Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 16 paź 2021, 2:38

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 11 sie 2010, 10:06 
Nawrócić na prawdę wszystkich się chyba nie da, ale nie tego przecież potrzebujemy.
Po pierwsze nie wszystkich, a po drugie nie aż nawrócić.
Wystarczy powrzucać wystarczającej ilości ludzi małe nasionka do głów "np. małą dawkę informacji o CHIP'ach RFID" i już mamy sporą szansę, że kiedy zacznie się wciskanie tego społeczeństwu, to wystarczająca ilość osób powie "NIE", bo skojarzy im się to z owym ziarenkiem, które mają już w głowie.
W brew pozorom w USA już duża część osób wie co się dzieje, np. bodajże ponad 80% NY nie wierzy w oficjalną wersję 9/11, jak myślisz czemu?
Czy wszyscy bacznie analizowali i szukali samodzielnie? Nie. Wystarczyła mała grupka, która dzieli się informacjami, czy to przez filmiki, czy manifestacje i ulotki.
My uczymy się trafiać i trafiamy do co raz większej ilości ludzi, a takie pesymistyczne gadanie panie (pseudo)Racjonalisto ^^ nie uwydatnia w Tobie nawet iskierki siły woli czy też nadziei,
Ty przegrałeś już w tym momencie, ale na szczęście możesz w każdej chwili zmienić zdanie jeśli okaże się, że jednak zależy Ci na Twojej rodzinie, potomkach i reszcie świata. :spoko:

Miejże Duszę! (Show them Your Spirit!) :twisted:Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 11 sie 2010, 10:06 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 11 sie 2010, 12:14 
Depopulacja to ich eufemizm. Nauczcie się używać słowa ludobójstwo.Na górę
   
 
 
Post: 11 sie 2010, 19:36 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 02 cze 2010, 12:21
Posty: 17
ZImny144k pisze:
My uczymy się trafiać i trafiamy do co raz większej ilości ludzi, a takie pesymistyczne gadanie panie (pseudo)Racjonalisto ^^ nie uwydatnia w Tobie nawet iskierki siły woli czy też nadziei,
Ty przegrałeś już w tym momencie, ale na szczęście możesz w każdej chwili zmienić zdanie jeśli okaże się, że jednak zależy Ci na Twojej rodzinie, potomkach i reszcie świata. :spoko:
:twisted:

Na szczęście siła mojej woli nie zależy od ciebie Zimny :D Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Tym wszystkim, którzy nie chcą słyszeć o drugiej stronie Matrixa bo są tak zmanipulowani, choćbyś dawał niezbite dowody, to i tak nie uwierzą. Owszem warto zachęcać tych, którzy mają bardziej otwarte umysły. Ale mi chodzi jeszcze o coś innego. Jeżeli ty uważasz, że akcja informacyjna jest najlepszą możliwością naszego działania to się mylisz. Nawet to co skrupulatnie będziesz przekazywał innym może zostać szybko zniweczone. Nie masz bowiem odpowiednich środków do tego, aby wpłynęło to na zmianę rzeczywistości. Ja mam na myśli powołanie czegoś na wzór "organizacji", która pod przykrywką współpracy z systemem mogłaby wejść głęboko w jego struktury i tam ewentualnie dokonać szkód. Ale to jest bardzo trudne. Akcja, która nie jest skoordynowana nie ma szans na powodzenie. I to jest sedno dla mojej wcześniejszej wypowiedzi.
I nie wypowiadaj się na temat siły mojej woli i nadziei bo tego akurat mi nie brakluje. Jesteś kiepskim psychologiem. Nie trafiłeś :D Acha i nie przegrałem - mam wiedzę, wolę działania własnie i nadzieję.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 sie 2010, 20:03 
Racjonalista pisze:
... mam wiedzę, wolę działania właśnie i nadzieję.
Nie widać kolego^^
Zamiast bronić się kiedy nikt Cię nie atakuje, lepiej przeczytaj jeszcze raz post swój, a potem mój. Uważnie. :tak:
Możesz też się pochwalić o ile więcej dokonała "Twa wiedza i wola" z tym Twoim "planem infiltracji struktur NWO" niż ludzie działający wg. Ciebie w 'beznadziejny' sposób (Jones, Icke, Veitch...) 'bezsensownie' informując ludzi.
Prawda jest taka, że teorie 'jak obalić NWO' snuć sobie może każdy, ale niewielu jest, którzy z tym NWO walczą w praktyce.Na górę
   
 
 
Post: 12 sie 2010, 7:10 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 02 cze 2010, 12:21
Posty: 17
Nieuważnie czytasz Zimny.
Nie pisałem o beznadziejności informowania. Nie wymieniałem nawet nazwisk tych, którzy to robią. Jestem jedynie zbyt mocno przekonany co do tego, że masy same sobie poradzą - mając tylko wiedzę - z obaleniem systemu. Nawet wielkie rewolucjie miały swoich przywódców.
A jeśli nawet miałaby wybuchnąć jakaś wielka akcja Illuminati w 2012 roku mająca na celu uśmiercenie wielu milionów ludzi, to jak sobie wyobrazasz przeciwdziałanie jej poprzez informowanie?
Ja mówię o tym, że skoordynowana działalność w dłuższej perspektywie mogłaby przynieść pozytywne efekty. Potrzeba jednka zdecydowanych ludzi i dużo cierpliwości.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 paź 2010, 15:54 
Naukowcy ostrzegają. "Graniczny" rok dla Ziemi

Zanieczyszczenie środowiska i zużycie zasobów naturalnych na Ziemi osiągnie niedługo moment krytyczny. Jeśli trend ten będzie się utrzymywał, do 2030 roku będziemy potrzebowali drugiej planety - ostrzega World Wildlife Fund."Nawet biorąc pod uwagę prognozy ONZ, wskazujące na niższy wzrost liczby ludności, konsumpcji i zmian klimatycznych, do 2030 roku ludzkość będzie potrzebować przestrzeni wielkość dwóch kul ziemskich do absorpcji dwutlenku węgla i konsumpcji zasobów naturalnych" - ostrzegają autorzy raportu WWF.

Raporty z 2007 roku donoszą, że 50 proc. ludzkiej populacji, której liczba wynosi obecnie około 6,8 mld osób, żyje powyżej progu zrównoważonego rozwoju planety. Oznacza to, że nadużywają oni możliwości środowiska naturalnego.

Jeśli każdy Ziemianin korzystałby z zasobów naturalnych w takim samym stopniu, jak mieszkańcy USA czy Emiratów Arabskich, potrzebowalibyśmy czterech i pół planet. Zwraca to uwagę na lukę, jaka istnieje między bogatymi a biednymi społeczeństwami, jeśli chodzi o korzystanie z zasobów naturalnych - zauważają przedstawiciele WWF.

Biolodzy odnotowują fatalne skutki ludzkiej eksploatacji planety również w faunie. Informują o zagrożeniu wielu gatunków zwierząt, szczególnie wśród ssaków, ptaków i płazów, które giną w wyniku utraty siedlisk, polowań lub zmian klimatycznych.

WWF podaje, że indeks różnorodności biologicznej od 1970 do 2007 roku wskazuje globalny spadek o prawie 30 proc. W tropikach spadek wyniósł nawet 60 proc., natomiast na obszarach, gdzie panuje klimat umiarkowany nie przekroczył 30 proc. Według ekspertów WWF, w ostatnich dekadach nastąpiła pewna poprawa w krajach o klimacie umiarkowanym, jeśli chodzi o kontrolę zanieczyszczeń i zarządzanie odpadami. Być może dlatego w tych regionach obserwuje się również niższy wskaźnik utraty gatunków.

Sygnatariusze Konwencji ONZ o różnorodności biologicznej mają spotkać się w Nagoya, w Japonii, w dniach 18-29 października, aby omówić sposoby reagowania na dramatyczny spadek liczby gatunków na Ziemi.

Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych ogłosiło rok 2010 Międzynarodowym Rokiem Różnorodności Biologicznej. Działanie to ma na celu podniesienie świadomości społecznej na temat różnorodności biologicznej, poprzez zwrócenie uwagi na znaczenie różnorodności biologicznej dla jakości życia człowieka, pokazanie dotychczasowych osiągnięć w dziedzinie ochrony zasobów przyrodniczych oraz zachęcenie do podejmowania dalszych wzmożonych wysiłków na rzecz przeciwdziałania utracie różnorodności biologicznej.


http://wiadomosci.onet.pl/nauka/naukowcy-ostrzegaja-graniczny-rok-dla-ziemi,1,3734796,wiadomosc.htmlNa górę
   
 
 
Post: 31 paź 2010, 18:21 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Bill Gates, szczepionki i depopulacyjny spisekhttp://www.crx1975.user.icpnet.pl/enter/prasa/p_nexus_09-10_2010_Bill-Gates.pdf

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 gru 2010, 17:17 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
A to k..rwy, zdjęły pdf-a z serveru

Musze wkleić jeszcze raz to samo tym razem jako tekst

Cytuj:
Bill Gates, szczepionki i depopulacyjny spisek

Udający filantropa założyciel Microsoftu, Bill Gates, promuje i finansuje poprzez swoją fundacje masowe szczepienia, których celem jest redukcja liczby ludzi na Ziemi.


Założyciel Microsoftu i jeden z najbogatszych ludzi na świecie, Bili Gates, kreuje się na hojnego filantropa, który za pośrednictwem swojej zwolnionej z płacenia podatków Fundacji Billa i Melindy Gatesów (Bili & Melinda Gates Foundation) przeznacza miliardy dolarów na walkę z chorobami, niedostatkiem
żywności w Afryce i światowym ubóstwem.
Podczas ostatniej konferencji w Kalifornii zdradził jednak ciemniejszą stronę swojej dobroczynności - dążenie do zmniejszenia liczby ludzi na świecie, znane także jako eugenika.

Gates wyraził te poglądy na zamkniętej Konferencji TED2010 w Long Beach w Kalifornii podczas swojego wystąpienia zatytułowanego „Innowacje w celu osiągnięcia zera!" Po zgłoszeniu absurdalnej z naukowego punktu widzenia propozycji zredukowania do zera emisji wytwarzanego przez człowieka dwutlenku węgla do atmosfery do roku 2050 niespełna pięć minut po rozpoczęciu swojego wystąpienia oznajmił: „A teraz
kwestia ludności. Na świecie żyje obecnie 6,8 miliarda ludzi.Liczba ta zmierza do około 9 miliardów. Jeśli włożymy cały nasz wysiłek w nowe szczepionki, opiekęzdrowotną, usługi medyczne dotyczące reprodukcji, to zmniejszymy tę liczbę o 10 do 15%

[podkreślenie autora]".

