Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 lis 2017, 18:48

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Tłumacz potrzebny :D / poszukiwany.
Rozumiem co mówi tak na 80% ale nie podejmę się tłumaczenia ang.
A niemieckiej wersji z podpisami nie widzę. Niestety.

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 22 gru 2011, 13:53 
VIP Member
Awatar

Nie tłumaczcie tego gówna! Nie nabierajcie się na to!
Przecież to od razu czuć jaki jest tego cel....
A o tym Benjaminie Fulfordzie wystarczy z Wikipedii ściągnąć kilka informacji ...

Cytuj:
Benjamin Fulford (urodzony 1961) jest dziennikarzem i pisarzem kanadyjskim, polsko-żydowskiego pochodzenia[1], lecz żyje w Japonii. Pracował między innymi dla miesięcznika "Forbes" w Azji, pisząc również dla różnych pism, głównie w Azji. W 2007 roku przyjął obywatelstwo japońskie. Osiągnął wielką popularność przeprowadziwszy wywiad z dość nieosiągalnym Davidem Rockefellerem w listopadzie roku 2007.

W ostatnich czasach udzielał wielu wywiadów i pisał na temat teorii spiskowych otrzymując między innymi, że:

AIDS i SARS są broniami biologicznymi zaprojektowanymi w celu zmniejszenia zaludnienia w Azji.
Tajne stowarzyszenie "Zielonych i czerwonych" liczące 6 milionów członków, w tym 1,8 miliona przestępców i 100 000 zawodowych morderców postawiło organizacji Illuminati ostateczny warunek, że Illuminati zostaną wręcz wymordowani, o ile nie przerwą swoich działań według planu zmierzającego do wyludnienia Ziemi. To chińskie stowarzyszenie weszło w sojusz z Rosją, Chinami, Indiami, Południową Ameryką, ASEANem, wolnymi krajami muzułmańskimi i Afryką, który to sojusz jednoczy się w powstrzymaniu planu Illuminati.
Niedawno Fulford stwierdził, że USA sa w stanie zmieniać klimat, i używając energii mikrofalowej wielkiej mocy wywołują trzęsienia ziemi łącznie z tsunami w Azji i kataklizmami w Japonii i w Chinach. Program, o którym mowa znany jest pod nazwą HAARP High Frequency Active Auroral Research Program.

Nie wiem czy tylko ja to widzę/czuję ale jest coraz więcej filmików o takiej hmm jakby to nazwać... "wibracji"... ale to też nie to określenie.
Filmiki te mają na celu programować, nastawiać, nakierowywać... ehh :bangheadwall:

Intimate Secretary * 6th Degree

Mówi ciekwie i z sensem.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Dopiero co mówił, że to Stowarzyszenie Białego Smoka dokona całej eliminacji tych popaprańców a teraz Nas prosi abyśmy to zrobili.
Nie jest konsekwentny w tym co mówi, niestety.

Tzw.zamulacz sytuacji.

Projektzadyma pisze:
Mówi ciekwie i z sensem.

No i taki ma być właśnie tego odbiór... dzieje się tak gdy odbieramy wszystko "rozumem".
A zobacz jeszcze raz na ten filmik ale nie słuchaj gościa, tylko wpatruj się w ten film,
"nie myśl" oglądając go, nie interpretuj sytuacji, nie dopuszczaj "skojarzeń", obserwuj mowę ciała, szczegóły i po prostu patrz.

Nie jest może zbyt stabilny emocjonalnie ale mówi jedynie żeby wziąć sprawę we własne ręce i aresztować architektów NWO. Nie ma tu mowy o wieszaniu ich na gałęzi.

I co myślisz, że ot tak ktoś pójdzie i wsadzi "ich" do więzienia?

Po pierwsze primo - zawsze szukaj drugiego dna.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
AIDS i SARS są broniami biologicznymi zaprojektowanymi w celu zmniejszenia zaludnienia w Azji.

