Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 cze 2020, 16:57

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 sty 2011, 1:18 
radosnatworczosc pisze:
Wybacz ale co ma władza do tego, że jakiś szwej który kładł tą flagę na trumnie po prostu i najzwyczajniej się pomylił. Jakiś minister czy premier miał podbiec i ją odwracać.

Zresztą to nie forum polityczne. Po prostu wrzucanie takiego zdjęcia wśród zdjęć pojazdów kosmicznych jest śmieszne :)


Może przypadek ,może nie. Ty tego nie kładłeś to skąd możesz wiedzieć.
Nasze mózgi ,a dokładnie podświadomość ,zapamiętuje rzeczy o których nie masz zielonego pojęcia ,a jednak wpływają one na postrzeganie ,więc mogło być to jak najbardziej celowe posunięcie służące temu byś odebrał pogrzeb na Wawelu jako kolejną część politycznej groteski.

Po drugie ,nie mogę sobie wyobrazić ,dlaczego godło jest wyhawtowane akurat tak z dwóch stron ,że jedna z nich do niczego się nie nadaje.

syriuszA-nin pisze:
Philip

Niezła burza musiała być.... :shock:


Była niezła - w 10 minut się ciemno zrobiło ;]Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 sty 2011, 1:18 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 16 sty 2011, 2:00 
phillip pisze:
Może przypadek ,może nie. Ty tego nie kładłeś to skąd możesz wiedzieć.


Nie mogę, ale nie zaczynam snuć jakiś dziwnych teorii. Odwrotnie położone godło i tyle. Jak spojrzysz na godło od przodu to odwróć je sobie i w którą stronę będzie orzeł patrzeć.
Ktoś w zamieszaniu po prostu źle położył. I daleki jestem od posądzania, że ktoś chciał w ten sposób wpłynąć na moją podświadomość.Na górę
   
 
 
Post: 16 sty 2011, 14:53 
radosnatworczosc pisze:
Odwrotnie położone godło i tyle.

Dokładnie. Co nie zmienia faktu ,że jak byś obrócił orła to byłby on do góry nogami. Może tak powinno być ,może nie.
Nie chce mi się tego zgłębiać. Musiał bym poznać ,chrześcijańskie zwyczaje pogrzebowe i takie tam -nie mam ochoty.
Nawiasem mówiąc dla mnie to mógł by być bocian na jednej nodze i wtedy też nie przejmował bym się na której nodze stoi :)

Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony 16 sty 2011, 18:01 przez phillip, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
   
 
 
Post: 16 sty 2011, 17:37 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
Zdjęcia podwodne odkrycie - źródło: sekrety ameryki

Co do oryginalności - oczywiście idąc tym torem myślenia wszystkie zdjęcia można zavetować ich prawdziwość. Ale właśnie tu oto chodzi - dyskusję na tym, czy real czy fake, porównanie z innymi dostępnymi źródłami.
Także jak masz coś Muhad to wrzucaj to wg.ciebie jest nie podważalne.

PozdrNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 sty 2011, 18:28 
Wśród tych zdjęć faktycznie niektóre są fake 'ami - zdjęcia ze 100% pewnością to takie które wykonasz sam. :tak:Na górę
   
 
 
Post: 16 sty 2011, 18:31 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
Witaj timewave

Być może masz rację tyle, że jak wiesz nie jesteś w stanie być świadkiem wszystkiego i samodzielnie zrobić zdjęcie.
Materiały są selekcjonowane, wklejam te, które mają duży stopień prawdopodobieństwa.

PozdrNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 sty 2011, 20:02 
Muhad pisze:
Zbyt dużo tych fotografii z pierwszych postów, to fotomontaże. Niestety.
baza na marsie - dane z Nasa.JPG
Baza na marsie - dane z Nasa


Te akurat to nie są fotomontaże, to jest refleks na górnej pokrywie na której odbija się łazikNa górę
   
 
 
Post: 16 sty 2011, 21:32 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
Agarta

Wizje podziemnych miast.

