Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 lip 2020, 11:31

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

W skrócie Galaktyczna Federacja prosi ludzi o wywieranie presji na rządy aby pomóc sojusznikom Galaktycznej Federacji tu na ziemi w usunięciu nagatywnej frakcji iluminatów.

phpBB [video]

phpBB [video]

http://www.prisonplanet.pl/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 paź 2010, 16:40 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Hehe, w drugiej części brzmi to jak czytany monolog Anny z "V" - przybywamy z pokojem, mamy dla was lepsze rozwiązania . . .

Zastępować jeden system drugim - to sprzeczne z tym co czuję - owszem barter może być w pierwszej chwili elementem przejściowym, ale pieniądz jako taki sam w sobie jest zagładą naszej cywilizacji.
Dlaczego nie ma w takich przekazach ani słowa o miłości o duchowości o tym co tkwi w nas samych?
Dlaczego też nawołuje się ludzi do oporowania w elektroniczny sposób i masowe wychodzenie na ulicę - kiedy ta sieć jest już stopniowo jak nie w całości kontrolowana??

Jeśli ma to być bierny opór poprzez siedzenie i okazywanie miłości - TO TAK!!!
KAżdy inny, oparty na jakimś działaniu powodujacym kolejne działanie przykre w sQtkach - WYKLUCZONE ! :stop:

Cytuj:
Widzicie, że jest mnóstwo rzeczy, które możecie robić z naturą, o wiele
więcej niż po jakiś kątach ulicznych w jakimkolwiek mieście.
Wasze fizyczne i duchowe samopoczucie wielce skorzysta z jogi.
Chciałbym podkreślić tę dyscyplinę, a zwłaszcza oddychanie przez czakry.
Trzydzieści minut jogi każdego ranka i wieczora byłoby czymś
doskonałym.

Jesteście nowym pokoleniem i większość z was zrozumiała, że musicie
iść Z naturą i środowiskiem, a nie PRZECIWKO niej.

Większość idiotów, którzy działają przeciwko naturze, skrytykuje was,
gdy urządzicie demonstrację w słusznej sprawie zachowania drzew. Nazwą
was pejoratywnie 'zielonymi' lub 'hipisami'. Udowodnijcie całemu światu i
głównie samym sobie, że możecie praktykować to, co głosicie, ponieważ
kiedy zaczniecie pracować na swojej farmie komunalnej, będziecie w stanie
uczynić nawet więcej dla ochrony środowiska; będziecie mogli nawet
tworzyć lasy. Wybierzcie spośród waszej grupy kilku odpowiedzialnych
ludzi, nie szefów czy mistrzów, ale ludzi odpowiedzialnych, doradców, którzy
będą wybierani demokratycznie. Jestem przekonany, że potraficie pokazać
całemu światu, że jesteście w stanie zrobić lepszą robotę niż narody
prowadzone przez podejrzanych polityków, i w imieniu
WSZECHŚWIATA, pragnę wam podziękować.

Thao powiedziała wam (patrz rozdział 9), że religia i polityka to dwie
najgorsze zmory społeczeństwa.

Thao wam powiedziała: "Największa świątynia człowieka jest wewnątrz
niego; to właśnie tam może się on komunikować o każdej porze ze
Stwórcą, jego Stwórcą, medytując i koncentrując się - za pośrednictwem
swej Wyższej Jaźni".

Nie mówcie mi o budowaniu świątyń, kościołów, katedr, aszramów i
czegokolwiek podobnego.

Spójrzcie wewnątrz siebie i zobaczycie, że posiadacie wszystko, czego
potrzebujecie, aby się komunikować ze STWÓRCĄ, po prostu dlatego że
to właśnie ON to tam umieścił.

Na zakończenie chciałbym powiedzieć co następuje:
Jako skromny sługa Thao i Thaori, którzy życzyli sobie, abym napisał tę
książkę, chcę wam przypomnieć, po raz ostatni, że żadna istniejąca religia, i
to, w co wierzycie czy też nie, w żaden sposób nie zmieni tego, co zostało
ustanowione przez Wielkiego DUCHA, BOGA STWÓRCĘ - możesz
nazywać GO, jak ci się podoba.

Żadna religia, żadna wiara i żadna książka, nawet ta, nie wpłyną na
prawdę i porządek ustalony przez NIEGO we Wszechświecie.
Rzeki zawsze będą płynęły ze swoich źródeł do oceanu, nawet jeśli
religia, sekta czy miliardy ludzi zechcą wierzyć, że jest odwrotnie.
Jedyną PRAWDZIWĄ, NIEZMIENNĄ RZECZĄ jest prawo
STWÓRCY. On ZAPRAGNĄŁ na początku UNIWERSALNEGO
Prawa Wszechświata, JEGO PRAWA, i absolutnie NIKT tego NIGDY
nie zmieni.

