Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 sie 2020, 11:28

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

„ Wybacz im Boże, bo nie wiedzą co czynią”. Każdy wyjątkowy człowiek, który dokonuje cudów, musi mieć swoich opluwaczy, obszczekiwaczy i niedowiarków. Są różne zboczenia- jedni wierzą tak bardzo, że mają odchyły (walki na krzyże itp. głupoty) a nienawiścią potrafiliby zabić. Ich guru od jedynej słusznej i właściwej wiary zabraniają im korzystać z bioterapii itp., bo to grzech i czary. Są też tzw. niewierzący we wszystko, co wykracza poza ramy świata materialnego i ich wyobraźnię, w tym również bioterapię, wyśmiewając i szydząc z niej. Jedni i drudzy uznają swoje dewiacje umysłowe za niesamowicie istotne dla funkcjonowania całego wszechświata. Natomiast nie mają oni żadnych oporów korzystając z praktyk przedstawicieli tzw. medycyny akademickiej, chociaż w niektórych przypadkach jest to zwykłą głupotą i narażaniem zdrowia i życia. O bioterapii można i trzeba dyskutować rzeczowo i obiektywnie, lecz nietaktem i głupotą jest krytykować kogoś, jego osiągnięcia, nie znając tej osoby i nie mając bladego pojęcia o jego metodach uzdrawiania.
Dobrze byłoby gdyby znudzone sobą niedowiarki przeniosły się na inny plac zabaw i tam uprawiały swą bezsensowną paplaninę, zostawiając osobę P. Piotra Leszczyńskiego w spokoju i miejsce dla osób naprawdę potrzebujących pomocy, oraz tych, którym ten Wyjątkowy Terapeuta pomógł i uzdrowił z bardzo poważnych schorzeń a niektórych przywrócił do życia. Piszę to, bo bardzo dużo zawdzięczam P. Piotrowi, który uzdrawia mnie od kilku lat, a przy okazji i moją rodzinę. Byłem w bardzo kiepskim stanie, o kulach ledwo mogłem dojść do łazienki i trwało to prawie rok. Dolny odcinek kręgosłupa był właściwie zmasakrowany - wypadnięcie dwóch dysków, znaczne przesunięcia kręgów, zmiany degeneracyjne i bardzo niski poziom energetyczny oraz wiele innych problemów. Oczywiście wcześniej był rezonans magnetyczny (odległość 100 km ciężko pokonać o kulach) i ewentualność co najmniej kilku operacji.
Diagnoza P. Piotra była dużo bardziej dokładna i precyzyjniejsza niż rezonans, przede wszystkim bezbolesna, szybka: skanowanie całego ciała fizycznego od głowy do stóp, stanu energetycznego, ciał subtelnych, a nawet obciążeń karmicznych itp. zagadnień. Wykonana tak samo jak i zabiegi na odległość. W początkowym okresie zabiegi były bardzo bolesne (w końcu to operacja – tyle, że bez skalpela), z czasem przechodząc w łagodniejsze i w końcu bardzo miłe i przyjemne.
Po nie całym roku P. Piotr przywrócił mnie do pionu na tyle, że mogłem normalnie chodzić i funkcjonować - już bez kul.- (bardziej szczegółowe opisy zabiegów moich i innych osób na stronie P. Piotra w dziale: osiągnięcia - galeria podziękowań). Dziękuję P. Piotrowi za wszystko, a przede wszystkim za Jego Anielską Cierpliwość.
Pozdrawiam wszystkich z wyobraźnią.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 lis 2010, 22:22 
VIP Member
Awatar

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

greta pisze:
(...)
Ksiazka mowi,przede wszystkim,o naszym zyciu.Dlaczego jest takie a nie inne,skad sie biora choroby,co nalezy robic aby zmienic swoje postrzeganie swiata i ludzi,jak sie zmianic i swoje postepowanie i wiele roznych przypadkow jakie Pan Lazariew przedstawia w tej ksiazce jest jak najbardziej wg.mnie na czasie.
Stwierdza On,ze nie moze byc bioenergoterapeuta czlowiek,ktory ma duzo pieniedzy i zyje w luksusie.
Najlepszymi uzdrowicielami zawsze byli Swieci,dlatego ze nie posiadali niczego.Czlowiek,ktory ma duzy majatek nie moze byc bioenergoterapeuta i uzdrawiac ludzi!!!!!!!!!!!
Nie bede streszczac calej ksiazki.Goraco polecam wszystkim.