Źródło: www.dragonsblood.za.pl/atlantyda.htm

Jakoż od dawna interesowała mnie tematyka zaginionych cywilizacji, postanowiłam sięgnąć do różnych książek, aby zgłębić ten temat. Mimo dużych możliwości dzisiejszych czasów, a mam na myśli w szczególności Internet, postanowiłam sięgnąć do książek, które wydają mi się źródłem bardziej stabilnym aniżeli Sieć, w której z reguły można znaleźć mnóstwo króciutkich wzmianek, nie wystarczająco rozwijających tą tematykę.

Dawno, dawno temu… nie, może zacznę inaczej. Jeden z mitów opowiada, że gdzieś na zachodnim morzu znajdowała się wyspa o nazwie Atlantyda, której mieszkańcy mogli poszczycić się najbardziej rozwiniętą magiczną kulturą. Przed ponad dwoma tysiącami lat (dane są różne, w zależności od ich źródeł) Atlantyda na skutek katastrofy przyrodniczej zatopiła się w morskich odmętach w czasie jednej nocy i jednego dnia. Pierwsze konkretne informacje o Atlantydzie znajdują się w dziełach greckiego filozofa Platona, który powołuje się na starsze relacje egipskich kapłanów. Mimo wielu badań, nie można do dziś naukowo wyjaśnić, czy Atlantyda rzeczywiście istniała, czy nie. Według niektórych teorii ten kontynent nie znajdował się – jak się ogólnie przypuszcza – na zachód od afrykańskich wybrzeży (zgodnie z tym poglądem byłyby to Azory, Madera i, ewentualnie, Wyspy Kanaryjskie – ostatnie górskie szczyty tego kontynentu), lecz zatopiło go Morze Północne. Są także opinie, które mówią, że opowiadanie o Atlantydzie informuje o katastrofie wulkanicznej, która zniszczyła Wyspę Santorę na Morzu Egejskim.
Przekaz historyczny był owocem magicznej wiedzy mieszkańców Atlantydy. Przyczyną jej upadku było coraz większe skorumpowanie i nadużywanie tej wiedzy. Pewne siły skierowały mieszkańców wyspy przeciw sobie i w końcu spowodowały zagładę. Ludzie ci wywierali prawdopodobnie wpływ na pewne obszary położone po obu stronach Oceanu Atlantyckiego, tam gdzie znajduje się dzisiejsza Ameryka Środkowa, w Irlandii i zachodniej Wielkiej Brytanii, dalej w kraju Basków i – może to dla nas najważniejsze – w dzisiejszym Egipcie. To właśnie tam szukali ucieczki ci, którym udało się przeżyć katastrofę, aby rozpocząć wszystko od nowa z pomocą swej magicznej wiedzy. Mogłoby to stanowić odpowiedź dla dzisiejszych egiptologów na dotąd nie wyjaśnione pytanie: Dlaczego kultura egipska powstała tak nagle, właściwie z niczego, i dlaczego utrzymała się przez tysiąclecia w tak stabilnej formie?
Gdy weźmiemy pod uwagę byłe „kolonie” Atlantydy, odkryjemy wiele wspólnych cech, na przykład porównując Amerykę Środkową i Egipt. Celtycka kultura Irlandii i Wielkiej Brytanii jest na pozór tak różna od kultury wschodniej części Morza Śródziemnego, ale wykazuje mimo wszystko pewne paralele. Wystarczy porównać cykl podań ludowych o Królu Arturze i rycerzach Okrągłego Stołu z historią o Chrystusie i Jego Dwunastu Apostołach.

Jeśli chodzi o wschodni przekaz historyczny, nie ma tam żadnego źródła, jasnego punktu wyjścia jak np. Platon dla Atlantydy. Musi on być rekonstruowany i składany – podobnie jak mozaika – z małych cząsteczek, które odnajdują się w różnych źródłach. Suma daje następujący wniosek: na północnym obszarze Himalajów poniżej pustyni Gobi znajduje się szeroko rozprzestrzeniony system jaskiń, niejako podziemne królestwo. Zamieszkują je mędrcy i wtajemniczeni, którzy kiedyś żyli na powierzchni ziemi, ale z powodu ciągle zwiększającej się liczny ludności lub – według innej wersji – na skutek wielkiej katastrofy na pustyni Gobi przenieśli się do świata podziemnego. Wtajemniczeni wykorzystywali szczególną kosmiczną energię, która umożliwiła im zbudowanie i udoskonalenie podziemnego królestwa. Nazwało się ono Agarta, a jego centrum stanowiło tajemnicze miasto Szambala. Z Agarty wychodziła siec podziemnych chodników rozprzestrzeniających się po całej Ziemi. Istniało także podziemne połączenie między Atlantydą i Agartą.