M.J.P. Desmarquet , Cairns, Australia, Kwiecień 1993

http://www.thiaoouba.com/misja.pdf

Musiałem to tu umieścić - polecam tę książke - inne spojrzenie na takie rzeczy jak w materiale powyżej.

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TV

Tak czy inaczej, z ostatnich przekazów cywilizacji pozaziemskich otrzymanych z innych źródeł (na pewno mówił o tym Alex Collier) wynika, że teraz powinniśmy przypomnieć sobie naszą historię na podstawie wykopalisk archeologicznych, bo właśnie to ma nadać impuls do zapoczątkowania wyjawienia całej prawdy. Dlatego właśnie sugestie w przekazie dotyczą Egiptu, gdyż Sfinks i Wielka Piramida zawierają ukryte zapisy i pozostałości niezwykłych technologii.

... dokładnie @humanista... tylko, że to 1 etap Blue Beam. :język:

Cytuj:
Etap I - "Trzęsienia Ziemi i "Fałszywe Odkrycia"

Pierwszy z czterech kroków programu BLUE BEAM dotyczy rozłamu i zmian obecnej wiedzy archeologicznej. Punkt ten ma zostać osiągnięty poprzez przygotowanie i sztuczne wytworzenie trzęsień ziemi w ściśle określonych miejscach na planecie. Skutkiem tych kataklizmów mają być nowe odkrycia archeologiczne ukazujące wszystkim ludziom "błąd" leżący u podstaw wszystkich doktryn religijnych. Sfałszowanie tych informacji zostanie wykorzystane w taki sposób, aby wszystkie narody zrozumiały, że ich religie zostały źle zrozumiane i przez wieki były błędnie interpretowane.
Psychologiczne przygotowania do pierwszego kroku zostały już poczynione chociażby przez filmy takie jak:
"2001: Odyseja Kosmiczna", Serię Star Trek czy Dzień Niepodległości. Filmy takie jak Jurajski Park poruszające temat ewolucji miały dać podstawy w dyskusji na temat tego, że słowa Boga są kłamstwem.

To co istotne w kroku pierwszym to fakt, że trzęsienia ziemi mają mieć miejsce w precyzyjnie wybranych regionach świata, gdzie według naukowej i archeologicznej wiedzy pogrzebane zostały nieprzeniknione tajemnice. Wywołanie trzęsień ziemi pozwoli dotrzeć do ukrytych obecnie obszarów wiedzy, które zdyskredytują obecne doktryny religijne.
To pierwszy krok planu - zniszczenie obecnych wierzeń Chrześcijaństwa czy Islamu na planecie przy wykorzystaniu fałszywych "dowodów" z przeszłości.

Istnieje teoria konspiracyjna Blue Beam Project (Projekt Niebieskiego Promienia) i według tych planów władcy świata "odkryją" jakieś niezwykłe zwoje, w których okaże się, że dotychczasowe wierzenia, czy w Biblię czy Koran czy inne księgi okażą się całkowicie mylne oraz oczywiście okaże się, że jedynie w tych zwojach jest szczera Prawda.
Być może zostanie "odkryta" Arka Przymierza i to, co zostanie "znalezione" w Arce będzie dowodem na to, że świat mylił się w swoich wierzeniach religijnych ponieważ je mylnie interpretował.

http://davidicke.pl/forum/blue-beam-projekt-t1145.html

... coś mam przeczucie, że wszystko im pójdzie jak po sznurku bo jezeli ludzie siedzący w temacie nic nie kumają to jak cała reszta przyjmnie te szemrane rewelacje? Zwyczajnie kupią wszystko bez mrugnięcia okiem.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Ja już się pogubiłem w tym. Jak przyleca istoty pozaziemskie to beda prawdziwi czy to bedzie tylko Fake(BlueBeam)? :bezradny:

Cytuj:
Ja już się pogubiłem w tym. Jak przyleca istoty pozaziemskie to beda prawdziwi czy to bedzie tylko Fake(BlueBeam)?

Diabli wiedzą :lol: Trzeba obserwować i słuchać intuicji. W tej kwestii to chyba jedyne rozwiązanie :bezradny:

Awatar użytkownika

Ja podchodzę z coraz większym sceptycyzmem do podobnych przekazów.

