Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 paź 2017, 17:22

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1952 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Cytuj:
z 10 do 13 minut mnie zaniepokoił,

Mało istotne na tym etapie.

Cytuj:
Czyli złe łączenie pokarmów (białka+węgle) tez moze hamować wydzielanei kwasu przez mój organizm?

Masz w linku napisane, czytaj, czy lubisz sobie pogadać? Mruga
U Japończyków łączenie pewnych produktów przy jedzeniu jest afrontem.
Koszerni też przestrzegają szwoich rozdzielności.
Tylko u nas, zupa + drugie danie (pomieszane wszystko) + na końcu kompot..
I mamy potem ''bigos'' w jelitach :język:
Wszystko gnije, a pierdy takie, że mogą słonia zabić.. Na świeżym powietrzu.
Takie są fakty.

-- 19 maja 2017, 12:37 --

mario74 pisze:
Witam . Naprawdę nikt nie spotkał się z problemem soli w ustach , IPP nie biorę już od trzech miesięcy , może jakieś pomysły ?

Dopiero od 3 miesięcy !

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 maja 2017, 10:44 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree

A te B-complex bedą dobre? http://allegro.pl/doctor-s-best-fully-a ... 37540.html

masz skład podany.
jak B-50.

A co proponujecie na oczyszczanie jelita? Bo czytalem o soli gorzkiej, hydrokolonoterapii, lewatywy z kawy (Gerson sie kłania); kiedy sie robi takie czyszczenie jelita? Sa jakies konkretne przeciwwskazania? Miał ktoś jakąś styczność? Przy depresjach mozna robic? Chcę poznać waszą opinię

Masz gotowe recepty ziołowe:
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... 1KoS99xHpw

I TO, po jelitach:
Cytuj:
HERBATA NERKOWA
Jest to mieszanka składająca się z:
– 15 g skrzypu polnego,
– 10 g pokrzywy zwyczajnej (najlepiej zbieranej na wiosnę),

– 8 g rdestu ptasiego,
– 6 g dziurawca.

Taka porcja wystarcza dla jednej osoby na 3 tygodnie.
Jedną szczyptę (między dwoma palcami) mieszanki zalać filiżanką wrzącej wody i zostawić do naciągnięcia przez 10 minut pod przykryciem.

Następnie odcedzić i pozostałe na sitku zioła zalać dwoma filiżankami wrzącej wody, po czym gotować na małym ogniu przez 10 minut, a następnie odcedzić i połączyć z poprzednim płynem.

Dlaczego właśnie tak należy przygotowywać tę herbatę?

w herbacie nerkowej jest 5 składników, których nie należy gotować, ponieważ by się rozpadły.

Jest jednak szósty składnik, a mianowicie kwas krzemowy, który można otrzymać tylko wtedy, gdy gotujemy herbatę przez 10 minut.

Herbatę nerkową można pić tylko przez 3 tygodnie 3 razy dziennie:
rano – na czczo, przed obiadem i przed snem wieczorem; za każdym razem należy
pić po pół filiżanki herbaty o temperaturze pokojowej.

Herbatę nerkową można stosować niezależnie od kuracji totalnej, ale wtedy należy przestrzegać następujących zasad: nie wolno jeść wołowiny, wieprzowiny ani żadnej mięsnej zupy, a zioła należy pić minimum przez dwa, a maksimum przez trzy tygodnie.

Cytuj:
Przy depresjach mozna robic?

Nie ma takiej ''choroby'', to tylko zanieczyszczenie i brak witamin. :D

A co sądzisz o ociepleniu żołądka przy przyjmowaniu odpowiedniej dawki betainy? Ja biorę 6 betain do posiłku i nie miałem sygnału ciepła w żołądku. Tu na stronei pisze, że wtedy trzeba iśc do kręgarza, bo jakies nerwy zblokowane, robił ktoś z was cos takiego? Niżej daję cytat z 1 strony tego tematu.

