Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 sty 2020, 13:31

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
Post: 03 lis 2013, 0:00 
Obrazek

Astralna infekcja


Obrazek

Obrazek


Obrazek


Według magazynu SA Scientific Journal, grupa naukowców z Uniwersytetu w Kapsztadzie dokonał sensacyjnego odkrycia.
Otrzymała potwierdzenie, że nasze umysły opanowały istoty astralne! Znaczenie tego odkrycia jest na tyle doniosłe, że wszystkie badania powiązane ze studiowaniem tego oddziaływania zostały utajnione, jak również podjęto próby usunięcia wszystkich wcześniejszych publikacji, które informowały o tym!

Opinii publicznej znana jest od dawna metoda małżeństwa Kirlian, którzy jako pierwsi wykonali zdjęcia pól wokół obiektów biologicznych. Badacze, zajmujący się studiowaniem zjawisk paranormalnych, kojarzą te pola z aurą obiektów. W różnych publikacjach, od popularnonaukowych do poważnych prac o tej tematyce można znaleźć wiele zdjęć wspomnianych pól uzyskanych metodą Kirlianowską i pozwalających zaobserwować w nich dynamikę. Istnieje dość duża liczba poważnych badań potwierdzających współzależność dynamiki tych pól z psychofizjologicznym stanem człowieka.

Zespół naukowy Uniwersytetu Capetown, Południowa Afryka, w którego składzie znaleźli się badacze z wieloletnim doświadczeniem w badaniach nad zjawiskami paranormalnymi, w tym metodami utrwalania aury, na których czele stanął doktor filozofii Ngungu Tobago, znany w świecie naukowym ze swoich badań dokonujących rewolucji w uświadomieniu ważności tych pól w życiu człowieka.

Opracowane przez naukowców metody badań i wynaleziony przez nich przyrząd (Patent USA, № US 5, 253, 984 B1), pozwoliły nie tylko zarejestrować dynamikę aury biologicznych obiektów ale również, na podstawie doświadczeń, dokonać odkryć, które prawdopodobnie przejdą niezauważone przez szeroką światową społeczność. Badania jeszcze trwają, ale już większość z nich utajniono w związku z tym, że pozwalają one na sensacyjne odkrycia w ocenie behawioralnych cech ludzkich. Jednakże, niektóre wyniki tych badań wyszły na światło dzienne. Rzecz w tym, że metody pobierania próbek i przyrządy, opracowane przez naukowców, na wczesnym etapie badań rozpoczęto przez duże grupy ludzi, wśród których niemożliwe było zatajenie informacji o wynikach eksperymentów. Uzyskane wyniki świadczą o tym, że ma miejsce bezpośredni związek, tak zwanych astralnych istot z człowiekiem. Znane są wszystkim, próby różnych badaczy zjawisk paranormalnych, utrwalania na błonie fotograficznej tzw. astralnych istot – duchów, poltergeist i innych. Niektóre z tych prób zakończyły się sukcesem.

Jednak niektórzy badacze nadal kwestionowali prawdziwość tych zdjęć. Grupa naukowców z Uniwersytetu Cape Town swoimi badaniami rozwiała wszelkie wątpliwości związane z tą kwestią dowodząc prawdziwości uzyskanych zdjęć, co spowodowało opatentowanie ich wynalazku w USA. Stosując udoskonaloną metodę małżeństwa Kirlian, udało im się uzyskać nie tylko wyraźne odbitki tych astralnych obiektów, ale również przestudiować ich dynamiczną charakterystykę, w tym dynamikę spektrum promieniowania i dynamikę składników ich pól. Zaczynając badania kilka lat temu i otrzymując zachęcające wyniki postanowili oni udoskonalić metody swoich badań, co doprowadziły do odkryć, które wstrząsnęły społecznością naukową. Otrzymano dane za pomocą bezpośredniego współdziałania astralnych istot z aurą ludzi! Bardziej szczegółowe badania dynamiki tych obiektów i ich interakcji pozwoliły ujawnić pewne wzorce zachowań i ich związek z ludźmi. Tak więc, na przykład, uzyskane zdjęcia pozwalają zobaczyć "przenikanie" astralnych istot do aury człowieka. Na poniższych zdjęciach można to wyraźnie zobaczyć.

