Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 cze 2020, 17:32

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: AVATAR film
W "analizie" "Avatara" Alex przeszedł samego siebie albo wyszedł z siebie :język:

Jak dalej pójdzie w tym kierunku to nic dziwnego, że cały ruch anty-nwo postrzegany jest / będzie jako paranoicy którzy wszędzie widzą tylko przekręty, ustawione działania etc.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 mar 2010, 16:23 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Po kilku miesiącach w lesie wynurzyłam się z dziczy i dopiero obejrzałam Avatara. Podczas filmu pomyślałam, że jeśli ktoś utożsamia się ze swoim ludzkim pojazdem, to musi czuć do siebie nienawiść.. Ciekawe, dla ilu ludzi bardziej zrozumiałe jest, że są w swoich ciałach, że są siłą poruszającą nimi. Niezły był też tekst, że nie może się uczyć ktoś, kto już jest pełny.

Cottontail pisze:
Hmm. Tak sie zastanawiam, czy te cale 3D nie odzialowuje czasem na ludzka psychike w taki sposob ze powoduje zmiany nastroju? Skoro po normalnym obejrzeniu filmu nic mi nie bylo, a po 3D bylam przybita...

Też się nad tym zastanawiałam, po pierwszym doświadczeniu z 3D, "Alicją w Krainie Czarów", wyszłam z kina z bólem głowy, totalnym nienaturalnym pobudzeniem i ogólnym rozbiciem. Sprawdziłam na tablicach do synchronizacji http://mms.home.merhlin.com jak mają się moje półkule - totalna desynchronizacja, w końcu przez cały film każda półkula dostawała inny obraz. Z tą wiedzą, z moim zamiłowaniem do eksperymentów, a także informacją, żeby zająć 3 lub 4 rząd, tak żeby w polu widzenia mieć tylko ekran, udałam się na Avatara z CyberDyskami do synchronizacji - efekt 100%, zero skutków ubocznych, lepiej niż myślałam:) Powinni dodawać do okularów;)

Inna sprawa, to obudzenie tęsknoty, z tym się zgadzam - w 3D wszystko jest dla umysłu bardziej realne, więc i tęsknota do "czucia" jest silniejsza. Ilu widzów w depresji poavatarowej wie, że mogą tak samo czuć, że na Ziemi rośliny tak samo świecą i tak samo się komunikują?.. Ilu zdecyduje poszerzać swoje odczuwanie, poświęcić czas na Ciszę, odzyskanie kontaktu ze swoim "czuciem", wewnętrznym głosem, który Wie..

To jest przedziwne, tysiące ludzi wychodzą z kina z przekonaniem, że nie mogą czuć i doświadczać czegoś, co... MOGĄ.. Każdy ma serce i każdy może się obudzić.

będzie w poniedziałek 4 marca 2013 o godz. 20.00 na Polsacie.

kto ma telAvizor i chce sobie przypomnieć to będzie emisja w powyższym terminie.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

W przerwie pomiędzy festiwalem - reklamy - zostanie wyemitowany film...

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Hakun pisze:
W przerwie pomiędzy festiwalem - reklamy - zostanie wyemitowany film...

To prawda Hakun, jednak w tym "czasie na reklamę" można również "popracować" , wyciszyć się (tv również), obserwować siebie i takie tam... podróże.
Sprawdź, sprawdźcie :spoko:

Film obejrzeć warto, jedno "doświadczenie" więcej.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Film bardzo dobry, byłem w kinie i świetnie wykorzystuje on możliwości techniczne kina.

W domu, z non stop przerywaną akcją proszkiem omo który pierze jak zomo...
jakoś mniej to trzyma klimat i wolę jeszcze raz iść do kina na taki film
czy dvd wypożyczyć, kupić. Z szacunku dla swojego czasu i przeżyć :)

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

nie nie ..oglądanie takiej pozycji z takimi bzdurnymi przerywnikami to porażka ... dobrze ,że w ogóle w tv komercyjnej leci - sporo ludzi ma tylko taki kontakt z filmoteką światową...czy to z niewiedzy czy z przymusu.
Film generalnie super.
:tak:

Nie pomyślałem, że to przecież z reklamami, fakt. Byłem w kinie - seans 3D i nawet bym nie próbował oglądać na komercyjnym kanale tv.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Faktem jednak jest - że masowa konfrontacja z hipotezą, że natura jest żywym organizmem, choćby wypełniona reklamami, dużo może zmienić w globalnie zamieszkujących Polskę zbiorowym umyśle.

Tu pomimo formy jest to bezcenne.

W sumie ciekawe zestawienie: pokazana natura w avatarze jako żywy organizm i przerwy reklamowe które są jak nowotwór na zdrowej tkance. :D :język:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC [letni]