Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 04 lip 2020, 7:41

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/ ... em,39495,1

Co myslicie o tym artykule?
Wg mnie coraz ciezej mainstreamowym mediom ignorować wiedzę ktora rozprzestrzenia sie na youtubie i innych mediach, wiec musza napisac taki artykul, w ktorym musza troche osmieszyc Davida - np. napisac ze oglosil sie Synem Bożym.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 maja 2009, 10:01 
VIP Member
Awatar

Takie akrobacje pojęciami i żonglerka mogą okazać się po pierwsze karkołomne, a po drugie ry(d)zykowne, gdyż był już taki, który uważany był za syna bożego i trwa to do dziś, wcale a wcale nie udając teorii bynajmniej spiskowej ;)

niech lepiej uważają co piszą i o kim bo sami mogą wpaść w dołek przez siebie mozolnie - nomen omen - kopany.

Moją odpowiedzią na takie artykuły. Będzie wkrótce film Alexa Jonesa - Zakon Śmierci. Wydarzenia po filmie Ciemne Sekrety w Bohemian Grove.
Na tym polega działalność tego typu pisemek o niczym. Icke sam doskonale się bronił przez te wszystkie lata.
Różnica w poziomie tego o czym my mówimy, a o tym o czym oni mówią jest ogromna.
Zawsze będą Nam się starli wmówić że jesteśmy "gorsi" bo mają pisemko. Miarodajne jedynie dla owiec.

Dlaczego nikt nigdy nie napisał o Bohemian Grove. Lub takie proste liczby jak liczba ofiar w Iraku wymordowanych przez USA ? Albo proste fakty o śmierci Lady Die.
Wywołaliśmy wspólnymi siłami tę wojnę i nie mogą już tego ignorować. Zaczną od osmieszania, ale mają żałosną nędzną argumentację...zawsze przegrają w otwartej dyskusji.

Awatar użytkownika

Za dużo tego żeby mogli robić wyłącznie skuteczne uniki )

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Mam pytanie odnosnie tego co Jones juz nakrecil w Bohemian Grove.

Dlaczego nie uwiecznil zadnego skladania ofiary, skoro mowi sie ze oni wlasnie po to tam jezdza, ze morduja tam niemowleta itp. Czyzby akurat wtedy z ofiary zrezygnowano? A moze doskonale wiedzieli ze posrod nich jest szpieg i pokazali tylko lajtowa wersje swojego zjazdu czyli jedynie dlugie szmaty, ognicho, spiewy itp. Orgii i ofiary oszczedzili ukrytej kamerze.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Z tego ca pamiętam to Alex mówił, że gdzieś tam "w krzakach za parawanem" było słychać jakieś, czyjeś odgłosy jak gdyby był zabijany.
Za to w Iraku zabili tysiące i w sumie już to wystarczy, gdzie rządzi moloch tam jest masa ofiar.

Awatar użytkownika

Nie mogli tam chyba składać ofiar całkiem jawnie, bo jednak sporo ludzi, którzy tam byli, to jak na mój gust leszcze - nie tylko Alex wyglądał na takiego co jest tam pierwszy raz. Myślę, że dla wielu, to tylko przedstawienie - jak wiadomo mają kręgi wtajemniczenia, a impreza najwyraźniej nie tylko dla wewnętrznych.
Alex nie sfilmował niczego wyraźnie, bo sam się ukrywał, więc wyszło jak wyszło ;)

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Ja bym tak do końca nie lekceważył tego rodzaju artykułów, gdyż mimo prześmiewczej formy, jednak wymieniają po imieniu Iluminatów, Davida Icke i inne sprawy, które normalnie by nie przeszły w trybie poważnym. Może nie wszyscy, ale znaczny procent czytelników zainteresuje się tymi sprawami, zacznie szukać w internecie, może trafi na któreś forum o odpowiedniej tematyce i w końcu dojdzie do własnych wniosków.

Może to jest właśnie metoda, aby pod pozorem wyśmiewania - jednak poinformować opinię publiczną o tych sprawach? W pewnym momencie zastanawiałem się, czy artykuły Bernatowicza o 9/11 i inne, ośmieszające "teorie spiskowe" nie mają również tego rodzaju ukrytego celu. Uważam, że najgorsze jest przemilczanie i ignorowanie niewygodnych osób i zjawisk.

P.S. Czy David rzeczywiście ogłosił się "Synem Bożym"? Bo jeśli to kłamstwo, sprawa powinna znaleźć epilog przed sądem, gdyż to określenie nie jest już śmieszne i nosi znamiona zniesławienia.

Co takiego jest niesamowitego w tym ze Icke ogłosił się "Synem Bożym". Każdy kto czytał Biblię powie dokładnie to samo...

Awatar użytkownika

Aya Sophia pisze:
Co takiego jest niesamowitego w tym ze Icke ogłosił się "Synem Bożym". Każdy kto czytał Biblię powie dokładnie to samo...

