemu przez koncentracje na nim lub doenergetyzowania go (jesli faktycznie istnieje)
Drugi odruch bezwarunkowy to panika (spowodowana hipohondrią ktora ma od 50%do 90% facetow) z ktorej wyrasta chec otrzymania pomocy - oczywiscie w tym wypadku wiadomo kto mialby mi owa pomoc zaproponowac.
Nastepstwem tego jest uzaleznienie sie od BIOENERGOTERAPEUTY, prowadzace nawet do podporzadkowania swojej woli UZDROWIECIELOWI i uszczuplanie sukcesywne naszych budrzetow.

Nie mowie oczywiscie ze dzialania np. pana Piotr czy innych jegomosci BIOENERGOTERAPEUTOW moga nam zaszkadzac , moze sie nic nie dziac , moze nasz stan zdrowie sie nie pogarszac (ale napewno wywoluja takie kontakty i analizy stres i uszczuplanie portfela )

Tyle jesli chodzi o kontakty z BIOENERGOTERAPEUTAMI osob w zasadzie na nic sie nie uskarzajace.

Jesli natomiast ktos ma np. raka, czy inne nieulaczelne choroby, to czy woli sie zwrocic do ksiedza, bioenergoterapeuty , szamna, czy plejadian w moditwie - to no coz wolny wybor.
Wszak wiadomo ze tonacy sie brzytwy chwytaja.
I ze i pan zastepow czasem w potrzebie nie zawiedzie i dopomoze.
Wiec w uzdrowieniu jednemu pomoze z pewnoscia wstawiennictwo jakiegos swietego, innemu swieta woda z swietych gor a innemu zabieg pana BIOENERGOTERAPEUTY.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

A mi sie podoba.. :D Mowi do rzeczy :tak: co prawda nie ogladalm calosci..bo mowi o rzeczach ktore sa mi znane..i po prostu szkoda mi czasu.. ;)
:spoko:

Oczywiscie mi tez sa znane - i dlatego napisalem to co powyzej.
A czy gada do rzeczy to juz bardzo trudno zweryfikowac.
Ogolnie mowi do rzeczy w kanonach ezoterycznych - i dla tkwiacych w psychotronice ludzi jaknajbardziej to wiedza dosc powszechcna , znana. (tylu o tym mowi od lat i naokolo ze czlowiek juz nie podwarza tego) Ale czy slusznie ?
Jednak kiedy sie wychodzi z psychotronicznyego "pudelka" i przygladnie na nowo i zweryfikuje co pan PIOTR mowi to juz wcale to takie poukadane i oczywiste nie jest.
Wesmy przyklad CZAKR i KANALOW ENERGETYCZNYCH - kazdy o nich mowi ale prawie nikt ich nie widzial :tak:
Powtarza sie to co sie nauczylo od innych ktorzy tak samo uczyli sie od innych powtarzaczy.
Nie przecze ze nie ma CZAKR (uwazam ze sa) ale juz ich weryfikacjia , diagnoza to juz zupelnie inna sprawa.
Jest to sprawa bardzo subiektywna i nieweryfikowalna w zasadzie.
Bo jeden odczuje to a inny odczuje przy diagnozie tamto - bo powie ze zdiagnozowa z innej plaszczyzny postrzegania.
I tak mozna by w kolko macieju.
Jeden widzi np. AURE u kogos zielona, inny zolta, a jeszcze inny niebiesko -zolta. A jeszcze interpretacje tych kolorow to jest niezla lamiglowka. (kto ma racje) :lol:
TO ZE KTOS SENSOWNIE W MIARE POSLUGUJE SIE WIEDZA PSYCHOTRONICZNA ( trudna do weryfikacji bo subiektywna ) I W OKÓL NIEJ BUDUJE JAKAS INSTYTUCJIE DOCHODOWA to warto patrzec na rece.