To akurat jest prawda - mało kto o tym nie wie.
Cytuj:
Tajne stowarzyszenie "Zielonych i czerwonych" liczące 6 milionów członków, w tym 1,8 miliona przestępców i 100 000 zawodowych morderców postawiło organizacji Illuminati ostateczny warunek, że Illuminati zostaną wręcz wymordowani, o ile nie przerwą swoich działań według planu zmierzającego do wyludnienia Ziemi. To chińskie stowarzyszenie weszło w sojusz z Rosją, Chinami, Indiami, Południową Ameryką, ASEANem, wolnymi krajami muzułmańskimi i Afryką, który to sojusz jednoczy się w powstrzymaniu planu Illuminati.

Tego akurat nie wiemy i nie mamy jak sprawdzić, ale zakładanie z góry, że to nie prawda - jest po prostu bezcelowe.
Cytuj:
Niedawno Fulford stwierdził, że USA sa w stanie zmieniać klimat, i używając energii mikrofalowej wielkiej mocy wywołują trzęsienia ziemi łącznie z tsunami w Azji i kataklizmami w Japonii i w Chinach. Program, o którym mowa znany jest pod nazwą HAARP High Frequency Active Auroral Research Program.

100% prawdy

Oj BioSine ;)

Oczywiście, że trzeba pozostać obiektywnym - do końca mieć otwarte uszy, oczy i umysł. Ale obiektywizm, to nie stała krytyka.
Czyli - zbieraj dane i nie emocjonuj się - jak przyjdzie co do czego, to będziesz miął większy pakiet informacji :)

Podobno w nadchodzących czasach nie będzie jednej rzeczywistości dla wszystkich. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Być może iluminaci zajmą wspólną 'przestrzeń' z tym tajnym stowarzyszeniem zabójców; i wyrżną się nawzajem. To zadowoliłoby chyba wszystkich. Zabójcy zajmą się zabijaniem a my budowaniem nowej cywilizacji.

Indi pisze:

Oj BioSine ;)

Oczywiście, że trzeba pozostać obiektywnym - do końca mieć otwarte uszy, oczy i umysł. Ale obiektywizm, to nie stała krytyka.
Czyli - zbieraj dane i nie emocjonuj się - jak przyjdzie co do czego, to będziesz miął większy pakiet informacji :)

Być może, ja jednak nie jestem obiektywny, gdybym taki by - okłamywałbym samego siebie.
Co do informacji to wiesz, różnie bywa....
Ja tam wolę w tych czasach zbytnio nie szastać z "pakietami informacji" :)

Awatar użytkownika

a ja za to na maxa zbieram info z każdej strony, ale nie ekscytuję się nimi, tylko zapisuje na twardym dysku, gdzieś tam w tle, z założeniem, że w razie "W", wykorzystam i te info.
Mózg mamy bardzo pojemny, więc odbywa się to bez żadnej straty z mojej strony.

I ja uwielbiam obiektywizm.... pociąga mnie jak magnes nakrętkę ;)

Indi pisze:
a ja za to na maxa zbieram info z każdej strony, ale nie ekscytuję się nimi, tylko zapisuje na twardym dysku, gdzieś tam w tle, z założeniem, że w razie "W", wykorzystam i te info.
Mózg mamy bardzo pojemny, więc odbywa się to bez żadnej straty z mojej strony.

I ja uwielbiam obiektywizm.... pociąga mnie jak magnes nakrętkę ;)

:spoko:

Byleby jakieś "trojany" nie zrobiły spustoszenia na dysku :język:
Nie no tak na poważnie to wiem do czego zmierzasz.
Tobie chodzi o to aby do wszystkiego podchodzić z dystansem i zawsze mieć pewien "punkt wyjścia"
I ja to popieram...jednak równie "często" trzeba być uważnym na wszystko to co dociera do naszego odbiornika :)

Master Mason * 3rd Degree

W tym wypadku wystarczy spojrzeć przez pryzmat tego co ten pan mówił wcześniej. A zapowiadał różne akcje zarówno iluminatów jak i jego smoków i raczej się nie sprawdziły. W takim razie nie wiem czemu tym razem miałbym mu uwierzyć. Kontrolowana "opozycja"?