Dla ludzi będących pod wpływem chrześcijańskiego egregora, taka deklaracja może być równoznaczna z objawem choroby psychicznej. Nawet jeżeli rzeczywiście Icke tak powiedział, to eksponowanie tego faktu ma spełnić tylko prześmiewczy cel, natomiast nic nie wnosi merytorycznie do informacji o jego działalności.

Awatar użytkownika

Prześmiewczy, jeśli jest wyrwane z kontekstu. Icke miał na celu, jak sądzę, uświadomić ludziom, że nie ma jednego SB (swoją drogą fajny skrót ;)), tylko każdy takowym jest. Jeśli ludzie nie wnikają o co chodzi, to się śmieją - takie ich prawo.

Easy, oczywiście zgadzam się z Tobą - był w tym konkretny cel by to uwypuklić. Mnie zastanawia jedno - pamiętasz może ten fragment z WooganShow gdzie Icke to mówi?

Reakcja była natychmiastowa. Śmiech, lżenie i szydzenie. Słowem, ssanie ;) I teraz : albo jak pisał Einstein tylko głupota i Wszechświat są nieskończone - albo ci wszyscy ludzie są ateistami ;) Możliwe że obie z tych opcji ;)

Aya Sophia pisze:

Nie do konca...Tu wywiad z czasow Wogan Show, ktory moze cos wyjasni:

phpBB [video]

Icke mowi o wyraznej roznicy miedzy "sons of God" a "sons of man". Siebie uwaza za syna Boga, ktory zostal bezposrednio przez Boga stworzony, jak Jezus i wielu innych tzw. oswieconych w przeciwienstwie np do mnie i Ciebie, ktorzy jestesmy posrednimi tworami boskiej kreacji.

Awatar użytkownika

Masson: świetny wywiad (postaram się go spolszczyć), aczkolwiek Icke nie mówi w nim o Synach Bożech w odróżnieniu do synów człowieczych, ale o tym, że na pewnym stopniu ewolucji istoty zdobywają umiejętność tworzenia innych istot i jakaś część ludzi pochodzi od właśnie takich istot, podczas gdy on twierdzi, że pochodzi od właśnie takiej istoty, która jest niejako na szczycie piramidy, co jednak nie sprawia, że mógłby być z tego powodu choćby o ułamek procenta lepszy od kogokolwiek - chodzi tylko o źródło (cokolwiek o tym myśleć, tak mówi).

trzysz pisze:
Masson: świetny wywiad (postaram się go spolszczyć), aczkolwiek Icke nie mówi w nim o Synach Bożech w odróżnieniu do synów człowieczych, ale o tym, że na pewnym stopniu ewolucji istoty zdobywają umiejętność tworzenia innych istot i jakaś część ludzi pochodzi od właśnie takich istot, podczas gdy on twierdzi, że pochodzi od właśnie takiej istoty, która jest niejako na szczycie piramidy, co jednak nie sprawia, że mógłby być z tego powodu choćby o ułamek procenta lepszy od kogokolwiek - chodzi tylko o źródło (cokolwiek o tym myśleć, tak mówi).

Wywiad jest ciekawy to fakt...Ja jednak obstaje przy swoim ;)

5:55

"Niektore istoty sa stworzone wprost przez Boga i sa znane jako synowie i corki Boga - Jezus jest jednym z nich, jest tez wielu innych i ja mam szczescie byc jednym z nich"

Awatar użytkownika

Mason: to chyba w moim poście nie ma nic, co by mówiło, że się nie zgadza z tym, co napisałeś powyżej. Natomiast w wywiadzie nie ma słowa o "synach człowieczych" - chodzi o inne rozwinięte istoty, które posiadły tę umiejętność tworzenia innych istot. W sumie może nieważne szczegóły - faktycznie Icke mówi o swoim boskim synostwie ;)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Aya Sophia pisze:
[...]jak pisał Einstein tylko głupota i Wszechświat są nieskończone

spotkałem się z rozszerzoną wersją
co do tego drugiego to nie mam pewności.

Kazik Staszewski - także wspominał ten wątek
że ludzka głupota może nosić znamiona braku ograniczeń :)

Kevin Mytnic - Hacker - pisał o tym na okładce swojej książki,
łamałem ludzi - a nie zabezpieczenia :)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Easy_Rider pisze:
Ja bym tak do końca nie lekceważył tego rodzaju artykułów, gdyż mimo prześmiewczej formy, jednak wymieniają po imieniu Iluminatów, Davida Icke i inne sprawy, które normalnie by nie przeszły w trybie poważnym..

Bardzo słuszna uwaga.

Biorąc pod rozwagę medialną zasadę -
NIE WAŻNE CO MÓWIĄ WAŻNE ŻE MÓWIĄ
jest to promocja pewnej informacji.

Poznamy jakość po owocach jakie przyniesie w przyszłości...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]