Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 kwie 2021, 3:22

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 
Autor Wiadomość
Post: 03 sty 2012, 18:20 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2011, 16:47
Posty: 503
Lokalizacja: Gdansk
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: gdansk
29 grudnia 2011 r. Benjamin Fulford udzielił wywiadu Sean David Mortonowi w jego
programie radiowym Strange Universe.


Obrazek

Poświęciłem sporo czasu by napisać to streszczenie – gdyż to co mówi i proponuje Fulford zgadza się m.in. z projektem Lyndona LaRouche – dlatego też nie sądzę, że jest to czysta fantazja, ale że naprawdę dzieją się rzeczy, które mogą zmienić nasz świat na lepsze.
We wstępie, Sean David Morton przedstawił kilka faktów na temat Korei Północnej. Ciekawostką jest to, że najstarszy syn zmarłego przywódcy Kim Jong Nam, jest na wygnaniu w Chinach, odkąd jako chłopiec próbował się dostać do Disneyland w Tokio na sfałszowanym paszporcie (zob:http://johnboehnerhater2011.wordpress.com/2011/12/29/kim-jong-il-funeral-cnn/Schedę po dyktatorze przejmie jak wiemy trzeci syn Kim Jong Un, który był kształcony w Szwajcarii i jest kibicem amerykańskiej koszykówki.
Jeśli chodzi o Koreę Północną, ważne jest to, że wg. Seana jest to jeden z trzech krajów świata, obok Iranu i Kuby, którego bank centralny nie jest kontrolowany przez Rotszyldów (a co z Białorusią i od niedawna Węgrami?).

Obrazek

Fulford, który mieszka w Japonii od 30 lat, uważa, że Korea Północna jest i była amerykańską kolonią. Dowiedział się tego od pewnego chińskiego polityka. USA są kontrolowane przez kompleks militarno przemysłowy, szczególnie Carlyle Group, oraz przez kompleks narkotykowy (CIA). To, że Korea Północna może być kolonią tego kompleksu potwierdzają pewne fakty, jak to np. technologia wyrzutnie rakietowych, które ma Korea Płn. została przekazana przez wywiad Pakistanu (ISI), a ten otrzymał ją właśnie od USA. Cel jest prosty – użycie tego kraju jako „zagrożenia” – po to by móc sprzedawać broń.To samo dotyczy technologii bomby atomowej.
Cała zimna wojna i podzielenie świata na obozy, było tylko przedstawieniem, które miało na celu stworzenie rynku do sprzedaży broni. Rządy w krajach obu bloków były zainstalowane przez ludzi stojących ponad tym wszystkim, takich jak David Rockefeller czy Henry Kissinger, którzy współpracowali z sowieckimi przywódcami.
Obecnie toczy się cicha wojna o Koreę pomiędzy dwiema frakcjami – stary kompleks militarno-przemysłowy chce utrzymać podział tego kraju, gdyż pozwala to na sprzedaż broni, a do tego Korea Północna jest centrum produkcji amfetaminy na Azję – tym zajmuje się część CIA.

Fulford wyraźnie rozdziela CIA na dwie frakcje – kryminalną część „gestapo” podległą George’owi Bushowi Seniorowi, oraz patriotów z Langley.

Na półwyspie koreańskim następuje fundamentalna zmiana władzy, w którą zaangażowani są Rotszyldzi, obecnie skonfliktowani z Rockefellerami. Kim Jong Il został zamordowany przez szwedzką prostytutkę już kilka lat temu, a na jego miejsce wstawiono sobowtóra, którego teraz usunięto. Fulford uzyskał informację od jednego z członków rodziny Rotszyldów, że chcą oni zjednoczyć Koreę pod berłem jednego imperatora, tak jak jest obecnie w Japonii. System polityczny nowej Korei będzie wymieszaniem systemów jakie są obecnie w obu krajach. Nowa Korea ma się stać centrum produkcyjnym. Oczywiście kraj ten będzie miał bank centralny należący do Rotszyldów. Chińczycy godzą się na to, pod warunkiem, że na Półwyspie Koreańskim nie będzie baz amerykańskich. Wcześniej próbę unifikacji tych krajów podjął prezydent Korei Południowej Roh Moo-hyun, którego zrzucono za to z urwiska. Nowy prezydent Lee Myung-bak jest praktycznie marionetką Rockefellerów i jak to nazywa Fulford „starych ludzi”.

O procesie unifikacji będą świadczyły wybory w Korei Południowej w tym roku – jeśli nowym prezydentem będzie lewicowiec, to będzie to świadczyć o tym, że proces unifikacji się rozpoczął. Oczywiście zajmie to sporo czasu, z uwagi na różnice w poziomie rozwoju obu krajów. Rozwój Korei Północnej ma nastąpić jednak bez pasożytniczego zadłużania kraju. Fulford przypomina, że są dwa rodzaje finansowania – jeden pasożytniczy, taki jaki jest stosowany w USA i Europie, a drugi konstruktywny, który służy faktycznemu budowaniu i rozwojowi. Dług nie musi być zły, jeśli banki uczestniczą zarówno w proficie jak i stratom.
To co się dzieje w Korei Północnej ma swoje odbicie także w Japonii – niedawno doszło tam do serii aresztowań, gdyż w rządzie japońskim od zakończenia II wojny światowej główną rolę odgrywali podstawieni agenci Korei Północnej, wstawieni tam z fałszywymi nazwiskami przez Amerykanów. Przykładem jest premier w czasach Reagana, Yasuhiro Nakasone. Używane są też grupy mniejszościowe, które przewodzą także mafii Yakuza (w jednym z wcześniejszych wywiadów Fulford wspomniał o tym, że 1% populacji Japonii to są przefarbowani Żydzi). Cesarz jest obecnie tylko atrapą, która pracuje dla Busha, Kissingera i reszty gangsterów.

Model ekonomii japońskiej został zniszczony przez wprowadzenie systemu z Wall Street na się – przez groźby militarne, które potwierdzono zestrzeleniem samolotu Japan Airlines Flight 123 z 520 ofiarami. Japończycy mieli agencję planowania ekonomicznego, który tak doskonale się sprawdził w latach 80-tych – wtedy to Amerykanie poczuli zagrożenie, gdyż Japończycy zaczęli być obecni wszędzie i wykupywali biznesy także w Ameryce. Chiny, które obecnie przejęły ten model rozwijają się w tempie 10% rocznie.
[ Komentarz monitorpolski: Tu muszę dodać od siebie, że jest to prawdą - w latach 80-tych Japończycy wykupywali Amerykę - ja sam w 1988-90 pracowałem w Dallas w hotelu Westin, który został przejęty przez japońskiego właściciela. Zreorganizował on cały system działania hotelu, co szybko zwiększyło ilość gości, a także nasze zarobki.]