"Na przestrzeni wielu lat, w czasie których moja książka została szeroko udostępniona, otrzymałem setki opinii od osób, których trawiennym i innym problemom zdrowotnym znacząco pomogło przyjmowanie kwasu solnego.
Niektórzy z nich stwierdzili, że nie udało się im uzyskać diagnostycznego sygnału „ciepła" w żołądku bez względu na ilość przyjmowanych kapsułek kwasu solnego. W takim przypadku należy przerwać przyjmowanie kwasu solnego do czasu zdiagnozowania i naprawienia problemu. Zwykle jest to spowodowane blokadą nerwów w kręgosłupie.
Istnieje prosty test na ustalenie, czy taka blokada istnieje. Należy nabyć butelkę kwasu nikotynowego (ale nie niacyny ani amidu kwasu nikotynowego) ze sklepu ze zdrową żyw-nością. Niewykluczone że trzeba będzie zamówić go gdzie indziej, ponieważ wersja wywołująca „uderzenia gorąca" nie zawsze jest dostępna w Australii i innych krajach (należy skontaktować się z New Zealand Nutritionals pisząc na adres enquiries @vita-fit.nz). Następnie należy rozwiązać problem w bezpieczny sposób, zaczynając od przyjęcia pół tabletki przed śniadaniem. To powinno wywołać „niacynowe zaczerwienienie", jeśli ta dawka okaże się odpowiednia. Jeśli nie, trzeba wziąć trochę więcej następnego dnia rano. Kiedy pojawi się zaczerwienienie, należy sprawdzić, czy czerwony kolor rozciąga się na palce rąk i nóg. Jeśli nie, wskazuje to na istnienie blokady nerwów kręgosłupa i wówczas trzeba zamówić wizytę u wykwalifikowanego kręgarza. Dr John Whitman Ray z Body Electronics powiedział mi, że pierwszy kręg szyj¬ny powinien być ustawiony jako pierwszy. Potem, kiedy kręgosłup zostanie skorygowany, kwas solny będzie bezpieczny i skuteczny, poza tym przyjmowane przez nas inne składniki odżywcze będą wprowadzone na poziom komórkowy."

Master Mason * 3rd Degree

Crossfire

Odnośnie ocieplenia w żołądku, to spotkałem sie z tezą ze przy zdrowej i odpowiednio grubej śluzowce takiego objawu "ocieplenia" wcale nie musi być. Ja przy probie znalezienia odpowiedniej dawki, doszedłem do 8 czy 9 juz nie pamiętam i również ocieplenia w żołądku nie uzyskałem. Miewam teraz po jakiś czasie ale tez rzadko, lekkie uczucie ciepła po zażyciu, ale to naprawdę rzadko.

Pozdr.

Provost and Judge * 7th Degree

Po pierwsze trzeba by iść ale nie do kręgarza tylko do chiropraktyka TO DWIE RÓŻNE profesje, których w Polsce jest jak na lekarstwo, często kręgarze określają siebie CHIROPRAKTYKAMI a odbyli 10cio godzinny kurs u objazdowego instruktora. Temat chiropraktyków to w zasadzie USA głownie. Takich u nas jest z 6-8 po szkołach, uniwerkach które dają papiery na takie rzeczy, Możesz poszukać na youtube na temat refluksu, np. John Bergman, albo Robert Nelson.
W tym artykule co podałeś mowa o pierwszym kręgu, nie do końca to rozumiem, bo są grafiki choćby w google gdzie jest opisane który krąg za co odpowiada i nijak ma się to do tego powyższego opisu, za żoładke i refluks powinny odpowiadać kręgi chyba t10 coś takiego, sprawdz sobie. Generalnie chodzi o rozluźnienie mięśni i całego układu nerwowego który może blokować RÓŻNE rzeczy i dawać różne oznaki, nie jestem ekspertem, po prostu zachęcam do obejrzenia filmów na youtube z włączonym translatorem, zawsze się coś więcej wyłapie jak angielskiego się nie umie + komentarze, każdy przypadek pacjenta jest inny i na prawdę można się różnych rzeczy dowiedzieć, a czasem u siebie coś sprawdzić na przykładzie innych, tylko unikaj jakiś bzdurnych wykładów bo i takich nie brakuje.

Co sądzicie o tym programie?

http://supercoral.pl/caly-proces-oczyszczania/

Jak masz za dużo kasy, próbuj.

Poczytaj o ziołach:
ziola-t6238.html?hilit=zio%C5%82a%20zastosowanie#p82254

Chelatacja:
chelatacja-w-domku-t14757.html?hilit=zio%C5%82a%20zastosowanie#p190514

A czy stosowaliscie na sobie biorezonans, vege testy itp? moze ktos z was potwierdzic skutecznosc tego?

