Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sty 2022, 0:10

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Archonci
Post: 25 cze 2012, 11:03 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
Trebork rozpoczął tłumaczenie;
http://treborok.wordpress.com/about/archonci/

phpBB [video]Mod RoX: mogłeś już podlinkowaćNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

 Tytuł: Archonci
: 25 cze 2012, 11:03 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 25 cze 2012, 11:17 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Jedna uwaga, w Polsce przyjęła się wersja anglojęzyczna Archon, Archoni, Archonowie
a nie Archont, Archontowie i tej wersji w tłumaczeniach powinniśmy się trzymać.

Jest to prawidłowa wersja i przy tym o wiele lepiej brzmi.
http://www.gnosis.org/naghamm/hypostas.html

http://www.webster-dictionary.net/definition/Archonts

Ale i tak dobrze, że ktoś się za to w końcu wziął.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 27 cze 2012, 10:32 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2010, 14:52
Posty: 130
Płeć: mężczyzna
Witam!
W przypadku nazwy Archonci opierałem się na polskim oficjalnym
tłumaczeniu Biblioteki z Nag Hammadi (notabene tłumaczonym przez księdza)
i jako takie wspólnie z nazwą Archoni występuje w tłumaczonych przeze mnie tekstach.
PozdrawiamNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 27 cze 2012, 11:16 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
tak na marginesie księdza byłego pro-rektora ATK ,z największym dorobkiem naukowym w tym temacie w PolsceNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 04 maja 2013, 19:22 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Eteryczna Siatka Archontów

Po sukcesie otwarcia Portalu 21-go Grudnia, eteryczna siatka Archontów jest głównym faktorem opóźniającym Wydarzenie. Jeśli Wydarzenie miałoby miejsce, eteryczni Archonci wpłynęliby na wszystkich zaangażowanych: na siły Światła na powierzchni zajmujące się Wydarzeniem, na generalną populację tak jak i na Kabała, i wszystko to zmieniłoby Wydarzenie w katastrofę.

Eteryczna Siatka Archontów musi zostać usunięta w dużym stopniu, aby Wydarzenie mogło mieć miejsce. Aby siły Światła mogły odnieść sukces w usunięciu tej eterycznej siatki Archontów, potrzebna jest większa świadomość jej istnienia pośród generalnej populacji.

Eteryczna siatka Archontów jest obecna w cienkiej warstwie rozciągającej się na 8,6 mili do góry, w stronę nieba licząc od powierzchni planety i również 8,6 mili w głąb ziemi licząc od powierzchni planety(skorupa). Podparcie dla eterycznej siatki Archontów stanowi sieć eterycznych hiperwymiarowych tuneli czasoprzestrzennych czarnych dziur zawierające miliardy miliardów reptilian i bytów amebo-podobnych. Kiedy Światło z Galaktycznego centralnego słońca uderzy w te tunele czasoprzestrzenne, łapie ono te byty, które w zamian zaczynają atakować wszystkie istoty Światła jakie tylko są w stanie znaleźć, te inkarnowane i te na planach niefizycznych. Jest to przyczyną ataków energetycznych, który doświadcza wielu pracowników i wojowników Światła. Niefizyczne siły Światła mogą usunąć uwolnione negatywne byty po pewnym czasie i teleportować je do Galaktycznego centralnego słońca, ale do tego czasu zazwyczaj poczynionych jest już wiele szkód. Ponownie, jeśli większa świadomość jest obecna o tym co się naprawdę dzieje, siły Światła będą bardziej efektywne w naszej ochronie i w usuwaniu tych negatywnych bytów.

Obrazek

Eteryczna siatka Archontów jest kontrolowana przez bardzo małą grupę eterycznych Archontów, którzy swoje rozkazy przekazują milionom eterycznych Drakonów(sektor dowódców), zaś Ci do miliardów reptilian(wojownicy), a Ci do bytów amebo-podobnych(średnio-świadome istoty żywiołowe, które tylko wykonują rozkazy bez zadawania pytań).

Archonci kontrolują siatkę za pomocą zaawansowanej eterycznej technologii. Cały plan eteryczny wewnątrz tej 17,2 milowej warstwy kontrolowanej przez Archontów jest przenikany przez silne komory pola elektromagnetycznego, które mogą zakłócać strukturę czasoprzestrzeni zgodnie z programem zawartym w eterycznym komputerze głównym, który kieruje przepływem energii na całym świecie w sposób, który pozwala najlepiej kontrolować ludzkość. Te komory wykrywają wszystkie pozytywne myśli i emocje i jeśli te są zbyt silne, komory wysyłają sygnał do głównego eterycznego komputera, który wtedy zacieśnia siatkę zakłóconego pola elektromagnetycznego wokół osoby doświadczającej pozytywności i skutecznie ją wyłącza(osobę i jej pozytywne odczucia). Jeśli to nie wystarczy, aktywowane są dodatkowe komory ELF z infradźwiękami, szumem o niskich częstotliwościach, który uciska osobę, z dodatkiem elektrycznych impulsów wysyłanych do czakry splotu słonecznego, aby ukrócić energię kundalini, wyłączając ją. Czasami jest to połączone z silnymi polami elektromagnetycznymi woków czakry trzeciego oka, dezorientujące umysł i wprawiające osobę w stan senności, prawie że odurzenia. Razem z tym, silne negatywne formy myślowe są projektowane(wyświetlane), ciągle bombardując umysł danej osoby.

Obrazek

Oprócz tego wszystkiego, każda osoba inkarnowana posiada energetyczną amebę-pasożyta doczepioną do obszaru splotu słonecznego, która próbuje kontrolować życie emocjonalne danej osoby. Łączą się one także z amebami-pasożytami innych osób, w ten sposób zaostrzając konflikty.

Eteryczni Archonci transmitują dane z głównego komputera eterycznego do fizycznej Czarnej Skrzynki, która jest w posiadaniu jednej z głównych włoskich rodzin czarnej szlachty i jest połączona z fizycznym głównym komputerem Kabała(>>Bestia<<), a następnie łączy się z głównymi komputerami wewnątrz NSA. Pomimo tego, że siłom Światła udało się wpuścić wirus komputerowy wewnątrz Czarnej Skrzynki, ten wirus nie odniósł takiego sukcesu na jaki mieliśmy nadzieję.

Eteryczni Archonci są uczuleni na kilka rzeczy. Przede wszystkim na energię Miłości, zwłaszcza Miłości pomiędzy mężczyzną a kobietą. Kiedy widzą szczęśliwą parę, chcą zniszczyć tą Miłość pomiędzy nimi, ponieważ Miłość daje moc niefizycznym siłom Światła, aby mogły usuwać eterycznych Archontów i ich sługusów.

Po drugie, są uczuleni na zdrową energię seksualną. Uciskają tą energię w populacji ludzi, a jeśli nie odnoszą sukcesu w jej tłumieniu, starają się ją wypaczyć, zboczyć. Energia seksualna jest siłą życia i gdy uda im się ją stłamsić otrzymują populację owiec na powierzchni planety, którą mogą łatwo kontrolować.

Po trzecie, są uczuleni na energię pozytywnych cywilizacji pozaziemskich i energię Wzniesionych Mistrzów. Starają się je tłamsić, zakłócać i manipulować tymi energiami na wszelkie możliwe sposoby.

Eteryczna siatka Archontów jest obecna wokół planety od ostatnich 26 tys. lat i była wielce wzmocniona podczas inwazji Kongo w 1996, kiedy to wzmocniło ją wiele istot reptiliańskich z naszej galaktyki, jak również z galaktyki Andromedy. Późnego roku 1995, Archonci zaczęli obawiać się, że Galaktyczna Konfederacja nawiąże prawdziwy kontakt z populacją na powierzchni tej planety, tak więc umocnili oni siatkę, aby tego uniknąć. Większość z tych umocnień została już oczyszczona i odprowadzona do Galaktycznego centralnego słońca i są pewne specjalne plany tworzone przez siły Światła, o których nie można mi jeszcze mówić, odnoszące się do reptilian którzy jeszcze pozostali.

Nie opisuje tego wszystkiego, aby was wystraszyć, ale aby wnieść świadomość do sytuacji, która dotyka wielu ludzi w tym momencie, abyśmy mogli to przetransformować.

Technologia Wiru Boginii, połączona z naszą świadomością, rozpuszczą eteryczną siatkę Archontów. Poświęcę oddzielny post technologii Wiru Boginii, opisując ją w szczegółach.

Otrzymałem/am instrukcję stworzenia czegoś nazwanego Eterycznym Wyzwoleniem. Będzie to grupa na facebook'u, gdzie członkowie będą raportować o wpływach Archontów i atakach energetycznych, a inni członkowie grupy będą mogli wysyłać energie uzdrawiania i wsparcie. Właśnie tak utrzymamy świadomość sytuacji. Niniejszym proszę odpowiednią osobę, aby zrobiła krok do przodu i stworzyła oraz moderowała facebookową grupę Eterycznego Wyzwolenia, a ja dam jej/jemu dalsze instrukcje.

Oprócz tego, proszę także osoby z zaawansowaną ekspertyzą w leczeni stresu pourazowego, odzyskiwaniu duszy, ochronie energetycznej i egzorcyzmach(usuwanie negatywnych bytów), aby skontaktowały się ze mną przez cobraresistance@gmail.com , wyszczególniając swój obszar i poziom ekspertyzy. Tworzymy zespół głównej grupy, aby w końcu zacząć zajmować się sytuacją.

Plejadianie poprosili mnie, abym nie wyjawiał planu Wzniesienia, dopóki sytuacja eterycznych Archontów nie zostanie odpowiednio zaadresowana. Przepraszam za niewygody.

Tak czy inaczej, Zwycięstwo Światła!

-=-

Nigdy nie nazywaj ich 'Archontami' - Jak TY możesz pomóc zniszczyć Matrix

Dalsza część informacji dotycząca pogryzaczy, tym razem z innego źródła, jednakże informacje udostępnione o tych istotach wcześniej(posty na tym blogu "upadek archontów", "aktualizacja sytuacji archontów", "eteryczna siatka archontów") są fantastycznie uzupełniane przez poniższy artykuł, a w niektórych miejscach również wzbogacone. Osobiście uważam to za naprawdę wartościowe materiały, dlatego proszę WAS moi drodzy o UDOSTĘPNIANIE i ROZPOWSZECHNIANIE! W naszych rękach nasz los, bądźmy świadomi, bądźmy gotowi.
Część druga niebawem, postaram się przetłumaczyć jak szybko się da.

Niech moc będzie z wami
Sandra

by Cameron Day, 31 Styczeń 2012

Ten artykuł był na etapie tworzenia przez 15 lat, gdyż właśnie tyle zajęło mi przełożenie tej informacji na dostępny format. Będzie to przedstawienie kilku bardzo istotnych kawałków ogółu puzzli dotyczące tego jak zmienimy tą planetę i wszystkich jej mieszkańców w istoty o wzniesionej częstotliwości. Jednym z kluczowych aspektów tej zmiany będzie „oczyszczanie świadomości” ogółu ludzkości, co nie jest małym zadaniem, tego możemy być pewni. Ten artykuł wyjaśni w detalach jaka jest główna przeszkoda w tych 'porządkach' świadomościowych, jak i również jakie jest rozwiązanie tej sytuacji, z Twoją pomocą, aby był to sukces.

Pokrótce pisałem w zeszłym roku o „żyjącej chmurze cieni” otaczającej tą planetę i żyjących na niej pasożytach energetycznych. Te pasożytnicze istoty wybrały eksperyment z iluzją separacji, strachu, ciemności, izolacji, podboju, zniewolenia, bólu, cierpienia, tortur, itd. w największym możliwym stopniu. Postępując według swoich planów, odcięły się od odżywczego Światła Bytu, które jest podporą życia we wszechświecie. Rezultatem jest to, że te istoty muszą się odżywiać energetycznie poprzez karmienie się na nisko wibracyjnych energiach, które rezonują z ich wybranym trybem ekspresji.

Owe istoty nazywają siebie „Archontami”, co oznacza „Władcy” lub „Lordowie”, ponieważ widzą oni siebie jako władców i tych, którzy zniewolili ludzkość. (Starożytni Gnostycy jako pierwsi nadali im ten tytuł w swoich pismach opartych na bezpośrednich psychicznych doświadczeniach z tymi istotami).
Podczas gdy sprytne, niewidzialne zniewolenie i manipulacje ludzkością były dość udane aż do teraz, Ja NIGDY nie zaadresuje ich jako moich władców czy kogoś lepszego w żadnej kwestii, tak samo jak nie uważałbym fizycznych, jelitowych pasożytów jako lepszych ode mnie, nawet jeśli mogą one wywołać fizyczny dyskomfort dopóki nie usunę ich z mojego ciała.

