Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 15:13

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Całe forum jest o tych ''cudownych'' wyleczeniach, ślepy koniu :język:
Zaraz powiesz ad personam.. albo pytania tendencyjne. Cóż, jaki koń każdy widzi.

Jak zrobi @duchs jak zaskoczy:
phpBB [video]

Jesteś niereformowalnym trollem, niereformowalnym bo ci za to płacą.
A ziółka sobie zaparzaj, prof, Ożarowski i dr Różański się nie mylą.
Wiedzą co mówią.

Na jelita świetny szczaw koński zwany kobylakiem, proszę jak się ładnie składa i pasuje.
Wzrok może też wyostrzy, choć wątpię.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 lis 2016, 12:10 
VIP Member
Awatar

Mefisteo pisze:
Pier.....s te same bajki na forum bioslone itd i wszędzie Cię pogoniły, tutaj tez miejsca raczej nie zagrzejesz, śmieszny jesteś doktorzyno za 1 grosza, załóż sobie oddzielne forum i tam załóż koło wzajemnej adoracji z naiwnymi ludźmi i wmawiaj im ze nic nie da się uleczyć. Ile już zarobiłeś kasy na biednych ludziach, którym przepisywałes leki, gdzie przez nie całkowicie traciły zdrowie. Jak to się mówi abyś sam skosztowała tego chleba co Ci ludzie, gnij.

Tam też go znają ? :język:
On ma już kółeczko adoracji:
SZCZEPIENIA i kontrowersje wokół nich
phpBB [video]

Cytuj:
Chociaż obecne badania nad skutkami ubocznymi szczepień - NOP, nie potwierdzają na przykład wpływu szczepień na rozwój autyzmu u dziecka .....

Chociaż nawet u małp stwierdzono już taka zależność :
Cytuj:
Odkrycie objawów autyzmu u zaszczepionych niemowląt małp

Debata nad tym, czy szczepionki powodują autyzm, jest daleka od zakończenia i wkroczyła w nowe stadium wraz z nowym badaniem zaprezentowanym niedawno na Międzynarodowym Spotkaniu w sprawie Badań Autyzmu w Londynie, obracając w niwecz popularny pogląd mówiący, że wszelkie związki między szczepieniami i autyzmem zostały obalone przez naukę.

Badania przeprowadzone na niemowlętach małp makaków wykazały, że harmonogram szczepień amerykańskiej agencji CDC (Centers for Disease Control and Prevention – Ośrodki Kontroli i Zapobiegania Chorobom) wywołał objawy autyzmu u zaszczepionych małp, podczas gdy u żadnej z nieszczepionych małp to schorzenie nie wystąpiło.

Naukowcy z Uniwersytetu Pittsburskiego w Pensylwanii przetestowali na małpich niemowlętach typowy harmonogram szczepień zalecany przez CDC dla ludzkich niemowląt w latach 1990., a następnie przyjrzeli się skutkom tych szczepień i porównali je ze stanem zdrowia małpich niemowląt, którym nie podano szczepionek (nawiasem mówiąc, DNA makaków jest w blisko 94 procentach zgodne z DNA ludzkiego genomu, co czyni je odpowiednimi obiektami do porównań i oceny).

Według szczegółów badań przekazanych przez SafeMinds, grupę roboczą ds. bezpieczeństwa publicznego dążącą do ujawnienia prawdy o związku między szczepionkami i autyzmem, zaszczepione makaki doświadczyły zwiększonego wzrostu mózgu, który cechuje szczepione ludzkie niemowlęta, u których rozwija się później autyzm. Te zmiany w rozwoju mózgu były wyraźnie zauważalne w porównaniu z ich nieszczepionymi rówieśnikami i wykazywały wyraźne oznaki upośledzenia charakterystycznego dla autystycznych dzieci.

„Szczepione naczelne wykazywały inne tempo dojrzewania ciała migdałowatego mózgu niż nieszczepione małpy” – wyjaśnia SafeMinds. – „Niewydolność ciała migdałowatego od dawna jest wiązana z autyzmem. Ciało migdałowate odpowiada za emocje, pamięć i uczenie się. Osoby z autyzmem często mają z tym problemy”.