Greta czy mogłabyś w dwóch zdaniach powiedzieć skąd się biorą choroby ?

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

greta pisze:
Stwierdza On,ze nie moze byc bioenergoterapeuta czlowiek,ktory ma duzo pieniedzy i zyje w luksusie.Najlepszymi uzdrowicielami zawsze byli Swieci,dlatego ze nie posiadali niczego.

Moim skromnym zdaniem to sa ascetyczno-chrzescijanskie wywalki autora a nie obiektywny fakt.

:hejka: Pozdrawiam wszystkich jestem nowicjuszką i nie chcę zabierać głosu w sprawach naukowych wymagających wiedzy fachowej i doświadczenia z medycyną niekonwencjonalną ale jako osoba,która miała niewielki kontakt z osobami z takiego kręgu chcę powiedzieć ,że jestem pod wrażeniem osobowości Pana Piotra! :spoko:
Działania bioenergoterapeutyczne przynoszą zaskakują ce :tak: ale w sensie pozytywnym odczucia i rezultaty.
Mam różne dolegliwości może nie są to poważne schorzenia ale nie umilają życia , wczoraj Pan Piotr wykonał zabieg na odległość m.in udrożnienie moczowodów i podziałało !!!!najpierw odczuwałam takie lekkie ciepło i niewielki ucisk trochę nawet bolało ale od kilku godzin jestem poza bólem!wcześniej skorzystałam z identycznego zabiegu i też pomógł mi Pan Piotr .
Dziekuję pozdrawiam życzę powodzenia i pozytywnych ludzi wokół

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

powiem tak - nie chcę sie wypowiadać na temat zdolności i umiejętności Pana Piotra - pewnie jednym jest w stanie pomóc innym nie - tak samo jak lekarze , a ja miałem tylko jeden z Nim kontakt.
Ale co mnie od Niego odsunęło ?? otóż byłem niedawno u tego Pana i po przeprowadzonym zabiegu w trakcie rozmowy opowiedział mi jak niedawno uzdrowił Krzysztofa Kolbergera ze zżerającego go raka , niestety traf chciał że kilka dni później usłyszałem w TV o śmierci Kolbergera

ot życie - może to tylko przypadek.

_

Człowiek który ma dużo pieniędzy jest bogaty. Bogaty w uczucia i energię mentalną. Jest bogaty w Duchu, w sercu i w umyśle dzięki czemu własnie ma dużo pieniędzy.

Bioterapeuta nie tyle może, on wręcz ma obowiązek brania zapłaty od osób które oczyszcza itd. Ma obowiązek brania wysokich zapłat ponieważ to co daje musi być równoważne z tym co dostaje ( oczywiście zaleznie od osoby ).

Tylko osoba nieświadoma twierdzi że takiego rodzaju praktyki powinny być darmowe a bioterapeuci którzy się cenią są oszustami. Bo osoby takie nie rozumieją ze gdyby dostali energię za darmo to by ich ona zabiła bo zrobili by dług względem Boga którego nie są w stanie spłacić.

Nie polecam pomocy tej osoby bo widać że nie wie co mówi a tym bardziej co robi, więcej stworzy człowiekowi problemów niż mu pomoże.

PS. co to jest życie w luksusie ? Jak ktoś ma podłogę wyłożoną marmurem a ktoś starymi deskami to czy jest to jakaś różnica ? Chyba tylko w głowach wśród ego nieświadomych osób.