Nasze myśli mają moc – o wiele większą niż może nam się niekiedy wydawać. Słowa i tytuły mają moc, ponieważ obramowują one nasze myśli w konkretne zestawy przekonań, podczas gdy my sami nawet sobie tego nie uzmysławiamy. Nazywanie „królewskiego”(na pozycji władzy) człowieka „Wasza Wysokość” automatycznie stawia w naszym umysłach tą osobę ponad nami. Nazywanie sędziego „Wysoki sądzie” skutkuje tym samym. Dlatego też bardzo ważne jest, abyś nigdy nie nazywał „Archontami” tych energetycznych pasożytów, kiedy o nich myślisz, ponieważ dosłownie oddajesz im w ten sposób swoją moc i energię.

Preferuję nazywać ich Podgryzaczami(Ankle Biters – podgryzacze kostek). To daje im dokładnie do zrozumienia co o nich myślę, tj. że są skromnymi pasożytami, infekcją świadomości, która zostanie wyczyszczona z mojego systemu, poprzez odpowiednie użycie mojej woli przez energetyczne oczyszczanie i transmutację. Służy to również temu, aby naprawdę ich rozzłościć, dzięki czemu odsłaniają się i łatwiej jest się nimi zająć. Pomimo ich samozwańczego statusu „Władców” ludzkości, chowają się jak małe robaki w cieniach naszych umysłów, wysyłając impulsy nisko wibracyjnych emocji i myśli do naszego ego oraz ciała emocjonalnego, w celu wywołania nisko wibracyjnej energii emocjonalnej, którą mogą skonsumować. Ponieważ kochają się ukrywać, muszą zostać „wypłukani” na otwartą przestrzeń, aby można się było nimi zająć. Tak więc zdrowa doza pogardy i odrobina arogancji są koniecznymi składnikami podczas konfrontacji z tymi pasożytami.ODROBINA HISTORII

Dawno, dawno temu, na tej właśnie planecie w odległej przeszłości, istoty ludzkie były nieskończenie bardziej imponujące niż my jesteśmy dzisiaj. Byliśmy w pełni telepatycznymi, wielowymiarowymi istotami, które mogły jednocześnie postrzegać i nawigować wieloma wymiarami naraz. Budowaliśmy wielkie miasta z użyciem technologii pracującej w harmonii z ziemskimi polami energetycznymi. Byliśmy w pełnej zgodności z naszym Boskim Wewnętrznym Ja, podczas gdy w tym samym czasie wyrażaliśmy siebie samych w fizyczności w szerokiej gamie życiowych sposobności. Ta nieograniczona ekspresja swojego Nieskończonego Jestestwa była postrzegana przez podgryzaczy jako zagrożenie dla ich własnej egzystencji, ponieważ trzecia gęstość była przez nich zdominowana przez bardzo długi czas na innych światach. Świat trzeciej gęstości całkowicie wolny od ich manipulacji i pożywienia był czymś na co nie mogli pozwolić bez walki. Problem dla nich stanowiło to, że Ziemscy ludzie byli tak potężni, że mogli ich dosłownie zetrzeć z powierzchni pojedynczą myślą. Te istoty posiadają moc tylko nad tymi których byli w stanie zmanipulować i umiejscowić w strachu. W pełni przebudzony człowiek, który zna swoje Boskie Wewnętrzne Ja nie może zostać zdominowany przez te pasożytnicze istoty w żaden sposób. Podgryzacze dostaliby przysłowiowego klapsa za złe zachowanie i zostaliby odesłani.

Jednakże, Ci podgryzacze są najprawdopodobniej najbardziej sprytnymi manipulatorami we wszechświecie, po prostu dlatego, że WSZYSTKO co wiedzą to jak manipulować i oszukiwać. Mimo wszystko, praktyka czyni mistrza. Studiowali oni tych niezmiernie potężnych ludzi, pożądając mocy i energii, którą mogliby od nich drenować jeśli tylko znaleźliby sposób na to aby ich zmanipulować, podbić i zniewolić. Obmyślili plan, aby bardzo ostrożnie zmanipulować kilku ludzi na pozycjach władzy, aby Ci popełnili niewinny błąd z okrutnymi, katastroficznymi skutkami. Ci ludzie eksperymentowali z nowymi metodami pozyskiwania i przesyłania energii w ogromnych ilościach. Eksperymenty były bezprecedensowe i bardzo ambitne – zbyt ambitne, gdyż podgryzacze sekretnie wpływali na niektórych z tych ludzi poprzez ich umysł ego, aby podnieść poprzeczkę dla tego o czym myślano, że jest możliwe.

Gdy zaawansowana faza testów na biegunie północnym planety potoczyła się katastrofalnie źle, to wielkie, bardzo potężne urządzenie eksplodowało z taką siłą, że wywołało to ogromne kataklizmy na planecie, nagle topiąc ogromne ilości lodu i tworząc powódź, która zniszczyła blisko każdy obszar przybrzeżny na całej planecie w ciągu jednego dnia. Niezliczona ilość śmierci i destrukcji była niewyobrażalna i tylko garstka spośród miliardów ludzi przeżyła. W ciężkiej traumie, dotknięci żalem przez utratę swoich bliskich i skoncentrowani tylko na fizycznym przeżyciu, udali się do bezpiecznych lokacji, aby spróbować i odbudować niegdyś wspaniałą cywilizację. Ta historia brzmi podobnie do tego co już znamy jako „Upadek Atlantydy”, jednakże miało to w istocie miejsce długo przez cywilizacją Atlantydy, nawet jeśli i ona zniknęła w podobnych okolicznościach wiele wieków później.Niesamowita trauma tego doświadczenia wywołała utratę percepcji pozostałych przy życiu, co sprawiło, że stali się mniej świadomi innych wymiarów, które to zawsze mieszają się z trzecią gęstością. Po prostu nie mogli pozwolić sobie na koncentrację na innych gęstościach niż ta jedna, gdyż ich fizyczne przetrwanie zależało od bycia w pełni skupionym na królestwie fizyczności. W tym samym czasie, głęboki, ludzki emocjonalny ból, żal i zranienie dały podgryzaczom ogromne ilości nisko wibracyjnej energii, którą mogli skonsumować, co pozwoliło im na ucztę na cierpieniu ocalałych ludzi i rośnięcie w siłę. Podgryzacze odkryli, że dopóki pozostają ostrożnie ukryci, mogą wysyłać małe formy myślowe do umysłów straumatyzowanych ludzi przypominając im o tym wszystkim co utracili. To by spowodowało kaskadę bolesnych myśli i emocji w osobie, co generowałoby więcej energetycznego pożywienia dla podgryzaczy. Z każdym kolejnym urodzonym pokoleniem ludzi, podgryzacze stawali się bardziej zuchwali i wszczęli program bezpośredniej ingerencji w ludzką świadomość. Podświadomie programowali ludzi, aby Ci byli ślepi na ich obecność, co pozwoliło im na bardziej bezpośredni wpływ w myśli danej osoby. Zaprogramowali także ludzką świadomość na odrzucenie wszelkich wspominek dotyczących podgryzaczy i ich ciemnego wpływu na ludzi, tak aby osoba skonfrontowana z takimi informacjami natychmiastowo zareagowała niedowierzaniem, śmiesznością i kpiną. W końcu, w swoim genialnie złowrogim ruchu, przeprogramowali ludzkie ego, aby przypominało ich własne, i zachęcali świadomość ego, aby zdominowała wszystkie inne poziomy naszej istoty. Zasadniczo przeprogramowali ludzi, aby byli tacy jak oni: strachliwi, zazdrośni, małostkowi, nieszczerzy, brutalni, zniewalający, morderczy, chowający urazę, karzący, itd. To zapewniło, że ludzie będą łatwi w obsłudze jako źródło energetycznego pożywienia przez tysiące, tysiące lat. Od tamtego czasu te warstwy programowania są obecne w ludzkim systemie myślowym, utrwalając te niezharmonizowane niepowodzenia, które znamy jako ludzka historia.

CIEMNA SIATKA KONTROLI

Z biegiem czasu podgryzacze zbudowali karmiącą się energią strukturę otaczającą całą planetę, która pozwalała im na automatyczne zbieranie wygenerowanej przez ludzi nisko wibracyjnej energii i wysyłanie pełnych strachu i innych nisko wibracyjnych wiadomości do ludzkiej świadomości, aby utrzymywać ludzi w generowaniu energetycznego pożywienia dla podgryzaczy. Ta struktura istnieje w 'wyższej' gęstości niż ta, dlatego też może być ona postrzegana tylko psychicznie lub podczas podróży poza ciało(OOBE). Po raz pierwszy odkryłem ją w 1997 podczas wyjścia z ciała, ale nie miałem pojęcia co to było. Zostałem bardzo szybko przechwycony przez dwie istoty podające się za „przewodników”, jednakże ich energię dało się odczuć bardziej jako więziennych strażników niż jakichkolwiek życzliwych przewodników. Na przestrzeni lat zdobywałem informacje o tej siatce kontroli, ale nadal nie wiem tyle ile bym chciał. O to co wiem. Ta struktura jest jak ciemna sieć energii, która jest bardzo ciężka i przytłaczająca, otaczająca całą planetę. Jej celem jest blokowanie energii przychodzących do Ziemi z centrum galaktyki i innych jej części, jednakże nie jest w stanie zatrzymać tych energii całkowicie. Siatka jest zaprogramowana z „negatywnym sprzężeniem zwrotnym”, które wysyła subtelne sygnały do podświadomości i umysłu ego, aby utrzymywać ludzi skoncentrowanych na nisko wibracyjnych wierzeniach i wzorcach myślowych.Ta „ciemna siatka kontroli” ma zaprogramowaną sztuczną inteligencję, aby samodzielnie się naprawiać i powiadamiać podgryzaczy, gdy ulega uszkodzeniom. Siatka wspiera „kolektorów” podgryzaczy, którymi są amebo-podobne istoty, które są podłączone do praktycznie każdej osoby na planecie, wchłaniając całą nisko wibracyjną energię, którą oddajemy podczas naszego codziennego życia. Podgryzacze podróżują przez tą siatkę, aby uczestniczyć w problemach lub bezpośrednio uciskać osobę, której częstotliwość energii robi się zbyt wzniosła dla ciemnej agendy. „Szefowie” w hierarchii podgryzaczy zazwyczaj pojawiają się w wyglądzie „reptiliańskiej” humanoidalnej, pomimo że mogą kamuflować się wieloma różnymi wyglądami.

Podgryzacze wykorzystali swoją przewagę nad ludźmi do tego stopnia, że całkowicie skorumpowali to o czym myślimy jako o „ludzkiej naturze”. Możesz się zastanawiać jaka byłaby ludzka natura bez tych podgryzaczy i ich ciemnej siatki kontroli. O czym myślano jako o „ludzkiej naturze” czyli kłamstwo, zdrada, kradzież, gwałt, zniewolenie i mord, są fałszywymi programami w instalowanymi w ludzki umysł i NIE jest to ani trochę prawdziwie ludzka natura. Prawdziwa ludzka natura to współczucie, opieka, wrażliwość, miłość, wybaczenie, współpraca, empatia, kreatywność, energetyczność, radość, dociekliwość, niepohamowanie, nonkonformizm, uniesienie i NIESKOŃCZONOŚĆ. W celu przywrócenia naszej PRAWDZIWEJ ludzkiej natury, musimy wyrzucić za burtę fałszywe programy podgryzaczy.

źródło całości:
http://terazjesttenczas.blogspot.co.uk/

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 04 maja 2013, 19:31 
Cytuj:
Archonci kontrolują siatkę za pomocą zaawansowanej eterycznej technologii. Cały plan eteryczny wewnątrz tej 17,2 milowej warstwy kontrolowanej przez Archontów jest przenikany przez silne komory pola elektromagnetycznego, które mogą zakłócać strukturę czasoprzestrzeni zgodnie z programem zawartym w eterycznym komputerze głównym, który kieruje przepływem energii na całym świecie w sposób, który pozwala najlepiej kontrolować ludzkość. Te komory wykrywają wszystkie pozytywne myśli i emocje i jeśli te są zbyt silne, komory wysyłają sygnał do głównego eterycznego komputera, który wtedy zacieśnia siatkę zakłóconego pola elektromagnetycznego wokół osoby doświadczającej pozytywności i skutecznie ją wyłącza(osobę i jej pozytywne odczucia). Jeśli to nie wystarczy, aktywowane są dodatkowe komory ELF z infradźwiękami, szumem o niskich częstotliwościach, który uciska osobę, z dodatkiem elektrycznych impulsów wysyłanych do czakry splotu słonecznego, aby ukrócić energię kundalini, wyłączając ją. Czasami jest to połączone z silnymi polami elektromagnetycznymi woków czakry trzeciego oka, dezorientujące umysł i wprawiające osobę w stan senności, prawie że odurzenia. Razem z tym, silne negatywne formy myślowe są projektowane(wyświetlane), ciągle bombardując umysł danej osoby.