W dalszej części wywiadu Fulford komentuje fakty związane z tsunami z 11 marca 2011 r, które wskazują na konspirację i to, że tsunami zostało wywołane podziemnym wybuchem nuklearnym.
Okazuje się, że pojawił się świadek – w jednym z kościołów protestanckich w Tokio przebywał komandos japoński, który był członkiem 15-osobowego komanda, które podkładało ładunki nuklearne na dnie morza w pobliżu północno-wschodniej Japonii. Nie wiedzieli oni w jakim celu te ładunki były podkładane, powiedziano im, że to jest eksperyment. W czasie tsunami wszyscy pozostali członkowie komanda zginęli. Ten komandos ma znajdować się obecnie w Los Angeles. Fulford przekazał informację o tym fakcie rządowi amerykańskiemu, jednak bez żadnej reakcji.

Obrazek

Fulford wspomniał też o izraelskiej firmie Magna, która odpowiadała za bezpieczeństwo elektrowni Fukushima [komentrz monitorpolski: inne źródła podawały informację o bombach atomowych, które zostały wprowadzone na teren elektrowni przez tę firmę w postaci wielkich półtonowych kamer BSP, zobhttp://thelyingchannel.blogspot.com/2011/05/fukushima-was-attacked-by-israel.html
Przypomniał też, to co mówił rok temu – w styczniu 2010 roku, że ujawniono treść rozmów telefonicznych izraelskiego przywódcy Benjamina Netanjahu, który szantażował japońskiego premiera serią wybuchów nuklearnych na terenie Japonii, jeśli ten nie przekaże mu pieniędzy.

Nowym faktem jest informacja, że japoński statek Chikyu Maru robił odwierty w pobliżu epicentrum trzęsienia ziemi zaraz przed trzęsieniem ziemi 11 marca 2011. Obecnie statek ten dokonuje wierceń w dnie oceanu w pobliżu Ciba i Tokio. Operacja została prawdopodobnie wstrzymana. Źródła Fulforda w CIA donoszą, że Obama zarządził atak na Tokio by zmusić Japonię do kapitulacji, co utrzymałoby hegemonię mafii Rockefellera w świecie. Ewentualny atak na Tokio ma być jednak pomszczony przez wysadzenie wyspy Las Palmas na wyspach Kanaryjskich, co spowodowałoby olbrzymie tsunami, które zatopiłoby wielkie miasta na Wschodnim Wybrzeżu USA. Sytuacja jest więc bardzo niebezpieczna.

Wg. Fulforda, głównym problemem współczesnego świata jest to, że system finansowy został przejęty przez fanatyków religijnych, którzy są przekonani, że ich powołaniem jest rządzenie całym światem z Jerozolimy i że w międzyczasie powinni wymordować 4-5 miliardów ludzi w ich Armageddonie. Pozostała część ludzkości ma im służyć jako niewolnicy.

Niedawno Fulford otrzymał zaproszenie do Szwajcarii na negocjacje od niejakiego Vincenzo Lazaro, faszystowskiego masona z Teutonic Knights, by negocjować w sprawie zatrzymania III wojny światowej, która ma się rozpocząć od ataku an Iran. Oczywiście, nie daje się nabrać na tę oczywistą pułapkę, gdyż to właśnie tenże Lazaro próbował go zabić kilka miesięcy wcześniej podczas prób negocjacji – jest on znakomicie uzbrojonym zawodowym mordercą
Obrazek

W dalszej części wywiadu Sean David Morton nawiązał do pozwu sądowego złożonego przez Neila Keenana w listopadzie ub. roku przeciwko grupie z ONZ z Sekretarzem Generalnym włącznie oraz przedstawicielom rządu włoskiego z Silvi Berlusconi na czele.Keenan reprezentuje grupę wpływowych rodzin azjatyckich, w których posiadaniu znajduje się wielki majątek w złocie. W pozwie chodzi generalnie o defraudację olbrzymich sum przekazanych rządowi amerykańskiemu po wojnie na użytek finansowania pomocy międzynarodowej, w tym planu Marshalla. Pieniądze zostały bezprawnie przejęte przez Rezerwę Federalną (FED) oraz stowarzyszone z nią instytucje (MFW, rządy europejskie itd.) i przez 50 lat są bezprawnie używane na użytek tej prywatnej grupy.
Podczas Bretton-Woods w 1944 roku USA, Francja, Anglia i kraje zwycięskie dostały uprawnienia do kontroli
systemu finansowego świata. Jednak przekazane im pieniądze zostały źle wykorzystane, np. plan Marshalla został wykonany tylko w stosunku do krajów kontrolowanych przez Rotszyldów, tj. Zachodniej Europy i Japonii. Za pomocą tych pieniędzy sfinansowano także całą zimną wojnę. Fulford odkrył, że w reakcji na to, w 1955 167 krajów podpisało międzynarodowe porozumienie, w którym ustalono kontrolę nad 85% zasobów finansowych świata – złotem, biżuterią, itd, które były w posiadaniu tychże krajów. Pozostałe 15% to majątek krajów grupy G5 – czyli mafii Rotszyldów.
Część tych wielkich zasobów finansowych miało być użyte do rozwoju Afryki i Azji.

Obrazek

Prezydent USA właśnie po to wypuścił kilka miliardów dolarów rządowych, nie przez FED. Po jego zabójstwie, dysponentem wyznaczono premiera Indonezji Sukarno, który wymordował pół miliona ludzi, zanim udało się go obalić. Od tamtej pory te wielkie finanse są bezprawnie wykorzystywane przez grupę gangsterów globalnych (MFW, Bank Światowy, ONZ, itd.). Tak więc funkcjonowanie obecnego systemu finansowego, nie ma podstaw prawnych, a tworzone pieniądze są bez prawdziwej wartości w postaci zabezpieczenia w kruszcach czy kamieniach szlachetnych.