W pewnym, oczywiście ściśle tajnym miejscu, te chodniki sięgały powierzchni Ziemi – przede wszystkim w Himalajach. Należy tu wymienić pałac Potala Dalaj Lamy w Lhasie. Jaskinie te tworzą więc niejako bramy, przez które obecnie mędrcy z Agarty i mieszkańcy Ziemi mogą się kontaktować. Agarta ze swoim podziemnym miastem Szambala to także królestwo tajemniczego „Króla Świata”.

Inne źródło informuje, że na przestrzeni wieków wtajemniczeni z Agarty rozbili się na dwie grupy i oddzielili się od siebie. W podziemnej sieci jaskiń na różne sposoby wykorzystywali tajemniczą kosmiczną siłę. Ten szczegół oznacza prawdopodobnie to, co we wschodniej ezoteryce nazywane jest drogą czarnej i białej magii.

Na pozór tradycje Atlantydy i Agarty są tak różne, ale jednak zawierają mnóstwo wspólnych cech. Oba przekazy historyczne dają wyraz wysoko rozwiniętej magicznej tradycji. Atlantyda zatonęła w morskich falach, Agarta zaś powstała dzięki wtajemniczonym, którzy zeszli pod powierzchnię Ziemi. Nie oznacza to, że prastara nauka przepadła na wieki. Są szanse, że będzie powtórnie odnaleziona, ale może tyko fragmentarycznie i nie w czystej formie. W tradycji mającej swój początek w Atlantydzie odbywa się to poprzez mozolne poszukiwania istniejących jeszcze śladów i poszlak, które zawiera zachodnia ezoteryka. W przypadku Agarty wtajemniczenie prawdopodobnie bardzo rzadko i tylko w sposób utajony wchodzą od czasu do czasu w osobisty kontakt z wybranymi ludźmi. Interesującym szczegółem jest to, że obie nazwy rozpoczynają się na literę „A”, która w ezoteryce symbolizuje prapoczątek.

Relacje o Atlantydzie i Agarcie można rozpatrywać w dwojaki sposób. Z magicznego punktu widzenia można zaakceptować jako istniejące realia. Pozostaną one realiami, nawet jeśli nie są nimi z archeologicznego punktu widzenia.
Atlantyda zatonęła w falach oceanu i przez to bezpośredni kontakt stał się niemożliwy. Dlatego musimy zwrócić się ku miejscu, które najprawdopodobniej doprowadzi nas do początków – do owego „A”, które oznacza dla zachodniej ezoteryki Atlantydę. Miejscem tym jest, jak już powiedziano, stary Egipt. Nie ma chyba takiego kraju, który by tak uskrzydlał fantazję zachodniej ezoteryki, zachodniej cywilizacji, jak stary Egipt. Nie zawdzięczamy tego wyłącznie gigantycznym starym budowlom, piramidom lub staremu Sfinksowi, o którym mówi grecki pisarz Plutarch, że symbolizuje tajemnicę wiedzy ezoterycznej.