:lol: :lol:

Nie znam się ale moim zdaniem dar66 ośmieszasz temat takim "dziełem".

Więcej nie chciało mi się czytać :wacko: :wacko: :P :lol:Na górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 04 maja 2013, 19:48 
Kosmiczny Podróżnik pisze:
Oprócz tego wszystkiego, każda osoba inkarnowana posiada energetyczną amebę-pasożyta doczepioną do obszaru splotu słonecznego, która próbuje kontrolować życie emocjonalne danej osoby.


No to też mnie ubawiło :wysmiewacz:Na górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 04 maja 2013, 21:13 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Arath Mai vel Tytanomachia - jak widzę znów zaczynasz robić to co doprowadziło
do twojego poprzedniego stąd usunięcia. Pilnuj swojego języka oraz napastliwego
tonu albo znów wylecisz, znów ze skasowaniem postów. Wtedy nie popisywałaś
się niczym użytecznym w twoich postach i teraz również nie masz na tym forum
zupełnie nic mądrego dopowiedzenia. I chyba na żadnym innym jak dotąd również.

Kosmicznemu Podróżnikowi też jak każdemu zdarza się zapominać ale tu oboje się popisaliście.

No dalej, napiszcie coś mądrego bo do tej pory nie było nic co byłoby przynajmniej śmieszne, czekamy.

Dar66 wrzucił artykuł, (nie swój) do rozważenia, jak dotąd nie podaliście żadnego argumentu
na to dlaczego jest on bezwartościowy oprócz jednozdaniowych niedojrzałych komentarzy.


Artykuł faktycznie brzmi niedorzecznie ale wasze zachowanie jest jeszcze gorsze.
Zakładam, że mamy do czynienia z dorosłymi osobami i do takich się tu zwracam.

A jeśli nie to dla dzieci jest dział Kawiarenka oraz Chat, ewentualnie Pierdolnia na Prawda 2.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 04 maja 2013, 21:23 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Redimix - własnie chciałęm wleić tekst w momencie Twojego powyższego posta ,wklejam :

Popatrzcie : jak w miarę szybko zmienia się zakres "dostrzegania"
Zależy to od czego? Rozwoju świadomości?Eksplozji nowych postaci ,gdzie nie tak dawno na

topie była B.Marciniak i owi Plejadianie.Teraz -jakiś czas zmieniły się role jak i
bohaterowie,którzy są "na topie" i biorą przewagę,ponieważ udostępnili/odkryli coś nowego.
Za może rok okaze się,że się jednak mylili...kto to spamieta?

Ciągle uważacie ,ze to jakieś istoty traktowane w ogólnosci jako blef lub wymysł chorych
rzeczywistości?Sa tacy,co mieszają zdrowo we współpracy z naszymi "nadzorcami",ale sa też
i tacy .którzy sa zupełnie w sprzecznosci z tymi pierwszymi.

Powiem więcej : sporo z Was tutaj ,czy nawet tylko czytających miewa czy to sny,czy
przeróżnego rodzaju zdarzenia-nawet podczas medytacji.Opisujecie przeróżnego rodzaju
doświadczenia ,które przeżywacie ,ale ilu z Was tak naprawdę widzi lub dostrzega/wyczuwa
co się wokół dzieje?Macie wgląd lub sny ,które są na tyle realne by po przebudzeniu nie
wiedzieć czy sen był realny czy rzeczywistosc w której się budzicie jest najbardziej
realna?Jasne...po dotyku swojego ciała można pewnie odczuć róznicę - błąd.
Ręka do góry Ci,którzy widzą więcej niż większosć ludzi.Te istoty są i będą wokół Nas
..jakiś dłuższy czas.Nie są zmiennokształtni ,a ja nie jestem channelingowcem.
Wystarczy mi wiedza i doznania.Czyste i nie wgrane...wypracowane i wywalczone.
Osmieszyłem się tą wklejką?.Czas pokaże.

sprzed roku:
plejadianie-i-billy-meier-t1811.html

dalej:

barbara-marciniak-i-plejadianie-a-david-icke-t11046.html

i dalej:
james-bartley-podstawowe-wiadomosci-o-milab-t10251.html

cytat z linka powyzej:
"Jest możliwe, że podróże w czasie wykorzystywane są przez administratorów w celu
uzyskania przewagi nad przeciwnikiem rzeczywistym, lub potencjalnym, w obecnym czasie ale
też w przyszłości. Inną możliwością jest używanie podróży w czasie w celu zminimalizowania
szkód spowodowanych przez inne grupy, które wykorzystują podobną technologię. Nie możemy
zapominać o podstawowej sprawie, że niektóre nieludzkie rasy, takie jak Reptilianie,
odgrywają znaczną rolę w tych działaniach. Gady lub ich frakcje, są kontrolującym
czynnikiem na tej planecie. Na podstawie moich rozmów z bardzo doświadczonymi MILAB, oraz
innymi badaczami uprowadzeń, chociażby takimi jak moja mentorka Barbara Bartholic, uważam,
że na Ziemi pojawiają się istoty o ludzkim wyglądzie, które są powszechnie znane jako
Plejadianie. W przeciwieństwie do tego, o czym powszechnie można przeczytać o Plejadianach
w literaturze UFO, istnieją frakcje Plejadian, które pracują, aby wprowadzić program,
który nie sprzyja interesom rasy ludzkiej w ogólności. Niektóre z plejadiańskich frakcji
ściśle współpracują z niektórymi frakcjami Reptilian. Jest to bardzo niepopularny pogląd
wśród wielu wyznawców New Age i tak zwanych "kontaktowców", jednak określanie wszystkich
Plejadian mianem "dobrzy", z naszego punktu widzenia, jest oczywistym absurdem.
Plejadianie są głównymi graczami w dziedzinie podróży w czasie. Wielu moich kolegów, których badania znajduję wysoce wiarygodnymi, również poruszają temat podróży w czasie w rozmowach z MILAB."

dalej:
wywiad-z-george-m-kavassilasem-w-tns-radio-t10027.html

i cytat:
"Tak samo Plejadianie
light&love nie są świadomi innej, paskudnej odmiany Plejadian istniejącej w negatywnie
naładowanych wibracjach. To jest natura tego świata światła, są ładunki pozytywne i
negatywne oddalone od siebie,wpływające na ego istoty, wibracja może być na podobnym
poziomie, ale ładunek jest inny. Ci pozytywni,świetliści myślą, że są daleko wyżej niż
ciemne energie i negatywność, a w rzeczywistości są naprzeciw siebie. Love&light, o którym
ja mówię jest połączeniem, integracją negatywu i pozytywu, trzecią wartością – miłością
bezwarunkową, miłością w najczystszej postaci, wiedzą, mądrością zawierającą wszystko w
sobie."

-=-
nie chce mi się kopać w szukajce forum i cytować następnych wpisów/cytatów dotyczących
właśnie Pleiadian i ich roli -w sensie pozytywnej roli dla Nas wszystkich,a z tekstu
właśnie tu wklejonego : gdyby nie zdania,które Was [niektórych] tak bawią pozostawiłbym
tylko wybrane-odbiór byłby troszkę inny pewnie.
Miło,że Was to bawi.Bajki dla dorosłych.A propos - co wiecie o splocie słonecznym?
Odpowiedźcie moze sobie sami,bo zrobi się offtop max.
Medytujecie - CIESZY MNIE TO - nawet bardzo ....staracie się wyzwolić - CIESZY JESZCZE BARDZIEJ ,ale napisze to tylko raz:
Nie wolno medytować 3dni przed pełnią księżyca ..w czasie pełni - dopiero 3dni po tym [pełni]
Kto się z tym spotkał?Jaki to ma cel?
Oderwać się od wpływu Księzyca - zniewala i zastępuje doznania formami syntetycznymi - nawet w formie autentycznej "nirvany".[autor? - mam z nim zdjęcie ...mnich z Tajlandii -zapodać?]

Pozdrawiam

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 04 maja 2013, 21:30 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
o jakich emocjach piszesz? -moich? : pozytywne/negatywne?
Chyba nie odnosisz tego do tekstu który powyżej zamieściłem?
:uśmiech:

edit -nie chcę być gołosłowny co do teo księżyca i jego wpływu [manipulacji doznaniami]
masz autora ...i fr.mojej ręki

Obrazek

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nie


Ostatnio zmieniony 04 maja 2013, 21:34 przez dar66, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 04 maja 2013, 23:12 
Sorry... tez medytuje nie od dzis. Ale nigdy nie slyszalam, ze sa fazy ksiezyca, przy ktorych nie moznaby medytowac.

Z mojego bloga - gdzie prowadze Kalendarz Ksiezycowy w tym temacie

Cytuj:
Medytacja podczas poszczegolnych faz ksiezyca

Now - nadaje sie szczegolnie do rozpoczecia medytacji. Kto chce zaczac medytowac, now jest do tego odpowiednim czasem. W tym czasie medytujac otrzymujemy dodatkowe impulsy.


Pelnia - faza, podczas ktorej bywamy niespokojni i mamy problemy ze snem. Medytacja podczas tej fazy ksiezyca dziala uspokajajaco i rownowazaco.


Ksiezyc malejacy - czas, gdy mozemy cos zostawic za soba, od czegos sie oderwac, nabrac dystansu. Medytacja podczas tej fazy pomaga poradzic sobie z lekami i zmartwieniami.


Ksiezyc rosnacy (przybierajacy)
- faza, podczas ktorej dostajemy dodatkowa dawke energii. Medytacja w tej fazie ksiezyca wyzwala w nas sily i spokoj.


http://kalendarzksiezycowy.blogspot.de/2013/01/medytacja-podczas-poszczegolnych-faz.htmlNa górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 04 maja 2013, 23:20 
Redimix pisze:
Dar66 wrzucił artykuł, (nie swój) do rozważenia, jak dotąd nie podaliście żadnego argumentu
na to dlaczego jest on bezwartościowy oprócz jednozdaniowych niedojrzałych komentarzy.


Forma tekstu wpłynęła na kształt komentarzy. Gdyby zachęcał do głębszej refleksji, zatrzymania w miejscu, wdrożenia umysłu w poruszaną kwestię, moja reakcja uzupełniłaby oczekiwania.

Cytuj:
Te komory wykrywają wszystkie pozytywne myśli i emocje i jeśli te są zbyt silne, komory wysyłają sygnał do głównego eterycznego komputera, który wtedy zacieśnia siatkę zakłóconego pola elektromagnetycznego wokół osoby doświadczającej pozytywności i skutecznie ją wyłącza(osobę i jej pozytywne odczucia).


Podstawowa psychologiczna wiedza wystarczy aby wytłumaczyć pewne reakcje osobowości, uzupełnianie lub podmienianie ich bełkotem, taki jak w/w jest wynikiem urojenia.

Cytuj:
Oprócz tego wszystkiego, każda osoba inkarnowana posiada energetyczną amebę-pasożyta doczepioną do obszaru splotu słonecznego, która próbuje kontrolować życie emocjonalne danej osoby.


Takie przesłania wiążą się z dużą szkodliwością społeczną, ponieważ pogłębiają urojenia większości z nas, bo co z wiedzy, że żyjemy w iluzji- skoro nie wiemy na czym ona polega. Świadomość urojenia nie znaczy, że problem został zażegnany.

Redimix pisze:
A jeśli nie to dla dzieci jest dział Kawiarenka oraz Chat, ewentualnie Pierdolnia na Prawda 2.


A więc postuluje aby zacytowany post znalazł się w miejscu przeznaczenia komentarzy.

dar66 pisze:
Wystarczy mi wiedza i doznania.Czyste i nie wgrane...wypracowane i wywalczone.
Osmieszyłem się tą wklejką?.Czas pokaże.


Obawiam się, że jest to niewystarczające.

dar66 pisze:
Miło,że Was to bawi.Bajki dla dorosłych.A propos - co wiecie o splocie słonecznym?