Wiarygodności Fulfordowi daje to, że pisał o pozwie Keenana jeszcze przed jego złożeniem, a obecnie w internecie można znaleźć jego skany (zobhttp://www.scribd.com/doc/75892598/Keenan-Complaint-Trillion-Dollar-Lawsuit-Ben-Fulford. Czy jest to podróbka, trudno ustalić bez bezpośredniego kontaktu z sądem. Pozew został złożony w południowym Nowym Jorku, co zdaniem Seana Davida Mortona nie jest najlepszym miejscem (brak jurysdykcji nad ONZ czy rządami innych państw). Fulford twierdzi, że pozew ma być tylko „wehikułem” do dalszych działań pewnych ludzi w Pentagonie w kierunku zmian w USA. Międzynarodowy Trybunał w Hadze też nie jest dobrym miejscem na składanie tego typu pozwów, gdyż jest całkowicie kontrolowany przez grupę Rotszyldów.
Dowody przedstawione w pozwie są nie do obalenia – fizycznie łączą pozwanych z rabunkiem obligacji o wartości 135 miliardów, tak więc sąd będzie musiał je rozpatrzeć. Obligacje zostały skradzione od obywateli japońskich, którzy próbowali przejechać granicę włosko – szwajcarską. Pieniądze miały sfinansować tunel pomiędzy Koreą i Japonią.

Na koniec Fulford przedstawił swoją wizję roku 2012. Opiera je m.in. na rozmowach z lożą masońską P2 (Propaganda Due) w Watykanie, gdzie dowiedział się, że realizowane są długoterminowe plany inżynierii społecznej oparte na ruchu gwiazd. Dowodem na to są pewne zjawiska astronomiczne - jak np. „niebieski Księżyc” 31 grudnia 2008 na zachodzie i 1 stycznia 2009 na wschodzie, były też szczególne zaćmienia Księżyca. Zgodnie z tymi obserwacjami nastąpi jakieś ważne wydarzenie, które przyjdzie ze wschodu, które zakończy 26,000 letni cykl, który powoduje również drgania Ziemi – był on uwzględniany przez Majów, którzy jednak wtedy nie wiedzieli co się dokładnie wydarzy. Nie znaczy to jednak, że musimy się zgodzić na długoplanową inżynierię społeczną. Ważne jest to co możemy fizycznie zaobserwować i ustalić, jak to, ze na pewno nastąpi kolaps systemu finansowego zachodu, czy też będzie musiało nastąpić ponowne jego „uruchomienie”. Powodem jest to, że nie ma podparcia dla ilości pieniędzy jakie są w obrocie. Te rzeczywiste wartości – przemysł, nadwyżki w handlu, towary są kontrolowane tylko przez Japonię, Chiny, Rosję i kilka krajów eksportujących ropę naftową. W Europie i USA drukuje się bezwartościowe pieniądze, wspierane tylko medialną propagandą i uzbrojonych bandziorów.
Dlatego też sytuacja jest tak napięta i grozi wojną.

Aby załagodzić tę sytuację, grupa azjatycka proponuje podział 50-50 w kontroli nad planetą – podział ma być pomiędzy Wschodem i Zachodem. Niedopuszczalne ma być istnienie jednego centrum kontroli w postaci Rządu Światowego, choć pewne zasady powinny obowiązywać dla wszystkich krajów – jak międzynarodowe sądy decydujące o legalności wojen.

Grupa azjatycka chce promować plany zakończenia ubóstwa i niszczenia środowiska – to może być rozpoczęte już w ciągu kilku miesięcy. Jeśli dojdzie do porozumienia, można rozpocząć wielką zabawę – czyli sztuczny koniec świata. W sposób wirtualny można wywołać np. zatopienie Nowego Jorku i Tokio, a poprzez odcięcie komunikacji nie dałoby się ustalić czy jest to prawda, czy też fikcja. Można też w końcu ujawnić te wszystkie UFO, które są stworzone dla fikcyjnej Inwazji Obcych – byłoby to częścią wielkiej zabawy. Ten fikcyjny koniec świata może mieć miejsce 21 grudnia 2012 – gdyż nasz kalendarz fizycznie nie gra z aktualną postacią Układu Słonecznego. Przez 3 dni „nie byłoby” wówczas świata.
25 grudnia 2012, który jest faktycznym początkiem nowego roku solarnego, ustalono by datę 1 stycznia roku 0. Naprawiłoby to korelację ruchu naszej planety z kalendarzem, a także posłużyłoby jako początek nowej, zdrowej ery.
Jest to konieczne, bowiem to co się obecnie dzieje jest jakąś „kwarantanną”, która powstrzymuje ludzkość przed rozwojem. Powinniśmy mieć już dawno temu np. kolonie na Marsie, a wszystko się zatrzymało w latach 70-tych. Ludzkość jest powstrzymywana przez gangsterów z inną, chorą wizją przyszłości – należy pamiętać, że są to eugenicy, którzy chcą stać się bogami, a resztę z nas przekształcić na swoich niewolników. Redukcja populacji ma zwolnić Ziemię dla ich użytku i radości. Są oni członkami tego samego plenienia, które wyznaje eko-faszystowskie podejście do rzeczywistości. Zrujnowali już oni potencjał cywilizacji zachodniej, wywołali kolaps Związku Radzieckiego, a teraz rujnują ekonomię USA – to wszystko było wywołane w sposób sztuczny przez członków tych królewskich rodzin. Chodziło i chodzi o to, by ceny na wszystko tak spadły, by mogli to wykupić za centy. Ale ich plany na globalny rząd faszystowski udało się już powstrzymać – rezultaty tego zobaczymy w roku 2012.

Ci ludzie jednak nie będą chcieli po prostu tak sobie odejść, w związku z tym w USA i Europie nadal będą utrzymywać się trudne warunki, szczególnie w pierwszej części roku. Fulford został poinformowany przez przedstawicieli grupy, która zrealizowała rewolucje we Francji, Rosji i USA o tym, że w lecie tego roku będą próby wywołania rewolucji w Europie i USA – odbędą się wielkie demonstracje antywojenne. Nadzieją jest postawa dowództwa wojskowego USA, że będzie przestrzegana Konstytucja USA i że wrogowie wewnętrzni zostaną ukarani. Chodzi głownie o niedemokratyczny reżim zagranicznego agenta CIA Obamy i Kongres, którego członkowie w większości jak się okazuje, mają wielkie depozyty łapówkowe na kontach w Banku Watykańskim (który jak wiadomo jest kontrolowany przez mafię Rotszyldów). Jest więc prawny powód by ich wszystkich zaaresztować. Niewiele potrzeba 0 wystarczy wysłać tylko uzbrojonw oddziały do stacji telewizyjnych i redakcji gazet, a może nawet wystarczy wykonać kilka rozmów telefonicznych z ich właścicielami i zażądać mówienia prawdy, a resztę tych „starych ludzi” powsadzać do więzienia. Należałoby też siłowo przejąć kontrolę nad 12 oddziałami Rezerwy Federalnej i po zabawie.

http://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/02/benjamin-fulford-czeka-nas-wielka-zabawa-pod-koneic-2012/

_________________
Wiedza bywa grozna,niewiedza bywa grozniejsza!!!!!

ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 sty 2012, 18:20 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 13 lut 2012, 11:39 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
Witam

Wiem co niektórzy powiedzą, że Benji nie stanowi wiarygodne źródło ale niestety wiele z tego co on mówi - choć dość chaotycznie - zaczyna się powoli realizować.