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Jeśli spojrzeć na treść ale tak z odpowiedniej perspektywy (istnieje bogate archiwum) to nie widzę dużej różnicy, zmienił się odbiór tej postaci, efekt braku regularnego golenia, nieco potarganej fryzury i podkrążonych oczu.
I wszyscy na niego naskakują, no ale w Camelot czy Mopal potrafią z nim rozmawiać i nie śmiać się cały czas. :)

Mam taką zasadę, że zawsze najpierw staram się patrzeć na treść a potem na formę. Nie bardzo mnie obchodzi jak teraz Benjamin Fulford wygląda - treści przez niego głoszone nie sprawdzają się. A szkoda, bo w pewnym momencie miałem nadzieje, że rzeczywiście istnieje silna organizacja anty nwo.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Dzisiaj muszę wrócić do Benjamina Fulforda, gdyż jego ostatnie wystąpienie na YouTube jest tak wyzywające, jak nigdy dotąd. W ciągu kilku miesięcy dość mocno się postarzał, albo charakteryzator tak zdecydował. Nie wiem co o nim sądzić, bowiem to co ostatnio mówił było tak niewiarygodne i szalone, że nawet Jeff Rense zrezygnował z comiesięcznych z nim rozmów.
W świetle odkrytych oszustw medialnych, należy nadmienić, że Ed Chiarini uważa Fulforda za oszusta, że jest to po prostu rola odtwarzana przez aktora z Independent Film Association, Lawrence Fullera (>link). Jest pewne podobieństwo, lecz czy to jest ten sam człowiek, to można wątpić. Chiarini po prostu znalazł wśród tysięcy aktorów jednego nieco podobnego. Fulford po pierwsze od lat mieszka w Japonii i doskonale mówi po japońsku, a po drugie przez kilka lat był szefem Forbesa na wschodnią Azję.
Jeśli chodzi o ostatnie wystąpienie Benjamina Fulforda, to trudno ocenić na ile jest wiarygodne. Pewne tezy są wręcz nieakceptowalne,jak bluzgi na Papieża Benedykta XVI, ale z uwagi na rzetelność zamieszczam je w tłumaczeniu. Jednak większość tego co mówi Fulford zgadza się z naszą wiedzą na temat NWO i ludzi, którzy wprowadzają rząd światowy. Nie można jednak wykluczyć, że tym wystąpieniem i niedawnymi sensacjami takimi jak porwanie i próby zabójstwa, Fulford chce zrobić wokół siebie zamieszanie i przez to spowodować nagłośnienie możliwej dezinformacji. Niedawny wywiad z Wilcockiem, późniejsze rzekome zastraszanie tego ostatniego (płakał w jednym z wywiadów), zrobiły tyle wokół tego szumu, że Fulford znów wywindował się na górne pozycje wyszukiwarek. Może o to chodziło? Dla tych, którzy nie znają angielskiego, polecam tłumaczenie, które zrobiłem na szybko.