Ostatnio zmieniony 26 sty 2011, 15:52 przez Trzynasty, łącznie zmieniany 1 raz

Grand Elect Mason * 14th Degree

Trzynasty pisze:
_

Człowiek który ma dużo pieniędzy jest bogaty. Bogaty w uczucia i energię mentalną. Jest bogaty w Duchu, w sercu i w umyśle dzięki czemu własnie ma dużo pieniędzy.

Bioterapeuta nie tyle może, on wręcz ma obowiązek brania zapłaty od osób które oczyszcza itd. Ma obowiązek brania wysokich zapłat ponieważ to co daje musi być równoważne z tym co dostaje ( oczywiście zaleznie od osoby ).

Tylko osoba nieświadoma twierdzi że takiego rodzaju praktyki powinny być darmowe a bioterapeuci którzy się cenią są oszustami. Bo osoby takie nie rozumieją ze gdyby dostali energię za darmo to by ich ona zabiła bo zrobili by dług względem Boga którego nie są w stanie spłacić.

Skąd dokładnie pochodzą te słowa?

Stąd.
post77507.html#p77507
:tak:

Sam napisałeś te słowa czy to jest cytat z jakiegoś filmu, artykuły czy czegoś takiego?

Skoro napisałem:

"Stąd.
post77507.html#p77507"

To cóż to może znaczyć ?

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Camel
Wkradla sie niescislosc Mruga Pan Kolberger zmarl na niewydolsnosc serca.
Choroba i śmierć [edytuj]

Krzysztof Kolberger przez wiele lat zmagał się z rakiem nerki[3][4]. Był honorowym przewodniczącym Stowarzyszenia Chorych na Raka Nerki[5]. Aktora dwukrotnie operowano, co – jak sam twierdził – w istotny sposób zmieniło jego podejście do życia i do wykonywanego zawodu, w tym wpłynęło na podjęcie się przez niego – prócz grania na scenie – także reżyserowania. Mówi o tym opublikowana przez Edycję św. Pawła w 2007 roku książka-wywiad pt.: "Przypadek nie-przypadek. Rozmowa między wierszami księdza Jana Twardowskiego". Po latach walki z nowotworem, zmarł 7 stycznia 2011 roku. Bezpośrednią przyczyną śmierci była niewydolność serca[6].
http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Kolberger

Trzynasty: To zdanie mnie zmyliło...
Cytuj:
Nie polecam pomocy tej osoby bo widać że nie wie co mówi a tym bardziej co robi, więcej stworzy człowiekowi problemów niż mu pomoże.

Myślałem, że cytujesz jego słowa :język:

Nikt nie zagwarantuje ani lekarz ani bioenergoterapeuta , że terapie czy wdrażane leczenie da 100% gwarancję zdrowia i długowieczności ,ale każdy ma wolną wolę i wybór należy do niego - jeśli potrzebuje leczenia niekonwencjonalnego to nie rozumiem dlaczego sarkazm w tonie -każdy umrze ale ważne jest żeby zrobić wszystko co jest możliwe i żyć zgodnie ze swoimi wewnętrznymi przekonaniami ,harmonia w życiu też jest ważna!

Moi mili forumowicze :tak: sprawa nie jest taka prosta jak się zdaje.Nie można obwiniać bioterapeuty za czyjąś śmierć,bo miał wyleczyć a pacjent zmarł.Zabieg terapeuty jest tylko motorem,bodżcem,czy kopem w d.. jak kto woli,dla naszego organizmu, w drodze po zdrowie,reszta ciężkiej i trudnej pracy w wyścigu po zdrowie należy do nas i nikt za nas tego nie zrobi.Sami musimy dbać o nasze ciało,robić przeglądy,przeczyszczać przewody i zasilać odpowiednim pożywieniem.Liczenie na innych to droga na skróty,która prowadzi do nikąd.Polecam książke M. Tombaka "Uleczyć nieuleczalne" i "Droga do zdrowia",a także Marjan Ogorevc"Samoleczenie metodą diagnostyki karmicznej".Bardzo ciekawe pozycje,napewno pomogą zmienić sposób myślenia na temat naszego zdrowia ,naprawde polecam bo warto,a panu leszczyńskiemu dajcie już spokój ,bo cóż on winien.