Mówiąc wprost, jeden z najbardziej wpływowych ludzi na świecie chce, aby użyto szczepionek do zmniejszenia światowego przyrostu ludności. I mówi to z pełną powagą. W styczniu 20ł0 roku na elitarnym Światowym Forum Gospodarczym w Da-vos Gates ogłosił, że jego fundacja przekaże w najbliższej dekadzie 10 miliardów dolarów na rozwój szczepionek i podanie ich dzieciom w rozwijających się krajach.1

Podstawowym celem fundacji Gatesów są szczepienia, zwłaszcza w Afryce i innych krajach rozwijających się. Fundacja Billa i Melindy Gatesów jest jednym z założycieli Sojuszu GAVI (Global Alliance for Vaccinations and Immunisation - Światowy Sojusz na rzecz Szczepień i Uodporniania) wspólnie z Bankiem Światowym (World Bank), Światową Organizacją Zdrowia (World Health Organisation; w skrócie WHO) i przemysłem szczepionkowym. Celem GAVI jest zaszczepienie każdego nowo narodzonego dziecka w krajach rozwijających się.

Brzmi to jak szlachetna dobroczynność, lecz jak już wielokrotnie się okazywało, przemysł szczepionkowy wciska niebezpieczne - nie zbadane lub szkodliwe - szczepionki nieświadomym krajom Trzeciego Świata, których nie można się pozbyć na Zachodzie.2 Niektóre organizacje wskazują, że prawdziwym celem szczepień jest pogarszanie zdrowia ludzi i czynienie ich bardziej podatnymi na choroby oraz powodowanie ich przedwczesnej śmierci.3

1 Bill Gates makes $10 billion vaccine pledge" („Bill Gates obiecuje przekazać 10 miliardów dolarów na szczepionki"), London Telegraph, 29
stycznia 2010.
2 „WHO Donates Millions of Doses of Surplus Medical Sup-plies to Developing Countries" („WHO przekazuje miliony dawek z nadwyżek
medycznych zapasów krajom rozwijającym się"), Louise Voller, Kristian Villesen, Danish Information, 22 grudnia 2009.
3 Population Research Institute (Instytut Badań nad Ludnością) w Waszyngtonie.
Design by T.M.


Pozbywanie się toksyn poprzez obdarowywanie nimi Trzeciego Świata

W następstwie niedawno wymyślonej pandemii świńskiej grypy spowodowanej przez wirusa H1N1 w
krajach uprzemysłowionych pozostały setki milionów nie zbadanych szczepionek. Państwa te postanowiły pozbyć się tego wstydliwego balastu, przekazując go WHO, która zamierza wcisnąć go za darmo wybranym biednym krajom. Francja oddała 91 z 94 milionów dawek, jakie zakupił rząd Sarkozy'ego od gigantów farmaceutycznych, a Wielka Brytania 55 z 60 milionów dawek. Podobnie postąpiły Niemcy i Norwegia.4

Dr Thomas Jefferson, epidemiolog z Centrum Badawczego Cochrane w Rzymie, zauważył: „Po co oni w ogóle dają te szczepionki państwom rozwijającym się? Pandemia została odwołana w wielu częściach świata. Największym zagrożeniem dla zdrowia w biednych krajach są obecnie choroby serca i układu krążenia, podczas gdy wirusy znajdują się na końcu tej listy. Jaki jest medyczny powód przekazania tych 180 milionów dawek?"5
Co więcej, grypa jest mało znaczącym problemem w krajach, w których nasłonecznienie jest obfite, poza tym „nowa wielka plaga" w postaci pandemii H1N1 okazała się najłagodniejszą w historii.

Producenci szczepionek nic nie mówią o zagrożeniach dla zdrowia niemowląt ze strony szczepionek, takich jak autyzm i liczne zniekształcenia nerwów i mięśni, które są następstwem stosowania w szczepionkach toksycznych adjuwantów i konserwantów. Tanie szczepionki wielodawkowe przeznaczone dla krajów Trzeciego Świata zawierają składnik o nazwie Thimerosal (tiomersal), czyli sól sodową kwasu etylortęciotiosalicylowego, która zawiera ponad 50 procent rtęci.
W lipcu 1999 roku Amerykańskie Narodowe Centrum Informacji o Szczepionkach (US National Vaccine Information Center) ogłosiło w obwieszczeniu prasowym, że „efektem nagromadzenia się rtęci w organizmie może być uszkodzenie mózgu". W tym samym miesiącu Amerykańska Akademia Pediatrii (American Academy of Pediatrics; w skrócie AAP) oraz Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób (Centers for Disease Control and Prevention; w skrócie CDC) zaalarmowały opinię publiczną o możliwych szkodliwych skutkach dla zdrowia związanych ze szczepionkami zawierającymi thimerosal i głośno zalecały jak najszybsze usunięcie go ze szczepionek. Kierując się zaleceniami Ustawy Modernizacyjnej FDA z roku 1997 Urząd ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration; w skrócie FDA) wykazał, że niemowlęta, które otrzymały kilka szczepionek zawierających thimerosal,przyjęły znacznie większą dawkę rtęci od tej, jaką dopuszczają wytyczne krajowe.6

Nowa forma eugeniki?

Zainteresowanie Gatesa zmniejszeniem liczby ludzi, zwłaszcza czarnych i innych mniejszości, nie jest niczym nowym. W mojej książce Seeds of Destruction (Nasiona destrukcji)7 napisałem, że począwszy od roku 1920 Fundacja Rockefellera finansowała badania nad eugeniką prowadzone w niemieckich Instytutach Kaiser-Wilhelm w Berlinie i Monachium, także w okresie Trzeciej Rzeszy.
Wychwalała przymusową sterylizację ludzi w hitlerowskich Niemczech oraz nazistowskie idee „czystości rasowej". John D. Rockefeller III, zwolennik eugeniki, wykorzystywał wolne od podatku pieniądze swojej fundacji do wspierania neomaltuzjańskiego ruchu na rzecz redukcji liczby ludzi poprzez swoją prywatną nowojorską Radę Ludności, począwszy od lat 1950.

4 „WHO Donates Millions of Doses...
5 Tamże.
6 Odnotowane w szczepieniach i autyzmie.
7 F. William Engdahl, Seeds of Destruction: The Hidden Agenda of Genetic Manipulation (Nasiona destrukcji - tajna polityka genetycznej
manipulacji), Global Research, Montreal, 2007, str. 79-84.

Pomysł użycia szczepionek do tajnego zmniejszania liczby urodzeń w państwach Trzeciego Świata również nie jest nowy. Dobry przyjaciel Billa Gatesa David Rockefeller i jego Fundacja Rockefellera już od roku 1972 działa ręka w rękę z WHO i innymi organizacjami w ramach projektu udoskonalania „nowej szczepionki".
Wyniki wspólnego projektu Rockefellera i WHO znalazły zastosowanie na ludzkich królikach doświadczalnych we wczesnych latach 1960. w postaci nadzorowanych przez WHO masowych kampanii szczepień prowadzonych przeciwko tężcowi w Nikaragui, Meksyku i na Filipinach.

Rzymskokatolicka świecka organizacja Comite Pro Vida de Mexico zaczęła podejrzewać WHO o niecne zamiary i po zbadaniu licznych próbek szczepionek odkryła, że zawierają one ludzką gonadotropinę kosmówkową,czyli hCG (human Chorionic Gonadotropin). Był to dziwny składnik jak na szczepionkę chroniącą ludzi przed szczękościskiem będącym wynikiem zainfekowania ran przez kontakt z zardzewiałymi gwoździami lub z pewnymi bakteriami znajdującymi się w ziemi.
Poza tym na tamtych terenach tężec występował niezwykle rzadko. Było to o tyle dziwne, że hCG jest naturalnym hormonem potrzebnym do podtrzymywania ciąży. Jednak w połączeniu z nośnikiem toksoidu tężca hormon ten stymuluje powstawanie przeciwciał przeciwko hCG, czyniąc kobietę niezdolną do doniesienia ciąży. Jest to forma utajnionej aborcji. Podobne raporty o szczepionkach sprzężonych z hormonem hCG nadeszły z Filipin i Nikaragui.8

Rewolucja genowa Gatesa w Afryce

Fundacja Billa i Melindy Gatesów oraz Fundacja Rockefellera, twórcy biotechnologii GMO, finansują projekt zwany Sojuszem na rzecz Zielonej Rewolucji w Afryce (Alliance for a Green Revolution in Africa; w skrócie AGRA) kierowany przez byłego Sekretarza Generalnego ONZ, Kofiego Annana.
Przyjmując w lipcu 2007 roku rolę przewodniczącego tego sojuszu, Annan wyraził swoją „wdzięczność
Fundacji Rockefellera, Fundacji Billa i Melindy Gatesów i wszystkim innym wspierającym naszą
afrykańską kampanię". Zarząd AGRA jest zdominowany przez ludzi związanych z tymi dwiema
fundacjami.9

Monsanto, DuPont, Dow, Syngenta i inni giganci agro-biznesu GMO znajdują się w samym sercu AGRA, wykorzystując ten sojusz jako zasłonę dymną do rozpowszechniania swoich opatentowanych nasion GMO w Afryce pod oszukańczą przykrywką „biotechnologii", pod którym to określeniem kryją się genetycznie modyfikowane nasiona. Osobą z fundacji Gatesów odpowiedzialną za współpracę z AGRA jest dr Robert Horsch, 25-letni weteran wdrażania GMO z Monsanto, członek zespołu, który rozwinął technologię RoundUp Ready GMO. Jego zadaniem jest wykorzystanie pieniędzy Gatesa do wprowadzenia GMO w Afryce.10

Obecnie RPA jest jedynym afrykańskim krajem zezwalającym na legalne sadzenie roślin GMO. W roku 2003 Burkina Faso wyraziła zgodę na próby z GMO. W roku 2005 Ghana, z której pochodzi Kofi Annan, wprowadziła prawa dotyczące bezpieczeństwa biologicznego, zaś jej kluczowi przedstawiciele poparli przeprowadzenie badań z zastosowaniem genetycznie modyfikowanych roślin. AGRA jest wykorzystywana do tworzenia sieci „agrodilerów" w Afryce, którzy nie mają z pozoru nic wspólnego z nasionami GMO ani herbicydami, a w rzeczywistości przejmują infrastrukturę, by masowo wprowadzać GMO.11