Bardzo skuteczne, ale trzeba trafić na fachowca.

Masz jakichs konkretnych na myśli?

Awatar użytkownika

czy betainie można czymś zastąpić? tańszym a równie skutecznym. może zioła czy coś w tym stylu

trzeba znaleźć przyczynę braku wydzielania soku żołądkowego, później suplementy, jak gorzkie zioła - od groma, przyprawy - wcale ostre nie znaczy ZAKAZANE !!!, betaina do białek, ewentualnie kwas solny wychodzi najtaniej, ale nie każdy chce się przełamać. ewentualnie jakaś betaina dla ryb jest ale nikt stąd chyba nie robił badań czy to jest to samo, i trzeba by to do kapsułek pakować. sól kłodawska.

wg mnie tak samo jak ipp w nienaturalny sposób blokuje kwas, tak samo nie można też organizmowi DAWAĆ gotowca w formie betainy, oczywiście pomoże, ale czy WSKRZESI pompe solną? trzeba ją czymś pobudzić do pracy, a nie tylko podać gotowca aczkolwiek nie ma trawienia - brak kwasu - trzeba brać betainę

Ok, Krzysiek, trzeba znależć przyczynę, tylko jakie są możliwe? Odstawiłem gluten, nabiał, pije soki z marchwi, zakwas buraczany (naturalny probiotyk), mam d3 na poziomie okolo 70ng/ml albo i wiecej, bo wiecej slonca ostatnio. Oczywiscie biorę betaine 6 kaps do każdego posiłku, enzymów nie biorę trawiennych teraz, bo od kiedy ich nei biorę, mam mniej biegunek, widocznei brałem ich za duzo (3-4 kaps do kazdego posiłku) a widocznei nie były mi potrzebne, pije 1,5-2h po posiłku, ograniczam stres do minimum, uprawiam częsty wysiłek fizyczny (np jazda na rowerze godzina 3-5 razy w tygodniu); staram się nei łączyc białek z weglami (to co Tombak zaleca), niedługo sezonowe warzywa i owoce to oczywiście bede jadł ich więcej; aha i jem sobie 2-3 eko banany dziennie, wysypiam się, starm się nie przemęczać, jem powoli przeżuwając pokarm, a no i biore zioła shugan wan na trawienie. Cos jeszcze proponujesz? Bo jak wiemy na ponowną produkcję kwasu trzeba poczekac dosyc długo

Awatar użytkownika

crossfire123800 pisze:
Ok, Krzysiek, trzeba znależć przyczynę, tylko jakie są możliwe? Odstawiłem gluten, nabiał, pije soki z marchwi, zakwas buraczany (naturalny probiotyk), mam d3 na poziomie okolo 70ng/ml albo i wiecej, bo wiecej slonca ostatnio. Oczywiscie biorę betaine 6 kaps do każdego posiłku, enzymów nie biorę trawiennych teraz, bo od kiedy ich nei biorę, mam mniej biegunek, widocznei brałem ich za duzo (3-4 kaps do kazdego posiłku) a widocznei nie były mi potrzebne, pije 1,5-2h po posiłku, ograniczam stres do minimum, uprawiam częsty wysiłek fizyczny (np jazda na rowerze godzina 3-5 razy w tygodniu); staram się nei łączyc białek z weglami (to co Tombak zaleca), niedługo sezonowe warzywa i owoce to oczywiście bede jadł ich więcej; aha i jem sobie 2-3 eko banany dziennie, wysypiam się, starm się nie przemęczać, jem powoli przeżuwając pokarm, a no i biore zioła shugan wan na trawienie. Cos jeszcze proponujesz? Bo jak wiemy na ponowną produkcję kwasu trzeba poczekac dosyc długo

Nie zapominaj o jodzie, B 50, i reszcie. przede wszystkim dobrze przeżuć i nie pić w trakcie i po... czasu, cierpliwości zanim to zaskoczy bo jak ktoś miał tak, że IPP brał długo to też to się nie naprawi w miesiąc czy dwa.