Ponieważ wiele szczepionek, podawanych dzieciom w latach 1990 zawierało rtęć w postaci toksycznego tiomersalu, szczepionki podane małpom również go zawierały. I choć tiomerasol został wycofany z wielu podawanych dzisiaj szczepionek, z wyjątkiem szczepionek przeciwko grypie i kilku innym chorobom, plan szczepień rozrósł się z kilku szczepionek w latach 1990. do ponad dwudziestu obecnie.

„…Teraz dzieci mogą otrzymać aż 24 szczepionki do 2 roku życia i nawet 5 zastrzyków w czasie jednej wizyty…”

„To badanie wskazuje na pilną potrzebę starannego śledztwa w sprawie szczepień, rtęci i zmian zachodzących u autystycznych dzieci” – oświadczył Lyn Redwood, dyrektor SafeMinds. – „SafeMinds wzywa do bezstronnych badań w dużej skali, które przyjrzą się medycznym objawom autyzmu oraz skutkom powodowanym przez szczepionki podawane w ramach programu szczepień”.

Źródło: http://www.naturalnews.com/055399_autis ... ons_baby_m

Rumaku, ja nie chodzę już do lekarza, specjalnie nie będę szukał i skanował ci karteczek sprzed lat.
Zapomnij o Paryżu.
Twoja wiara nie jest mi potrzebna, a jak chcesz się pomodlić, kierunki znasz.
Nawet badań okresowych nie robię, wczesne wykrywanie raka nie obejmuje mnie.
Nawet się nie przeziębiam, a to pierwszy objaw chorób i ból.
Jak nie ma jesteś zdrowy, chyba jasne, czy zaraz będziesz wciskał statystyczne bzdety kolegów
o genetycznych kancerogenach?

A jak zachoruję, niczego nie można wykluczyć, najpierw zastosuję WSZYSTKIE dostępne sposoby
medycyny naturalnej, już wiem od dawna jak to działa.

Poczytaj, masz tu kilkaset postów Bow1, gdzie był i gdzie jest teraz,znajdziesz badania opinie i inne.
Tracimy czas, tu nikogo nie nabierzesz na swoje kiepskie sztuczki.

Ostatnio zmieniony 25 lis 2016, 12:53 przez greg2015, łącznie zmieniany 2 razy

Ja nie jestem chory na cukrzyce więc mi to rybka :)
Tylko że jak ktoś to czyta a jest nowy na forum to już ma wyrobione zdanie o Tobie:)

Ty na nic nie jesteś chory, ale w każdym temacie udajesz skancerowanego.
Od razu cię obwąchałem.
Tu zapytasz, tam zapytasz, tu polecisz statynki, tam IPP, łazisz i smrodzisz.

-- 25 lis 2016, 12:55 --

duchs pisze:
Ja nie jestem chory na cukrzyce więc mi to rybka :)
Tylko że jak ktoś to czyta a jest nowy na forum to już ma wyrobione zdanie o Tobie:)

Ty jednak masz coś z czajnikiem.
O mnie się nie martw :język:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

wracamy do tematu astmy
na pewno

Provost and Judge * 7th Degree

duchs pisze:
Pisać to i książki i forum można ale dowodów tutaj nie ma :)

wystarczy wstawić wyniki badań ale ich nie macie więc nie wstawicie :)

Możesz wstawić wyniki badań na podstawie których ustalono prawidłowy poziom cholesterolu?

Doraźne domowe sposoby na ataki astmy:
Cytuj:
Miód jest bardzo terapeutyczny w przypadku ataku astmy.
Słoik z miodem podstawić pod nos i wdychać jego zapach. Po kilku minutach atak powinnien ustąpić.

Gorące kapiele i parówki (wdychanie), zwłaszcza z solą, sa bardzo pomocne przy atakach astmy.

Sok z połówki cytryny pomieszany z wodą, pity między posiłkami, daje dobre rezultaty w leczeniu astmy.

Łyżeczkę imbiru zmieszać z łyżeczką kozieradki, zalać szklanką wrzątku, odstawić na 15 minut i przecedzić. Dodać łyżeczkę miodu i pić rano i wieczorem.

