Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 lut 2018, 22:21

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2023 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 64, 65, 66, 67, 68
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree

Tak na prawdę nikt nie wie czy podane firmy są godne polecenia czy nie ... z tym robieniem badań to nawet nie chcę się rozpisywać, napisać można tyle, że drogie i groźne leki nie przechodzą badań choć tak się pisze,a co dopiero suple.
Jak coś doradzać w tym temacie, to wg mnie tylko tyle, że jak się już je kupuje tzn. wyżej wymienione firmy to warto robić to przez iherb z wysyłką global mail.
Cenowo Dr Best nie najgorszy, Now Foods już droższy i ma właśnie taką łatkę mega dobrego producenta.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 sty 2018, 22:30 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree

Otóż to Krzysiek

Entered Apprentice * 1st Degree

Cześć,

Od dwóch tygodni nie biorę IPP i lecę na pierwszym etapie leczenia, żeby wzmocnić błonę śluzową żołądka.

Chciałbym jeszcze skonsultować jeden objaw żołądkowy, który mi doskwiera, a o którym chyba nie pisałem ostatnio. Mianowicie, przez dłuższy czas myślałem, że te moje bóle to efekt wrzodów/nadżerek na dwunastnicy (w gastroskopii wyszły nadżerki) aczkolwiek moim zdaniem opis bólu wrzodowego nie jest zgodny z tym co mi doskwiera.

U mnie te bóle wyglądają tak, że zazwyczaj po zjedzeniu czegoś ciężkostrawnego, albo zjedzeniu czegoś w zbyt dużej ilości czuję ucisk w żołądku, taki który wręcz uciska mi na klatkę piersiową i chyba też na plecy. Piszę "chyba" ponieważ od pół roku mam pewne bóle pleców, które dopiero w zeszłym tygodniu fizjoterapeutka usprawiedliwiła właśnie problemami żołądkowymi. Uczucie tego bólu/ucisku zdecydowanie powiększa się po wysiłku fizycznym, nawet niewielkim. Dodatkowo, gdy patrzę na siebie w lustrze, wydaje mi się, że mój brzuch na wysokości żołądka jest tak jakby lekko napompowany.

Pytanie:
Czy taki objaw charakterystyczny jest dla za słabego zakwaszenia żołądka? Bo mimo wszystko, z moich obserwacji wynika, że nie jest to ból pochodzenia "wrzodowego".

Dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam!

Miałam bóle brzucha, promieniujące na plecy, w okolicy lędźwiowej, uaktywniające się w nocy. Byłam 3 razy na pogotowiu, 3 różne diagnozy... Byłam u ortopedy, wykluczył, że to od kręgosłupa. Do gastrologa nie doszłam (podejrzewałam nadżerkę), zastosowałam lewatywy z uryny, trochę postu i pierwsza noc przespana. Obszerniej jest o tym w wątku urynoterapia-niezwykly-lek-t14630.html

A jak masz pełny brzuch to nie wiem ... dźwigasz coś, schylasz się i wtedy np. objawy się zwiększają na gorsze?

Wystarczy żebym kawałek podbiegł, albo przejechał na rowerze kilka minut, albo posprzątał całe mieszkanie i wtedy czuję się bardziej osłabiony i mam wrażenie jakby żołądek się powiększył i uciskał okoliczne miejsca.

Nie wiem ... pytałem bo ja mam problem z przepukliną i myślałem, że może masz podobnie. choć może to coś w ten deseń. a jak u Ciebie ze stresem?

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Krzysiek88 pisze:
Tak na prawdę nikt nie wie czy podane firmy są godne polecenia czy nie ... z tym robieniem badań to nawet nie chcę się rozpisywać, napisać można tyle, że drogie i groźne leki nie przechodzą badań choć tak się pisze,a co dopiero suple.
Jak coś doradzać w tym temacie, to wg mnie tylko tyle, że jak się już je kupuje tzn. wyżej wymienione firmy to warto robić to przez iherb z wysyłką global mail.
Cenowo Dr Best nie najgorszy, Now Foods już droższy i ma właśnie taką łatkę mega dobrego producenta.

Ja polece betaine hcl innej firmy którą kupuje od około 8 miesięcy.

http://www.viridian-nutrition.com/shop/ ... -P734.aspx

Wg producenta nie zawiera między innymi wypełniacza - Magnesium Stearate, który według niektórych jest mocno śluzogenny i ogranicza wchłanianie minerałów i witamin. Swoja drogą zawiera go wiekszość suplemenów obecnych na rynku a za produkty nie zawierające go trzeba zapłacić troche wiecej.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Wirus epsteina-barra (EBV) wywołuje mononukleozę zapalną, złe samopoczucie, zmęczenie i silne osłabienie. Przyczynia się do rozwoju nowotworów, depresji i zespołu przewlekłego zmęczenia. Ok 80-90% populacji jest nosicielami wirusa EBV, jednak nie u każdego dojdzie do rozwinięcia objawów zakażenia.
https://zdrowie.tvn.pl/a/wirus-epsteina-barr-ebv-objawy-diagnostyka-leczenie

Proponiue zapoznac sie z trescia ksiazki :
Boski lekarz
Sekrety leczenia chorob przewleklych i niewyjasnionych.
Anthony William.

Jestem poruszona ta ksiazka - z pewnoscia pokieruje sie nia w dalszym moim zyciu.
Ksiazke udostepnil mi jeden z Kolegow na Naszym Forum,
ktoremu jestem za to bezgranicznie wdzieczna i serdecznie dziekuje.