GMO, glifosat i redukcja populacji

Rośliny GMO nigdy nie zostały uznane za bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Co więcej, są one ze swej natury genetycznie „niestabilne", gdyż są nienaturalnym produktem wprowadzenia genów obcej bakterii, takiej jak na przykład Bacillus Thuringiensis (Bt), lub innego materiału do DNA danej rośliny w celu zmiany jej właściwości.
Prawdopodobnie równie niebezpieczne są sprzężone z nimi chemiczne środki chwastobójcze sprzedawane jako obowiązkowa część umowy GMO, takie jak na przykład RoundUp Monsanto, najpopularniejszy środek tego typu na świecie.12 Zawiera on wysoce trujący glifosat w ilościach znacznie przekraczających dopuszczalne normy dla ludzi i zwierząt, co potwierdziły niezależne badania. Testy wykazały, że nawet niewielkie ilości glifosatu niszczą komórki pępkowe, zarodkowe i łożyskowe ciężarnych kobiet, które piją wodę pochodzącą z miejsc położonych nie opodal pól, na których rosną genetycznie modyfikowane rośliny.13

8 James A. Miller, „Are New Vaccines Laced with Birth-Control Drugs" („Czy nowe szczepionki są związane z lekami kontrolującymi liczbę
urodzeń?"), HLI Reports, Human Life International, Gaithersburg, Maryland, czerwiec-lipiec 1995.
9 Cytowane w: F. William Engdahl, ,,'Doomsday Seed Vault' in the Arctic: Bill Gates, Rockefeller and the GMO giants know something we
don't" („«Przechowalnia nasion na wypadek zagłady* w Arktyce - Bill Gates, Rockefeller i giganci GMO wiedzą coś, czego my nie wiemy"),
Voltaire Network, 19 października 2009.
10 Mariam Mayet, „Africa's Green Revolution rolls out the Gene Revolution, African Centre for Biosafety" („Afrykańska Zielona Rewolucja
rozpoczyna Genetyczną Rewolucję - Afrykańskie Centrum Biobezpieczeństwa"), ACB Briefing Paper, nr 6/2009, Melville, RPA, kwiecień
2009.
11 Tamże.
12 „GMO Scandal: The Long Term Effects of Genetically Modified Food in Humans" („Skandal z GMO - długofalowe skutki genetycznie
modyfikowanej żywności u ludzi"), F. William Engdahl, Voltaire Network, 15 września 2009.
13 Nora Benachour, Gilles-Eric Seralini, „Glyphosate Formulations Induce Apoptosis and Necrosis in Human Umbilical, Embryonic, and
Placental Cells" („Związki glifosatów wywołują apoptozę i martwicę w komórkach pępkowych, płodowych i łożyskowych człowieka"),
Chemical Research in Toxicology Journal, American Chemical Society, 2009, 22(1), str. 97-105.

Jednym z najdłużej realizowanych projektów rządu USA jest udoskonalanie genetycznie modyfikowanych odmian kukurydzy, która jest podstawą diety w Meksyku i w innych krajach Ameryki Łacińskiej. Kukurydza ta została przetestowana w ramach badań polowych finansowanych przez amerykańskie ministerstwo rolnictwa pospołu z niewielką kalifornijską firmą biotechnologiczną Epicyte.

Ogłaszając swój sukces na konferencji prasowej w roku 2001, szef Epicyte, Mitch Hein, wskazał na swoją genetycznie modyfikowaną kukurydzę, stwierdzając: „Mamy szklarnie wypełnione kukurydzą, która wytwarza przeciwciała przeciwko ludzkiemu nasieniu".14
Hein wyjaśnił, że pobrali przeciwciała od kobiet cierpiących na rzadką przypadłość zwaną chroniczną bezpłodnością, wyizolowali geny regulujące produkcję przeciwciał, a następnie za pomocą inżynierii genetycznej wprowadzili je do nasion kukurydzy. W ten sposób wytworzyli środek antykoncepcyjny ukryty w kukurydzy przeznaczonej do spożycia przez człowieka.

„Te przeciwciała przyczepiają się do receptorów powierzchniowych na spermie" - powiedział Hein. - „Przywierają do spermy i sprawiają, że staje się ona tak ciężka, że nie jest w stanie się poruszać. Nasienie podryguje na boki, jakby tańczyło lambadę".15
Hein twierdził, że jest to sposób na rozwiązanie „przeludnienia" na świecie. Nie wspomniał słowem o moralnych i etycznych aspektach karmienia krajów Trzeciego Świata tą genetycznie modyfikowaną kukurydzą bez informowania ich o tym.
Środki nasieniobójcze ukryte w kukurydzy GMO dostarczanej krajom Trzeciego Świata przez fundacje Gatesów i Rockefellera oraz AGRA, a także szczepionki zawierające ukryte środki sterylizacyjne to zaledwie dwa z udokumentowanych przypadków działań zmierzających do zmniejszenia liczby ludzi na świecie.

„Dobry Klub"

Mowa Gatesa wygłoszona podczas konferencji TED2010 na temat zmniejszenia emisji dwutlenku węgla oraz liczby ludzi znajduje odbicie w raporcie, który ukazał się w maju 2009 roku w nowojorskim etnicznym portalu informacyjnym Irish.Central.com.
Według tego raportu 5 maja 2009 roku w domu Paula Nurse'a, rektora Uniwersytetu Rockefellera, odbyło się tajne spotkanie, w którym uczestniczyła grupa najbogatszych ludzi w USA, w tym guru finansjery Warren Buffett, który w roku 2006 przekazał 30 miliardów dolarów stanowiących budżet jego fundacji na rzecz fundacji Gatesów, aby utworzyć największą na świecie prywatną fundację z budżetem około 60 miliardów dolarów wolnych od podatku.

Gospodarzem spotkania był bankier David Rockefeller.Na ekskluzywnym zaproszeniu na to spotkanie widniały podpisy Gatesa, Rockefellera i Buffetta, którzy nazwali siebie „Dobrym Klubem". Na tym spotkaniu obecny był również potentat medialny Ted Turner, założyciel CNN, który w roku 1996 w wywiadzie dla czasopisma przyrodniczego Audubon oznajmił, że „idealnym" rozwiązaniem byłaby redukcja liczby ludzi na Ziemi o 95 procent do około 225-300 milionów.
W roku 2008 w wywiadzie przeprowadzonym na filadelfijskim Uniwersytecie Tempie Turner łaskawie podwyższył tę liczbę do 2 miliardów, co oznacza zmniejszenie liczby ludzi o około 70 procent. Turner wyraził się jeszcze mniej elegancko niż Gates, mówiąc: „Mamy za dużo ludzi i dlatego mamy globalne ocieplenie. Potrzeba mniej ludzi używających mniej rzeczy (sic!)".16

Wśród uczestników tego pierwszego spotkania „Dobrego Klubu" byli także: Eli Broad, milioner działający na rynku nieruchomości; burmistrz Nowego Jorku, Michael Bloomberg; oraz miliarder z Wall Street i były przewodniczący Rady Stosunków Zagranicznych (Council on Foreign Relations; w skrócie
CFR), Peter G. Peterson.
Oprócz nich był także Julian H. Robertson jr, miliarder, który wspólnie z George'em Sorosem przypuścił szturm na waluty Tajlandii, Indonezji, Korei Południowej oraz gospodarki azjatyckich tygrysów, doprowadzając w latach 1997-1998 do kryzysu azjatyckiego. Na spotkaniu nie zabrakło również Patty Stonesifer, byłej przewodniczącej zarządu fundacji Gatesów, oraz Johna Morgridge'a z Cisco Systems. Łączna wartość majątku uczestników tego spotkania to ponad 125 miliardów dolarów.17
Zgodnie z danymi, które wyciekły podobno dzięki jednemu z uczestników, spotkanie zostało zorganizowane w odpowiedzi na zawirowania gospodarki światowej oraz liczne kryzysy zdrowia i środowiska nękające naszą planetę.

14 Robin McKie, „GMO Corn Set to Stop Man Spreading His Seed" („Kukurydza zmodyfikowana genetycznie w taki sposób, aby zapobiec
rozsiewaniu przez mężczyzn ich nasienia"), The Observer, 9 września 2001.
15 Tamże. McKie napisał: „Rośliny zapobiegające ciąży są dziełem firmy biotechnologicznej Epicyte z San Diego, której badacze odkryli
rzadkie ludzkie przeciwciała atakujące spermę... firma stworzyła maleńkie fabryki ogrodnicze produkujące środki antykoncepcyjne... Te
przeciwciała przyczepiają się do receptorów powierzchniowych na spermie" - powiedział Hein. - „Przywierają do spermy i sprawiają, że staje
się ona tak ciężka, że nie jest w stanie się poruszać. Nasienie podryguje na boki, jakby tańczyło lambadę".
16 Ted Turner cytowany wraz z filmem z serwisu YouTube przedstawiającym go u Aarona Dykesa; Ted Turner, „World Needs a 'Voluntary'
One-Child Policy for the Next Hundred Years" („Świat potrzebuje «dobrowolnej» polityki w sprawie rodzin z jednym dzieckiem przez
następne sto lat"), JonesReport.com, 29 kwietnia 2008.
17 John Harlow, „Billionaire club in bid to curb overpopulation" („Klub miliarderów próbuje zmniejszyć przeludnienie"), The Sunday Times, 24
maja 2009.