Sama wiedza nie jest wystarczająca, istotne jest zrozumienia- odpowiednia interpretacja wiedzy.

Redimix pisze:
No dalej, napiszcie coś mądrego bo do tej pory nie było nic co byłoby przynajmniej śmieszne, czekamy


Nie spełnię Twojego oczekiwania.
Od wymądrzania mamy na forum inne jednostki funkcyjne.Na górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 05 maja 2013, 1:52 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Kosmiczny Podróżnik pisze:
Redimix pisze:
A jeśli nie to dla dzieci jest dział Kawiarenka oraz Chat, ewentualnie Pierdolnia na Prawda 2.


A więc postuluje aby zacytowany post znalazł się w miejscu przeznaczenia komentarzy.


Cały ten offtop z twoimi mądrościami włącznie wyląduje gdzie jego miejsce - w Koszu.
Taka moja rola by zwracać dzieciom uwagę by nie zabierały głosu w ważnym temacie
jeśli sami nie mają w nim nic do powiedzenia i zaśmiecają go zamiast załatwiać takie
uprzejmości na PW.

Kosmiczny Podróżnik pisze:
Redimix pisze:
No dalej, napiszcie coś mądrego bo do tej pory nie było nic co byłoby przynajmniej śmieszne, czekamy


Nie spełnię Twojego oczekiwania.
Od wymądrzania mamy na forum inne jednostki funkcyjne.


Tak, a Ty spełniasz tu rolę jednostki offtopu oraz mądrych jednozdaniowych postów,
tudzież wklejania w dziale twórczości własnej czyichś prac wciąż nie mając samemu
nic do zaoferowania. Zaś w sprawie wymądrzania się nie doszedłem jeszcze do
twojego poziomu - czyli cytowania samego siebie we własnym podpisie.

Ale jedno opanowałeś na pewno - psychologiczne wykręty i unikanie odpowiedzi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 05 maja 2013, 6:07 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Skąd mogę mieć pewność, że ten mnich na tym zdjęciu właśnie jest autorem tej teorii? I czy
to naprawdę Twoja ręka?


Może tak- gdybyś zadał sobie troszkę trudu i dał "zapisz na dysk" to wiedziałbyś po danych
odczytanych ze zdjątka [EXIFF} kiedy zostało wykonane?.Co jeszcze? Numer rejsu podać albo
nie wiem - stempelki z paszportu?
Nie rozśmieszaj mnie jakąś "manipulacją" czy jej zalążkami.Co mnie to obchodzi człowieku ,że
masz takie pomniejsze "ale" czy ktokolwiek tutaj?.
O wpływie księżyca na ludzki organizm są tysiące tekstów.O samym jego pochodzeniu i wpływie
takim innym niż ubite i utwierdzone dla ogółu - już mniej.A o wpływie jego odziaływania na
cały 3wymiarowy matrix już bardzo..bardzo mało. :uśmiech:

Cytuj:
Ale nigdy nie slyszalam, ze sa fazy ksiezyca, przy ktorych nie moznaby medytowac.


Wiesz co? Jesteś w świątyni .zwiedzasz ,może nawet kontemplujesz.Siedzi sobie mnich w
pozycji lotosu ,z oczami wpatrzonymi jakby w pustkę.Podchodzą tubylcy i jak to tam bywa
- po prostu kłaniają się i oczekują swego rodzaju "błogosławieństwa".Jest trochę
zwiedzających zza granicy.Nagle ów mnich otwiera oczy i patrzy ,przywołuje ręką - kilka
osób,podchodzę ...chwyta obiema rękami za nadgarstki i coś mówi w ich języku...potem [nie
wiem dlaczego ,ponieważ tak naprawdę prawie rok nie medytuję] wypowiada [zrozumiale -po
angielsku] właśnie takie słowa ,jak zacytowałem.A ja się spotkałem już właśnie z tego typu
"teorią" [?] by zwracać uwagę na to i nie medytować w takie okresy jak podałem.Czyli w
formie maksyalnej aktywności .To jest super okres na magię - wszelkiej maści... i jaki wpływ
na ludzkie emocje-nawet te wyższe ma księżyc?Pewnie i są jakieś techniki akurat skierowane
na medytację wyłącznie podczas pełni.Do wyboru i własnego odbioru.

Cytuj:
Forma tekstu wpłynęła na kształt komentarzy. Gdyby zachęcał do głębszej refleksji, zatrzymania w miejscu, wdrożenia umysłu w poruszaną kwestię, moja reakcja uzupełniłaby oczekiwania.


na cytat wybranym cytatem:
"Nasze myśli mają moc – o wiele większą niż może nam się niekiedy wydawać. Słowa i tytuły mają moc, ponieważ obramowują one nasze myśli w konkretne zestawy przekonań, podczas gdy my sami nawet sobie tego nie uzmysławiamy."
Są teksty,które w ogóle nie mają znaczenia w całości a jedynie w wybranych opcjach odbioru i dostrojenia się z ich przekazem - czy to całościowym czy li tylko wybranymi fragmentami.
Śmiało mogę napisać ,że chyba największym stekiem bzdur przy pierwszym odbiorze jest -no sorry- Biblia.Ktoś ,kto nigdy by nie miał w życiu do czynienia z tą księgą a wziąłby w dorosłym momencie swojego życia do ręki i zaczął czytać...nawet poddając się analizie czy refleksji ... polewke by miał w każdej chwili gdyby do tego wracał i chciał przebrnąć przez całość...a sprzeczności na każdym kroku spowodowałyby wypad na półkę albo ...gdziekolwiek
:uśmiech:

-=-

Z pozytywnego ujęcia nawet pełni można przecież sobie wygooglować jego efekt - no
proszę-jakie to super :

"Pamiętanie o fazach księżyca jest także pomocne w odczuwaniu energii otaczającej nas
przyrody i energii Ziemi.
Wykonuje się obecnie szereg badań dotyczących oddziaływania księżyca na organizm ludzki.
Księżyc bowiem nie tylko oddziałuje na wody Ziemi (wyznaczając rytm przypływów i odpływów w
morzach), ale oddziałuje także na wodę w ludzkim organizmie. A jak wiadomo stanowi ona
podstawowy składnik ludzkiego organizmu.
Stwierdzono np. iż podczas pełni i nowiu w ludzkim organizmie wytwarza się więcej
serotoniny. Zwiększa się krążenie krwi i podnosi poziom elektryczności w ludzkim organizmie.
Zmienia się także wtedy zachowanie człowieka, ponieważ zwiększa się ilość dodatnich jonów w
powietrzu."

źródło:
http://www.samadi.republika.pl/ksiezyc.htm

coś więcej:
Medytacje przeprowadzane podczas pełni księżyca przede wszystkim skupiają się na maksymalnym
rozwoju zdolności każdego, kto podłączy się do pola medytacyjnego. Medytacje przeprowadzane
przed pełnią księżyca skupiają się z kolei przede wszystkim na pomocy planecie Ziemi i
każdemu człowiekowi, który na niej żyje.

źródło:
http://www.petr-chobot.eu/po/medytacja- ... anetarnych

-=-
znajdziecie sporo pozytywów na temat wpływu księżyca ,nawet przy pełni...czy jak to
powiedziano na poprzednim linku - "zwiększenie poziomu elektryczności ..."
Jak funkcjonuje elektryczny wszechświat?
elektryczna-grawitacja-w-elektrycznym-wszechswiecie-t11822.html

-=-

co oprócz wybranych teorii i wybiórczej wiedzy ktokolwiek wie?
Ja wiem bardzo mało ,ale wracając do początku kwestii wpływu pełni księżyca - zgadzam się z
usłyszanymi wtedy słowami.Masa ludzi być może się z tym nie spotkała nigdy.Bywa.
Róbcie swoje i po swojemu.Powodzenia - szczerze.

Nie miałem zamiaru wklejonym wcześniej tekstem spowodować właśnie napięć "elektrycznych"
wewnątrz Was - czytających i komentujących.Powtórzę: co mnie to obchodzi?Jest i tutaj na
forum mnóstwo innych tematów - można je powiązać z wklejonym tekstem ,ale można i to po
prostu olać i wziąć się za inne zagadnienia.Nikt z Was mie niczym nie uraził i opcji słownej w takiej postaci nie ma.Dla mnie nie istnieje.
Pozdrawiam

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 05 maja 2013, 7:21 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 19 kwie 2013, 19:43
Posty: 208
Płeć: mężczyzna
Wszystkie te istoty to makyo-iluzja.

Odrzucasz i po sprawie.Jak siedzisz siedem dni na seshin nie takie cuda się dzieją z Tobą.Widzisz.Słyszysz i czujesz.Pozbawiony bodźców umysł tworzy sam sobie zajęcie.
Potem jest tego co raz mniej i znika.Warto potem po medytacji poszukać w pamięci np.jaki film się obejrzało,co utkwiło w pamięci na drodze albo zobaczyć jak wygląda podłoga przed Tobą ( z sęków tworzy się "prawdziwe" światy ).

Dar66 po to są teksty żeby komentować.Niektórzy jak widać nie uczą się i dalej leczą swoje emocje w formie napastliwych wypowiedzi.Olej.Pisz ze swojej perspektywy i cześć.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=g7aRghA3Wn4
https://www.youtube.com/watch?v=UNnoHVh-I-4Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 05 maja 2013, 8:07 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Pochodzenie Archonów
Wywiad z Jay Weidnerem w Rense Radio

Rense: Wiele osób słyszało termin “Archon”, ale zapewne miałoby problem ze zdefiniowaniem go. Co to jest Archon?

Weidner: Na początek chciałbym zwrócić uwagę na dwa artykuły na swojej stronie: The Global Coup d’Etat (Globalny zamach stanu) i o jednym z właścicieli tego świata. Królowa Anglii jest właścicielem 1/6 z nie-oceanicznej powierzchni świata, pamiętajmy o tym zanim przejdziemy do tematu Archonów. O Archontach wspominano w tekstach po pożarze biblioteki Alexandryjskiej, były to wzmianki o tajemniczych istotach zwanych Archonami. Ale mocami wydanymi w 1300 roku wyczyszczono zapisy i tym samym Archoni znikneli z naszej historii. W 1947 roku, znaleziono teksty w glinianych dzbanach w Nag Hammadi w Egipcie i w tych tekstach była historia tego jak ludzie 2000 lat temu, spostrzegali wtedy świat.

Powodem, dla którego teksty z Nag Hammadi sięgające 2100 lat wstecz (100 pne) są tak ważne jest to, że nikt nie był w stanie umieścić w nich zniekształceń (teksty nie zostały zmienione, zaniszczone lub pominięte) takich jak w Biblii, nikt nie był w stanie zakłócić lub zniszczyć ich prawdziwego przeznaczenia (zachowania informacji i wiedzy mas). Na szczęście przetrwały, zostały pomyślnie przetłumaczone i kiedy wiele osób je przeczytało, znaleźli w klarownej i zdefiniowanej dyskusji to czym ci Archoni są. Teksty były schowane w głębokiej jaskini w Egipcie, w celu ochrony najważniejszych informacji, które posiadały.

Rense: Istnieje 13 kodeksów zawierających ponad 50 tekstów, w których jest dość znaczna ilości treści.

Weidner: To są bardzo niezwykłe dokumenty opisujące zupełnie inny świat (jaki znamy). Ludzie nie zdają sobie sprawy, że 2000 lat temu, istniała na tej planecie religia o nazwie gnostycyzm, która była największą religią na ziemi w tamtych czasach, rywalizowała z hinduizmem. Możesz iść na studia uniwersyteckie o kierunku historia religii i nie znaleźć nawet wzmianki o gnostycyzmie. W Nag Hammadi teksty przedstawiają opisy tego, w co wierzyli Gnostycy. Gnostycyzm jest słowem greckim oznaczającym wiedzę – gnozę. Wierzyli oni, że wyzwolenie można osiągnąć jedynie poprzez wiedzę, konsumpcję i ocenę rzeczywistości poprzez wiedzę. Biblioteka w Aleksandrii była prowadzona przez gnostyków i byli oni pierwszymi ludźmi, którzy gromadzili zwoje i księgi zbierając te informacje. Ich kultura rozprzestrzeniła się po całej Europie i na Bliskim Wschodzie. To było na długo przed pojawieniem zachodnich religii poza oczywiście judaizmem, który głównie koncentrował się w Izraelu. Gnostycy głosili, że około 3600 pne nastąpiła inwazja, a około 1600 lat przed Nag Hammadi ukryto teksty, pisali, że ta inwazja była jak wirus, i rzeczywiście było im ciężko aby ją opisać. Istoty, które dokonały inwazji nazywano Archonami. Ci Archontowie mieli możliwość powielania (duplikowania) rzeczywistość, oszukując nas. Byli o nas zazdrośni, bo mamy pewnego rodzaju esencję, duszę, której oni nie posiadają, teksty z Nag Hammadi opisują tych Archonów. Jedni wyglądali jak gady a inni jak nieuformowanym dziecięcy płód. Są częściowo żywe i częściowo nieożywione i mają ciemnoszarą skórę, nieruchome oczy. Archonci są duplikatorami rzeczywistości tak, że kiedy przyjmujemy to od nich, dochodzimy do przekonania, że stan powielonej fałszywej rzeczywistości jest realny – wtedy stają się zwycięzcami.