Jedzenie suszonych fig działa wspomagająco przy leczeniu astmy.

http://www.domowesposoby.com/astma.html

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Greg nie trać czasu na doktorzyne od siedmiu boleści, który jak balas(t) na okręcie próbuje się utrzymać na powierzchni, duchs smieciu lekarski idź i się Zbadaj czy nie masz coś z bania, Bo tu pewnie tkwi Twoja choroba, idź do kolegów po fachu aby Ci przepisały żółto, niebieskie landrynki będziesz po nich latał, śpiewał i nawet tańczył i zawsze będziesz zdrowy, ale czy nie o to chodzi duchs ?:)))

Nie tracę czasu, zawsze reagować trzeba na matactwo i kłamstwo.
Tylko bierność tworzy bezczelność i rozpasanie.
Kupili polityków.rządy, prawo, została nam samoobrona.

Smutne, ale prawdziwe niestety.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

greg2015 pisze:
Smutne, ale prawdziwe niestety.

Myślę, że świadomość wśród ludzi rośnie. Szkoda że tak wolno ale jednak.
Mamy prawo do leczenia się wszystkimi dostępnymi środkami bo to jest nasze życie, nasze ciało i nikt, absolutnie nikt nie może decydować za nas w tym Prezes i Konstanty R. Myślałem że Jarek zwariował, że takiego ministra wybrał ale pomyślałem, że chciał kupić spokój. Konstantuś za spokój i zero strajków. Czyli jeden front mniej, oszukańcze i otępiające status quo.

Astma to jedna z najpowszechniejszych obecnie chorób współczesnego świata.
Cytuj:
Zapada na nią coraz więcej ludzi w coraz młodszym wieku. Stosuje się w jej leczeniu wiele różnych terapii, co spowodowane jest dopatrywaniem się wielu różnych jej przyczyn. Terapie te są mniej lub bardziej skuteczne, w zależności od konkretnego przypadku. Jak zawsze w tego typu chorobach, medycyna konwencjonalna nie spieszy się do rozpoznania i usunięcia przyczyn tej choroby, a jedynie do tłumienia jej objawów i skutków, co nie rozwiązuje istoty problemu. Astmatycy skazani są na nieustanne korzystanie z inhalatorów zawierających leki rozszerzające oskrzela – nierzadko do końca życia – które przynoszą ogromne zyski koncernom farmaceutycznym i liczne skutki uboczne pacjentom.

Ta książka to bogate źródło użytecznej wiedzy na temat leczenia tej uciążliwej choroby
Wbrew krążącym opiniom, które można usłyszeć w gabinetach lekarzy konwencjonalnych, astma jest chorobą uleczalną.
Dzięki tej książce dowiesz się, jak się uwolnić z tej duszącej przypadłości. Walter Last przedstawia prawdziwe przyczyny stojące za tą chorobą, które ignorowane są przez medycynę „świata zachodniego”.
Opisuje sprawdzone, skuteczne procedury stosowane w procesie leczenia, które nie wymagają kosztownej, specjalistycznej aparatury, drogich farmaceutyków ani medycznej wiedzy i mogą być realizowane przez każdego w domowych warunkach.
Jedyne, czego potrzeba podczas ich stosowania, to cierpliwość i konsekwencja w działaniu.

Obrazek
http://zdrowepodejscie.pl/jak-wyleczyc- ... my,p367395

-- 24 lut 2017, 17:04 --

Cytuj:
Astma zwykle bywa u tych, którzy chorowali w niemowlęctwie lub dzieciństwie na zapalenie płuc.
Wszystko zaczyna się od zapalenie oskrzeli, kaszlu – zatkane są pęcherzyki płucne,
zwłaszcza gdy jemy dużo ziemniaków i makaronu.

A następnie choroba przechodzi w astmę.

Trzeba pić zioła płucne:
podbiał, szałwia, uczep 3-listny, kwiat lipy, bagno, rozmaryn, lebiodka, stulisz, nostrzyk, pączki sosny, rdest ptasi, liść brzozy.

Wszystko zmieszać razem i pić przez miesiąc – i wszystko minie.
Im więcej z was wyjdzie zielonej flegmy, tym lepiej.
Zaczniecie oddychać.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wazne ... eo-2016-10

-- 24 lut 2017, 23:57 --

Jak zwalczyć astmę?