Naczelnym tematem i celem tego tajnego spotkania „Dobrego Klubu" była przedstawiona przez Billa Gatesa sprawa skutecznego szerzenia polityki kontroli urodzeń i redukcji populacji. Podczas rozmów doszło do konsensusu, w wyniku którego uczestnicy spotkania zobowiązali się popierać strategię zakładającą ograniczanie przyrostu liczby ludzi jako katastrofalnego w skutkach dla środowiska, przemysłu i globalnej społeczności.18

Globalny program eugeniki

Gates i Buffett są ważnymi fundatorami programów globalnej redukcji populacji, podobnie jak Turner, który stworzył Fundację UN, by móc przeznaczyć miliard wolnych od podatku dolarów z akcji AOL-Time-Wamer na różnego rodzaju programy kontroli urodzeń w krajach rozwijających się.19
Te programy są realizowane pod maską dobroczynności i dostarczania usług zdrowotnych dla biednych
Afrykanów. W rzeczywistości mają one na celu utajoną sterylizację kobiet w wieku rozrodczym poprzez
szczepienia ochronne i inne środki.
Fundacja Gatesów, której Buffett przekazał większą część swojego majątku, wspiera także wprowadzanie nasion GMO do Afryki pod płaszczykiem nadzorowanej przez Kofiego Annana „Drugiej Zielonej Rewolucji". Wprowadzanie opatentowanych nasion GMO do Afryki po dziś dzień spotyka się z silnym oporem.

Eksperci ds. zdrowia uważają, że gdyby celem Gatesa była naprawdę poprawa zdrowia i dobrobyt czarnych Afrykanów, to zamiast wydawać setki milionów dolarów na nie zbadane i niebezpieczne szczepionki, przeznaczyłby je na zapewnienie podstawowych warunków sanitarnych. Szczepienie dziecka, które wypija potem wodę z rzeki skażonej odchodami, nie jest zdrowe z żadnego punktu widzenia. Aby polepszyć stan zdrowia na czarnym kontynencie, wystarczyłoby wprowadzić oczyszczanie wody i zbudować systemy kanalizacyjne.
Poglądy Gatesa wygłoszone na konferencji TED2010 w sprawie nowych szczepionek, które mają zmniejszyć liczbę ludzi na świecie, były wyrażone z pełną powagą. Jeśli ktoś ma co do tego wątpliwości, niech porówna to z jego wystąpieniem na TED2009, na którym mówił dokładnie to samo o konieczności zmniejszenia liczby ludzi w celu ograniczenia globalnego ocieplenia. Dla potężnych i wpływowych ludzi z „Dobrego Klubu" ludzie są czymś w rodzaju zanieczyszczenia porównywalnego do dwutlenku węgla.

18 Tamże.
19 United Nations Foundation, Women and Population Program (Fundacja ONZ, Program Kobiet i Ludności).

Przełożył: Michał Fiejtek

O autorze:
F. William Engdahl od 35 lat pisze i wygłasza odczyty na tematy dotyczące geopolityki, energii i ekonomii. Jest takżeaktywnym konsultantem ds. ekonomii i autorem takich książek, jak A Century of Wan AngloAmerican Oil Politics and the New World Order (Wiek wojny - angloamerykańska polityka w sprawie ropy i Nowy Porządek Świata), Seeds of Destruction: The Hidden Agenda of Genetic Manipulation (Nasiona destrukcji - tajna polityka genetycznej manipulacji), Fuli Spectrum Dominance- Totalitarian Democracy in the New World Order (Wszechstronna dominacja - totalitarna demokracja w Nowym Porządku Świata)
i Gods of Money: Wall Street and the Death of the American Century (Bogowie pieniądza - Wall Street i zmierzch wieku Ameryki). Skontaktować się z nim można oraz uzyskać dalsze informacje na jego temat odwiedzając jego stronę internetową zamieszczoną pod adresem www.engdahl.oilgeopolitics.net.

Od redakcji:
Artykuł pochodzi z 120 (maj-czerwiec 2010) numeru australijskiego dwumiesięcznika New Dawn. Tytuł oryginalny: „Bill Gates, Vaccines & the Depopulation Plot". Adres New Dawn: New Dawn Magazine, GPO Box 3126, Melbourne, VIC 3001, Australia. Strona internetową: www.newdawnmagazine.com; poczta elektroniczna: editor@new-dawnmagazine.com.

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 gru 2010, 13:43 
[...] Dzięki środkom zebranym wspólnie przez kilka organizacji, w tym Światową Organizację Zdrowia (WHO) i Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (Unicef), i tam najmłodsi będą mogli zostać zaszczepieni[...]
http://wiadomosci.onet.pl/nauka/ta-szczepionka-ma-uratowac-setki-tysiecy-dzieci,1,4080165,wiadomosc.htmlNa górę
   
 
 
Post: 30 gru 2010, 19:56 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Łakomska nie szczepi dziecka

33-letnia Dominika Łakomska, aktorka znana ostatnio z serialu "Klub Szalonych Dziewic", stara się żyć w zgodzie z naturą. Dlatego zdecydowała się w ogóle nie szczepić swojej córeczki.


Szczepienie dzieci to ostatnio bardzo kontrowersyjny temat. Przeciwnicy szczepionek są zdania, że podawanie drobnoustrojów wiąże się z groźnymi powikłaniami i może wywoływać nawet autyzm (!) u maluchów. Pediatrzy jednak zaprzeczają tym informacjom i uważają, że niezaszczepione dzieci są narażone na bardzo poważne infekcje.

Na niepodawanie swojej małej córeczce Jasminie szczepionek zdecydowała się Dominika Łakomska - donosi "Twoje Imperium". Aktorka stara się, by w jej życie w jak najmniejszym stopniu ingerowała medycyna, dlatego też m.in. zdecydowała się na poród domowy.

Jak widać na zdjęciu, dziewczynka wygląda kwitnąco. Mamy nadzieję, że będzie rosnąć zdrowo.


http://pomponik.pl/news/lakomska-nie-szczepi-dziecka,1533941

Cytuj:
Reni Jusis nie szczepi swojego dziecka

Piosenkarka promuje ekorodzicielstwo.

Mamy dobrą wiadomość dla mam mam - Reni Jusis zaczyna się udzielać w mediach, jako specjalistka od ekologicznego wychowywania dzieci. Mama 9-miesięcznego Teofila będzie stałym gościem programu Dzień Dobry TVN. W czasie spotkań z widzami będzie się dzielić swymi doświadczeniami z ekorodzicielstwa.

W ubiegły piątek gwiazda zdradziła kilka zasad, do których się stosuje.

Po pierwsze Jusis postawiła na dietę składającą się z dużej ilości kasz i warzyw. Preferuje nieprzetworzone produkty, chce w ten sposób budować naturalną odporność swojej rodziny. Zrezygnowała z pierwszych szczepień - mówi, że dopiero wtedy, gdy jej syn skończy roczek, podejmie decyzję co do szczepień.

Piosenkarka używa tetrowych pieluch, nosi dziecko w chuście. Zamiast proszków do prania używa specjalnych orzechów.

Poza tym korzysta z używanych ubranek dla malucha, kupuje używane mebelki i książki.

Cały wywiad z Jusis znajdziecie na stronie Dzień Dobry TVN.


http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=25816

Cytuj:
Sanepid grozi grzywną za brak szczepienia

Coraz więcej rodziców nie godzi się na obowiązkowe szczepienia swoich maluchów. Tak wynika z informacji, jakie raz na kwartał wpływają do sanepidu z lubelskich przychodni.


"Mój syn w wieku 6 lat został zaszczepiony szczepionką MMR II (odra, świnka, różyczka). Po szczepieniu wystąpiły komplikacje, a w ich wyniku - ostra alergia. Był leczony przez wielu lekarzy, dopiero terapia niekonwencjonalna przyniosła jakieś skutki"; "Szczepionki wpuszczają niemal wprost do krwi dziecka mieszaninę obcego białka i niebezpiecznych toksyn"; "Nigdy więcej nie zaszczepię swojego dziecka! Za dużo poznałam mam, których dzieci po szczepieniach mają problemy ze zdrowiem, autyzm to powszechne powikłanie" - takich komentarzy jest pełno na forach internetowych. Skutek? Wielu rodziców postanawia nie szczepić swoich dzieci.

- W ubiegłym roku odnotowaliśmy 50 takich przypadków, do lipca bieżącego roku aż 118 - mówi dr Małgorzata Szumańska, kierownik oddziału nadzoru przeciwepidemicznego w powiatowej stacji sanepidu w Lublinie. - Chodzi głównie o szczepionki przeciw odrze, różyczce, śwince czy gruźlicy - wylicza. I dodaje, że w Polsce szczepienia ochronne są obowiązkiem nałożonym przez ustawodawcę.
- Rodzice, którzy nie szczepią swoich dzieci, narażają maluchy na utratę zdrowia, a siebie na karę grzywny w wysokości około tysiąca złotych - tłumaczy Szumańska. - Wcześniej wysyłamy im ponaglenia - dodaje.

Lubelski sanepid od sierpnia wysyła do wojewody tzw. tytuły wykonawcze, czyli informacje o rodzicach, którzy zrezygnowali z ochronnych szczepień. - Na razie dostaliśmy kilka takich pism. Sprawy są w toku, żadne decyzje jeszcze nie zapadły. Możemy nakładać na takich rodziców grzywny, a w uzasadnionych przypadkach nawet kierować sprawy do sądu - tłumaczy Rafał Przech z Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.

- Szczepienia to krok milowy w ochronie zdrowia. Dzięki nim zapadalność na choroby zakaźne spada lawinowo - przekonuje dr Marek Partyka. - Twierdzenie, że wyrządzają więcej szkody niż pożytku, to bzdura - dodaje.


http://www.polskatimes.pl/aktualnosci/296401,sanepid-grozi-grzywna-za-brak-szczepienia,id,t.htm

Cytuj:
Coraz więcej rodziców nie chce szczepić swoich dzieci

Rodzice nie ufają lekarzom, którzy są sponsorowani przez koncerny farmaceutyczne, oraz boją się u dzieci powikłań po szczepieniach. Środowisko medyczne jest tym zaniepokojone.


– Skalę zjawiska będziemy mogli ocenić pod koniec tego roku. Dzisiaj wiemy, że się ono pojawiło, bo coraz częściej mówią o tym lekarze – mówi dr Jacek Mrukowicz, redaktor naczelny branżowego pisma "Medycyna Praktyczna – Pediatria" i członek Polskiego Towarzystwa Wakcynologii (nauka zajmująca się szczepieniami), pisze „Rzeczpospolita”.

A prof. Ewa Helwich, krajowy konsultant ds. neonatologii, podkreśla, że wcześniej nie zdarzało się, by rodzice odmówili zgody na zaszczepienie dziecka.