Ja nei brałem nigdy IPP, no ale kwasu w żołądku to mam mało, chyba, że wrzuce do niego betainę :D

Awatar użytkownika

czyli prawdopodobnie brakuje ci puzzli do stworzenia tego kwasu... jak pisałem wyżej

A po czym poznac, że mam mało jodu w organizmie? TSH, t3i t4 wyszło w normie idealnie, z TSH 1,8. A te witaminy b50 na dniach kupie. A betaine bede brał, bo jak nei brac jak pomaga :D

Secret Master * 4th Degree

crossfire123800 a na jakiej podstawie twierdzisz że masz mało kwasu?

ja też przymierzam się do kupna betainy :)

Awatar użytkownika

crossfire123800 pisze:
A po czym poznac, że mam mało jodu w organizmie?

możesz zrobić test, który jest co prawda bardzo ogólny i nie zbyt dokładny ale daje jakieś pojęcie o braku jodu w organizmie - trzeba sobie zrobić plamę jodyną na brzuchu i jeśli przez noc do rana zniknie to wiemy, że jest brak...

"crossfire123800 a na jakiej podstawie twierdzisz że masz mało kwasu?"
Test z sodą wychodzi po 10 minutach, a powinien wychodzic do 3 minut, co daje prosty wniosek, że jest mało kwaśno w żołądku - można sprawdzić wiarygodnośc tego testu - wypij sobie sok z jednej cytryny, a za 10 minut sode oczyszczoną i zobaczysz, że ci sie odbije po około minucie - ja tak miałem, a na samej sodzie 10 minut, co znaczy, że mam mało kwasu w żołądku, ponadto miałem problemy trawienne, depresje (niedobór aminokwasów tryptofanu, fenyloalaniny - potrzebnych do syntezy neurotransmiterow dopaminy, noradrenaliny serotoniny, melatoniny - spałem tez źle, a aminokwasy te pochadzą z rozkładu białek, a rozkład białek zachodzi przy prawidłowym zakwaszeniu żołądka, bo wtedy uaktywnia się pepsyna z pepsynogenu, który to enzym trawi białka w żołądku do odpowiednich aminokwasów. Po 2,5 miesiąca zakwaszania betainą problemy trawienne coraz rzadsze oraz samopoczucie z poziomu 2/10 mam teraz powiedzmy 8/10. No ale nie ma nic za darmo i obok betainy trzeba mieć zdrową dietę+zioła (a czy zioła sa konieczne nie wiem, ja biorę :D) (opisałem wyżej co robię). Jade za tydzien do kręgarza i on robi jakieś masaże czy cuś, bo gadałem z nim i mówił, żeby brac betainę, ale również, że trzeba mięśnie odblokować czy cos, mało z tego zrozumiałem szczerze mówiąc, jak u niego będę to pewnei bardziej to zrozumię. A dlaczego mam mało kwasu? Od 4 lat choruję na depresję z różnym nasileniem, no i ta choroba jak wiemy stresuje, czyli stres był jednym z czynników który wyłączył kwas, dalej tragiczna dieta, gluten, dodatki do żywności, popijałem do posiłków, cała litania złego odżywiania, co wyłączyło mi produkcję kwasu, a IPP nigdy nie brałem i co ciekawe nie maiłem zgagi, ale przy niskim kwasie nie musi być zgagi. W książce "rak to nie wyrok" pisze, że niedobór kwasu tyczy się praktycznie wszystkich przewlekłych choróbi, że bardzo dużo ludzi ma niedobór kwasu żołądkowego (HCl)

-- 29 maja 2017, 7:29 --

kiszka, a ile tej jodyny trzeba na brzuch nałożyć? Bo jak za dużo damy to mimo tego iż będziemy mieć rzeczywiście niedobór jodu w organizmie to plama i tak zostanie, bo organizm chyba nie wszystko wchłonie? I wtedy sobie pomyślimy, że wszystko jest okej, a np. gdybyśmy dali mniej jodu to cały by się wchłonął i byśmy pomyśleli, że mamy niedobór jodu, więc orientujesz się ile trzeba tej jodyny mniej wiecej nałożyc?