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Witam Wszystkich serdecznie.Po bardzo długiej przerwie spoglądam właśnie na wasze opinie o Panu Piotrze są różne oky.Ale czy tak naprawdę potrzebowaliście jego pomocy czy też tylko sprawdzacie jego osobę czy coś potrafi i jest skuteczna?Bo jeśli tak jest i ktoś sobie drwi z jego zdolności to niech zapomni o efektach w poprawie stanu zdrowia.Ostatnio miałam zapalenie strun głosowych i krtani głos mi zanikł całkowicie a nie mogę sobie pozwolić na chorowanie,rodzina wysłała mnie do lekarza wystałam się w kolejce kupiłam całą torbę różnych specyfików za sporą sumkę.Ale po wyjściu z apteki zadzwoniłam do Pana Piotra i starałam się coś powiedzieć choć nie mogłam zaś On powiedział poczekaj do 17 godż już zaczynam pracować nad tobą.Pomyślałam sobie że chyba cud musiał by się stać abym zaczęła mówić.Wróciłam do domu i siedziałam w milczeniu a to dla mnie kara nic nie mówić.Ale już o 16 godź czytając gazetę mąż do mnie mówi jak to się stało że leki w siatce leżą nie wyjęte nawet a ty mówisz!Opowiedziałam mu całą historię i że to dzięki Panu Piotrowi L.Miałam też sytuację w pracy.Byłam w trasie samochodem i złapała mnie rwa kulszowa tak myślę bo objawy na to wskazywały.Napisałam wiadomość do Piotra co mi się dzieje nogę miałam już prawie nie władną trudna sprawa bo jazda autem w takim stanie jest wyczerpująca.I usłyszałam to samo już zaczynam pracować poczekaj chwilę.Minęło tylko 15 minut i ból znikł !!!Nie byłam sama w aucie więc znajoma widziała jak cierpiałam i zapytała tylko jak to tak nagle przestało boleć?Powiedziałam jej że znam Pana Piotra Leszczyńskiego i opowiedziałam jej to co wiem o jego osobie oraz doświadczeniach.Poprosiła mnie o telefon i sama korzysta teraz z jego zabiegów. Ale Ja nie kpię i nie sprawdzam jego osoby bo wiem że potrafi pomagać na odległość ludziom którzy tego naprawdę potrzebują.Pozdrawiam i dużo Zdrowia Ż :uśmiech: yczę.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Słyszałem że obecnie Pan Leszczyński prowadzi kurs w Rawie Mazowieckiej. Może ktoś z forumowiczów uczęszcza?

"Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem."

Jestem uczestniczką kursu z zakresu bioterapii prowadzonego przez Pana Piotra Leszczyńskiego w Rawie Mazowieckiej. Kurs prowadzony jest na wysokim poziomie i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników. Już pierwsze zajęcia okazały się bardzo interesujące i utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto na nie uczęszczać. Uczymy się diagnozować choroby, mamy przeprowadzane zabiegi, a ostatnio – widzenie aury – niesamowite przeżycie i wrażenia! Zarówno ja, jak i pozostali uczestnicy jesteśmy zadowoleni z prowadzonego kursu, z niecierpliwością czekamy kolejnego wykładu. Pan Piotr umie dotrzeć do każdego z nas, uczy nas sensytywności (czyli zdolności odczuwania i doznawania wrażeń) aż do skutku. Uczestnikami kursu są przedstawiciele różnych środowisk, którzy brali już udział w różnych kursach m.in. z zakresu bioterapii. W grupie panuje rodzinna, luźna atmosfera. Pan Piotr prowadzi również wykłady w Malborku i z tego co mi wiadomo zbiera się grupa ludzi chętnych na kurs w Łodzi.

Pozdrawiam cieplutko.

