Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 gru 2019, 22:07

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree

Arturo pisze:
Monia,
Pozytywne opinie to stąd, że od dłuższego czasu współpracuję z Piotrem i mam z tym do czynienia na co dzień. Sam zajmuje się pracą z energiami, jak i z wiedzą, którą musimy dopasować do dzisiejszej pracy w bioterapii. To już nie czasy, gdzie możemy zajmować się jedynie udrażnianiem przepływu energii, oczyszczaniem czakr. W tej chwili, trzeba używać narzędzi jakie tylko dostarcza nam najnowsza nauka. Dlatego tak mocno opieramy się na najnowszych odkryciach fizyki, medycyny komórkowej, w tym genetyki, ale i sięgamy daleko wstecz, do wiedzy nt. karmy i wszystkich jej implikacji w życiu dzisiejszym. To dopiero przynosi wymierne efekty. Wiedza i jeszcze raz wiedza. Pozdrawiam serdecznie...

Witam cieplutko.Chce tu dodać kilka słów bo po obejrzeniu filmu Pana Piotra mam wrażenie jak bym to wszystko wiedziała od zawsze.Choć cały materiał jest bardzo pouczający dla nas wszystkich.Najbardziej zainteresowała mnie wypowiedż o chorobach takich jak rak,Stwardnienie Rozsiane itp.A to dlatego bo mój mąż ma SM nazywa ta chorobę teraz z żartem( szalona miłość)bo przyszła tak nagle.Ale nie przeraża nas już ta choroba jak na początku.Mimo mojej małej wiedzy wzięłam sprawę w swoje ręce tak to nazwę.I wiem że ona może tam gdzieś sobie spi ale nigdy nie zaatakuje już bo sama ja przegonię.Powiedziałam mężowi że lekarze kiedyś będą zdziwieni jak zrobią rezonans bo będzie znikać stopniowo.I jak narazie po 6 latach jego stan jest świetny nic nie zmienił w swoim życiu.Ale inni ludzie nie chcą sami pomocy bo nie wierzą w metody niekonwencjonalne.Mnie osobiście bardzo zainteresowała osoba Pana Piotra bo ma ogromną wiedzę która przekazuje innym ludziom którzy tego potrzebują a nie kpią sobie.Ale Ci co tak mówia chyba nigdy nie byli w takiej potrzebie i tylko piszą swoje domysły,Albo sprawdzaja reakcje pana Piotra. :uśmiech:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 wrz 2010, 20:00 
VIP Member
Awatar

Aruro wiem że jesteś dobrym znajomym Piotra i znasz jego osobę o wiele lepiej niż moja skromna osoba.Ja no cóż dopiero zaczęłam od niedawna poznawać Piotra i jestem pod wielkim wrażeniem że ma tak wielką wiedzę a zarazem jest tak skromnym człowiekiem o ''Gołębim Sercu''.Znam go krótko ale powiem że po tych kilku zabiegach jestem mocno zdziwiona jak wiele potrafi.Radziłam sama sobie niejednokrotnie ale czasem juz brak mi sił i stąd moje zainteresowanie jego osobą.Wiele wiedzy nie mam i dlatego nie rozumiem niektórych tematów.Ale powiem szczerze że bardzo mnie zainteresowała ta stronka i będę ją śledzić uważnie.Pozdrawiam i uśmiech pozostawiam.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

W najnowszym Nieznanym Świecie na listopad jest wywiad z Piotrem Leszczyńskim pt.
"Bioenergoterapeuta XXI wieku" 5 stron

Obrazek

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

@detro możesz dac linka do poczytania lub zamieść zeskanowany artykuł?
Na ich stronie jest tylko skromne:
Cytuj:
W Poczcie healerów polskich bioenergoterapeuta XXI wieku Piotr Leszczyński z Ostrowca Świętokrzyskiego (oj, będzie się po wydrukowaniu tego tekstu działo)

http://www.nieznanyswiat.pl/content/view/465/2/

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TV

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

etznab pisze:
@detro możesz dac linka do poczytania lub zamieść zeskanowany artykuł?