Cytuj:
Miód jest bardzo terapeutyczny w przypadku ataku astmy.
Słoik z miodem podstawić pod nos i wdychać jego zapach. Po kilku minutach atak powinnien ustąpić.

Gorące kapiele i parówki (wdychanie), zwłaszcza z solą, sa bardzo pomocne przy atakach astmy.

Sok z połówki cytryny pomieszany z wodą, pity między posiłkami, daje dobre rezultaty w leczeniu astmy.

Łyżeczkę imbiru zmieszać z łyżeczką kozieradki, zalać szklanką wrzątku, odstawić na 15 minut i przecedzić. Dodać łyżeczkę miodu i pić rano i wieczorem.

Jedzenie suszonych fig działa wspomagająco przy leczeniu astmy.

http://www.domowesposoby.com/astma.html

Entered Apprentice * 1st Degree

Witam

Ja na astmę choruję od wielu lat. Zaczęło się jak miałam 29lat. Wcześniej owszem miałam kilka razy zapalenie oskrzeli. Zaczęły się stałe duszności i leki . Przez dwa lata nie mogłam dojść z pokoju do kuchni w moim 48m2 mieszaniu bez mocnej zadyszki. Wlewy dożylne z hydrokortyzonu z wapnem i eufiliną. Jakiś intal i berotec i zwolnienie lekarskie z pracy na miesiąc. Czułam się bardzo źle. To trwało kilka lat. Zmieniłam lekarza na prywatnego Astmologa na ul.Waliców w W-wie. Polcortolon w ogromnych dawkach i wziewne środki rozkurczowe. O testach nie ma mowy-pacjent sterydozależny. Zaostrzenia przy infekcjach, a jak nie wiadomo na co jesteś uczulony to diagnoza jest że uczulony jesteś na własne antyciała. I tak to trwało latami. Potem trafiłam pod opiekę pulmonologów "zaprzyjaźnionych". Sterydy wziewne, leki rozkurczowe, Spiriva i inne. Co trzy miesiące wizyta . Spirometria, gazometria , analizy i tak w kółko. Tony medykamentów i męczące noce. Waga w górę.
Przypadkiem, choć podobno ich nie ma, poznałam pewnego tzw. znachora i zaczęłam chodzić do niego na zabiegi. Zaczął otwierać mi oczy że nikt nie jest zainteresowany moim zdrowiem. Sprzedawał książkę Siemionowej. Ale ja mówię panie S. jak ja ją kupię to ją położę, zapomnę.... Może pożyczy mi pan tą książkę to zmobilizuje mnie to do przeczytania i oddania jej. Książkę przeczytałam z wypiekami w jeden wieczór i dowiedziałam się , że każdy chory na astmę ma glistę ludzką. Następnego dnia kupiłam u tego pana 3 egzemplarze .Potem były następne. Hulda Clark też pisze to samo. Zagotowałam się. Brat elektronik zrobił mi zapper w/g instrukcji H. Clark. Zobaczymy. Sprawdzimy działanie na sobie. Po trzech dniach znalazłam się w szpitalu pod tlenem z ogromną ilością ropy w oskrzelach i okropną bronchoskopią. Oczywiście lekarzom powiedziałam że nie wiem co mi się stało. Od tamtej pory stan mojego zdrowia zaczął się systematycznie poprawiać. Nie prowadzę specjalnej diety. Nie robię inhalacji (wysusza mi to gardło)
Swoje zdrowie wzięłam we własne ręce,zaczęłam się uczyć i próbować różnych metod. (dużo czytam a na tym forum podziwiam waszą wiedzę i mam do was wielki szacunek) Nie jestem młoda, leczę się 33lata.
Ale teraz jak mam katar to idę na BRT. a nie do lekarza. Jako druga wskazówka dla astmatyków ( pierwszą były robaki) będzie rada o piciu czystej wody z kryształkiem soli wieczorem i rano. Jak zaczęłam pić wodę to zapomniałam o astmie do tego stopnia że zapomniałam o lekach. Zupełnie inaczej oddycham. Na ten trop skierowała mnie książka "Twoje ciało domaga się wody "Fereydoon Batmanghelidj. Wszystkim ją polecam, nie tylko tym z astmą. A jak przestałam pić wodę bo myślałam że jest dobrze to 2 tyg. i znowu wracają świsty w oskrzelach. Wodę piję świsty przechodzą. Ależ to proste.
Ale się rozpisałam.
Sprowokował mnie wpis że astma jest nieuleczalna.
Owszem astma jest nieuleczalna , jak ktoś zaufa lekarzom i jest ograniczony,ślepy i głuchy.
Ja już o astmie zapomniałam.