Powyższe zdjęcia zostały wykonane na urządzeniach w laboratorium, zakamuflowanych pod foto-studiem. Zrobiono to w celu zapewnienia czystości eksperymentu, tak aby uczestnicy nie domyślili się celu badania. Dlatego też zdjęcia robiono w słynnej pracowni projektowej nie wywołującej podejrzeń. Dalsze badania wykazały, że pola oznaczające astral mają zmienną intensywność. Na początku badacze zaliczyli to do statystycznych fluktuacji. Jednak drobiazgowe badania wykazały, że te fluktuacje korelują z harmonicznymi składowymi modulowanego sygnału. Analiza tych fluktuacji za pomocą potężnego komputera ze specjalnie opracowanym algorytmem dała nieoczekiwane rezultaty. Okazało się, że te fluktuacje korelują z bioelektromagnetyczną aktywnością mózgu człowieka, z którym te istoty współdziałają. Wyjaśniając te korelacje, naukowcy twierdzą, że udało im się ustalić etapy "przenikania" astrala w aurę obiektu. Z ich badań wynika, że na pierwszych etapach owego "przenikania" astral synchronizuje swoje wewnętrzne rytmy z rytmami "ofiary" i, w ten sposób zdobywa dostęp do aury "ofiary". Po przeniknięciu do "ofiary", zmienia się jej wewnętrzny rytm spowodowany wpływem astrala. Kompleksowe badania, z pomocą psychologów i psychoanalityków, wykazały wyraźną korelację między tymi fluktuacjami a psychofizjologicznymi reakcjami ludzi biorących udział w eksperymentach. Ponadto, wyniki tych prac naukowcy uzyskali będąc w ścisłej konspiracji.

Z informacji uzyskanych w początkowej fazie badań, można wyciągnąć kilka wniosków: Okazuje się, że istoty astralne można podzielić na dwie odrębne kategorie. Naukowcy umownie oznaczyli je jako "czarne" i "czyste". Same te nazwy już mówią o charakterze tych obiektów. Różnią się one między sobą intensywnością światła, składem widmowym światła i jego dynamicznym charakterem. Wpływ tych istot na ludzi był różny. "Czarne" istoty na przykład, wykazują stałą aktywność w "próbach przedostania się" do aury człowieka. "Czyste" na ogół takiej aktywności nie wykazują. Powstały związek między aktywnością "czarnych" istot i psychofizjologicznym stanem ludzi, pokazuje ich odmienny od "czystych" istot stopień oddziaływania na nas. Zazwyczaj takie oddziaływanie wywoływało niczym nieuzasadnioną agresję u ludzi podczas nie adekwatnych do tego sytuacji. Na podstawie badań okazało się, że wielu ludzi jest pod stałym bezpośrednim wpływem tych istot! Niektóre z informacji uzyskanych w trakcie eksperymentów wskazują również, że istnieje wyraźny związek między zrównoważonym psychofizjologicznym stanem człowieka a "czystością" jego aury oraz narażeniem jej na "przeniknięcie". Stabilność psychofizjologicznego stanu została określona przez szereg badań lekarskich i testów psychologicznych, w odniesieniu do reakcji badanych i niektórych specjalnie stworzonych sytuacji. W celu potwierdzenia lub odrzucenia tych wniosków, przeprowadzono badania statystyczne na dużych grupach ludzi. W badaniach tych brały udział różne grupy począwszy od więźniów, skończywszy na politykach i biznesmenach, zebrano ich razem aby omawiać różne zagadnienia. Ponieważ w celu zapewnienia czystości eksperymentu, było potrzebne stworzenie pełnej niewiedzy wśród badanych, badacze zostali zakamuflowani w grupie korespondentów przeprowadzających z nimi wywiady. Było to konieczne a niektóre niezręczności użytego sprzętu z powodzeniem zakamuflowano w aparatach fotograficznych. Pytania, które zadano badanym, przygotowała grupa psychologów w celu uzyskania adekwatnych behawioralnych reakcji.