-- 29 maja 2017, 7:32 --

A jest osoba tutaj na forum, która brała betaine , unormowała sobie zołądek i juz nie musi sięgać po betaine? Bo przeciez tej betainy nie trzeba brac raczej całe życie :D

kiszka pisze:
Nie zapominaj o jodzie, B 50, i reszcie. przede wszystkim dobrze przeżuć i nie pić w trakcie i po... czasu, cierpliwości zanim to zaskoczy bo jak ktoś miał tak, że IPP brał długo to też to się nie naprawi w miesiąc czy dwa.

Mnie zastanawia wpływ ipp na to i czy właściwie jaki jest...ono tylko blokuje wydzielanie kwasu w trakcie ich brania, jeśli ktoś ma komórki wydzielinowe ok, kwas powinien być normalnie produkowany nawet po ich braniu czy odstawieniu. Mój tata brał je 5 lat na wrzody i nie miał problemu refluksu po odstawieniu (żołądek wręcz dąży później do wzmożonej produkcji-efekt odbicia). Więc już nie wiadomo jak to jest, wszytsko jest porąbane w tym refluksie

IPP blokują ATPazę nieodwracalnie. Wznowienie wytwarzania kwasu solnego przez zablokowane komórki może nastąpić dopiero po wytworzeniu nowych enzymów.

Po odstawieniu IPP w ciągu 2-5 dni powraca pełna sprawność komórek wytwarzających kwas solnych, do tego trzeba dodać czas aby żołądek znów zmienił ph z powiedzmy 5-6 do około 2.5.

Moi drodzy, patrząc na moj przypadek to wszystko ma sens. Przes 5-6 lat męczyłęm sie z zakażeniem HP który powoduje przewlekłe zapalenie błony sluzowej. Oczywiscie brałem leki ipp przez ten okres ale nie ciągiem. Kiedyś miałęm wielką nadkwasotę jak zakażenie było aktywne, od kiedy pozbyłem sie hp i przestałem brac leki ipp moj żoładek poprostu sie wyłączył. I uważam ze powrót do pełnej wydajności żoładka niestety trwa długo, codzienne zakwaszenie żoładka to podstawa.

Osobiscie uwazam ze samo branie betainy moze tez nie dac do konca takiego rezultatu jaki bysmy chcieli uzyskac, bo spozywamy gotowy HCL. A przeciez rozchodzi sie aktywowanie produkcji.

Na dzis dzien uzywam: Octu jabłowego przed posilkami po to zeby zmieniac PH i zmuszac zoładek do produkcji,betaine w trakcie zeby usprawniać leniwe trawienie oraz na koniec posiłu biore odrobione soli na jezyk również pobudzanie własnej produkcji HCL. Jak BOW piał potrzebny jest czas i mocno w to wierzę ze w końcu zaskoczy.

Pozdrawiam

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Sprzedam Betaine hcl z pepsyną now food pozostało ok. 110 tabletek i super enzymes now Foods pozostalo ok. 80 tabletek. Termin ważności2019 r. Zestaw za 100 zl łącznie z kosztami wysyłki.

Cytuj:
Przes 5-6 lat męczyłęm sie z zakażeniem HP który powoduje przewlekłe zapalenie błony sluzowej.

HP wyłazi jak jest brak kwasu właśnie, lubi zasadowe klimaty.
Wątpię , żebyś miał nadkwasotę, raczej odwrotnie.

Cytuj:
który powoduje przewlekłe zapalenie błony sluzowej.

to skutek.

Cytuj:
bo spozywamy gotowy HCL.

I to często pomaga.

Do produkcji kwasu idealne są chlorki, czyli sól kamienna, chlorek potasu, chlorek magnezu-
genialna substancja z wody morskiej.
Oraz zioła.

Rano warto wypić mocno alkaliczą wodę z wodorowęglanami (!) (sodą), solą, chlorkiem Mg.
Alkaliczny płyn wzmaga wytwarzanie kwasu, to jest
jak sprzężenie zwrotne o natychmiastowym działaniu.
Żołądek natychmiast chce powrócić do swego naturalnego pH wzmagając wytwarzanie kwasu, POLECAM:
http://www.ceneo.pl/50797564

Cytuj:
Sok z selera:
Jak odbudować zapasy kwasu chlorowodorowego

Żeby rozwiązać problem przenikania amoniaku (często mylony,
jak już wspomnieliśmy, z zespołem nieszczelnego jelita), a także
niemal wszystkich zaburzeń pracy jelit, musimy przywrócić
właściwą objętość kwasu chlorowodorowego w żołądku i zadbać
o wzmocnienie układu trawiennego.
Jest na to zaskakująco prosty i skuteczny sposób: wystarczy
codziennie pić na pusty żołądek pół litra soku z selera.