Nie kupowałem, zerknąłem tylko w prasie jak w sklepie byłem.

detro pisze:
W najnowszym Nieznanym Świecie na listopad jest wywiad z Piotrem Leszczyńskim pt.
"Bioenergoterapeuta XXI wieku" 5 stron

Obrazek

Witam.
Powiem szczerze że sama osobiście już od dawna czytam to pismo bo jest w nim bardzo wiele interesujących matriałów.A pan Piotr już nie pierwszy raz gości w tym magazynie.Nawet jak ostatnio leżałam w szpitalu i inne kobiety czytały takie tam lekkie gazetki,a ja czytałam właśnie Nieznany Świat to później każda z nich była zdziwiona że to takie ciekawe pismo.Oczywiście wszystkie były z Ostrowca i jak pokazałam tam pana Piotra Leszczyńskiego i opowiedziałam czym się zajmuje i jakie ma doświadczenie to zdziwienie było ogromne ,a to dlatego że nawet jego bliska sąsiadka nie wiedziała tego co przeczytała w tym magazynie.Przykre jest to że jak człowiek chce komuś pomóc w trudnej chwili ciężkiej chorobie to nie może bo niekiedy jest tak że jak zaczniemy tylko mówić o takiej medycynie to niejednokrotnie pojawia się dziwny uśmiech i już po pomocy!
Pozdrawiam i życzę coraz większych sukcesów.

witam,jestem dobrze zorientowana w temacie bioterapii i cóż wiem z dowiadczenia ze nie zawsze to pomaga,nieumiejetnie stosowana i przez nieuczciwego terapeute może przynieść więcej szkody niż pożytku,nie należy ślepo ufać lepiej troszke poznać terapeute,jakim jest człowiekiem,bo w przypadku gdy kieruja nim złe intencje i przede wszystkim chęć zysku a nie chęć pomocy to efekt będzie marny,to jest dar niewątpliwie i żle wykorzystywany przynosi szkode pacjentowi...... :tak:

fredzia1000 pisze:
witam,jestem dobrze zorientowana w temacie bioterapii i cóż wiem z dowiadczenia ze nie zawsze to pomaga,nieumiejetnie stosowana i przez nieuczciwego terapeute może przynieść więcej szkody niż pożytku,nie należy ślepo ufać lepiej troszke poznać terapeute,jakim jest człowiekiem,bo w przypadku gdy kieruja nim złe intencje i przede wszystkim chęć zysku a nie chęć pomocy to efekt będzie marny,to jest dar niewątpliwie i żle wykorzystywany przynosi szkode pacjentowi...... :tak:

Nóż masz rację nie wolno nikomu dziś ufać bezgranicznie,ale każdy z nas ma swój rozum i wyczucie.Ja akurat nie potrzebuję terapeuty bo sama sobie pomagam chyba pozytywnymi myślami.Również ufam ludziom choć bywają wyjątki bo to odrazu można wyczuć kto jakim jest człowiekiem wystarczy kilka minut rozmowy.Nie mam wielkiej wiedzy na ten temat więc nie wypowiadam się szerzej.Pozdrawiam i zdrowia życzę.

@monia, @arturo witajcie
Cytuj:
Pozytywne opinie to stąd, że od dłuższego czasu współpracuję z Piotrem i mam z tym do czynienia na co dzień. Sam zajmuje się pracą z energiami, jak i z wiedzą, którą musimy dopasować do dzisiejszej pracy w bioterapii. To już nie czasy, gdzie możemy zajmować się jedynie udrażnianiem przepływu energii, oczyszczaniem czakr. W tej chwili, trzeba używać narzędzi jakie tylko dostarcza nam najnowsza nauka. Dlatego tak mocno opieramy się na najnowszych odkryciach fizyki, medycyny komórkowej, w tym genetyki, ale i sięgamy daleko wstecz, do wiedzy nt. karmy i wszystkich jej implikacji w życiu dzisiejszym. To dopiero przynosi wymierne efekty. Wiedza i jeszcze raz wiedza.

proszę powiedzcie, jak myślicie, czy byłaby szansa pomocy osobie z naczyniakiem w głowie, na mózgu,
czy zabiegi mogłyby doprowadzić do zmniejszenia naczyniaka 3 cm lub jego zniknięcia, wchłonięcia się?
Osoba czeka na operację.
Jak w ogóle można w dość szybkim czasie dostać się do Pana Piotra na leczenie?