Chciałabym poruszyć jeszcze jedną wśród naprawdę wielu teorii związaną z historią Atlantydy, zaginionego lądu, który jak się sądzi – istniał w odległych czasach na Oceanie Atlantyckim, a później i ląd, i powstała na nim cywilizacja uległy zagładzie, znajduje się również pogląd, że Atlantyda miała swoją poprzedniczkę. Była to Lemuria, inaczej zwana MU. Tak, więc Lemuria jest właściwie starsza niż Atlantyda. Początkowo była połączona z Gondwaną i Australis (podział ten odnosi się do wczesnego okresu jurajskiego) oraz z obecnymi południowymi Indiami. Podczas jednak gdy Indie zniknęły w głębinie morza światowego, wyłoniła się Lemuria, tworząc kontynent, który rozciągał się od Madagaskaru do Malediwów. Później miała się Lemuria jeszcze bardziej powiększyć i powstało na niej ogromne państwo. Druga część Gondwany stała się Ameryką Południową. I tutaj trzeba powiedzieć o czymś wielce interesującym: pomniki cywilizacji, która dawno temu uległa zagładzie, nazywane są MU od licznych znaków, nadal istniejących a wyrytych w glinie i kamieniu. Owe znaki przypominają te nieliczne ślady, jakie pozostały po Lemurii.

Cywilizacja stworzona przez mieszkańców Lemurii również uległa zagładzie, a pierwsi Atlantydzi uważani są za Lemurian, których bardziej zaawansowana sfera psychiczna umożliwiała gwałtowny rozwój ewolucyjny i w jego konsekwencji przyspieszenie wszystkich form życia na planecie. Osobiście spotkałam się również z teorią, iż mieszkańcy Lemurii, a po nich również Atlantydzi, posiadali znaczną wiedzę naukową, zwłaszcza w dziedzinach takich, jak mechanika, chemia, fizyka i psychologia, Znana im była elektryczność i energia atomowa, potrafili posługiwać się laserami i innymi źródłami spójnych wiązek światła. Do ich największych osiągnięć badacze zaliczają wykorzystanie energii słonecznej, znali olbrzymie odbijające światło kryształy. Największy z nich przechowywano w Świątyni Słońca. Kult Słońca i Światła pojawia się w większości teorii na temat zaginionej cywilizacji. Wiele z nich mówi też o posiadających magiczną siłę kryształach.

Chciałabym jeszcze podać wskazówki bibliograficzne, pewne informacje, na podstawie których istnieje możliwość zgłębienia przedstawionych tu informacji i – jeśli zaistnieje potrzeba – przyjrzenia się im z innej perspektywy.

1) Otto Muck, „Wszystko o Atlantydzie” – autor zajmuje się spekulacjami na temat zagadkowego zatopionego kontynentu Atlantydy.

2) Helmut Tributsch, „Szklane wieże Atlantydy” – autor proponuje nowy temat do dyskusji. Dla niego Atlantyda nie jest zatopionym kontynentem, lecz jeszcze nie zbadaną kulturą megalityczną z okresu neolitu starożytnej Europy.

3) Murry Hope, „Atlantyda – mit czy rzeczywistość?” wydawnictwo Medium, Warszawa 1994Tematem Atlantydy literatura jest raczej przepełniona, w przeciwieństwie do niewielkiej ilości książek opisujących Agartę:

1) René Guénona, „Król Świata” – jest to wielkie dzieło, które przez długi czas nie było publikowane, obecnie jest w sprzedaży.

2) Erich Bernbaum, „Droga do Szambali” – autor przedstawia mit o Szambali jako wewnętrznej drodze duchowej ku oświeceniu. Bazuje na związku z mitami, które wpływały na kulturę Wschodu i Zachodu.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Ostatnio zmieniony 16 sty 2011, 23:12 przez syriuszA-nin, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 sty 2011, 10:00 
Ludzie się kurczą ale czy ,aż tak to nie wiadomo. W każdym razie w Egipcie są hieroglify z wielkoludami więc ,może to poprzednicy ludzi z przed ostatniego przebiegunowania :)Na górę
   
 
 
Post: 17 sty 2011, 15:44 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
W sprzedaży pojawiają się podstawki do wody, napojów z wykorzystaniem świętej geometrii - w celu przekazania pozytywnej energii w struktury wody. Można też wykorzystać je do napojów, pożywienia w celu wyeliminowania złych energii w pożywieniu.

Pozdr 8-)


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 sty 2011, 17:21 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
Dowód na działalność projektu Blue Beam????