Obrazek

Awatar użytkownika

:wysmiewacz: no,no.. rece ktore kalecza :boisie:
Oj zawiodlam sie moze i nie zobaczysz kanalow energetycznych..czyli meridianow..
A przeciez ..czasami tylko wystarczy udroznic ..czyli odpowiednim masazem, przywrocic przeplyw energii ;) by pacjet poczul natychmiastowa ulge..No tylko tego to sie trzeba uczyc..sluchac :tak:
Co do czakr :D ..slowo daje, poczytac Cie milo, juz z samych wypowiedzi widac :język: jakie masz dysfunkcje..a nie biegam za Toba by Cie poznac.. po prostu to bije po oczach :wysmiewacz:
Czakry siedmiu cial ;) polecam lekture ;)
http://preterhuman.net/texts/religion.o ... mos_PL.pdf
Aura..hmm..przeciez kolor jej zmienia sie..tez w zaleznoci od nastroju ;)
Puscisz baka tez go nie widac..ale daje sie we znaki :mrgreen:

pbsoft pisze:
Nie mowie oczywiscie ze dzialania np. pana Piotr czy innych jegomosci BIOENERGOTERAPEUTOW moga nam zaszkadzac , moze sie nic nie dziac , moze nasz stan zdrowie sie nie pogarszac (ale napewno wywoluja takie kontakty i analizy stres i uszczuplanie portfela )

... żal to czytać.

Co do Piotra to z całym szacunkiem ale wsadź sobie gdzieś te swoje żenujące pomówienia co do jego osoby.
Gdybym go nie znał nie byłoby tego tematu, jest uczciwym i miłym człowiekiem który nie odmówi nikomu pomocy i pieniądze nie grają tu roli. Jego diagnozy są zawsze sprawdzane i sam każe siebie sprawdzać na każdym kroku , łącznie z efektami. Wiem też że on nigdy by tego nie powiedział o Tobie co Ty o Nim. Nie projektuj swoich postaw na niego bo nie tylko jesteś nieuczciwy ale i arogancki i złośliwy...mistrz Reiki od siedmiu boleści - " a moją największą zaletą jest skromność..." nie rozśmieszaj mnie swoją postawą wobec innych ludzi.

Cytuj:
A przeciez ..czasami tylko wystarczy udroznic ..czyli odpowiednim masazem, przywrocic przeplyw energii by pacjet poczul natychmiastowa ulge

No i tu wlasnie nie jest wszystko jasne.
Moze poczuc ulge, albo wrecz przeciwnie moze nasilic sie dolegliwosc - jesli w otwartym czy udroznionym kanale energetycznym przez nas ENERGIA natrafi na blokade lub zlog energetyczny.
Nic tu nie jest przesadzaone jak zachowa sie klijent.

Cytuj:
Aura..hmm..przeciez kolor jej zmienia sie..tez w zaleznoci od nastroju

A tu koilejny problem wychodzi o ktorym pisalem powyzej.
W zaleznosci na jaka czesc aury patrzysz i diagnozujesz.
Z kolorami aury jest takie zamieszanie ze auta czyli pole energetyczne czlowieka jest wielo warstwowe.
I naprzyklad jesli patrzysz i oceniasz aure ciala astralnego - to zeczywiscie masz mozliwosc ogladniecia emocjonalnego zarysu czlowieka w postaci kolorow.
Ale jesli ktos ma zdolnosc popatrzec na czlowieka cialo przyczynowe - to juz bedzie sie jawil inny kolor - kolor jakby calej istoty , ktory nie zmienia sie pod wplywem emocji - lecz w procesie rozwoju duchowego i to na przestrzeni lat. Jesli oczywiscie czlowiek ze soba pracuje.
I np tak w telegraficznym skrucie : Jesli u kogos dominanta w zyciu jest czakra serca to kolor aur bedzie zielony - w ciele przyczynowym (niezaleznie czy czlowiek sie smuci w tym czasie czy weseli).

Jesli natomiast czlowiek bardzo duzo medytuje, modli sie to prawdopodobnie bedzie jaego aura
"glowna" miala kolor fioletowy, badz indygo z uwagi na dominujace czakry korony i trzeciego oka.
A z drugirgo konca - PROSRYTUTKA dlugo uprawiajaca swoj fach - prawdopodobnie bedzia miala
w swojej aurze przyczynowej duzo czerwini i pomaranczu. Z uwago na to ze uzywa innych czakr w swoim
zawodzie :-)
Wykazalem tak na szybkiego na podtsawie aury czlowieka i jej interpretacji mozliwe nieporozumienia
jakie moga przy diagnozie nastapic i wywolac np. zafalszowanie, badz znieksztalcenie.