Awatar użytkownika

Ten film świadczy o niebywałym kunszcie i uczciwości pana Piotra. Nie każdy terapeuta zdobyłby się na (choćby pobieżne) wyjawienie tajników swojej pracy, jak zrobił to tutaj pan Piotr. Jak można zarzucać mu "naciąganie", czy też "wmawianie" diagnoz? Wyraźnie opisał metody, jakimi się posługuje - one wzajemnie się uzupełniają. Mało tego, pan Piotr kontaktuje się z aspektem duchowym danej osoby (zapewne nadświadomością, aniołem stróżem, przewodnikiem duchowym itp). Często wydaje się ludziom, że są zdrowi jak ryba, a niestety na planie energii subtelnych już się coś na horyzoncie "rysuje". Czy nie lepiej zadziałąć zawczasu?

Musimy pamiętać, że człowiek posiada wiele ciał od tego gęstomaterialnego, po najbardziej subtelne, a każde z nich posiada swoje centra energetyczne. Człowiek nie jest tak liniowy i jednopłaszczyznowy, jak się to próbuje niejednokrotnie nam wmówić. Ważną kwestią poruszoną w filmie jest świadome "gospodarowanie energią". Nasze wnętrze to piękne miejsce, które powinny wypełniać subtelne i czyste energie twórcze. Bardzo często są tam jednak zwykłe "energetyczne śmieci", które w dużej mierze są efektem zachłanności, pogoni za pieniądzem i po prostu lenistwa. Ciągłe koncentrowanie myśli na negatywach może wytworzyć tzw. myślokształty, które potem "żerują" na naszym polu energetycznym i cieżko jest je usunąć z niego. Ludziom często nie chce się posprzątać w swoim wnętrzu.

Pan Piotr słusznie wspomina o oczyszczaniu podświadomości. Ją można programować jak komputer, trzeba pousuwać z niej "wirusy" i przywrócić nasz program od Stwórcy, program mnie jako istoty boskiej i pięknej. Aby tego dokonać, trzeba przestać utożsamiać się ze swoim ego - to ono w aspekcie czysto materialnym chce tylko więcej i więcej. A jednak ludzie są dalej nieszczęśliwi, choć mają więcej i więcej. Dlaczego? Brakuje im rzeczy, których nie można kupić. Aż rozumowi i ego ciężko w to uwierzyć, że jeszcze są takie rzeczy. To są właśnie prawdziwe, szczere i czyste uczucia, które niestety nie są w modzie. I potem łatwo przychodzi ocenianie ludzi takich jak pan Piotr, ocenianie tylko przez pryzmat własnego wnętrza, przez pryzmat urażonego ego - "ja tak nie umiem, to jak on może?"

Odrzućmy wszyscy nienawiść, złość, arogancję, chamstwo, a dostrzeżemy zupełnie inny świat! On się będzie zmieniał dzięki wewnętrznej zmianie każdego z nas! :uśmiech: Szczerze życzę tego wszystkim :tak: Bo to właśnie każdy z nas nosi w sobie cały świat w skali mikro - suma tych wszystkich światów daje obraz świata jako całości. Popatrzmy więc, jak jest dookoła i zajrzyjmy w nasze wnętrze

Bioterapeuta XXI wieku - Piotr Leszczyński
artykuł z czasopisma Nieznany Świat nr 05/2012

Obrazek

Nowatorskie metody pracy i spektakularne osiągnięcia bioterapeuty i radiestety z Ostrowca Świętokrzyskiego zostały opisane w Poczcie healerów polskich w NŚ nr 10/2010.

Mistrz Piotr ciągle doskonali swój warsztat uzdrowicielski, wyko­rzystując na płaszczyźnie ener­getycznej dorobek biologii molekularnej, medycyny, genetyki, biofizyki i fizyki kwantowej. Pracuje z RN A i DNA, gena­mi, komórkami macierzystymi. Praktykuje też chirurgię fantomową, przeprowadzając operacje energetyczne własną metodą.