Pozdrawim wszystkich szukających lepszego życia

GosiaK pisze:
Owszem astma jest nieuleczalna , jak ktoś zaufa lekarzom i jest ograniczony,ślepy i głuchy.
Ja już o astmie zapomniałam.

Pozdrawim wszystkich szukających lepszego życia

Znakomicie! 8-)
Tak, to są wszystko ''nieuleczalne'' ''choroby'' generujące trwały i duży dochód.

Awatar użytkownika

wszak pacjent wyleczony to klient stracony. takie motto powinno wisieć na szpitalu przy wejściu głównym i na przychodni zdrowia - każdej

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

mam 50 lat w wieku 20lat zachorowalem- diagnoza astma
potem byly setki sambutamoli ,sterydow, itp....
2,5 roku temu zajelem sie dieta Kwasniewskiego-dieta optymalna i.........
stal sie cud
:tak: przed dieta optymalna
,,musialem" stosowac ostatnie lata foradil 2 xdziennie a
jak lapalem infekcjie to i kilka x dziennie Smutny
a tu zaczelem funcjonowac bez lekow rozne okresy od kilku dni do kilka tyg .

wiec zwykla/niezwykla zmiana diety ,mocne ograniczenie weglowodanow
zaczelem ,, kontrolowac to co jem " =dala efekty uzdrowienia
poprostu dalem swojemu organizmowi szanse na uzdrowienie
po okolo 28 latach jakoby nieuleczalne choroby :język:

Do Mefisto
Witam
Nie bardzo wiem jak odpisać na prv.

Pytasz o wodę.
Ostatnio nawet p. Jerzy Zięba też o tym mówił.
Zasada praktyczna jest taka:
Proszę nosić ze sobą 1l butelkę z wodą np. przegotowaną. (uwaga-nie butelkowaną ze sklepu)
Ogólne zasady:
Pijemy w ciągu dnia :ok. 0,5h przed jedzeniem 0,2l , po jedzeniu 2h (aby nie pogarszać trawienia) i co jakiś czas po 0,1l ( mnie wystarczał 1litr-w sumie poza domem). Resztę z litra wypijałam przed powrotem z pracy do domu. W pracy nie jadam posiłków.
Poza tym szklankę do dwóch rano przed wstaniem i szklanka wieczorem przed snem.
Sól Kłodawska (nie ważona) po wypiciu wody jedno ziarenko pod język. Oczywiście jeśli w ciągu dnia nie jemy potraw z solą.
Chodzi o nawodnienie organizmu.
W moim przypadku pomogło- byłam odwodniona.
Uwaga: Kawa i Herbata odwadniają organizm a nie nawadniają.

Cytuj:
”Innym błędnym założeniem, Które stanowi problem, zwłaszcza w USA i Europie Zachodniej jest to, że płyny wszystkie zaspokajają zapotrzebowanie organizmu na wode.
To pseudowiedza. Daleka od prawdy.
Kofeina w napojach jest substancją odwadniającą, która wpływa niekorzystnie na mózg i nerki i zabiera z organizmu więcej Wody,
niz JEST JEJ w kubku Kawy.
(!)
Hamuje w Mózgu działanie enzymów , które uczestniczą w zapamiętywaniu.
Fosfodiesteraza to enzym, który reguluje zdolność zapamiętywania, zas kofeina hamuje ten proces.