Najnowsze wieści z 13.02
PL: w skrócie:

Wg.informacji z Pentagonu - implozja FED nadal jest pod kontrolą i że trwają prace nad nowym systemem finansowym.
Dalsze info dot. Natanyachu - przedstawiają go jako psychola, który chce podpalić świat, morduje nawet swojego psychiatrę który potwierdzą chorobe psychiczną. Koniecznie dąży on do wywołania 3 wojny światowej.
Potwierdza równiez info, że dzwonił on też do premiera Japonii, że jak nie da mu kasy to wysadzi wszystkie elektrownie atomowe na terenie Japonii - prawie mu się udało ......

Świadczy to o skali jacy psychole żądzą tym światem.

A teraz ważna info z blogu MonitorPolski :

Z ostatniej chwili: Przywódca Illuminati Lord William Klevshonek Zoronistas został wczoraj zamordowany przez zabójców Bractwa Białego Smoka. Taka tajemnicza informacja ukazała się na godlikeproductions. Ma to spowodować poważne opóźnienia w realizacji planów Illuminatów, w tym w wojnie z Iranem

Czekam osobiście na potwierdzenie tej info - jeśli to prawda - to Fulford wcale nie okazuje się takim łgarzem.
PozdrNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 lut 2012, 13:16 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2010, 15:04
Posty: 362
Płeć: mężczyzna
syriuszA-nin pisze:
Czekam osobiście na potwierdzenie tej info - jeśli to prawda - to Fulford wcale nie okazuje się takim łgarzem.
Pozdr


Nie bardzo rozumiem. Czekasz na potwierdzenie w teleexpressie? Wojna nie wybucha, a miała wybuchnąć to wystarczy podać że jakieś komplikacje i dalej można popierdywać swoje :lol: Fulford jest tak wiarygodny jak Dżordż Dablju Busz.

_________________
"Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem."Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 lut 2012, 16:03 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
Kolejny odcinek trzymajacej w napieciu telenoweli :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 lut 2012, 19:34 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:23
Posty: 66
Płeć: mężczyzna
Ja się naprawdę dziwię, że wciąż znajdują się tu osoby które wierzą temu człowiekowi... :zły: Ta osoba próbuje uzyskać popularność na manipulowaniu faktami, albo jest świrem, przykro mi to stwierdzać, wiem, że ktoś możę czuć się urażonym. Niestety Pan Fulford opowiada takie bzdury, że uszy pękają tym bardziej, że nie podaje ŻADNYCH dowodów na swoje rewelacje.

Apeluje do was, byście nie propagowali takich "śmieciowych" informacji, tym bardziej od tego Pana, dziękuje. :)

( Z góry BARDZO PRZEPRASZAM za moje słowa.) :bezradny:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 lut 2012, 11:25 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 09 maja 2009, 20:41
Posty: 218
Lokalizacja: Warszawa
Przeczytałem ten wywiad i nie rozumiem wypowiedzi niektórych Kolegów: dlaczego z taką pewnością uważacie, że to bajki? Może facet ma rację? Przecież nie od dziś wiadomo, że światem rządzi ukryta garstka osób a celem jest zniewolenie ludzkości.
Przypomina mi się w tym momencie 9/11 gdy powstała "teoria spiskowa" że to był INSIDE JOB. Wtedy też były takie reakcje ludzi.
Więc nie osądzałbym z góry negatywnie tego Pana, a jeżeli uważacie że jednak pisze bajki to proszę udowodnijcie, że tak jest.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 mar 2012, 1:25 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 06 gru 2010, 18:09
Posty: 45
Lokalizacja: podwarszawa
Płeć: mężczyzna
Witam.Odrazu chcę uprzedzić pytania dlaczego w tym temacie.Otóż Benji centralnie wali wieści z takich obszarów do których raczej nie mamy dostępu w celu weryfikacji.Pozostaje jedynie obserwacja i kojarzenie faktów.To niejest nawet poziom takich tusków , a co dopiero My.Myślę więc że ten materiał rzuca troche światła na kilka spraw.
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 mar 2012, 15:37 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 26 lis 2011, 11:13
Posty: 47
Płeć: mężczyzna
przepraszam ale muszę to powiedzieć ku... naprawdę niektórzy sa tak glupi
Co za bajeczki co za fake ale z niego psychol to niech mi ktoś powie czy psychol który wierzy w to ze bush to jaszczurka jest normalny? wierzycie w rzeczy które mogą się wydawać nierealne a nie wierzycie w to co mówi on? on przynajmniej nie wydal żadnej książki nie ma własnej stacji radiowej i tv wierze bardziej jemu niz wszystkim tu na tym forum dla mnie realna osoba jest ta ktora nie ma z tego żadnych korzyści majątkowych bo david icke ma nie oszukujmy się może być tak ze jesteście już zmanipulowani a wydaje sie wam ze nie jesteście a tak naprawde jesteście bo wierzycie david ickowi i innym ale temu to juz nie trzeba go zepchnąć na margines naprawde czasem poczytajcie a pozniej sie wypowiadajcie zastanowcie sie 1000000 razy zeby przynajmniej nie olewac tego bo okaze sie kiedys tak ze reszta kłamala a on mowil prawde .
Wojna z iranem byla by juz gdyby nie to ze rosja i chiny byly przeciwne na niektore sankcje ktore ONZ chcialo nalozyc.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 mar 2012, 12:25 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
kopia z krystal28


Benjamin Fulford – raport 13 marca 2012
13
MAR
2012
Dodaj komentarz
by krystal28 in Benjamin Fulford

.