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 sty 2011, 17:52 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 29 maja 2009, 19:21
Posty: 285
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 sty 2011, 17:26 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
Najciekawsze kręgi zbożowe - zbór


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 sty 2011, 18:05 
Powiedźcie mi proszę co ma do tych zdjęcie to iż Chiny sobie wybudowały puste miasto ?? Tak z ciekawości pytam

Z tym podziemnym światem to dobra rozkmina :) Już to kiedyś słyszałem, ciekawe czy dało by się tam wejśćNa górę
   
 
 
Post: 01 lut 2011, 14:19 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
[quote="aSpoleczny"]Powiedźcie mi proszę co ma do tych zdjęcie to iż Chiny sobie wybudowały puste miasto ?? Tak z ciekawości pytam

Oficjalne info dotyczy podobno przewidywań dotyczących terenów zalewowych i możliwość ewakuacji kilkunastu milionów osób w inne bezpieczne miejsce. A jak widać Chiny są przygotowane. 8-)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 lut 2011, 14:20 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
Zbliżenie na UFO w Moskwie - ujęcie z YT


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 lut 2011, 14:22 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
Czy trwa jakaś wojenka nad naszymi głowami?????


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 lut 2011, 20:08 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
Wygląda na to, że nawet w reklamach przyzwyczajają nas do widoków Chemtrails. :shock:

Źródło: Globalna Świadomość


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 lut 2011, 23:28 
Mi to wygląda na próbę zwrócenia uwagi szerszej opinii na problem Jeszcze ten Spirit w prawym dolnym rogu :hi hi:Na górę
   
 
 
Post: 06 lut 2011, 23:43 
Podpis - Co to za urodziny bez paru urodzinowych serpentyn, jest płytki i bezpłciowy.Na górę
   
 
 
Post: 12 lut 2011, 15:16 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
Tak szybko jak się pojawiło tak szybko znikła. :shock: - kolor wody w Kanadzie

Dziwne chmury nad Australią


Źródło: Zmiany na Ziemi


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 lut 2011, 18:17 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 04 cze 2009, 15:23
Posty: 1448
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
eee...
zamiast drzew woda się zazieleniła :D

możesz źródło podać - chemtrailsy wyglądąją "fajnie", cień wstępnie potwierdza, że to nie fake,
a chyba nie jest to oprysk p-ko komarom :shock:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 lut 2011, 20:34 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:44
Posty: 808
Lokalizacja: NRW
Płeć: kobieta
Rzeka w Kanadzie zabarwila sie na zielono z powodu Fluoresceiny, nieszkodliwego dla zdrowia barwnika. Uzywa sie jej tez do barwienia wody rzeki Chicago w dniu Swietego Patryka. Tego samego dnia na zielono zabarwila sie fontanna w pobliskim miescie wiec uznano to za kawal.

A te zrolowane chmury w Australii to Morning Glory i wystepuja tam czesto.

_________________
Go to work, send your kids to school
Follow fashion, act normal
Save for your old age, obey the law
Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free


Ostatnio zmieniony 13 lut 2011, 8:46 przez Cottontail, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 lut 2011, 23:52 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
Konserwa

Podałem źródło.
Pozdr 8-)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 lut 2011, 15:56 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
Kolejna porcja ciekawych zdjęć


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 lut 2011, 13:18 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:44
Posty: 808
Lokalizacja: NRW
Płeć: kobieta
Cyklopia czaszka to photoshop. Brzeki oczodolu sa bardziej rozamazne niz inne krawedzie, a po prawej stronie widac dokladnie miejsce zwyklego oczodolu, ktory zostal zretuszowany.

_________________
Go to work, send your kids to school
Follow fashion, act normal
Save for your old age, obey the law
Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am freeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 mar 2011, 12:38 
Obrazek
SŁOŃCE :hejka:Na górę
   
 
 
Post: 13 mar 2011, 14:02 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
Witam Jeden

Wróciłeś???


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 kwie 2011, 16:11 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
Trochę nowości


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 kwie 2011, 23:25 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 25 mar 2011, 21:00
Posty: 4
A oto nasz kochany księżyc ale...
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group