Awatar użytkownika

hm.. PB soft...niby z ciebie Wielki Mistrz Reiki - tak?
to sorry ale nt przeplywu energi smiem twierdzic ze wiesz malo albo prawie nic albo masz tak wyprany i wypaczony umysl terapia jaka jest reiki co do ktorego wlasnie ja mam jak najwieksze zastrzezenia i z tego nurtu tzw reikowcow co to sobie za duza kase narobili mnostwo dyplomow wywodzi sie wlasnie duze grono NACIAGACZY I WYZYSKIWACZY normalnych ludzi. Mam nadzieje ze do nich nie nalezysz ale i tak nie powinienes glosu w takich tematach zabierac skoro sie nie znasz.

Cytuj:
No i tu wlasnie nie jest wszystko jasne.
Moze poczuc ulge, albo wrecz przeciwnie moze nasilic sie dolegliwosc - jesli w otwartym czy udroznionym kanale energetycznym przez nas ENERGIA natrafi na blokade lub zlog energetyczny.
Nic tu nie jest przesadzaone jak zachowa sie klijent.

jak w UDROZNIONYM KANALE energia moze natrafic na blokade? sam sobie zaprzeczasz. Chyba ze mowisz o innej energi niz Qi/prana (bo nie wiem jaka ty wielki reikowiec energia odzialywujesz na ludzi - moze nie ta co trzeba?)

co do aury... prezentujesz postawe czlowieka SLEPEGO (jakim zapewne jestes jesli chodzi o widzenie aury) ktory rozmawia o kolorach.

nauczylem sie jednego - jesli chce z kims dyskutowac i sie wymadrzac wpierw musze miec podstawy PRAKTYCZNE do rozmowy i polemiki a nie zgrywac WIELKIEGO MISTRZA od wszystkiego i niczego ktory widzi wszedzie szatana i blokady energetyczne.

Wez lepiej sam na sobie przeprowadz zabieg reiki - moze ci to pomoze zniesc BLOKADY ENERGETYCZNE NA UMYSLE. Jesli nie pomoze ja jestem masazysta praktykujacym a na takich delikwentow jak ty mam taki przyrzad terapeutyczny:
Obrazek

tylko Londyn tak daleko... :roll:

PS Przepraszam wszystkich PRAWDZIWYCH terapeutow zajmujacych sie PROFESJONALNIE reiki za tak ostre sformulowania ale kazdy wie ze wsrod kazdej masci terapeutow znajduja sie hochsztaplerzy i naciagacze, reikowcow nie wylaczajac. ABSOLUTNIE NIE KRYTYKUJE sytsemu reiki

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

reiki to new AGE 8-)

Nie sadze ze Reiki to NEW AGE - ale napewno zostalo wchloniete przez NEW AGE niestety - dlatego zrezygnowalem z nauczania REiki puki co.
Choc sam praktykuje na sobie i w razie potrzeby znajomych.

ps.
Aquabart - nie jestem WIELKIM MISTRZEM - ktory zostal wprowadzony przez NEW AGE.
Tylko zwyklym MISTRZEM REIKI.

Moje opisy w sprawach kanalow energetycznych czy aury sa pisane po lebkach (nie chce mi sie rozpisywac) i maja ukazac tylko jedno, ze niepodwarzalnosc diagnoz opartych o zdolnosci PARAPSYCHICZNE ma durzy zakres rozbieznosci.

Ze interpretacja problemu z jakim przychodzi klijent do "uzdrowiciela" w zaleznosci kto by go zbadal - moglby wyciagnac inne wnioski o praprzyczynach np. dolegliwosci i zastosowac inna metode terapi.
Wiaze sie z zroznicowaniem poziomu swiadomosci oraz zdolnosci parapsychicznych TERAPEUTOW-UZDROWICIELI.