Rense: W jaki sposób duplikują rzeczywistość? Czy za pomocą świadomości?

Weidner: Tak, zgodnie z tekstami, mogą przedostać się do ludzi i manipulować nimi, robiąc bardzo niespodziewane, i dziwne rzeczy. Ale również są faktycznie odpowiedzialni za pogorszenie kultury, nie starożytnej Grecji i Chin, ale taniej fasadowej kultury. Obecność Archonów rozprzestrzeniła się na całą Ziemię a w 20 wieku nastąpiła eskalacja, widać, że są odpowiedzialni za rozrost i brzydotę mas, która widać wszędzie.

Telewizja jest przykładem naśladowania Archontów. Ludzie z telewizji są naśladowani, ale naśladownictwo ulega zmianie i jest prawie zawsze obsceniczne i profanum ponieważ Archonci nie tylko nie rozumieją sakrum, ale oni go nienawidzą. Są zazdrośni o świat przyrody i związek człowieka z tym światem. Również o relacje seksualne: w kochających parach powodując gniew, kochają przemoc i podnieca ich gniew, wojny i śmierć. Kreują wojny w celu konsumowania energii umierających.

Rense: Archonci wydają się dokonywać obecnie dużych przesunięć. Bibliotekę Nag Hammadi możesz znaleźć w internecie, będącą żywym zapisem wielkiego ruchu Gnostyckiego. Gnostycy i Templariusze wydaje się, że mieli to wszystko co wymazano z historii. Jak, w tekstach opisano ich przybycie? Czy istnieją odniesienia do ich tranzytowego trybu, podróży?

Weidner: Podobno żyją lub czają się na zewnątrz wewnętrznych planet w pobliżu Saturna, tj. w naszym Układzie Słonecznym. Gnostycy uważali, że Jahwe był obcym demonem z innej planety, i że był fałszywym bogiem – Archońską maskaradą – duplikowania rzeczywistości. Wierzyli w Boga, wierzyli w to, co nazywali jedynym prawdziwym Bogiem i tak zawsze to definiowali. Co ciekawe, Jezus definiował swoją wiarę w jedynego prawdziwego Boga. Wierzę, że wiele z opowieści o Jezusie jest aktualnie gnostyckimi mitami o ewentualnym buncie przeciwko archonom, którzy zstąpili na dół i bardzo surowo ukarali rebeliantów.

Więc Archonci zostali zwolnieni jakoś z więzienia – i to jest prawdopodobnie to, co zawiera Księga Henocha – gdzie stwierdził, że zabrał się za demony i zamknął je w skrzynce(pudełku) lecz one powrócą na koniec czasów. Jezus był bardzo zainteresowany ideą, takich wydarzeń końca czasów. Tak więc widząc tą iluzję bedziemy potrafili również dostrzc, w Sitchinowskich tłumaczeniach tekstów klinowych tablic, że Annunaki prawdopodobnie są również archontami. Tak więc możemy dowiedzieć się więcej o Archonach czytając o Annunaki, którzy przybyli tu i zmienili nas genetycznie (nasze DNA), tak aby móc uczynić nas niewolnikami. Więc możemy wypracować sobie obraz tego, czym są te siły. Zostały one jakoś skutecznie stłumione a następnie zaczęły pojawiać się ponowne, mają one zamkniętą drogę do nieśmiertelności w naszym rozumieniu i dlatego ich plan jest tak precyzyjny, jednak potrzebowali czasu na zdobycie władzy, ponieważ ludzie na Ziemi byli głównie Gnostykami, którzy byli odporni na ich działanie, i nie wierzyli w narzucaną im “Religię”, w której musieli się bać gniewu, boga wojny nazywanego Jahwe. Ale w końcu, siły Jahwe podbiły ostatnich z nich, teraz są praktycznie pod kontrolą systemu i szykują się do finału, radosnej (sarkastycznie) orgii desperacji i horroru (narzuconego ludziom), który jest tym co lubią. Tak więc, zgodnie z Timem Rifatem i jego przerażającym opisem tego, co ma się wydarzyć. Jest to bardzo właściwy i dokładny opis tego co chcą zrobić.

Kiedy poprzedniego roku robiłem pokaz dla History Channel, kręciłem go tak, aby się nie zakończył ludzkim strachem. Zrobiłem go tak, aby nie było zastraszących nagrań, a oni za moimi plecami przemycili sporo takich scen, bez mojej wiedzy, w wyniku czego zobaczyliśmy dwie godziny terroru i strachu. Stał za tym szef dużej sieci. Myślę, że Archonci zaangażowani są w jakąś dziwaczną pornografię wypaczającą nas, ciesząc się każdą ostatnią sekundą a my pozwalamy im na to i nie wiem czy istnieje jakaś ucieczka od tego, bo teraz dla nich stało się niemal pożądane bycie gwałtownym, wypaczonym i chorym.

Rense: Zapytaj jakąkolwiek młodą osobę, jakie jest jej życie a usłyszysz wiele tego co opisuje Jay Weidner. Najnowsze dane, przeciętny 14-latek ogląda średnio 90 minut twardej pornografii na tydzień. W aktualnych warunkach można to przypisać działalność Archonom: Syjonistom, megalomanom, ale te zło, o którym mówimy napewno jest już długi, długi czas.

Weidner: Jest to wysoce zorganizowane i poza ludźmi, i jednym z powodów, dla, którego zagłębiłem się w ten temat, było to, że mogłem zobaczyć które organizacje były właśnie zbyt skuteczne i zbyt trans-pokoleniowe (były ziemskie) i wtedy znalazłem książkę Johna Lamba Lasha, którą gorąco polecam, o nazwie “Not in His Image” o Nag Hammadi i Archontach. Musimy zdać sobie sprawę, że możemy śmiało powiedzieć, które idee są najprawdziwsze, i jak bardzo są one represjonowane. Są tu tłumione idee, język lub indywidualności (lub sposób bycia) wiesz, dostęp do prawdy lub osoba ukazująca tą prawdę. Gnostycy zostali całkowicie wymazani. Jedyna grupa ludzi, która narażając się była atakowana przez tych duplikatorów, Archontów – została wymazana z historii. Zostali całkowicie wymazani. Nazwali ich poganami i innymi nazwami, ale oni nazywali siebie Gnostykami, czyli posiadaczami wielkiej wiedzy. Wiedzieli, że w centrum galaktyki były miliony gwiazd, wiedzieli, jak daleko leży słońce od ziemi. Byli niesamowicie rozwiniętymi ludźmi i nieuznawali religii tego jedynego boga wojny, która rozprzestrzeniła się po całym świecie w pożarach nienawiści, gdzie wszystkie religie Jehowo-podobne miały zamiar się wymordować – będąc zawsze punktem zapalnym.

Naprawdę nienawidzę tego mówić, ale wszyscy zostaliśmy oszukani. Cała idea, w której przyjdzie jakiś mesjasz, aby nas zbawić to sztuczka Archońska abyśmy myśleli, że nie musimy nic robić w obecnej sytuacji, bez odpowiedzialności. Być może jakieś nadprzyrodzone siły przyjdą ale myślę, że trzeba patrzeć na to, jak do tego ucisku doszło i dlaczego zostało to wymazane z historii. Kiedy zaczniesz patrzeć wstecz, zdasz sobie sprawę z wczesnego chrześcijaństwa, od czasów Jezusa do czasów Konstantyna w 310 roku n.e., Gnostycy głosili, że nie wielbią Jehowy(Jahwe); czcili oni jedynego prawdziwego Boga. Można argumentować, że pierwsi chrześcijanie byli rzeczywiście gnostyckimi wyznawcami Jezusa zamiast tego, co my dzisiaj nazywamy Chrześcijaństwem. Cały Nowy Testament został napisany przez Konstantyna całkowicie od nowa i wszystkie informacje na temat Archontów zostały z niego usunięte a idee Jehowy będącego okrutnym bogiem zostały pomniejszone. To są fakty. Teksty z Nag Hammadi są starsze niż Nowy Testament o 400 lat. Nowy Testament, który mamy dzisiaj nie powstał aż do około 350 roku. Kiedy powrócić do Nag Hammadi, nie znajdziesz tam czynnika grzechu; mowa jest o tym o czy w tamtych czasach naprawdę myślano.

Rense: Jest jeszcze kwestia kogoś, kto tu przybył aby nas zbawić, właściwie sekundowe przyjście Chrystusa, mistrza duchowego lub ET, może być najbardziej przykrą linia ze wszystkich. Jest to najbardziej szkodliwe ze wszystkiego, ponieważ zwalnia ludzi od odpowiedzialności.

Weidner: Zgadzam się. To sprawca/nadużytych relacji. Co te religie nie robiły aby nas pokonać bijąc kijem z gwoździami, a jednocześnie mówiąc, że nas kochają i robią to dlatego dobra, bo nas kochają. To sztuczka, odwróconej rzeczywistości, którą Archonci opanowali idealnie (zawsze). Zawsze staraja się nas przekonać, że wojna jest pokojem, a miłość nienawiścią. Wszystko jest zawsze odwrotnie i ostatecznie w tym przekonaniu powielane. Gdy uważnie spojrzymy, jesteśmy w stanie dojrzeć, że wszystko jest odwrócone głową-dogóry-nogami zwodniczym trickiem gdzie wszystko jest odwrotnie. Nie wiem jak się wydostaniemy z tego, ludzie są bardzo zalęknieni. Nawet uczeni, którzy wiedzą o Archontach, bardzo boją się mówić o nich publicznie, ponieważ przyciągają Archońską energię nawet gdy tylko o nich wspomną, ale na tak późnym etapie gry, musimy zacząć myśleć o tym poważnie, kto nas oszukuje i dlaczego to robi – i studiować to, co starożytni mieli w tym wszystkim do powiedzenia.

Rense: Coraz wiecej ludzi patrzy na media – oczywiście nie media głównego nurtu – w celu informacji. Więc kim są ci Archontowie teraz? Są to talmudzcy Syjoniści, w dużym stopniu. Są ich częścią, być może nawet rdzeniem. Musimy zacząć szukać w nazwach wartości jakie jakie oni mają i skad jak twierdzą pochodzi ich DNA, a pochodzi z Imperium Czarian. Przyjęli Judaizm i używali go jako kija do bicia, ukrywając się za nim w tym samym czasie, co jest wielką tragedią dla prawdziwych, uczciwych Żydów o dobrym sercu, których są miliony. Tak więc są oni wykorzystywani bardziej okrutnie i bezwzględnie niż jakakolwiek inna grupa. To jest podsumowanie, realnej tezy, dlaczego jest tyle dowodów zła na świecie i tyle nieszczęść w ostatnim stuleciu – ponad 100 milionów istnień ludzkich zostało zabitych i to coś jest karmione psychiczną energią wspomnianych wydarzeń.

Są żądne krwi, mające bardzo mroczne i złe satanistyczne żądze mordu, a my najwyraźniej jesteśmy w rękach tych istot teraz. Zaplanowali to dawno temu i zintensyfikowali w ciągu ostatnich dwustu lat a teraz zamierzają zakończyć. Robią to obecnie jawnie bez ukrywania się. Robią to nachalnie w twarz coraz głupszej i bezradnej amerykańskiej populacji(i całego świata). Czy Gnostycy pozostawili jakąkolwiek strategię w tekstach z Nag Hammadi lub gdziekolwiek indziej lub jakieś pomysły na obronę przed tymi atakami lub usunięcie tego zła?