Przetłumaczyła Krystal

Raporty tłumaczę tego samego dnia i nie jestem w stanie zweryfikować ich wiarygodności. Czytajcie z otwartym umysłem, mając na uwadze, że jest to nie tylko ujawnianie informacji dla ludzkości, ale także walka słowna ze starymi władcami tego świata. Bądźcie też świadomi, że Fulford nie czyta czanelingów i nie ma informacji od naszej Rodziny Gwiezdnej, takich jak, że nie ma już pozwolenia na większe wybuchy, szczególnie nuklearne na Ziemi. Jego odważna działalność dla dobra ludzkości i walki z kabałem opiera się m.in. na współpracy z tajnym chińskim stowarzyszeniem i informacjach od różnych, wpływowych insiderów.

Nadszedł czas, by szturmować Bastylię, vive la revolution!

Finansowa wojna, która intensywnie szaleje co najmniej od 2001 roku może ostatecznie się zakończyć. W tym tygodniu trzykrotne wysiłki na rzecz przekonania lucyferycznego kabała bankowego do poddania się są realizowane. W pierwszym, rząd chiński ogłosił, że rozpocznie masową instalację słonecznych i wiatrowych urządzeń energetycznych na dachach na całym świecie w celu uwolnienia ludzkości od kontrolowanej energii przez kabalistyczną sieć. W drugim, kontrolowane banki centralne przez kabała zostaną poproszone o naprawienie niedotrzymanych obietnic przez odkupienie instrumentów finansowych wspieranych przez złoto skradzionego od ofiar Holokaustu podczas II wojny światowej. Trzeci wysiłek jest nadal utrzymywany w tajemnicy, ale w istocie jest to obietnica rozpoczęcia oddolnej rewolucji w kontrolowanych przez kabała krajach takich jak Włochy, Francja, Niemcy, Wielka Brytania i USA, chyba że kraje te zaprzestaną swoją nieustanną politykę straszenia wojną.

Aresztowanie Billa Gatesa, ogłoszenie we włoskiej gazecie, że papież poda się do dymisji 15 kwietnia i obecność amerykańskiego marszałka towarzyszącego agentom kabała takim, jak Timothy Geithner, to wszystko sygnały, że bardzo mało pozostaje opozycji.

W zeszłym tygodniu chińska delegacja spotkała się z przedstawicielem Towarzystwa Białego Smoka w Tokio. Na spotkaniu zostało osiągnięte nieformalne porozumienie, w którym strona chińska zobowiązała się do zapewnienia obiektów produkcji i finansowania nowych technologii energetycznych. Rozpoczynając rewolucyjną, dachową kombinację turbiny wiatrowej i słonecznego panelu, będą one rozpowszechniane bez wstępnej przedpłaty dla gospodarstw domowych i przedsiębiorstw na całym świecie. Ci gospodarze będą następnie płacić instalatorom równowartość ich obecnego rachunku za energię przez 5 lat, po czym staną się oni niezależni energetycznie. Jest to konkretny i realistyczny sposób, aby dać czas kartelowi energii atomowej i opartej na paliwach kopalnych, znalezienie nowej linii biznesu.

Inne technologie “darmowej energii”, jeśli okaże się, że istnieją, mogą być zastosowane w zastępstwie tych urządzeń, ale dopiero po ustaleniu bezpieczeństwa. Instalacje tych urządzeń będą również wprowadzane stopniowo tak, aby istniejące korporacje energetyczne miałyby wystarczającą ilość czasu na transformację do nowej linii biznesu. Toyota też już rozpoczęła swój atak na przemysł paliw kopalnych, produkując samochody, już teraz na rynku, które uzyskują ponad 100 kilometrów z litra lub ponad 300 mil z galona.

W innym, bardziej bezpośrednim posunięciu, kabał bankowy zostanie wezwany do złożenia 15 bilionów dolarów dotacji dla celów zakończenia wojny, ubóstwa, zatrzymywania zniszczeń środowiska naturalnego i uwolnienia ludzkości od harówki, nędzy i choroby. Będzie to wymagało konkretnego rzeczywistego ruchu, o którym w tym czasie nie możemy pisać szczegółowo, ujawniając tylko, że wiąże się to z poproszeniem nazistów Odessy / Busha o spłatę złota ukradzionego ofiarom holokaustu. Jedyną rzeczą, którą można powiedzieć o tym konkretnym manewrze w tej chwili jest powiedzenie Rzymianom, aby mieli się na baczności w tym “bezczynnym miesiącu marcu.”

Będzie ogłoszenie, wyemitowane na żywo 13 marca w Internecie, przez grupę anonimowych hakerów, gnostycką frakcję Illuminati i Towarzystwo Białego Smoka. Jeśli to ogłoszenie nie będzie wzięte pod uwagę, będzie rewolucja według anonimowych i gnostyków.

Z innych wiadomości; zachodnie ambasady w Tokio będą wszystkie pozamykanie dnia 20 marca pod pretekstem obchodzenia równonocy wiosennej. Jeśli to zamknięcie ambasady jest pretekstem do ewakuacji personelu w ramach przygotowań do masowego ataku terrorystycznego przeciwko Tokio, będą wtedy głębokie konsekwencje dla zachodnich rządzących oligarchów i ich rozszerzonych rodzin. Ponadto, broń jądrowa została już umieszczona w Jerozolimie i Rzymie przez gnostycznych agentów i te dwa miasta znikną na zawsze, jeśli Tokio zostaje zaatakowane. Wzywamy wszystkich obywateli tych dwóch miast do natychmiastowej ewakuacji, jesli Tokio zostanie sterroryzowane przez Rzymian.

Ponadto, chińscy i japońscy militaryści zakończyli przygotowania w celu zatopienia rockowej formacji La Palma i spowodowanie 100-metrowego tsunami na wschodnim wybrzeżu USA i południowej Europy w odwecie za planowany atak na Tokio. Świat nie będzie już tolerować rzymskiego terroru. Rzymianie muszą wyrzec się szatana i Watykan musi być oczyszczony z wszystkich satanistów. To nie jest do negocjacji.

Z innych wiadomości; informator dostarczył temu pisarzowi bardziej szczegółowych informacji na temat jak kabał bankowy manipulował japoński system polityczny. Były premier Yukio Hatoyama, sataniczny wolnomularz został przekupiony przez bankierów z obietnicą, ze jego syn będzie “pierwszym premierem rządu światowego”. Źródłem tej informacji jest znajomy żony Hatoyamy.