– Zauważam spory wzrost zainteresowania tych, którzy będą mieli dziecko czy już mają, a pojawiły się u nich wątpliwości po szczepieniach – opowiada "Rz" Martinka, moderator forum poświęconego szczepieniom, które ma kilka tysięcy zarejestrowanych użytkowników. - Chcemy, żeby rodzice mieli prawo do pełnej informacji, tak jak choćby w przypadku zwykłych leków. Żeby wiedzieli, jaki jest skład, korzyści i ryzyko - dodaje.

Rodzice boją się, że małym dzieciom podaje się szczepionki w krótkich odstępach czasu. Wielu z nich jest przekonanych, że szczepienie spowodowało u ich maluchów alergiczne reakcje. Pytają, dlaczego w ogóle muszą szczepić dzieci np. na różyczkę czy świnkę?

Sceptycy wobec szczepionek powołują się na autorytet prof. Marii Doroty Majewskiej, neurobiolog, która przez 25 lat pracowała w USA. W Polsce prowadziła projekt badawczy Komisji Europejskiej na temat potencjalnej roli thimerosalu (składnik szczepionek) w powstawaniu autyzmu. Zaproponowała m.in. zmiany w kalendarzu szczepień oraz stworzenie narodowego programu obowiązkowej rejestracji powikłań i zgonów poszczepiennych.

"Trwałe okaleczenia i ciężkie choroby będące następstwem toksycznych szczepień wydają się dziś większym problemem i zagrożeniem dla społeczeństwa niż przejściowe, uleczalne choroby zakaźne" – pisała prof. w liście z 2008 r. do Polskiego Towarzystwa Wakcynologii.

PTW odpowiedziało na list prof. Majewskiej, zdecydowanie podkreślając, że szczepienia ochronne nie są groźne dla dzieci. Lekarze zapewniają też, że thimerosal nie jest groźny, a doniesienia, jakoby mógł on wywoływać autyzm, zostały wielokrotnie obalone naukowo (środek jest pochodną etylortęci, a toksyczna jest metylortęć).

Thimerosal jest dziś stosowany już tylko w jednej szczepionce (na błonicę – tężec – krztusiec). Za kilkaset złotych można kupić w Polsce szczepionkę, nie zawierającą tego środka. – Jeśli rodzice się boją, to już lepiej żeby dopłacili do szczepienia, ale z niego nie rezygnowali – uważa prof. Jacek Wysocki z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Rodzice nie ufają lekarzom widząc w ich gabinetach materiały reklamowe firm farmaceutycznych, których to leki przepisują. Moderatorka forum antyszczepieniowego uważa, że w przypadku szczepionek jest podobnie.


http://www.fronda.pl/news/czytaj/coraz_wiecej_rodzicow_nie_chce_szczepic_swoich_dzieci

Cytuj:
ZDROWIE - Rodzice masowo rezygnują ze szczepień swoich dzieci

Przybywa rodziców, którzy nie godzą się na obowiązkowe szczepienia swoich dzieci. O narastającym problemie mówią lekarze i sanitarni inspektorzy. Powody, jakie najczęściej podają matki, nie mają nic wspólnego z podręcznikami współczesnej medycyny.


- Nie zaszczepię córeczki, bo słyszałam, że te szczepionki wywołują powikłania - przekonuje pani Angelika, która przedwczoraj urodziła zdrową dziewczynkę.

Jest kolejną matką w tym roku w Poznaniu i powiecie poznańskim, która nie wyraziła zgody na podanie szczepionki przeciwko gruźlicy i wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. Jej maleństwo powinno być zaszczepione w ciągu pierwszej doby po urodzeniu. Do porodówki zgłosiła się z gotowym, wypisanym już oświadczeniem woli. - Wolę dmuchać na zimne - tłumaczy. Nie robi na niej wrażenia, gdy słyszy argument o narażaniu dziecka na choroby, a siebi na wysoką grzywnę do kilku tysięcy złotych.

Jej niechęć do szczepionek odnosi się również do tych, które będą podawane dziecku później. Chodzi o te przeciwko odrze, śwince i różyczce.

Rezygnacja z obowiązkowych szczepień to zupełnie nowe zjawisko. W poprzednich latach takie sprzeciwy rodziców były incydentalne i nie stanowiły większego problemu dla służb sanitarnych. W 2006 r. uniknęło szczepionek zaledwie dziesięcioro dzieci. Z każdym następnym rokiem ta grupa się jednak powiększała i w zeszłym roku urosła już do 101. Ten rok, jak wynika z sygnałów powiatowego sanepidu, będzie "rekordowo oporny". W pierwszym kwartale prawie 80 matek nie pozwoliło zaszczepić dzieci! Przedwczoraj znów kolejne trzy nazwiska zostały dopisane do tej listy. Niektórzy mówią wręcz o swoistej "modzie" podszytej strachem przed alergiami i powikłaniami.

Nie jest łatwo przekonać rodziców, którzy, jak się okazuje, dysponują fałszywym przekonaniem o szkodliwości szczepień. Kobiety w oświadczeniach przytaczają przykłady ze słyszenia, wymieniają powikłania w rodzinie, zasłaniają się wierzeniami religijnymi. Część z nich jako źródło informacji podaje kobiece fora internetowe.

- To nieodpowiedzialne zachowanie, które naraża dziecko na ogromne ryzyko - oburza się prof. Janusz Gadzinowski, kierownik Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.


http://wielkopolska.naszemiasto.pl/artykul/414732,zdrowie-rodzice-masowo-rezygnuja-ze-szczepien-swoich-dzieci,id,t.html

Cytuj:
Nowa polska moda: nie szczepimy dzieci

Grozi nam epidemia groźnych chorób.


Coraz więcej rodziców rezygnuje ze szczepień profilaktycznych - informuje "Rzeczpospolita". Dlaczego? Bo nie ufają lekarzom i boją się, że szczepionki są groźniejsze od chorób, przed którymi mają chronić.

Rodzice twierdzą, powołując się m.in. na opinie prof. Marii Doroty Majewskiej, która prowadziła w Polsce projekt badawczy Komisji Europejskiej na temat potencjalnej roli thimerosalu (składnik szczepionek) w powstawaniu autyzmu, że szczepionki podawane są dzieciom w zbyt małych odstępach czasu, a to może spowodować u nich reakcje alergiczne. Boją się także poszczepiennych powikłań.

Trwałe okaleczenia i ciężkie choroby będące następstwem toksycznych szczepień wydają się dziś większym problemem i zagrożeniem dla społeczeństwa niż przejściowe, uleczalne choroby zakaźne - gazeta cytuje fragment listu profesor Majewskiej z 2008 r. do Polskiego Towarzystwa Wakcynologii.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że Polska jest chwalona przez Radę Europy, za odmowę zakupu szczepionek na świńską grypę.

Lekarze przekonują, że szczepionki są bezpieczne. Szczepienie dzieci zapobiega zaś epidemii. Rodzice, jednak im nie wierzą.

W ich gabinetach są gadżety z firm farmaceutycznych i oni przepisują leki tych firm albo jeżdżą na sponsorowane wycieczki, sympozja. Podobnie sprawa wygląda ze szczepionkami - mówi gazecie Martinka, moderatorka na jednym z forów internetowych dla rodziców, poświęconych szczepieniom.

Specjaliści ostrzegają, że jeśli w każdym roczniku nie zaszczepi się co dziesiąte dziecko, to już po pięciu latach będziemy mieć w Polsce co najmniej 20 tys. dzieci podatnych na zakażenie. To wystarczy, by wybuchła epidemia - np. odry lub krztuśca.

Musimy uważać, by niechęć do szczepień nie zamieniła się w groźną dla życia dzieci modę - mówi gazecie prof. Ewa Helwich, krajowy konsultant ds. neonatologii.

WB


http://www.sfora.pl/Nowa-polska-moda-nie-szczepimy-dzieci-a18867

Cytuj:
Moda na nieszczepienie

Coraz więcej rodziców nie chce szczepić swoich dzieci. Czy grozi nam epidemia zapomnianych chorób?

Internet zastępuje lekarza


Dwuletnia Ola trafiła do Centrum Zdrowia Dziecka z powodu wady serca. Miała przejść operację, ale zabieg odwołano. Powód? Dziewczynka zachorowała na różyczkę i nie mogła być operowana. Podobnie jak kilkoro dzieci z jej otoczenia. – Po rozmowie z rodzicami Oli okazało się, że ich córka nie przeszła żadnych szczepień obowiązkowych, w tym przeciw różyczce – opowiada prof. Ewa Bernatowska, kierownik Oddziału Immunologii centrum. Co roku ma ona kilku małych pacjentów z podejrzeniem tej choroby, którym rodzice świadomie nie podali wcześniej skojarzonej szczepionki przeciw odrze, śwince i różyczce.

Gwiazda skazana

Takich przypadków jest więcej. Jak wynika z danych Wojewódzkich stacji sanitarno-epidemiologicznych, co roku w Polsce obowiązkowych szczepień nie przechodzi około tysiąca dzieci. – W skali kraju liczba ta wydaje się znikoma – komentuje dr Paweł Grzesiowski, przewodniczący Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa. Ale w ciągu dziesięciu lat może się skumulować, w efekcie dojdzie do epidemii chorób, które dzięki szczepieniom udało się wyplenić.

Ich ogniskami mogą być środowiska, w których dzieci z zasady nie są objęte taką profilaktyką. Wynika to z postawy rodziców przekonanych o szkodliwym wpływie szczepień na zdrowie. Podobnego zdania byli opiekunowie Oli, ludzie z wyższym wykształceniem. Najwięcej obaw dotyczących bezpieczeństwa szczepionek mają osoby lepiej wykształcone, mieszkańcy miast i starsi rodzice małych dzieci – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego (NIZP – PZH). Hołdując “ekologicznemu” stylowi życia, wspierają tzw. ruchy antyszczepionkowe.

– Ich działalność się nasila – narzeka dr Grzesiowski. Ku przerażeniu specjalistów przeciwników szczepień można znaleźć wśród lekarzy. W Internecie krążą listy z nazwiskami tych, którzy wystawiają fałszywe zaświadczenia, że dziecko dostało profilaktyczny zastrzyk. Jeśli nie przejdzie szczepień obowiązkowych, sanepid ma prawo zapytać rodziców dlaczego. Ale nie ma środków przymusu dla tych, którzy pociech nie szczepią.