Jeśli zechcemy dotrzeć do prawdy, cokolwiek by to miało oznaczać.
Jestem przekonany, że każdy z nas ma swój własny osobisty odbiornik i nie potrzebujemy żadnych pośredników.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Przecież to stare i niemodne już!! z 7 lipca!
Od tamtej pory Galaktyczna Federacja już 10 razy zmieniła swoje plany :lol:

Awatar użytkownika

Cytuj:
Przecież to stare i niemodne już!! z 7 lipca!

Stare ale chyba nikt prawie o tym nie słyszał bo jak to wklejałem to było 170 kliknięć.

Zresztą jak może być już niemodne skoro nawet nie było modne?

http://www.prisonplanet.pl/

Nikoseq pisze:
Ja już się pogubiłem w tym. Jak przyleca istoty pozaziemskie to beda prawdziwi czy to bedzie tylko Fake(BlueBeam)? :bezradny:

Massom pokazuje sie UFO (Tajne projekty ludzi, rządu)
Przebudzonym pokazuje się reptilian - z... kosmosu (również jakby nie było - cząsteczka UFO)

To taki paradygmat, który będzie po 2012.

Jest kilku takich, którzy mówią, że Przebudzeni dali się wrobić, ale mało kto im wierzy.

Nikoseq - musisz miec pewien pkt oparcia - wtedy będziesz wiedział co jest ściemnione a co prawdą - a nie łapać wszystkie informacje truthseekerów a potem oddzielać ziarna od plew... nie tędy droga.

Cytuj:
Jest kilku takich, którzy mówią, że Przebudzeni dali się wrobić, ale mało kto im wierzy.

Enigmatyczne stwierdzenie. Niemniej intrygujące. Open była bym wdzięczna za coś więcej w tym temacie :tak:

Aniszai pisze:
Cytuj:
Ja już się pogubiłem w tym. Jak przyleca istoty pozaziemskie to beda prawdziwi czy to bedzie tylko Fake(BlueBeam)?

Diabli wiedzą :lol: Trzeba obserwować i słuchać intuicji. W tej kwestii to chyba jedyne rozwiązanie :bezradny:

Jedyne rozwiązanie w tej kwestii to nie łykać jak pelikan byle pierdołów co w obecnych czasach dumnie nazywa się "otwartym umysłem" a zasada brzmi "W im większe bzdury uwierzysz tym bardziej zajebisty jesteś" co wielce łechce ego. Żadni kosmici nigdy nie przylecą nas ani ratować ani atakować. Jak słusznie - o ironio - OpenYourMind zauważył masom sprzeda się kit o UFO a "przebudzonym" repitaliańską religię. I tak właśnie na ruchu antyNWO, kolesie z NWO lody kręcą i nim sterują jak chcą. Dlatego też Mr David Icke o ile nie jest zwykłą marionetką NWO to z pewnością Rockefeller przyklaskuje jego działalności, bo robi z ludzi idiotów i szykuje grunt dla ich planów, nawet jeśli nieświadomie..Choć całkiem prawdopodobne, że świadomie.Dlatego gościu taką karierę robi niby obnażajac plany NWO, podczas gdy inni, niezbyt nawet szeroko znani za to samo już gryzą glebę Trafiłem na to forum, bo zainteresowało mnie to co mówi, w ogóle jego postać, charyzma, życiowa historia. Ale jak się bliżej przyjrzałem to w pewnych momentach gościu takie kity sprzedaje, że aż żenua. Galaktyczna Federacja niech się całuje w dupę, mnie ich zbawienie do niczego niepotrzebne. Któregoś dnia znalazłem na youtube pewien bardzo ciekawy i zastanawiający komentarz pod filmem z Ickiem. Dochodziłem wcześniej do podobnych wniosków dlatego też ten komentarz zwrócił moją uwagę. Jeżeli niby jesteśmy tak przebudzeni i mamy takie otwarte umysły to warto rozważyć różne kwestie. Wklejam:

"Just another religious guru... Believe it or not, it is comming the time in which people are getting ridiculed for believing in... reality.
Ickers are callng the other people "limited" when not being mad, thanks to the teachings of this ludicrous man. Possibly he is working for the goverment, trying to introduce the new newage religion (believing that there is something that you do not see and relying on that instead of your senses). Its a justifued madness - people even are proud of being such and think that the others are asleep and stupid because reading serious books.

Icke is calling those people "sensitive machines" and propagandize that they DO NOT have consciousness and feelings (only his followers do). How convinient!
The Icke`s sheeps following him take his crap without any questioning. He says "dont believe everything", ok, but why saying it anyway? That means that you yourself do not know for sure, why do you expect the sheeple to BELIEVE you?

