Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 sie 2020, 6:40

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

redmuluc, jest mi przykro, ze próbujesz zniesławiać/umniejszać mój blog swoimi opiniami. Wyrażasz się tak jakbyś wiedział fakty na 100% powtarzając opinie innych, którzy chcą zniszczyć pewnych Świetlnych Pracowników. Zakładasz, ze inni są nieświadomi, nie potrafią używać swojego intelektu i intuicji i trzeba ich wyprowadzać z błędu ostrymi słowami takimi jak "brednie, oszust" itp. Musisz bardziej zgłębiać temat i zacząć używać niezależnego myślenia. Dla równowagi swojego intelektu i "wszystkowiedzącego" ego miej tez więcej serca i zrozumienia dla innych. Powierzchowna wiedza może być niebezpieczna i przeciwna zamierzonym celom.

redmuluc pisze:
Uwaga Galaktyczna Federacja znowu nadaje:

http://krystal28.wordpress.com/2011/01/20/goracy-apel-federacji-swiatla/

Normalnie takie same bredzenie jak przekazy Enkiego dla PCH.

Pani Blossom Goodchild to zwykła ściemniająca oszustka żerująca na cudzej naiwności. Już raz w 14.10.2008 przepowiadała przybycie wieeeelkich statków UFO które miały wisieć trzy dni. Oczywiście wyszło wieeeeelkie NIC i kpina z naiwniaków. Widać odczekała aż sprawa przycichnie i znowu zaczyna bredzić swoje. Przypominam że Federacja Galaktyczna to odgrzewany numer z przełomu lat 60-70 'tych popularny wśród "dzieci kwiatów". Ta sama retoryka.

http://www.infra.org.pl/fenomen-ufo/ufo-mity/494-i-co-przylecieli-

http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/01/21/galaktyczna-federacja-nadaje-czy-wreszcie-ujrzymy-ich-statki/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 sty 2011, 2:29 
VIP Member
Awatar

krystal288 pisze:
redmuluc, jest mi przykro, ze próbujesz zniesławiać/umniejszać mój blog swoimi opiniami. Wyrażasz się tak jakbyś wiedział fakty na 100% powtarzając opinie innych, którzy chcą zniszczyć pewnych Świetlnych Pracowników. Zakładasz, ze inni są nieświadomi, nie potrafią używać swojego intelektu i intuicji i trzeba ich wyprowadzać z błędu ostrymi słowami takimi jak "brednie, oszust" itp. Musisz bardziej zgłębiać temat i zacząć używać niezależnego myślenia. Dla równowagi swojego intelektu i "wszystkowiedzącego" ego miej tez więcej serca i zrozumienia dla innych. Powierzchowna wiedza może być niebezpieczna i przeciwna zamierzonym celom.

To nie ma nic wspólnego z twoim blogiem, i to co przytoczyłem to są fakty dotyczące Blossom Goodchild i nie utożsamiam Cię z tą osobą. Galaktyczna Federacja to powtórka z rozrywki z lat 70 tych. Poczytaj proszę opinie na temat Blossom. Naprawdę nie musisz posiłkować się Galaktyczną Federacją aby powiedzieć coś budującego i pozytywnego. GF to zwykła ściema nie mająca nic wspólnego z prawdą a kłamstwa Blosssom były oczywiste.
Oni nie tylko nikogo nie "zbawią" ani nie "przylecą" bo to oszustwo. Nie utożsamiaj się z tego typu przekazami bo sobie sama szkodzisz.

Nie przylecą. Dla istot z 4-6 wymiaru liczy się mądrość nauki. Wśród jej ram jest fakt że ludzie sami muszą się obudzić.

Tak jak i my tutaj ( przynajmniej niektórzy ) nie mają problemu z chorobami itd. to w czasie kiedy ktoś umiera nie przychodzisz do nieświadomej osoby i nie leczysz go. Bo on jest przyczyną tego skutku, sam stworzył tą chorobę i ponosi tylko konsekwencje własnych działań. Uświadomienie tego takiej osobie jest w zasadzie niemożliwe a wyleczenie bezcelowe bo od nowa stworzy ten sam skutek przez brak zrozumienia.

Tak samo nikt nie pomoże ludziom bo to ludzie mają sobie uświadomić wolność i stać się wolnymi, gdyby GFŚ spaliła kilka osób to co ludzie by zrobili ? Z powrotem oddali by wolność z tym że innemu biegunowi a to nie o to tu własnie chodzi.

Dodatkowo, tak jest teraz iluminaci nie mają dostępu do nas, tak i GFŚ nie ma jeszcze do nas dostępu, zwyczajnie nie te fale.

Dostałem tez taki komentarz na YT od Crytstal krystal288

Cytuj:
redmuluc, jest mi przykro, ze próbujesz zniesławiać/ umniejszać mój blog swoimi opiniami. Wyrażasz się tak jakbyś wiedział fakty na 100% powtarzając opinie innych, którzy chcą zniszczyć pewnych Świetlnych Pracowników. Zakładasz, ze inni są nieświadomi, nie potrafią używać swojego intelektu i intuicji i trzeba ich wyprowadzać z błędu ostrymi słowami takimi jak "brednie, oszust" itp. Musisz bardziej zgłębiać i zacząć używać niezależnego myślenia. Dla równowagi swojego intelektu i "wszystkowiedzącego" ego miej tez więcej serca i zrozumienia dla innych. Powierzchowna wiedza może być niebezpieczna i przeciwna zamierzonym celom.

Kobieto co jest z Tobą ? Fakt że napisałem iż Blossom Goldchild dwa lata temu oszukała ludzi tym przekrętem z UFO i teraz robi to samo nazywasz zniesławieniem ? Co chcesz osiągnąć wrzucając wszędzie swoje komentarze ?
Że ludzie zapomnieli ? I nadal można ten sam kit wciskać? To bardzo duchowe, przymknąć oko na kłamstwo.
Innymi słowy mam zawsze przymykać oczy na oszustwa Blossom bo nie pasuje ta myśl do twojego bloga ? No litości.

Cytuj:
Powierzchowna wiedza może być niebezpieczna i przeciwna zamierzonym celom.

A jakie są Twoje cele krystal?
Jesteś narzędziem.
Bo to co robisz to nic innego jak dezinformacja. Poza tym "zamierzone cele" jak sama nazwa wskazuje zakładają działalność opartą na planie, co samo w sobie jest manipulacją i ograniczeniem wolnej woli, której prawu podlega każda istota.

Jak nie nawiedzeni ewangeliści to świetlani pracownicy Federacji...ludzie!!! :puknijsie: :plask: :plask:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]