W USA takie dzieci nie są przyjmowane do szkół i przedszkoli. Mimo to w Kaliforni odnotowano w tym roku 6 tys. przypadków krztuśca, przed którym chroni szczepionka. To najwięcej od 60 lat. Dziesięcioro maluchów zmarło. Lekarze winią za to ruchy antyszczepionkowe. W najbogatszym stanie USA cieszą się one sporą popularnością.

Ich największą gwiazdą jest dr Andrew Wakefield, lekarz, według którego istnieje związek między potrójną szczepionką MMR (świnka, odra, różyczka) a autyzmem. W 1988 roku na łamach „Lancetu” opublikował na to dowody. Kilka miesięcy temu brytyjska General Medical Council uznała, że Wakefield prowadził badania „nieuczciwie” i „w sposób wprowadzający w błąd”. Odebrano mu prawo wykonywania zawodu, a „Lancet” wycofał jego artykuł z bazy.

Nieprawdziwe mity

Mit o tym, że szczepionka MMR wywołuje autyzm, wciąż jednak ma się dobrze. – Gdyby był prawdziwy, choroba ta stałaby się powszechna – komentuje dr Grzesiowski. Tylko w Polsce dziennie zastrzyk z MMR otrzymuje około 1000 maluchów.

Co trzeci rodzic obawia się, że jego dziecko jest szczepione przeciwko zbyt dużej liczbie chorób w ciągu krótkiego czasu. Specjaliści uspokajają: w każdym litrze krwi znajdują się tysiące komórek odpornościowych, które poradzą sobie z antygenami.

Szczepionki zawierają szkodliwą rtęć – to kolejny argument ich przeciwników. W puszcze sardynek jest więcej tego pierwiastka niż w jednym preparacie – tłumaczą lekarze. Choć większość już go nie zawiera.

Trudniej dyskutować z argumentami typu: „odkąd Ewunia nie dostała szczepionki ma lepsze zdrowie, a Maciuś generalnie odżył i zaczął wychodzić ze swoich chorób”. To wpis z forum dla rodziców, którzy nie szczepią swoich dzieci.


http://www.rp.pl/artykul/569558.htmlUstawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi z 2008 roku która podobno znosi przymus szczepień i przemoc sądową wobec rodziców, którzy nie chcieli szczepić swoich dzieci z różnych powodówhttp://peb.pl/polska/745530-szczepienia-dzieci-nie-beda-juz-w.html

phpBB [video]

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 gru 2010, 21:43 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
wg, PiotrSkarga.pl, InfoWars, 22-12-2010 08:30


Multimiliarder Bill Gates zaproponował na konferencji poświęconej zmianom klimatycznym, by ograniczyć szkodliwą emisję dwutlenku węgla m.in. przez zredukowanie liczby ludności na ziemi o nawet 15 proc. Jego zdaniem, można to osiągnąć np. przez zastosowanie odpowiednich szczepionek.

Gates wydał miliony dolarów na eksperymenty ze szczepionkami i nie jest jedynym miliarderem zaangażowanym w działalność na rzecz zmniejszenia liczby ludności na świecie. Jak zauważają obserwatorzy, jego wypowiedź budzi poważne dylematy.

Mike Adams z pisma „The Natural News” pisze, że wypowiedź Gatesa nie była pomyłką, czy jakimś przejęzyczeniem. Była dobrze przygotowaną, świadomie poprowadzoną prezentacją. Zatem powstaje pytanie, co przez to chciał powiedzieć Gates?

Adams sugeruje, że jego wypowiedź: „wykonaliśmy sporo dobrej roboty w zakresie badań nad szczepionkami” wyjaśnia poniekąd, dlaczego na świecie jest tak ogromna presja, by się szczepić przeciwko wszystkiemu. Obawia się, że szczepionki, które tradycyjnie mają wspomagać zdrowie pacjentów, mogą zostać wykorzystane, by im zaszkodzić. Adams zauważył, że badania wykazały, iż osoby standardowo poddające się szczepieniu przeciw grypie sezonowej są bardziej podatne na wirus grypy H1N1. Może to być zatem jeden ze sposobów ograniczenia liczby ludności, o którym mówił Gates.

Szczepionki mogą działać w taki sposób, że będą wyniszczać organizm w dłuższym okresie np. 20-30 lat, powodując stopniowe zwyrodnienie niektórych organów, albo mogą zawierać substancje, powodujące bezpłodność.

Adams pisze, że nie bez powodu Bill i Melinda Gates’owie wydają miliony dolarów na prowadzenie zaawansowanych badań nad szczepionkami. Fundacja Gatesów wspiera także programy sterylizacyjne, realizowane w mniej zamożnych państwach.

(wg, PiotrSkarga.pl, InfoNews)

Info z temacie :zły:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 sty 2011, 0:01 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
To jest konferencja na której Gates mówi o zredukowaniu ludności ziemi o 15%

phpBB [video]

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 sty 2011, 11:42 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 kwie 2010, 8:57
Posty: 521
dziś już gdzieś wrzucałem tutaj ale powtórzę :)

nawet w Angorze z 2 stycznia w rubryce Przegląd Tygodnia na stronie 69 napisali o szaleńcu Billu Gates'ie (Microsoft) który to chce poprzez szczepionki chce zmniejszyć populację ludzi. Szczepionki mają powodować wyniszczenie organizmu, zwyrodnienia organów i bezpłodność.

Coś mi się zdaje że to dlatego propaganda na szczepionki znów ruszyła ;)
PozdrawiamNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 sty 2011, 22:12 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2010, 18:59
Posty: 111
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
http://www.naturalnews.com/031031_Bill_ ... cines.html


Tłumaczenie (angielski > polski) tłumacz google


(NaturalNews) Bill Gates wspiera plan wykorzystania technologii bezprzewodowej zarejestrować każdy noworodek na świecie w bazie danych szczepionki.

W przemówieniu do szczytu mHealth, który skupia się na wykorzystaniu technologii mobilnych w celu poprawy opieki zdrowotnej, Gates powiedział, że poprawa przeżywalności wśród dzieci poniżej 5 roku życia byłoby korzystne nie tylko poszczególnych rodzin, ale społeczeństw i całej planety.

Kluczową rzeczą najważniejszą to, że ludzie powinni wiedzieć, i upewnij się, że inni ludzie wiedzą: Jak zapisać dzieci do lat 5, to jest rzeczą, która ogranicza wzrost populacji," powiedział.To brzmi paradoksalnie. Faktem jest, że w ciągu dekady na poprawę stanu zdrowia, rodzice decydują się mniej dzieci."

Liczba dzieci, które umierają przed piątymi urodzinami już spadła z 20 mln w 1960 do 8500000 dziś statystyki Gates atrybuty najczęściej szczepień.

"Około jednej trzeciej [tej poprawy] jest wzrost dochodów, powiedział Gates. "Większość została przez szczepionek Szczepionki klucz Jeśli można zarejestrować każdy urodzenia na telefon komórkowy -.. Odcisków palców, poprosić o lokalizacji - wtedy można [set up] systemy upewnić się, że szczepienia się wydarzyć."

Gates zasugerował wykorzystanie telefonów komórkowych do rejestrowania każdego urodzenia i wysyłać informacje, w tym identyfikatorów biometrycznych do centralnej bazy danych. Ta baza danych będzie wtedy wysłać przypomnienia telefonów rodziców, gdy nadszedł czas, aby przyjść do szczepionek lub innych zabiegów. Powiedział, że w doskonałej lokalizacji do wdrażania takich programów będzie północnej Nigerii lub północnych Indiach, gdzie wskaźnik szczepień mniej niż 50 proc.

Uznając, że rejestracja każdego urodzenia nigdy nie zostały wykonane przed, Gates wezwał do "1000 nowych pomysłów" na "kwiat", aby tak się stało.

Takie pomysły mogłaby mieścić się wiązać z wykorzystaniem urządzeń GPS wewnątrz telefonu do rodziców, którzy fizycznie utwór nie wprowadzą dzieci w szczepionek.

Gates wezwała również do korzystania z technologii mobilnych do realizacji bardziej ciągłe monitorowanie łańcucha dostaw szczepionki.

Źródła dla tej opowieści są: http://www.smartplanet.com/people/blog/ ... tion/4908/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 sty 2011, 19:11 
bronson pisze:
dziś już gdzieś wrzucałem tutaj ale powtórzę :)

nawet w Angorze z 2 stycznia w rubryce Przegląd Tygodnia na stronie 69 napisali o szaleńcu Billu Gates 'ie (Microsoft) który to chce poprzez szczepionki chce zmniejszyć populację ludzi. Szczepionki mają powodować wyniszczenie organizmu, zwyrodnienia organów i bezpłodność.

Coś mi się zdaje że to dlatego propaganda na szczepionki znów ruszyła ;)


Angora 1/2011 str. 69 rubryka: Przegląd Tygodnia - notka: Bill Gates - celem szczepionek jest depopulacja.

Załącznik:
Bill Gates - depopulacja - notka Angora 1-2011.jpg


Z tym, że Gates idzie po najmniejszej linii oporu tylko 15 % redukcji
Rockefeller - 50 %
a "przepisy" z Georgia Guide Stones - redukcja ponad 90 % do ilości / liczby populacji 500 mln.

ps.
Angora jest poczytna, sam ją czytam. :spoko:


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
   
 
 
Post: 10 lut 2011, 18:25 
ktos nie wytrzymal


phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 09 mar 2011, 8:39 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2010, 9:29
Posty: 166
Płeć: mężczyzna
Dzisiaj rano z braku innych obowiązków, wszedłem na stronę "demotywatory"i co tam znalazłem?
tenże oto obrazek:
http://demotywatory.pl/2814831/Bogatym- ... -duzo-masz

Jak wiadomo, demotywatory są oglądane przez setki tysięcy, jak nie miliony osób, więc może spróbujmy sprostować treść tego obrazka (który jest czystą dezinformacją) tak, żeby jak najwięcej osób ujrzało prawdę (no, chyba że nie dotrze na główną za sprawą np. ich admina jakiegoś). Szczepionki, które swymi miliardami poparł Gates to najzwyklejsze zło! Jakie konkretnie argumenty waszym zdaniem (cytaty samego Billa, naukowe, cokolwiek) można podać w takim demotywatorze?

ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 mar 2011, 9:30 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2009, 2:25
Posty: 688
Naukowe... w sumie ustawia się w pozie prostego człowieka który chce dobrze i kosztem spadnięcia na trzecie miejsce najbogatszych oficjalnie ludzi na świecie zapragnął zrobić wiele dobrego a wyjdzie jak wyjdzie.
Też bym tak chciał, w sensie że daje mnóstwo waluty i spadam na to trzecie miejsce i jeszcze mam niezły PR, chociaż może inne pomysły mi się po głowie tłuką.
Ten demotywator jest wyjątkowo ironiczny albo autor wyjątkowy odporny na ironię. :PNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 mar 2011, 10:02 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2010, 13:56
Posty: 264
Płeć: kobieta
Iriomote pisze:
Starszych ludzi tez eliminuja. U mnie w firmie krazy wsrod pracownikow takie powiedzenie, ze klient idzie do szpitala na chora noge, a umiera na pluca... Pracuje jako carer (odpowiednik polskiej opieki spolecznej), i pozegnalam juz tak paru... a ci co wracaja maja bardzo czesto cos z glowa. Ostatni klient po powrocie ze szpitala ma takie odchyly, ze nie poznaje wlasnego mieszkania.


Dokładnie to samo stało się z moją Babcią. Do szpitala poszła w jako takim stanie (kojarzyła rzeczywistość), wyszła niebawem jako "roślina". Normalna demencja nie postępuje chyba tak szybko. Dawano jej pewnie takie leki, które to przyspieszyły. Nie twierdzę, ze specjalnie, pielęgniarki też nie wiedzą wszystkiego.

_________________
Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
W godzinie – nieskończoność czasu.

William Blake, Wróżby niewinnościNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 maja 2011, 11:42 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Bill Gates wzywa potentatów farmaceutycznych do opracowania niedrogich szczepionek

Założyciel koncernu Microsoft i znany filantrop Bill Gates wezwał we wtorek do nasilenia programów szczepień przeciwko chorobom zakaźnym, a firmy farmaceutyczne do opracowania niedrogich szczepionek, by uratować 4 mln ludzi do 2015 i 10 mln do 2020 roku.


Zobacz także:

* Już 69 miliarderów deklaruje, że przeznaczy pół majątku na dobroczyńców
* Bill Gates odrzuca apele o podział Microsoftu
* Szef Microsoftu sprzedał akcje swojej firmy za 1,3 mld dolarów

Bill Gates, założyciel Microsoft Inc., współzałożyciel Bill i Melinda Gates Foundation, przemawia podczas szczytu mHealth w Waszyngtonie, USA

Gates, który stoi na czele Fundacji Billa i Melindy Gates, powiedział, że pięć lub sześć nowych szczepionek będzie dostępnych do końca tej dekady. Zaapelował do producentów farmaceutyków, by szczepionki te były dostępne cenowo w biednych krajach.

Przemawiając na dorocznym zgromadzeniu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w Genewie, na którą przybyli ministrowie zdrowia ze 193 państw członkowskich, Gates wyraził nadzieję, że jeśli donatorzy okażą się szczodrzy, będzie można uratować od śmierci na choroby zakaźne 10 mln ludzi do 2020 roku.

Źródło: PAP
Artykuł z dnia: 2011-05-17


http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/514695,bill_gates_wzywa_potentatow_farmaceutycznych_do_opracowania_niedrogich_szczepionek.html

Cytuj:
Miliarderzy za eugeniką
14 Maj 2011 Proszę zamieścić swoje uwagi Przejdź do komentarzy

Billionaires for Eugenics

http://theintelhub.com/2011/05/08/billi ... -eugenics/

Servando Gonzalez – 8.05.2011, przekład Ola Gordon

Źródło: http://marucha.wordpress.com/2011/05/13 ... -eugenika/

W dniu 5 maja 2009 roku, w manhattańskiej rezydencji Sir Paula Nurse’a, szefa Rockefeller University, odbyło się tajne spotkanie najbardziej notorycznych członków ‘klubu miliarderów’, a wśród nich byli: David Rockefeller, Bill Gates, Ted Turner, Oprah Winfrey, Warren Buffett, George Soros, Eli Broad, Peter G. Peterson, Patty Stonesifer, John Morgridge i Michael Bloomberg.

Spotkanie to w niesamowity sposób przypominało inne, które miało miejsce 20 stycznia 1942 roku w Wansee, na przedmieściu Berlina. Na konferencji w Wansee, grupa wysoko postawionych funkcjonariuszy nazistowskich, pod przywództwem SS-Obergruppenführera Reinharda Heydricha, beznamiętnie omawiała bardziej efektywne metody przeprowadzenia „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”.

Choć jego głównym celem była eliminacja europejskich Żydów, to prześladowane i mordowane były również inne grupy, zwłaszcza Słowianie, Romowie, oraz psychicznie i / lub fizycznie upośledzeni Niemcy. Całkowitą liczbę ofiar śmiertelnych szacuje się na 12 – 26 mln.

Zgodnie z oczekiwaniami, amerykańskie media głównego nurtu zadbały o to, by nie poinformować Amerykanów o spotkaniu miliarderów na Manhattanie, ale pewne jego szczegóły w końcu są już znane.

Cytując anonimowego uczestnika spotkania, główny dziennik brytyjski poinformował, że „pojawił się konsensus, że będą wspierać strategię, według której wzrost liczby ludności będzie traktowany jako potencjalnie katastrofalne zagrożenie ekologiczne, społeczne i przemysłowe.”

Według innych źródeł, miliarderzy biorący udział w tajnym spotkaniu zebrali się z inicjatywy Billa Gates’a. Nadającym wiarygodności temu jest fakt, że Gates wymienił podobne pomysły na wcześniejszej konferencji w dniu 18 lutego 2010 r. w Long Beach w Kalifornii.

„Oficjalne prognozy mówią, że populacja świata osiągnie szczyt 9,3 mld [wzrost z 6,6 mld dzisiaj], ale przy pomocy inicjatyw charytatywnych, takich jak lepsza opieka nad zdrowiem reprodukcyjnym, myślimy, że możemy ograniczyć to do 8,3 mld”, powiedział Gates. W tłumaczeniu na prosty język angielski, oznacza to, że Gates planuje uczestniczyć w wymordowaniu ponad miliarda ludzi.

Również obecny na spotkaniu na Manhattanie był car medialny Ted Turner, twórca CNN, który stwierdził w wywiadzie w 1996 roku dla magazynu Audubon, że 95% redukcja populacji świata do 225-300 mln będzie „idealna”. W wywiadzie z 2008 roku na Uniwersytecie Temple w Filadelfii, Turner doprecyzował tę liczbę do 2 miliardów – redukcja o ponad 70% liczby dzisiejszych mieszkańców.

Rodzina Rockefellerów jest znana z hojności w tworzeniu non-profit, „filantropijnych” fundacji dotyczących wszystkich spraw, których celem jest kontrola populacji. Właściwie to one odegrały kluczową rolę w tworzeniu ruchu eugeniki w USA, który później wyeksportowano do Niemiec, gdzie naziści zapewnili jej najwyższy rozwój.

Od początku lat 1920, Fundacja Rockefellera rozpoczęła finansowanie badań eugenicznych w Niemczech, prowadzonych przez Kaiser-Wilhelm Instytut w Berlinie i Monachium. Od lat 1950, John D. Rockefeller III, wykorzystał swoje pieniądze na stworzenie neo-maltuzjańskiego programu redukcji populacji, za pośrednictwem swojej prywatnej Rady ds. Populacji w Nowym Jorku.

To nie jest przypadek, że wszyscy miliarderzy, którzy wzięli udział w manhattańskim spotkaniu, są zdecydowanymi zwolennikami utworzenia NWO. Wyobrażają sobie, że NWO będzie światowym, komuno-faszystowskim reżimem totalitarnym, który zostanie ustanowiony po wymordowaniu 70% obecnej światowej populacji i zmniejszeniu liczby ocalałych do poziomu konsumpcji sprzed rewolucji przemysłowej.

Będzie to techno-faszystowskie średniowieczne społeczeństwo bez klasy średniej, składające się tylko z brudnych i biednych poddanych, przypisanych do obumarłych miast, oraz władców-miliarderów, mieszkających w warownych zamkach, cieszących się pięknem wyludnionej Gai.

Niektórzy naiwni postrzegają to jako kolejną bezpodstawną teorię spiskową. Ich myślenie opiera się na przekonaniu, że oni nie chcą nas zabijać, skoro potrzebują nas jako konsumentów do dalszego gromadzenia swoich fortun. Musimy jednak pamiętać, że gdy rozeszła się wiadomość, że naziści mordowali Żydów, niektórzy – w tym wielu Żydów – nie wierzyli w to.

Myśleli, że Niemcy będą potrzebowali Żydów do wykorzystania w niewolniczej pracy w wojennych fabrykach. Niestety, ci, którzy tak myśleli, znaleźli się w obozach zagłady. Próba doszukiwania się logiki w umysłach masowych morderców jest niebezpiecznym objawem frustracji.

Na początku tego roku, eko-dziennikarz Mother Nature Network, Bryan Nelson, napisał raport zatytułowany „Was Genghis Khan History’s Greenest Conqueror?” [Czy Dżengis Chan był najbardziej zielonym zdobywcą w historii?]. Swierdził on, że inwazje Dżyngis Chana w XIII i XIV wieku były tak radykalne, że „mogły być pierwszym w dziejach przypadkiem pojedynczej kultury powodującej zmianę klimatu [przez człowieka].” Według Nelsona, Dżengis Chan przyczynił się do ochłodzenia środowiska przez „skutecznie wypłukanie[?] z atmosfery około 700 mln ton dwutlenku węgla.”

Oczywiście, jeśli Nelson przeżyje planowane masowe rzezi, z radością napisze artykuł, w którym stwierdzi, że eugeniczni miliarderzy uzyskali należne im miejsce w historii jako najbardziej zieloni masowi zbrodniarze w dziejach ludzkości. I nie zdziwię się, jeśli ktoś zasugeruje wyrzeźbienie ich uśmiechniętych twarzy w Mount Rushmore dla uhonorowania ich sukcesu w uratowaniu Gai przed nami, bezużytecznymi zjadaczami.

Gdyby jakaś grupa ludzi potajemnie spotkała się, by zaplanować zabójstwo jednej osoby, byłby to spisek w celu popełnienia morderstwa, przestępstwo karane przez amerykańskie prawo. Ale choć manhattańskie spotkanie w końcu przeciekło do prasy, żaden z potencjalnych masowych morderców nie został oskarżony. Oczywiście, ci miliarderzy uważają, że są ponad prawem, ponieważ są ponad prawem.