Przyjrzyjmy się temu, dlaczego rośliny wytwarzają kofeinę, i kokainę również.
Jak sądzicie, Dlaczego?
To ich BOJOWE środki trujące. Rośliny wytwarzają kofeinę I kokainę w swoich liściach i nasionach w celu ogłupiania Tych, którzy je jedzą.
Fosfodiesteraza zostaje zablokowana i pożerający roślinę gatunek zaczyna stopniowo tracić sztukę kamuflażu, czujność oraz zdolnośc szybkiej reakcji – staje SIĘ głupi I JEST Szybko zjadany przez drapieżniki. W ten sposób roślina chroni swoje kolejne generacje.

dr Fereydoon Batmanghelid

Intendant of the Building * 8th Degree

Witam; Ciekawa jest ta wstawka z piciem kawy. Jeżeli to jest faktycznie prawda? A nie żart primaaprilisowy .To trzeba się poważnie nad tym zastanowić. Póki pamiętam że piję kawę.Ja to kupiłem,i myślę że to może być prawdopodobne. Proszę potwierdzić, -PRAWDA - czy - FAŁSZ.Z góry dziękuję,i pozdrawiam. :pisze:

Faktycznie 1.04.. Mruga

Prawda, Siemionowa, Nieumywakin gęsto cytują dr F. Batmanghelida.

Po rewolucji irańskiej (1979) dr Batmanghelidj został aresztowany i osadzony w cieszącym się złą sławą więzieniu Evin. To właśnie tam dokonał odkrycia, które miało zrewolucjonizować życie tysięcy pacjentów – odkrył uzdrawiającą moc wody.

Cytuj:
Uzdrawiającą moc wody odkryłem w szczególnej sytuacji. Gdy wybuchła rewolucja irańska zostałem umieszczony w więzieniu jako więzień polityczny. Kiedyś, późno w nocy, usłyszałem wycie, krzyki i jęk w korytarzu. Był to młody mężczyzna, który zwijał się z bólu. W odpowiedzi na moje pytanie wystękał: „Wrzód mnie zabija”. „Próbowałeś czegoś, jakoś temu zaradzić?”. „Wziąłem trzy Tagamety i całą butelkę leku zobojętniającego kwas solny, ale nie pomogło”. Pytam więc: „Kiedy to się zaczęło?”. On: „O pierwszej po południu”. Przez dziesięć godzin leżał zwinięty z bólu i nikt nie potrafił mu pomóc. Zbadałem jego brzuch, aby sprawdzić, czy nie ma perforacji. Na szczęście, nie miał. Dałem mu dwie szklanki wody i obserwowałem przez dziesięć minut. Po kolejnych siedmiu minutach, dałem mu jeszcze jedną. Nie jęczał już. Otworzył oczy i usiadł – ból minął. Trzy szklanki wody spowodowały, że ból znikł po 20 minutach, podczas gdy nawet najlepszy, najsilniejszy lek nie potrafił mu pomóc.

Cytuj:
Dzisiejsi lekarze nie rozumieją istotnej roli wody w organizmie człowieka. Lekarstwa to półśrodki. Nie potrafią wyleczyć chorób zwyrodnieniowych.
Obecne metody medycyny klinicznej opierają się na stosowaniu chemii farmakologicznej. Na studiach medycznych setki godzin wykładów i ćwiczeń poświęcone są stosowaniu produktów farmaceutycznych. Tylko kilka godzin przeznaczono na wiedzę dotyczącą żywności i żywienia.
Prosta prawda zaś jest taka, że to odwodnienie może powodować choroby. Każdy lekarz wie, że woda jest dobra dla organizmu, nie każdy zaś, jak ważna jest dla stanu pełnego zdrowia. Nie mają pojęcia, co się dzieje, jeśli nie otrzyma on codziennie wystarczającej ilości wody pokrywającej zapotrzebowanie.
Sygnały pragnienia są błędnie interpretowane jako ból i traktujemy lekami, które wyciszają objawy zamiast leczyć problem. Ponieważ odwodnienie powoduje utratę niektórych funkcji, sygnały dawane przez „regulatory” systemu dystrybucji wody w przypadkach poważnego odwodnienia są interpretowane [przez medycynę] jako wskaźniki stanów chorobowych.
Odkryłem, że histamina jest ważnym chemicznym „posłańcem” w mózgu. Histamina pełni w organizmie ważną funkcję, o której się nie wspomina w podręcznikach medycznych – jest odpowiedzialna za pobór wody i zarządzanie „suszą” w organizmie. Jest mniej aktywna, gdy ciało jest nawodnione, a staje się aktywna w miarę nadmiernej utraty wody.
Uciszanie objawów odwodnienia za pomocą leków przypomina wyłączanie światła na desce rozdzielczej sygnalizujące przegrzanie samochodu.
Każda funkcja w organizmie jest regulowana przez wodę i zależy od wody. Woda musi dostarczyć istotne elementy (tlen, hormony i przekaz informacji chemicznych) do wszystkich części ciała. Bez wystarczającej jej ilości i jednakowego nawodnienia niektóre z bardziej odległych części organizmu nie otrzymają tego, co powinno do nich dotrzeć. Bez wystarczającej ilości wody startuje „kryzysowy system zarządzania brakiem wody”. Za pomocą „posłańców chemicznych” histaminy aktywowany system nadzoruje dostawę niższej ilości wody do obszarów dotkniętych „suszą”. Gdy histamina i podlegli jej „menedżerowie suszy” napotykają na swej drodze receptory bólu, powodują ból. To dlatego ból jest pierwszym sygnałem alarmowym. Jeśli odwodnienie trwa i nie jest likwidowane w sposób naturalny podażą wody, wywołuje różne symptomy i z czasem przekształca w choroby.