URGENT BEN FULFORD MESSAGE – NWO About To Nuke The World With WW3

Benjamin Fulford wypluwa gumę i mówi:
„- Teraz powiem po angielsku. Wycierpiałem wielokrotne próby zabójstwa mnie. Ludzie, którzy próbowali mnie zabić to m.in. Henry Kissinger, George Busha Senior, Dawid Rotszyld z Genewy. Źródłem obecnych problemów w USA to m.in. Frank Carlucci, James Baker, Paul Wolfenson, George Soros, Zbigniew Brzeziński, Timothy Geitner. Ci ludzie są mordercami i kryminalistami. Musicie ich zaaresztować. Jeśli będą stawiali opór, to ponieważ są mordercami, powinniście ich zabić. Nie wolno pozostawić ich na wolności. To jest ważne, oni planują wzniecenie III wojny światowej, by wymordować miliardy ludzi.
Dawidzie Rotszyldzie z Genewy, nie bądź taki pewien, że jesteś bezpieczny w swoim zamku. Nie jesteś – wiemy gdzie się znajdujesz i wiemy kim jesteś. Jest jeszcze ten seryjny gwałciciel dzieci – Papież. Papież Złoworogi XVI (malevolent). Będzie niedługo martwy. (…) Szatan na ciebie czeka.
Jest wielu tych łotrów, którzy zaczynają uciekać, musimy naciskać, pozbawić ich władzy. Oni przeszkadzają ludzkości się rozwijać, powstrzymują rozwój techniczny o co najmniej 100 lat, o ile nie więcej. To oni chcą wymordować 4 miliardy ludzi, chcą wywołać III wojnę światową – teraz w Iranie i Syrii.
Nie wiecie co zrobić? Przecież to tylko kilku starców, dlaczego wy Amerykanie nie umieścicie ich w więzieniach?!
Muszę wam teraz oświadczyć, że Japonia jest zagrożona. W tej chwili ze statku wwierca się bombę jądrową w dno morskie niedaleko Ciba. To miejsce nazywa się „czikiumaru”. Jeśli Japonia zostanie znów zaatakowana nuklearnym tsunami, to jak słyszałem, nastąpi odwet – wielka skała na Wyspach Kanaryjskich zostanie zatopiona, co wywoła 100 metrowe tsunami (300 stóp) , które uderzy we Wschodnie Wybrzeże USA, włącznie z Nowym Jorkiem, Waszyngtonem i Miami. Musicie zapobiec tej tragedii, musicie zaaresztować tych kryminalistów!
Wiemy kim oni są! Jay Rockefeller, George Bush, hmmm … Nie można zapomnieć o gangsterach w Chicago, którzy kontrolują Obamę. Nie można zapomnieć o Benjaminie Netanjahu.
I mam jeszcze jedną sprawę, chce powiedzieć Żydom, że jesteście dobrymi, wierzącymi w Boga ludźmi, którzy są rządzeni przez gangsterów czczących szatana. Okej?
Izraelska flaga powinna mieć menorę. Zamiast tego, macie symbol satanistyczny. Okej?
To jest symbol satanistyczny na waszej fladze! To nie jest żydowski symbol!
Dlaczego nie ma menory na izraelskiej fladze? Powiem wam dlaczego. Ponieważ rodzina Rotszyldów, która utworzyła Izrael wierzy w Lucyfera, wierzy w szatana. Oni nie wierzą w Jahwe, to nie są prawdziwi Żydzi. Ich prawdziwe nazwisko to Bauer. Oni was używają, a wy robicie z siebie głupców współuczestnicząc w tym szalonym planie. Pospieszcie się i zaaresztujcie tych liderów, którzy przejęli kontrolę nad waszym społeczeństwem.
To nie jest żaden żart – jest wystarczająco wiele dowodów, by każdy wiedział, że to jest prawda. Można to znaleźć wszędzie. Każdy kto badał w pełni udokumentowane fakty, będzie wiedział, że kryminalny gang kontroluje wasz system finansowy od 300 lat i że planuje ludobójstwo. Oni muszą zostać powstrzymani.
Powstrzymamy ich, to jest deklaracja wojny. Czy mnie słyszysz Dawidzie Rotszyld? Okej?
Już nie jesteś bezpieczny, mamy już dość twoich morderczych gier. Słyszałem, że lider rodziny, Evelyn Rotszyld, obecnie się ukrywa po cichu w swoim zamku w Anglii.
Evelyn, powiedz swojej rodzinie żeby się poddała. Powiedz im, że jest już dość. Że nie będzie ludobójstwa. Twoja rodzina jest zagrożona, chyba że zatrzymacie się z tym szaleństwem. Czas się kończy.
Nie chcę być zły na twarzy w chwili gdy zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia (Christmas).
Możemy mieć obecnie chwilę najlepszego rozwoju w historii ludzkiej cywilizacji. Mamy technologie, które mogą zmienić pustynie w zielone oazy, możemy zarybić oceany. Możemy mieć pokój na świecie, a jedyn co nas blokuje to kilku starców. Bardzo proszę każdego, by ich aresztować. Co się z wami dzieje?
Moglibyśmy mieć pokój na świecie, te wszystkie dobre rzeczy, a jesteśmy blokowani przez małą grupkę starych ludzi, którzy wierzą w szatana. I to jest fakt. Proszę was, musimy uratować planetę. Dziękuję.”

