Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 sty 2020, 12:31

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Dzień Dobry,
Jestem studentką socjologii i prowadzę badania na temat współczesnej medycyny oraz zaufania wobec służby zdrowia. Byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie krótkiej ankiety, zależy mi przede wszystkim na osobach zainteresowanych medycyną alternatywną.
Oto link: http://www.interankiety.pl/interankieta ... cd0874cd70

Z góry dziękuję wszystkim ;)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 lis 2014, 15:01 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Laurencja pisze:
Jestem studentką socjologii i prowadzę badania na temat współczesnej medycyny oraz zaufania wobec służby zdrowia.

A możesz to czymś poprzeć ?

Widzisz, nie wiem czy ktokolwiek będzie skłonny wypełnić ci taką ankietę. Bo mało kto tutaj lubi być źródłem do pozyskiwania danych, zarówno personalnie jak i grupowo. Osobiście mam alergię do wszystkich rodzaju ankiet, sondaży, gromadzenia preferencji i danych osobowych, nawet jeśli taka ankieta jest anonimowa.
Wszystkiego tego typu akcje mające na celu profilowanie grupy osób są bardzo podejrzane.

Jeśli w jakiś sposób będziesz w stanie uwiarygodnić do czego te dane mają służyć, to na pewno będzie to na PLUS co przełoży się na większe zainteresowanie i zaufanie do twojej osoby i tego co robisz. :tak:

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

nie mam pojęcia w jaki sposób mogłabym udowodnić swoje czyste intencje. Piszę pracę magisterską na temat zaufania wobec służby zdrowia wśród osób zainteresowanych medycyną. Planuję sprawdzić jaki jest poziom zaufania wobec służby zdrowia i medycyny ogólnie wśród użytkowników forów internetowych poświęconych medycynie. Ankieta (moim zdaniem) nie zawiera żadnych poufnych pytań, zresztą nie na wszystkie pytanie trzeba udzielić odpowiedzi. Jest zresztą anonimowa. Profilować nikogo nie będę bo szczerze mówiąc nie wiem jak miałabym to zrobić ;) Pytania dotyczą zresztą opinii, nie faktów więc ciężko by mi było wykorzystać odpowiedzi do jakichś niecnych celów.

Laurencja

Pytania zawarte w tej ankiecie sa mocno kontrowersyjne i dotykaja wszystkich najbardziej drazliwych tematow od stosunku do medycyny konwencjonalnej i zbadanie poziomu znajomosci alternatywnych metod leczenia; pytania o poziom wiadomosci i pogladu na temat raka i jakie formy leczenia sa komu bliskie ... i na szczepieniach konczac; dotyka wrazliwych tresci.

Nie licz tutaj na jakiekolwiek zaufanie bo masz zle zamiary.

Pewnie wiesz, ze sluzba zdrowia jest w duzej czesci w rekach prywatnych. Dlatego nie trudno
mi sie domyslec komu ta ankieta ma sluzyc?

Takie pytania jak:

Jestem osobą konserwatywną
Uważam, że większosć instytucji w kraju powinna zostać sprywatyzowana
Jestem osobą religijną
Pozytywnie oceniam działalność Kościoła Rzymskokatolickiego w Polsce

raczej daja mi 100% pewnosc, ze ta ankieta nie sluzy celowi spolecznemu. Wypelnienie tego dziala tylko na nasza niekorzysc.

No sorry teraz twoja kolej bron sie.

Dla podkreslenia wiarygodnosci odpowiedz na ponizsze pytanie:

Kto ukladal te pytania i podaj adres instytucji jaka ta osoba reprezentuje ?

P.S.

Za ta beszczelnosc z punktu 10 ode mnie masz "hate"

Temat powinien wyladowac w koszu.

N...

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Wypełniłem tą ankietę ale wydaje mi się, że bardziej tu chodzi o statystyczne zaufanie do KK i pogląd na prywatyzację np. Lasów Państwowych.
Jakoś mi nie pasuje kilka pytań do reszty.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]