Rozbija kamienie i likwiduje guzy stosu­jąc autorską technikę chirurgii falowej. Korzysta z zasad świętej geometrii i fraktali. Jego zabiegi oddziałują na organizm na poziomie komórkowym, usuwają zabu­rzenia natury genetycznej. Mistrz uzdrawia nie tylko ciało, lecz również duszę i umysł. Dokonuje też eks­pertyz radiestezyjnych i zabezpiecza miesz­kania odpromiennikami, aby przywrócić równowagę energetyczną w organizmie. Oto kilka przypadków uzdrowień z ostat­niego roku.

Bez śladu po zawale

Pani Krystyna przed rokiem zdecydowa­ła się po raz pierwszy na seans u Piotra Leszczyńskiego. Wcześ­niej przeszła zawał serca, podczas którego wszczepiono jej dwa stenty. Badania wykazały 68 proc. niedokrwienności pozawałowej, lekarz poinfor­mował ją, że takie zmiany nie mogą się cofnąć. Po jedenastu wizytach - w mie­sięcznych odstępach - wyniki okazały się rewelacyjne; nie ma niedokrwienności, a jedyne ślady po zawale to stenty tak wklejone w naczynia krwionośne, jakby tam były od zawsze. Kardiolog zapewnia, że zawał już nigdy się nie powtórzy.

Obrazek

Niezwykłe uzdrowienia

Pan Mirosław S. miał zniszczone stawy. Gdy tylko otworzył oczy, odczuwał ból całego ciała: obrzęki rąk, stóp palców, sztywność. Zadawałem sobie pytanie: czy jest jakaś maleńka cząstka w moim ciele, która jest sprawna? ...Specjaliści twierdzili, że może być tylko gorzej.

Dopiero z panem Piotrem zawitała nadzieja. Codzienne sesje przekazu energii na odległość sprawiają, że obrzęki są coraz mniejsze, sztywność i ból ciała łagodnieje, wraca chęć do życia. Znów pojawia się wiara i na­dzieja na lepsze jutro. Dziękuję Bogu, że postawił na mojej drodze Takiego Człowieka jak Pan.

Niedługo po ukazaniu się tekstu o panu Piotrze w Poczcie Healerów NS pan Ta­deusz, znalazł się w szpitalu na Szaserów w Warszawie z potwornym bólem spowo­dowanym kamicą nerkową. Lekarze zaor­dynowali mu silne leki. Na szczęście nasz czytelnik przypomniał sobie o uzdrowicielu z Ostrowca. Piotr Leszczyński odebrał tele­fon w drodze z Radomia do Ostrowca -i przesłał uzdrawiającą energię. Chory poczuł się tak, jakby mrówki go oblazły. Po kolej­nych zabiegach było coraz lepiej. Kontrolne USG. wykazało, że nie ma ani kamieni w ner­kach, ani złogów w moczowodach. Córka pana Tadeusza podczas gry w siat­kówkę doznała złamania kości ogonowej. Jej podwinięcie kości mogło uniemożli­wić młodej kobiecie macierzyństwo. Wskutek seansów kość zrosła się prawidłowo, w pozycji wyprostowanej, a za­interesowana zostanie mamą.

Radość rodzicielstwa

Młodzi małżonkowie przez trzy lata bezskutecznie starali się o dziecko. Od roku obydwoje byli pacjentami kliniki niepłodności. Leczenie przebiegało opor­nie. Mąż miał słabe parametry nasienia, a u żony z powodu policystycznych jaj­ników owulacja następowała nieregular­nie. Po stymulacji hormonalnej procesu owulacji przeprowadzono dwa nieudane zabiegi inseminacji. Przed trzecią, os­tatnią próbą, na którą zdecydowali się małżonkowie, wysiłki ich i lekarzy wspierał na odległość Piotr Leszczyński. Podczas zabiegów kobieta czuła lekki ból w jajnikach, a obydwoje infor­mowali o mrowieniu w rejonie brzucha oraz doznaniu gorąca w nogach i sto­pach. Po 12 dniach od owulacji i prze­prowadzonej inseminacji test ciążowy dał wynik pozytywny, a test krwi wyka­zał znaczny przyrost hormonu ciążowe­go. Szczęśliwe małżeństwo postanowiło kontynuować seanse przez pierwszy try­mestr ciąży.