Takie badania przeprowadzono między innymi na szczycie, który odbyło się w 2002 roku w Johannesburgu i dotyczył zrównoważonego rozwoju. Według badań stwierdzono, że prawie wszyscy politycy i biznesmeni zgromadzeni na szczycie w Johannesburgu, byli "zarażeni"! Wyniki tych badań zaszokował naukowców! Okazało się, że największa ilość "czarnych" istot z częściowym lub całkowitym przeniknięciem do aury, odnotowano w grupie polityków i biznesmenów! Liczba "zainfekowanych" przez "czarne" istoty wśród polityków i biznesmenów okazało się wielokrotnie przewyższająca grupę więźniów! Być może informacja o badaniach przedostała się do wysoko postawionych notabli i z tego powodu zdecydowali oni się nie pojawiać na szczycie?! Ponadto, przedmiotem badań "zainfekowania" astralami było wielu polityków najwyższej rangi z różnych krajów świata. Wyniki okazały się przygnębiające. Tak więc, badania potwierdziły ustalenia naukowców o tym, że ogromna liczba ludzi, szczególnie polityków i biznesmenów, znajduje się pod stałym wpływem "czarnych" astrali, kontrolujących ich świadomość i zachowanie! Dlatego najwidoczniej, działania polityków często są nieadekwatne do sytuacji politycznych i ekonomicznych w świecie.


Według materiałów "SA Scientific Journal".

09 września 2013 przez Admin

http://radiobc.pl/astralna-infekcja-2013-09-09/


Prośba o ŹRÓDŁO ponieważ w biuletynach uniwerku w rpa szukałem baaardzo pobieżnie więc nie natrafiłem.Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 lis 2013, 0:00 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 03 lis 2013, 7:54 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
nie wiem czy o takie info chciałbyś to uzupełnić:

Obrazek

http://survincity.com/2010/03/how-astra ... d-society/

i ciekawostka dotycząca głownych polityków - kontrola umysłów; eng:

Cytuj:
According to the research, it was concluded: Almost all politicians and businessmen gathered at the Johannesburg Summit, "Infected"! The results of these studies scientists shocked! It was found that the highest number of "black" entities with a partial or full penetration into the aura, it was recorded in a group of politicians and businessmen! The number of "infected" with "black" essence of politicians and businessmen was many times greater than the same amount of "infected" in prison! Maybe the information leaked about the upcoming trials and became known to some high-ranking officials, and, therefore, they are referring to political reasons, chose not to appear at the summit?
In addition, studies have been conducted on the subject of "infection" Astral, many politicians of the highest rank of the different countries of the world. The results have been disappointing. Thus, statistical analyzes confirmed the findings of scientists that a lot of people, especially politicians and businessmen who are under the constant influence of "black" Astral, controlling their minds and behavior! Therefore, appear to be the actions of politicians are often inadequate political and economic situations in the world. For example, quite questionable actions of President Bush and Prime Minister Blair, in their obsession with destroying Iraq.


lub po rosyjsku:
http://www.liveinternet.ru/users/mila11 ... t63788206/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lis 2013, 11:15 
ciekawa kwestia, taki niemal empiryczny dowód by to był na "życie cieniowe", mnie tylko w materiale od @dar66 nie leży dość łopatologiczne polityczne ustawienie kwestii, jak w większości materiałów po rosyjsku, jak zwykle zły Bush, zły Blair, całe szczęście, że pułkownika Putina astralne pasożyty się boją i on obsesyjnie nic nie niszczy i miłuje ład, porządek, pokój i socjalizm chciałoby się rzec... i tak zawsze z tymi materiałami ze wschodu...

pozdrawiamNa górę
   
 
 
Post: 03 lis 2013, 14:10 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2012, 18:13
Posty: 178
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: kobieta
admIIn pisze:
Prośba o ŹRÓDŁO ponieważ w biuletynach uniwerku w rpa szukałem baaardzo pobieżnie więc nie natrafiłem.


Przyznam szczerze, że niełatwo cokolwiek się dowiedzieć, zero konkretów, zero odnośników, ba, zero jakichkolwiek szerszych informacji poza tym samym tekstem powielanym na różnych stronach, nie wiadomo nawet kto go sklecił. To co udało mi się znaleźć, niestety niewiele:

1) Zdjęcia czarno-białe pochodzą z pracy Vadima Bondareva: http://www.electrophotography.com/Data/Bondarev.pdf

Do fotki nr 17 (w oryginale nr 14) jest taki opis:

"Here is one more experiment, which determines an ability of that heterogenous, parasitizing substation to pass from one man (inductor) to other man (recipient). Naturally, the author had a role of recipient in this experiment. Before starting of experiment I realize control photography of my energetics (photo 14a). Then we, inductor and I, put in twos fingers on film, and at once I make the second control photography (photo 14b). Here it is good visibly that digits 1 and 3 indicate an imprints of inductor’s finger, and digits 2 and 4 – an imprints of recipient’s fingers. And then fingers remain on such short distance during tow minutes, after that I take a photograph of my fingers (photo 14c). It isn’t difficult to note that light corona of my fingers (recipient’s) is cardinally exchanged in comparison with initial picture, and not to better side. We see that “phantom” substation “passed” into fingers of recipient, in this result energetics of experimenter cut a sad state. Experiment has obviously demonstrated lability and virulence of this “mysterious newcomer”. And sense of known proverb “you communicate with someone – and you take up from this one” is filled by enough concrete “energetic” content."