Hatoyama i Banri Kaeda wraz z Seiji Maehara są jednymi z czołowych agentów satanistycznych loży masońskiej P2 w obecnej Partii Demokratycznej rządu Japonii. To źródło również potwierdziło, że były premier Naoto Kan jest północnokoreańskim, satanistycznym przedstawicielem loży masońskiej P2. Pośrednik Ichiro Ozawa próbował przejść na drugą stronę i “przyłączyć się do chińczyków”, ale był w rzeczywistości agentem Jay Rockefellera, który próbował zinfiltrować tajne stowarzyszenia azjatyckie.

Japoński magazyn Kami no Bakudan (papierowa bomba) również zdał raport w najnowszym wydaniu, że obecny premier Japonii, Yoshihiko Noda jest częścią homoseksualnej sieci agentów powiązanych z założycielem Panasonica, Konosuke Matsushita i międzynarodowej homoseksualnej sieci CIA skoncentrowanej na Uniwersytecie Georgetown. Każdy urzędnik rządowy na całym świecie, który został wysłany do Georgetown na studia podyplomowe, może być częścią tej sieci. Jednak o ile możemy powiedzieć, gejowa sieć popiera Towarzystwo Białego Smoka i jego cele do zakończenia ubóstwa, wojen i zatrzymania zniszczenia środowiska naturalnego.

Chcielibyśmy poprosić tę sieć, aby w pełni uaktywniła się w celu demontażu pozostałych satanistycznych agentów w dalszym ciągu pracujących, aby terroryzować Japonię do poddania ich planom dla światowego rządu faszystowskiego. Znają konkretnych agentów, którzy prowadzą tę zdradziecką pracę i wszyscy muszą zostać poddani prewencyjnemu nadzorowi w tym tygodniu.

Nadeszła pierwsza rocznica tsunami i nuklearnego ataku terrorystycznego 11 marca 2011 i japońskie korporacyjne media zdalny obszerne relacje, jednocześnie starannie unikając prawdy, mówiąc, że to klęska żywiołowa. Jest to wyraźny znak, że magnaci mediów są tu w dalszym ciągu tchórzami, którzy siedzą na płocie i czekają, aby zobaczyć, kto wygra finansową wojnę.Oni muszą zrozumieć, że szatan już opuścił ten wszechświat. Ludzkość zostanie wreszcie uwolniona.
http://kauilapele.wordpress.com/2012/03 ... g-universeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 mar 2012, 13:21 
Cytuj:
Aby załagodzić tę sytuację, grupa azjatycka proponuje podział 50-50 w kontroli nad planetą – podział ma być pomiędzy Wschodem i Zachodem. Niedopuszczalne ma być istnienie jednego centrum kontroli w postaci Rządu Światowego, choć pewne zasady powinny obowiązywać dla wszystkich krajów – jak międzynarodowe sądy decydujące o legalności wojen.


Każdej szmacie mówiącej oddaniu władzy dewiantom azjatyckiej mafii z zachowaniem istniejącej mówię...NIE.
Fulford to bajkopisarz, wystarczy przeczytać jego starsze bajki. Kolejna sprawa fałszowania informacji.
To tzw "fałszerz rzeczywistości" Gdzie informacje o gigantycznej operacji dotyczącej obcych, eksperymentów, ich baz, gdzie informacje o okultystycznej demonicznej stronie tajnych stowarzyszeń, gdzie informacje o porwaniach i ofiarach z ludzi na masową skalę, gdzie informacje o działalności obcych na tej planecie w podziemnych kompleksach. jeśli chodzi o mnie i stan mojej wiedzy na te tematy, wszystko co dotyczy całego obrazu...wiem i jestem przekonany że Fulford po pierwsze zataja ważne informacje jakieś 80%, odwraca uwagę od czynnika obcego i okultystycznego, chce poparcia społecznego dla azjatyckiej mafii..sory ale nie wspieram morderców, bandytów, handlarzy narkotyków oraz wszelkiej przestępczości zorganizowanej w postaci socjopatów azjatyckiej masonerii czy mafii, która jest o wiele bardziej okrutniejsza od amerykańskiej czy europejskiej.

Jak do tej pory Fulford pieprzył o aresztowaniach, rzekomych najemnikach itp itd... i to wszystko bajki.

No wybaczcie ale te idiotyczne teksty o Kabale z bloga krystal28 to kpina do kwadratu.

Śmieszą mnie bajkowe tekst Fulforda w stylu:
Cytuj:
Według Fulforda liczy ona ponad 1,5 miliona osób. Daje im to nie tylko ogromną przewagę liczebną wobec zachodnich tajnych stowarzyszeń. Twierdzi on również, że posiadają oni wśród swoich członków doskonale wyszkolonych zabójców, którzy gotowi są dokonać serii zabójstw najbardziej wpływowych członków zachodnich tajnych stowarzyszeń. Za jego pośrednictwem postawiono ultimatum - mają oni zrezygnować ze swoich planów rozpoczęcia III Wojny Światowej albo w przeciwnym wypadku wszyscy zostaną zabici.


Tajne Stowarzyszenia i rodziny rządzące to tylko żałosne marionetki w innych bardziej mrocznych rękach, ich likwidacja da tyle co nic bo powstaną nowe marionetki. To się nazywa odwracanie uwagi od sedna problemu i jest dobre dla naiwnych. 1,5 miliona...i co ? I nico...Na górę
   
 
 
Post: 13 mar 2012, 13:41 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 26 sty 2010, 20:08
Posty: 54
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Tajne Stowarzyszenia i rodziny rządzące to tylko żałosne marionetki w innych bardziej mrocznych rękach, ich likwidacja da tyle co nic bo powstaną nowe marionetki. To się nazywa odwracanie uwagi od sedna problemu i jest dobre dla naiwnych. 1,5 miliona...i co ? I nico...