Niech za przyklad poslozy osoba ktora potrafi odczytywac jedynie zmiany w ciele eterycznym, czy astralnym - wiadomo ze taki UZDROWICIEL nie potrafi dostrzec np. przyczyn choroby ktore tkwia glebiej -np. w ciele przyczynowym-karmicznym.
Wiec sila rzeczy dwuch UZDROWICIELI o naprzyklad roznych zdolnosciach i mocach zdiagnozuja chorobe inaczej i inaczej przeprowadzi zabieg uzdrawiajacy.
To jest wlasnie przyczyna nieweryfikowalnosci calkowitej UZDRAWIACZY.

A tak juz lopatologicznie.
Przychodzi do UZDROWICIELA osoba skarzaca sie przez cale zycie na problemy z gardlem.
Jeden uzdrowiciel powie tak :
Widze tu blokady energetyczne z dziecinstwa, stlumienie przez rodzicow, tlamszenie wyrazania emocji w okresie mlodzienczym - to jest powodem blokad energetycznych w czakrze gardla - doladuje energia, usunie blokade da do domu zestaw afiracji do pisania, karze poprzebaczac sobie i innym no i moze jeszcze cos tam zaleci.
Po kilku miesiecach sprawa sie powtarza, bule gardla powracaja , inekcje itp . i co wtedy ?
Wtedy na przyklad juz owy klijent nie wraca do swego wczesniejszego UZDROWICIELA bo nie uwiezyl mu w jego diagnoze do konca i udaje sie do innego.
A ten drugi patrzy na jego cialo przyczynowe , nie musi niczego dotykac , badac i mowi.
Wie pan - nie dziwie sie ze pana ciagel gardlo boli i ma pan ciagle zapalenie oskrzeli nawroty i nic panu nie pomaga.
Trzeba nie bylo sie "wieszać z powodu smierci żony" w poprzednim wcieleniu to by nie bylo problemow z gardlem :tak: "przecież i tak ta pana zona nie byla nic warta bo zdradzala pana z sasiadem" :język: "wiec po co sie bylo wieszac" :D
I oczywiscie zaleca taki Udrowiciel inne metody radzenia sobie z karmicznymi obciazeniami z poprzednich wcielen, czego oczywiscie nie zrobi poprzedni bazujacy na diagnozie ETERYCZNO-ASTRALNEJ.
I tak to wygloda w telegraficznym skrocie. Temat rzeka ...
Nie wymagajcie ode mnie pisania ksizek w tym poscie.

Ostatnio zmieniony 07 lip 2010, 18:16 przez pbsoft, łącznie zmieniany 1 raz

Cytuj:
Co do Piotra to z całym szacunkiem ale wsadź sobie gdzieś te swoje żenujące pomówienia co do jego osoby.

Remuluc - a gdzie ja go pomowilem w jakim zdaniu - przepraszam bardzo.
To ze napisalem ze bym sie bal do niego udac - bo pewnie by cos znalaz ?
Chyba nie to miales na mysli.

Cytuj:
a moją największą zaletą jest skromność..."

A moja arogancja i beszczelnosc :D - dlatego nas do siebie ciegnie - przeciwienstwa sie przyciagaja jak +/-

I pisze to jaknajbardziej serio.
Dlatego CIe lubie choc Cie nie znam personalnie. :hejka:

PS.
A wracajac do samego pana PIOTRA LESZCZYNSKIEGO - to moze rzeczywiscie to sympatyczny i zyczliwi czlowiek , pelen dobroci (nie zaprzeczam) jedynie wyrazam swoje zdanie o TERAPETACH-UZDROWICIELACH ogolnie.

Awatar użytkownika

PBsoft
widze ze merytorycznie do mojego posta ( cokolwiek zlosliwie- zartobliwego) merytorycznie sie nie odniosles wcale a tym bardziej swojego nie logizmu I BRAKU POSDTAWEJ wiedzy zauwazyc nie chcesz.
Kanaly energetyczne sa zwane meridianami (Chiny, Japonia) tudziez nadi (Indie) lub sen w Tajlandi. Wiec mowa tu o konkretnych ukierunkowanych nosnikach energi a nie o roznych cialach energetycznych.
Chyba ze w swojej ignorancji nie odrozniasz masazu energetycznego od oddzialywania bioenergetycznego na roznych cialach energetycznych - CIALACH nie kanalach. W kanalach tych przeplywa NAUKOWO UDOWODNIONA forma energii zwana prana, mana, ki, lom lub qi w zaleznosci od kraju. Energia ta nosi NAUKOWA nazwe ENERGI BIOELEKTROMAGNETYCZNEJ. Wszelkie inne terapie bazujace na bioenergoterapi do ktorych zalicza sie rowniez reiki pracuja na innych bardziej subtelnych formach energii.