http://www.nexus.media.pl/?474,twoje-ci ... a-sie-wody

Bardzo dobra mieszanka ziolowa na astme i inne choroby pluc;
Szalwia,tymianek.prawoslaz,podbial,miodunka,poziewnik,babka,kwiat czarnego bzu,fiolektrojbarwny,pokrzywa, lisc brzozy, rdest, paczki sosny, korzenie;mydlnicy,omanu,lukrecji,lubczyka,irysa lakowego.
Wszystkie skladniki zmieszac, poporcjowac i zaparzac, pic dwa do trzech razy dziennie , przez trzy miesiace.
Ta mieszanke mam z publikacji takiej rosyjskiej zielarki Zajcewej. wedlug mnie bardzo dobra.

A propos astmy i niekonwencjonalnej metody leczenia wypowiada się w Telewizji angielskiej w programie Health Freaks (Lecznicze dziwactwa) młody mężczyzna, który stosuje urynoterapię. Oczywiście jest wyśmiewany przez grono lekarzy, którzy sami przyznają, że astma jest nieuleczalna przez medycynę konwencjonalną. Dave Murphy (autor filmiku) sam wyleczył się za pomocą UT z astmy. Analizuje, jak ośmieszana/dyskredytowana jest ta metoda. Prowadząca program poprzez swoje gesty/grymasy/słownictwo wyraźnie nie jest obiektywna, reprezentuje grono lekarzy.
Natomiast młody mężczyzna (Florian Mambrili), cierpiący na astmę, występujący w programie nie przejmuje się tym, znalazł sposób na swoją chorobę. Co rano po obudzeniu się, pije urynę, twierdzi, że jest to najlepszy zastrzyk witamin, naturalny nawilżacz (stosuje też do włosów, do twarzy), twierdzi, że picie własnego moczu leczy jego astmę. Cierpi na astmę od 6 roku życia, odkrył "swoje" lekarstwo parę lat temu. Pije urynę 13 lat. Na pytanie czy próbował dobrego konwencjonalnego leczenia, odpowiedział że owszem przedtem co 2 miesiące bywał w szpitalu pod aparaturą ułatwiającą oddychanie.
Prowadząca zapytała z obrzydzeniem dlaczego pije "to", niezrażony Florian odpowiedział, że w nocy organizm produkuje enzymy, proteiny i inne wartościowe składniki. Lekarka upiera, że mocz wg niej "waste product" nie jest sterylny, Florian nie zgadza się oczywiście twierdząc, że jest całkowicie sterylny. Na poprawę przy astmie trzeba czekać 20 minut. Florian nie choruje w ogóle od 3 lat. Na pytanie jak smakuje uryna, odpowiedź brzmiała amazing, cudownie. :)
Na astmę choruje w UK ponad 5 mln ludzi. Co przynosi olbrzymi zysk firmom farmaceutycznym ze sprzedaży tylko jednego specyfiku.
phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]