No właśnie ciągle odkrywam nowe szczeble tego całego zniewolenia ciekawe czy sięga to dalej niż poza wymiar astralny bo podobno wyżej egoizm nie ma już dostępu czyli zło nie występujeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 mar 2012, 14:55 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
To kim jest Fulford wiemy ,interesujące jest to co przekazuje między wierszami,jeśli Jual Aviv (były ochronarz Goldy Maier) mówił z wyprzedzeniem o WTC ,metrze w Londynie i to się sprawdziło, to tu też trzeba nasłuchiwac i filtrować,pamiętacie Men in Black -pierwsza część; jak chcesz być na bierząco poinformowany o aktywności obcych czytaj brukowce :język:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 mar 2012, 19:15 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 cze 2011, 10:36
Posty: 153
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 mar 2012, 22:20 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
Właśnie coś wspomniał o rezygnacji imperatora dartha benedykta 15 kwietnia, papier cierpliwy jest wszystko zniesie ,yt też - poczekamy parę dni i zobaczymy co nam wciskają MrugaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 mar 2012, 9:50 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 cze 2011, 10:36
Posty: 153
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: mężczyzna
Można się pukać po głowie czytając raporty Fulforda, lub posądzać go o schizofrenię lub palenie "konkretnego zioła". Gdy się jednak bliżej przyjrzymy temu, co się dzieje od dawna w Japonii względem NWO, zrozumiemy wtedy, jak wiele racji ma on w tym, o czym on mówi i co mówi umieszczony powyżej raport. Poniższy film to zaledwie maleńki wycinek i uzupełnienie przesłanych przeze mnie ostatnio 2 filmów. Zachęcam do zgłębiania tematu na własną rękę, gdyż jest naprawdę sporo wartościowych informacji, które mogą pomóc w zrozumieniu tak agresywnego nastawienia NWO właśnie do Japonii.

phpBB [video]


Filmik jest zaledwie kilkuminutowym wycinkiem z całego przemówienia. Można je znaleźć na YT w języku angielskim, ale myślę, że i te parę minut daje sporo do myślenia.

:hejka:[/quote]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 mar 2012, 9:11 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Benjami Fulford: masowych aresztowań ciąg dalszy

http://www.reenagagneja.com/benjamin-fu ... -26th-2012

Ponieważ mowa o Fulfordzie, warto w skrócie przyjrzeć się jego najnowszym rewelacjom. We wczorajszym artykule pisze on, że:

W ostatnim tygodniu aresztowano 200 ważnych bankierów, kolejne 450 zrezygnowało
Już niedługo nastąpią aresztowania ważnych polityków
Nowy system finansowy już w pełni sprawnie działa – Japonia przygotowuje międzynarodową agencję planowania z budżetem 10 bilionów dolarów, co jest sumą 200 krotnie wyższą od corocznych pożyczek Banku Światowego.
Bractwo Białego Smoka ma jeszcze dzisiaj ogłosić ważne informacje na temat nowego systemu
Zidentyfikowano strukturę kabały finansowej i jej liderów. Na przykład zidentyfikowano całą dynastię Rotszyldów. Są nimi m.in. David de Rothschild w Genewie, Guy de Rothschild we Francji, w Niemczech – gałąź Rotszyldów z córką Hitlera, Angelą Merkel, i brytyjski front z Evelyn de Rothschild. W USA dynastię reprezentuje JP Morgan.
Syndykat Rockefellera ma Citibank i Goldman Sachs jako swój front finansowy.Frakcja nazistowska jest rządzona przez Busha seniora, a Ben Bernanke jest jego zastępcą.
Ludobójczy przemysł farmaceutyczny jest rządzony przez rodzinę DuPontów
Bank of America reprezentuje czarną szlachtę włoską, Watykan oraz mafię. Watykan jest reprezentowany przez tzw. “czarnego papieża” Petera Hansa Kolvenbacha, Fulford jednak dodaje, że Benedykt XVI jest też w układzie.

Rząd amerykański jest zniewolony przez tych ludzi, wybory są więc tylko zmaganiem się pomiędzy kryminalnymi frakcjami tego układu – Mittem Romney, który reprezentuje mafię chicagowską, a mafią narkotykową z Texasu z Jebbem Bushem na czele.

Jednakże nowy system pozwoli na wybór niezależnego kandydata promowanego przez media alternatywne. Pentagon, wbrew pozorom, nie pracuje już dla kryminalnego układu, a przygotowania wojsk do ingerencji wewnętrznej mają służyć akcji oczyszczenia sceny politycznej.

Dla Fulforda dowodem na siłę oporu ze strony Pentagonu jest trzęsienie ziemi w Oaxaca w Meksyku – dokładnie w miejscu, gdzie przebywała córka Obamy. Trzęsienie to było wcześniej zapowiedziane ulotkami. Jest to też dowód na to, że HAARP nie jest już w rękach bandytów.

Zamach stanu w Chinach polegał na usunięciu od władzy agenta Maoistów Bo Xilai, po tym jak jeden z jego ludzi został złapany na przyjmowaniu instrukcji z amerykańskiego konsulatu. Chiny są na dobrej drodze do spokojnej i harmonijnej zmiany reżimu.

Fulford uważa, że wszystko układa się bardzo dobrze. Zobaczymy...

http://monitorpolski.wordpress.com/


Powoli to co mówił zaczyna się klarować.... :spoko:


Cytuj:
Królowa brytyjska oskarżona o przemyt narkotyków

http://www.presstv.ir/detail/233402.html

FSA – Financial Services Authority, brytyjski regulator finansowy, ukarał bank Królowej Brytyjskiej, Coutts Bank, karą 8,5 mln funtów za niesprawdzanie “wyeksponowanych politycznie osób”, pod względem możliwości prania brudnych pieniędzy. Nastąpiło to po tym gdy 21 marca francuski niezależny kandydat na prezydenta, Jacques Cheminade, oświadczył przed kamerami telewizyjnymi podczas francuskiego Zgromadzenia Narodowego, że “część fortuny Królowej Brytyjskiej pochodzi z handlu narkotykami”. Wg. Cheminade handel narkotykami jest domeną “żydowskich bankierów w The City” (finansowa dzielnica Londynu).
Dyrektor FSA, Tracey McDermott podkreślił, że wysokość kary świadczy o powadze zarzutów.

komentarz monitorpolski: Tego typu informacje są dostępne tylko w serwisach rodzaju irańskiej PressTV czy rosyjskiej Russia Today. Większość mediów na zachodzie, to agentura Imperium Brytyjskiego Rotszyldów, dlatego też nie można oczekiwać potwierdzenia powyższej informacji w jakichkolwiek ścierwomediach. Ale fakt, że nawet Królowa Brytyjska nie jest bezkarna napawa optymizmem.

http://monitorpolski.wordpress.com/

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 mar 2012, 22:27 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 cze 2011, 10:36
Posty: 153
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: mężczyzna
Znalazłem ciekawy filmik
phpBB [video]


Z samego tytułu wynika, jakoby rodzina Rothschildów chciała się wykupić wobec Społeczeństwa Białego Smoka i całej ludzkości oferując 25 trylionów dolarów :shock:

Mój angielski jest quite bad, może więc ktoś to przetłumaczy? :tak: Mogę zrobić montaż napisów itp.