Fulford jednak nie kończy, siedzący koło niego Japończyk prosi go wyraźnie by kontynuował. Ten jednak mówi „dosyć”. Ale dodaje:

„-Dodam jeszcze jedną ostatnią rzecz. Tu nie chodzi o złapanie złoczyńców, okej? Nigdy o to nie chodziło. To oni chcą nas wykończyć. I w pewnym momencie, po typu próbach zabójstwa, tylu szykanach, po tym jak opowiadali każdemu kogo znam, że zwariowałem, że biorę narkotyki, że zabijam wokół swoich znajomych… Musicie wiedzieć, że oni wymordowali więcej ludzi niż ktokolwiek w historii. To oni są odpowiedzialni za I i II wojnę światową, są odpowiedzialni za Holocaust, zabili Kennedy’ego, Martina Luthera Kinga, Johna Lennona, Michaela Jacksona, okej?
Wymordowali liderów na całym świecie, to jest najgorszy typ gangsterów i kryminalistów, którzy zmienili USA w republikę bananową, a Europę próbują zamienić w faszystowską dyktaturę.
A całą ich bronią jest iluzja. Fałszywe pieniądze, które nie mają w niczym pokrycia. Odcinamy im pieniądze i wsadzimy ich do więzienia. Muszą się poddać.
Możemy mieć pokój, możemy żyć w dostatku, możemy wydłużyć nasze życie. Musimy się pozbyć tego koszmaru. to zależy tylko od nas.
Każdy kto tego słucha powinien zrobić wszystko co może – pamiętajcie przewyższamy ich liczbą milion do jednego lub lepiej, a w miejscach gdzie ich jest najwięcej, z pewnością przewyższamy ich liczbą sto do jednego. Zaaresztujcie kryminalistów, którzy są najbliżej was, w ten sposób możecie ocalić planetę. Dziękuję.”

Na koniec Fulford komentuje niedawną śmierć lidera Korei Północnej:

„- Kim Dżong Il został zamordowany w ubiegłą sobotę podczas walki o władzę, która obejmuje obecnie Azję. Rodzina Rotszyldów próbuje go zastąpić Kim Dżong Unem, playboyem edukowanym w Szwajcarii, który jak oni mają nadzieję, będzie wykonywał ich rozkazy za piękne kobiety, fantazyjne samochody i inne zabawki. Ale jest to też szansa dla mieszkańców Półwyspu Koreańskiego by stali się znów niezależni.
Zostali oni sztucznie podzieleni po to by można ich było kontrolować przez siły znajdujące się w Europie. Nie ma takiej potrzeby by Koreańczycy byli podzieleni. Połączeni, będą jednym z najsilniejszych krajów na Ziemi. Jest szansa na pokój na Półwyspie Koreańskim. I oczywiście może to prowadzić do rozwoju jaki nie był dotąd notowany w tym regionie Ziemi.

W tym samym czasie sieć północnokoreańskich agentów w Japonii, którzy udawali Japończyków, została rozbita. Zostali aresztowani, a Japonia będzie wolna od kontroli przez siły zagraniczne, które udawały, że są japońskie. I jest to szansa dla Japończyków i Koreańczyków, którzy są kuzynami, o ile nie braćmi, by mieć przyjacielskie i pomyślne stosunki.
Pamiętajcie, Rotszyldzi potrzebuja wojen by móc kontrolować. Potrzebują wojen by nas zadłużać. Nie ma potrzeby by ludzie ze sobą walczyli. Możemy mieć pokój na świecie, a to jest szansa. Rozpoczęła się walka o władzę – nie możemy im dać szansy by znów im się udało nami kontrolować. Ludzkość może sięteraz uwolnić, walka się rozpoczęła. Musimy z nimi walczyć na każdym froncie, aż osiągniemy na Ziemi pokój, skończymy z ubóstwem i niszczeniem środowiska. Możemy to osiągnąć w kilka miesięcy, jeśli tylko usuniemy tę szczącą szatana kabałę.
I to się waśnie zaczęło.”

http://monitorpolski.wordpress.com/

Life's a never ending wheel ...

Awatar użytkownika

Ziutek pisze:
W tym wypadku wystarczy spojrzeć przez pryzmat tego co ten pan mówił wcześniej. A zapowiadał różne akcje zarówno iluminatów jak i jego smoków i raczej się nie sprawdziły. W takim razie nie wiem czemu tym razem miałbym mu uwierzyć. Kontrolowana "opozycja"?

W świecie Bejamina Fulforda wszystko jest na swoim miejscu. :D
Dlatego nie widzę różnicy, ten pan pisze w podobnym tonie od bardzo dawna i na razie nie pasuje mu rola narratora wszystkowiedzącego.
Ta jego wizja może nie pasować do twojej i do wielu innych bo nie jesteś wyjątkiem ale to osobny wątek. :P

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]