Zdjęcie nr 14 (w oryginale 12):

"On photographs that phenomenon is developed very differently: from slight, minimum perceptible thin coating (photo 12a) to thicker “cloud” (photo 12b) and so in the view of “thick”, local formations, which emit own streamers (photos 12c,d). At this it’s important to note that its are registered on underside of used bilateral roentgen film. This fact attracts our attention, because it says about development of phenomenon on field level or, as is a convention to say now, on energy-information level."

2) Nr patentu w ogóle się nie zgadza, pod tym nr mamy jakieś urządzenie do dozowania cieczy (?): http://www.google.com/patents/US5253984

3) Ktoś taki jak "dr Ngunga Tobago" nie istnieje w internecie. W innym angielskim tłumaczeniu zamiast "PhD Ngungu Tobago" widnieje jako "doctor of philosophy of Ngunga Tobago", co zmienia trochę sens, jednak i tak nie rozwiewa wątpliwości, gdyż nadal nie wiadomo czy chodzi tu o osobę czy miejsce/miejsca, czy jedno i drugie?

4) Na stronie Uniwersytetu Kapsztadzkiego: http://www.uct.ac.za/ nic nie udało mi się znaleźć.

5) Czasopismo SA Scientific Journal albo nie istnieje albo "ktoś się pomylił"- jedyne najbardziej zbliżone nazwą to South African Journal of Science http://www.sajs.co.za/ - zero wyników.

Wygląda to jak miszmasz różnych zasłyszanych historii i znalezionych zdjęć ulepiony w jeden, chwytliwy art, który łatwo kopiować i podawać dalej, aczkolwiek może słaby ze mnie szukacz.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lis 2013, 14:16 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
masz rację Lilly.. nawet "yandex" prawie nic nie indeksuje z wyszukiwania.
Najciekawsze i chyba najgorsze jednak jest to,że takie astralne "wszczepy" właśnie w ten sposób podczepiają się w ofiarę ,jak to opisano.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lis 2013, 15:39 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2012, 18:13
Posty: 178
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: kobieta
Przypuszczam też, iż zdjęcie z "kleszczem" może pochodzić stąd: http://aurafoto.mypage.ru/snimki_auri_cheloveka_oderjimogo_1_1.html, jednak nie znam rosyjskiego, aby móc to stwierdzić z całą pewnością.

Znalazłam jeszcze takie coś: Ngungu Tobago tłumaczone jako Нгунга Тобаго, w połączeniu z Uniwersytetem Kapsztadzkim (университета Кейптауна) pojawia się w opisie tego filmu: http://www.youtube.com/watch?v=aJ2iPKTVDqs, także jeśli ktoś ogarnia ten język może coś jeszcze wyszpera. Ode mnie - owocnych dalszych poszukiwań :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lis 2013, 17:54 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 18 gru 2011, 5:38
Posty: 315
Myślę że to może być bardzo bliskie prawdy. Alex Collier wspomniał, że Obcy opanowali rządy w wielu krajach i było to łatwe z powodu naszego wadliwego systemu sprawowania władzy, która jest typu piramidy.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lis 2013, 20:18 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 886
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Gady, Orchonci, jak zwał tak zwał to pasożyty kontrolujące swoją farmę.Nie do konca zwał jak zwał -bo są całe hierarchie istot pasożytujących i różne poziomy/sposoby ich oddziaływania na ludzi. Dotyczy to zarówno poziomów bardziej "fizycznych" jak i astralnych.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lis 2013, 20:34 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 22:13
Posty: 274
Płeć: mężczyzna
Na poziomie fizycznym widze to tak:

pasożyt uczy was uległości względem systemuNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lis 2013, 20:36 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 02 lut 2013, 22:08
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
A może ktoś napisze coś o sposobach radzenia sobie z takimi pasożytami :)
W sferze fizycznych pasożytów aż roi się od tematów, a czy na poziomie mentalnym na prawdę jesteśmy tak bardzo bezbronni?