Pozdrawiam serdecznie :bużki:

potrzebna jest dokładna diagnoza tej osoby,jeli jest to nie za duze to szanse sa,ale to zalezy d wielu czynnikow,na forum jest adres strony pana Piotra a na stronie nr telefonu,zadzwon a ten pan napewno zareaguje,czy skutecznie czas pokaze,pozdrawiam

kasiya pisze:
@monia, @arturo witajcie
Cytuj:
Pozytywne opinie to stąd, że od dłuższego czasu współpracuję z Piotrem i mam z tym do czynienia na co dzień. Sam zajmuje się pracą z energiami, jak i z wiedzą, którą musimy dopasować do dzisiejszej pracy w bioterapii. To już nie czasy, gdzie możemy zajmować się jedynie udrażnianiem przepływu energii, oczyszczaniem czakr. W tej chwili, trzeba używać narzędzi jakie tylko dostarcza nam najnowsza nauka. Dlatego tak mocno opieramy się na najnowszych odkryciach fizyki, medycyny komórkowej, w tym genetyki, ale i sięgamy daleko wstecz, do wiedzy nt. karmy i wszystkich jej implikacji w życiu dzisiejszym. To dopiero przynosi wymierne efekty. Wiedza i jeszcze raz wiedza.

proszę powiedzcie, jak myślicie, czy byłaby szansa pomocy osobie z naczyniakiem w głowie, na mózgu,
czy zabiegi mogłyby doprowadzić do zmniejszenia naczyniaka 3 cm lub jego zniknięcia, wchłonięcia się?
Osoba czeka na operację.
Jak w ogóle można w dość szybkim czasie dostać się do Pana Piotra na leczenie?

Pozdrawiam serdecznie :bużki:

Witam.
Jeśli masz zaufanie do takiej medycyny i masz nadzieję że pomoże to napisz do pana Piotra On napewno nie zostawi Cię bez pomocy.I włoży wszelkie swoje starania.Pan Piotr potrafi pomagać również przez telefon na odległość.Moim zdaniem jest szansa aby ten naczyniak stopniowo zaczął się wchłaniać.Kiedy ma być ta operacja?Jeszcze jedno nie popadaj w panikę tylko sama zacznij myśleć pozytywnie.Jestem pewna że Pan PIOTR zareaguje szybko i zacznie pomagać natychmiast.Bo jest to człowiek który chce pomagać innym bezinteresownie pojawia sie jak anioł a potem znika.Pozdrawiam

z tym anielstwem i beinteresownością to bym nie przesadzała,a wiem co mówie,pomaga owszem ale nie beinteresownie bo zabieg jeden to 100zeta,tak pomaac i za taka kase to nawet konowały potrafia,ale skuteczny jest w wielu przypadkach,kazdy człowiek ma potencjał zeby robic takie zeczy tylko trzeba w siebie uwierzyc.....

fredzia1000 pisze:
z tym anielstwem i beinteresownością to bym nie przesadzała,a wiem co mówie,pomaga owszem ale nie beinteresownie bo zabieg jeden to 100zeta,tak pomaac i za taka kase to nawet konowały potrafia,ale skuteczny jest w wielu przypadkach,kazdy człowiek ma potencjał zeby robic takie zeczy tylko trzeba w siebie uwierzyc.....

Zgadzam się z Tobą że każdy człowiek potrafi sm sobie pomóc tylko musi myśleć pozytywnie.A skoro taką kase bierze to już jego inwidualna sprawa a skoro ma pacjentów z okolicy i z daleka to coś znaczy.Słyszałam o jakimś bioterapeucie z Lublina nikomu nie mówi ceny za zabieg tylko każdy daje co łaska,może i pan Piotr powinien tak robić,w sumie ludzie chorzy i potrzebujący pomocy nie zawsze maja pieniądze bo leczenie sami wiemy ile kosztuje a jeden zabieg to za mało.

to jest wielki dar dany z góry,dany za darmo,wiec za przysłowiowe co łaska powinien byc wykorzystywany,dobry i uczciwy powinien byc człowiek posiadajacy takie umiejetnosci,pomagac innym żeczywiscie bezinteresownie,nie zabiegac o tytuły na pierwszych stronach gazet,i bycie na swieczniku bo wtedy robi z tego daru komercyjne gówno,a to ma krutkie nogi i ze swiecznika mozna spasc na podłoge i se dupe potłuc. :tak:

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Cholipcia..tu sie nie zgadzam :mrgreen: ..wiele osob ma dar Mruga
I co? I nic z tym nie robia..nie cwicza ,nie ucza sie, nie pomagaja..siedza na d...e i ogladaja seriale..
Taka praca wymaga..posiecania czasu..nauki..wyklucza prace zawodowa.Trzeba sie umiec regenerowac..
To sa lata nauki..i praktyki..zanim sie cos z tym zrobi..
A co z dlugiem karmicznym?..
Ja biedny przychodze, bom chory..dawaj co masz..a jak wyzdrowieje to i tak wroce do swoich poprzednich nawykow..

fredzia1000 pisze:
to jest wielki dar dany z góry,dany za darmo,wiec za przysłowiowe co łaska powinien byc wykorzystywany,dobry i uczciwy powinien byc człowiek posiadajacy takie umiejetnosci,pomagac innym żeczywiscie bezinteresownie,nie zabiegac o tytuły na pierwszych stronach gazet,i bycie na swieczniku bo wtedy robi z tego daru komercyjne gówno,a to ma krutkie nogi i ze swiecznika mozna spasc na podłoge i se dupe potłuc. :tak:

Mocne słowa bezpodstawne piszesz moim zdaniem.Jeśli chodzi o płatności za zabiegi to niech inni się wypowiadają ,bo nawet zwykły lekarz jak weźmie 20-30- zł a inny 200-300 to co pomyśla pacjenci że który lepszy???? i do którego pójdą?A pan Piotr nie sępi od ludzi kasy bo z tego co mi wiadomo to jak ktoś nie ma to nie weźmie ani grosza tylko zdrowie w prezencie da !A jeśli chodzi o pierwsze strony gazet to chyba tacy ludzie jak on nie muszą zabiegać aby być na świeczniku jak piszesz.A jak spadnie na dupe no to cóż ma twardą za to serce ma miękkie :) Zdrowia Dużo Życzę.

jestes w błedzie i ślepo wierzysz,czas pokaze k to miał racje,ale rozczarowanie moze byc wielkie,bo uczciwych bioterapeutow to na palcach jednej reki policzyc mozna.......

Awatar użytkownika

Odsyłam do wszystkich Piotra wykładów(dostępne na jego stronie i na forum) gdzie opowiada w jaki sposób wykonuje wszystkie swoje rzeczy i jaki przyświeca temu cel - kłótnia tutaj czyja jest mojsza - to najzwyklejsza strata energii :D

Kochani - ten co chce odczuć - zawsze odczuje - ten, ktory jest zamkniety w sobie poczuje to co będzie chciał poczuć(czasem nic ).

Dlatego zastanówcie się raczej na jakich poziomach energetycznych odbywa sie jego praca i na ile możecie tego doświadczyć,, żeby działać bez Jego obecności, ponieważ to leży u źródła każdego z nas - kwestia doświadczania z samym sobą i praktykowania w codzienności :D
Każdy jest zdyscyplinowany :D

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TV

etznab pisze:
Odsyłam do wszystkich Piotra wykładów(dostępne na jego stronie i na forum) gdzie opowiada w jaki sposób wykonuje wszystkie swoje rzeczy i jaki przyświeca temu cel - kłótnia tutaj czyja jest mojsza - to najzwyklejsza strata energii :D

Kochani - ten co chce odczuć - zawsze odczuje - ten, ktory jest zamkniety w sobie poczuje to co będzie chciał poczuć(czasem nic ).