Weidner: Gnostycy wierzyli, że istnieją zaawansowane istoty, które aktualnie “dbają” o nas oraz, że były zakłady lub prognozy, że tworzenie zaawansowanych istot, tj. ludzi, to jeden dzień zatrzymania niskich sztuczek archontów i przebudzenie się, pod warunkiem, że tak było. Jedno jest pewne, że Archonci nienawidzą bardziej niż czegokolwiek miłość i odwagi. Nie potrafią oni odważnie i czysto stanąć do, debaty artykułowanej, ponieważ ich własne realia budowane są w całości na fałszu. Wszystko jest fałszem, tak więc możemy zacząć od dekonstrukcji historii przez dostrzeganie tych kłamstw. Obserwując poza pudełko, poza normy, można zobaczyć sztuczki Archontów. Wszystko co robią, jest fałszywe, nie jest realne i nie ma historii, jest niewiarygodne. To jest zawsze pasożytnicze życie na innych. Każdy, kto przśledził historię tego szalonego boga Jahwe, znajdzie w niej z całą pewnością śmierć. Jeżeli uważasz, że to nagroda dla ciebie za służenie Archonom, zapewniam cię, że tak nie jest. Jak oni nienawidzą odważnego postawienia się im. Będą starali się cię zniszczyć, zrobią wszystko aby spróbować sprowadzić cię w dół, ale nic nie zrobią, drżą bardziej ze strachu niż ktoś, kto się im postawił, zawsze przesadnie radykalni, ponieważ są tchórzami i przeraża ich to.

Archoni nie wierzą w życie pozagrobowe i nie mogą tam przebywać, myślę, że jest to miejsce dla ludzi, ponieważ ludzie posiadają boski pierwiastek. Gnostycy mówią, że zostaliśmy obdarzeni inteligencją i rozumem i to sprawia, że Archonci są tak wściekli i zazdrośni o nas, bo posiadamy wrodzoną, twórczą inteligencję, która może rozwiązać niemal każdy problem.

Rozwiązaniem problemu z Archontami może równie dobrze być test. Czy końcowy test ludzkości może zdefiniować problem Archontów i go rozwiązać? Rzeczą, która rozwiąże dylemat Archontów bardziej niż cokolwiek jest bezwarunkowa miłość do wszystkich. To właśnie kieruje ich umysłem. Nie mogą znieść miłości do rodziny czy miłości między mężczyzną a kobietą i dlatego robią wszystko, aby zniszczyć tą czystość. Jeśli spojrzeć na drogę nowoczesności, to widać jedną próbę za drugą usunięcia wszelkiego poczucia czystości, nawet u dzieci. To jest naprawdę trudne dla nas, ponieważ dzieci w wieku 6 lub 7 lat oglądając telewizję widzą rzeczy, których prawdopodobnie żaden człowiek nie powinien oglądać. To samo jest z filmami grozy, wszystkie są Archońskimi sztuczkami aby znieczulić ludzi, tworząc nawet wyższe poziomy przemocy, aby osiągnąć punkt niezbędny dla nich, aby się nasycić. Robią to czerpiąc z nas energię, ponieważ nie posiadają swoichwewnętrznych zasobów.

Rense: Cała idea Archońskich kontrolowanych mediów opiera się na znieczulaniu mas i przeprogramowywaniu ich w największą bazę popędów i instynktów.

Weidner: Nie oglądam telewizji, ale byłem na konferencji niedawno i w pokoju hotelowym włączyłem telewizor, byłem bombardowany ilością zabitych ludzi, wszystkimi odmianami seksu.

Rense: Nie mam telewizora w moim domu, pozbyłem się go ponad 21 lat temu.

Weidner: Obrazki w telewizji to najszybszy sposób do twojego umyśłu.

Rense: Najsmutniejsze jest to, że to wszystko jest samoregulujące. Rozumieją perfekcyjnie jak działają masy i presja gupy. Rozumieją, pęd młodych ludzi do definiowania celu ich akceptacji przez grupę i wiedzą, że nikt nie chce być zagrożony wydaleniem z grupy. Mam taką historię z zeszłego tygodnia: Brytyjscy studenci środkowych roczników, bardzo światłe i utalentowane dzieciaki, są na dobrej drodze aby stoczyć się głupio w dół, po to aby móc mieć przyjaciół.

Weidner: Zdarzyło mi się to w szkole. Musiałem udawać głupiego tak aby moi rówieśnicy chcieli rozmawiać ze mną i nie byli przeciwko mnie.

Rense: Inteligencja jest postrzegana jako arogancja i zarozumiałość przez tych, którzy jej nie mają lub jej nie chcą.

Weidner: Są przeciwko gnozie, są przeciwko wiedzy. Definiowanym mitem zachodniej mitologii jest to, że Jehowa powiedział Adamowi i Ewie, że nie mogą jeść z drzewa poznania a gdyby chcieli z niego zjedli, to na pewno umrą. Jednak oboje zjedli i nie umarli, wiec nie była mówiona im nawet prawda.

To zasadniczy rdzeń mitu, który sygnalizuje, że od samego początku jesteśmy głupi a przy próbie ruszenia do góry, będziemy ukarani. Ten centralny mit jest powodem, dla którego zostaliśmy złowieni w świat koszmaru nadużytych relacji gdzie bijąc nas, mówili nam, jak bardzo nas kochają mówiąc, nie martwcie się, przyjdzie jakiś zbawiciel i was uratuje. Nie musicie nic robić, tylko leżeć, a on przybędzie w obcym statku kosmicznym lub z chmur a może Obama.

Rense: Na wielu fotografiach Obamy i Busha, widać jakby aureolę nad ich głowami. Spójrz na wideo Obamy i jego głęboko wciętego łuku, w tym samym czasie trzyma prawą rękę za królem Abdullahem z Arabii Saudyjskiej, czemu zaprzeczał, na tej sesji zdjęciowej, można go było zobaczyć uśmiechającego się od ucha do ucha. Jest taki nieprawdziwy.

Weidner: Tak, i to jest bardzo podobne do natury Archontów, szybko pozbywają się jednej i po prostu produkują inną twarz. Islam nie jest tym, co chcielibyśmy mieć na tym świecie. Jest to kolejna forma oszustwa Archontów. Nie twierdzę, że nie powinniśmy wierzyć w świat duchowy, ale mówię, że musimy być o wiele bardziej wymagający od tego, do czego nas zmuszono.

Rense: Widzę teraz budzące się najbardziej prymitywne zachowania, które rosną z każdą sekundą a trzeci świat pinie się tą metaforyczną drabiną.

Weidner: Jeśli ktoś myśli, że nie jesteśmy kierowani przez obce siły z tym prezydentem i naszym aktualnym stanem osłabienia, mają problem.

Rense: Zmierzamy w kierunku pożaru, mówię ci, nie mam wątpliwości. Kiedy i jak, jeszcze nie wiem, ale proszę się przygotować. Mówimy o żywności, ochronie, zdrowym rozsądku, wytwarzaniu samemu jedzenia. W dobie archontów bardzo trudno aby ktokolwiek żył zdrowo, ponieważ nonstop pompowana jest toksyczność do naszych ciał, poprzez oddychanie, wodę pitną ale także poprzez energetyczne zniewolenie mas dzięki promieniowania telefonii komórkowej, wszelkiego rodzaju fal Elf i pola elektromagnetycznego, wież Gwen, projektu HAARP (w tym mobilnych HAARP, które można ustawić w dowolnym miejscu), więc istnieje ogromna ilość tych technologii. Wszystkie telefony, media mogą być przenoszone dzięki energii elektrycznej do naszych domów, wszystko można przenieść poprzez sieć elektryczną, jak wiemy.

Problemem jest, tylko wiedza.

źródło:
http://treborok.wordpress.com/about/arc ... rchonci-1/

i do poczytania całość materiału tam 5 części -od:
http://treborok.wordpress.com/about/archonci/

i również zacytuję pewne wybrane słowa,które treborok zlinkował do jednej z podstron z których ja wczoraj zapodałem tekst:

Ich moc tkwi w strachu i ukrytych agendach. Tracą całą moc w obliczu światła, prawdy i odwagi. Jeśli jesteśmy tego wszystkiego świadomi bez strachu, światło naszej świadomości wyprostuje te fałdy na strukturze czasoprzestrzeni i wszystkie te negatywne istoty zostaną usunięte z astralnych i eterycznych planów planety Ziemia:


http://www.ascensionhelp.com/blog/2012/ ... m-archons/

:

Na planie fizycznym Archontowie inkarnują w organizacji Jezuitów i duchowo kontrolują swoich administratorów (Drakońskie Illuminati, które operuje systemem finansowym), wojowników (Gadzi najemnicy, którzy chronią Illuminati) i swoich niewolników (ludzkość, która pracuje na nich w swoich pracach od 9 do 17). Poprzez społeczeństwo Jezuitów i Wolnomularzy 33-ciego stopnia, utrzymają oni strukturę Illuminati razem. Ta struktura teraz w końcu się rozsypuje.

źródło wybranego tekstu:
http://terazjesttenczas.blogspot.co.uk/ ... ontow.html

śmieszne też? - > smile :uśmiech:

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 05 maja 2013, 10:29 
Redimix pisze:
Cały ten offtop z twoimi mądrościami włącznie wyląduje gdzie jego miejsce - w Koszu.
Taka moja rola by zwracać dzieciom uwagę by nie zabierały głosu w ważnym temacie
jeśli sami nie mają w nim nic do powiedzenia i zaśmiecają go zamiast załatwiać takie
uprzejmości na PW.


Niestety, nie zawsze forma wyrazu jaką prezentuje będzie sprawiała Ci przyjemność i na odwrót- Ja Ciebie się nie czepiam. Jeśli chodzi o temat, nie krytykuje go- jedynie tanie sensacje wyssane z palca. I nie myśl, że wyśmiałem temat, tylko pomyśl, że uzyskałem wspaniały nastrój czytając pewne "mądrości".
Tak jak pisałem, konstruktywna krytyka zacytowanych fragmentów byłaby zwykłą stratą czasu, a jeżeli zamierzasz dokonać unifikacji interpretacji oraz sposobu myślenia na DI, to z obawą spoglądam w przyszłość tego miejsca.

Redimix pisze:
Tak, a Ty spełniasz tu rolę jednostki offtopu oraz mądrych jednozdaniowych postów,
tudzież wklejania w dziale twórczości własnej czyichś prac wciąż nie mając samemu
nic do zaoferowania. Zaś w sprawie wymądrzania się nie doszedłem jeszcze do
twojego poziomu - czyli cytowania samego siebie we własnym podpisie.


W temacie własnej twórczości, przyznam Ci rację i wiem, że popełniłem błąd- dlatego zmieniłem post (poinformowałem).

Jeżeli fakt taki, że zacytowałem siebie bardzo Ci przeszkadza, zawsze możesz zamiast mojego nicku wstawić swój. Nie chodzi o to kto co napisał, tylko o sam przekaz. Więc, nick który się tam pojawi jest na prawdę bezwartościowy.Na górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 05 maja 2013, 23:02 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Rejestracja: 16 gru 2012, 15:43
Posty: 36
Płeć: mężczyzna
Swietny temat, mam nadzieje ze bedzie sie rozwijal i bedzie wiecej przetlumaczonych tekstow. Moje wglady pokazaly ze kazdy ma cos przyklejonego do siebie.....mysle ze nie jeden z nas to odczul....rowniez doswiadczenie ataku i pojawienie sie "jeszcze nie wiem za bardzo czego" przy bardzo duzej dawce milosci otwarcia i pozytywnego myslenia, kumulacji energii odwagi i wielkiej radosci, starajacej sie wzbudzic strach i niepokoj. Pare razy przy panicznym strachu czulem jak jestem wypompowywany z energii.Teksty daja do mysleniaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 06 maja 2013, 1:14 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Dar66 przykro mi to stwierdzić, ale niestety to co piszesz to Prawda, tak jak ją widzę...

A już serio myślałem, że wariuję.

Odwagi, odwagi, coś się mocno dzieje ostatnio.

Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 06 maja 2013, 7:48 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sty 2012, 16:17
Posty: 434
Płeć: kobieta
Cytuj:
Podstawowa psychologiczna wiedza wystarczy aby wytłumaczyć pewne reakcje osobowości, uzupełnianie lub podmienianie ich bełkotem, taki jak w/w jest wynikiem urojenia.