Knight of the East or Sword * 15th Degree

Cytuj:
Wirus epsteina-barra (EBV) wywołuje mononukleozę zapalną, złe samopoczucie, zmęczenie i silne osłabienie.

Wirus EBV - Mononukleoza

Cytuj:
Mononukleoza
--> wywołuje ją wirus Epsteina-Barra ( EBV). Początek infekcji daje kontakt ze śliną chorego. U większości osób dorosłych (96-99 proc.) stwierdza się przeciwciała świadczące o kontakcie z EBV. Wirus EBV jest sprawcą jednego z nowotworów układu krwionośnego - chłoniaka Burkitta.
---> Nie ma specjalnych leków przeciwko mononukleozie.
ale:

Jerzy Zięba, w książce "Ukryte Terapie" twierdzi, że mononukleozę można wyleczyć w ciągu kilku dni podając choremu: 150 do 200 gram askorbinianu sodu na dobę, w podzielonych 12 - 25 dawkach.)
*
Objawy:
[b]-->wysoka gorączka, do 40°C, utrzymująca się - nawet dwa tygodnie;
-->powiększone węzły chłonne w pachwinach, pod pachami, na szyi i pod żuchwą, - twarde, wrażliwe na dotyk, mogą mieć wielkość fasoli, a nawet włoskiego orzecha;
--> silny ból gardła, migdałki są powiększone i widać na nich szary nalot, nieprzyjemny, mdły zapachu z ust;
--> pobolewania brzucha spowodowane powiększeniem

https://www.facebook.com/pasozytywciele ... 6395170379

Krzysiek88 pisze:
a jak u Ciebie ze stresem?

Ze stresem OK, nie mam z tym problemu, prowadzę spokojny tryb życia :)

Amira pisze:
Cytuj:
Proponiue zapoznac sie z trescia ksiazki :
Boski lekarz
Sekrety leczenia chorob przewleklych i niewyjasnionych.
Anthony William.

Zapoznałem się i powiem szczerze, że wyczuwam trochę szarlatanerię. Żadnych badań, żadnych wyników, tylko "przeczucie od Ducha". Kiedyś wszystkie choroby tłumaczyło się grzybem Candida, potem przyczyną wszystkich dolegliwości była Borelioza, a teraz wychodzi na to, że nie ważne co człowiekowi dolega, spowodowane to jest EBV.

Poza tym - polecane suplementy - zwróćmy uwagę, że do każdej z tych chorób wybrane są randomowe suplementy z ogólnej puli "dobrych supli" (magnez, cynk, B12, ALA, EPA, DHA, wit C, itp. itd.) i za każdym razem jako tłumaczenie dlaczego dany suplement pomoże w tej określonej sytuacji podane są krótki i nic nie znaczące wytłumaczenia typu: "Cynk zabija wirusy".

Dzięki wielki za polecenie lektury, ale niestety nie kupuję jej treści.

Pozdrawiam serdecznie! :)

Cytuj:
wyczuwam trochę szarlatanerię. Żadnych badań, żadnych wyników

Wszyscy zielarze leczący, ba, Hipokrates to też szarlatani? Bo nie mieli badań uniwersyteckich z podwójną ślepą próbą?
Do tej pory nawet kiszonej kapusty nie potrafią dobrze przebadać :D
Banda przekupionych szarlatanów.

Ma facet intuicję i tyle, zawęża do EBV, owszem, ale wirusy to kula u nogi farmacji,
ani nie potrafią diagnozować, ani leczyć, metody biorezonansowe są ponoć do bani, a przykłady z życia mówią co innego;
phpBB [video]

Cytuj:
Kiedyś wszystkie choroby tłumaczyło się grzybem Candida, potem przyczyną wszystkich dolegliwości była Borelioza

Nic nie straciło na aktualności, grzybice i borelioza cały czas zbierają żniwo z rakiem włącznie.

Cytuj:
"Cynk zabija wirusy".

Bo zabija, dlatego maść cynkowa działa, są wątpliwości?
Do tego lizyna, prolina, bromelina, BHT i inne.
Octan cynku- Walter Last, biochemik:

Bardzo szybkie leczenie zwykłego przeziębienia
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... pYX7_85UZD

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam! Prosze o radę-
mam od zawsze problemy z jelitami. Bóle brzucha, wzdęcia. W gastroskopii i kolonoskopi nic nie wychodzi. Od roku stosuję askorbianian sodu 1 łyżeczka zmieszany z sokiem z pomarańczy i wit D+k2 i piję wode z kapusty. Ostatnio zalewało mi gardło straszną goryczą, odstawiłam askorbianian pomimo że poprawiło sie kilka rzeczy po wit. c - gorycz minęła. Czy to sód tak na mnie działa? Mam za duzo? Może powinnam stosować kwas askorbinowy? Pamiętam że kiedyś próbowałam pić ocet jabłkowy i miałam straszną zgagę po tym.
Wyczytałam o właściwościach betainy i zaczęłam brać. Biorę 2 miesiąc (1 tabletkę do śniadania i kolacji, 2 do obiadu - jestem szczupła, jak brałam więcej to bolała mnie głowa) i było na razie ok, ale teraz znów zarzuca mi kwasem do gardła (nie jest to typowa zgaga), czuję wyraźnie kwas. No i źle się czuję, osłabiona i ból głowy. A trawienie wyraźnie się poprawiło, nie mam wzdęć i bólów brzucha. Robiłam dzisiaj test z sodą, no i się nie odbiło. Już nie wiem sama co mam brać. Pomóżcie proszę :bezradny:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2023 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 64, 65, 66, 67, 68

Strefa czasowa UTC [letni]