Wiec jesli wypowiadzasz sie nt masazu to prosze albo zapoznaj sie wpierw z podstawami (o ktorych nie masz pojecia jak widze) albo sie nie wypowiadaj bo kaleczysz teorie.
Twoj przydlugi post majacy nam przyblizyc problemy dzisiejszych bioenergoterapoeutow ktorzy w wiekszasci tak naprawde nie wiedza z czym pracuja nie wnosi nic nowego - raczej kazdy kto stara sie poszezyc swoje info na ten temat wie o co chodzi. Podejscie holistyczne do pacjenta to juz inna i to bardzo skomplikowana sprawa. Nawet reiki jest tylko jedna z wielu form pomocy ludzim i w nieumiejetnych rekach kierowanych ograniczonym umyslem i swiatopgladem nie przynosi zadnych korzysci pacjentowi. Ty zapewne jeszce do tego dorzucasz szatana i opetanie wiec sam masz odpowiedz.
Ciekawi mnie jedno - ILU TAK NAPRAWDE LUDZIOM POMOGLES TRWALE W ICH CIERPIENIACH?
Chyba ze jestes tylko papierowym teoretykiem ktory wiecrj sie wymadrza w temacie terapii naturalnych niz sam dziala.

Aha i jesli chcesz pomagac ludziom holistycznie w sferze energetycznej to polecam wyklady i seminaria pana Ireneusza Wojciechowskiego. Chyba ze bez zapoznania sie z nim stwierdzisz ze gosciu jest opetany - ale to bedzie twoj wybor :lol:

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Wszyscy macie racje i pbsoft i aquabart. Spieramy się nie o treść, ale o założenia. Energia wokół nas i w nas jest bezsprzecznie i można ją wykorzystać do celów nam tylko znanych. Jeśli wykorzystywana jest w celu uzdrawiania, to sami z tego coś możemy wynieść. Jeśli do niszczenia, też cokolwiek. O co sie spieracie, o definicje. Jeden i drugi ma wiedzę. Z każdym z Was można podjąć dyskusję, ale tracimy czas na definicje, coś jest i coś działa, nie dotknę tego ani Pan an Pani a jednak. Pbsoft w Reiki, ty Aqubart w masażu. Raczej róbmy coś dla siebie i innych. tym Przykładem jest Piotr Leszczyński. Współpracuję z nim od przeszło roku i jedno mogę powiedzieć; skuteczności niejeden mu mógłby pozazdrościć. to nie jest tylko gadanie o genach, komórkach macierzystach. to się da uruchomić i to działa. Pbsoft,mowisz nastepny, jak Nowak, aby w portfelu było pełno. Wygłosiliśmy około 15 wykładów w ciągu roku na te tematy, w całej Polsce, z jednym przesłaniem; Ludzie, ta moc jest w Was i mozecie z niej korzystać, nie tylko Leszczyński, ale każdy z Was. tak przebiegały nasze wykłady, jeśli można coś zarzucić to tylko to że ciężka praca jaką w to włożyliśmy, była dla Was , dla wszystkich, ale to chyba ne zarzut. Niczego nie zatrzymujemy dla siebie. ak jak powiedział, bodajże Alex Colier: bądźmy transparentni. My jesteśmy.
Pbsoft, spocznij, przyłuż ucho, posłuchaj.

Pozdrowienia

Cytuj:
PS.
A wracajac do samego pana PIOTRA LESZCZYNSKIEGO - to moze rzeczywiscie to sympatyczny i zyczliwi czlowiek , pelen dobroci (nie zaprzeczam) jedynie wyrazam swoje zdanie o TERAPETACH-UZDROWICIELACH ogolnie.