Czy zastanawialiście się może czy ta psychologiczna wiedza o osobowości itd nie jest przypadkiem "zasłoną dymną" dla tego, co się naprawdę dzieje z ludźmi i co kieruje nimi? Może całą tą psychologię można między bajki włożyć, bo w rzeczywistości steruje nami coś z zewnątrz, a wszelkie zaburzenia świadomości, choroby psychiczne itd są po to, żeby nie szukać na zewnątrz? :cooo?:

_________________
Kto chce, zawsze znajdzie sposób, kto nie chce, zawsze znajdzie wymówkę.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 06 maja 2013, 10:25 
Ariessa pisze:
Może całą tą psychologię można między bajki włożyć, bo w rzeczywistości steruje nami coś z zewnątrz, a wszelkie zaburzenia świadomości, choroby psychiczne itd są po to, żeby nie szukać na zewnątrz?


Witaj, Nie dam sobie ręki uciąć jak jest, nie mam takiej wiedzy ale to co sądzę i uważam to, że wiele dzieje się w naszych ciałach i umysłach

http://www.satanorium.pl/czytelnia/154- Demonologia słowiańska.

Jest to dobry przykład jak czynniki zewnętrzne wraz z poznaniem zostały zasymilowanie z ludzką naturą, oraz stanami patologicznymi organizmu. Wklejam link po to aby nie maksować off-topem.Na górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 06 maja 2013, 16:15 
W zasadzie zawsze mozna sie posmiac i osmieszyc jakis temat. Tylko po co? Wydaje mi sie, ze informacje, ktore umieszcza dar66 sa warte i zaznajomienia sie z nimi i przemyslenia, co z tego byc moze jest prawda.
W kazdym klamstwie jest zawsze zdzblo prawdy. Wiec nawet, jezeli calosc moze wydawac sie komus niedorzeczna... zawsze istnieje mozliwosc, i to nawet spora, ze cos tam jest, co jest autentyczne. Ja z ciekawoscia czytam to... i powiem szczerze, ze niektore punkty wcale nie sa takie niedorzeczne. Nie bede odnosic sie konkretnie.
Ale mysle, ze zamiast wnosic offtop i super zabawe, warto byloby wniesc do tematu cos konkretnego.

Nie pisze do nikogo personalnie, takie tylko skojarzenie.


Edit. Ogolnie jestem osoba, ktora raczej slucha niz ocenia. I raczej nie ocenia tego, odnosnie czego nie ma 100% pewnosci. A pewnosc daje tylko doswiadczenie czegos. Reszta to tylko suche przypuszczenia. Moze tak jest a moze nie.
Zapoznac sie z roznymi materialami zawsze mozna. Ewentualnie podzielic sie czyms swoim... wiedza, czyms na pismie, cos soba wniesc. :)


Ostatnio zmieniony 06 maja 2013, 18:02 przez SacralNirvana, łącznie zmieniany 2 razy


Na górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 06 maja 2013, 16:51 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
poniższy cytat nie dotyczy nikogo personalnie

:

Są dwa sposoby,aby zrobić z siebie głupca.
Jeden to wiara w to,co nie jest prawdą;
drugi to niewiara w to,co jest prawdą.


Soren Kierkegaard [1813-1855],filozof

-=-
edit - co do poniższej wypowiedzi:
"Dżniana" - poznanie - jest "nieobecnością wiary"
Masz rację w tych słowach.
Mruga

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nie


Ostatnio zmieniony 06 maja 2013, 17:28 przez dar66, łącznie zmieniany 2 razy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 06 maja 2013, 17:20 
Cytuj:
poniższy cytat nie dotyczy nikogo personalnie


Skoro tak, to po co go tutaj wklejasz?

Cytuj:
"Dżniana" - poznanie - jest "nieobecnością wiary"Cytuj:
Cel Dżniana-Jogi - Jogi przez poznanie - jest taki sam jak Bhakti-Jogi i Radża-Jogi, tylko metoda inna. Jest to Joga śmiałych, którzy poznają Rzeczywistość nie przez mistykę ani oddanie dewocyjne, lecz przez czysty rozum.
Podobnie jak Bhakti-Jogin osiąga pełnię zjednoczenia z Najwyższym przez oddanie się Mu w miłości, tak samo dżniana-jogin urzeczywistnia w sobie zjednoczenie z Boskością przez zastosowanie czystego rozumu.Na górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 06 maja 2013, 19:40 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Naprawdę nienawidzę tego mówić, ale wszyscy zostaliśmy oszukani. Cała idea, w której przyjdzie jakiś mesjasz, aby nas zbawić to sztuczka Archońska abyśmy myśleli, że nie musimy nic robić w obecnej sytuacji, bez odpowiedzialności. Być może jakieś nadprzyrodzone siły przyjdą ale myślę, że trzeba patrzeć na to, jak do tego ucisku doszło i dlaczego zostało to wymazane z historii. Kiedy zaczniesz patrzeć wstecz, zdasz sobie sprawę z wczesnego chrześcijaństwa, od czasów Jezusa do czasów Konstantyna w 310 roku n.e., Gnostycy głosili, że nie wielbią Jehowy(Jahwe); czcili oni jedynego prawdziwego Boga. Można argumentować, że pierwsi chrześcijanie byli rzeczywiście gnostyckimi wyznawcami Jezusa zamiast tego, co my dzisiaj nazywamy Chrześcijaństwem. Cały Nowy Testament został napisany przez Konstantyna całkowicie od nowa i wszystkie informacje na temat Archontów zostały z niego usunięte a idee Jehowy będącego okrutnym bogiem zostały pomniejszone. To są fakty. Teksty z Nag Hammadi są starsze niż Nowy Testament o 400 lat. Nowy Testament, który mamy dzisiaj nie powstał aż do około 350 roku. Kiedy powrócić do Nag Hammadi, nie znajdziesz tam czynnika grzechu; mowa jest o tym o czy w tamtych czasach naprawdę myślano.

Rense: Jest jeszcze kwestia kogoś, kto tu przybył aby nas zbawić, właściwie sekundowe przyjście Chrystusa, mistrza duchowego lub ET, może być najbardziej przykrą linia ze wszystkich. Jest to najbardziej szkodliwe ze wszystkiego, ponieważ zwalnia ludzi od odpowiedzialności.

Weidner: Zgadzam się. To sprawca/nadużytych relacji. Co te religie nie robiły aby nas pokonać bijąc kijem z gwoździami, a jednocześnie mówiąc, że nas kochają i robią to dlatego dobra, bo nas kochają. To sztuczka, odwróconej rzeczywistości, którą Archonci opanowali idealnie (zawsze). Zawsze staraja się nas przekonać, że wojna jest pokojem, a miłość nienawiścią. Wszystko jest zawsze odwrotnie i ostatecznie w tym przekonaniu powielane. Gdy uważnie spojrzymy, jesteśmy w stanie dojrzeć, że wszystko jest odwrócone głową-dogóry-nogami zwodniczym trickiem gdzie wszystko jest odwrotnie. Nie wiem jak się wydostaniemy z tego, ludzie są bardzo zalęknieni. Nawet uczeni, którzy wiedzą o Archontach, bardzo boją się mówić o nich publicznie, ponieważ przyciągają Archońską energię nawet gdy tylko o nich wspomną, ale na tak późnym etapie gry, musimy zacząć myśleć o tym poważnie, kto nas oszukuje i dlaczego to robi – i studiować to, co starożytni mieli w tym wszystkim do powiedzenia.


To tak z powyższego posta dar66.

A tutaj cytat z bardzo mądrej, a bardzo rzadko wspominanej pracy. Zbyt chyba wiele w niej Prawdy, a takowej nikt nie lubi, bo prawda boli. Lepiej zająć się jakimiś wydumanymi "kwantowymi teoriami świetlistych wymiarów" czy czymś takim :spoko: To nie boli i zupełnie nic nie trzeba z tym robić, starczy sobie wygodnie poczytać można spać dalej.
Nie ma tu użytego słowa Archonci, jednak zły czarodziej to to samo:

Obrazek
Obrazek

"Fragmenty Nieznanego Nauczania" P.D, Uspieński jak co to chyba widziałem na chomiku, ja mam papierowy oryginał też. :spoko:

Co ciekawe wiele w niej mówi się ko Księżycu, jego wpływie na życie organiczne i na człowieka i na jego sen, choćby fragmenty.:
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 06 maja 2013, 21:02 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
"Fragmenty Nieznanego Nauczania" P.D, Uspieński

posiadam również wersję papierową - 588stron :o ..z 1991r.
Czytałem 2x - raz z ciekawości,a potem ze zrozumieniem ....i rok po pierwszym czytaniu.
W tydzień cięzko przebrnąć przez to...[tak miałem] :uśmiech:
Cięzka,ale po prostu NIESAMOWITA.Wiedza tam zawarta zwala z nóg ...i w kwestii tematycznej tutaj ma w sobie mnóstwo odniesień.

-=-

Fragmenty Nieznanego Nauczania

Punktem odniesienia w naszych rozmyślaniach i próbach zrozumienia idei CZWARTEJ DROGI jest książka rosyjskiego matematyka i dziennikarza Piotra Demianowicza Uspieńskiego „Fragmenty Nieznanego Nauczania – w poszukiwaniu cudownego”, Wydawnictwo „Pusty Obłok”.

Obrazek

Jest tajemnicza i intrygująca, lecz początkującego czytelnika może nieco irytować, a nawet odpychać. Te mocne słowa oddają jedynie namiastkę tego, co stanowi podstawę przedstawionego w niej systemu. Wywraca on do góry nogami całe nasze dotychczasowe wyobrażenie o człowieku i elementarnych zasadach jego funkcjonowania. Jesteś pogrążonym we śnie automatem reagującym z jasno określoną i możliwą do przewidzenia mechanicznością! Gdy w jednej chwili wyda ci się naturalnym odruchowe odrzucenie takiej idei, w kolejnej zmuszony jesteś przyznać przed sobą samym, że rzeczywiście, słowa te kryją w sobie coś niezwykłego czemu warto poświęcić trochę więcej uwagi. W miarę zdzierania kolejnych warstw iluzji i kłamstw zaczniesz dostrzegać te same cechy i podobieństwa u innych osób, a idąc dalej, w odniesieniu do całego współczesnego społeczeństwa. Być może te same prawa dotyczą innych światów i wymiarów, których obecność mogłaby dopełnić obraz Istnienia.

Jedną z najcenniejszych wartości tej książki pozostaje jednak ten oto prosty fakt, iż nie sposób jej „mechanicznie” przeczytać. Czytanie i podejmowanie prób zrozumieniatego przesłania wymaga niemałego wysiłku, który – jeśli właściwie stosowany – sam w sobie stanowi istotny element na Drodze PRAKTYCZNEJ PRACY nad sobą. Po wnikliwej i szczegółowej analizie tekstu, poprzedzonej niejednokrotnie wieloma dniami burzliwych doświadczeń i przemyśleń spędzających sen z powiek, powracamy wzbogaceni o pewne nowe rozumienie i niecodzienną radość z kolejnych odkryć. Wyzbycie się uprzedzeń przy jednoczesnym zachowaniu otwartości umysłu prowadzi do nauki coraz sprawniejszego przyswajania wiedzy. Jak wiele można przez to osiągnąć pozna każdy, kto choćby raz podczas czytania tej książki wyczuje niepowtarzalny smak czegoś nowego, czegoś co dotąd było mu nieznane, czegoś istotnie „cudownego”. Będzie smakował coraz bardziej i coraz częściej, będzie się rozkoszował nawet najkrótszą chwilą poznania, czekał z utęsknieniem na wszystko co nowe i na wszystko to, czego może się jeszcze nauczyć. A jest to zaledwie początek podróży. Czy byłbyś teraz gotów wrócić “do siebie” i ponownie odnaleźć w sobie ciekawość małego dziecka, porzucić cały swój umysłowy majątek i podążyć Czwartą Drogą, dostrzec nareszcie świat takim jaki jest, a nie jaki wedle swego uznania widzisz, móc bez ograniczeń pytać o wszystko, o każdą najdrobniejszą rzecz, której nie rozumiesz, bez strachu i zbędnego wstydu? Możesz przestać być niewolnikiem samego siebie, niewolnikiem tego, który zawsze wie wszystko najlepiej i sypie z rękawa gotowymi odpowiedziami – „bo jest potwierdzone naukowo”, bo „był program w telewizji”, „bo pisali o tym w gazecie”, bo „dostał za to nagrodę Nobla” i chyba w najbardziej ekstremalnym przypadku „bo przecież wiadomo, że tak jest”. Można jednak inaczej, choćby podając wszystko w najprostszą z możliwych wątpliwość i wybierając Drogę nieprzerwanej pasji zdobywania i potwierdzania w sobie nowej wiedzy.