Podejrzewam, że nie takiej odpowiedzi się spodziewałeś. Nie
podejrzewałeś soku z selera o tak zdumiewające właściwości,
prawda? Ale potraktuj tę radę poważnie. To jeden z najskuteczniejszych,
o ile nie najskuteczniejszy sposób na uzdrowienie jelit.

Nie żartuję. I jeszcze coś: co prawda, na rynku można dostać
wiele świetnych soków o dobroczynnym wpływie na zdrowie,
ale sok z selera powinno się pić w czystej postaci, bez domieszek.
Tylko to zapewni jego skuteczność.
Nie daj się zwieść prostocie tej porady. Wyobraź sobie, że
masz do napisania 10-stronicową pracę na temat codziennego
życia w jakiejś epoce historycznej. Jeśli oddasz pracę, która
skupi się na opisie ówczesnej rzeczywistości, i tylko dwie linijki
poświęcisz życiu codziennemu, nauczycielka raczej nie spojrzy
na nią przychylnym okiem. BędziesZ się zastanawiać, dlaczego nie
skupiłeś się na zadanym temacie.
Dokładnie tak wygląda sytuacja w żołądku, kiedy staramy
się odbudować zapasy kwasu chlorowodorowego. Mieszanka
20 soków – gdzie seler będzie tylko jednym z nich – wywoła
zamieszanie. Czasami najlepiej jest postawić na prostotę. Żołądek
potrzebuje soku z selera – i tylko soku z selera – żeby
odbudować zapasy kwasu. To tajemna wiedza, dzięki której
chory odzyska zdrowie.

Oto, jak powinniśmy się do tego zabrać:
• Selery myjemy rano, przed pierwszym posiłkiem (jeśli
chcemy przygotować sok później, powinniśmy odczekać
dwie godziny od ostatniego posiłku). Każdy inny pokarm
zaburzy efekt wypicia soku.
• Wrzucamy seler do sokowirówki. Niczego nie dodajemy,
ponieważ każdy dodatkowy składnik zaburzy efekt wypicia
soku.
• Sok wypijamy od razu – zanim się utleni, co osłabia jego
działanie.
Seler zawiera wyjątkowe związki sodu, z którymi łączą się
bioaktywne pierwiastki śladowe i substancje odżywcze. Szklanka
soku z selera z samego rana poprawia trawienie pokarmów
spożywanych w trakcie dnia. Z czasem sole mineralne, minerały
i substancje odżywcze przywrócą właściwą objętość kwasu chlorowodorowego
w żołądku.

Nadmienię, że problemy żołądkowe rzadko kiedy występują
w odosobnieniu. Kolejne podrozdziały poświęcam omówieniu
innych zaburzeń pracy układu trawiennego.

Boski lekarz. Sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych - Anthony William
http://www.ceneo.pl/47628623

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Ktoś nie wpuszcza tego, co piszę.

Betaina niczego nie leczy. Stosowanie betainy to leczenie objawowe, które żadnym leczeniem nie jest.

Soda zaś nie działa pozytywnie na produkcję HCl dlatego, że istnieje jakieś sprzężenie, ale dlatego, że silnie odgrzybia ściany żołądka. Soda zabija grzyba.

Pokaż Uwagi moderatora

Baky pisze:
Betaina niczego nie leczy. Stosowanie betainy to leczenie objawowe, które żadnym leczeniem nie jest.

Nie leczy, wspomaga wytwarzanie kwasu, dlatego de facto powoduje ''leczenie'' przyczyn.

Cytuj:
Soda zaś nie działa pozytywnie na produkcję HCl dlatego, że istnieje jakieś sprzężenie, ale dlatego, że silnie odgrzybia ściany żołądka. Soda zabija grzyba

Działa, działa.
Nie tylko grzyba, ma również działanie antywirusowe, utylizuje skutki promieniowania - uran itd. itd.
Nie wiem skąd czerpiesz tę wiedzę, ale praktycy-lekarze ortomolekularni piszą co innego:
http://www.ceneo.pl/50797564

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1952 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 66  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]