Thats why he is talking about "other realities" so that he can make psychological soil for the real madness. Excellent job (if you can get it).
What if David Icke works for the government and wants to mess up the minds of the people even more?

The information in schools maybe is not all, but at least it is PROVABLE. Mr. Icke gives the public his BELIEFS about reality, and gets WELL PAID about that. He doesn`t show any fact, only creepy stories.

And how come that he is not afraid about his life or the life of his family???

This guy is not there to urge the people to change the things, but to keep them as they are."

Ostatnio zmieniony 09 paź 2010, 20:31 przez rym74, łącznie zmieniany 1 raz

rym74

Nie wiem czy zauważyłeś ale forum to trochę więcej niż tylko David i jego góra kilkanaście % udziału w zawartości forum które zresztą możesz przecież pominąć i skupić się na innych tematach albo żadnych albo swoich. W czym więc problem. :cooo?:

Widocznie mam osobiste porachunki z panem Ickiem :język:

Awatar użytkownika

Galaktyczna Federacja, a może Galaktyczna Federacja Niezależnych Sojuszów :lol:

Obrazek

Mistrzu Yoda, ratuj! :mrgreen:

Niech Moc będzie z Wami :)

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

rym- żeby cię ten kit o UFO kiedyś nie zdziwił ( nie mylić z GF bo w to akurat nie wierzę również) :tak: i żeby nie kazali Tobie pocałowac się w dupę jaki ich spotkasz :lol: bo może to być trudne chyba, że uprawiasz Tai... :język:

rym : David Icke duzo tu do rzeczy nie ma

Ostatnio zmieniony 09 paź 2010, 22:01 przez sundancer, łącznie zmieniany 2 razy

Kończymy offtop!

Awatar użytkownika

rym 007...panu już podziękujemy ponieważ MY fani Ickie WIEMY o istnieniu reptylian a ty jak masz coś przeciwko Ickowi to zmień forum na prawda2pl

fufek pisze:
Galaktyczna Federacja, a może Galaktyczna Federacja Niezależnych Sojuszów :lol:

Obrazek

Mistrzu Yoda, ratuj! :mrgreen:

Niech Moc będzie z Wami :)

skąd wziąłeś ten symbol ?

jest to symbol reptyliański - orzeł a raczej skrzydła w raz z pochodnią czyli światłem lucyfera inaczej lux ferra niosący światło.....śmierdzi gadami na kilometr. Jako "zawodowy" znawca symboli ( spec P.R. z wykształcenia jestem miło mi ) klasyfikuje ten symbol jako SYMBOL ZNIEWOLENIA... najprawdopodobniej reptyliański

jeżeli się myle to prosze o skorygowanie

Ostatnio zmieniony 10 paź 2010, 7:40 przez voich, łącznie zmieniany 1 raz

Po pierwsze niech ktoś mi raczy wytłumaczyć co to jest Galaktyczna Federacja :wacko: :ninja:
Druga sprawa, co stało się z kontem użytkownika rym74 :wacko: . W myśl nowych przepisów usuwanie kont na własne życzenie miało być zabronione. :ninja: Więc wnioskuję że konto usunęła administracja :ninja: Pytam dlaczego?? :wacko: :ninja:
No i po trzecie, voich symbol rozpoznany prawidłowo :ninja: :wacko: co tu robi?? :wacko:

Awatar użytkownika

@Voich, to symbol Galaktycznej Federacji Niezależnych Sojuszów z Gwiezdnych Wojen Mruga

(Edgar Allan Poe)

Awatar użytkownika

fufek pisze:
@Voich, to symbol Galaktycznej Federacji Niezależnych Sojuszów z Gwiezdnych Wojen Mruga