Dlatego zastanówcie się raczej na jakich poziomach energetycznych odbywa sie jego praca i na ile możecie tego doświadczyć,, żeby działać bez Jego obecności, ponieważ to leży u źródła każdego z nas - kwestia doświadczania z samym sobą i praktykowania w codzienności :D
Każdy jest zdyscyplinowany :D

Witam.Właśnie chciałam również tylko dodać od siebie że nie będziemy się przepychać słowami kto ma racje ,bo ludzie którzy nie mają zbyt dużej wiedzy na ten temat a uważają się za kogoś wielkiego to przykre.Skromność jest największą zaletą pana Piotra i to że z chęcią przekazuje swoją wiedzę innym a nie zatrzymuje jej tylko dla siebie żeby zarabiać pieniądze.Bo właśnie to mnie urzekło.A to dlatego że pewnego czasu uczył mnie ktoś kilku technik ale prosił abym zostawiła je dla siebie.Stosowałam,Silve,nasionoterapie i leczenie kolorem dzięki czemu nie doszło do zabiegu,a już byłam przygotowywana.Szczepionki i cała wyprawa odeszła na dalszy plan.Dziś jestem wdzięczna temu człowiekowi że mi przekazał te wiedzę.I teraz uczę moich synów aby opanowali choć część tej wiedzy.
POZDRAWIAM I OPTYMIZM ZOSTAWIAM.

fakt,nie ma sensu spierac sie o pierdoły kazdy musi doswiadczyc sam dobrych i złych zeczy i gadanie nic tu nie da,pozdrawiam rozmowcow szanownych i spadam na inne tematy nwo gmo i tp :bużki:

sympatyczna Gosiu,moim zamirem nie jest atakowanie p.Leszczyńskiego,tylko pokazanie że bioterapia nie jest tak do konca bezpieczna a bioterapeuci uczciwi,a wiem toz własnego doświadczenia,zdrowiem i pomylśnościa tez sie nie ciesze bo różnie z tym bywa,a co do gramatyki i ortografii to znam ją doskonale a błedy wynikaja z tego powodu ze mam kiepski wzrok a okularow nie nosze bo z wielu powodow nie moge,ale nigdy nikomu z forum nie ublizam i nie zazucam ze jest taki czy inny,i z niczyjego loginu sie nie wyśmiewam,więcej tolerancji i kultury by sie przydało,pozdrawiam :bużki:

Entered Apprentice * 1st Degree

fredzia1000 pisze:
sympatyczna Gosiu,moim zamirem nie jest atakowanie p.Leszczyńskiego,tylko pokazanie że bioterapia nie jest tak do konca bezpieczna a bioterapeuci uczciwi,a wiem toz własnego doświadczenia,zdrowiem i pomylśnościa tez sie nie ciesze bo różnie z tym bywa,a co do gramatyki i ortografii to znam ją doskonale a błedy wynikaja z tego powodu ze mam kiepski wzrok a okularow nie nosze bo z wielu powodow nie moge,ale nigdy nikomu z forum nie ublizam i nie zazucam ze jest taki czy inny,i z niczyjego loginu sie nie wyśmiewam,więcej tolerancji i kultury by sie przydało,pozdrawiam :bużki:

Droga Fredziu powiedz mi w takim układzie czy medycyna jest bezpieczna? Czy jazda na rowerze jest bezpieczna? Czy bezgraniczne zaufanie do drugiej osoby jest bezpieczne? Czy wszyscy lekarze, urzędnicy, politycy czy sąsiedzi są uczciwi? Pozwól innym aby sami ocenili drugiego człowieka i wyciągnęli swoje wnioski na ich temat. Bioterapia ratuje wielu ludziom życie ale - NIE OBIECUJE CUDÓW, chyba wiesz o tym, nie w każdym przypadku udaje się pomóc ale warto skorzystać z każdej formy pomocy, która przyniosłaby pozytywny skutek.
A co do Twoich oczu- współczuję Ci, ale potwierdziłaś tym jedynie moje przeczucia dotyczące Twojego stanu zdrowia. Chore oczy świadczą o tym, że pewnych rzeczy nie widzisz. Zauważ je a wszystko może się zdarzyć. Pisałaś w poprzednich postach, że każdy może zając się bioterapią, tylko trzeba uwierzyć. Wiesz, że dzwoni ale nie wiesz w którym kościele. Potrzebujesz czasu na przemyślenia i nie wypowiadaj się pochopnie. Pozdrawiam :bużki:

nie przeczę moze maz racje,żywie pewien uraz jesli chodzi obioerapie ,nie zmieniam zdania ze kazdy sam sobie może pomóc,chciałam coś ważnego przekazac może nie potrafie,wiec końzę wypowiadanie sie w tym temacie,może sie zagalopowałam,niech każd y doświadcza sam wszystkiego,pozdrawiam :bużki:

fredzia1000 pisze:
nie przeczę moze maz racje,żywie pewien uraz jesli chodzi obioerapie ,nie zmieniam zdania ze kazdy sam sobie może pomóc,chciałam coś ważnego przekazac może nie potrafie,wiec końzę wypowiadanie sie w tym temacie,może sie zagalopowałam,niech każd y doświadcza sam wszystkiego,pozdrawiam :bużki:

A ja powinnam żywić uraz do wielu rzeczy i ludzi bo wiele razy zawiodłam się. Ale to że ja się zawiodłam nie oznacza, że inni w tym samym temacie też się zawiedli czy powinni się zawieść. Na świat należy patrzeć optymistycznie pomimo trudności i niepowodzeń i wierzyć...!!! W lepsze jutro też... Zawsze jesteśmy mądrzejsi o nowe doświadczenia, a te złe uczą nas. Należy propagować tematy, które służą rozwojowi człowieka i przyczyniają się do poprawy stanu zdrowia fizycznego i psychicznego. Wyrzuć z siebie stare, zakorzenione urazy, którymi żyjesz bo nigdy nie pójdziesz do przodu. Trują one Twój organizm i psychikę, powodują przyciąganie wiele negatywnej energii, którą się żywisz i otaczasz swoje otoczenie - trujesz innych. Tobie bioterapia nie pomogła. Mi tak! I wielu innym też może pomóc. I nie odbieraj nadziei potrzebującym, sobie też - jeśli wiesz co mam na myśli
Pozdrawiam Cię serdecznie Mruga

Gosia daj już spokój z tym tematem,powiedzmy że masz racje i co z tego,musisz sie wytrząsać teraz nademną?dziad ma woje i baba ma swoje a to forum jest po to żeby kazdy mógł swoje zdanie wyrazić,a ty prawiasz wrażenie jakbyś wszystkie rozumy pozjadała,chyba artyści tak mają,wiec proponuje dać spokój temu tematowi,niech każdy zajmuje się tym co potrafi najlepiej...bez odbioru :hejka:

MAM WRAŻENIE ŻE ZACHŁYSNŁAS SIE BIOTERAPIĄ BO CI NA COŚ TAM POMOGŁO,to nie jest wziecie bądż nie tabletki czy jakiegoś specyfiku,lepszego czy gorszago,to nie jest takie proste,bioterapia nie jest alternatywa dla leczenia lekarzy,jest alternatywą,a raczej wspomaganiem,naszej wewnętrznej zmiany,nasych przekonań,paradygmatów życiowych,pomaga,ale tylko wtedy,jeśli my decydujemy sie na wielkie zmiany w naszym życiu,bo inaczej to jest jedynie lepszym substytutem tabletki,która oddala problem na jakiś czas,krótszy bądż dłuższy,ale problemu nie rozwiązuje,bo my sami go nie rozwiazaliśmy,albo z róznych przyczyn mamy opory przed rozwiazaniem,w przeciwnym razie problemy powracaja ze zdwojoną siłą i na dużo większa skalę.To nie jest zabawa i dziecięcy skowyt radości to jest odpowiedzialność i terapeuty i osoby ,która się poddaje jego zabiegom,narazie tyle w temacie miałam żadką chwile załozyc okulary i pobyc sam na sam z myślami,więc jak widzisz zasady gramatyki i ortografii są mi znane,pozdrawiam