Naukę poprzez czytanie, radość z odkrywania i możliwość PRAKTYCZNEJ pracy nad sobą dostajemy niejako w prezencie, cała reszta zależy wyłącznie od nas samych, od stopnia naszego zdeterminowania, cierpliwości i wytrwałości. To kolejna magiczna właściwość tej książki – daje ona każdemu tyle, ile sam gotów jest przyjąć. Całe szczęście, że to jedynie FRAGMENTY nieznanego nauczania, niewyobrażalnym bowiem byłoby zakończyć tę wspaniałą przygodę właśnie w tym miejscu. Jak się okazuje, NAUCZANIE to nie do końca też pozostaje NIEZNANE. Ale o tym niebawem.

Dotychczasowe wpisy na blogu związane z tą książką:
Wewnętrzna alchemia
1.
http://pracownia4.wordpress.com/2007/08 ... lchemia-1/
2.
http://pracownia4.wordpress.com/2007/08 ... lchemia-2/

źródło powyższych tresci:
http://pracownia4.wordpress.com/ksiazki ... nauczania/

tu jest jakiś zakres stron z tej kisążki:
http://pl.scribd.com/doc/50329331/P-D-Uspieński-Fragmenty-Nieznanego-Nauczania

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 07 maja 2013, 1:16 
Cytuj:
Eteryczna siatka Archontów jest kontrolowana przez bardzo małą grupę eterycznych Archontów, którzy swoje rozkazy przekazują milionom eterycznych Drakonów(sektor dowódców), zaś Ci do miliardów reptilian(wojownicy), a Ci do bytów amebo-podobnych(średnio-świadome istoty żywiołowe, które tylko wykonują rozkazy bez zadawania pytań).


Nie natrafiłem na żadną wzmiankę mającą źródła w tekstach z Nag Hammadi, która opisywałaby Archontów jako jednostki niecielesne, niematerialne, eteryczne.
Wprost przeciwnie, jest dokładnie zawarte, że są to byty typowo materialne, a więc cielesne.

Cytuj:
Cały plan eteryczny wewnątrz tej 17,2 milowej warstwy kontrolowanej przez Archontów jest przenikany przez silne komory pola elektromagnetycznego, które mogą zakłócać strukturę czasoprzestrzeni zgodnie z programem zawartym w eterycznym komputerze głównym, który kieruje przepływem energii na całym świecie w sposób, który pozwala najlepiej kontrolować ludzkość.


I ten fragment tekstu nie odnosi się do prawdziwości przekazu tekstów.

Skąd na ziemi zło, jeśli Bóg jest dobry i wszechmogący? I od razu drugie: A już jeśli zło, to jak można się od niego uwolnić? Gnostycy spróbowali odpowiedzieć na te pytania. Tworząc – mający często za podstawę, jak twierdzili, objawienie – wielopoziomowy, pełen skomplikowanych genealogii system teologiczny, konstruowali model świata i sił w nim występujących na zasadzie opozycji, dobro przeciwstawiając złu, ducha – materii. Cały świat, ludzie, zwierzęta, rośliny, cała materia – miałyby zostać stworzone (zależnie od sekty) przez Demiurga, upadłego anioła, szalonego eona, jednego z archontów, potęg… Stworzone przez zbuntowaną Siłę, wyłonioną wszakże uprzednio z Pełni, pleromy – owego gnostyckiego Boga Prawdziwego, niepoznawalnego, ukrytego, oddalonego i całkowicie duchowego. To oddalenie i wynikające z niego osłabienie strefy boskiego oddziaływania (którego przyczyną były hierarchiczne emanacje coraz mniej doskonałych eonów, „niższych” bytów) oraz Materia – oto przyczyna całego zła. Odpowiedzialnym za nie jest, według tego rozumowania, nie Bóg Prawdziwy, ale Demiurg, szalony anioł, który odwrócił się od swego stwórcy i w swej niedoskonałości stworzył materialny świat.

Wnioskując z powyższego, przyczyną manipulacji jest niedoskonałość świata materialnego, oddalenie od prawdziwej natury istnienia. Owa eteryczność kontroli ludzkości jest niczym jak totalnym odwróceniem filozofii gnostycznej, gdzie właśnie niematerialność zbliża z Bogiem.

Cytuj:
Po drugie, są uczuleni na zdrową energię seksualną. Uciskają tą energię w populacji ludzi, a jeśli nie odnoszą sukcesu w jej tłumieniu, starają się ją wypaczyć, zboczyć. Energia seksualna jest siłą życia i gdy uda im się ją stłamsić otrzymują populację owiec na powierzchni planety, którą mogą łatwo kontrolować.


Gnostyckie zbawienie jest wyzwoleniem od świata widzialnego i materialnego ciała

Więc jeśli tak, to Archonci powinni działać w odwrotnym kierunku, promując seksualność (tak jak się właśnie dzieje). Ponownie zaznaczam, kolejne przekłamania.

Cytuj:
Podczas gdy sprytne, niewidzialne zniewolenie i manipulacje ludzkością były dość udane aż do teraz, Ja NIGDY nie zaadresuje ich jako moich władców czy kogoś lepszego w żadnej kwestii, tak samo jak nie uważałbym fizycznych, jelitowych pasożytów jako lepszych ode mnie, nawet jeśli mogą one wywołać fizyczny dyskomfort dopóki nie usunę ich z mojego ciała.


Wg. tekstów ( i nie tylko ich) zniewolenie oraz manipulacje ludzkością były świadome nam już dużo wcześniej, co nie oznacza, że zapomniane.

Zwrócili do swego Adama, wzięli go i wyrzucili go poza raj, razem z jego żoną. Bo nie ma dla nich żadnego błogosławieństwa z ich strony, są bowiem sami pod przekleństwem. Wyrzucili ludzi na wielkie doświadczenia i cierpienie życia, aby ich ludzie stali się światowymi i aby nie mieli czasu, by zająć się oddaniem duchowi świętemu. (...)

Jest to fragment związany z finalizacją poznania dobra i zła, jego skutkiem. Nie będę interpretował bo po co? :oops:

Cytuj:
Ta nieograniczona ekspresja swojego Nieskończonego Jestestwa była postrzegana przez podgryzaczy jako zagrożenie dla ich własnej egzystencji, ponieważ trzecia gęstość była przez nich zdominowana przez bardzo długi czas na innych światach. Świat trzeciej gęstości całkowicie wolny od ich manipulacji i pożywienia był czymś na co nie mogli pozwolić bez walki. Problem dla nich stanowiło to, że Ziemscy ludzie byli tak potężni, że mogli ich dosłownie zetrzeć z powierzchni pojedynczą myślą. Te istoty posiadają moc tylko nad tymi których byli w stanie zmanipulować i umiejscowić w strachu. W pełni przebudzony człowiek, który zna swoje Boskie Wewnętrzne Ja nie może zostać zdominowany przez te pasożytnicze istoty w żaden sposób. Podgryzacze dostaliby przysłowiowego klapsa za złe zachowanie i zostaliby odesłani.

Jednakże, Ci podgryzacze są najprawdopodobniej najbardziej sprytnymi manipulatorami we wszechświecie, po prostu dlatego, że WSZYSTKO co wiedzą to jak manipulować i oszukiwać. Mimo wszystko, praktyka czyni mistrza. Studiowali oni tych niezmiernie potężnych ludzi, pożądając mocy i energii, którą mogliby od nich drenować jeśli tylko znaleźliby sposób na to aby ich zmanipulować, podbić i zniewolić. Obmyślili plan, aby bardzo ostrożnie zmanipulować kilku ludzi na pozycjach władzy, aby Ci popełnili niewinny błąd z okrutnymi, katastroficznymi skutkami. Ci ludzie eksperymentowali z nowymi metodami pozyskiwania i przesyłania energii w ogromnych ilościach.


Według poglądu Gnostyckiego, ludzi stworzyli Archonci.

Archonci podjęli decyzję i rzekli: "Chodźcie, stwórzmy człowieka z prochu ziemi". Stworzyli swoje stworzenie czyniąc je całkowicie człowiekiem ziemskim.

dar66 pisze:
Te istoty są i będą wokół Nas
..jakiś dłuższy czas.Nie są zmiennokształtni ,a ja nie jestem channelingowcem.
Wystarczy mi wiedza i doznania.Czyste i nie wgrane...wypracowane i wywalczone.
Osmieszyłem się tą wklejką?.Czas pokaże.


Nie zamierzam Ci mówić co masz robić i co myśleć. Nie jestem spod znaku- nie patrz, zrób to- Rzeczywistość wymaga poznania, konstruktywnego poznania.

Fakt jest taki, że nie bez powodu moja uwaga została przyciągnięta do tego tematu, on to rozwinął mój światopogląd i udoskonalił interpretacje filozofii stoickiej. Przyczynił się do poszerzenia oraz pogłębienia myśli związanej z naszym istnienie, oraz niejako wyznaczył nowe kierunki poznania.

Źródła:

1.http://www.gnosis.art.pl/e_gnosis/aurea_catena_gnosis/dobkowski_gnostycyzm.htm
2.http://www.blogreligijny.pistis.pl/index.php?start=52
3.http://histmag.org/Starozytne-ruchy-gnostyckie-713
4.http://www.tajemnicebogow.cba.pl/gnostycyzm.html

Cytuj:
Weidner: Gnostycy wierzyli, że istnieją zaawansowane istoty, które aktualnie “dbają” o nas oraz, że były zakłady lub prognozy, że tworzenie zaawansowanych istot, tj. ludzi, to jeden dzień zatrzymania niskich sztuczek archontów i przebudzenie się, pod warunkiem, że tak było. Jedno jest pewne, że Archonci nienawidzą bardziej niż czegokolwiek miłość i odwagi.


Gnostyckie zbawienie jest wyzwoleniem od świata widzialnego i materialnego ciała !!!

Tak jak zarzucił mi Redimix, pierwsza odpowiedź była niedojrzała.
Nigdy nie zapuszczę długiej brody oraz nie będę miał sztucznie poważnej miny, bo po co? 8-) :DNa górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 07 maja 2013, 4:56 
Pozwólcie że podziele sie z wami moją tęczą.
Nie jestem jej twórcą lecz nie ma to większego znaczenia, znalazłem ją "przypadkowo" w miejscu gdzie kompletnie sie jej nie spodziewałem.


Obrazek

O ile pamięć mnie nie myli Bławacka powiedziała: Ci którzy obserwują gwiazdy i postrzegają je jako coś zewnetrznego, nie mogą być w wiekszym błędzie.

Kosmiczny Podróżnik pisze:
Więc jeśli tak, to Archonci powinni działać w odwrotnym kierunku, promując seksualność (tak jak się właśnie dzieje). Ponownie zaznaczam, kolejne przekłamania.


ZDROWĄ energie seksualną, czystą i świadomą swojej roli w cyklu życia. To co wspierdają Archonci to pornografia, obiektyfikacja kobiet i tłamszenie żenskiej energi planety za wszelką cenę. Trzymają nas w dolnych czakrach, dysbalansie i kompletnej ignorancji wobec naszej prawdziwej natury, tak jak my trzymamy zwierzęta w klatkach.Na górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 07 maja 2013, 16:29 
RunAway pisze:
ZDROWĄ energie seksualną, czystą i świadomą swojej roli w cyklu życia. To co wspierdają Archonci to pornografia, obiektyfikacja kobiet i tłamszenie żenskiej energi planety za wszelką cenę. Trzymają nas w dolnych czakrach, dysbalansie i kompletnej ignorancji wobec naszej prawdziwej natury, tak jak my trzymamy zwierzęta w klatkach.


:tak: Tu jest problem, moim zdaniem istotne jest przemienienie, przetransformowanie energii.

Skąd wiesz co wspierają Archonci a czego nie? Dlaczego akurat oni a nie np. my sami poprzez nieświadome mechanizmy, które co prawda są dziedzictwem działalności w zamierzchłych czasach, Archontów?Na górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Archonci
Post: 07 maja 2013, 18:04 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Jak już wcześniej pośrednio wykazałem, na podstawie fragmentu o "złym czarowniku" najwyraźniej Gurdzijew, czyli nauczyciel P.D. Uspieńskiego wiedział coś o Archontach, ich naturze i relacji miedzy nimi a ludźmi. W tej samej książce "Fragmenty...." są podane poszukiwane przez ciebie Kosmiczny Podróżniku informacje na temat energii seksualnej, czym są jej nienormalne przejawy, jak i jej ewentualnej transmutacji.

Służę...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Oczywiście jeśli cię to naprawdę interesuje, a nie jedynie chcesz "postawić na swoim". :D

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group