hahaha...jednak Icke miał racje ze LUCAS jest największym insajderem....dobre

Awatar użytkownika

Jedyne rozwiązanie w tej kwestii to nie łykać jak pelikan byle pierdołów co w obecnych czasach dumnie nazywa się "otwartym umysłem" a zasada brzmi "W im większe bzdury uwierzysz tym bardziej zajebisty jesteś" co wielce łechce ego. Żadni kosmici nigdy nie przylecą nas ani ratować ani atakować. Jak słusznie - o ironio - OpenYourMind zauważył masom sprzeda się kit o UFO a "przebudzonym" repitaliańską religię. I tak właśnie na ruchu antyNWO, kolesie z NWO lody kręcą i nim sterują jak chcą. Dlatego też Mr David Icke o ile nie jest zwykłą marionetką NWO to z pewnością Rockefeller przyklaskuje jego działalności, bo robi z ludzi idiotów i szykuje grunt dla ich planów, nawet jeśli nieświadomie..Choć całkiem prawdopodobne, że świadomie.Dlatego gościu taką karierę robi niby obnażajac plany NWO, podczas gdy inni, niezbyt nawet szeroko znani za to samo już gryzą glebę Trafiłem na to forum, bo zainteresowało mnie to co mówi, w ogóle jego postać, charyzma, życiowa historia. Ale jak się bliżej przyjrzałem to w pewnych momentach gościu takie kity sprzedaje, że aż żenua. Galaktyczna Federacja niech się całuje w dupę, mnie ich zbawienie do niczego niepotrzebne. Któregoś dnia znalazłem na youtube pewien bardzo ciekawy i zastanawiający komentarz pod filmem z Ickiem. Dochodziłem wcześniej do podobnych wniosków dlatego też ten komentarz zwrócił moją uwagę. Jeżeli niby jesteśmy tak przebudzeni i mamy takie otwarte umysły to warto rozważyć różne kwestie.

Od dawna miałem takie przeczucie intuicja coś mi podpowiadała, że coś jest na rzeczy ;) pisałem w jakimś wątku ale pojechano po mnie hehehe

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Nie ma chyba dnia,bez nowej, coraz to lepszej dla NAS teorii.Pewnie któraś w tym gąszczu deziformacji bedzie prawdziwa,a może wogóle jej nie ma :cooo?:
Osobiście przestawiam sie na TERAZ i nie myśle co bedzie jutro,a cokolwiek bedzie.. to bedzie i wtedy bedę sie na tym skupiał ,bo wtedy to bedzie TERAZ i wierze że mój radar zadziala dobrze :D Mruga
Teorie co do D.I ze jest marionetką Rokefelerow moze są prawdziwe,może nie ,to już tylko ON wie :uśmiech:
Jednak gdyby byl agentem,to znaczy ze robi sabotaż,bo nawoływanie do odrzucenia strachu , dostrzeżenia uwierzenia we wielką moc w nas samych ,troche mi sie nie zgadza z krecią robotą :paluszkiem:

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

hmmm galaktyczna federacja? ...

CO stalo sie z kontem Rym74, który miał odmienne poglądy od Admina i reszty oślepionych użytkowników? :tak:

Awatar użytkownika

@OpenYourMind, Każdy ma swój rozum i nie łapie wszystkiego jak pelikan. Mruga

(Edgar Allan Poe)

Owszem, ale manipulacja polega na tym, ze kazdy tworzy swoja teorie; zlepek kilkumilionów filmów truthseekerów :tak:

To się nazywa paradygmat 2012. Massy dowiedza sie o tym z mediow a Forumowicze juz "dawno" będą o tym wiedzieli i każdy zostanie oszukany, przy czym reszta truthseekerów, albo będzie bogata, albo już dawno była - tyle, ze wspieła się na wyzsze stopnie...

Awatar użytkownika

Właściwie wiem, że nic nie wiem i tego się trzymam. :)
Może coś jest, może nie. :)
Może coś się wydarzy, może nie. :)
Nie przykładam do tego jakiejś większej wagi. :)
Będzie co będzie. :)
Nie ma przeszłości, nie ma przyszłości, jest teraźniejszość. :)
Więcej luzu i dystansu do siebie i informacji. :)

Pokój!

:)

(Edgar Allan Poe)

Uwaga Galaktyczna Federacja znowu nadaje:

http://krystal28.wordpress.com/2011/01/20/goracy-apel-federacji-swiatla/

Normalnie takie same bredzenie jak przekazy Enkiego dla PCH.

Pani Blossom Goodchild to zwykła ściemniająca oszustka żerująca na cudzej naiwności. Już raz w 14.10.2008 przepowiadała przybycie wieeeelkich statków UFO które miały wisieć trzy dni. Oczywiście wyszło wieeeeelkie NIC i kpina z naiwniaków. Widać odczekała aż sprawa przycichnie i znowu zaczyna bredzić swoje. Przypominam że Federacja Galaktyczna to odgrzewany numer z przełomu lat 60-70 'tych popularny wśród "dzieci kwiatów". Ta sama retoryka.

http://www.infra.org.pl/fenomen-ufo/ufo-mity/494-i-co-przylecieli-

http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/01/21/galaktyczna-federacja-nadaje-czy-wreszcie-ujrzymy-ich-statki/

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]