Obrazek

Rak skapitulował

U pana Jana gastroskopią zdiagnozowano nowotwór żołądka. Tomografia komputerowa potwierdziła, że zachoro­wał na gruczolakoraka G3, na szczęście nie złośliwego. Lekarze ze Szpitala w Bielsku Białej bardzo troskliwie zajęli się pacjentem. W styczniu 2011 roku został poddany chemio i radioterapii. Ból uniemożliwiał mu wówczas normalny sen (sypiał tylko w pozycji siedzącej na fo­telu). Stracił apetyt, schudł 22 kg.Wtedy przypomniał sobie artykuł o Piotrze Leszczyńskim. Podczas pobytu w szpitalu postanowił skorzystać z zabie­gów na odległość. Przyznaje, że do opisa­nej w publikacji terapii miał stosunek sceptyczny. Jednak już podczas pierwsze­go seansu odczuł ciepło w dłoniach, które przesuwało się w górę ciała. Następnego dnia zaś rozgrzały się zimne od dawien dawna stopy. Podczas kolejnych seansów odczucia były coraz silniejsze: ucisk na nasadę nosa, ciepło w żuchwie, ściskanie w dolnej części żeber. Mógł już odpoczy­wać w łóżku w pozycji półsiedzącej.

Obrazek

W efekcie kontaktu telefonicznego z Piotrem Leszczyńskim po 45 minutach odczuł silny ból w górnej części żołądka, po czym pojawił się potężny ślinotok i wymioty, choć chory wówczas nic nie jadł i niczego nie pił. W wymiocinach był twór wielkości piłki pingpongowej. Po trzech dniach zdalnego oddziaływania powrócił apetyt, pacjent wypił grysik na wodzie, potem zjadł bułkę, a także goto­wane warzywa. Dziś odżywia się normalnie, ale pozostała mu niechęć do mięsa i wędlin. Pan Jan jest aktualnie po ostat­niej chemioterapii. Komórek rakowych nie stwierdzono...

Ostatnio Piotr Leszczyński skutecznie pomaga również dzieciom z autyzmem. Podjął też pracę z klientem opętanym przez pasożyty duchowe.

Obrazek

Nieoceniona pani Beata

Żona pana Piotra - Beata zajmuje się planowaniem zabiegów, przyjmuje zapisy na seanse oraz kursy organizowane przez męża w Rawie Mazowieckiej i Malborku. Po jego szkoleniach rozwinęła intuicję i jasnowidzenie. Potrafi doradzić kliento­wi, co powinien zmienić w swoim życiu. Przygotowuje też zainteresowanych do zabiegów. Tłumaczy, że healer może zająć się chorym tylko wtedy, gdy ma na to pozwolenie Najwyższego. Gdy brak takiej zgody zaleca zainteresowanemu gorącą modlitwę w tej intencji.

Wiedza dla każdego

Piotr Leszczyński prowadzi dwudniowe warsztaty: Jak pokonać chorobę i zmienić swój los przeznaczone dla tych, którzy chcą wyzdrowieć, poprawić relacje z bliskimi, odmienić swoje życie. Mistrz organizuje też profesjonalne Kursy medycyny ener­getycznej, chirurgu falowej i fantom owej w Rawie Mazowieckiej. Przyjmuje w Ost­rowcu Świętokrzyskim i Rawie Mazo­wieckiej, prowadzi też seanse bioenergo­terapii na odległość.

Maria Rojek

Informacje o kursach i zapisy na zabiegi u Piotra Leszczyńskiego
przyjmuje pani Beata Leszczyńska pod numerem
tel. kom. 662 606 400
mail: pleszczynski@bioterapiazabiegi.pl

http://www.bioterapiazabiegi.pl

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]