-- 03 lis 2013, 20:37 --

A czy dotyczy to każdego wymiaru naszej istoty? A kierowanie się intuicją? Czy jeśli tak, to jesteśmy zainfekowani na wszystkich poziomach czy tylko na tym najniższym?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lis 2013, 20:45 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 22:13
Posty: 274
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
jesteśmy zainfekowani na wszystkich poziomach czy tylko na tym najniższym?


Jeśli kierujesz sie rozsądkiem a nie odwagą to możesz być zainfekowany na wszystkich poziomachNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lis 2013, 20:47 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
A może ktoś napisze coś o sposobach radzenia sobie z takimi pasożytami


co nieco przecież i na tym Forum było...eej

astral-srodki-obrony-t11666.html

aura-czlowieka-definicja-i-ochrona-t11834.html

MrugaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lis 2013, 20:56 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 886
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Otóż jeśli tak, to według mnie wygląda to inaczej, bo w tym Twoim astralu poruszają się istoty będąc w bezczasie, czyli te które nie są pod wpływem bodźców formy/ciała, a więc nie są skłonne do ingerencji w czyjąś przestrzeń jako jednostki doskonałe. To co nami manipuluje to tylko i wyłącznie istoty inkarnujące o odmiennych formach, jakie przybrały.Rozumiem ze dla ciebie astral jest ponadczasowym wyjsciowym poziomem ?

-co wiecej niemozliwa jest jakakolwiek manipulacja np- istot gadzich na tych poziomach?

Ok- wsumie na to drugie juz odpowiedziałeś... w arstralu jestesmy nietykalni... wystarczy "suwerenność energetyczna"

Ale jeszcze jedno- Czy żeby wejść bezpiecznie w astralne przestrzenie trzeba się przygotować jakoś ? Wolna wola działa wtedy czy jak to jest ?


Ostatnio zmieniony 03 lis 2013, 21:02 przez angelrage, łącznie zmieniany 2 razy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lis 2013, 20:57 
Rodrigo Banites pisze:
Cytuj:
jesteśmy zainfekowani na wszystkich poziomach czy tylko na tym najniższym?


Jeśli kierujesz sie rozsądkiem a nie odwagą to możesz być zainfekowany na wszystkich poziomach


Mocne, coś w tym jest, z wiekiem zazwyczaj pasożytów przybywa i rozsądek bierze górę nad odwagą, coś w tym jest, ostatnio dyskutowałem z kimś znajomym o pewnej kwestii i złapałem sam siebie, że rozmieniam się na drobne w tej rozmowie, mimo, że i tak mam bardziej sztywny kręgosłup niż kolega, nagle przypomniałem sobie niemal identyczną rozmowę z przed lat, gdy taką dyskusje skończyłem żałośnie patetycznie i krótko, "są sprawy, ze które warto zginąć", dziś, 20 lat starszy, złapałem się na dylematach i dywagacjach nad sprawą, którą intuicyjnie uważam za oczywistą i nie podlegającą dyskusji. Rozsądek bierze górę nad odwagą, muszę to strawić.

Przepraszam, że takimi ogólnikami i na okrętkę, ale tematu rozmowy nie chcę przytaczać.

pozdrawiamNa górę
   
 
 
Post: 03 lis 2013, 21:03 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 02 lut 2013, 22:08
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
Rodrigo Banites pisze:
Jeśli kierujesz sie rozsądkiem a nie odwagą to możesz być zainfekowany na wszystkich poziomach


Akurat robię wszystko, żeby rozsądku się pozbyć. Moja ostatnia przeszkoda w drodze do szczęścia :mrgreen:

Tylko czasem bardzo ciężko jest usłyszeć siebie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lis 2013, 22:22 
Offline
Moderator
Moderator