Uzasadnieniem dla tych potencjalnych masowych morderców chcących zabić ponad miliard z nas jest to, że zasoby ziemi są ograniczone, a my zbyt wiele zużywamy i zanieczyszczamy. Ale pobieżna analiza tego problemu wykazuje, że każdy z miliarderów, który uczestniczył w tym tajnym spotkaniu, zużywa i zanieczyszcza więcej w ciągu jednego dnia, niż ludzie niektórych małych krajów trzeciego świata w ciągu roku. Dlatego mógłbym się spodziewać, że gdyby naprawdę chcieli rozwiązać problem, aby ocalić naszą planetę, to mieliby plany popełnienia samobójstwa po wymordowaniu całych swoich rodzin.

Istotnie, tylko z punktu widzenia efektywności, takie rozwiązanie może być o wiele bardziej praktyczne. Ale nie. Miliarderzy-mega-zanieczyszczacze chcą tego dokonać ostro, zabijając ciebie, mnie i kilka miliardów innych. Myślę, że teraz Hitler, Stalin, Mao i Pol Pot przewracają się w grobach, wiedząc, że ci miliarderzy usilnie próbują bić rekordy jako najwięksi masowi zbrodniarze w nowożytnej historii.


http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/14/miliarderzy-za-eugenika/#more-10080

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 cze 2011, 19:16 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Miliarderzy biorą populację na celownik.
Cheryl Wetzstein, The Washington Times
USA
2011-06-06

Obrazek

Niedawno media rozpisywały się o tajnym spotkaniu tzw "klub miliarderów". Irishcentral.com podała jako pierwsza tą informację 18 maja a kolejne media podały tą informację jako “spotkanie superbohaterów”. Uczestnikami byli - Bill Gates, Warren Buffett, George Soros, Oprah Winfrey, Ted Turner, Michael R. Bloomberg, David Rockefeller Sr, David Rockefeller Jr i inni potentaci biznesu - razem warci co najmniej 120 miliardów dolarów według szacunków magazynu Forbes. Jako oddani filantropowie, miliarderzy są zaniepokojeni globalną recesją i trudną sytuacją swoich bliźnich, przekazały źródła z wewnątrz grupy. Chcą dowiedzieć się, jak mogą "łącząc się zrobić więcej," powiedział ABCNews.com doradca Fundacji Billa Gatesa.

Bill Gates o redukcji populacji:
phpBB [video]


Ale 24 maja London Times w artykule Johna Harlowa ujawnił nieprzyjemne fakty. "Idąc za wskazówkami Billa Gatesa, zgodzili się, że przeludnienie jest priorytetem," napisał J. Harlow. Doprowadziło to do dyskusji na temat sposobu, w jaki mogliby oni wykorzystać swoje bogactwo" dla spowolnienia wzrostu ludności świata", "przyspieszenie poprawy zdrowia i edukacji" i "połączenia sił w celu przezwyciężenia politycznych i religijnych przeszkód na drodze do zmian", napisał Pan Harlow, który rozmawiał z nazwanymi i anonimowymi źródłami około 5 maja na spotkaniu w Nowym Jorku... Niestety, nie ma publicznego zapisu spotkania, więc nie ma możliwości sprawdzenia, co zostało dokładnie powiedziane.

Bill Gates o "skutecznych" technikach depopulacji:
phpBB [video]


Dwie obserwacje.
Po pierwsze, obawy o przeludnienie z ubiegłego wieku. Miliarderzy zdaje się, że żyją w "paradygmatach lat 1960," powiedział Barry McLerran, producent niezależnego filmu z 2008 roku, "Zima demograficzna" i nadchodzącego filmu "Demograficzna bomba: Demografia jest naszym przeznaczeniem". "Zamiast przeludnienia, obecny kryzys, stawia nas przed problemem jak zachować gospodarkę i kraje w obliczu nadchodzącego wyludnienia," powiedział Mr McLerran.

Ludności świata ma wzrosnąć z obecnych 6,7 miliardów do 9,1 miliardów w 2050 r., powiedział w marcu wydział ds. ludności ONZ. Jednakże pokazuje też, że liczba dzieci w wieku 0-4, osiągnie szczyt w 2015 r. i spadek utrzyma się co najmniej przez kolejnych 35 lat. Mniej dzieci oznacza mniej ludzi w dłuższym okresie czasu. Osoby które uważają, że ludzie są problemem odbiorą to jako świetną wiadomość.

Ale to prowadzi do mojej drugiej obserwacji, że szukanie rozwiązania przeludnienia jest tym samym zmęczonym, krótkowzrocznym wielkim planem niektórych elit promujących go od czasów Eisenhowera. W rzeczywistości, “planowanie rodziny” wydaje się prawdziwą obsesją niektórych członków rodziny Rockefellerów. W 1950 roku "jeden człowiek okazał się kluczową postacią" we wprowadzeniu “ruchu planowania rodziny” oraz rozpoczęciu kampanii na rzecz zmiany polityki federalnej w tej kwestii, i był to John D. Rockefeller III, wnuk potentata naftowego.
Donald T. Critchlow napisał w swojej autorytatywnej historii USA, że planowanie rodziny, "skutkowało konsekwencjami- kontrolą urodzeń, aborcją pod rządem federalnym we współczesnej Ameryce."

Sugestie kontroli populacji w amerykańskiej telewizji:
phpBB [video]


John D. Rockefeller III zmarł w 1978 roku, ale jego młodszy brat, David S., który właśnie skończył w tym tygodniu 94 lata i jego syn, David Jr, 67, skłonni są do kontynuowania walki. To wydaje się tak ironiczne, że amerykańska dynastia wydaje niezliczone miliony dolarów, nawet u schyłku własnego życia, na poszukiwanie nowych sposobów, aby inne osoby dobrowolnie zakończyły linię własnej rodziny.
Dla mnie wielkim problemem nie jest zbyt wielu ludzi, szczególnie, że niektórzy futurologowie szacują, że postęp techniczny, pozwoli na wsparcie populacji wynoszącej nawet 100 miliardów ludzi. Problemem jest brak szacunku mężczyzn i kobiet dla siebie nawzajem i dla ludzkiego życia. Prawdziwie szlachetnym dążeniem jest wzmacnianie dobrych norm społecznych i wspieranie najlepszych modeli dla rodzin. Jeśli miliarderzy chcą "zrobić więcej dobrego", to byłby dobry początek.

Link do oryginalnego artykułu: LINK


http://www.prisonplanet.pl/polityka/miliarderzy_biora,p2055492394

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/


Ostatnio zmieniony 15 cze 2011, 17:26 przez EN.KI, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 cze 2011, 20:27 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 kwie 2011, 13:57
Posty: 41
Lokalizacja: wolny kraj
Płeć: mężczyzna
Dość tego! Decyzja została podjęta! NIE INKARNUJĘ KOLEJNY RAZ NA PLANECIE ZIEMIA!!! :język: Czy zna ktoś jakieś ciekawe miejsce we wszechświecie? Tylko bez BILLA I PODOBNYCH MU PAJACO-MORDERCÓW! :paluszkiem:

_________________
DLACZEGO TERAZ?DLACZEGO TUTAJ?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 cze 2011, 13:14 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
och, jakie to słodkie, jak on dba o te dzieci...normalnie wzruszyłem się

Cytuj:
Bill Gates zdradza, jak wychowuje dzieci

Wiedząc, że współzałożyciel Microsoftu nie prowadzi wystawnego życia i od lat większość czasu i majątku poświęca działalności charytatywnej, można przypuszczać, że jego dzieci nie opływają w luksusy. Więc jak jest naprawdę?


Gates nie potwierdza w wywiadzie plotek, że zamierza pozostawić dzieciom "tylko" po 10 milionów dolarów. Przyznaje tylko, że nie będzie to wygórowana kwota: "Otrzymają maleńką część mojego majątku. Oznacza to, że będą musiały znaleźć pomysł na siebie. Dostaną najlepsze wykształcenie, za które zapłacę. Oczywiście pokryję też wszystkie koszty związane z opieką zdrowotną. Jednak jeśli chodzi o zarobki, to będą musiały wybrać sobie zawód i zakasać rękawy do pracy. Teraz mają życie zwyczajnych dzieciaków, swoje obowiązki w domu i kieszonkowe".

Obecnie majątek 55-letniego Gatesa, drugiego najbogatszego człowieka na świecie (pierwsze miejsce zajmuje Meksykanin Carlos Slim) szacuje się na 56 miliardów dolarów. Legenda IT nadal dzierżyłaby palmę pierwszeństwa w rankingach, gdyby nie przeznaczenie aż 28 miliardów na cele charytatywne.

Dzieci Billa i Melindy Gates to 15-letnia Jennifer, 12-letni Rory i 9-letnia Phoebe. Rodzice uważają, że przekazanie im wielkiego majątku byłoby niedźwiedzią przysługą. Obecnie starają się prowadzić "nieskażone bogactwem" życie rodzinne i spędzać z dziećmi jak najwięcej czasu. Jedna reguła pozostaje jednak w ich domu niezmienna: pociechy nie mogą mieć ani iPhone'a, ani iPoda. Muzyki słuchają z odtwarzaczy Zune.

W ciekawym wywiadzie dla "Daily Mail" Gates najchętniej opowiada o sprawach i planach związanych z fundacją, którą prowadzi z żoną. Wspomina, że ich postępowaniem kieruje zasada wypowiedziana przez jego matkę przed śmiercią: "Od tych którzy wiele otrzymali, wiele się oczekuje".

Dziennikarka poświęca jeden akapit osobistym spostrzeżeniom, jak to jest przebywać w towarzystwie miliardera: "Ten człowiek zbudował firmę wartą miliardy dolarów, ale zdaje się nie mieć pojęcia o konwencjach związanych z interakcją z ludźmi. Mówi głośnym, piskliwym głosem. Nieustannie się rusza, buja na krześle, stuka podeszwami, bawi długopisem, a ramiona trzyma skrzyżowane w geście ochronnym. Nie spogląda rozmówcy w oczy i nie interesuje go żadna konwencjonalna gadka-szmatka"


http://nt.interia.pl/news/bill-gates-zdradza-jak-wychowuje-dzieci,1653762

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group