:hejka:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 mar 2012, 8:31 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 04 cze 2009, 15:23
Posty: 1447
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
zapłaci 25 bln - komu?
i co z tego będzie dla nas...
zresztą do tego czasu i tak wydrujukują jakieś dodatkowe 100 bln :tak:
Fulford - chyba kolejny przypadek "fraktalnego odcięcia"?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 mar 2012, 13:58 
yogen8 pisze:
kopia z krystal28Ponadto, chińscy i japońscy militaryści zakończyli przygotowania w celu zatopienia rockowej formacji La Palma i spowodowanie 100-metrowego tsunami na wschodnim wybrzeżu USA i południowej Europy w odwecie za planowany atak na Tokio. Świat nie będzie już tolerować rzymskiego terroru. Rzymianie muszą wyrzec się szatana i Watykan musi być oczyszczony z wszystkich satanistów. To nie jest do negocjacji.
Rockowej :mrgreen: Miało być skalnej formacji. Chodzi konkretnie o wulkaniczny grzbiet Cumbre Vieja, część kanaryjskiej wyspy La Palma.

No cóż, ja to wymyśliłem już wiele lat temu, jak można zniszczyć wschodnie wybrzeże USA (i przy okazji wiele innych nadatlantyckich rejonów) sztucznym obsunięciem się Cumbre Vieja do oceanu (może też być naturalne, na skutek wybuchu wulkanu lub trzęsienia ziemi). Otóż trzeba w taką zasypaną lekko szczelinę, która oddziela Cumbre Vieja od reszty wyspy, włożyć na odpowiedniej głębokości ładunek nuklearny i dokonać eksplozji. Cały masyw Cumbre Vieja obsunie się do wody powodując mega tsunami o początkowej wysokości ok 600 m, a wysokości przy dojściu do wybrzeży USA ok. 30-50 m.
Nigdy o tym nie pisałem, aby nie poszło w eter i nie zainspirowało kogoś, no ale jak widać, już pomysł poszedł.
Podobno wystarczy pomyśleć, aby idea się rozeszła (zgodnie z Polami Morfogenetycznymi Sheldrake`a i innymi takimi). Dlatego jak się ma pomysł na jakiś biznes, wynalazek itp. to trzeba się śpieszyć, bo inni to podchwycą (sprawdzone, że to tak działa). No cóż, jak spuszczą Cumbre Vieja do wody, to będę w to zamieszany...Fullford to świrus. Ale możliwe, że ktoś go ładuje częściowo prawdziwymi informacjami


Ostatnio zmieniony 29 mar 2012, 17:01 przez Wosiu, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
   
 
 
Post: 29 mar 2012, 15:46 
Wosiu pisze:
Cały masyw Cumbre Vieja obsunie się do wody powodującmega tsunami o początkowej wysokości ok 600 m, a wysokości przy dojściu do wybrzeży USA ok. 30-50 m.


Przecież proces spiętrzania się fali tworzy się poprzez odkształcenia energii fali wskutek działania dna morskiego.
Fala na głębokości 4 km jest długa i o małej wysokości, dopiero gdy głębokość maleje to fala staje się krótsza a także wyższa.

ObrazekNa górę
   
 
 
Post: 29 mar 2012, 16:31 
Ty mówisz o klasycznym tsunami na skutek trzęsienia dna morskiego kiedy duży obszar dna obniża się gwałtownie np. o metr-dwa. Wtedy Twój wywód jest prawidłowy. W przedmiotowej sprawie chodzi o osuwisko masy lądowej do oceanu, gdzie masa ta wypycha wodę lokalnie do wysokości kilkuset metrów, następnie woda ta "rozpływa się" po całym oceanie gdzie fala stopniowo obniża się. Tutaj masz odpowiednią grafikę z szacunkowym czasem i wysokością fali (te szacunki nieco się różnią w różnych źródłach, tutaj są chyba trochę zanizone co do wysokości fali)

ObrazekNa górę
   
 
 
Post: 30 mar 2012, 10:52 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
phpBB [video]


Cytuj:
Fulford: Kryminaliści z Monsanto znajdą się w więzieniu

phpBB [video]


6 marca w wywiadzie dla Sean Morton Juniora, były redaktor naczelny Forbesa na Azję, Benjamin Fulford ostrzegł wszystkich inwestorów Monsanto, że już niedługo tej firmy nie będzie.
BF: Chodzi nie tyle o przeszłość, co o przyszłość. Mamy obecnie potencjał na zmianę tej planety w sposób jaki nigdy nie miał miejsca. Mamy technologię i umiejętności organizacyjne, jedyne czego nam brakuje to instytucji, które by nas chroniły. Już dzisiaj jesteśmy w stanie zmienić swoje geny w taki sposób, że żylibyśmy setki lat. Z jakichś powodów ci oszuści nam to uniemożliwiają. Musimy się pozbyć wielu koncernów farmaceutycznych, a chciałbym szczególnie ostrzec wszystkich, którzy mają swoje udziały w Monsanto. Monsanto będzie zniszczone. Gwarantuję wam, że tej korporacji już za rok nie będzie. To są mordercy i kryminaliści i znajdą się w więzieniu. Czy słyszycie to w Monsanto?
S.M.J: Zapisujemy sobie – za rok nie będzie Monsanto.

komentarz monitorpolski: Dlaczego nawiązuję do Benjamina Fulforda? Wiele jego publikacji wygląda na awanturnictwo dziennikarskie i dezinformację. Pytanie – czy robi to celowo, czy raczej sam jest ofiarą dezinformacji? Sądzę, że to drugie. Wiele sensacji, które podał Fulford ostatecznie okazało się prawdziwych, jak niedawne przesłuchania szefa FED w Nowym Jorku Timothy Geithnera. Żadne media kryminalne o tym nawet nie wspomniały – jedynie potwierdził to sędzia Napolitano w programie telewizji FOX News, po czym go usunięto. Nie ma wątpliwości, że Fulford ma również dostęp do dobrych informacji, jak np. niedawne założenie banku BRICS – Fulford zapowiedział to w tym samym programie z 6 marca, twierdząc że pod koniec marca odbędzie się bardzo ważne wydarzenie w sferze finansów.

http://monitorpolski.wordpress.com/

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group