Rejestracja: 31 paź 2013, 22:02
Posty: 23
Płeć: mężczyzna
Nie wiem czy ktoś z was pracował kiedyś ze skalą Bevisa, ale jeśli tak to czy to prawda, że 5000 jednostek daje odporność na pasożyty, czy będzie je przyciągać jako łakomy kąsek? Bo znów nurtuje mnie problem ataków przez kilka istot na raz.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 lis 2013, 11:19 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2013, 14:21
Posty: 609
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
dar66 pisze:
Cytuj:
A może ktoś napisze coś o sposobach radzenia sobie z takimi pasożytami


co nieco przecież i na tym Forum było...eej

astral-srodki-obrony-t11666.html

aura-czlowieka-definicja-i-ochrona-t11834.html


I jeszcze przypomnę temat:

colin-wilson-pasozyty-umyslu-t2409.html :spoko:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 lis 2013, 22:11 
Dzięki za odzew, na RBC też pewnie to był przedruk bo nie ma źródła, może levibc coś więcej wie skąd ten materiał jest. Baaardzo pobieżnie szukałem w publikacjach uniwerku (PDF) ale właśnie dlatego nie znalazłem choć być może tam jest.

http://www.sajs.co.za/archive

Obrazek

Jednym z bardziej rozbudowanych projektów badawczych (przynajmniej z tych o których już oficjalnie wiadomo) jest DEIR a poruszona w temacie "problematyka" jest wyłożona w DEIR I tom. I jest to bardzo istotny temat zakresie zewnętrznych i do tego niewidzialnych ingerencji.

To był jeden z moich pierwszych tematów czyli: "śmierć z niewiedzy"
http://davidicke.pl/forum/tragedie-i-smierc-z-niewiedzy-t1564.html

przy czym chodziło o ingerencję istot / bytów (złych/negatywnych) astralnych (również zmarłych) w aurę.

Wtedy nie miałem jeszcze na myśli "astrobot - ów". - kondensatów energetycznych w postaci "obłoczków-meduz" których obecnie jest pełno bo g... się wylało...


31.12.2011

Inwazja ORBS -ów

phpBB [video]
Misja pisze:
... eksperyment związany z mężczyzną, który mógł podnosić ciężary o pewnej wadze. Okazało się, że gdy popatrzył się przez moment na ekran w kolorze różowym, systematycznie tracił trzydzieści procent swojej siły.

Wasza cywilizacja nie zwraca żadnej uwagi na takie eksperymenty. Kolory mogą w olbrzymim stopniu wpływać na zachowanie ludzi, jednakże aby ten wpływ kontrolować, należy wziąć pod uwagę indywidualną Aurę danego człowieka. Jeżeli na przykład chcesz pomalować lub wytapetować sypialnię w kolorach, które ci naprawdę odpowiadają, musisz być świadomy kolorów w pewnych kluczowych punktach twojej Aury.
Dopasowując kolory ścian do kolorów twojej Aury, możesz polepszyć swoje zdrowie czy też utrzymać je w dobrym stanie. Co więcej, drgania które emanują od tych kolorów są niezbędne dla prawidłowej równowagi umysłu, i wywierają swój wpływ nawet wtedy gdy śpisz.
Zastanawiałem się, w jaki sposób można od nas oczekiwać abyśmy znali dominujące kolory w naszych Aurach, jeżeli na Ziemi nie jesteśmy w stanie zobaczyć Aury. Nie musiałem mówić ani słowa - Thaora mi natychmiast odpowiedział.
Michel, jest teraz bardzo ważną rzeczą, aby wasi eksperci wymyślili specjalny przyrząd, niezbędny dla percepcji Aury, ponieważ to z kolei umożliwi, podjęcie właściwych decyzji, kiedy pojawią się przed wami rozstajne drogi.
Rosjanie sfotografowali już Aurę. Jest to dopiero początek - uzyskane wyniki pozwalają im na odczytanie tylko dwóch pierwszych liter alfabetu, w porównaniu z tym co my potrafimy odszyfrować. Czytanie Aury aby leczyć ciało fizyczne jest niczym w porównaniu z tym, co można osiągnąć takim odczytem dla ciała psychicznego czy też fizjologicznego. To właśnie
w dziedzinie psyche istnieją na Ziemi wasze największe problemy.
Obecnie [na Ziemi] największą uwagę przywiązuje się do ciała fizycznego, co jest poważnym błędem. Jeżeli twoja psyche jest słaba, wówczas wpłynie odpowiednio na twój wygląd fizyczny. Niezależnie od wszystkiego, twoje ciało fizyczne zużyje się i umrze pewnego dnia, podczas gdy twoja psyche, która jest częścią Ciała Astralnego, nigdy nie umiera. Wręcz przeciwnie, im bardziej rozwijasz swój umysł, tym mniej kłopotów będzie ci sprawiać twoje ciało fizyczne i tym szybciej przejdziesz przez cykl fizycznych egzystencji. ...Na górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group