Jeszcze raz powtarzam ja do Piotra nic personalnie nie mam - choc nie zgadzam sie z kilkoma jego zalozeniami.
I nadal podtrzymuje ze nie udal bym sie do niego na "warsztat" tak jak i do zadnego innego bioenergoterapeuty.

NIE WSZYSTKO JEST DLA WSZYSTKICH.

ps.

Moze z przyczyn tkwiacych w podswiadomosci "odwiecznego sporu" miedzy BIOterapia a Reiki ? Ktora z metod jest lepsza :D
Pomoc znowu ludziom to tez rzecz wzgledna - czasem pomagjac komus w "chorobie" odbieramu mu inspiracje do rozwoju duchowego i poszukiwan. Ale rowniez czasem pomagajac komus inspirujemy go do poszukiwan i rozwoju.
Co by nie mowic jesli Piotr robi to co robi i ludziom i daje mu to przyjemnosc i spelnienie oraz przynosi wymierne rezultaty i osiagniecia to oczywiscie - niech mu sie dobrze dzieje niech leczy, rozwija sie.

Co mi tam szkodzi - dobrze mu zyczyc. :)

Awatar użytkownika

pb soft, szanuję cię za wypowiedzi na forum, zawsze to podkreślam. Ale daj spokój z odwiecznymi sporami Reiki vs. boterapia. Nie kijem go tylko pałą. W reiki jest masę podpięć i połączń z tzw. "mistrzami" co nikomu nie służy, chociaż im, jak i im mistrzom astralnym jak najbardziej. Boterapia obarczona zaś jest osobami o wątpliwej renomie. I co z tego.. akurat ten pan, do którego jak piszesz - nic nie masz, prezentuje zupełnie coś innego. Wybiega poza założenia bioterapiii o setki lat, może nie widać tego w tym temacie, ale wybiega daleko. Chcemy zunifikować te nauki, ale droga daleka.. bądź zdrów....

Ja szukam calkowitego uwolnienia, calkowitej wolnosci calkowitej transcendencji "przekraczania wszelkich granic" i z powodu tego mam klopoty w intrpretacji poczciwych, zyczliwych, kochnych ludzi pomgajacych innym - przykucajacych w pol drogi.

Awatar użytkownika

Szukam też, ale czy przykucają wpół drogi nie wiem... :)
ile słów, ile niespełnionych obietnic, czort raczy wiedzieć...

Bądź zdrów Bracie...

Cytuj:
przykucajacych w pol drogi.

Dla mnie przykucnienciem w pol drogi jest zatrzymywanie sie na dluzej przy czyms co nie daje oczekiwanych perspektyw rozwoju.
Dlatego np. odpuscilem sobie REIKI widzac ze prucz tego co mi dalo dalej mnie nie zaprowadzi.
To samo mysle o BIOENERGIOTERAPI - niezadawalajaca jest dla mnie jej skutecznosc. (moim zdaniem troche slepy zaulek) :bezradny:

pbsoft pisze:
Dlatego np. odpuscilem sobie REIKI widzac ze prucz tego co mi dalo dalej mnie nie zaprowadzi.
To samo mysle o BIOENERGIOTERAPI - niezadawalajaca jest dla mnie jej skutecznosc. (moim zdaniem troche slepy zaulek) :bezradny:

To dotyczy wszystkiego, wszystkich ludzkich zachowań. Możesz kogoś uzdrowić, ale jeżeli ten ktoś nie chce się zmienić to na nic twoje wysiłki. Niezadowalająca dla mnie nie jest o tyle skuteczność a tyle co podejście ludzi do spraw zdrowia, potem reiki czy bioterapia jest jak lekarz do którego ciągle ktoś przychodzi bo nie chcę się zmienić. Co innego kiedy ktoś wpada w pułapkę rożnych spraw niezamierzonych związanych z faktem że jesteśmy zatruwani bez swojej wiedzy i chorujemy.