Droga Fredziu widzę że nie dajesz za wygraną i za wszelką rację musi stać wszystko po twojemu.Gośia piękie i mądrze Ci wszystko napisała myślę że przemyślisz to wszystko.Mam wrażenie że jesteś zranioną kobietą przez bioteraputę lub masz końskie zdrowie.Uwierz mi Ja równierz nie byłam przkonana kiedyś do takiej medycyny ale w chwili gdy moj mąż zachorował na SM wszystko się zmieniło.Myślałam ze będziemy musieli sprzedać dom na leczenie ale poznałam pewnego człowieka nie chodzi tu teraz o pana Piotra.Zajmował się właśnie bioterapią ,leczenie kolorami.....itd.Mój mąż miał bardzo silną depresję i mimo że jestem optymistką i umiem sobie radzić w każdej sytuacji wtedy nie wiedziałam co mam począć płakałam sama pokryjomu.I udałam się po poradę do tego człowieka .Był lekarzem ale zajmował się rówierz bioterapią.Nauczył mnie kilku mądrych rzeczy gdzie porafię je mądrze wykorzystać.Mąż był nie zbyt przychylnie nastawiony na moją propozycję aby udać się do niego ale po bardzo długiej namowie wkońcu zgodził się.I wiesz dziś jest już chory 6 rok a zdrowie ma świetne ale to kosztowało mnie bardzo dużo nauki i przedewszystkim cierpliwości.A gdy dowiedziałam się o Piotrze Leszczyńskim odrazu zaczęłam czytać o tym człowieku i zbierać informację jakie ma doświadczenie co potrafi itd...Wkońcu po roku pojechałam tam z moją szwagierką sama nie wiem po co bo przecierz nic mi tak strasznego się nie dzieje.Ale to co doświadczyłam przekonało mnie do tego człowieka że ma cholerną moc bo wiesz nawet przez telefon potrafi pomóc.Ale myślę że już wystarczy tych przekonywań .ŻYCZĘ CI PRZEDEWSZYSTKIM JAK NAJWIĘCEJ ZDROWIA I OPTYMIZMU.Pozdrawiam

fredzia1000 pisze:
MAM WRAŻENIE ŻE ZACHŁYSNŁAS SIE BIOTERAPIĄ BO CI NA COŚ TAM POMOGŁO,to nie jest wziecie bądż nie tabletki czy jakiegoś specyfiku,lepszego czy gorszago,to nie jest takie proste,bioterapia nie jest alternatywa dla leczenia lekarzy,jest alternatywą,a raczej wspomaganiem,naszej wewnętrznej zmiany,nasych przekonań,paradygmatów życiowych,pomaga,ale tylko wtedy,jeśli my decydujemy sie na wielkie zmiany w naszym życiu,bo inaczej to jest jedynie lepszym substytutem tabletki,która oddala problem na jakiś czas,krótszy bądż dłuższy,ale problemu nie rozwiązuje,bo my sami go nie rozwiazaliśmy,albo z róznych przyczyn mamy opory przed rozwiazaniem,w przeciwnym razie problemy powracaja ze zdwojoną siłą i na dużo większa skalę.To nie jest zabawa i dziecięcy skowyt radości to jest odpowiedzialność i terapeuty i osoby ,która się poddaje jego zabiegom,narazie tyle w temacie miałam żadką chwile załozyc okulary i pobyc sam na sam z myślami,więc jak widzisz zasady gramatyki i ortografii są mi znane,pozdrawiam

Fredziu rzadką piszemy przez RZ kochanie

Ostatnio zmieniony 04 lis 2010, 19:30 przez Gosia, łącznie zmieniany 1 raz

Dziewczyny może dokończcie te pogaduchy na PW. :wacko: :ninja: Nie wnoszą nic do tematu, robicie niepotrzebny ferment. :wacko: :ninja:

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Goraco polecam ksiazke Pana Siergieja Lazariewa "Diagnostyka karmy".
Tytul moze nieciekawy,ale ksiazka jest SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W chwili obecnej mozna kupic juz dwa nastepne tomy tej pozycji.
Ksiazka mowi,przede wszystkim,o naszym zyciu.Dlaczego jest takie a nie inne,skad sie biora choroby,co nalezy robic aby zmienic swoje postrzeganie swiata i ludzi,jak sie zmianic i swoje postepowanie i wiele roznych przypadkow jakie Pan Lazariew przedstawia w tej ksiazce jest jak najbardziej wg.mnie na czasie.
Stwierdza On,ze nie moze byc bioenergoterapeuta czlowiek,ktory ma duzo pieniedzy i zyje w luksusie.
Najlepszymi uzdrowicielami zawsze byli Swieci,dlatego ze nie posiadali niczego.Czlowiek,ktory ma duzy majatek nie moze byc bioenergoterapeuta i uzdrawiac ludzi!!!!!!!!!!!
Nie bede streszczac calej ksiazki.Goraco polecam wszystkim.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]