Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 paź 2017, 10:19

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Jak swego czasu założyłem temat o Atorze to tu jeszcze bardziej wypada to zrobić. Postanowiłem założyć temat o kanale na youtube BaldTV, ponieważ jak na polski kanał prezentujący informacje których nie ma w mainstreamowych, jest jedyny w swoim rodzaju. Bald porusza bardzo ciekawe tematy, przedstawia informacje w bardzo klarowny sposób, min dzięki odpowiedniemu montażowi video + jak najlepsze dotarcie do dowodów.
Widać tam odpowiednie przygotowanie, w przeciwieństwie to takich kanałów jak np BartoszMówi, gdzie filmiki wychodzą codziennie a prowadzący mimo tego że wie że temat jest ważny by o nim mówić, to niestety robi to w nieudolny sposób. Np: kiedyś chciałem puścić materiał o Sorosu (kim on na prawdę jest, jakie ma wpływy itp.) osobie niezbyt ogarniętej w temacie zakulisowej polityki.... to niestety ta osoba się zniechęciła uważając ze przemawiający: robi to w nudny sposób, trudno wywnioskować z tego jakieś twarde dowody, ciężko to trzyma się kupy, i się często zacina zastanawiając się co powiedzieć.... i właśnie tak to jest ze jak się za często robi filmiki na prędce to ciężko to skompresować to takiej formy by było to przystępne dla odbiorcy. A u Balda wszystko jest odpowiednio przedstawione. Jak puściłem tej osobie filmiki z jego kanału, to reakcja była w 100% bez zarzucenia czegokolwiek, że nieudolnie itp.

Kanał BaldTV
https://www.youtube.com/channel/UCQVC2a ... AF0oGOS4Lg

Niestety od 4 miesięcy nic na tym kanale się nie pojawiło, tak jakby autor zapadł sie pod ziemię. Ludzie na facebooku na jego fanpage'u też mocno zastanawiają się co sie dzieje, czy zainteresowały sie nim źli ludzie itp.
Oto jego ostatnia wiadomość

Cytuj:
Witam Was! Nie martwcie się! Mimo pogróżek typu "zaczynasz Pan Jak Lepper i skończysz Pan jak Lepper" - Ja żyję!. Musiałem się przed latem zająć pewnymi rzeczami typu remonty itp. Nie mam chwilowo możliwości robienia filmów, ale nocami zbieram informacje i strasznie tęsknię za robieniem filmów. Bardzo poruszyła mnie solidarność YouTuberów podczas demonstracji anty-szczepionkowej i na pewno muszę zrobić coś na ten temat, bo chodzi o życie i zdrowie naszych rodaków. Ale przy okazji natknąłem się na temat handlu ludzkimi organami. A to temat totalnie przemilczany, a proceder jest wspierany przez państwo i jego podłość i brutalność niewiarygodna. Niedługo będzie .... cierpliwości...
do zo!!!

Warto przeczytać tez komentarze pod tym wpisem.
Nie ukrywam, że też się zastanawiam co sie z nim stało, czy bedzie jeszcze coś nagrywał, czy niestety coś na prawdę mogło mu się stać. Bardzo cieszył bym się gdyby robił nowe materiały, ponieważ takich truthseekerów jak on brakowało w ostatnim czasie. Nie wiem jak inni to odbiorą, ale ja Balda (nawet mimo tego że ma takie możliwości robienia filmów jakie ma) jeśli chodzi o profesjonalność mógłbym porównać do Chrisa Everarda. Mam nadzieje że Bald wróci. A co Wy o nim sądzicie???

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 05 paź 2017, 8:34 
VIP Member
Awatar

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Witam,

Pierwszy raz zetknąłem się z tym kanałem oglądając materiał p.t. "SCENARIUSZ SACHAROWA / JAK ROSJANIE POKONAJĄ USA". Ignorując troszkę drażniący tembr głosu lektora skupiałem się na przekazie i muszę przyznać, że było warto.

Później przyszła kolej na kolejne materiały, m.in. przepowiednie Alois'a Irlmaier'a.

Od dłuższego czasu nie oglądam jednak już ani Bald'a ani Bartosza.

Pozdrawiam,
ZORRO

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

też lubię jego filmy, kilka obejrzałem, widać że się stara i przygotowuje informacje czyli jakość a nie ilość. dałem suba więc pewnie obejrzę następne jak zrobi.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]