To nie jest ślepy zaułek tylko stwierdzenie faktu że nie jest to po prostu rozwój duchowy tylko kolejne narzędzie po drodze "efekt uboczny" jak mówi raja joga. Ograniczony też jesteś do możliwości tego narzędzia.
Poza tym najwyraźniej to jest twoim zadaniem abyś poszedł dalej. Twoje błędy są twoimi błędami a inni nie muszą się na nich uczyć bo to NIC nie daje. Sami muszą popełnić te błędy - w tej "branży" to wskazane.

Awatar użytkownika

pbsoft pisze:
Cytuj:
przykucajacych w pol drogi.

Dla mnie przykucnienciem w pol drogi jest zatrzymywanie sie na dluzej przy czyms co nie daje oczekiwanych perspektyw rozwoju.

Nic i nikt nie jest żadnym autorytetem. Setki nawiedzonym guru i mistrzów. Cieszę się, że zauważyłeś ślepą drogę Reiki, bioterapia też w aktualnym wydaniu daleko nie zajdzie. to chyba czasb yć ponad tym, jak myslisz?? :tak:

Naturalnie ze tak.
Choc na kogo przyjdzie czas na tego przyjdzie, a no kogo nie przyjdzie to jest szansa ze przyjdzie niebawem.
No chyba ze nie przyjdzie wogole. :D

Awatar użytkownika

Pb soft u Was też tak gorąco? :)

Jak widac po moim ostatnim poscie - to oczywiscie ze upaly jak cholera. :D

Awatar użytkownika

Piotr Leszczyński będzie miał wykłąd na Ślęży. Poruszy tematy naszej genetyki, w tym DNA, świętej geometrii, struktur fraktalnych i częstotliwości , którymi można wyrażać nas samych. To nie tylko teoria, ale będzie można to odczuć. Przejdziemy z teorii do praktyki. Dan Winter posiada instrumenty, którymi możana równiez to zmierzyć. Zapraszam, będzie ciekawie

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Zamieszczam na serwisie wrzuc.to do pobrania (poprawiony) film o Bioenergii Piotra z repertuaru festiwalowego.
Oto link:
http://www.wrzuc.to/LdA71Kd6k5.wt

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TV

Fellow Craft * 2nd Degree

pbsoft pisze:
Ogladnąlem owy material i chcialem powidziec ze ja osobiscie balbym sie poddac diagnozie panu PIOTROWI.
Z jednego i niezaprzeczalnego dla mnie powodu.
NAPEWNO BY COS WE MNIE ZNALAZL - po czym przekonal ze jest to dla mnie niebezpieczne, a po czym zaproponowal mi swoje usugi.

Witam Serdecznie.Jestem tu od niedawna i z wielką uwagą czytam wszytkie opinie na temat Pana Piotra Leszczyńskiego.Mam wrażenie ze wypowiadaja się tu czsem osoby które maja za małą wiedzę na ten temat.Albo ktos kto nigdy tak naprawdę nie potrzebował takiej pomocy.Powiem szczerze że sama osobiscie chciałam się przekonać na włsnej skórze czy zeczywiście ma jakąś energie w sobie ten człowiek i czy naprawdę potrafi pomóc innym i w jaki sposób?I tak pięknego słocznego dnia zabrałam szwagierkę i pojechałyśmy bez żadnych badań czy prześwietleń.Pod bramą Pana Piotra zastanawiałam sie po co tu przyjechałam nawet nie wiedziałam co mam mówić.Ja mam problem z krążeniem nogi mi sinieją jak stoję.Do lekarza nie mam zamiaru iść i łykać tabletki.I już w pierwszym zabiegu Pana Piotra to co czułam to porostu nie da sie opisać.Byłam w szoku nogi mnie tak zaczęły boleć,żyły jakby się rozychały prawie płakałam z bólu ,ale p[o chwili ustapiło wiemy oczywiście że taklie zabiegi muszą być powtarzane.I co jeszcze zaskakujacego -to że powiedział mi o kręgosłupie jaki mam powykręcany tak to bym ujęła miałam pęknięcie kości ogonowej oczywiście u lekarza nie byłam,ale pan Piotr potrafił mi powiedzieć dokładnie które kręgi mam naruszone bez prześwietlenia!!!Zaś moja szwagierka ma bardzo poważną chorobę i nie chcę tu na forum sie zanadto rozpisywać ale atakuje jej cały układ i również bez żadnych opini lekarzy sam potrafił powiedzieć co się dzieje co choroba zaatakowała.Muszę przyznać szczerze że poszłam po to aby przekonac sie jaki Pan Piotr jest i co potrafi bo sama również co nieco potrafię niewiele ale widzę efekty jak mi mocno zależy.Kiedy weszłam na stronę Pana Piotra to odrazu odczułam że ten człowiek ma gołebie serce i potrafi ludziom pomagać stąd też moje zainteresowanie jego osobą.
POZDRAWIAM

Edit Aya : za cytowanym tekstem wstawia się /quote

Arturo pisze:
Wszyscy macie racje i pbsoft i aquabart. Spieramy się nie o treść, ale o założenia. Energia wokół nas i w nas jest bezsprzecznie i można ją wykorzystać do celów nam tylko znanych. Jeśli wykorzystywana jest w celu uzdrawiania, to sami z tego coś możemy wynieść. Jeśli do niszczenia, też cokolwiek. O co sie spieracie, o definicje. Jeden i drugi ma wiedzę. Z każdym z Was można podjąć dyskusję, ale tracimy czas na definicje, coś jest i coś działa, nie dotknę tego ani Pan an Pani a jednak. Pbsoft w Reiki, ty Aqubart w masażu. Raczej róbmy coś dla siebie i innych. tym Przykładem jest Piotr Leszczyński. Współpracuję z nim od przeszło roku i jedno mogę powiedzieć; skuteczności niejeden mu mógłby pozazdrościć. to nie jest tylko gadanie o genach, komórkach macierzystach. to się da uruchomić i to działa. Pbsoft,mowisz nastepny, jak Nowak, aby w portfelu było pełno. Wygłosiliśmy około 15 wykładów w ciągu roku na te tematy, w całej Polsce, z jednym przesłaniem; Ludzie, ta moc jest w Was i mozecie z niej korzystać, nie tylko Leszczyński, ale każdy z Was. tak przebiegały nasze wykłady, jeśli można coś zarzucić to tylko to że ciężka praca jaką w to włożyliśmy, była dla Was , dla wszystkich, ale to chyba ne zarzut. Niczego nie zatrzymujemy dla siebie. ak jak powiedział, bodajże Alex Colier: bądźmy transparentni. My jesteśmy.
Pbsoft, spocznij, przyłuż ucho, posłuchaj.

Witam.Arturo widze Twoje pozytywne opinie na temat pana Piotra i cieszy mnie to bo zasługuje ten człowiek na wielkie uznanie i szacunek.Ma ogromną wiedzę i potrafi ja przekazac innym co mnie zaskakuje ten fakt.Przecież mógłby nic nikomu nie mówić to znaczy nie uczyć i sam zbijac kase ale nie On jest inny pomaga i uczy nastepnych.A dziwi mnie to bo kiedys pewien człowiek jak przekazywał mi troszkę swojej wiedzy bo bardzo potrzebowałam pomóc mojemu mężowi(jest chory na SM)to powiedział mi żebym to miała dla siebie.A pan Piotr chce pomagać innym jeśli tylko oczywiście tego chcą bo w innym razie to nie nie przyniosło by rezultatu.
POZDRAWIAM Mruga

Pozdrowienia

Awatar użytkownika

Monia,
Pozytywne opinie to stąd, że od dłuższego czasu współpracuję z Piotrem i mam z tym do czynienia na co dzień. Sam zajmuje się pracą z energiami, jak i z wiedzą, którą musimy dopasować do dzisiejszej pracy w bioterapii. To już nie czasy, gdzie możemy zajmować się jedynie udrażnianiem przepływu energii, oczyszczaniem czakr. W tej chwili, trzeba używać narzędzi jakie tylko dostarcza nam najnowsza nauka. Dlatego tak mocno opieramy się na najnowszych odkryciach fizyki, medycyny komórkowej, w tym genetyki, ale i sięgamy daleko wstecz, do wiedzy nt. karmy i wszystkich jej implikacji w życiu dzisiejszym. To dopiero przynosi wymierne efekty. Wiedza i jeszcze raz wiedza. Pozdrawiam serdecznie...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]